Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Švietimo edukatoriai

Atsiliepimai apie Švietimo edukatoriai, MB

Kauno GRŪDA
Parašyk savo nuomonę apie Švietimo edukatoriai, MB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
MB "Švietimo edukatoriai" užsakymu pravedžiau 6 a. val. seminarą-praktikumą Kaune 2019m. lapkričio 20d., tačiau iki šiandien atlygis nėra sumokėtas. Įmonės direktorius Vygintas Eidėnas meluoja ir visaip išsisukinėja.
Atsakyti
2019 m. spalio 23 dieną Jonavoje, MB „Švietimo edukatoriai“ užsakymu buvo pravestas 6 a. val. seminaras-praktikumas „Jaunųjų tyrėjų ugdymas“. Sąskaita faktūra išrašyta, tačiau iki šios dienos nėra gautas atlygis už pravestą seminarą. Susisiekus, įžūliai meluojama ir teigiama, kad pinigai jau pervesti.
Atsakyti
Laba diena, Gerb.Renata,

Drįstu kreiptis į Jus su prašymu bedradarbiauti viešinant neetišką "Švietimo edukatorių" (tiksliau šios įmonės vadovo Vyginto) veiklą. Prašau susisiekite su manimi šiuo e.paštu stasdaiva@gmail.com. Aš dirbu švietimo srityje ir manau, kad būtų pats laikas pradėti viešinti faktus apie neetišką šios įmonės veiklą, juolab, kad artėja net keli jų organizuojami renginiai.
Atsakyti
Įmonė neatsiskaito už suteiktas paslaugas. Vadovas Vygintas Eidėnas, būkite atsargūs!
Atsakyti
Įmonės vadovas itin nesąžiningas ir stipriai įsiskolinęs. Labai rekomenduoju finanasiniais klausimais nepradėti reikalų nei su įmonės vadovu nei su pačia įmone.
Atsakyti
Šios įmonės organizuota nuotolinė pokalbių ciklo programa švietimo lyderiams "DĖMESIO: STARTAS! buvo gerai sumąstyta. Bet idėjos nepateisino turinys. Pakalbiai buvo labai paviršutiniški. Švietimo lyderiams tai tikrai per menkas turinys. O pažadėtieji pažymėjimai vis dar nepasiekė klausytojų. Nors kai reikėjo pinigų, tai organizatoriai skambino kiekvienam ir klausinėjo kada sumokėsime pinigus.
Nors šios įmonės vadovas tikino, kad gyvenime užtenka bendrųjų kompetencijų, bet manau, kad ši įstaiga nelabai ilgai gyvuos tik su bendrosiomis. Dar reikia ir specialiųjjų, kurias kai kurie įgyja mokykloje. Bet ne visi...
Atsakyti
Piktybiškai neapmoka savo įsiskolinimų, be teismo įsikišimo neįmanoma atgauti pinigų.
Atsakyti
Ši organizacija turi problemų su atsiskaitymais. Atsargiai!