Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Švaros broliai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Švaros broliai

Atsiliepimai apie Švaros broliai, UAB

Jūsų sėkmės atspindys
Parašyk savo nuomonę apie Švaros broliai, UAB

Tuneline plovykla braizo automobilio dazus. Imones darbuotojai siuncia kuo toliau, ne ju, mat, atsakomybe
Atvykome į Gabijos g tunelinę plovyklą 18val 30min 09.16d, ir ką jūs manote, džiovinimas neveikia, vaikinai kur įvažiavus nuplauna prieki ir gala rankiniu būdu to nedaro, automatika kuri plauna mašinas stringa ir pastrigo 5 kartus, mašina praktiškai neplauta.. Net šampūno nepurškė.. suprantu, kad sugedo kažkas, BET jokios nuolaidos nepritaikė ir neinformavo, kad stovėsime viduje ir mūsų mašina atrodys lyg neplauta.. Pinigai į bala.
Vakar, rugsėjo 15d.su šeima užsukome į tunelinę plovykla fabijoniškių gatvėje nusiplauti automobilio (yra čekis išsaugotas). Deja po plovimo teko ieškoti Toyotos Rav4 atsarginio rato dangčio, bei po plovimo buvo nulaužta antena (jos demontuoti negalima). Po tokios patirties plovykloje niekam nerekomenduosiu „Švaros brolių“ paslaugų. Moki pinigus - gauni nuostolius.
UAB "Švaros broliai" 2018-09-10 15:55:01
Gerb. Deimantai, dėkojame, jog informavote ir apgailestaujame, jog nepavyko nusiplauti automobilio. Informacija yra perduota atsakingiems asmenims, nuvyksime, pažiūrėsime ir sutvarkysime. Taip pat, visada yra galimybė atsiųsti mums nuotraukas ar video el. paštu info@svarosbroliai.lt
Kaip Jūs gražiai snekate. O Jūs nenorite grąžinti pinigų už suteiktą nekokybiška paslauga? Už tai, kad žmonės gaišta laiką? Video Jums persiųsiu. Beto plovykla kaip supratau filmuojama, aš po plovimo skambinau ten nurodytu nr ir informavau.
2018-09-10 15:55:01 IP 82.135.136.68
Deimantas 2018-09-10 12:56:41
Sestadieni 2018 09 08 apie 17.55 ploviau automobili Jusu plovykloje Moletuose. Plovimui naudojau programas 1 - Aktyviosios putos ; 2 - Bekontaktis plovimas ir 3 - Skalavimas. Jus ten nekokybiskas (svelniai tariant) medziagas naudojat? Nes po plovimo automobilis atrodo ne ka geriau. Kiek ploviau automobili Jusu plovyklose Vilniuje, to nera buve. Jei reikes galiu Jums video atsiusti, kaip atrodo automobilis po plovimo, nes cia ideti jo neleidzia
2018-09-10 10:03:55 IP 82.135.136.68
Aurimas 2018-09-06 14:25:17
Nusipirkau abonementą - klasiškas dalykas, mašina švari nuolat, nesvarbu koks oras. Kaip ten kitos plovyklos dar gyvos, nes toj pačioj gatvėj jų pilna. Jei plauni kas antrą dieną tai vienas VIP plovimas ir dviejų eurų nesiekia. kaip suprantu ten kas dieną gali važiuot. Nežinau kaip ten jiems apsimoka, bet aš labai patenkintas.
Gerb. Aurimai, labai džiaugiamės, jog patenkiname Jūsų lūkesčius. Džiugu girdėti, jog visada važinėjate švariu automobiliu!
2018-09-10 09:58:21 IP 82.135.136.68
Andžej 2018-09-02 15:04:18
Šiandien plaunant automobilį fabijoniškėse tunelinėje plovykloje apibraižė visą galinį bamperį. Iš pradžių nepastebėjau, bet isižiūrėjus per visą bamperį smulkus ilgi įbrėžimai kaup nuo šepetuko. Labai mėgau šią plovyklą ir visada ploviau tik ten, visiems rekomendavau, bet greičiausiai daugiau negrįšiu. Kiek teko girdėti atvejų už žalą neatsako ir neatlygina...
P.s Nuotraukoje gal silpnai matosi, bet realybėje tikrai baisiai, visas bamberis plonom linijom subraižytas.
Gerb. Andžej, dėkojame už Jūsų pastebėjimus. Matome, jog Jūsų pateikta pretenzija dėl automobilio apgadinimo yra nagrinėjama. Išnagrinėjus pretenziją Jums bus pateiktas atsakymas. Tikimės, jog tai nenutrauks mūsų bendradarbiavimo ir toliau naudositės mūsų paslaugomis.
UAB "Švaros broliai" 2018-08-30 11:19:32
p. Raimundai, dėkojame už Jūsų pastebėjimus ir labai atsiprašome už darbuotojo elgesį. Vadovas yra informuotas, jog turi reprezentuoti įmonės politiką, kuri nėra tokia, kokia Jums pasirodė. Tikimės ši situacija nenutrauks mūsų bendradarbiavimo ir leisite Jus pasitikti su plačia šypsena ir maloniu aptarnavimu.
Ar dirbantys Švaros broliai kas nors yra baige bent 12 klasių ? PRAŠAU NEIŠKRAIPYTI MANO VARDO
UAB "Švaros broliai" 2018-08-30 11:23:01
Gerb. Simona, apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos ir Jums sukeltų nepatogumų. Tikimės, kad šis nesusipratimas nenutrauks mūsų bendradarbiavimo.
Bendradarbiavimą tikrai nutraukė, tiek dėl organizuotumo trūkumo, diek dėl pačio plovimo kokybės. Jūsų tunelinės plovyklos dėka subraižyti dviejų automobilių stogai. Tikrai niekam nerekomenduosiu. Tiesą sakant, stengsiuos visus artimuosius ir pažystamus įspėti.
2018-08-30 11:23:01 IP 82.135.136.68
Simona 2018-04-05 15:27:58
Klientų aptarnavimas labai neprofesionalus. Norėjome sudaryti verslo sutartį, tai po to kai nusiuntėme visą informaciją kurios prašė, nebesulaukėme atsakymo. Po savaitės parašiau dar kartą ir sužinojau, kad darbuotoja su kuria bendravau išėjo iš darbo. Visą procesą, klausimus, susirašinėjimus turėjome pradėti iš naujo.

Nejaugi nesugebate profesionaliai perduoti užduočių likusiems kolegoms?
2018-08-30 11:19:32 IP 82.135.136.68
Raimondas 2018-08-01 11:13:57
Kaune, Baltu.pr plovyklos vadovas staciokas ir neispruses, nemoka kalbeti zmoniska kalba, slykstus aptarnavimas
2018-08-28 16:59:20 IP 82.135.136.68
tunelines plovyklos BUVES klientas 2018-07-29 22:30:00
2018.07.29 justiniskiu g 145 tuneline plovykla. Turejau dovanu kupona ir visu pirma nedave man jokio cekio, sake paskutinis plovimas tau liko tai nebeduosim nieko, sakau bet anksciau cekius vistiek duodavo, tai sako o kam tau reikia. pradejo plaut masina, ir pries dziovinima sustojo konvejeris ir likau stovet, teko isvaziuot mechaniskai bet masina buvo visa slapia. Inforvamus darbuotoja sake tavo bedos, nereikejo vaziuot. Tai bl*t atsiprasant xujovai veikia Jusu plovykla todel teko del saugumo isvaziuot mechaniskai. Tai po ilgos diskusijos praleido antra karta prasiplauti. negana to kas antras siurblys vos veikia... Siaubingas siaubingas apsilankymas svaros broliuose, NIEKAM NIEKADA NEREKOMENDUOJU
Gerb. kliente, nuoširdžiai atsiprašome už Jus aptarnavusio darbuotojo elgesį. Dėkojame, kad pasidalinote savo patirtimi. Jūsų pastebėjimai padeda mums augti ir tobulėti. Darbuotojai yra perspėti, ir pakartotinai supažindinti su griežtu klientų aptarnavimo standartu. Tikimės, kad šis nesusipratimas nenutrauks mūsų bendradarbiavimo ir leisite sekantį kartą pasitikti Jus su profesionaliu aptarnavimu.
2018-08-28 16:55:50 IP 82.135.136.68
Ford Focus 2018-07-04 13:32:33
2018-07-02 Švaros broliai salone Kubiliaus g. 16, Vilniuje, atliko mano automobilio salono cheminį valymą su džiovinimu. Dėl salono valymo priekaištų neturiu. Tačiau atsiėmusi automobilį, vairuodama pamačiau, kad visi langai ir išoriniai veidrodžiai (tik veidrodinės dalys) yra aiškiai subraižyti. Įbrėžimai įvairių krypčių, atkartoja valymo judesius. Labiausiai nukentėjo galinis langas, visi keleivio pusės langai nuo priekio iki galo, ant priekinio stiklo vairuotojo pusėje matosi smulkūs įbrėžimai, keleivio pusėje jie stambesni.

Mes su vyru gerai žinome mūsų automobilio būklę, todėl mums yra akivaizdu, kad langų subraižymo autorystė priklauso Švaros brolių darbuotojams.

Kadangi automobilį atsiėmiau prieš salono darbo pabaigą, apie aptiktus trūkumus 17:55 val. pranešiau telefonu, o į saloną grįžau 2018-07-03 ryte.

Salone administratorius dar net nepamatęs automobilio puolė aktyviai purtytis atsakomybės ir mano paaiškinimus išvadino nesąmone. Sakė, negali taip būti. Apžiūrėjęs langus ir pamatęs įbrėžimus, pasakė, kad važinėjausi per krūmus, jie stiklus ir apibraižė (matyt, galinį taip pat). Į mano klausimą, kas per stebuklingi krūmai - stiklus braižo, o veidrodžių ir durelių plastmasės ir dažų - ne, neatsakė, laikėsi savo versijos ir pakvietė antrą administratorių. Antrasis puolė man aiškinti, kad čia aš tiesiog anksčiau nepastebėjau ir galima tik su akmeniu subraižyti bei pasiūlė man pasikonsultuoti UAB Stiklita - jau jie man paaiškins, kad be akmens įbrėžimo ant stiklo neliks. Tada labai logiškai atkartojo pirmojo administratoriaus versiją apie krūmus. Mano pastabą dėl sveikų dažų ir plastikinių dalių taip pat ignoravo. Mačiau, kaip abu visomis išgalėmis bandė manimi atsikratyti ir neprisiimti atsakomybės už sugadintus stiklus. Pagailėjau savo laiko, nutraukiau diskusijas ir išvažiavau.

Švaros broliai gali atsakomybės ir kratytis, tačiau mano šeimos žinojimo, kad Švaros brolių „dėka“ mūsų automobilio langai ir veidrodžiai subraižyti ir dėl to suprastėjo ne tik automobilio išvaizda, bet ir sumažėjo vairavimo malonumas, nes akys nuolat užsikabina už neįmanomų nepastebėti „pagerinimų“, Švaros broliai negali paneigti.
Gerb. kliente, dėkojame, kad pasidalinote savo patirtimi ir nuoširdžiai atsiprašome už Jus aptarnavusių darbuotojų elgesį. Jūsų atveju, turėjo būti pasiūlyta galimybė užpildyti pretenziją. Atsižvelgus į tai, kas išdėstyta, darbuotojus pakartotinai supažindinome su klientų aptarnavimo standartu. Siekiant išspręsti susiklosčiusią situaciją efektyviai, visada galite kreiptis telefonu +370 700 666 00 arba el.paštu info@svarosbroliai.lt.
2018-08-28 16:42:51 IP 82.135.136.68
Saulius 2018-06-25 13:29:52
Pritariu Tomui. Atidarius Kaune (Baltų pr.) plovyklą, nuo pirmos dienos plaunu savo auto... Lyg ir viskas buvo ok. paskaičiau šiuos komentarus ir tikrai, atidžiai pasižiūrėjau, ogi visas mašinos paviršius "ratilais" subraižytas... sveikos vietos nėr. Universalo galiniam langui taip pat, kaip ir Tomo, kliuvo.
P. Sauliui, dėkojame, kad pasidalinote savo patirtimi. Mūsų įmonės naudojamų šluosčių sukimosi trajektorija ir kryptis niekaip negali palikti "ratilų" ant automobilio, nes šluostės juda tik horizontalia ir vertikalia kryptimis, naudojama įranga yra sertifikuota ir nebraižo automobilių Vis tik, jei yra neatsakytų klausimų, leiskite mums tiesiogiai juos žinoti el. p. info@svarosbroliai.lt.
2018-08-28 16:32:17 IP 82.135.136.68
Petras 2018-06-21 22:37:02
Tokios nepagarbos klientui dar nemačiau nei vienoje įmonėje Lietuvoje (net garažo servise). 2018.06.21 palikome nenaujà, tačiau gana tvarkingà automobilį cheminiam valymui, kuris pasak bendruoju telefonu atsiliepusios darbuotojos turėjo kainuoti 109 eurus. Gavom žinutę, kad galime atsiimti automobilį iš Kubiliaus gatvės plovyklos kaip išplautà.Atvykus paaiškėjo, kad vietoj 109 reikia sumokėti 129 eurus ir niekas apie 109 negirdėjo nors pokalbis įrašytas tiek švaros broliù tiek mūsú nes dėl profesinės veiklos esame įsidiegę šià funkcijà. Bet tai tik ledkalnio viršūnė.... automobiliui nebuvo atliltas cheminis valymas, tiesiog išsiurbti kilomėliai bei nuvalyta panelė, palietus sėdynes ant rankú lieka senos dulkės (patvirtinančias nuotraukas turiu). Ir taip nutiko tik dėl to, kad jau pagyvenès patiklus senukas paliko automobilį kuris buvo ne prestižinis ir kuriup turėjo svajonę kas savaitgalį lankyti tevù kapus. Galiu pasakyti tik tiek DIDELĖ GĖDA JUMS!!!Mano vadovauja bendrovė Švarios broliuose reguliariai plauna 10 bendrovės automobiliù, tik dėl to parekendavau tėvukui.... Prisiekiu tai paskutis apsilankymas šioje bendrovėje.
Gerb. Petrai, nuoširdžiai atsiprašome už sukeltus nepatogumus. Mes ištaisėme savo klaidą ir už cheminį valymą Jūs sumokėjote 109 Eur kaip ir buvo tartasi pirminio pokalbio metu, taip pat atsižvelgdami į Jūsų pastabas, geranoriškai skyrėme Jūsų automobiliui daugiau laiko. Jūsų pastebėjimai mums padeda augti ir tobulėti. Apgailestaujame dėl patirtų nepatogumų ir tikimės, kad ateityje panašių situacijų nepasikartos.
2018-08-28 16:18:10 IP 82.135.136.68
Linas 2018-06-12 12:04:33
Likau nusivylęs Premium paslaugų paketu. Kur valyta, kur ne, dulkės ir nešvarumai matosi. Sėdynės kur valytos, o kur ir liko purvinos. Nusiunčiau " išvalyto automobilio" nuotraukas Švaros broliams, bet jie net nemalonėjo atsakyti.
P. Linai, dėkojame, kad pasidalinote savo patirtimi naudojantis mūsų paslaugomis ir atsiprašome, kad ji nebuvo maloni. Visada maloniai prašome pastebėjus netinkamai išvalytą automobilį kreiptis į plovyklos darbuotojus, kad automobilis būtų apžiūrėtas ir pakartotinai išvalytas. Apgailestaujame, kad į Jūsų siųstas nuotraukas nebuvo laiku ir tinkamai sureaguota.
2018-08-28 16:10:53 IP 82.135.136.68
Tomas 2018-05-14 23:12:00
Ponai iš „Švaros Broliu“, aš tikrai tikiu, kad jūsų sumontuota įranga, kai ji buvo nauja buvo nepriekaištinga, bet po kurio laiko kokybe tiesiog dingo, aš pats nuo pat atidarymo tunelinės plovyklos Justiniškėse ploviau savo du automobiliu, kokybe nesiskundžiau, bet sutapimas ar ne, kai tik pradėjote pardavinėti abonentus, kurį aš ir pats įsigijau, kokybė kardinaliai pablogėjo, automobilių kėbulas subraižytas, o galiniai automobiliu stiklai suraižyti lyg su stiklo rėžtukais, taip pat pradėjo atšokinėti automobiliu lakas, ir tai tikrai nėra gandas. Siūlau rimtai susimastyti, nes ilgai netrukus pasipils skundai vartotoju teisiu tarnybai...
p. Tomai, dėkojame už pastebėjimus. Išvažiavus iš plovyklos ir pastebėjus automobilio apgadinimus, visada maloniai prašome kreiptis į mūsų darbuotojus ir užpildyti pretenzijos formą. Taip pat savo pastebėjimus galite atsiųsti ir el. paštu info@svarosbroliai.lt
2018-08-28 16:00:53 IP 82.135.136.68
Deimantė 2018-05-10 13:35:09
Liūdesys, o ne „Švaros broliai“. Užsakiau automobilio plovimą ir valymą Premium programa, kuri kainavo 47, 94 Eur (Automobilių švaros centras Lvovo g. 25 „3 Burės“) Už tokią kainą tikėjaus bent jau minimumo to, kas į programą įeina: automobilio nuplovimo, mažų dėmių pavalymo (kas ten sužiūrės ar padengta Permanon danga ir kiek vaškuota) Tačiau... automobilio išorė žemiau valst. Nr. buvo aptekėjusi purvu, dėmelės ant sėdynių apmušalų net nebandytos valyti. Liūdniausia tai, kad plaudami rankine įranga sugebėjo apynaujį automobilį apibraižyti: ant bagažinės durelių per visą jų plotį virš bamperio tiesia linija nubraižyti dažai.
PATARIMAS: JEI TURITE TVARKINGĄ NEAPIBRAIŽYTĄ AUTOMOBILĮ IR NORITE JĮ TOKĮ IŠLAIKYTI, NESINAUDOKITE ŠIOMIS PASLAUGOMIS - SUSIMOKĖSI NEŽINIA UŽ KĄ IR DAR PATIRSI NUOSTOLĮ.
Gerb. Deimante, dėkojame, kad pasidalinote savo patirtimi naudojantis mūsų paslaugomis ir apgailestaujame, kad ji Jums nebuvo maloni. Teikiamų paslaugų kokybė yra mūsų prioritetas. Pastebėjus prastai išplautą/išvalytą automobilį visada maloniai prašome kreiptis į plovyklos darbuotojus, kurie įvertins situaciją ir pasiūlys atitinkamą sprendimą. Pageidaujant, kad į pretenziją dėl apgadinto automobilio būtų sureaguota kaip galima greičiau, maloniai prašome pildyti pretenzijos formą.
2018-08-28 14:36:01 IP 82.135.136.68
Roma 2018-07-10 14:37:10
Labai negražiai elgiasi - užsakiau plovyklos mėnesio abonentą, kad pabandyti ar tinka tokio pobūdžio paslauga. Tai jie ir kitą mėnesį nuskaičiavo nuo sąskaitos pinigus, nors jau nebenorėjau naudotis paslauga. Paaiškino, kad turėjau nutraukti sutartį. Ką aš turiu nutraukti - jei užsisakiau mėnesiui????!!! prisirašę kažkokių taisyklių smulkiomis raidelėmis, į kurias telefone nekreipti dėmesio ir mulkina žmones. Gėda. Tikri s*****i.
Gerb. Roma, abonemento paslauga iš tiesų yra su automatiniu pratęsimu, bet tai nėra privaloma. Šią funkciją lengvai ir paprastai galite kontroliuoti savo paskyroje. Abonemento automatinį pratęsimą, galite išjungti, kad ir iš karto po paslaugos pirkimo. Automatinio pratęsimo sąlyga tikrai nėra užslėpta, apie ją informuojame ne tik sutarties punktuose, bet ir pagrindiniame pirkimo lange, išskirdami ją pirmuoju ir paryškintu punktu. Tikimės malonaus tolimesnio bendradarbiavimo.
2018-08-28 14:23:03 IP 82.135.136.68
Gina 2018-07-02 12:20:54
Ploviau automobilį nuo pat atsidarymo ir buvau labai patenkinta. Kai tik atsirado abonentai, nusipirkau ir dar draugams rekondavau. Deja, kokybė tikrai suprastėjo, o paskutinįkart plaunant teko labai nusivilti - buvo atplėšta dekoro detalė. Pastebėjau tik grįžusi namo, nes detalė buvo visiškai užlenkta. Nors buvo paskutinė mėnesinio abonento galiojimo diena, plovykla užskaitė kaip pirmą naujai automatiškai pratęsto abonento dieną ir atsisakė grąžinti rezervuotus pinigus. Turiu vargo dabar tvarkant pažeidimą.
Gerb. Gina, norime patikslinti situaciją. Jeigu kas nors nutiko Jūsų automobiliui plovykloje, maloniai prašome pildyti pretenziją. Mes teiravomės Jūsų ar dėl patirtos žalos pildėte pretenziją, tačiau atsakymas nebuvo sulauktas. Pretenzija yra reikalinga tam, kad galėtume identifikuoti įvykį ir jį atitinkamai ištirti. Pinigai už pratęstą abonementą Jums grąžinti nebuvo, nes po automatinio abonemento pratęsimo Jūs paslaugomis pasinaudojote. Apgailestaujame dėl patirtų nepatogumų ir tikimės, kad ateityje panašių nesklandumų neiškils.
2018-08-27 10:40:43 IP 82.135.136.68
Paulius 2018-08-20 17:30:52
Penktadienį pavėlavus atsiimti atomobilį 10 min., skambinus bendrąja liniją 3 kartus, niekas taip ir nesugebėjo, atgal atskambinti, bent jau informuoti kokia situacija (nors kas kartą paskambinus buvo pažadėta per 5 minutes tą padaryti), pralaukus pusantros valandos prie uždarytų durų, automobilį pavyko atsiimti tik pirmadienį.
Jokio komunikavimo ir suprantingumo, kai vasaros savaitgalį paliekamas klientas be automobilio!
Gerb. Pauliau, atsiprašome už susiklosčiusią situaciją. Visada klientus informuojame apie darbo laiką ir primename, jog reikia pasiimti automobilį. Esame lankstūs, tačiau negavus patvirtinimo, jog vėluosite, pasibaigus plovyklos darbo laikui, ji buvo uždaryta.
UAB "Švaros broliai" 2018-08-27 09:54:13
p. Aleksandrai, dėkojame, kad pasidalinote savo patirtimi naudojantis mūsų paslaugomis ir apgailestaujame, kad ji Jums nebuvo maloni. į Jūsų pateiktą pretenziją buvo atsakyta oficialiu raštu su paaiškinimais.
Juokdariai.
Atvaziavo pas mane jusu "foto ekspertas" su muiline, pozeminiame parkinge su blitzu pafotkino purvina automobili ir nuotraukas issiunte dar vienems "ekspertams" vertinimui. Paklausus kodel "ekspertas" negali atvykti ir ivertinti tiesiogiai, o burti pagal nuotraukas, ataske, kad Vilniuje ju nera. Lol :)
Na ir netrukus gavau a-lia atsakyma i savo pretenzija (zr. nuotrauka).
Primenu, kad automobilis ivykio metu turejo 2700 km rida ir visa laika plautas buvo tik svaros broliu tunelineje plovykloje.
Beje, Faktoauto "nuramino", jog as esu ne vienintelis toks ju klientas :)

Svaros broliai bando isvengti atsakomybes - geda.
Papildziau skundu sarasa VVTAT.
2018-08-27 10:08:31 IP 82.135.136.68
Andrius 2018-07-29 13:39:50
11€ šuniui ant uodegos..
Po pirmo plovimo nenuplovė net stogo normaliai, o kapotas ir priekinis bamperis kaip buvo musėm aplipęs taip ir liko. Nuėjau, pareiškiau pretenziją, sako varyk antrą kartą, bet jei mašina aplipusi musėmis, tai nenuplaus vistiek. Nenuplovė ir antru kartu. Gal tada iškart pasakykite klientams, kad plaunate tik švarias mašinas? Sakot, kad nepalieka vandens dėmių? Nė velnio, jos puikiai lieka! Auto džiovinimas irgi prastas. Pirmas ir paskutinis kartas kaip šioje plovykloje ploviau. Vienintelis geras dalykas buvo siurblys, bet ar verta dėl jo mokėti 11€?
p. Andriau, dėkojame, kad pasidalinote savo patirtimi. Prie kiekvienos plovyklos įvažiavimo yra stendas su informacija, kurioje pažymima, jog plovimo programa gali nenuplauti pridžiuvusių vabzdžių liekanų ar kelio apnašų (bitumo, dervos, asfalto, kt.). dėl šios priežasties rekomenduojame bent kartą per mėnesį atlikti rankinį automobilio plovimą.
2018-08-27 10:05:05 IP 82.135.136.68
Albertas 2018-07-27 14:28:06
NUOLATINIS TOBULĖJIMAS

Kokybei ribų nėra, todėl nuolat ieškome būdų ją tobulinti. Švaros vizija ir kokybės lyderio pozicija įpareigoja mus kurti ir siūlyti inovatyvius sprendimus, dar geriau patenkinančius Jūsų poreikius, ir taip kelti paslaugų kokybės kartelę Lietuvos švaros sektoriuje.

Sakote kokybe aukščiau visko, kodel nurove MB priekini zenkliuka ir pripazine savo kalte, jus vistiek bandote išsisukti. Priskaičiavote 18eu. Ženkliuko kaina yra 38eur plius pastatymas neskaičiuoju jau kuro kiek reikes važinėti kad sutvarkyti. Ir kai paskambinu jus sakote kad nusidevejimas 70%. Klausykite, buvau sumokėjęs kad išplautumet automobilį. Jusu tuneline plovykla apgadino mano automobilį ir dabar kad sutvarkyti man reikia paciam kišti pinigus uz jusu ALE KOKYBIŠKAI atlikta darba. :)
p. Albertai, dėkojame, kad pasidalinote savo patirtimi naudojantis mūsų paslaugomis ir apgailestaujame, kad ji Jums nebuvo maloni. į Jūsų pateiktą pretenziją buvo atsakyta oficialiu raštu su paaiškinimais. Mūsų įmonė atsakomybę už patirtą žalą prisiėmė ir ją kompensavo pagal visus Lietuvos Respublikos įstatymus.
2018-08-27 09:54:13 IP 82.135.136.68
Aleksandras 2018-06-26 23:18:18
Šiandien buvo paskutinis kartas, kai ploviau savo automobilį tunelinėje plovykloje.
Fabijoniškių 5D, Vilnius. Taip "gerai" nusiploviau, kad tikriausiai reikės perdažyti visą šoną (priekinis sparnas ir dvi durelės).
Automobilis 2018 metų, rida 2700 km. Radau mažiausiai 4 vietas su pažeistu lako sluoksniu (iki metalo!!!). Visi pažeidimai vieno pobūdžio, viename aukštyje, 5-30 cm žemiau langų (visureigis). Užpildžiau pretenziją. Jeigu nereaguos, nueisiu iki teismo.
P.S. Automobilis su 2700km rida ir buvo plaunamas tik "Švaros broliuose". Išvados aiškios.
2018-08-27 09:38:30 IP 82.135.136.68
Rolandas 2018-06-26 15:18:17
Sveiki, teko naudotis kelis kartus šios plovyklos paslaugomis turint abonimenta, Kaune šilainiuose ploviau kelis kartus kaip ir nieko nesugadino, kol nepabandziau Savanoriu pr. nugramde dazus nuo ''buferio 20cm '', nuvaziavus uzpildziau pretenzija, nufotkino plovyklos darbuotojas, o jie jau ant tokiu dalyku matosi pasikauste pasisamde ''Finance Propert.. '' 10 dienu ale tyrinejo is nuotraukos ir pareiske kad pats sugadinau, nes ju ale plovykla ginama nepriekaistingai plauna, paprasiau filmuotos medziagos spekite dave ar parode aisku kad ne..., Lietuva maza as patyriau 150 eur nuostoli, zmones jei saugote savo automobili neplaukite, nes si imone uz sugadinta automobili neatsako, nusiplauna.
p. Rolandai, dėkojame, kad pasidalinote savo patirtimi naudojantis mūsų paslaugomis ir apgailestaujame, kad ji Jums nebuvo maloni. Į Jūsų pateiktą pretenziją buvo atsakyta oficialiu raštu su paaiškinimais.
2018-08-27 09:24:55 IP 82.135.136.68
Erika 2018-06-14 18:08:09
Visiems darbuotojams kūrie prisidejo prie mano automobilio cheminio valymo, sakau nuoširdų AČIŪ.Galiu drąsiai pasakyt -Jūs darot stebuklus.Esate Komanda iš didžiosios raidės, tai rodo Jūsų darbai ir atsakomybė kūrią pamačiau.Visada būkit Geriausi kaip dabar!!!
Gerb. Erika, labai malonu, jog pateisinome Jūsų lūkesčius. Tikimės ir toliau sėkmingo bendradarbiavimo.
2018-08-27 09:15:00 IP 82.135.136.68
Giedrius 2018-05-08 22:37:21
Pries kelias dienas ploviau nauja automobili 2014m (Toyota RAV4) (seskineje tunelineje plovykloje) veliau pasigedau virsuje ant stogo esancios gumos venos puses (kitoje puse buvo atsokusi identiska guma ir jei nebuciau pamates to ir ja buciau pametes).
Prikabinu foto kaip tai atrode.
p. Giedriau, dėkojame, kad pasidalinote savo patirtimi naudojantis mūsų paslaugomis ir apgailestaujame, kad ji Jums nebuvo maloni. Išvažiavus iš plovyklos ir pastebėjus, jog trūksta detalės, visada prašome kreiptis į darbuotojus, kurie padės išspręsti susiklosčiusią situaciją.
2018-08-27 09:08:02 IP 82.135.136.68
Santa 2018-05-02 21:00:09
2018-05-02 Justiniskiu tunelineje stipriai apibraize automobili. niekam nerekomenduoju
Gerb. Santa, dėkojame, kad pasidalinote savo patirtimi. Mūsų tunelinėse plovyklose naudojamos šluostės yra pagamintos iš aukštos kokybės tekstilės bei gumos, kurios nebraižo kėbulo ir yra saugios naudoti. Naudojama įranga yra sertifikuota ir užtikrina, kad gamykliškai dažyti automobilių paviršiai nebus pažeisti.
2018-08-27 09:05:38 IP 82.135.136.68
Vilnius 2018-04-18 11:20:10
Išplėštas su milžiniška jėga numeris taip, kad net numerio rėmelis išlaužtas ir sulankstytas pats numeris. Išlaužus numerio rėmelį, likusi atvira aštri numerio skarda, nulėkdama subraižė automobilio bamperį.
Švaros Broliai ir jų atstovai, samdomi tokių pretenzijų tvarkymui net nesivargina gilintis į situaciją ir neprisiima atsakomybės už atliktą žalą.
Geb. kliente, dėkojame, kad pasidalinote savo patirtimi naudojantis mūsų paslaugomis ir apgailestaujame, kad ji Jums nebuvo maloni. Jūsų patirta žala buvo užregistruota ir įvertinta ekspertų. UAB "Švaros broliai" prisiėmė atsakomybę už žalą ir kompensavo Jūsų patirtus nuostolius.
2018-08-27 08:51:58 IP 82.135.136.68
Miroslav 2018-04-11 16:31:03
Tunelinei plovikloi stypriai subraize automobili
is pradziu nepastebejau apsilankiaukelis kartus dabar gai islindo saule matosi tiktai stiprus apibraizimai
automobilis visiskai naujos pirktas rudeni ploviklom naudojausi tik svaros broliu
dabar masina atrodo kaip keliu metu senumo autosalonas rekomendoja perdazyti
visa kebula
p. Miroslav, dėkojame, kad pasidalinote savo patirtimi. Mūsų tunelinėse plovyklose naudojamos šluostės yra pagamintos iš aukštos kokybės tekstilės bei gumos, kurios nebraižo kėbulo ir yra saugios naudoti. Naudojama įranga yra sertifikuota ir užtikrina, kad gamykliškai dažyti automobilių paviršiai nebus pažeisti.
2018-08-27 08:50:37 IP 82.135.136.68
Tautvydas 2018-04-09 13:43:11
Du visai naujai perdažytus automobilius subraižė. Virš durų iš abiejų pusių IDENTIŠKAI dviem automobiliam subraižyta. Plauta Vilniuje, šeškinėje.
p. Tautvydai, dėkojame, kad pasidalinote savo patirtimi. Mūsų tunelinėse plovyklose naudojamos šluostės yra pagamintos iš aukštos kokybės tekstilės bei gumos, kurios nebraižo kėbulo ir yra saugios naudoti. Naudojama įranga yra sertifikuota ir užtikrina, kad gamykliškai dažyti automobilių paviršiai nebus pažeisti.
2018-08-27 08:35:58 IP 82.135.136.68
Darius 2018-03-22 12:03:11
Labai prastai, lupa pinigus nerealius, o darbus atlieka labai prastai. Ploviausi mašina rankinejė plovykloje, ir po plovimno teko dar karta plautis ir valytis mašina, ar čia darbas ? Jokiai būdais nerekomenduoju.
p. Dariau, dėkojame, kad pasidalinote savo patirtimi naudojantis mūsų paslaugomis ir apgailestaujame, kad ji Jums nebuvo maloni. Susiklosčius tokiai situacijai, maloniai prašome kreiptis į plovyklos darbuotojus, kad automobilį apžiūrėtų ir papildomai perplautų/pervalytų.
tunelines plovyklos BUVES klientas
2018-07-29 22:30:00 IP 5.20.176.182
11€ šuniui ant uodegos..
NUOLATINIS TOBULĖJIMAS

Tomas 2018-05-14 23:12:00

Hirmus
Automobilių švaros centras SONAX

Adresas: Laisvės pr. 125, LT-06118 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių plovyklos.
Automobilių švaros centras SONAX - vokiška švaros kokybė! Atvėrėme duris, kad galėtume Jums pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas Vilniuje. Esame oficialūs ir vieninteliai Vokietijos kompanijos „SONAX GMBH“ įgalioti atstovai Lietuvoje atlikti atomobilių priežiūros paslaugas. Džiaugiamės galėdami...
Ainava
Valymo paslaugos, Automobilių švaros centras

Adresas: Pilaitės pr. 7, LT-05132 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; automobilių plovyklos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; popierius, jo gaminiai; švaros, valymo paslaugos.
Ainava, UAB - valymo paslaugos verslui ir ne tik. Jau 21 metus dirbame patalpų valymo ir teritorijos priežiūros srityje, turime sukaupę didelę patirtį. Įmonės darbuotojų tikslas yra tenkinti klientų užsakymus ir suteikti tokio lygio paslaugas, kad jiems nereiktų ieškoti kitų sprendimų. Šiandien mūsų paslaugomis...
Transekspedicija
Adresas: Galinės g. 1, Galinės k., Avižienių sen., LT-14247 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių plovyklos; ekspedijavimas; eksportas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; nekilnojamasis turtas; patalpų nuoma; perkraustymas; sandėliavimas; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; transporto paslaugos.
UAB “Transekspedicija” įkurta 1990 m. Vilniuje. Tai lietuviško kapitalo transporto-ekspedicinė logistikos įmonė. UAB “Transekspedicija“ įsikūrusi naujame šiuolaikiniame transporto ir logistikos centre strategiškai patogioje vietoje šalia „Via Baltica“ magistralės, Vilnius-Panevėžys kelio 16-ame kilometre...

Popiežiaus tylia malda pagerbė okupacijų aukas
Popiežiaus tylia malda pagerbė okupacijų aukas 09-23 18:17
Lietuvoje besilankantis popiežius Pranciškus tylia malda Vilniuje pagerbė nacių likviduoto žydų geto bei sovietų okupacinio režimo aukų atminimą.
Maisto rinkinių verslas – ne tik daržoves supjaustyti
Maisto rinkinių verslas – ne tik daržoves supjaustyti 09-23 18:08
Maisto produktų su receptais, kaip gaminti valgius, prenumeratą pakeitė dar greitesnė ir paprastesnė valgių prenumerata. Vilniuje plečiasi bent keli subalansuoto maisto, pagaminto pagal dietologų...
Ekspertai: pasaulyje – vėžio gydymo proveržis, o Lietuva atsilieka
Ekspertai: pasaulyje – vėžio gydymo proveržis, o Lietuva atsilieka 09-23 18:00
Nepaisant pasaulinių laimėjimų, Lietuvoje išgyvenamumas sergant onkologiniais susirgimais išlieka vienas žemiausių Europoje.

Kai susergate, Jūs..

Skoda