Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Sveikatos Gija, UAB

Parašyk savo nuomonę apie "Sveikatos Gija", UAB

UAB "Sveikatos gija"
2021-09-27 13:47:33 IP 2g5vdqgl
Nerijus 2021-09-23 08:29:36
Danės Odontologijoje, Danės gatvėje visa šeima buvome klientai nemažai laiko. Buvo nebloga klinika, kol nesusidūriau su situacija kai prireikė dėti naują karūnėlę. Patekau konsultacijai pas gydytoją kuri tuom užsiima. Apžiūros metu ji greitai viską nustatė ir ir supažindino su darbų eiga ir kainomis. Kadangi kaina yra svarbu, konsultacijos metu dar kelis kartus pakausiau ar kaina nesikeis ir mane užtikrino, kad nesikeis. Gydymas turėjo vykti trim etapais ir atitinkamai kainuoti 100+50+230.
Jau pirmo vizito metu po atlikto darbo buvau paprašytas sumokėti 150 eur. vietoje 100. Paklausus pas administratorę kodėl tokia kaina, sulaukiau klausimo “bet čia tik 50 eurų, ką Jums daug”?, atbėgusi gydytoja pradėjo sakyti, jog buvo padaryta daugiau darbų, todėl ir kaina yra tokia.
Klausimas: tai ko vertos Jūsų konsultacijos (mokamos), jei po jų viskas eina ne taip kaip konsultavote.
Antro vizito metu kurio darbų kaina turėjo būti 50 eurų, tačiau tik atsisėdus į kėdę ta pati gydytoja dar net nepradėjus darbų pasako, kad kaina bus ne 50, o 75 eur. ir jei kaina netinka galite stotis ir eiti.
Nuėjus pas administratorę vėl sulaukiau klausimo “bet ar čia daug”? Paprašius pakviesti atsakingą žmogų atėjo mergina kuri prisistatė esanti personalo vadovė ir atėjo išpręsti problemos, tačiau jos sprendimas taip pat prasidėjo nuo klausimo “jog tai nedidelė suma ir ar čia Jums daug”. Po diskusijų buvo sutarta, kad viską aptars su klinikos vadovu ir duos atsakymą. Jei tai buvo personalo vadovė, tai probleminių situacijų spręsti nelabai temoka, nes visa tai buvo kitų eilės laukiančių klientų akivaizdoje.
Kelias dienas nesulaukus atsakymo pats paskambinau į kliniką ir gavau atsakymą, kad klinika ateityje atsisako gydyti dantis man ir mano šeimai, o mano pradėtą gydymą tęsti jie atsisako ir man teks susirasti kitą kliniką kuri pabaigs jų pradėtus darbus.

Taigi, turėjau mokamą konsultaciją kuri buvo nieko verta, kainos keičiasi darbų eigoje (prieš tai to nėra buvę, nors ir dėjome inplantus), problemas sprendžia užduodami klientui klausimą ar tai Jums daug? Gal toks yra įmonės šūkis? Atsisako tęsti gydymą vidury eigos.
Jei ir su kitais klientais taip pat tai toks klinikos požiūris jai žavesio neprideda.

Sėkmės.
Dėkojame už Jūsų nuomonę. Sėkmės ir Jums.

Sėkmės.

SB dantų klinika
CLINIC | DPC dantų priežiūros centras

Adresas: Savanorių pr. 314A, LT-49452 Kaunas.
Veiklos sritys: odontologija, paslaugos; medicinos įstaigos, paslaugos.
CLINIC | DPC – didžiausias odontologijos klinikų tinklas Lietuvoje. Čia teikiamos visos įmanomos bendrosios ir šiuolaikinės odontologinės priežiūros paslaugos: Dantų implantacija Momentinė implantacija All-on-4 Zygoma Cirkonio implantai Trefoil sistema Dantų protezavimas Dantų šaknų kanalų gydymas Dantų ir...
Šypsenų laboratorija
NEODENTA odontologijos klinika

Adresas: Baltų pr. 49A, LT-48233 Kaunas.
Veiklos sritys: odontologija, paslaugos; medicinos įstaigos, paslaugos.
NEODENTA – tai visas tik aukščiausios kokybės odontologijos paslaugas suaugusiesiems ir vaikams teikianti klinika, įkurta tam, kad kiekvienas turėtų pačias geriausias sąlygas rūpintis savo dantų sveikata. Klinikos stiprybė – čia dirbančių specialistų komanda. Gydymo kokybę užtikrina naujausius šiuolaikinės...
Angitia
Odontologijos klinika Kaune

Veiklos sritys: odontologija, paslaugos; medicinos įstaigos, paslaugos.
Dantų gydymas, protezavimas, implantavimas, tiesinimas, balinimas. Vaikų dantų gydymas. Dantų rentgenas, kompiuterinė diagnostika. Dantų vagelių padengimas silantais, apnašų, akmenų valymas. Stomatologo paslaugos. Dantų profilaktinė apžiūra Sisteminga profesionali odontologo atliekama dantų profilaktinė apžiūra ir...
Odontologija jums
Estetinė odontologija ir dantų implantavimas

Adresas: Miško g. 25A, LT-44313 Kaunas.
Veiklos sritys: odontologija, paslaugos; medicinos įstaigos, paslaugos.
Odontologija jums, UAB tai odontologai Kaune, odontologų paslaugos. Dantų gydymas, plombavimas, protezavimas ir implantavimas bei visos suaugusiųjų ir vaikų dantų gydymo paslaugos ir burnos higienos paslaugos Dantų implantacija: All on Four metodika Momentinė implantacija Cirkonio implantai Trefoil sistema Zygoma...
Dantų gydytojas
Papadent

Adresas: Vito Gerulaičio g. 1-26, LT-08200 Vilnius.
Veiklos sritys: odontologija, paslaugos.
Mūsų misija – pasirūpinti profesionalia ir ilgalaike Jūsų burnos sveikata. Paslaugos: dantų implantacija, viso žandikaulio atstatymas naudojant „All-on-4“ metodiką, dantų protezavimas, laminatės, vaikų dantų protezavimas, terapinis gydymas, estetinis plombavimas, rentgenologiniai tyrimai, kompiuterinė diagnostika...

Estija planuoja įvesti daugiau suvaržymų dėl COVID-19
Estija planuoja įvesti daugiau suvaržymų dėl COVID-19 10-26 21:47
Estija svarsto galimybę įvesti naujų suvaržymų dėl koronaviruso prie tų, kurie įsigaliojo prieš dieną, tačiau sieks išvengti visuotinio karantino, panašaus į tą, kurį įvedė kaimyninė Latvija, kad...
S. Gentvilas: "Achemos" konkurencingumo garantas – pasienio CO2 korekcinis mechanizmas 10-26 21:36
Jonavos azotinių trąšų gamintojos "Achema", kuri dėl išaugusių gamtinių dujų kainų šiuo metu yra sustabdžiusi dalį gamybos, konkurencingumas nukenčia nuo dar taršesnių konkurentų už Europos...
Dar viena Kinijos NT vystytoja pranešė neįvykdžiusi įsipareigojimų
Dar viena Kinijos NT vystytoja pranešė neįvykdžiusi įsipareigojimų 10-26 21:11
Dar viena Kinijos nekilnojamojo turto vystytoja – "Modern Land (China)" – nepajėgė laiku išpirkti obligacijų už 250 mln. USD, taip pat nesumokėjo už jas palūkanų.

Koks Jūsų manymu būtų teisingiausias sprendimas?

Walt Disney 172,01 +1,53%
American Express 182,31 -2,55%