VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Sverija, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Sverija

Atsiliepimai apie Sverija, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Sverija, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (el. pašto adresą ir, jei nurodėte - telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
NESINAUDOKITE ŠIOS ĮMONĖS PASLAUGOMIS. Man dar taip nėra buvę, negana to, kad labai vėlavo (2h), sumokėjus už 2h (užnešus porą nedidelių baldų praėjo 1.5h) paprašiau su vaikino pagalba padėti užnešti ir šaldytuvą, tai įlipo į mašiną, sako tuoj paskambinsim paklausim klientų ar galim, nors dar pusvalandis laiko buvo mano, UŽSIDARĖ DURIS IR IŠVAŽIAVO NIEKO NESAKĘ, PALIKO MANE STOVĖTI SU TUO ŠALDYTUVU. Ar taip elgiasi suaugę žmonės? Juolab kad neprašiau praeivio pagalbos, o buvau nusipirkusi paslaugą, tarp kitko, už labai nemažus pinigus už valandą. Kvaila buvau, kad sumokėjau dar nebaigus darbo, bet kad pabėgtų iš darbo vietos, niekad gyvenime nebūčiau pagalvojusi, kad tokių žmonių būna. SIAUBAS.
Atsakyti
Dėkojame už laiku atlikta darbą.Tikimes tolimesnio bendradarbiavimo.

UAB Avitela
Atsakyti
Noretume padekoti uz greitai ir kokybiskai atlikta darba, nuostabiai viskas buvo suarganizuota.Rekomenduojame Jus kitiems.Aciu Vyrams
Atsakyti
Įmonės vertinimas žvaigždutėmis šiame puslapyje pasako daug ką. Venkite šios įmonės! Labiau nekvalifikuotų, nemandagių ir neišprususių žmonių nesu matęs. Žodžio netęsimas, ragelio nekėlimas, pokalbio nutraukimas numetant ragelį jiems įprastas ir kasdienis įprotis. Pradėdami darbus ima avaną, vėliau tenka rūpintis kas pabaigs jų pradėtus darbus.
Atsakyti
Šituos vežėjus reikėtų pakarti už jų kabančių. Ne tik kad susitarimų nesilaiko, neatvyksta sutartu laiku ir neinformuoja, bet ir paskambinęs lieki kvailio vietoje. Arogancija, vidury sakinio numetami skambučiai ir panašūs niuansai - tik ledkalnio viršūnė.
Atsakyti
Sesuo, gyvenanti Vilniuje, užsakė UAB “Sverija” pervežimą kovo 7 dienai, 16 valandai. Vienus baldus reikėjo parvežti jai, o kitus atvežti man į Kauną. Kovo 7 d. apie 14:30 pasiskambino į firmą ir išgirdo, kad tokio užsakymo nėra. Buvo paaiškinta, kad “kita darbuotoja”, nieko neperdavė, bet čia pat buvo sutarta, kad mašina bus ir vėluos tik valandą. Pradžia nieko blogo nežadėjo…
Baldus sesei atvežė, pradėjo krauti. Sesuo daug metų dirbo baldų parduotuvėje ir iš karto pastebėjo, kad vienas iš vyrų tikrai retai užsiima krovimo darbais - matėsi, kad nežino nei kaip paimti, nei kaip nešti… Kaip ir buvo sutarta, sumokėjo už savo baldų atvežimą ir nešimą 50 eurų (kaina už 2 valandas) ir dar 50 eurų avansą už man vežamus baldus į Kauną (20 eurų už pervežimą iš Vilniaus į Kauną + 30 eurų/2 krovėjai už pirmą krovimo valandą Kaune). Kai mokėjo “vadybininkei” avansą, net minties nebuvo nepasitikėti….
Mašina su baldais išvažiavo iš Vilniaus 18.30 ….. ir dingo. Sesuo matė mašinoje dar kažkokius baldus, todėl nusprendėme, kad mes eilėje paskutiniai (“vadybininkė” apie tai neperspėjo). Laukėme iki 21.00 val. Vyras paskambino sesers duotu numeriu. Atsiliepė apsimiegojusi moteris ir į vyro klausymus atsakė, kad nieko nežino ir miega. Ji padėjo ragelį. Vyras bandė skambinti dar kartą - niekas neatsiliepė. Sesuo iš penkiolikto karto prisiskambino tuo pačiu numeriu. Dabar jau ta pati moteris, kuri buvo su krovėjais Vilniuje, pasakė, kad jie kraunasi kitur ir turbūt užtruks iki 22.30. Sesuo pasiūlė apie tai pranešti mums. Po kiek laiko sulaukiau skambučio ir aš. Iš pokalbio supratau, kad neinformuoti, neatsiprašyti tokioje situacijoje šitos firmos darbuotojams normal, ir kad mūsų baldai tą vakarą neatkeliaus. Pasakiau, kad dėl rytojaus laiko reikia tartis su vyru. Toliau prasidėjo labai nemandagus bendravimas - vadybininkė (turėdama mūsų baldus ir sumokėtą avansą) diktavo savo sąlygas, kalbėjo įžūliai, jai buvo neįdomu, koks laikas tinka mums. Pokalbio rezultatas - ji nutrenkė ragelį…..
8 valandą ryto ji paskambino man, mus su vyru išvadino “problematiškais”, apkaltino viskuo, kuo tik buvo įmanoma, be viso to ji pareiškė, kad sesuo sumokėjo ne 50, o tik 20 eurų. Neatlaikius ilgų kliedesių, pakelto tono ir situacijos absurdiškumo, dabar jau aš numečiau ragelį (buvau darbe ir įsiterpti į “vadybininkės” monologą šansų nebuvo jokių). Čia pat iš to paties numerio man paskambino neprisistatęs vyriškis, kuris pasiūlė netgi 3 (!!!!!) variantus. Pirmas - jie grąžins baldus į Vilnių, antras- išmes prie mano laiptinės, trečias - net nesupratau. Pradėjo man pasakoti apie logistikos „subtilumus“, vėl paminėjo, kad mes su vyru „problematiški“. Aš pasakiau, kad jie privalo atvežti baldus, ir vyras laukia namuose...
10 valandą (!!!!) man vėl skambina arogantiška darbuotoja ir klausia: “Tai jūs laukiat ar nelaukiat?“ ir „Kas iškraus baldus?“ (?!!!!) Paklausiau, kiek galima laukti ir kaip ypatingai turime jų laukti... Galų gale atvežę baldus, jie pareikalavo sumokėti už nešimą, nors sesuo jau buvo sumokėjusi 30 eurų už 2 krovėjus Kaune. Įdomiausia, kad atvažiavo tik vienas krovėjas-vairuotojas. Pasirodo, antras krovėjas - „vadybininkė“ (!!!!).....Vyras, pritrūkęs kantrybės, pareiškė, kad sumokės antrą kartą, bet tik už vieną krovėją ir kartu su juo neš baldus. Toks variantas atvikėliams netiko.... Vyras pasiuntė juos „velniop“.... ir liko prie laiptinės su baldais vienas.....
P. S. Sesuo skambino „vadybininkei“ dėl savo 30 eurų, sumokėtų už pakrovimo darbus Kaune. Ji buvo aprėkta, išklausė, kad jokių 30 eurų ji nemokėjo ir eilinį kartą išgirdo, kaip buvo numestas ragelis...
Visiškai nepatikima „firma“, apgaudinėja, pasisavina pinigus, neatlieka darbų, už kuriuos buvo sumokėta, veluoja, grasina, gasdina, išvadina, jokių kasos čekių, bendravimo kultūros - net ne nulis - jokių užuomazgų. Sveiku protu nesuvokiama, kad egzistuoja tokios „firmos“ ir tokie „darbuotojai“.
Atsakyti
Užsakėme pervežimą vasario 17 dienai, 17 valandai prieš 4 dienas (telefonu + el.paštu.) Valandą pasiūlė pati įmonė ("turim tik tokį laisvą laiką"). 17 d. apie 17:15 susisiekus telefonu, pranešė, kad vėluos apie pusantros valandos, nes pavedė kitas kientas. Susisiekus dar po valandos ir 15 min pranešė, kad jau neaišku, kada atvyks, nes vis dar kraunasi kitur. Perkėlė laiką (įmonės pasiūlymu) į 18 d. 12 val. Susisiekus telefonu- vėl kraunasi kitur ir neaišku, kada atvyks (anot vairuotojo). Įmonės darbuotoja iš vis nebekelia ragelio. VISIŠKAI NEPATIKIMI VEŽĖJAI. NEREKOMENDUOJAME.
Atsakyti
Radau skelbiu lt įdėtą šios firmos skelbimą "6-9eur -1val Perkraustymas-pervezimas +liftas" skelbimas buvo ką tiktai atnaujintas ir jame puikavosi išskirtinis pervežimui pasiūlymas " TIK PAS MUS KIEKVIENA SEKMADIENI PERVEZIMAS+2KROVEJAI 12EUR/H (VILNIUJE, KAUNE) ", užrašiau firmos telefoną vyrui kad jis susitartų. Kitą dieną iš jo sužinojau, kad jis rezervavo sekmadieniui tik pervežimą, nes ten paskambinus jam pasakė, kad pervežimas kainuoja 10 EUR, o už krovėjų darbus tektų dar mokėti papildomai kaip ir eilinę darbo dieną. Paskambinau tada pati, atsiliepė moteris, teiravausi mandagiai remdamasi skelbimo informacija kainų kaip nauja klientė ir man buvo patvirtina, kad galiu užsisakyti pervežimą + 2 krovėjus sekmadieniui be problemų už 12 EUR, Tačiau vos paklausiau kodėl tada mano vyrui rezervavo pervežimą sekmadieniui ir mums reikia mokėti 10 EUR + dar krovėju paslaugas, moteris pradėjo neadekvačiai elgtis, tėškė kad jei užsakome per saitą tai vienos kainos jei per skelbimą tai kitos, galiausiai viena su savim pasirėkavusi, pareiškė kad mes esame nepatikimi ir abiejų mūsų telefonus ji įtraukia į nepatikimų klientų sąrašą, bei numetė ragelį. Mano mėginimas sae kartą perskambinti ir ramiai pasikalbėti, kad mums reikia to rezervuoto sekmadienį pervežimo, bet gal galime pasinaudoti sekmadieninio pasiūlymo kaina atsimušė tik į arogantiškos darbuotojos vienareikšmį nemandagų kliedesį, kad mes esame nepatikimi klientai, kad kreiptumėmės kitur, ir ragelio numetimą.
Vienareikšmiškai rekomenduoju neturėti jokių reikalų su tokiu "mandagiu" paslaugų tiekėju.

Taip pat rekomenduojame

Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Adresas: Taikos pr. 135A, LT-51129 Kaunas.
Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; siuvimas, medžiagos; technologinė įranga.
UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. KAS MES ESAME: Esame tarptautinė kompanija – dukterinė ACG Nystrom AB (Švedija) įmonė, Lietuvoje įsteigta 1993 m. ACG Nystrom AB dukterinės bendrovės taip pat veikia Estijoje, Latvijoje, Suomijoje, Danijoje ir Ukrainoje. ACG Nystrom įmonės yra Švedijos...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; projektavimas; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
LT ADVERT, UAB Plačiausias lauko reklamos tinklas, dengiantis net 60 Lietuvos miestų. Profesionalūs sprendimai - patyrusi profesionalų komanda pasirūpins Jūsų reklamos kampanija nuo A iki Z. Konkurencinga ir prieinama kaina. Naudinga dirbti su LT Advert, nes: Viskas iš vienų rankų - plačiausias lauko reklamos...
Idėjų parkas
BALDŲ GAMYBA IR PROJEKTAVIMAS

Adresas: Kalvarijos g. 76, LT-46407 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; prekybos įranga; restoranų, kavinių, barų įranga.
Įmonė UAB „Idėjų Parkas“ – teikia baldų gamybos ir projektavimo paslaugas viešosioms erdvėms. Ilgametė darbo patirtis užtikrina profesionalų gamybos procesą bei efektyvų projektų valdymą. Pagrindiniai privalumai Aukščiausia kokybės garantija, kurią užtikrina daugiau nei 60 kvalifikuotų darbuotojų; Medienos, metalo...
Milviteka
Adresas: Maciuičių k., LT-96159 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: gamyba; grūdininkystė; krautuvai, keltuvai, liftai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pašarai, gyvulinis maistas; pramonės įrengimai; projektavimas; sandėliavimas; technologinė įranga; žemės ūkio technika; žemės ūkis, paslaugos; židiniai, krosnys.
Pagrindinės veiklos: Technologinių linijų kūrimas, gamyba ir montavimas; Uosto krovos įrangos projektavimas, gamyba ir montavimas; Grūdų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Grūdų valymo, perdirbimo bei sandėliavimo įrenginių gamyba ir montavimas; Trąšų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Trąšų...
Plungės baldai
Minkštų baldų gamyba

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 38, LT-90118 Plungė.
Veiklos sritys: architektai; baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; grafika, dizainas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „Plungės baldai“ pagrindinė veikla minkštų baldų gamyba, mažmeninė ir didmeninė prekyba visoje Lietuvoje, minkštų baldų eksportas, importas. Įmonė turi nuosavas 3500 m2 gamybines patalpas, kur investavo į naujus įrenginius, renovavo gamybines ir sandėliavimo patalpas. Šiais metais planuojamas naujas gamybos...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

P. Porošenka paskelbė apie nuo Maskvos nepriklausomos Ukrainos stačiatikių bažnyčios įkūrimą
P. Porošenka paskelbė apie nuo Maskvos nepriklausomos Ukrainos stačiatikių bažnyčios įkūrimą 12-15 18:14
Ukrainos Prezidentas Petro Porošenka Kijeve pasibaigus istoriniam ortodoksų sinodui paskelbė apie atskiros Ukrainos stačiatikių autokefalinės bažnyčios sukūrimą. Šiuo žingsniu Ukraina galutinai...
P. Porošenka paskelbė apie Ukrainos stačiatikių autokefalinės bažnyčios sukūrimą
P. Porošenka paskelbė apie Ukrainos stačiatikių autokefalinės bažnyčios sukūrimą 12-15 18:11
Ukrainos Prezidentas Petro PorošenkA Kijeve pasibaigus istoriniam ortodoksų sinodui paskelbė apie atskiros Ukrainos stačiatikių autokefalinės bažnyčios sukūrimą. Šiuo žingsniu Ukraina galutinai...
Daugiabučio statybos Žygimantų gatvėje sostinėje lieka sustabdytos
Daugiabučio statybos Žygimantų gatvėje sostinėje lieka sustabdytos 12-15 16:55
Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) neleido atnaujinti daugiabučio statybos sostinės centre, Žygimantų gatvėje.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Jūs esate..

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

AT&T 30,22 +1,04%
Caterpillar 126,77 +0,69%
AIG 37,49 +0,54%
Hasbro 84,06 +0,36%
Amazon.com 1591,91 -4,01%
Humana 299,93 -4,02%
Symantec 21,57 -4,05%
Adobe Systems 230,00 -7,29%

Žaliavų kainos pasaulyje

Auksas 1220,65 +0,43%
Varis 6195,92 -0,38%
Nafta 52,58 +2,80%
Sidabras 14,35 -1,71%
Vištiena 2,03 0,00%
Cukrus 0,55 -1,79%
Dyzelis 2,05 -12,02%
Anglis 100,73 -7,36%