Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Švaros broliai ir Ko, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Švaros broliai ir Ko

Atsiliepimai apie Švaros broliai ir Ko, UAB

Išregistruotas: Juridiniam asmeniui pasibaigus po reorganizavimo.
Parašyk savo nuomonę apie Švaros broliai ir Ko, UAB

Eilinis apsilankymas, šioje plovykloje sukėlė, stresą, pasigailėjimo, žiūrėjau į operatorė rodo važiuok viskas ok, poto po plovimo pribėga operatorius, sako sulaužei purkštukus kažkokius, as nieko neliečiau kaip parodė važiuoti taip ir dariau, ant manes pareiškimą parašė laukiam tyrimo, pries 2 savo subraukė visą lempą išvados ne jų kalte, lempos buvo naujei suplanuotos.
Neplaukite NAUJŲ automobilių tunėlinėje plovykloje, nes su laiku atsiras ne tik mikro įbrozdinimų, bet ir tokių, kurių jau neužpoliruosi. Gaila "svaros broliai" darbuotojų, kurie sąžiningai dirba Panoramoje švaros centre poliruojant automobilius ir ne suryšti su tuneline plovykla, bet turi išklausyti klientų pritenzijas atlyginant žalą autopoliravimu. Ir aišku ne visada gaunasi užpoliruoti... Įbrėžimas yra įbrėžimas. Plovimas šepėčiu tik seniems automobiliams...
Švaros broliai neileido į plovykla nuolatinio kliento.
Prižastis: jūsų mašina nešvari :)
Kokybės cenntras visiškai nereaguoja ir problemos nesprendžia!
Tai tik švarių mašinų plovykla :))) arba eikit na...
2men abonemento ir kėbulas tragiskas...Pries ziema buvo nupoliruotas.Kazkaip netikejau kai visi sake, kad raižo masinas, bet isitikinau pats.
Akvilė Dzimidavičiūtė
2021-04-03 17:35:06 IP 2ju3l7o5
Labai nusivyliau tunelinę plovykla. Pasiėmus abonementą teko pasigailėti. Mašina visada po plovimo lieka putose. Šepečiai labai braižo mašiną. Galinis langas labai smarkiai subraižytas, durys visos subraižytos, kapotas taip pat. Nuplovus pirmą kartą pagalvojau kad gal tiesiog taip nutiko, kitus kartus galbūt taip nebebus, bet kas kartą kai nuvažiuoju plautis mašiną visada išvažiuoju nepatenkinta. Langų apačioje, lieka šepečio dantukų. Moku pinigus gan nemažus, už tai kad sugadintų man mašiną.. siaubas..
Nulauze originalu slenksti, pazadejo kad susisieks ekspertas, po 3 dienu parase į el.pasta, kad sitai markei nebuna slenksciu apdailu, mazdauk as cia pats uzsidejau ir nieko netvarkys.. bandziau irodyt kad viskas originalu, bet neidomu jiems... veiksmas Rasu g. Tineline plovykla, vairuojiu Golf GT. nuosirdziai nerekomenduojiu :)
Sepeciai lauzytojai, sugebejo sulauzyti masinos veidrodeli
Žmonės, jei mylite savo mašiną ir norite kad ji kuo ilgiau išlaikytų šviežią kėbulą nesinaudokite šios įmonės paslaugomis. Išbandykite patys: pusė metų plovimo šiose plovyklose ir turite MATINĮ kėbulą.
Antras atsiliepimas (nors juos rašau labai retai): atsidarė nauja bekontaktė plovykla molėtų pl. Galvoju reik nusiplaut automobilį, geri orai nusimato. Nusiploviau. Ir ką galiu pasakyt, keiskit pavadinimą iš plovyklos į skalavimas vandeniu. Naudojama chemija net nuo stiklo nenuima nešvarumų, o ką kalbėt apie kėbulą. TRAGEDIJA O NE PLOVYKLA.
Viksta akvija rasu. g Nauja plovikla svaros broliai tuneline, Tipo 50% nuolaida VIP plovimui. Moki 12€ isplauni auto, gauni nuolaidos koda abonimentui VIP.
Registruojies moki dar 16€, gauni abonimenta. Bendra suma gaunasi 28€.
Be nuolaidos kainuoja 32€.
Sutaupai 4€
Klausimas....
KUR 50% NUOLAIDA DINGO???
Automobilis buvo plaunamas midi programa (su džiovinimu). Vaizdas išvažiavus iš plovyklos toks pats kaip ir iš savotarnos, mašina buvo tokia pat šlapia. Grįžus namo teko džiaugtis vandens lašais, kurie “sugėrė” visas dulkes ir išdžiuvo.
Šudarankiu kontora praita sav Kaune ploviau auto tai su šepečiais užkliudė posuki ir lempų apiplovimo dankteli, džiovinime galutinai nuplėšė, tai pasakė netvarkingas automobilis nes kairės pusės nenuplese
po plovimo automobilis buvo subraizytas, ir parasius pretenzija, parase jog ju sepeciai nebraizo, ir ne tokiu kampu ibrezimai. pokalbio telefonu dradejas pasake jog specealistai ivertino is nuotrauku ir tai nustate. pasiuliau atvezti auto i vieta, pasake o kam reikia taigi is foto matosi
Siandien ploviausi masina tai sulankste stoga, tai ka galima daugiau pasakyt
Sveiki, šiandiena nusiploviau automobili Savanorių pr. 137 tunelinėje plovykloje, pastebėjau gryžes namo automobilio kapoto kairėje pusėje didelio ploto negilu suraižymą, keleivio galinėse durelėse taip pat. Apie plovima jau nešneku, galiniai numeriai skaityk nenuplauti, priekinis stiklas už valytuvu valymo ploto kaip buvo purvas taip ir liko, kam tas darbuotojas su tuo mailinu vandeniu purskioja viena puse automobilio ir neaisku. slenksciai nenuplauti, ratai ir, pirmas ir paskutinis kartas plaunu
Rugsejo 9 apie 15 valanda atvaziavus i savitarnos plovykla prie zirmunu hyper rimi ir pradejus plauti automobili, staiga prisoko matyt plovyklos operatorius, ir neprasytas pradejo aiskint kaip teisingai plauti automobili, nenorejau veltis i ginca ir graziai atklausiau jo mokymus, tuomet pamates jog plaunu ne zetonais o dovanu kortele (kurioje yra daug zetonu) jis neprasytas paeme is mano ranku plovimo yrengini ir pradejo "mokyti" teisingai plauti mano automobili.ir savo valia is korteles isleido net 6 zetonus (matyt del to, jog mate kad korteleje yra nemazas kiekis zetonu).Jam baigus plauti visomis imanomomis programomis, man buvo grazintas plovimo irenginys ir pasakyta:"liko 30 sekundziu, imk pasizaisi", tikiuos atkreipsit i tai demesi, nes daugiau nebegrysiu i sia plovykla, ir niekam jos neberekomenduosiu.
Sveiki, norėčiau nuoširdžiai padėkoti "Švaros Brolių" komandos darbuotojui, kuris dirba Panerių gatvėje, jis sureagavo greitai ir profesionaliai. Įvykis buvo išties keblus, važiavau, staigiai stabdžiau ir išsipylė paruoštas naudojimui mineralinis dekoratyvinis tinkas iš bagažinės. Jis pradėjo tekėti į automobilio saloną, užliejo visą sėdynę, kilimėlius, ketvirtadalis salono buvo siaubingai išpurvintas. Jūs esate Šaunuoliai! Išvalėte, net žymės nėra, kad būtų kažkas išsipylę! Tai įvyko 2017.06.29 anksti ryte. Ačiū Jums
Valdas Juknevičius
2017m. kovo men. uzsisakiau Kubiliaus gt. standartini plovima. Automobilis buvo plaunamas pirma karta po isvaziavimo is salono. Kai po plovimo pamaciau automobili, vos neapsiverkiau. Automobilio visas priekinis skydelis buvo subraizytas, subraizyta is keleivio puses panele ir dalis i kuria isideda begiu perjungejas. Pareiskus jiems pretenzijas, jie aiskina, kad tai jau buvo subraizyta. Apie automobilio nuplovima as jau nesneku, ratlankiai purvini, plastmase is vidaus ispurvinta kazkuo baltu, durys purvinos is vidaus. Jie sutinka nuplauti, kas buvo nenuplauta, bet as pati noriu automobili plauti, ten kur ji plauna, o ne braizo.Visada gerai apziurekite koki automobili jums grazina svaros broliai.
2016-10-13 Justiniškių 12, Vilnius. Masina buvo palikta plovimui su sausinimu ir vaškavimu + siurbimas salono kilimėliu. Labai gaila, kad mašinos nubrozdinima pamačiau tik šeštadienį. Nes net į galva nešautų mintis, kad reikia apžiūrėti masina kai paėmi. Teigiu tik todėl, kad matosi būtent plovimo neatsakingumas, kaip patrinta su kažkokiu šiurkščia šluoste. Esu šoke, nes masina visiškai nauja, LT dar nėra net mėnesio.
2016.04.27. Atvariau plaut automobilį į Ateities g 10. Buvo užsakytas komplektas PREMIUM 2, Atvykus pasiimt auto matau tokius vaizdus slenksčiai nedaplauti, bamperių apačios išvis neplautos, atidarius duris nei vienų durų tarpdūriai nedavalyti, prietaisų skydelis išilgai sudraskytas ir ant sėdynės randu nulaužta klijuojama ant stiklo anteną kurią dar bandė priklijuoti ir uždergė super glue visą šoninį stiklą... Einu pas kasininką, jis man sako jūsų antena supuvusi, imu antena lankstau specialiai bandau sulaužyt nepavyksta, tyla, sako mes tau paskambinsim.Skambina jau tuoj bus mėnesis laiko)))) Susimoku 37 e, važiuoju purvinu auto, klijais aptaškytu langu ir dar be radijo nes nėra antenos. GEROS DIENOS VISIEMS
Labai gerai organizuotas darbas Kubiliaus g-veje esancioje Svaros broliu automobiliu plovykloje.Automobili visada nuplauna ir isvalo super.Visada smagu paziureti kaip graziai dirba komanda o ypac vadovas Andzej Makarevic., kuris visuomet patikrina ar viskas gerai padaryta.Aciu jums ir sekmes.
vilnius nu zinokite anksciau irgi daug girdejau skundu, kol pati nenuejau dirbti zinokit zmones tikrai dirba kaip moka ir kaip paaiskinat taip ir valoma, kolektivas draugiskas valdzia irgi draugiska nera kuo cia rasyti skundu. patis turbut darbuotojas raso kur jau isejo is darbo????
Ateities g. "Švaros broliai" valiau automobilį, išvalė blogai, pasakiau kad pavalytų kur nenuvalė, tai su tuo pačiu purvinu skuduru pabraukė kur parodžiau.Bagažinė iš viso nevalyta.Sėdintis administratorius net užpakalio nepakėlė ir jokių emocijų nerodė-atrodo jo visai tai neliečia.
kaip ir wisose plovyklose.. Godumas savininku tai eina sikt. neaptarnauta masina= nuostolis... darbuotojai spaudziami belekaip... kad kuo greiciau ir gerai viska padarytum. Taigi pagailekit darbuotoju, jie no to wistiek gi daugiau neuzdirbs. Matai kad eile didele, atvaziuok rytoj.
Panoramoje "Švaros broliai" visada plauname automobilio išorę (vaškuojame ir pan.) - visada likdavome patenkinti. Tačiau vakar nusprendėme išvalyti automobilio vidų (išsiurbti, išvalyti dulkes, nuriebalinti langus ir t. t.) - ir išties nusivylėme - automobilio salonas ir bagažinė buvo išvalyti labai prastai - toks jausmas, kad bagažinėje išvis nesiurbta buvo, nes kai atidarėme, buvo daug purvo, bagažinės kišenėlėse gulėję daiktai nebuvo pajudinti iš vietos, o juos pakėlus buvo tiek purvo. Nu, baisu. Dulkes išvalytos prastai - paviršius ir viskas, vietos, kurias sunkiau pasiekti - nevalytos. Nežinau, dėl ko taip prastai išvalyta buvo, gal, kad skubėjo - nes gan ilgai laukėme, buvo daug užsakymų. Tačiau reikia atsakingai žiūrėti į savo darbą, juolab mokame pinigus ir tikimės kokybiškai atlikto darbo. Mes už paslaugą sumokėjome 39 eurus, tai tikrai nemaža suma.
Solveiga, jei tave apvogė - kreipkis į policiją ar į teismą, tikrai viską išsiaiškins. Neseniai ploviau auto, mačiau turi kameras, tai galima pasižiūrėti, kaip "vagia" :) Ar kreipeisi?
Švaros broliuose aptarnauja-vagiai!!!!!! Ploviau savo mašiną pas vyrą už mane dvigubai mažesnį ir ryžais plaukais Vilniaus Panoramoje.Grįžus namo pastebėjau, kad neradau sidabrinio žiedo ir akinių nuo saulės, vagiai!!!!!!!
Prašau akyliau stebėti savo darbuotojus, nes jau ne pirmas kartas, jog iš ten pat dingsta ir kilimėliai ir grandinėlės.
Siūlau visiems draugiškai, kurie ten buvę akylai apžiūrėti ar nieko nepavogė, kad uždaryti šitą š*******o kontorą.
Labai patinka atliekamas darbas Kubiliaus gatvėje. Kiek kartų teko plauti kitose plovyklose, kur keliais litais tik pigiau, bet darbo kokybės ir aptarnavimo lygis labai skiriasi. 10 iš 10.
Tikrai geras darbas už grašius!
Net keista jog apie juos blogų atsiliepimų yra, greičiausiai konkurentai nepatenkinti atimtu kąsniu :D Puikiai vyrai švaros broliuose dirba, niekada neturėjau jokių nusiskundimų. Sėkmės jiems.
sveiki ploviausi naujoje panorAmos plovykloje automobily ir galiu nuvilti tikrai prastai nuplove isvazevau i lauka visos apacios nedamuiluotos numerys priekio visai juodas buvo ir likes toks visiskas apsurdas sumokejau 29lt o nenuplauta dar liko tikrai pas juos nebegrysiu o galiu pagirt savanoriuose prie norfos bazes esu ploves pora kartu tiesiog nepriekaistingai nuplove masina tikrai lb ok ten
Galiu drasiai teigti, kad panoramos aiskteleje esantys svaros broliai lb prastai atlieka savo darba... Pasiemiau automobili, tai net nesimato, kad vidus valytas, dulkiu like, odinis sviesus salonas toks pat purvinas. Atejusi labai susinervinau, kad moki tokius pinigus ir dar turi baksnoti pirstu kur nesvaru. Ratailankiai kaip buvo po padangu keitimo juodi, tai ir liko toki patys, duru kiseneles taip pat nevalytos. Manau, savininkai turetu susirupinti kokius darbuotojus samdo, nes dabar galiu apibudinti juos tik vienu zodziu - sudarankiai. Labai nusivyliau, nes visada valyvau automobili ateities g. Svaros broliuose ir buvau begalo patenkinta kokybe ir bendravimu, o cia... Tuo labiau 2 val palikau automobili...susigadino savo varda visiskai..
Šiandien ploviau mašina. Sumokėjau 59Lt už išorės ir vidaus valymą. Nu ką galiu pasakyti - labai gerai organizuotas įmonės darbas, kol plovė sėdėjau ir žiūrėjau TV, pro stiklinę sieną mačiau kaip valo. Išvalė taip švariai, kad net nustebau. Labai atsakingai ir kruopščiai. Negana to po valymo vadovas apėjo mašiną apžiūrėt ar tikrai viską gerai padarė, liepė dar pavalyt. :D Nu super, ačiū, dabar lankysiuos visada. Tik nieko nekeiskite!, Veiksmas prie spaudos rūmų.
geri virukai sava hebra

Autofortas
Pilnas automobilio atstatymas po autoįvykio

Adresas: 9-ojo Forto g. 63, LT-48101 Kaunas.
Veiklos sritys: autoservisai; automobilių prekyba; automobilių stiklai; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
AUTOFORTAS - viena didžiausių transporto priemonių remonto įmonių Lietuvoje. Trumpai apie mus Jau daugiau nei 25 metus automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiai dienai AUTOFORTAS remontui turi virš 3900 kv.m. plotą ir surinkusi profesionalią virš 40 kvalifikuotų darbuotojų...
ARX, Lietuvos-Čekijos BĮ
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
ARV SERVICE
Sunkvežimių servisas Panevėžyje

Adresas: Ūkininkų g. 12, Stanaičiai, LT-53285 Kauno r.
Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; tepalai, alyvos.
UAB ARV SERVICE - sunkvežimių servisas Panevėžyje Atliekame visų markių sunkvežimių, autobusų, priekabų , puspriekabių, mikroautobusų, šaldytuvų, techninį aptarnavimą ir remonto darbus. Atliekami šie remonto darbai: Pilnas, dalinis techninis aptarnavimas Variklių diagnostika, remontas Kuro sistemos diagnostika...
AKSTĖ-servisas
AUTO AKSTĖ Bosch servisas Kaune

Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; avarinės tarnybos; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje.
Autocentras AUTO AKSTĖ – autoservisų tinklo BOSCH CAR SERVICE narys. Autoserviso paslaugos einamasis remontas Kaune, smulkus ir kapitalinis variklių remontas bei visų variklio sistemų diagnostika, pakabos, važiuoklės, vairo sistemos patikra ir remontas bei stabdžių sistemos patikra ir remontas, ratų montavimas ir...
Šasi
VAŽIUOKLĖS REMONTO DIRBTUVĖS

Adresas: Paliūniškio g. 13, LT-35114 Panevėžys.
Veiklos sritys: autoservisai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
„ŠASI“ savo veiklą pradėjo vykdyti 1996 m. Vienas iš pirmųjų autoservisų Panevėžyje. Individualioje įmonėje „Šasi“ atliekami lengvųjų automobilių, visureigių ir mikroautobusų važiuoklės remonto darbai. Restauruojamos automobilių pakabos detalės: šarnyrai, traukės, guminės įvorės. Taip pat restauruojame kliento...

Raketos laimi prieš diplomatines pastangas nutraukti Izraelio ir palestiniečių kovas 05-18 07:03
Konfliktas tarp Izraelio ir "Hamas" kovotojų Gazoje vyksta jau antrą savaitę, o paliaubų ženklų kol kas nedaug. JAV vėl blokavo Jungtinių Tautų Saugumo Tarybos pareiškimą, teigdamos, kad...
"Maserati Fuoriserie": automobiliai pagal asmenybę
"Maserati Fuoriserie": automobiliai pagal asmenybę 05-18 02:06
Sakoma, kad geriausiai tinka tie kostiumai, kurie buvo pasiūti pagal individualų užsakymą. Ši taisyklė galioja ir automobiliams. Nuo pat įsikūrimo "Maserati" laikėsi požiūrio, kad automobilis turi...
GENERAL FINANCING BANKO Kredito rizikos valdymas: čia geriausiai jaučiasi karalienė matematika 05-18 02:01
Darbas su skaičiais, statistika ir matematiniais modeliais – daugeliui ši sritis gali pasirodyti sudėtinga ir nuobodoka, bet tikrai ne kredito rizikos valdymo srityje ir ne tuomet, kai, prašydamas...

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

Apple 127,45 0,00%
General Electric 13,26 0,00%