Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Švietimo ir Mokslo Ministerijos Švietimo Aprūpinimo Centras

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Švietimo ir Mokslo Ministerijos Švietimo Aprūpinimo Centras

Atsiliepimai apie Švietimo ir Mokslo Ministerijos Švietimo Aprūpinimo Centras

Išregistruotas: Juridiniam asmeniui pasibaigus po reorganizavimo.
Etransport Ko gero pigiausias taksi Lietuvoje! Etransport 86 111 1 111
Parašyk savo nuomonę apie Švietimo ir Mokslo Ministerijos Švietimo Aprūpinimo Centras

Prašau uždarykite Riešės Gimnazija, dėl galimo korono viruso.
Kai kurie mokytojai eina į mokyklą sergantys, su sloga ar užkimusią gerklę.
Prašau darykite kažka dėl šitos situacijos.

Pagarbiai, Adomas.
LABA DIENA. PERNAI T.Y. 2019 M. ŠILUTĖS M IR RAJONO SOC. SKYRIAUS VALDŽIA NUTARĖ, KAD TĖVAI NEMOKA APIPIRKT SAVO VAIKŲ PRIEŠ MOKYKLĄ. PINIGAI BŪTINIEMS MOKYKLINIAMS REIKMENIMS ĮSIGYTI, BUVO PERVESTI Į MOKYKLAS SOC. DARBUOTOJAI, KURI ATSKIRAI, KIEKVIENĄ MAMĄ VEŽĖ APIPIRKT VAIKUS MOKYKLAI. APSIPIRKT BUVO GALIMA TIK TOSE PARDUOTUVĖSE, KUR SUDARYTOS SUTARTYS. NE TAI BLOGIAUSIA, O TAI KAD PARINKTOSE PARDUOTUVĖSE KAINOS DIDESNĖS 2 AR 3 KARTUS, BETO PAŽEISTOS TĖVŲ TEISĖS, DĖL LAISVO PASIRINKIMO, TAIP PAT TIKRAS PASITYČIOJIMAS- 7 M. VAIKUI MOKĖJOM VISKĄ NUPIRKT PATYS, O DABAR NEBEMOKAM. TAIP BUS IR ŠIEMET T.Y 2020M.. KODĖL ŠILUTĖS SAVIVALDYBĖJE YRA KURIAMI NAUJI, APSURDIŠKI ĮSTATYMAI.
Sveiki, norėčiau pasiūlyti Jums labai gerą idėją, kuria galetumėte padėti visiems Lietuvos mokiniams. Siūlau mažinti socialinių valandų skaičių, jau tikrai per daug. 15 valandų per mokslo metus vyresnėms klasėms. Kaip tik mažesni vaikai turi daug daugiau laisvo laiko, jiems mažiau namų darbų, o vyresnėse klasėse parėjęs iš mokyklos turi daryti namų darbus, kas atima labai daug laiko, turi mokytis savarankiškiems darbams, viešiesiems kalbėjimams, kontroliniams, tai sukelia stresą, dažnai tenka mokytis naktimis. Siūlau mažinti soc. valandų skaičių vyresnių klasių mokiniams.
Vilniuje linkmenu gatveja lenkiskoja mokykloja yra svenciama rugsejo 1-2 diena.. Bet labai keista yra kai Lietuvos himnas yra paleidziamas tik puse to iraso ir posmo vardan tos Lietuvos iskyrptas.. Kaip taip galima? O jau po to uzsileisti lenkiska himna ir nuo pradziu iki galo isklausyti.. Nesuprantu taip gaunasi kad zmones savo tevynes nemyli ir propoguoja kaskoki lenkiskuma cia Lietuvoj, nusispjauti ant valstybinio himno ir dar taip tyciotis.. Reik kazka daryti su tokiom nesamonem.
Glitiskiu darzelis
2019-07-08 08:24:32 IP 28memf06
Vilniaus raj., Glitiskiu darzelije visiska betvarke, direktore gyvena ir nereikalingus remontus daro senoj nenaudojamoj mokykloj uz Valstybines pinigus, o to tarpo prie darzelio visiska betvarke, zole nepjauta, suliniai prie ivaziavimo atsikise kad tevai perduria vis padangas, vaiku eistele tokia neligi kad vaikai gruna biegiodami. Ir vis kas menesi is tevu reikalauja po 1, 5€ buitinei chemijau, popieriui ir t.t. sako “valstybe tai nefinansoja”
Klaipėdos "Varpo" gimnazijos mokinys
2019-06-12 23:28:05 IP 2g5vdgpg
Mokytojos su ventiliatoriais, o mes - mokiniai turim sedet ir kankintis kaitroj. Kai kuriose pamokose kontrolinius reikia rasyti ir dar pazymiui tai metiniai kris kaip lietus. Direktore svarbiausia paatostogavo :)
Klaipėdos "Varpo" mokinys
2019-06-12 16:56:33 IP 2ju3l7qb
Direktoriai ir pavaduotojai kabinete turi ventiliatorius, sedi 1 aukšte kur vesiau...o mokiniai sedi "pirtyje"
Klaipėdos "Varpo" mokinys
2019-06-12 16:54:35 IP 2ju3l7qb
Direktorei nerupi gimnazistu sveikata. Gal kuprineje ir ventiliatoriu jau reikia nesiotis?
Varpo gimnazijos mokine
2019-06-12 16:45:56 IP 5f4son5o
Tokie reikalai vyksta dėl viškai nekompetetingos administracijos.Šioje mokykloje viską lemia vieno žmogaus balsas.. Direktorės diktatūra.Čia niekas negali turėti savo nuomonės, nei vaikai, nei tėvai, nei mokytojai.Kas mano kitaip, su tuo pradeda susidorojimą.Kiek vaikų perėjo į kitas mokyklas, kiek tėvai rašė skundų, kiek gerų mokytojų turėjo palikti mokyklą.Ir ar kam nors rūpi kas čia darosi.Akivaizdu kad ne.Šioje mokykloje gali dirbti tik tie kurie besąlygiškai paklūsta direktorei.Mobingas, psichologinis smurtas, favoritizmas, nepotizmas... visos Lietuvos blogybės vienoje vietoje.. ir ką?Ar nors vienoje institucijoje Lietuvoje buvo kas nors pakeista? Pašalintas? Tokia mūsų kasdienybė.. nuo viršaus iki apačios.
Klaipėdos, , Varpo “ gimnazijoje netinkama direktorė!!!!!!!!!!
Laba diena, norime pranešti, kad Klaipedos, , Varpo “ gimnazijoje yra netinkama direktorė Rasa Mašurinienė. Manome ne tik mes mokiniai bet yra ir pasipiktinūsių mokytoju. Mokykloje jos niekda nėra, nemoka bendrauti su mokiniais visiems grasina kad išmes iš mokyklos, nes jai nepatinka tas žmogus ir pns. Bet netik su mokiniais ji nemoka elgtis tai ir mokytojus žemina, neleidzia pasakyti savo nuomones, jei mokytojas paprieštarauja ar mokytojas turintis savo nuomone ji grasina kad išmes visus geriausius mokytojus. Daug kas mums pritaria, kad jai nėra vieta buti direktore. I direktores ji pateko per pažistamus nors buvo tiesiog eitikos mokytoja stulpino mokykloje. Visa mokykla yra pasipiktinus jos darbu ir jos bendravimu. Reikia spresti sita problema.
Pranciškus Škimelis
2018-11-19 09:26:15 IP 2g5vgk9h
Gerbiamieji, šiandien (2018 11 19) per Lietuvos radiją kalbėjo ministrės patarėjas (pavardės neprisimenu) apie mokytojų streiką. Kiekvienas, kalbėtojo sakinys, prasidėjo, lietuvių kalboje nevartojamu artikeliu „a“, bet ir sakinių viduryje. Ar toks turi būti ministrės patarėjas?
Būkit geri apsaugokite Kauno aleksandro stulginskio mokyklos mokinius ir darzelinokus. Mes norime kad vaikai būtų saugūs. Ir kad būtų pašalintas vyr. Buhalteris su savo itarema pedofilija ir mes tikime kad dasidejas yra ir ant biuletenio isejas mokyklos direktorius, jei jisai galėjo nutylėti dėl L.urbonaviciaus.
Sveiki....Ukmergės Užupio pagrindinėje mokykloje, informatikos mokytoja Virgilija Morkevičiene, jau kelintus metus neleidžia mokiniams į klasę neštis kupriniu...ar tai teisėta...?Į spintele kuprinė ir striukė netelpa...ka daryti tokiu atveju..?
Septintokas vieną kartą buvo nepariruošęs geografijos pamokai (neturėjo vadovėlio, pratybų sąsiūvinio, atlaso). Ar teisėtai pasielgė mokytoja, parašąnt 1, nors gimnazijoje yra kaupiamoji balų sistemą, kuri konvertuojama į pažymius?
Ar galima būti savimoksliu, jei aš mokausi 9 10-ais, o kitais mokslo metais ateis galbūt mušeika?
Laba diena

Esu mokytoja ir papuoliau į tokią situaciją. Kiekvieną ketvirtadienį turiu neformaliojo ugdymo būrelį. Taip išpuolė kad per mano būrelio laiką buvau paskirta vykti į Anglų kalbėjimo egzamino instruktažą, kuris vyko kitoje mokykloje. Aš nenuvykau nes būrelį kurį vedu yra mokamas ir lėšos iš NVŠ. Kolegių paprašiau kad pasakytų vykdytojui dėl kokių priežasčių negalėjau atvykti. Kaip sužinojo mano gimnazijos pavaduotoja, tai vos papeikimo neparašė ir aprėkė. Sugadino visą dieną. Aš jai aiškinau kad aš nutraukti būrelio negaliu. O ji sako, kad man nesvarbu tavo būrelis, turėjai vykti.
Noriu sužinoti, kaip reikia elgtis papuolus į tokią situaciją.
Laba diena pas mane iskilo toks klausimas, al galetumet atsakyti.Dukra mokinasi 4 klaseja mokytoja reikalauja klases darbuj atsinesti i mokykla plancetini kompiuteri arba ismanuji telefona darbuj, ar tai teiseta ir ar nenusizengema mokinio taisyklem.Ir dar uz sugadinta turta mokykla neatsako kas turetu tuo atveju atsakyti.Pagarbiai laukiu atsakimo.
Svėdasų Juozo- Tumo Vaižganto gimnazijoje antros klases mokytoja taiko senas drausminimo priemones-tampymą ausų, liniuotę.Nėra drausmės klaseje.Namuose tik dirbant pasiekiami rezultatai.Vaikams nesuteikiama motyvacija stengtis.
Sveiki Man 14 metų, mane palieka kartoti kurso. Aš su tuo visiškai nesutinka. Ir noriu, kad tai būtų užginčyta. Tikrai turiu neigiamų metinių pažymių ir ne vieną. Tačiau tai pamokos kurios nėra vienos iš svarbiausių. Biologija, fizika, chemija, kūno kultūra (neturėjau galimybės įsigyti aprangą nes mama augina 3vaikus), technologijos (taip pat neįstengiau įsigyti) etika. Pirmą trimestrą mokinausi stipresnėi mokyklos ir likau neatestuota. Be to praleidau trečdalį pamokų. Galiu gauti gan gerus pažymius jei tik pasistengiu, suprantu, turiu noro mokytis. Mokinuosi Kauno A. Stulginskio dc. Dauguma tos mokyklos pedagogų yra neišsilavinę. Nepagarbiai elgiasi su mokiniais, sako turintys teisę mušti vaikus. Pataisų nei nesvarstė duoti, bandžiau gražiai kalbėti, verkiau nes nebesusilaikiau tačiau tuščios mano viltys. Suprantu ir savo klaidas, bet prašau man padėti, netekau vilčių ar dar galima ka nors pakeisti kad perkeltų i devintą klasę?
Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazijoje bus jungiamos vienuolikta ir dvylikta klasės del per mažo mokinių skaičiaus. Ar gimnazijoje gali taip būti ? Ši gimnazija neatitinka jokiu reikalavimų žiema klasėse buna dešim šilumos.mokiniai priversti sėdeti su striukėmis, stadione begiot reik per purvyną, del mažo mokinių skaičiaus dvyliktoje vienuoliktoje klaseje nevedamos norimos pamokos, nera kaikuriu mokomųjų dalyku kaip etika, vadovėlių trūkumas, o iš turimų vadovelių mokesi dar mokinių tevai. Mokykla reklamuojasi turinti daug burelių, bet iš jų veikia tik keli, mokytojai nori vesti būrelius, bet direktorė neleidžia. Ar tokia gali būti gimnazija ? O gal tiesiog direktorė blogai dirba savo darbą?
laba diena....noreciau paklausti ar mokyniai 2 klases, ar gali mokytis vienoje klaseje su ketvirtokais? kaip viksta toks mokslas? ar antrokams lengvai einasi toks mokslas? kaip i tai žiurima turbut pro pirštus.laukiu atsakymo :)
Man 71 metai.ir dar tokiu fokusu neteko matyti kad vaikai rugsejo 1 nors tai buvo antra butu laikomi lietuje.Tai tiesiog pasityciojimas is zmoniu ir vaiku. Pasirodo mes praradome sazine ir padoruma ir sugebame tik tarp saves retis kaip sunes ir daugiau nieko nedaryti. Reikejo buti paciam ministrui tame lietuje gal butu lietus praploves smagenine.RUSU laikais tokius ministrus butu isveze i Donbaso saktas, kad igautu proto. Aprasytas ivykis ivyko pirmadieni rugsejo2 diena prie meno mokyklos Skuodo mieste 10h Ir koks atminimas isliks tu varksu nulinuku kurie apie val mirko lietuje. Gal nors mums seneliams kas nors sugebes paaiskinti ka visa tai reiskia SU PAGARBA SENELIU VARDU ALGIRDAS -K RAMANAUSKAS

Rinkodaros plano žingsniai: pirmiausia įvertinti esamą padėtį
Rinkodaros plano žingsniai: pirmiausia įvertinti esamą padėtį 03-28 16:40
Kad reikia verslo plano, klausimų nekyla, bet ir rinkodaros planas yra gyvybiškai svarbus. Būtent jis padeda pritraukti ir išlaikyti klientus, yra paremtas skaičiais, faktais ir aplinkybėmis: ką...
Maisto pristatymo į namus paslaugai – laikini leidimai
Maisto pristatymo į namus paslaugai – laikini leidimai 03-28 16:14
Seimo Ekonomikos komitetui (EK) paraginus Valstybinę maisto ir veterinarijos tarnybą (VMVT) supaprastinti leidimus įmonėms, norinčioms pristatyti maistą į namus, tarnyba žada netrukus išduoti...
A. Veryga apie situaciją Kaune: pagal nuotrauką vadovo atleisti negalima
A. Veryga apie situaciją Kaune: pagal nuotrauką vadovo atleisti negalima 03-28 15:45
Sveikatos apsaugos ministerija pati buvo davusi nurodymą neišmesti priemonių, kurias dezinfekavus galima naudoti pakartotinai, tokių kaip akiniai, respiratoriai, o Kauno klinikinėje ligoninėje...

Ar dėl korona viruso Jūsų pajamos sumažėjo?

Procter & Gamble 110,17 +2,60%