Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Švaros broliai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Švaros broliai

Atsiliepimai apie Švaros broliai, UAB

Jūsų sėkmės atspindys
Parašyk savo nuomonę apie Švaros broliai, UAB

2018-11-29 15:45:57 IP 82.135.136.68
Rita 2018-11-24 20:39:22
Labai noriu padekoti Andzejui ir visam Svaros broliu kolektyvui uz visuomet malonu aptarnavima, greita ir labai kokybiska automobilio nuplovima.Dekui !!!

Pagarbiai Rita
Gerb. Rita, džiaugiamės, kad mūsų darbuotojų komanda pateisino Jūsų lūkesčius. Tikimės ir tolimesnio sėkmingo bendradarbiavimo!
2018-11-29 15:24:17 IP 82.135.136.68
Kliente 2018-11-23 15:54:30
Labai prasta paslaugu kokybe. Siandien uzsakiau masinos plovimo ir siurbimo paketa, taciau grizusi buvau nemaloniai nustebinta. Salonas issiurbtas tik pavirsutiniskai, palikta daug smelio ir trupiniu, tarp sedyniu is viso niekas nesiurbta...Zodziu likau pikta ir nusivylusi, kaip tokiu zinomu vardu plovykla, leidzia sau teikti tokias nekokybiskas paslaugas...?? pirmas ir paskutinis kartas sioje plovykloje.
Gerb. kliente, dėkojame, kad dalinatės savo patirtimi. Labai atsiprašome, jog nepateisinome Jūsų lūkesčių. Pastebėjus prastai išvalytą automobilį, rekomenduojame kreiptis į švaros centro darbuotojus, kurie maloniai pervalys automobilį. Taip pat dėl plovimo kokybės galite mums rašyti el. paštu info@svarosbroliai.lt

Pagarbiai Rita
Seniausiai plaunuosi H2Auto plovykloje. Greita, patogu ir svarbiausia, kad nuplauna! REKOMENDUOJU!
Dalina panaudotus arba neveikiancius nuolaidu kuponus. Nuvaziavau su -50% nuolaidos kuponu ir plovykloj atsako, kad jis panaudotos. Super biznis
2018-11-15 08:53:15 IP 82.135.136.68
Ginta 2018-11-05 13:39:50
Užsakinėjant grindų cheminį valymą konkrečią dieną, konkrečią valandą (t.y. po 18val.), yra pateikiamas kainos pasiūlymas. Sutikus su Jūsų įmonės atsiųstu pasiūlymu, mums pranešama, kad įkainiai yra visai kitokie ir kaina bus bene 100eu. didesnė, nes paslauga atliekama po 18val. Užsakant paslaugą tie įkainiai net nebuvo pateikti.
Pabrėšiu, kad kainos klausėme informuodami, kurią valandą reikalinga paslauga.
Gerb. Ginta, mūsų žiniomis paslaugų užsakymo akte visa reikiama informacija su įkainiais darbo valandomis, po darbo valandų ir savaitgaliais Jums buvo pateikta. Su darbų užsakymo aktu susipažinote ir jį pasirašėte. Tikimės suteiktų paslaugų kokybė pateisins Jūsų lūkesčius.
2018-11-15 08:36:42 IP 82.135.136.68
Jurgita 2018-11-10 21:48:46
Nenormalu.. kas kartą šepečiai palenkdavo automobilio ženkliuką, o šiandien po tunelinės plovyklos jis išvis nulūžo! Jau nekalbu apie pastoviai tarp detalių įstrigusius čepečių gabaliukus!
Gerb. Jurgita, išvažiavus iš plovyklos ir pastebėjus automobilio apgadinimus, visada maloniai prašome kreiptis į mūsų darbuotojus ir užpildyti pretenzijos formą. Jeigu žala atsirado dėl mūsų kaltės, atsakomybės nevengiame ir nuostolius atlyginame. Taip pat savo pastebėjimus galite atsiųsti ir el. paštu info@svarosbroliai.lt
Pabrėšiu, kad kainos klausėme informuodami, kurią valandą reikalinga paslauga.
2018-10-22 10:10:46 IP 82.135.136.68
vakar ploviausi kareiviu tuneli 2018-10-21 09:34:55
2018.10.20 ploviausi naujausiame jusu tuneli masina, ir nuo stogo net nesugebejo varnos sudo nuplaut...
Man atrodo jusu tuneliai daugiau skirti dulkem nuplaut.
Beje kilimu valytuvas 1 ant tokiso plovyklos :DDD
Eilini karta pasi9tvirtinau kad nieko gero svaros broliuose
Dėkojame už Jūsų pastebėjimus. Švaros broliai turi ne tik tunelines plovyklas, bet ir švaros centrus, kuriuose automobiliai yra plaunami rankiniu būdu, taip pat teikiami ir vidaus valymo komplektai pagal jūsų pasirinkimus. Lauksime Jūsų švaros centruose.
vakar ploviausi kareiviu tuneli
2018-10-21 09:34:55 IP 5.20.176.182
Man atrodo jusu tuneliai daugiau skirti dulkem nuplaut.
Beje kilimu valytuvas 1 ant tokiso plovyklos :DDD
Eilini karta pasi9tvirtinau kad nieko gero svaros broliuose
Automobilis liko stipriai subraižytas po švaros brolių tunelinės plovyklos. Subraižytas ne tik kėbulus, bet ir stiklai. Pateikiau pretenziją ir nuotraukas, nes prieš tai automobilis buvo fotografuotas kasko draudimui. Tai švaros brolių "ekspertų išmatos" buvo tokios, kad plovykla tokių subraižymų padaryti negalėjo. Nuvažiavau pas ekspertą kuris įvertino automobilį ir pasakė, kad automobiliui padaryta žala yra 2-3 tūkst eur. Na ir žinoma šitoje vietoje istorija nepasibaigė. Praėjo porą mėnesių, galvoju na gal pats nepastebėjau tų įbrėžimų, gi vis dėlto tikrino ekspertai ir pasakė, kad jų plovyklą tokių įbrėžimų negali padaryti. Tai važiuoju dar kartą į švaros brolių plovyklą susimoku ir tikiuosi, kad mano abejonės bus nuplautos, kartu su automobilio nešvarumais. Rezultatas toks, nauji subraižymai ant kėbulo ir stiklo. Ir aš tikrai nerašyčiau komentaro, jeigu tai būtų smulkūs vienas ar du nauji įbrėžimai. Bet tų įbrėžimų yra kelioliką ar keliasdešimt. Tai linkiu švaros broliams gerinti kokybę, nebėgti nuo atsakomybės ir žinoma gerbti klientą.
2018-10-15 12:50:46 IP 82.135.136.68
Ricardas 2018-10-12 09:54:20
Lygiai tas pats ir man. Užsisakiau VIENAM mėnesiui, o jau pasirodo 4 mėn nuskaitinėje be jokio pranešimo ar ispėjimo. Man tai čia viskas atrodo, kaip sukčiavimas.
Gerb. Ričardai, džiaugiamės, kad kreipėtės į mus tiesiogiai ir, kad susiklosčiusi situacija buvo greitai išspręsta.
UAB "Švaros broliai" 2018-08-28 14:23:03
Gerb. Gina, norime patikslinti situaciją. Jeigu kas nors nutiko Jūsų automobiliui plovykloje, maloniai prašome pildyti pretenziją. Mes teiravomės Jūsų ar dėl patirtos žalos pildėte pretenziją, tačiau atsakymas nebuvo sulauktas. Pretenzija yra reikalinga tam, kad galėtume identifikuoti įvykį ir jį atitinkamai ištirti. Pinigai už pratęstą abonementą Jums grąžinti nebuvo, nes po automatinio abonemento pratęsimo Jūs paslaugomis pasinaudojote. Apgailestaujame dėl patirtų nepatogumų ir tikimės, kad ateityje panašių nesklandumų neiškils.
Aleksandras 2018-08-27 10:17:43
Juokdariai.
Atvaziavo pas mane jusu "foto ekspertas" su muiline, pozeminiame parkinge su blitzu pafotkino purvina automobili ir nuotraukas issiunte dar vienems "ekspertams" vertinimui. Paklausus kodel "ekspertas" negali atvykti ir ivertinti tiesiogiai, o burti pagal nuotraukas, ataske, kad Vilniuje ju nera. Lol :)
Na ir netrukus gavau a-lia atsakyma i savo pretenzija (zr. nuotrauka).
Primenu, kad automobilis ivykio metu turejo 2700 km rida ir visa laika plautas buvo tik svaros broliu tunelineje plovykloje.
Beje, Faktoauto "nuramino", jog as esu ne vienintelis toks ju klientas :)

Svaros broliai bando isvengti atsakomybes - geda.
Papildziau skundu sarasa VVTAT.
Is kur Jus ponas gavote man skirta atsakyma??? :)))))))) popieriniu nesiuncia turbut todel, nes labai daug popieriui isleistu... :))))
Turejau abonementa tunelineje. Pirma karta kai apibraize bamperius pareiske, kad matai reikejo TA PACIA DIENA kreiptis o ne po dvieju ar triju, del to net nenagrines pretenzijos... Kai informavau, kad paviesinsiu, kad puole grasint... oi oi!!! Jei mes patirsime nuostoliu tai turesit kompensuot!!! Nebandykit viesint!!!
Gaila laiko nebuvo tuo metu uzsiimt.
Po antro karto, vietoje rasiau jau pretenzija.
“Isnagrinesime ir informuosime per darbo diena...” gavau sablonini atsakyma gal uz savaites... “pas mus tokia sauni plovykla, kad niekaip negalejo...”
paprasiau atsiusti video, kad isitikinti..., tai atrase kazkokia nesamone apie duomenu apsauga. Ka jie saugo?!? Kad as save ir savo masina pamatysiu? Ar siktelejo, kad paviesinsiu irasa..?
“Atvaziuokit, paziuret pas mus...”
Pagalvojau, kad maziau nervu bus tiesiog nutraukt sutarti...
p.s. visiems tunelines myletojams siulyciau atkreipti demesi kokia jega “patampo” masina tie ju “silkiniai” sepeciai, o ypac priekinio bamperio kampa vairuotojo puseje ;)
2018-10-09 09:15:26 IP 82.135.136.68
. 2018-10-08 10:00:49
turėjau incidentą “Švaros broliai” plovykloje. Jokio rezultato. Apžiūos akte pateikti argumentai neatitinka realybės. Apžiūrėję automobilį, “iš akės” pareiškė, kad automobilis padažytas nekokybiškai. Turių visą susirašinėjimą.
dėkojame, kad pasidalinote savo patirtimi. Jeigu klientas patiria žalą, atsiradusią dėl nekokybiškai remontuoto, perdažyto automobilio ar automobilio su negamyklinėmis kėbulo detalėmis, papildomais, bazinėje įrangoje nenumatytais aksesuarais, neatsakome už žalą. Nepasitvirtinus aukščiau išvardintomis sąlygomis, žalą laikome pagrįsta ir atsakomybės nevengiame.
2018-10-08 09:44:32 IP 82.135.136.68
Nerekomenduoju 2018-10-02 22:06:47
Na tikrai "puiki" plovykla su sertifikuota iranga. Kaskart apsilankes galvoju ne tik kiek nauju ibrezimu rasiu ant automobilio, bet ir kada jie pagaliau ismoks plauti automobilius. Sakydamas kaskart turiu omeny "na juk jau ir taip sugadino dazus, neber kur detis"...
P.s. foto iskart po plovimo plovyklos teritorijoje, taigi ispurvinti neturejau kada.
Pastebėjus prastai nuplautą automobilį, visada rekomenduojame kreiptis į plovyklos darbuotojus, kurie įvertinę nešvarumus mielai perplaus Jūsų automobilį. Taip pat kaip ir minėjome anksčiau, turit kokių nors pastabų, maloniai prašome rašyti el. paštu info@svarosbroliai.lt. Į visas pastabas reaguojame greitai ir operatyviai.
Kvieciu visus nukentejusius nuoa UAB "SVAROS BROLIAI" atsiliepti el.pastu hightension2016@yahoo.com
Ruosiamas kolektyvinis ieskinys pries imone del nuostoliu kompensavimo, geriausiu atveju. Jei imone nenori kalbetis su klientais ir atsakyti uz jos veiksmu padarinius lai juos privercia LR istatymai
Nerekomenduoju 2018-09-27 00:51:54
Apie ka Jus kalbat? Sertifikuotos sluostes??? Kempine parduodama parduotuveje irgi sertifikuota, bet jei plausi ta kempine pries tai nenuskalaves indo tai ir dziaugsies ibrezimais. Arba darbuotojas atrasinejantis i atsiliepimus apsimeta durneliu arba tokia imones politika. Palikau savo el.pasto adresa, taip pat fabijoniskiu g, Vilniuje buvau atvykes aiskintis i Jusu tuneline plovykla. Juokai menki, arba Jus sutvarkote pazeidimus, arba si reklama paplis kur kas labiau nei galite tiketis + kalbesimes su Jumis Vilniaus apylinkes teisme del zalos atlyginimo. Jusu atsiliepimo laukiu 7 kalendorines dienas nuo sio komentaro paskelbimo.
UAB "Švaros broliai" 2018-09-24 14:35:29
Dėkojame, kad pasidalinote savo patirtimi. Mūsų tunelinėse plovyklose naudojamos šluostės yra pagamintos iš aukštos kokybės tekstilės bei gumos, kurios yra saugios naudoti ir nebraižo automobilių. Visa įranga yra sertifikuota ir užtikrina, kad gamykliškai dažyti automobilių paviršiai nebus pažeisti. Taip pat, visada turint klausimų ar pastebėjimų, maloniai prašome susisiekti su mumis el. paštu info@svarosbroliai.lt
O Jūs, Švaros Broliai, patys nesuprantat, ar tik apsimetat, kad šluostės yra sertifikuotos, ir paviršių nebraižo, BET, paviršių braižo likęs purvas nuo kitų automobilių? Tiesiog šluostės po automobilio plovimo yra tinkamai nenuvalomos ir tiek.
UAB "Švaros broliai" 2018-09-10 09:58:21
Gerb. Andžej, dėkojame už Jūsų pastebėjimus. Matome, jog Jūsų pateikta pretenzija dėl automobilio apgadinimo yra nagrinėjama. Išnagrinėjus pretenziją Jums bus pateiktas atsakymas. Tikimės, jog tai nenutrauks mūsų bendradarbiavimo ir toliau naudositės mūsų paslaugomis.
Kaip ir tikėjausi iš UAB, , Švaros brolių'' administruojančios įmonės: UAB, , Finance property'' po poros savaičių tyrimo gavau šablonišką atsakymą. Mintys tokia: UAB, , Švaros broliai'' naudoja tik sertifikuotą pg. tam tikrus standartus įrangą, apibraižymų po plovimo negalėjo atsirasti, jokia žala nebus atlyginta. Laiške nurodytas tel. nr net neegzistuoja. Tik įstikinau, sukurta gudri sitema: plovykla priima pretenziją ir perduota kitai įmonei. Tada išeina UAB, , Švaros broliai'' jau ne prie ko, visais klausimais reikia kreiptis į UAB, , Finance property'', kuri užtempia procesą ir atsiunčia šabloninį atsakymą. Labai gaila, žala gal ir nėra labai didelė, bet myliu ir prižiūriu savo mašiną, o UAB, , Švaros broliai'' galėjo bent pasiūlyti kompromisą, pvz nupoliruoti apibražytą vietą, gal ten niekas ir nesimatytų. Kiek žinau ši imonė užsiima tuo, užtruktų gal 15 min ir klientas liktų patenkintas. TO UAB, , ŠVAROS BROLIŲ'' POLITIKA VISIŠKAI KITOKIA, KLIENTAS NERŪPI!
2018-09-24 14:35:29 IP 82.135.136.68
Nerekomenduoju 2018-09-24 00:59:22
Tuneline plovykla braizo automobilio dazus. Imones darbuotojai siuncia kuo toliau, ne ju, mat, atsakomybe
2018-09-24 13:57:27 IP 82.135.136.68
Mantas 2018-09-16 18:36:56
Atvykome į Gabijos g tunelinę plovyklą 18val 30min 09.16d, ir ką jūs manote, džiovinimas neveikia, vaikinai kur įvažiavus nuplauna prieki ir gala rankiniu būdu to nedaro, automatika kuri plauna mašinas stringa ir pastrigo 5 kartus, mašina praktiškai neplauta.. Net šampūno nepurškė.. suprantu, kad sugedo kažkas, BET jokios nuolaidos nepritaikė ir neinformavo, kad stovėsime viduje ir mūsų mašina atrodys lyg neplauta.. Pinigai į bala.
Gerb. Mantai, dėkojame, kad informavote. Norime pasitikslinti dėl šio įvykio, todėl maloniai prašome parašyti mums el.paštu info@svarosbroliai.lt. Atsakingas asmuo su Jumis susisieks.
2018-09-24 13:46:22 IP 82.135.136.68
Renata 2018-09-16 09:01:16
Vakar, rugsėjo 15d.su šeima užsukome į tunelinę plovykla fabijoniškių gatvėje nusiplauti automobilio (yra čekis išsaugotas). Deja po plovimo teko ieškoti Toyotos Rav4 atsarginio rato dangčio, bei po plovimo buvo nulaužta antena (jos demontuoti negalima). Po tokios patirties plovykloje niekam nerekomenduosiu „Švaros brolių“ paslaugų. Moki pinigus - gauni nuostolius.
p. Renata, dėkojame, kad pasidalinote savo patirtimi naudojantis mūsų paslaugomis ir apgailestaujame, kad ji Jums nebuvo maloni. Jūsų plovykloje pateikta pretenzija yra užregistruota ir šiuo metu vertinama. Kai bus priimtas sprendimas - informuosime Jus.
UAB "Švaros broliai" 2018-09-10 15:55:01
Gerb. Deimantai, dėkojame, jog informavote ir apgailestaujame, jog nepavyko nusiplauti automobilio. Informacija yra perduota atsakingiems asmenims, nuvyksime, pažiūrėsime ir sutvarkysime. Taip pat, visada yra galimybė atsiųsti mums nuotraukas ar video el. paštu info@svarosbroliai.lt
Kaip Jūs gražiai snekate. O Jūs nenorite grąžinti pinigų už suteiktą nekokybiška paslauga? Už tai, kad žmonės gaišta laiką? Video Jums persiųsiu. Beto plovykla kaip supratau filmuojama, aš po plovimo skambinau ten nurodytu nr ir informavau.
2018-09-10 15:55:01 IP 82.135.136.68
Deimantas 2018-09-10 12:56:41
Sestadieni 2018 09 08 apie 17.55 ploviau automobili Jusu plovykloje Moletuose. Plovimui naudojau programas 1 - Aktyviosios putos ; 2 - Bekontaktis plovimas ir 3 - Skalavimas. Jus ten nekokybiskas (svelniai tariant) medziagas naudojat? Nes po plovimo automobilis atrodo ne ka geriau. Kiek ploviau automobili Jusu plovyklose Vilniuje, to nera buve. Jei reikes galiu Jums video atsiusti, kaip atrodo automobilis po plovimo, nes cia ideti jo neleidzia
2018-09-10 10:03:55 IP 82.135.136.68
Aurimas 2018-09-06 14:25:17
Nusipirkau abonementą - klasiškas dalykas, mašina švari nuolat, nesvarbu koks oras. Kaip ten kitos plovyklos dar gyvos, nes toj pačioj gatvėj jų pilna. Jei plauni kas antrą dieną tai vienas VIP plovimas ir dviejų eurų nesiekia. kaip suprantu ten kas dieną gali važiuot. Nežinau kaip ten jiems apsimoka, bet aš labai patenkintas.
Gerb. Aurimai, labai džiaugiamės, jog patenkiname Jūsų lūkesčius. Džiugu girdėti, jog visada važinėjate švariu automobiliu!
2018-09-10 09:58:21 IP 82.135.136.68
Andžej 2018-09-02 15:04:18
Šiandien plaunant automobilį fabijoniškėse tunelinėje plovykloje apibraižė visą galinį bamperį. Iš pradžių nepastebėjau, bet isižiūrėjus per visą bamperį smulkus ilgi įbrėžimai kaup nuo šepetuko. Labai mėgau šią plovyklą ir visada ploviau tik ten, visiems rekomendavau, bet greičiausiai daugiau negrįšiu. Kiek teko girdėti atvejų už žalą neatsako ir neatlygina...
P.s Nuotraukoje gal silpnai matosi, bet realybėje tikrai baisiai, visas bamberis plonom linijom subraižytas.
UAB "Švaros broliai" 2018-08-30 11:19:32
p. Raimundai, dėkojame už Jūsų pastebėjimus ir labai atsiprašome už darbuotojo elgesį. Vadovas yra informuotas, jog turi reprezentuoti įmonės politiką, kuri nėra tokia, kokia Jums pasirodė. Tikimės ši situacija nenutrauks mūsų bendradarbiavimo ir leisite Jus pasitikti su plačia šypsena ir maloniu aptarnavimu.
Ar dirbantys Švaros broliai kas nors yra baige bent 12 klasių ? PRAŠAU NEIŠKRAIPYTI MANO VARDO
UAB "Švaros broliai" 2018-08-30 11:23:01
Gerb. Simona, apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos ir Jums sukeltų nepatogumų. Tikimės, kad šis nesusipratimas nenutrauks mūsų bendradarbiavimo.
Bendradarbiavimą tikrai nutraukė, tiek dėl organizuotumo trūkumo, diek dėl pačio plovimo kokybės. Jūsų tunelinės plovyklos dėka subraižyti dviejų automobilių stogai. Tikrai niekam nerekomenduosiu. Tiesą sakant, stengsiuos visus artimuosius ir pažystamus įspėti.
2018-08-30 11:23:01 IP 82.135.136.68
Simona 2018-04-05 15:27:58
Klientų aptarnavimas labai neprofesionalus. Norėjome sudaryti verslo sutartį, tai po to kai nusiuntėme visą informaciją kurios prašė, nebesulaukėme atsakymo. Po savaitės parašiau dar kartą ir sužinojau, kad darbuotoja su kuria bendravau išėjo iš darbo. Visą procesą, klausimus, susirašinėjimus turėjome pradėti iš naujo.

Nejaugi nesugebate profesionaliai perduoti užduočių likusiems kolegoms?
2018-08-30 11:19:32 IP 82.135.136.68
Raimondas 2018-08-01 11:13:57
Kaune, Baltu.pr plovyklos vadovas staciokas ir neispruses, nemoka kalbeti zmoniska kalba, slykstus aptarnavimas
2018-08-28 16:59:20 IP 82.135.136.68
tunelines plovyklos BUVES klientas 2018-07-29 22:30:00
2018.07.29 justiniskiu g 145 tuneline plovykla. Turejau dovanu kupona ir visu pirma nedave man jokio cekio, sake paskutinis plovimas tau liko tai nebeduosim nieko, sakau bet anksciau cekius vistiek duodavo, tai sako o kam tau reikia. pradejo plaut masina, ir pries dziovinima sustojo konvejeris ir likau stovet, teko isvaziuot mechaniskai bet masina buvo visa slapia. Inforvamus darbuotoja sake tavo bedos, nereikejo vaziuot. Tai bl*t atsiprasant xujovai veikia Jusu plovykla todel teko del saugumo isvaziuot mechaniskai. Tai po ilgos diskusijos praleido antra karta prasiplauti. negana to kas antras siurblys vos veikia... Siaubingas siaubingas apsilankymas svaros broliuose, NIEKAM NIEKADA NEREKOMENDUOJU
Gerb. kliente, nuoširdžiai atsiprašome už Jus aptarnavusio darbuotojo elgesį. Dėkojame, kad pasidalinote savo patirtimi. Jūsų pastebėjimai padeda mums augti ir tobulėti. Darbuotojai yra perspėti, ir pakartotinai supažindinti su griežtu klientų aptarnavimo standartu. Tikimės, kad šis nesusipratimas nenutrauks mūsų bendradarbiavimo ir leisite sekantį kartą pasitikti Jus su profesionaliu aptarnavimu.
2018-08-28 16:55:50 IP 82.135.136.68
Ford Focus 2018-07-04 13:32:33
2018-07-02 Švaros broliai salone Kubiliaus g. 16, Vilniuje, atliko mano automobilio salono cheminį valymą su džiovinimu. Dėl salono valymo priekaištų neturiu. Tačiau atsiėmusi automobilį, vairuodama pamačiau, kad visi langai ir išoriniai veidrodžiai (tik veidrodinės dalys) yra aiškiai subraižyti. Įbrėžimai įvairių krypčių, atkartoja valymo judesius. Labiausiai nukentėjo galinis langas, visi keleivio pusės langai nuo priekio iki galo, ant priekinio stiklo vairuotojo pusėje matosi smulkūs įbrėžimai, keleivio pusėje jie stambesni.

Mes su vyru gerai žinome mūsų automobilio būklę, todėl mums yra akivaizdu, kad langų subraižymo autorystė priklauso Švaros brolių darbuotojams.

Kadangi automobilį atsiėmiau prieš salono darbo pabaigą, apie aptiktus trūkumus 17:55 val. pranešiau telefonu, o į saloną grįžau 2018-07-03 ryte.

Salone administratorius dar net nepamatęs automobilio puolė aktyviai purtytis atsakomybės ir mano paaiškinimus išvadino nesąmone. Sakė, negali taip būti. Apžiūrėjęs langus ir pamatęs įbrėžimus, pasakė, kad važinėjausi per krūmus, jie stiklus ir apibraižė (matyt, galinį taip pat). Į mano klausimą, kas per stebuklingi krūmai - stiklus braižo, o veidrodžių ir durelių plastmasės ir dažų - ne, neatsakė, laikėsi savo versijos ir pakvietė antrą administratorių. Antrasis puolė man aiškinti, kad čia aš tiesiog anksčiau nepastebėjau ir galima tik su akmeniu subraižyti bei pasiūlė man pasikonsultuoti UAB Stiklita - jau jie man paaiškins, kad be akmens įbrėžimo ant stiklo neliks. Tada labai logiškai atkartojo pirmojo administratoriaus versiją apie krūmus. Mano pastabą dėl sveikų dažų ir plastikinių dalių taip pat ignoravo. Mačiau, kaip abu visomis išgalėmis bandė manimi atsikratyti ir neprisiimti atsakomybės už sugadintus stiklus. Pagailėjau savo laiko, nutraukiau diskusijas ir išvažiavau.

Švaros broliai gali atsakomybės ir kratytis, tačiau mano šeimos žinojimo, kad Švaros brolių „dėka“ mūsų automobilio langai ir veidrodžiai subraižyti ir dėl to suprastėjo ne tik automobilio išvaizda, bet ir sumažėjo vairavimo malonumas, nes akys nuolat užsikabina už neįmanomų nepastebėti „pagerinimų“, Švaros broliai negali paneigti.
Gerb. kliente, dėkojame, kad pasidalinote savo patirtimi ir nuoširdžiai atsiprašome už Jus aptarnavusių darbuotojų elgesį. Jūsų atveju, turėjo būti pasiūlyta galimybė užpildyti pretenziją. Atsižvelgus į tai, kas išdėstyta, darbuotojus pakartotinai supažindinome su klientų aptarnavimo standartu. Siekiant išspręsti susiklosčiusią situaciją efektyviai, visada galite kreiptis telefonu +370 700 666 00 arba el.paštu info@svarosbroliai.lt.
2018-08-28 16:42:51 IP 82.135.136.68
Saulius 2018-06-25 13:29:52
Pritariu Tomui. Atidarius Kaune (Baltų pr.) plovyklą, nuo pirmos dienos plaunu savo auto... Lyg ir viskas buvo ok. paskaičiau šiuos komentarus ir tikrai, atidžiai pasižiūrėjau, ogi visas mašinos paviršius "ratilais" subraižytas... sveikos vietos nėr. Universalo galiniam langui taip pat, kaip ir Tomo, kliuvo.
P. Sauliui, dėkojame, kad pasidalinote savo patirtimi. Mūsų įmonės naudojamų šluosčių sukimosi trajektorija ir kryptis niekaip negali palikti "ratilų" ant automobilio, nes šluostės juda tik horizontalia ir vertikalia kryptimis, naudojama įranga yra sertifikuota ir nebraižo automobilių Vis tik, jei yra neatsakytų klausimų, leiskite mums tiesiogiai juos žinoti el. p. info@svarosbroliai.lt.
2018-08-28 16:32:17 IP 82.135.136.68
Petras 2018-06-21 22:37:02
Tokios nepagarbos klientui dar nemačiau nei vienoje įmonėje Lietuvoje (net garažo servise). 2018.06.21 palikome nenaujà, tačiau gana tvarkingà automobilį cheminiam valymui, kuris pasak bendruoju telefonu atsiliepusios darbuotojos turėjo kainuoti 109 eurus. Gavom žinutę, kad galime atsiimti automobilį iš Kubiliaus gatvės plovyklos kaip išplautà.Atvykus paaiškėjo, kad vietoj 109 reikia sumokėti 129 eurus ir niekas apie 109 negirdėjo nors pokalbis įrašytas tiek švaros broliù tiek mūsú nes dėl profesinės veiklos esame įsidiegę šià funkcijà. Bet tai tik ledkalnio viršūnė.... automobiliui nebuvo atliltas cheminis valymas, tiesiog išsiurbti kilomėliai bei nuvalyta panelė, palietus sėdynes ant rankú lieka senos dulkės (patvirtinančias nuotraukas turiu). Ir taip nutiko tik dėl to, kad jau pagyvenès patiklus senukas paliko automobilį kuris buvo ne prestižinis ir kuriup turėjo svajonę kas savaitgalį lankyti tevù kapus. Galiu pasakyti tik tiek DIDELĖ GĖDA JUMS!!!Mano vadovauja bendrovė Švarios broliuose reguliariai plauna 10 bendrovės automobiliù, tik dėl to parekendavau tėvukui.... Prisiekiu tai paskutis apsilankymas šioje bendrovėje.
Gerb. Petrai, nuoširdžiai atsiprašome už sukeltus nepatogumus. Mes ištaisėme savo klaidą ir už cheminį valymą Jūs sumokėjote 109 Eur kaip ir buvo tartasi pirminio pokalbio metu, taip pat atsižvelgdami į Jūsų pastabas, geranoriškai skyrėme Jūsų automobiliui daugiau laiko. Jūsų pastebėjimai mums padeda augti ir tobulėti. Apgailestaujame dėl patirtų nepatogumų ir tikimės, kad ateityje panašių situacijų nepasikartos.
2018-08-28 16:18:10 IP 82.135.136.68
Linas 2018-06-12 12:04:33
Likau nusivylęs Premium paslaugų paketu. Kur valyta, kur ne, dulkės ir nešvarumai matosi. Sėdynės kur valytos, o kur ir liko purvinos. Nusiunčiau " išvalyto automobilio" nuotraukas Švaros broliams, bet jie net nemalonėjo atsakyti.
P. Linai, dėkojame, kad pasidalinote savo patirtimi naudojantis mūsų paslaugomis ir atsiprašome, kad ji nebuvo maloni. Visada maloniai prašome pastebėjus netinkamai išvalytą automobilį kreiptis į plovyklos darbuotojus, kad automobilis būtų apžiūrėtas ir pakartotinai išvalytas. Apgailestaujame, kad į Jūsų siųstas nuotraukas nebuvo laiku ir tinkamai sureaguota.
2018-08-28 16:10:53 IP 82.135.136.68
Tomas 2018-05-14 23:12:00
Ponai iš „Švaros Broliu“, aš tikrai tikiu, kad jūsų sumontuota įranga, kai ji buvo nauja buvo nepriekaištinga, bet po kurio laiko kokybe tiesiog dingo, aš pats nuo pat atidarymo tunelinės plovyklos Justiniškėse ploviau savo du automobiliu, kokybe nesiskundžiau, bet sutapimas ar ne, kai tik pradėjote pardavinėti abonentus, kurį aš ir pats įsigijau, kokybė kardinaliai pablogėjo, automobilių kėbulas subraižytas, o galiniai automobiliu stiklai suraižyti lyg su stiklo rėžtukais, taip pat pradėjo atšokinėti automobiliu lakas, ir tai tikrai nėra gandas. Siūlau rimtai susimastyti, nes ilgai netrukus pasipils skundai vartotoju teisiu tarnybai...
p. Tomai, dėkojame už pastebėjimus. Išvažiavus iš plovyklos ir pastebėjus automobilio apgadinimus, visada maloniai prašome kreiptis į mūsų darbuotojus ir užpildyti pretenzijos formą. Taip pat savo pastebėjimus galite atsiųsti ir el. paštu info@svarosbroliai.lt
2018-08-28 16:00:53 IP 82.135.136.68
Deimantė 2018-05-10 13:35:09
Liūdesys, o ne „Švaros broliai“. Užsakiau automobilio plovimą ir valymą Premium programa, kuri kainavo 47, 94 Eur (Automobilių švaros centras Lvovo g. 25 „3 Burės“) Už tokią kainą tikėjaus bent jau minimumo to, kas į programą įeina: automobilio nuplovimo, mažų dėmių pavalymo (kas ten sužiūrės ar padengta Permanon danga ir kiek vaškuota) Tačiau... automobilio išorė žemiau valst. Nr. buvo aptekėjusi purvu, dėmelės ant sėdynių apmušalų net nebandytos valyti. Liūdniausia tai, kad plaudami rankine įranga sugebėjo apynaujį automobilį apibraižyti: ant bagažinės durelių per visą jų plotį virš bamperio tiesia linija nubraižyti dažai.
PATARIMAS: JEI TURITE TVARKINGĄ NEAPIBRAIŽYTĄ AUTOMOBILĮ IR NORITE JĮ TOKĮ IŠLAIKYTI, NESINAUDOKITE ŠIOMIS PASLAUGOMIS - SUSIMOKĖSI NEŽINIA UŽ KĄ IR DAR PATIRSI NUOSTOLĮ.
Gerb. Deimante, dėkojame, kad pasidalinote savo patirtimi naudojantis mūsų paslaugomis ir apgailestaujame, kad ji Jums nebuvo maloni. Teikiamų paslaugų kokybė yra mūsų prioritetas. Pastebėjus prastai išplautą/išvalytą automobilį visada maloniai prašome kreiptis į plovyklos darbuotojus, kurie įvertins situaciją ir pasiūlys atitinkamą sprendimą. Pageidaujant, kad į pretenziją dėl apgadinto automobilio būtų sureaguota kaip galima greičiau, maloniai prašome pildyti pretenzijos formą.
2018-08-28 14:36:01 IP 82.135.136.68
Roma 2018-07-10 14:37:10
Labai negražiai elgiasi - užsakiau plovyklos mėnesio abonentą, kad pabandyti ar tinka tokio pobūdžio paslauga. Tai jie ir kitą mėnesį nuskaičiavo nuo sąskaitos pinigus, nors jau nebenorėjau naudotis paslauga. Paaiškino, kad turėjau nutraukti sutartį. Ką aš turiu nutraukti - jei užsisakiau mėnesiui????!!! prisirašę kažkokių taisyklių smulkiomis raidelėmis, į kurias telefone nekreipti dėmesio ir mulkina žmones. Gėda. Tikri s*****i.
Gerb. Roma, abonemento paslauga iš tiesų yra su automatiniu pratęsimu, bet tai nėra privaloma. Šią funkciją lengvai ir paprastai galite kontroliuoti savo paskyroje. Abonemento automatinį pratęsimą, galite išjungti, kad ir iš karto po paslaugos pirkimo. Automatinio pratęsimo sąlyga tikrai nėra užslėpta, apie ją informuojame ne tik sutarties punktuose, bet ir pagrindiniame pirkimo lange, išskirdami ją pirmuoju ir paryškintu punktu. Tikimės malonaus tolimesnio bendradarbiavimo.

Hirmus
Automobilių švaros centras SONAX

Adresas: Laisvės pr. 125, LT-06118 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių plovyklos.
Automobilių švaros centras SONAX - vokiška švaros kokybė! Atvėrėme duris, kad galėtume Jums pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas Vilniuje. Esame oficialūs ir vieninteliai Vokietijos kompanijos „SONAX GMBH“ įgalioti atstovai Lietuvoje atlikti atomobilių priežiūros paslaugas. Džiaugiamės galėdami...
Ainava
Valymo paslaugos, Tekstilinė automobilių plovykla

Adresas: Pilaitės pr. 7, LT-05132 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; automobilių plovyklos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; popierius, jo gaminiai; švaros, valymo paslaugos.
Ainava, UAB - valymo paslaugos verslui ir ne tik. Jau 21 metus dirbame patalpų valymo ir teritorijos priežiūros srityje, turime sukaupę didelę patirtį. Įmonės darbuotojų tikslas yra tenkinti klientų užsakymus ir suteikti tokio lygio paslaugas, kad jiems nereiktų ieškoti kitų sprendimų. Šiandien mūsų paslaugomis...
Švaros Garantas
VISOS VALYMO PASLAUGOS

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 40, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; automobilių plovyklos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; sandėliavimas; švaros, valymo paslaugos.
UAB “Švaros Garantas“ - Garantuojame švarą Jūsų patalpose ir skaidrias kainas. UAB “Švaros Garantas“ - valymo paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje . KASDIENIS PATALPŲ VALYMAS IR PRIEŽIŪRA : prekybos centruose, parduotuvėse, verslo centruose, viešosiose įstaigose, gamybos...
Transekspedicija
Adresas: Galinės g. 1, Galinės k., Avižienių sen., LT-14247 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių plovyklos; ekspedijavimas; eksportas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; nekilnojamasis turtas; patalpų nuoma; perkraustymas; sandėliavimas; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; transporto paslaugos.
UAB “Transekspedicija” įkurta 1990 m. Vilniuje. Tai lietuviško kapitalo transporto-ekspedicinė logistikos įmonė. UAB “Transekspedicija“ įsikūrusi naujame šiuolaikiniame transporto ir logistikos centre strategiškai patogioje vietoje šalia „Via Baltica“ magistralės, Vilnius-Panevėžys kelio 16-ame kilometre...

"Coca-Cola" vadovas: nestabilumas apsunkina tarptautinio verslo plėtojimą
"Coca-Cola" vadovas: nestabilumas apsunkina tarptautinio verslo plėtojimą 12-11 18:41
Muhtaras Kentas, į pensiją išeiti besiruošiantis kompanijos "Coca Cola" vykdomasis direktorius, antradienį CNBC sakė, kad vystyti tarptautinį verslą darosi vis sudėtingiau.
Derina lengvesnius mokesčius daug elektros vartojantiems
Derina lengvesnius mokesčius daug elektros vartojantiems 12-11 18:35
Energetikos ministerija viešajam derinimui pateikė Vyriausybės nutarimo projektą, kuriuo nustatoma galimybė elektros energiją intensyviai vartojančioms pramonės įmonėms taikyti išimtį dėl mokėjimų...
Th. May susitinka su ES lyderiais, bando gelbėti skyrybų su ES sutartį
Th. May susitinka su ES lyderiais, bando gelbėti skyrybų su ES sutartį 12-11 18:11
Theresa May, Jungtinės Karalystės (JK) premjerė, antradienį susitinka su Europos Sąjungos (ES) lyderiais ir Bendrijos pareigūnais. JK premjerė taip stengiasi išgelbėti savo "Brexit" susitarimą.

Jūs esate..

Microsoft 107,59 +2,64%