Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Švaros broliai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Švaros broliai

Atsiliepimai apie Švaros broliai, UAB

Jūsų sėkmės atspindys
Parašyk savo nuomonę apie Švaros broliai, UAB

Tokios nepagarbos klientui dar nemačiau nei vienoje įmonėje Lietuvoje (net garažo servise). 2018.06.21 palikome nenaujà, tačiau gana tvarkingà automobilį cheminiam valymui, kuris pasak bendruoju telefonu atsiliepusios darbuotojos turėjo kainuoti 109 eurus. Gavom žinutę, kad galime atsiimti automobilį iš Kubiliaus gatvės plovyklos kaip išplautà.Atvykus paaiškėjo, kad vietoj 109 reikia sumokėti 129 eurus ir niekas apie 109 negirdėjo nors pokalbis įrašytas tiek švaros broliù tiek mūsú nes dėl profesinės veiklos esame įsidiegę šià funkcijà. Bet tai tik ledkalnio viršūnė.... automobiliui nebuvo atliltas cheminis valymas, tiesiog išsiurbti kilomėliai bei nuvalyta panelė, palietus sėdynes ant rankú lieka senos dulkės (patvirtinančias nuotraukas turiu). Ir taip nutiko tik dėl to, kad jau pagyvenès patiklus senukas paliko automobilį kuris buvo ne prestižinis ir kuriup turėjo svajonę kas savaitgalį lankyti tevù kapus. Galiu pasakyti tik tiek DIDELĖ GĖDA JUMS!!!Mano vadovauja bendrovė Švarios broliuose reguliariai plauna 10 bendrovės automobiliù, tik dėl to parekendavau tėvukui.... Prisiekiu tai paskutis apsilankymas šioje bendrovėje.
Linas 2018-06-12 12:04:33
Likau nusivylęs Premium paslaugų paketu. Kur valyta, kur ne, dulkės ir nešvarumai matosi. Sėdynės kur valytos, o kur ir liko purvinos. Nusiunčiau " išvalyto automobilio" nuotraukas Švaros broliams, bet jie net nemalonėjo atsakyti.
Tragiška kokybė. Užjaučiu.
Visiems darbuotojams kūrie prisidejo prie mano automobilio cheminio valymo, sakau nuoširdų AČIŪ.Galiu drąsiai pasakyt -Jūs darot stebuklus.Esate Komanda iš didžiosios raidės, tai rodo Jūsų darbai ir atsakomybė kūrią pamačiau.Visada būkit Geriausi kaip dabar!!!
Ponai iš „Švaros Broliu“, aš tikrai tikiu, kad jūsų sumontuota įranga, kai ji buvo nauja buvo nepriekaištinga, bet po kurio laiko kokybe tiesiog dingo, aš pats nuo pat atidarymo tunelinės plovyklos Justiniškėse ploviau savo du automobiliu, kokybe nesiskundžiau, bet sutapimas ar ne, kai tik pradėjote pardavinėti abonentus, kurį aš ir pats įsigijau, kokybė kardinaliai pablogėjo, automobilių kėbulas subraižytas, o galiniai automobiliu stiklai suraižyti lyg su stiklo rėžtukais, taip pat pradėjo atšokinėti automobiliu lakas, ir tai tikrai nėra gandas. Siūlau rimtai susimastyti, nes ilgai netrukus pasipils skundai vartotoju teisiu tarnybai...
Liūdesys, o ne „Švaros broliai“. Užsakiau automobilio plovimą ir valymą Premium programa, kuri kainavo 47, 94 Eur (Automobilių švaros centras Lvovo g. 25 „3 Burės“) Už tokią kainą tikėjaus bent jau minimumo to, kas į programą įeina: automobilio nuplovimo, mažų dėmių pavalymo (kas ten sužiūrės ar padengta Permanon danga ir kiek vaškuota) Tačiau... automobilio išorė žemiau valst. Nr. buvo aptekėjusi purvu, dėmelės ant sėdynių apmušalų net nebandytos valyti. Liūdniausia tai, kad plaudami rankine įranga sugebėjo apynaujį automobilį apibraižyti: ant bagažinės durelių per visą jų plotį virš bamperio tiesia linija nubraižyti dažai.
PATARIMAS: JEI TURITE TVARKINGĄ NEAPIBRAIŽYTĄ AUTOMOBILĮ IR NORITE JĮ TOKĮ IŠLAIKYTI, NESINAUDOKITE ŠIOMIS PASLAUGOMIS - SUSIMOKĖSI NEŽINIA UŽ KĄ IR DAR PATIRSI NUOSTOLĮ.
Pries kelias dienas ploviau nauja automobili 2014m (Toyota RAV4) (seskineje tunelineje plovykloje) veliau pasigedau virsuje ant stogo esancios gumos venos puses (kitoje puse buvo atsokusi identiska guma ir jei nebuciau pamates to ir ja buciau pametes).
Prikabinu foto kaip tai atrode.
2018-05-02 Justiniskiu tunelineje stipriai apibraize automobili. niekam nerekomenduoju
Išplėštas su milžiniška jėga numeris taip, kad net numerio rėmelis išlaužtas ir sulankstytas pats numeris. Išlaužus numerio rėmelį, likusi atvira aštri numerio skarda, nulėkdama subraižė automobilio bamperį.
Švaros Broliai ir jų atstovai, samdomi tokių pretenzijų tvarkymui net nesivargina gilintis į situaciją ir neprisiima atsakomybės už atliktą žalą.
Tunelinei plovikloi stypriai subraize automobili
is pradziu nepastebejau apsilankiaukelis kartus dabar gai islindo saule matosi tiktai stiprus apibraizimai
automobilis visiskai naujos pirktas rudeni ploviklom naudojausi tik svaros broliu
dabar masina atrodo kaip keliu metu senumo autosalonas rekomendoja perdazyti
visa kebula
Du visai naujai perdažytus automobilius subraižė. Virš durų iš abiejų pusių IDENTIŠKAI dviem automobiliam subraižyta. Plauta Vilniuje, šeškinėje.
Klientų aptarnavimas labai neprofesionalus. Norėjome sudaryti verslo sutartį, tai po to kai nusiuntėme visą informaciją kurios prašė, nebesulaukėme atsakymo. Po savaitės parašiau dar kartą ir sužinojau, kad darbuotoja su kuria bendravau išėjo iš darbo. Visą procesą, klausimus, susirašinėjimus turėjome pradėti iš naujo.

Nejaugi nesugebate profesionaliai perduoti užduočių likusiems kolegoms?
Labai prastai, lupa pinigus nerealius, o darbus atlieka labai prastai. Ploviausi mašina rankinejė plovykloje, ir po plovimno teko dar karta plautis ir valytis mašina, ar čia darbas ? Jokiai būdais nerekomenduoju.
2018-03-14 16:30:17 IP 82.135.136.68
Gytis 2018-01-15 20:11:47
Tunelinėje plovykloje Savanorių pr. 137 Vilniuje plaunant automobilį šepetys sulaužė veidrodėlį. Parduotuvės darbuotojas davė užpildyti pretenziją ir paminėjo, jog ofisas susisieks per savaitę. Jau ketvirtai savaitei einant, niekada nebuvo paskambinta, tik aš pats turėjau kasdien skambinėti įmonei, tačiau operatorė tikėdama, kad esu naivus, vis man minėjo, kad jos, turbūt, įsivaizduojama kolegė tai pasitarime, tai šiai minutei pretenzijos neturi prie savęs ir pašnekovė tuojau pat nuneš manąją pretenziją iki jos. Skambinau kasdien, kaskart iki jos nešdavo pretenziją iš naujo - reiškia, ji niekada nebuvo nunešta, taip pat, neaišku ar ta kolegė iš viso egzistuoja.

Trumpai tariant, juokingai apgailėtinas klientų kvailinimas, akivaizdus nenoras prisiimti atsakomybės už kelių šimtų eurų žalą, padarytą kliento automobiliui. Kad ir kiek dėmesio ir pinigų skirta reklamai ir verslo plėtrai - adekvačiam, punktualiam ir moralės normas atitinkančiam kolektyvui panašu, kad dėmesio neskirta. Likau be veidrodėlio ir be pinigų už jo taisymą, kaip matau toks pat scenarijus pasitaiko, panašu, visiems, kurie nukenčia nuo šios įmonės.

Rekomenduoju vengti Švaros brolių, įmonė akivaizdžiai susikoncentravusi į pelną, bet ne į adekvatų klientų aptarnavimą.
p. Gyti, dėkojame, kad pasidalinote savo patirtimi. Atsiprašome už šią situaciją. Jūsų pretenzijos administravimas ir atsakymas į ją buvo tikrai nesuvaldytas. Visiškas operatyvumo nebūvimas mums yra nebūdingas. Jūsų pastabos padėjo suprasti, kad klientų aptarnavime, o ypatingai, pretenzijų valdymo srityje dar turime kur tobulėti. Tikimės, kad Jūsų situacija nebepasikartos ir ateityje žalas administruosime profesionaliau.
2018-03-14 16:19:47 IP 82.135.136.68
Arnas 2017-12-28 00:06:03
Siandien nusiploviau automobili Vilniuje savanoriu pr. tunelineje plovykloje, subraize kapota ir sparna. Netikejau, kad sios tunelines plovyklos braizo automobilius, kol neisitikinau pats. Nesikreipiau, nes kiek buvau skaites/girdejes tai tik laiko gaisimas. Daugiau neplausiu auto ten ir kitiem nerekomenduoju.
p. Arnai, dėkojame, kad pasidalinote savo patirtimi. Mūsų tunelinėse plovyklose naudojamos šluostės yra pagamintos iš aukštos kokybės tekstilės bei gumos, kurios nebraižo kėbulo ir yra saugios naudoti. Naudojama įranga yra sertifikuota ir užtikrina, kad gamykliškai dažyti automobilių paviršiai nebus pažeisti.
2018-03-14 16:12:38 IP 82.135.136.68
Edgaras 2018-02-09 12:22:18
Labai kokybiškai nuplauta mašina, išdžiovinta gerai, nesubraižyta, kaina lengvai prieinama. Po mėnesio neplovimo išbandyta kokybė pasirinkai vip ir tikrai nesigailejau. Kaina atitinka kokybę. Tikrai patiko visiems rekomenduoju.
p. Edgarai, dėkojame, kad pasidalinote savo patirtimi. Tikimės ir tolimesnio sėkmingo bendradarbiavimo ir Jūsų lūkesčių pateisinimo!
2018-03-14 16:10:40 IP 82.135.136.68
Dirbes 2018-02-02 17:03:09
Dirbęs ten bet pradėjo mane apgaudineti atsibodo tai ir išėjau nerekomenduoju ten dirbti
Jeigu turite pastebėjimų ar nusiskundimų dėl darbo užmokesčio, darbo sutarties nesilaikymo ar kitų, su Personalo skyriumi, susijusių klausimų, visada galite kreiptis į savo tiesioginį vadovą. Situacijai neišsisprendus, galite kreiptis į UAB "Švaros broliai" Personalo skyrių, kuriam galite išsakyti savo argumentuotas priežastis ir kitas aplinkybes dėl nesąžiningumo.
2018-03-14 16:00:48 IP 82.135.136.68
Tautvydas 2017-09-11 09:57:27
Rugsejo 9 apie 15 valanda atvaziavus i savitarnos plovykla prie zirmunu hyper rimi ir pradejus plauti automobili, staiga prisoko matyt plovyklos operatorius, ir neprasytas pradejo aiskint kaip teisingai plauti automobili, nenorejau veltis i ginca ir graziai atklausiau jo mokymus, tuomet pamates jog plaunu ne zetonais o dovanu kortele (kurioje yra daug zetonu) jis neprasytas paeme is mano ranku plovimo yrengini ir pradejo "mokyti" teisingai plauti mano automobili.ir savo valia is korteles isleido net 6 zetonus (matyt del to, jog mate kad korteleje yra nemazas kiekis zetonu).Jam baigus plauti visomis imanomomis programomis, man buvo grazintas plovimo irenginys ir pasakyta:"liko 30 sekundziu, imk pasizaisi", tikiuos atkreipsit i tai demesi, nes daugiau nebegrysiu i sia plovykla, ir niekam jos neberekomenduosiu.
p. Tautvydai, nuoširdžiai atsiprašome už Jus aptarnavusio darbuotojo elgesį. Dėkojame, kad pasidalinote savo patirtimi. Būtent tokie pastebėjimai mums padeda augti ir tobulėti. Jus aptarnavusį darbuotoją pakartotinai supažindinome su klientų aptarnavimo standartu. Tikimės, kad šis nesusipratimas nenutrauks mūsų bendradarbiavimo ir leisite sekantį kartą pasitikti Jus su profesionaliu aptarnavimu.
2018-03-14 15:36:38 IP 82.135.136.68
Simona 2017-06-04 22:25:44
Tragedija, ne plovykla. Mašinos dalys nulakstė kaip ir daugeliui, bet nei atsiprašymo-nieko!!! Ne tik nenuplauna automobilio, bet ir žalos pridaro. Už dyką ten net plauti neverta. Požiūris į klientą kaip į tuščią vietą!
p. Simona, kad pasidalinote savo patirtimi naudojantis mūsų paslaugomis ir apgailestaujame, kad ji Jums nebuvo maloni. Informuojame, kad visas pretenzijas priimame po paslaugos suteikimo tą pačią dieną. Jeigu klientas patiria žalą, atsiradusią dėl nekokybiškai remontuoto, perdažyto automobilio ar automobilio su negamyklinėmis kėbulo detalėmis, papildomais, bazinėje įrangoje nenumatytais aksesuarais, neatsakome už žalą, tačiau visa tai yra išnagrinėjama ir tvirtinama tik gavus Jūsų užpildytą pretenzijos formą paslaugos teikimo vietoje. Nepasitvirtinus aukščiau išvardintomis sąlygomis, žalą laikome pagrįsta ir atsakomybės nevengiame.
2018-03-14 15:16:12 IP 82.135.136.68
Tomas 2017-05-21 11:31:24
Švaros Broliai Fabijoniškių tunelinėje tekstilinėje plovykloje jų valymo įrenginiai nulupo mašinos durelių apdailą. Priešais buvusiam automobiliui įvyko tas pats. Darbuotojai tik atsainiai padavė nukritusias dalis, nepasiūlė kompensuoti akivaizdžiai dėl jų blogai sureguliuotų ar prastos kokybės valymo įrenginių kaltės pridarytų nuostolių ar bent grąžinti pinigus už plovyklos paslaugas, netgi neatsiprašė - neva tai normalu ir čia automobilio surinkimo kokybės kaltė. Jie šią dainelę kartoja kiek supratau visiems, nes ir pažįstami panašias istorijas pasakojo. Kiek yra tekę naudotis kitų automatinių plovyklų paslaugomis, tokių nesąmonių nebuvo ir visos apdailos dalys likdavo savo vietose.
Tikrai apgailėtina sovietinio požiūrio į savo darbą ir klientus įmonė. Rekomenduoju ją apeiti ir pasiieškoti normalios kokybiškai ir su atsakomybe dirbančios kompanijos.
p. Tomai, nuoširdžiai atsiprašome už Jus aptarnavusių darbuotojų elgesį. Mūsų darbuotojai yra įmonės veidas, kurie turėtų reprezentuoti įmonės politiką, kuri tikrai nėra tokia, kokia Jums pasirodė. Turime griežtą klientų aptarnavimo standartą, kurio darbuotojai turi laikytis. Jūsų atveju, turėjo būti pasiūlyta galimybė užpildyti pretenziją, kurios yra nagrinėjamos peržiūrint vaizdo medžiagą. Visos pretenzijos dėl paslaugų kokybės priimamos tik iš karto po plovimo ir tik pateikus kasos čekį. Dėkojame, kad pasidalinote savo patirtimi ir apgailestaujame, kad ji Jums nebuvo maloni.
2018-03-14 15:03:33 IP 82.135.136.68
Gediminas 2018-02-06 10:34:32
Buvau girdėjęs apgadintus automobilius, bet tikėjau kad tikrai netvarkingi automobiliai tik apgadinami... kol neapgadino man pačiam - atlupo durų apdailą. Aišku užpildiau pretenzija, gavau neigiamą atsakymą ir dar tokį: "Jeigu Jūs turite pretenzijų dėl mūsų, kaip paslaugų teikėjo veiksmų, teisės aktų nustatyta tvarka galite kreiptis į vartotojų teises ginančias institucijas."
Žodžiu aš apšalęs. Toks aptarnavimas ir tikėjimas savo teisumu tik LT "verslininkų" galimas Iki šiol ploviau reguliariai 2 automobilius. Linkiu bankrutuoti.
p. Gediminai, į Jūsų pateiktą pretenziją buvo atsakyta oficialiu raštu su paaiškinimais. Jums su atsakymu nesutikus, UAB "Švaros broliai" kaip paslaugų teikėjas neturi pagrindo prieštarauti Jūsų papildomam kreipimuisi į vartotojų teises ginančias institucijas. Jums nusprendus kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą, UAB "Švaros broliai" pakartotinai pateikė argumentuotus paaiškinimus dėl Jūsų pretenzijos, todėl esame nusiteikę bendradarbiauti, kad Jūsų situacija būtų išspręsta iki galo.

Šiandien, liepos 18d. Kaip įprastai, atidaviau savo automobilį i Švaros brolių plovyklą, esančia Vilniuje Kubiliaus g. Pasirinkau "premium" plovimo programą. Kaina-41€. Po 1 val. 20 min. gavau žinute, kad automobilis paruoštas. Pamačiusi automobilio kėbulą, saloną, aš pasibaisėjau... Visas automobilio galas buvo nusėtas purvu. Galinis stiklas buvo nuplautas "dalinai". Salonas išsiurbliuotas tik matomose vietose. Durelėse taip pat buvo likusios dulkes. Guminiai kilimėliai buvo tiesiog "praskalauti". Diskai buvo paviršutiniškai išplauti, tikrai ne taip, kaip aprašyta "premium" programoje.
Kreipiausi į administratorių. Man buvo pasakyta, kad vienam automobiliui yra skirta 45 min, mano gi auto plove visą valandą ir 20 min. Purvui nuimti yra atskira programa. Paprašiau kad ji butų atlikta nedelsiant, bet pasirodo mano auto skirtas laikas baigtas tad jeigu taip noriu, savo auto galiu atvežti rytoj...
Tai jau ne pirmas kartas, kai man teko aiškintis su šia "švaros" kompanija. Galvojau visko pasitaiko, bet šiandien įsitikinau, kad jiems tiesiog giliai nusispjauti į klientus, svarbu "konvejeris".
Švaros Broliai 2016-10-10 16:13:24
Mielas Gediminai. Mes suprantame Jūsų nuoskaudą dėl subraižyto automobilio, tačiau, kaip išsiaiškino mūsų ekspertai, jis negalėjo būti subraižytas mūsų plovykloje. Jei pageidautumėte - mielai rekomenduojame profesionalus - Automobilių Dažymo Sistemos, UAB, kurie kokybiškai sutvarkys Jūsų automobilį. Mes tikime betarpišku bendravimu, todėl, jei turite mums klausimų, kviečiame paskambinti telefonu 8 700 66600 (klauskite Sonatos).
Sveiki, jie niekada nepripazins savo kaltes, man subraize visa priekine panele, masina buvo pirma karta isplauta pas juos is salono isvarymo.Jie aiskina, kad tai jau buvo subraizyta, apie plovimo kokybe, as net sneketi nenoriu. As niekada su sia imone neturesiu reikalu ir dar kitiems pasakysiu.
Sioje imoneje isnaudojami zmones, verciami dirbti virsvalandzius, uz kuriuos nemoka nei cento. Darbininku zmonemis nelaiko visiskai. Kaip ir visur gerbiami tik tie, kurie laizyti megsta. Nepakliukite i spastus, nes busite isnaudojami, verciami nemokamai dirbti.
Aušra 2017-02-10 12:04:14
Prieš kelis metus valiau automobilį šioje įmonėje. Sumokėjau banko pavedimu.Po kurio laiko pradėjau gauti el.laiškus, kad esu skolinga.Paskambinau, paaiškinau, kad viskas apmokėta.Atsakė-viskas gerai, nekreipti dėmesio i tuos pranešimus.Kaip buvau nemaloniai nustebinta, kai po 3 metų gavau laišką iš skolų išieškotojų, kad esu vis dar skolinga.Turėjau gaišti laiką, aiškintis, kol galų gale uždarė šitą reikalą. Bent jau būtų atsiprašę...
Gerb., Aušra,
Dėkojame, kad dalinatės savo patirtimi. Labai atsiprašome už visus kilusius nesusipratimus. Jei gerai supratome, situacija šiai dienai yra išspręsta. Vis tik, jei yra neatsakytų klausimų, leiskite mums tiesiogiai juos žinoti (el. p. info@svarosbroliai.lt)
Tadas 2016-10-14 09:01:59
Kiauliškesnio aptarnavimo, nei šios įmonės jau seniai nesu matęs. Dirba atmestinai, elgiasi įžūliai. Tik pinigus pasiimti greiti ir įgudę. Iki tol plaudavau mašiną pas juos 20 - 30 kartų per metus (komplektą, išorę ir vidų). Po šiandienos elgesio Ateities g. 10 padarysiu viską, kad visi 35 mūsų įmonės automobiliai būtų plaunami kitur. Nepraustaburniai piemenys, ne kitaip.
Gerbiamas Tadai.

Apgailestaujame už Jūsų patirtį. Siekiame, kad visi mūsų klientai būtų patenkinti, todėl maloniai prašytume atsakyti į Jums el. paštu atsiųstą laišką. Dedame pastangas kuo greičiau išsiaiškinti šią situaciją, kad ji nepasikartotų nei Jums, nei kitiems mūsų klientams.
Gediminas Luksas 2016-10-05 20:35:17
Sveiki, norejau visiems parasyti, kad nevarytumete savo masinu i Paneriu g. 34. Palikau savo Audi poliravimui ir poliruojant nubreze visa sona. Sumokejau uz sita paslauga 155 eurus. Pranesiau klientu aptarnavimui apie sita incidenta, o jie raso, kad cia ne musu kalte.
Jei nenorit susigadinti savo karjeros, sveikatos neikit dirbti į Švaros brolius. Ši įmonė turi tik stiprų brandą o visa kita yra tarybinių laikų lygyje. Darbo atmosfera labai bloga. Negali būti gera atmosfera kai jos niekas nesugeba sukurti. Nors ieško darbuotojų su aukšta kvalifikacija, tačiau pačių kvalifikacija yra žema (turiu omenyje vadovus pradedant generaliniu baigiant departamentų vadovais, personalo vadove). Paslaugų kokybė prasta, nesugeba užtikrinti švaros ir bando įrodyti kad viskas gerai. Nevykėlių kompanija.
Apie šią įmonę galiu pasakyti tik tiek. s*****i. Darbuotojus išnaudoja, liepia dirbti viršvalandžius bet už juos nesumoka. Sutaupytus pinigus sau pasiima. Paslaugų kokybė tragiška, konkurentai dirba kokybiškiau ir pigiau. Nuo šios įmonės kaip nuo velnio, reikia bėgti kuo toliau.

Hirmus
Automobilių švaros centras SONAX

Adresas: Laisvės pr. 125, LT-06118 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių plovyklos.
Automobilių švaros centras SONAX - vokiška švaros kokybė! Atvėrėme duris, kad galėtume Jums pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas Vilniuje. Esame oficialūs ir vieninteliai Vokietijos kompanijos „SONAX GMBH“ įgalioti atstovai Lietuvoje atlikti atomobilių priežiūros paslaugas. Džiaugiamės galėdami...
Ainava
Valymo paslaugos, Automobilių švaros centras

Adresas: Pilaitės pr. 7, LT-05132 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; automobilių plovyklos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; popierius, jo gaminiai; švaros, valymo paslaugos.
Ainava, UAB - valymo paslaugos verslui ir ne tik. Jau 21 metus dirbame patalpų valymo ir teritorijos priežiūros srityje, turime sukaupę didelę patirtį. Įmonės darbuotojų tikslas yra tenkinti klientų užsakymus ir suteikti tokio lygio paslaugas, kad jiems nereiktų ieškoti kitų sprendimų. Šiandien mūsų paslaugomis...
Transekspedicija
Adresas: Galinės g. 1, Galinės k., Avižienių sen., LT-14247 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių plovyklos; ekspedijavimas; eksportas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; nekilnojamasis turtas; patalpų nuoma; perkraustymas; sandėliavimas; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; transporto paslaugos.
UAB “Transekspedicija” įkurta 1990 m. Vilniuje. Tai lietuviško kapitalo transporto-ekspedicinė logistikos įmonė. UAB “Transekspedicija“ įsikūrusi naujame šiuolaikiniame transporto ir logistikos centre strategiškai patogioje vietoje šalia „Via Baltica“ magistralės, Vilnius-Panevėžys kelio 16-ame kilometre...

Naujieji Hyster XT serijos šakiniai krautuvai – technika, keičianti požiūrį į darbą! 06-18 17:25
Naujieji HYSTER® XT serijos šakiniai krautuvai - tai išskirtinis galios, greičio, komforto, mažų sąnaudų ir efektyvumo derinys. Esminis XT serijos bruožas - galimybė pritaikyti...
Futbolo čempionatas: Brazilija šįkart nenuvylė
Futbolo čempionatas: Brazilija šįkart nenuvylė 06-22 22:55
Penktadienį vyko trejos rungtynės. Pergales šventė Brazilija, Nigerija ir Šveicarija.
Vairuotojų pomėgiai: lietuvius vilioja kuklesnės markės ir elektromobiliai
Vairuotojų pomėgiai: lietuvius vilioja kuklesnės markės ir elektromobiliai 06-22 17:58
Apklausos rodo, kad po pastarojo sunkmečio Lietuvos ir visų Baltijos šalių gyventojai ėmė kur kas nuosaikiau vertinti automobilių gamintojus. Be to, didėja palankumas elektromobiliams ir mažėja –...

Ar pritariate progresiniams gyventojų pajamų mokesčiams?

Skoda

Oracle 44,10 +2,32%