Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Švaros broliai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Švaros broliai

Atsiliepimai apie Švaros broliai, UAB

Jūsų sėkmės atspindys
Parašyk savo nuomonę apie Švaros broliai, UAB

Jau ne kartą ploviau automobilį "Švaros brolių" tunelinėse plovyklose. Likau patenkinta jų teikiamų plovimo paslaugų kokybe bei aptarnavimo operatyvumu. Visiems rekomenduoju.
Dabar jau buves klientas
2019-02-15 14:15:42 IP 88.119.17.45
Sveiki, kadangi ir mano automobili apgadino ir gavom neigiama atsakyma. Norejau pasiteirauti kas nors samdetes nepriklausoma eksperta? nes cia jau nebejuokinga. Tyciojasi is klientu. Susidarius toki ispudi kad jie atsisako visiems kol kas nors neuzsispiria ir nepradeda aiskintis toliau.
Laurynas Bogusevicius
2019-02-13 11:52:02 IP 84.15.186.102
Mane nuoširdžiai nustebino Kauno plovyklos darbuotojų profesionalumas. “Pravarius” per tunelinį plovimą ne viskas nusiplovė (masinos neploviau 2menesius ir dar atvažiavau autostrada - logiska kad ne viskas atsiplove). As net pats to nepastebejau, darbuotojas pries tvarkydamas salona pasiule pakartotinai pravaziuoti per tunelį kad masina butu švaresnė. Ir nors automobilia del mano kaltes buvo beprotiškai purvinas, antra kelione tuneliu buvo nemokama. Wow!
Savanoriu prospekte nuplove galinio zibinto dangteli po manes kitam zmogui sulauze valituvus pateikiau pretenzija ir ka jus galvojate atmete ja nes ale buvo nusidevejusi detale ten jusu draudejai tik atbaidimui klijentu skirti. Labai gaila bet galiu pasakyt kad tai tikru tikriausia biurokratija ir klijentu akiu dumimas kad atlygina zala.
Nakti miegančius žadint
Sveiki. Nuo birželio mėnesio pradėjau naudotis tuneline plovykla Kaune, Savanorių prospekte.
Plovimo metu stipriai apibraižė bagažinę. Įbrėžimai pakankamai gilūs ir nemaži. Apžiūrėjus įdėmiau radome dar ir kitų įbrėžimų.
Pateikiau pretenziją. Tačiau atsakymą gavau neigiamą. Atseit įbrėžimai padaryti automobilio eksploatacijos metu.

Buvo mane įspėję, kad tunelinėse plovyklose apibraižo automobilius. Dabar galiu tik apgailestauti, kad nepaklausiau.
2019-02-01 16:34:11 IP 78.56.92.9
Saulius 2019-01-24 12:28:03
Sveiki Švaros broliai, Jūsų darbuotojai tunelinėse plovyklose yra labai aptigę... pradžioje atvykus nešvariu automobiliu prieš įvažiuojant į tunelį visą nuplaudavo su karcheriu... o dabar tik valstybinį numerį ir su šluota bagažinės dangtį... dabar žiema... ant mašinos likęs ledas braižo automobilio laką sukantis šepečiams... purvas prišalęs ar priaugęs prie automobilio šonų taip pat brūžinant su šepečiais nesuteikia blizgesio kėbului. Kodėl suprasyėjo kokybė?
Gerb. Sauliau, dėkojame už pastebėjimus. Norime patikslinti, jog automobilių plovykla yra skirta nuplauti automobilį nuo purvo, bet nėra pritaikyti nuvalyti automobilį nuo sniego ir ledo sankaupų. Visada rekomenduojame sniego ir ledo sankaupas pašalinti nuo automobilio kėbulo prieš važiuojant į plovyklą.
2019-02-01 16:23:22 IP 78.56.92.9
Egle 2019-01-31 13:55:17
Sendiena apsilankėme su vyru su dviem automobiliais vilniaus savanorių gatvėje esančiame jūsų plovykloje. Kainos pabrangę 9.50€ kainos neatitinka jūsų teikiami servizo. Siurbliai praktiškai nesiurbia. Siurbliu antgaliai nulužinėję. Kilimėliu neįmanoma isšsiplauti. Nes vanduo nebėga. Tik dar labiau išmozoja. Reikalaujame grazinti dalį pinigu. Siurbliai nepasinaudojome ir kilimėliu neissiplovėme
Gerb. Egle, dėkojame, kad pasidalinote savo patirtimi naudojantis mūsų paslaugomis. Savanorių tunelinėje plovykloje šaltuoju metų laiku, naudotis kilimėlių aparatu galima tik sausuoju būdu, nes esant lauke minusinei temperatūrai vanduo aparate gali užšalti. Prie kilimėlių aparatų yra instrukcija, kurioje ši informacija yra pateikiama. Norime priminti, jog siurblių ir kilimėlių naudojimosi kaina nėra įtraukta į plovimo kainą. Tai yra nemokama paslauga pasirinkus šias plovimo programas: MIDI, MAXI, VIP.
Buvau išsipirkes abonimenta, visus pusę metų, diena iš dienos ploviau naujai nudažytą mašina. Kas kart po plovimo, užmatydavau vis nauju, smulkių, įbrėžimų. Nesikreipiau nei karto, ką čia dėl mielačių gadintis nuotaiką. Tačiau kai pastebėjau didelius subražymus iškarto parašiau raštą, po dviejų sav. mane patį užsipuolė, kad ale pats subraižiau savo mašina. Ne nu bl, ar čia normalu? Kažkoks botanas atėjo, pradėjo fotkint purviną mašiną, su rankom bent pavaliau kiek išėjo, poto tas nuotraukas, kažkur, kažkam siunčia, kas nustato žala. Blbl ar taip vertinamos žalos? Jei jau taip, tai galim čia duotis ir dėl tų mielačių, kurie yra aplink visą kėbulą.
Edvardas 2019-01-21 18:15:23
Deja, bet ne. Šiuo metu prapuolė tiesiog, į laiškus neatsako, telefono nekelia :)
Papildau informaciją - šiandien jau sureagavo :) per 10 dienų žada išmokėti, bet, kaip ten bebūtų, tiek laiko, nervų ir nuostolių niekam nelinkiu, pagalvokite 8x prieš važiuodami į tunelinę.
Vilnius 2019-01-21 11:03:26
Ir mano 2 automobilius suniokojo kareiviu g. lapkricio menesi. Po dvieju menesiu ginco su svaros broliais dar neatlyginta zala. Nuostolis apie 400 eur. O jus gavote ismoka?.
P.S. daugiau gyvenime nevaziuosiu i svaros broliu automatinio naikinimo plovyklas ir kietiems nerekomenduoju, nebet norite pakonfliktuoti su svaros broliais....
Edvardas 2019-01-15 16:15:03
Tikrai grieztai nerekomenduoju niekam naudotis tunelinemis plovyklomis. Viskas prasideda nuo to, kad operatoriai neatidus, o gal po...istai, po to seka, kad automobilis apgadinamas, konkreciai mano atveju, 2018 12 - Kareiviu g. kaip ir ziuriu pas daug ka - nulauztas valytuvas, nes neuzdejo apsauginio maiso operatorius. Dabar 3 savaites, vis dar nera net konkretaus paskaiciavimo. Dabar dar idomiau - oficialaus atstovo remonto samata netinka, pagal zalu ekspertus ji yra nekorektiska. Juokaujat, ka? Zmones, spreskite patys. Sumoki uz plovima, pasekmes 411eur, nes reikes keisti ir valytuvo varikliuka, deja tokios pasekmes, bet patvirtinta kolkas turiu tik kojeles kaina apie 48 eur. Kreipsiuosi i VTAT, o jus gerb. klientai darykite isvadas pries nuvaziuodami i tuneline svaros broliu plovykla. Tiesiog apgailetina, tpfu.
Saulius 2019-01-11 15:29:08
Nuvažiavau su nauju automobiliu (1, 6 m senumo) i plovyka 2018 12 menesi, ir ant kapoto atsirado du dideli dryziai, uzpildziau pretenzija. Susisieke uab finance property, kad pretenzija gavo, po menesio atsake, kad pats naujo autmobilio kapota susibraziau o ne plvykla! As aiskinu, kad kapota tikrai galima apsibraizyti tik plovykloje i, kad as turiu kasko, tai jei per ziopluma pats padaryciau tai tiesiog vaziuociau ir per KASKO susitvarkyciau. Dabar mano skunda sprendzia valstybine vartotoju teisiu apsaugos tarnyba.
Mano automobili broliai a*******i suniokojo 2018-11men Jau 2 men tesiasi su jais konfliktas del zalos dydzio. Tikru a******u plovykla niekam nerekomenduoju ten plautis jei nenorite po to su broloais A********S bylinetis del zalos atlyginimo. Daugiau gyvenime nevaziuosiu i sia plovykla. Be kasko draudimo aplamai nepatartina plauti automobilio.
Valytuvus nulauze, kebula subraize, pripazino po menesio bet zalos neatlygino.
Geriau nebutu isvis tokiu plovyklus.
2019-01-14 14:19:54 IP 82.135.136.68
MP Prekyba 2019-01-02 15:44:47
Lapkričio 30d. buvau “ŠvarosBroliai” plovykloje Savanorių prospekte.
Šita plovykla yra įmonės gėda ir didžiausias įmonės reputacijos gadinimo įrankis...Situacija: Atvažiavau nusiplauti automobilį, bėdos prasidejo prie įvažiavimo, vaizdo kamera automobilio numerių nenuskaito. Nei lietaus, nei sniego ta dieną nebuvo. Pribėgo darbuotojas pažiurėjo, paklausė valst. nr., pasakiau ir praleido. Atvažiavau plautis, tik pradejome judėti sustojo konvejeris, pasedėjau palaukiau.... Pradejome judėti, vėl sustojo, vėl palaukiau.... Pagalvojau visko būna, nieko tokio. Atvažiavau išsisiurbti automobili, kaip visada Savanoriu pr. siurbliai visiškai netraukia... Pagalvojau nesiurbsiu bent kilimėlius išplausiu, ikišau i aparatą pasirinkau plauti su vandeniu kadangi guminiai kilimeliai, kilimėliai išlindo sausi ir purvini.... pasirodo vandens aparate nėra... Nežinau kaip “ŠvarosBroliai” siūlo valyti guminius kilimėlius... Apibendrinant likau labai nusivylęs ir nepatenkintas šios plovyklos darbu.
Gerb. Kliente, dėkojame už Jūsų pastabas. Norime patikslinti, kad vaizdo kameros numerių nuskaitymas priklauso ne tik nuo automobilio stovėjimo pozicijos, bet ir nuo oro sąlygų. jei valstybiniai numeriai yra per daug užteršti arba aplediję, kamera gali nenuskaityti valstybinio numerio. Kilimėlių aparatas šaltuoju paros metu, kai temperatūra yra minusinė kilimėlius valo tik sausuoju būdu, nes vanduo užšąla. Ši informacija yra pateikta prie aparato priklijuotoje kilimėlių valymo mašinos naudojimosi instrukcijoje.
Vytautas 2018-10-18 09:24:23
Automobilis liko stipriai subraižytas po švaros brolių tunelinės plovyklos. Subraižytas ne tik kėbulus, bet ir stiklai. Pateikiau pretenziją ir nuotraukas, nes prieš tai automobilis buvo fotografuotas kasko draudimui. Tai švaros brolių "ekspertų išmatos" buvo tokios, kad plovykla tokių subraižymų padaryti negalėjo. Nuvažiavau pas ekspertą kuris įvertino automobilį ir pasakė, kad automobiliui padaryta žala yra 2-3 tūkst eur. Na ir žinoma šitoje vietoje istorija nepasibaigė. Praėjo porą mėnesių, galvoju na gal pats nepastebėjau tų įbrėžimų, gi vis dėlto tikrino ekspertai ir pasakė, kad jų plovyklą tokių įbrėžimų negali padaryti. Tai važiuoju dar kartą į švaros brolių plovyklą susimoku ir tikiuosi, kad mano abejonės bus nuplautos, kartu su automobilio nešvarumais. Rezultatas toks, nauji subraižymai ant kėbulo ir stiklo. Ir aš tikrai nerašyčiau komentaro, jeigu tai būtų smulkūs vienas ar du nauji įbrėžimai. Bet tų įbrėžimų yra kelioliką ar keliasdešimt. Tai linkiu švaros broliams gerinti kokybę, nebėgti nuo atsakomybės ir žinoma gerbti klientą.
Sveiki, Vytautai,
patekau į analogišką situaciją, švaros brolių ekspertų išvada buvo, jog neįmanoma tunėlinės plovyklos šepečių žala. Nors esu įsitikinusi 100% jų padaryta žala! Kaip jums baigėsi ta nemaloni situacija?
Galvojau kad zalu reguliavimo aferos lietuvoje jau baigesi, kai draudimas pasiulydavo 2-3kartus maziau pinigu, nei reali padaryta zala ir vilkindavo po pora men.
Bukite atsargus, svaros broliai dabar uzsiima tokiomis aferomis - zalos admonistravimo vilkinimas (jau 1.5 men laukiam paskaiciavimo), pasiulo kelis kartus maziau pinigu nei realaus remonto kaina.
UAB "Švaros broliai" 2018-12-19 15:06:10
Gerb. kliente, UAB "Švaros broliai" atsakomybės nevengia ir jeigu žala atsirado dėl plovyklos kaltės, ji yra kompensuojama remiantis Lietuvos Respublikos Susisiekimo ministro ir Lietuvos Respublikos finansų ministro patvirtinta Kelių transporto priemonių vertinimo instrukcija. Žalos sumai apskaičiuoti yra naudojama tarptautinė žalų vertinimo sistema, taip pat klientams yra siūloma galimybė kreiptis į savo nuožiūra pasirinktą remonto įmonę, kuri taip pat gali paskaičiuoti žalos sumą atsižvelgiant į automobilio patirtą žalą.
Jus pasisamde uab finance property vengiate atsakomybes. Jusu vertintojai per 1.5 men nesugepba paskaiciuoti remonto samatos. Tai yra tiesiog klientu apgaudinejimas
2018m11men Tuneline plovykla kareiviu g. suniokojo automobili, zala automobiliui apie 400eur. Bukite atsargus venkite svaros broliu ir ju tuneliniu plovylu kurios niokoja automobiliuis......
P.S. geriau menesi neplautas auto, nei svarus auto su nulauztais valytuvais ir blizgaciu subraizytu kebulu.
Saugokites Svaros broliu - jau pusantro menesio nekompensuoja sugadinto automobilio zalos. Tai ko gero pati blogiausia plovykla lietuvoje....
Lapkričio 30d. buvau “ŠvarosBroliai” plovykloje Savanorių prospekte.
Klausimas svaros broliams : jus paskaiciavote kad mikroautobuso subraizytu duru remontas imanomas uz 6, 3 eur be pvm. (cia yra opel vivaro duru isrinkimas surinkimas, lango ispjovimas bei iklijavimas, papildomai opel gamykliniu lipduku perklijavimas).
Kur galima lietuvoje uz tokia kaina atlikti tokius remonto darbus? Jeigu patys nezinote kur, vadinasi jus apgaudinejate savo klientus!!! Keista kaip svaros broliu valdzia samdo tokius nekompetentingus darbuotojus ir partnerius.
UAB "Švaros broliai" 2018-12-19 14:41:25
Gerb. kliente, norime patikslinti, kad jeigu žala atsiranda dėl UAB "Švaros broliai" kaltės, mes atsakomybės nevengiame ir kompensuojame nuostolius pagal Lietuvos Respublikos Susisiekimo ministro ir Lietuvos Respublikos finansų ministro patvirtintą Kelių transporto priemonių vertinimo instrukciją.
Per 2 savaites svaros broliai tik pripazino kad padare zala (kas buvo aisku ta pacia diena), normalios draudimo kompanijos tokia zala sutvarko per 10 min telefonu. Svaros broliai kol kas per menesi net paskaiciuoti zalos nesugebejo. Gerai kad turime kasko draudima jei ir toliau svaros broliai vengs atsakomybes. Nepriimtinas svaros broliu poziuris i darba ir darbuotoju visiska nekompetencija administruojant zalas. Taip blogai kaip jus nedirba ne viena draudimo kompanija. Paziuresim ar sugebesite per 2018m. Isspresti sia elementaria zala.
UAB "Švaros broliai" 2018-12-19 15:06:10
Jeigu svaros broliai nevengu atsakomybes, nulauzto valytuvo zala butu apmokeje per kokia savaite. Jau laukiam menesi ir kol kas zala nera kompensuota. Isvada kad svaros broliai vengia atsakomybes.
2018-12-19 15:06:10 IP 82.135.136.68
Klientas 2018-12-17 12:08:59
Tai yra pati blogiausia plovykla Lietuvoje, nes lauzo automobilius ir vengia zalos kompensavimo. Be kasko draudimo cia pavoinga plauti masina nes uz sugadinimus negausite pinigu. Svaros broliai samdo tokius finance property ir jums paskaiciuoa 2-3 kartus maziau ppinigu nei reikia automobiliui suremontuoti po plovimo. Svaros broliu "nesvarus zaidimai". Po menesio ginco kreipiausi i kasko draudima kad suremontuoti svaros broliu suniokota automobili.
2018-12-19 14:41:25 IP 82.135.136.68
Klientas 2018-12-14 15:43:27
Labai blogai plauna automobilius, lauzo kebulo detales, pleso su "mesomis" valytuvus ir t.t. Kai svaros broliai suniokoja jusu automobili tada jums duoda finance property zalas administruojancia kompanija kuri visaip bandys jus apgauti ir neismoketi zalos, tempti laika ir t.t. Saugokites Svaros broliu ir finance property.
Veiksmas vyko kareiviu tunelineje plovykloje.
Veiksmas vyko kareiviu tunelineje plovykloje.
2018-11-29 15:45:57 IP 82.135.136.68
Rita 2018-11-24 20:39:22
Labai noriu padekoti Andzejui ir visam Svaros broliu kolektyvui uz visuomet malonu aptarnavima, greita ir labai kokybiska automobilio nuplovima.Dekui !!!

Pagarbiai Rita
Gerb. Rita, džiaugiamės, kad mūsų darbuotojų komanda pateisino Jūsų lūkesčius. Tikimės ir tolimesnio sėkmingo bendradarbiavimo!
2018-11-29 15:24:17 IP 82.135.136.68
Kliente 2018-11-23 15:54:30
Labai prasta paslaugu kokybe. Siandien uzsakiau masinos plovimo ir siurbimo paketa, taciau grizusi buvau nemaloniai nustebinta. Salonas issiurbtas tik pavirsutiniskai, palikta daug smelio ir trupiniu, tarp sedyniu is viso niekas nesiurbta...Zodziu likau pikta ir nusivylusi, kaip tokiu zinomu vardu plovykla, leidzia sau teikti tokias nekokybiskas paslaugas...?? pirmas ir paskutinis kartas sioje plovykloje.
Gerb. kliente, dėkojame, kad dalinatės savo patirtimi. Labai atsiprašome, jog nepateisinome Jūsų lūkesčių. Pastebėjus prastai išvalytą automobilį, rekomenduojame kreiptis į švaros centro darbuotojus, kurie maloniai pervalys automobilį. Taip pat dėl plovimo kokybės galite mums rašyti el. paštu info@svarosbroliai.lt

Pagarbiai Rita
Seniausiai plaunuosi H2Auto plovykloje. Greita, patogu ir svarbiausia, kad nuplauna! REKOMENDUOJU!
Dalina panaudotus arba neveikiancius nuolaidu kuponus. Nuvaziavau su -50% nuolaidos kuponu ir plovykloj atsako, kad jis panaudotos. Super biznis
2018-11-15 08:53:15 IP 82.135.136.68
Ginta 2018-11-05 13:39:50
Užsakinėjant grindų cheminį valymą konkrečią dieną, konkrečią valandą (t.y. po 18val.), yra pateikiamas kainos pasiūlymas. Sutikus su Jūsų įmonės atsiųstu pasiūlymu, mums pranešama, kad įkainiai yra visai kitokie ir kaina bus bene 100eu. didesnė, nes paslauga atliekama po 18val. Užsakant paslaugą tie įkainiai net nebuvo pateikti.
Pabrėšiu, kad kainos klausėme informuodami, kurią valandą reikalinga paslauga.
Gerb. Ginta, mūsų žiniomis paslaugų užsakymo akte visa reikiama informacija su įkainiais darbo valandomis, po darbo valandų ir savaitgaliais Jums buvo pateikta. Su darbų užsakymo aktu susipažinote ir jį pasirašėte. Tikimės suteiktų paslaugų kokybė pateisins Jūsų lūkesčius.
2018-11-15 08:36:42 IP 82.135.136.68
Jurgita 2018-11-10 21:48:46
Nenormalu.. kas kartą šepečiai palenkdavo automobilio ženkliuką, o šiandien po tunelinės plovyklos jis išvis nulūžo! Jau nekalbu apie pastoviai tarp detalių įstrigusius čepečių gabaliukus!
Gerb. Jurgita, išvažiavus iš plovyklos ir pastebėjus automobilio apgadinimus, visada maloniai prašome kreiptis į mūsų darbuotojus ir užpildyti pretenzijos formą. Jeigu žala atsirado dėl mūsų kaltės, atsakomybės nevengiame ir nuostolius atlyginame. Taip pat savo pastebėjimus galite atsiųsti ir el. paštu info@svarosbroliai.lt
Pabrėšiu, kad kainos klausėme informuodami, kurią valandą reikalinga paslauga.
2018-10-22 10:10:46 IP 82.135.136.68
vakar ploviausi kareiviu tuneli 2018-10-21 09:34:55
2018.10.20 ploviausi naujausiame jusu tuneli masina, ir nuo stogo net nesugebejo varnos sudo nuplaut...
Man atrodo jusu tuneliai daugiau skirti dulkem nuplaut.
Beje kilimu valytuvas 1 ant tokiso plovyklos :DDD
Eilini karta pasi9tvirtinau kad nieko gero svaros broliuose
Dėkojame už Jūsų pastebėjimus. Švaros broliai turi ne tik tunelines plovyklas, bet ir švaros centrus, kuriuose automobiliai yra plaunami rankiniu būdu, taip pat teikiami ir vidaus valymo komplektai pagal jūsų pasirinkimus. Lauksime Jūsų švaros centruose.
vakar ploviausi kareiviu tuneli
2018-10-21 09:34:55 IP 5.20.176.182
Man atrodo jusu tuneliai daugiau skirti dulkem nuplaut.
Beje kilimu valytuvas 1 ant tokiso plovyklos :DDD
Eilini karta pasi9tvirtinau kad nieko gero svaros broliuose
2018-10-15 12:50:46 IP 82.135.136.68
Ricardas 2018-10-12 09:54:20
Lygiai tas pats ir man. Užsisakiau VIENAM mėnesiui, o jau pasirodo 4 mėn nuskaitinėje be jokio pranešimo ar ispėjimo. Man tai čia viskas atrodo, kaip sukčiavimas.
Gerb. Ričardai, džiaugiamės, kad kreipėtės į mus tiesiogiai ir, kad susiklosčiusi situacija buvo greitai išspręsta.
UAB "Švaros broliai" 2018-08-28 14:23:03
Gerb. Gina, norime patikslinti situaciją. Jeigu kas nors nutiko Jūsų automobiliui plovykloje, maloniai prašome pildyti pretenziją. Mes teiravomės Jūsų ar dėl patirtos žalos pildėte pretenziją, tačiau atsakymas nebuvo sulauktas. Pretenzija yra reikalinga tam, kad galėtume identifikuoti įvykį ir jį atitinkamai ištirti. Pinigai už pratęstą abonementą Jums grąžinti nebuvo, nes po automatinio abonemento pratęsimo Jūs paslaugomis pasinaudojote. Apgailestaujame dėl patirtų nepatogumų ir tikimės, kad ateityje panašių nesklandumų neiškils.
Aleksandras 2018-08-27 10:17:43
Juokdariai.
Atvaziavo pas mane jusu "foto ekspertas" su muiline, pozeminiame parkinge su blitzu pafotkino purvina automobili ir nuotraukas issiunte dar vienems "ekspertams" vertinimui. Paklausus kodel "ekspertas" negali atvykti ir ivertinti tiesiogiai, o burti pagal nuotraukas, ataske, kad Vilniuje ju nera. Lol :)
Na ir netrukus gavau a-lia atsakyma i savo pretenzija (zr. nuotrauka).
Primenu, kad automobilis ivykio metu turejo 2700 km rida ir visa laika plautas buvo tik svaros broliu tunelineje plovykloje.
Beje, Faktoauto "nuramino", jog as esu ne vienintelis toks ju klientas :)

Svaros broliai bando isvengti atsakomybes - geda.
Papildziau skundu sarasa VVTAT.
Is kur Jus ponas gavote man skirta atsakyma??? :)))))))) popieriniu nesiuncia turbut todel, nes labai daug popieriui isleistu... :))))
Turejau abonementa tunelineje. Pirma karta kai apibraize bamperius pareiske, kad matai reikejo TA PACIA DIENA kreiptis o ne po dvieju ar triju, del to net nenagrines pretenzijos... Kai informavau, kad paviesinsiu, kad puole grasint... oi oi!!! Jei mes patirsime nuostoliu tai turesit kompensuot!!! Nebandykit viesint!!!
Gaila laiko nebuvo tuo metu uzsiimt.
Po antro karto, vietoje rasiau jau pretenzija.
“Isnagrinesime ir informuosime per darbo diena...” gavau sablonini atsakyma gal uz savaites... “pas mus tokia sauni plovykla, kad niekaip negalejo...”
paprasiau atsiusti video, kad isitikinti..., tai atrase kazkokia nesamone apie duomenu apsauga. Ka jie saugo?!? Kad as save ir savo masina pamatysiu? Ar siktelejo, kad paviesinsiu irasa..?
“Atvaziuokit, paziuret pas mus...”
Pagalvojau, kad maziau nervu bus tiesiog nutraukt sutarti...
p.s. visiems tunelines myletojams siulyciau atkreipti demesi kokia jega “patampo” masina tie ju “silkiniai” sepeciai, o ypac priekinio bamperio kampa vairuotojo puseje ;)
2018-10-09 09:15:26 IP 82.135.136.68
. 2018-10-08 10:00:49
turėjau incidentą “Švaros broliai” plovykloje. Jokio rezultato. Apžiūos akte pateikti argumentai neatitinka realybės. Apžiūrėję automobilį, “iš akės” pareiškė, kad automobilis padažytas nekokybiškai. Turių visą susirašinėjimą.
dėkojame, kad pasidalinote savo patirtimi. Jeigu klientas patiria žalą, atsiradusią dėl nekokybiškai remontuoto, perdažyto automobilio ar automobilio su negamyklinėmis kėbulo detalėmis, papildomais, bazinėje įrangoje nenumatytais aksesuarais, neatsakome už žalą. Nepasitvirtinus aukščiau išvardintomis sąlygomis, žalą laikome pagrįsta ir atsakomybės nevengiame.

Hirmus
Automobilių švaros centras SONAX

Adresas: Laisvės pr. 125, LT-06118 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių plovyklos.
Automobilių švaros centras SONAX - vokiška švaros kokybė! Atvėrėme duris, kad galėtume Jums pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas Vilniuje. Esame oficialūs ir vieninteliai Vokietijos kompanijos „SONAX GMBH“ įgalioti atstovai Lietuvoje atlikti atomobilių priežiūros paslaugas. Džiaugiamės galėdami...
Ainava
Valymo paslaugos, Tekstilinė automobilių plovykla

Adresas: Pilaitės pr. 7, LT-05132 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; automobilių plovyklos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; popierius, jo gaminiai; švaros, valymo paslaugos.
Ainava, UAB - valymo paslaugos verslui ir ne tik. Jau 22 metus dirbame patalpų valymo ir teritorijos priežiūros srityje, turime sukaupę didelę patirtį. Įmonės darbuotojų tikslas yra tenkinti klientų užsakymus ir suteikti tokio lygio paslaugas, kad jiems nereiktų ieškoti kitų sprendimų. Šiandien mūsų paslaugomis...
Švaros Garantas
VISOS VALYMO PASLAUGOS

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 40, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; automobilių plovyklos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; sandėliavimas; švaros, valymo paslaugos.
UAB “Švaros Garantas“ - Garantuojame švarą Jūsų patalpose ir skaidrias kainas. UAB “Švaros Garantas“ - valymo paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje . KASDIENIS PATALPŲ VALYMAS IR PRIEŽIŪRA : prekybos centruose, parduotuvėse, verslo centruose, viešosiose įstaigose, gamybos...
Transekspedicija
Adresas: Galinės g. 1, Galinės k., Avižienių sen., LT-14247 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių plovyklos; ekspedijavimas; eksportas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; nekilnojamasis turtas; patalpų nuoma; perkraustymas; sandėliavimas; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; transporto paslaugos.
UAB “Transekspedicija” įkurta 1990 m. Vilniuje. Tai lietuviško kapitalo transporto-ekspedicinė logistikos įmonė. UAB “Transekspedicija“ įsikūrusi naujame šiuolaikiniame transporto ir logistikos centre strategiškai patogioje vietoje šalia „Via Baltica“ magistralės, Vilnius-Panevėžys kelio 16-ame kilometre...

I. Šimonytė per dieną surinko parašus dalyvavimui prezidento rinkimuose
I. Šimonytė per dieną surinko parašus dalyvavimui prezidento rinkimuose 02-19 22:12
Konservatorių kandidatė į prezidentus Ingrida Šimonytė antradienį per dieną surinko reikalingą parašų kiekį dalyvavimui rinkimuose.
A. Bičeika nebedirba "Revolut"
A. Bičeika nebedirba "Revolut" 02-19 21:40
Andrius Bičeika, dirbęs JK finansinių paslaugų startuolio "Revolut" Verslo plėtros vadovu, paliko "Revolut" ir karjerą tęsia kriptovaliutų srityje.
"Novaturo" grynasis pelnas pernai susitraukė trečdaliu
"Novaturo" grynasis pelnas pernai susitraukė trečdaliu 02-19 19:57
Sausį metinius rezultatus paskelbęs didžiausias Baltijos šalyse kelionių organizatorius AB "Novaturas" antradienį juos papildė ir pelno rodikliais. Paaiškėjo, kas grynojo pelno bendrovė uždirbo...

Ar pritariate PVM lengvatos taikymui moterų perkamoms prekėms?

AIG 42,32 +5,30%
Moody's 169,26 +3,38%