Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Švaros meistrai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Švaros meistrai

Atsiliepimai apie Švaros meistrai, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Švaros meistrai, UAB

Aptarnavimas tai aukštumoje kabutėse. Kalba labai nepagarbiai. Toks jausmas kad pati turiu viską žinot, kitas dalykas, kai jau masina pridaviau, tik tuomet pasakė kad atsiskaitymas tik grynais, jokio lankstumo, sakau reikėjo įspeti telefonu, atšovė kad yra laiko pasivaiskciosi ir nusiimti gali pinigus. Visad iki siol plaudavau švaros broliai.aptarnavimas mandagus, apmokėjimo galimybes ir nepasiunčiau pasivaikščiot. Nu Aciu tikrai, bet ten kur maloniau pasitinka ten ir važiuosiu, nes kainos ir kokybės santykis toks pat, bet aptarnavimo prasme pasijutau nemaloniai
Automobilis buvo atvežtas, kad prieš žiemą padengti kėbulą polimerine danga ir išsiurbti salona bei nuvalyti durų plastmases su išore vyrai susitvarke gerai, bet salonas toks vaizdas, kad be kilimelių išsiurbimo nieko nebuvo daryta, o kai moki 180e už paslaugas kažkaip norėtusi gauti visapusiškai kokybiškai atliktus darbus
Puiki kokybė už puikią kainą. Šaunuoliai vyrai. Stropiai atlieka savo darbą!!!
Plove varikli ir sudege generatorius. Siaip zinojau kad yra rizika sugedimui, bet vistiek manau cia yra aplaidu. Generatoriu galima buvo manau ir pridengti, arba bent jau nekurti masinos po plovimo ir man pasakyti kad palaukti kol isdzius. Dabar kainuos keitimas 70 eur darbai, plius nauja jei imsiu 180 eur, jei padeveta gausiu, tai pigiau - ziuresim ka siulys. Bet tai yra didelis nuostolis.
Gal butu is viso galima ta virsu plauti rankomis kruopsciai tik tas vietas kur galima plauti, su chemija. o ne su didele srove kur viska aptasko greitai?
Norėčiau padėkoti visai komandai už puikų aptarnavimą ir rimtą požiūrį į savo darbą.
pagarbiai,
Arūnas
UAB "Švaros meistrai"
2019-02-02 11:20:47 IP 2df5d742
Donatas 2018-09-12 23:04:39
Bijau suklysti, bet ar tik čia ne ta įmonė kur vadovas (ar aukštesnio lygio darbuotojas) nelabai supranta bendravimo etiketo, kultūros, žodžio laikymosi ir detalaus bendravimo? Prieš metus aptarnavimas buvo labai grubus ir nuoširdumo pokalbyje buvo nulis, buvo juntamas pasikėlimas, maždaug aš čia bosas, ką noriu tą darau ir man niekas nepaaiškins ir papildomų klausimų niekas man neuždavinės.
Ne ne, darbą tai atliko gerai, viskas ok... Bet bendravimo kultūros manau reikėtų dėl viso ko - visus įmonės darbuotojus pamokyti papildomai. Vadovus - irgi. Blogiau nebus. Ir atleiskite, jei sumaišiau įmones. Nors atrodo nesumaišiau.

P.s. - Esu dirbęs įmonėje, kur vadovas paprašydavo iš namų visų darbuotojų parašyti po teigiamą atsiliepimą, o šiaip teigiamus atsiliepimus retai iš vis kas rašo, o čia teigiamų atsiliepimų netrūksta, todėl labai labai labai stipriai Jūsų klientų teigiamais atsiliepimais nepuolu aklai tikėti. Dabar tokie laikai.
Sėkmės darbuose.

tikrai suklydote. Manau būtų teisinga iš pradžių pasitiklsinti, o vėliau komentuoti. Tiek vadovas tiek dirbantys kolegos yra ir mandagūs ir nuoširdūs.
Sėkmės ir jums
UAB "Švaros meistrai"
2019-02-02 11:16:24 IP 2df5d742
Nusivylęs 2019-01-24 12:47:34
Sausio 23 vakare nuvežiau mašiną išorės plovimui ir vidaus pravalymui (telefonu pasitikslinau, ar galės pravalyt kilimėlius, sakė taip). Sumokėjau 25 Eur ir išvažiavau. Kadangi buvo tamsu, kilimėlius apžiūrėjau tik ryte. Vaizdas tragiškas. Nufotografavau ir pridedu foto keleivio vietoje, kurioje po mašinos atsiėmimo niekas nebuvo nė kojos įkėlęs. Kilimėlis akivaizdžiai purvinas, nė neprasiurbtas. Išeina, kad 25 Eur sumokėjau už paprasčiausią išorės nuplovimą. Esu labai nusivylęs tokia "chaltūra". Gėda!

apgailestauju, kad paslauga buvo suteikta nekokybiškai. Atvykite pas mus, mes jums išvalysime kilimėlius ir nuplausime automobilį nemokamai. Mums labai svarbu kokybiškai atlikti paslaugas. Matyt darbuotojai tik prasiurbė saloną ir kilimėlius, o kilimėlius reikėjo išplauti chemiškai. Atsiprašau už nesusikalbėjimą. Susisiekite su mumis artimiausiu metu arba tiesiog atvykite.

Sėkmės darbuose.
Man si plovykla atradimas. Kiek esu isbandes, "Svaros pasaze" padaro idealiai. Varau visas masinas tik pas juos. Nes tiek siknarankiu isbandes patikekit. Maciau neigiamu atsiliepimu, tai beda ta kad si plovykla tai nuomojamos patalpos. Bet dabar kai juose dirba vadovas Darius viskas tobula! Cheminis, paprastas valymas, poliravimas ir t.t. Tokio atsakingo poziurio neesu mates. Tiesa viena minusas yra tai eiles ir tik pagal uzrasyma.)))
Dirba tikri profesionalai. Automobilį sutvarkė labai kokybiškai ir greitai. Rekomenduoju visiems
Albinas Savickis
2016-02-19 14:29:58 IP 2df893j9
ComeOn! 2016-02-16 11:22:42
Tai ar Jūs Salomėja ar Agnė? Ar tieisog įmonės darbuotoja kurianti gerus atsiliepimus. Juk tam ir viešinami IP adresai....
Laba diena, Gerb. Salomėja ir Agnė yra mūsų UAB "Švaros meistrai" klientės, tai mama ir dukra. Tai savarankiška dviejų žmonių nuomonė, kuri gali būti skelbiama ir naudojantis vienu IP adresu.
Salomėja 2015-06-14 14:10:13
Galiu drąsiai teigti, kad darbuotojai labai puikiai atlieka savo darba... Pasiemiau automobili, tai likau patenkint, matosi, kad vidus puikiai išvalytas, odinis sviesus salonas labai gerai išvalytas. Viskas iš gan prieinama kainą.
Labai patinka atliekamas jų darbas. Kiek kartų teko plauti kitose plovyklose, kur keliais litais tik pigiau, bet darbo kokybės ir aptarnavimo lygis labai skiriasi. Pas Švaros meistrų viskas 10 iš 10.
Esu Švaros meistrų pastovi klientė, pas juos plaunu ir valau automobilį jau daugiau, kaip 10 metų, ir salono pilną cheminį valymą dariausi keletą kartų. Visados punktualūs, kruopščiai ir laiku atlieka darbą. Net keista jog apie juos blogų atsiliepimų yra, greičiausiai konkurentai nepatenkinti atimtu duonos kąsniu :D, Puikus kolektyvas, niekada neturėjau jokių nusiskundimų. Gero verslo ir Sėkmės jiems.
Albinas Savickis
2015-05-21 13:06:38 IP 2df880dc
UAB "Švaros Meistrai"

El. paštas:svarosmeistrai@gmail.com
Telefonas:+370 5 2772365
Mobilus:+370 605 95055
Adresas:Verkių g. 37, Vilnius, Vilniaus aps.

Apie mus/mane: Bendrovė subūrė komandą jaunų, inovatyvių žmonių, siekdama žengti su naujausiomis technologijomis į ateitį. Viena iš šių naujovių, tai automobilio plovimas nano technologijomis. Pažangių technologijų dėka galime tobulėti ir nestovėti vietoje, todėl mūsų tikslas pasidalinti šia naujove su Jumis.
Plovykloje Švaros Meistrai dariausi pilna mašiniuko kėbulo tvarkymą (ten šlifavo, poliravo ir atrodo carnauba vašku dengė. Dar sutvarkė, dažė įbrėžimus). Viska sutvarkė labai gerai, likau patenkintas dar nuolaidą padarė:), šaunus kolektyvas, rekomenduoju šią automobilių plovyklą.
Suprantu 2015-03-12 21:06:14
Bedu automobilis, o gal vairuotojas:))), patarimas Geriau valykis pats. O gal nemoki?, žinoma lengveu nuvaryti savo prisnerkšta, dar su problemomis uz puse kainos (juk su kuponu;), ir lai kiti knisasi...
Iš "Suprantu" komentaro suprantu, kad tamsta dirbate ten.
Bėda Š. Meistruose - jie išplovė mašiną, taip, kad po to kai per mėnesį neišdžiuvo salonas ir galiausia pradėti pelyti salonas teko ardyti salono apačią - vandens po pamušalu tiek, kad teko tikrąją ta žodžio prasme - semti, su atidarytais langai laikyti porą mėnesių ir keisti ECU. Tad sumokėjus per 100 Lt už dviviečio auto plovimą ir paskui 50 Lt už džiovinimą, žalos buvo 10 kartų daugiau.
Chevrolet 2015-03-11 11:54:39
Jeigu neturite bėdų su automobiliu kreipkitės į Š... Meistrus ir užsakykite cheminį valymą t.y. yra tikimybė kad automobilis prilygs skenduoliui - elektronikos problemos, pelėsiai, rudys salone.... ir matau man ne vienam taip nutiko.
Buvau pirkęs paslaugą pilno automobilio cheminio valymo su džiovinimu. Kiek teko pasiklausinėti ir pačiam patirti, atsiliepimai kaip ir daugėlio: salonas šlapias (po valymo praėjo jau 2 savaitės) ir kuro sudeginta nemažai. Likau labai nusivylęs.
Valiausi automobilio saloną, įsigijęs akcijos kuponą salono cheminiam valymui. Pasiskaičiau komentarus ir buvo šiek tiek neramu ar neapsigausiu. Kupono sąlygas gerai perskaičiau, kad žinočiau, kokias paslaugas turi atlikti. Atvykęs atsiimti automobilio nuosekliai viską apžiūrėjau ir neradau prie ko prikibti. Salonas gražiai išvalytas, jokių dėmių nėra, visi daiktai sudėti į maišelį, netgi centai :). Padėkojau ir pasakiau, kad būtinai dar sugrįšiu.
Aš likau labai maloniai nustebinta išvydusi automobilį po valymo. Puikiai išvalė, maloniai aptarnavo ir pakonsultavo dėl kėbulo poliravimo. Matyti, kad darbuotojai gerai išmano savo darbą. Ketinu sugrįžti ir poliravimui.
Automobiliui darytas salono cheminis valymas, kuris atliktas visapusiskai blogai, net langai nesugebeta svariai isvalyti, toki chemini valyma galima patiems pasidaryti net ir geriau.
Praejusią savaitę teko naudotis Jūsų teikiamomis paslaugomis, užsisakiau automobilio salono chemininį valymą. Automobilio saloną išvalėte gal ir neblogai (neskaitant kelių paliktų ir akivaizdžiai matomų nešvarumų). Tačiau po Jūsų atlikto valymo automobilio prietaisų skydelyje pradėjo degti lemputė, kuri praneša, kad keleivis neprisisegęs saugos diržo (nors išvis ten nieks nesėdi) tikriausiai bus pažeistas sedynėje esantis daviklis. Pastebėjęs tai iškart grįžau pas Jus į plovyklą, tačiau man ten pasakė „Aj čia BMW, dažnai taip būna, nieko tokio išdžius ir nebedegs“. Praėjo savaitė, niekas nepasikeitė t.y. „neišdžiuvo“. Kadangi, sutartį sudarote visiškai savo naudai: neatsakote nei už transporto priemonės saugumą paliekant ją Jūsų teritorijoje, nei už automobiliui padarytus defektus po paslaugų atlikimo, tai aš iš Jūsų reikalauti nieko kaip ir negaliu. BET norėčiau pasiūlyti, kad tokių nesklandumų daugiau ateityje nepasitaikytų kitiems klientams, prie savo teikiamų paslaugų įterpti pastabą, kurioje būtų nurodyta galimai patirtina žala jeigu Jūsų eksplotuojamas automobilis yra BMW, arba bent jau prieš atliekant paslaugą informuoti klientus žodžiu. Deja, rekomenduoti Jūsų niekam negaliu, likau nepatenkintas suteiktomis paslaugomis.
Geros dienos,
Gediminas
Perspeju pries vezant automobili ji iskarto atvezti su tusciu baku. Uzsisakiau chemini valyma sioje plovykloje ir ka jus manot, maasina dziovino mano kuro saskaita!! kurio sunaudojo 5litrus benzino!! O pasiteisinimo normalaus suregzti ir negalejo. Is tiesu neisivaizduoju kiek laiko turejo buti palikta masina, kad stovedama sunaudotu 5lt.
Malonus aptarnavimas, darbu likau patenkintas, vyrai dirba tikrai gerai
Švaros meistrai šaunuoliai, malonus kolektyvas. Matosi, kad dirba sąžiningai ir gerai išmano savo darbą. Net po sėdima vieta rastą litą ir kitus daiktus, kuriuos jau buvau pamiršusi, po valymo radau ant sėdimos vietos padėtus:)
Pas švaros meistrus dariausi pilna salono cheminį valymą, dar mašiną šlifavo/poliravo ir dengė kėbulą teflono danga. Turiu pasakyti, kad vyrai dirba labai gerai, automobilį pirkau labai apleistą ir nemaniau, kad taip galima bus atnaujinti. Po darbų salonas labai gerai išsivalė, tikrai netikėjau, kad taip užterštą saloną galima išvalyti, ant kėbulo neliko subraižymų, buvęs matinis kėbulas dabar atrodo kaip naujas. Visiems rekomenduoju šią plovyklą.
O man patiko "Švaros meistrų" plovykla, kolektyvas dirba gerai, tikrai supranta savo darbą. Masina buvo kruopščiai nuplauta ir išvalyta. Ačiū ir sekmės jiems.
Švaros meistrai
2013-06-20 15:31:05 IP 12em65ki
vytautas 2013-06-13 22:59:32
Demesio! Atsargiai! Apsisaukeliai s*****i!! Aplenkite dideliu atstumu.
Visiskai sutinku su issakytais komentarais apacioja. Tai yra sukciu ir vagiu lizdas priedo mano automobili dar ir apgadino. Atsirado ibrezimu kuriu tikrai nebuvo. Sulauze poranki, sulauze dureliu apmusima nezinau kokiu tikslu gal valant laipiojo kojomis per visa auto. Sedynes atrode kaip plemuota karve, kur valyta kur nedavalyta viskas slapia nuo "profesionaliios dzoivinimo irangos" kuras dingo taip pat. dingo buve bagazineje isnstrumentai. Kilimai nevalyti, o tik apipilti vandeniu ir slapi net smelis ir purvas neissiurbti. Kazkodel apgadinti kilimeliai ispudis kad juos naudojo dar kazkam pastatyt ar kaip ten... Deklaruoja kvapu naikinima taciau nuo smarves automobilije neimano issedeti nes matyt plove su surugusiu vandeniu pries atiduodant valymui kvapo nebuvo.Aiskina, kad padengia kazkokia nano danga - kokia nano danga jei automobilis net normaliai nenuplautas automatineje plovykloje nuplauna geriau ir subraizo maziau.Pokalbis su direktoriumi aisku rezultatu nedave. mazdaug nepatinka klok babkes ir eik nx. Gaila to erelio neteko pamatyt gyvai.
Šis "Klientas" pas mus tikrai nebuvo atvykęs. Gaila, kad konkurentai tokiu būdu šmeišdami kitus, o ne savo darbu, siekia nukonkuruoti.
Būtų tikrai naudingiau jeigu savo laiką skirtų savo įmonės veiklai gerinti, o ne rašinėtų nesąmones internete.
Jokio skundo iš "pono" Vytauto negavome. Labai jau "drąsiai" elgiasi kitus įžeidinėdamas, o pats liko neprisistatęs. Tikrai, jei išsiaiškinsime, kurios įmonės "vadovas" taip elgiasi, pranešime ir pasiūlysime "pasisaugoti, bei aplenkti dideliu lanku", beja ir patys aplenksime dideliu lanku!
Birutė 2013-06-03 08:41:51
Aš buvau užsisakiusi šioje įmonėje salono siurbimą ir dulkių valymą. tai viso labo radau šlapius kilimėlius (bent tie buvo aplieti vandeniu). Dulkės nuvalytos tik nuo prietaisų skydelio, nei aplink rankinį stabdį, nei prie daiktadėžių dulkės nebuvo net siurbiant išpūstos, ką jau kalbėti apie sėdynes... važinėju su mažu vaiku, tai tarpuose tarp sėdynių būna ne tik dulkių - viskas nepaliesta, priekinių sėdynių kampai taip pat nesiurbti, nors tikino, kad tai darys. bagažinės palangė net nepaliesta... po grindų kilimėliais šiek tiek valyta, bet vaizdas toks, kad ne siurbliu, o su šluotele, nes kampuose likęs smėlis ir dulkės. ir tai vadinasi salono siurbimas/valymas. Likau itin nepatenkinta...
Automobilio salono valymą, atlikęs darbuotojas neseniai įsidarbino įmonėje, ir apgailestaujame, kad nesutikrinome jo darbo kokybės prieš atiduodant automobilį. Susisiekėme su kliente telefonu ir pasiūlėme atvykti ir leisti ištaisyti nekokybiškai atliktą darbą. Klientei pasiūlėme išvalyti saloną bei nuplauti automobilį nemokamai. Vertiname klientus ir stengiamės atlikti darbus kokybiškai. Deja kartais padarome ir mes klaidų, tačiau visuomet reaguojame į pastabas ir skundus ir savo klaidas ištaisome.
Dirbame jau daugiau, kaip dešimt metų ir visuomet siekėme kokybės. Turime nuolatinių klientų.
Taip jau yra, kad už gerą darbą klientai padėkoja vietoje, o kai kurie savo nepasitenkinimą, pyktį (ar tiesiog konkurentai teikiantys panašias paslaugas) komentarus rašo internete : (.
Kartą UAB "Švaros meistrai" dariausi automobilio salono cheminį valymą. Buvo rudens pabaiga. Po išvalymo automobilį prastai išdžiovino ir per visą žiemą teko važinėti su nemaloniu drėgmės kvapu. Į paslaugų kainą džiovinimas buvo įtrauktas. Kai kreipiausi dėl drėgmės ir kvapo buvo pasiūlyta džiovintis už papildomą kainą. Kažkaip keista, kai sumoki už pilną paketą į kurį įeina džiovinimas ir drėgmės surinkimas, o paslauga atliekama prastai ir tam, kad ji būtų atlikta geriau, reikia papildomai mokėti :) Tąkart sulaukiau vasaros per kurią šiaip ne taip saloną išsidžiovinau.

Po kiek laiko įsigijau kitą automobilį ir nutariau dar kartą išmėginti šios įmonės paslaugas. Nusipirkau pilną automobilio salono cheminio valymo su džiovinimu ir drėgmės surinkimu paketą. Buvo gruodžio mėn., todėl turėdamas patirties kaip sunku tokiu metų laiku išdžiovinti saloną, nuvežęs automobilį kelis kartus akcentavau ir prašiau, kad tvarkingai ir pilnai išdžiovintų saloną po valymo. Automobilį reikėjo palikti per naktį - esą jis bus džiovinamas per naktį. Palikau. Kitą dieną atvažiavau atsiimti. Jautėsi, kad salonas buvo džiovintas, nors drėgmė jautėsi, o ypač ant galinės sėdynės, kurią reikėjo išvalyti geriau dėl buvusių dėmių. Matydamas, kad tai vis tiek geriau nei praėjusį kartą - „susitaikiau“. Tik labai nustebau, kai užkūrus automobilį benzino bako rodyklė rodė beveik visiškai tuščią kuro baką. Kai atvežiau automobilį, bake buvo mažiausiai 10-12 litrų kuro (variklis 1, 9 TDI). Paklausus kur dingo apie 10 litrų kuro, buvo pasakyta, kad truputį palaikė užkurtą variklį. Iš pradžių sakė, kad užkurtą laikė 1-2 valandas, po to sakė, kad tikrai kokias 2 valandas, dar po to taisėsi, kad gal apie 3 val, nes aš niekaip nepatikėjau ir prašiau teisybės. O kaip buvo iš tikrųjų? Kompiuteris rodo, kad užkurtas auto ima 0, 7l/h. Per kiek valandų išdeginama 10 litrų? Gal ten jį laikė per naktį užkurtą? Nebuvau šalia, tad nežinau, bet faktas, kad 10 litrų kuro išdeginta. Plovėjai visaip gynėsi, kad labai ilgai nelaikė, bet vistiek nepasakė kiek. Gal jiem ir 10 valandų yra neilgai. Paprašiau kompensuot už išdegintą kurą. Plovėjai tik gūžčiojo pečiais ir pasiūlė skambint direktoriui. Kiek įpykęs paskambinau direktoriui, nupasakojau situaciją, paprašiau kompensacijos. Direktorius tepasakė, kad aš prisigalvoju ir, kad tiek kuro nebuvo išdeginta. Tolimesnio pokalbio metu pasiūlė nesirinkti šios įmonės paslaugų jei netinka, o dar kartą paprašius kompensacijos padėjo ragelį. Skambinau dar kartą - klausiau kodėl neinformavot, kad džiovinsit automobilį mano kuro sąnaudomis-laikant užkurtą nežinia kiek valandų. Tepasakė tik tiek, kad taip daro ir su kitais automobiliais. Tai puiku - darykit, bet informuokit klientą, kad taip darysit ir kiek laiko laikysit užkurtą. Tik tuomet klientas galės spręsti ar pirkti tokią paslaugą. Būčiau žinojęs, būčiau tikrai nepirkęs! Va taip vyksta džiovinimas - mašina užkuriama, atsukamas pečiukas, įjungiamos šildomos (jei yra) sėdynės ir taip nežinia kiek valandų stovi užkurtas ir „džiūsta su jų aprašytais džiovinimo aparatais“. Paprašiau paaiškinti kodėl apie tai neinformavo nei prieš suteikiant paslaugą, nei atliekant paslaugą - ragelis vėl buvo padėtas. Taip - tai įmonės direktorius  Ir tai viską pasako apie įmonę ir atliekamų darbų kokybę.

Aišku viena - TIKRAI DAUGIAU NIEKADA NEVEŠIU AUTOMOBILIO Į ŠIĄ ĮMONĘ.
Gerai pagalvokite kas tokioje įmonėje daroma su jūsų automobiliu jums nematant... ką jau kalbėt kai to negali išsiaiškint ne tik, kad su darbą atlikusiais darbuotojais, bet ir su pačiu direktoriumi. O jei vis tik nuspręsit išmėginti - kuo didžiausios sėkmės!

Autofortas
Pilnas automobilio atstatymas po autoįvykio

Adresas: 9-ojo Forto g. 63, LT-48101 Kaunas.
Veiklos sritys: autoservisai; automobilių prekyba; automobilių stiklai; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
AUTOFORTAS - viena didžiausių transporto priemonių remonto įmonių Lietuvoje. Trumpai apie mus Jau daugiau nei 25 metus automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiai dienai AUTOFORTAS remontui turi virš 3900 kv.m. plotą ir surinkusi profesionalią virš 40 kvalifikuotų darbuotojų...
ARX, Lietuvos-Čekijos BĮ
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
ARV SERVICE
Sunkvežimių servisas Panevėžyje

Adresas: Ūkininkų g. 12, Stanaičiai, LT-53285 Kauno r.
Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; tepalai, alyvos.
UAB ARV SERVICE - sunkvežimių servisas Panevėžyje Atliekame visų markių sunkvežimių, autobusų, priekabų , puspriekabių, mikroautobusų, šaldytuvų, techninį aptarnavimą ir remonto darbus. Atliekami šie remonto darbai: Pilnas, dalinis techninis aptarnavimas Variklių diagnostika, remontas Kuro sistemos diagnostika...
AKSTĖ-servisas
AUTO AKSTĖ Bosch servisas Kaune

Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; avarinės tarnybos; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje.
Autocentras AUTO AKSTĖ – autoservisų tinklo BOSCH CAR SERVICE narys. Autoserviso paslaugos einamasis remontas Kaune, smulkus ir kapitalinis variklių remontas bei visų variklio sistemų diagnostika, pakabos, važiuoklės, vairo sistemos patikra ir remontas bei stabdžių sistemos patikra ir remontas, ratų montavimas ir...
Martonas
Adresas: Kalvarijų g. 53, LT-09317 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas.
UAB “Martonas” remontuoja automobilius po autoįvykių bei atlieka su draudimu nesusijusius važiuoklės ir/ar agregatų remonto darbus, techninį aptarnavimą, kompiuterinę automobilio valdymo sistemų diagnostiką. UAB “Martonas” teikiamos paslaugos Vilniuje: Automobilių kompiuterinė diagnostika: Variklio diagnostika;...

COVID-19 atvejų skaičius pasaulyje perkopė 19 mln., liga nusinešė daugiau nei 714.000 gyvybių 08-08 12:35
Nuo COVID-19 pandemijos pradžios visame pasaulyje užfiksuoti 19.378.036 užsikrėtimo atvejai – tai 288.672 daugiau nei dieną anksčiau. Labiausiai pandemija palietė JAV, Braziliją ir Indiją. Ligos...

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

FedEx 183,53 +6,55%
AIG 30,66 +4,57%