Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Švaros broliai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Švaros broliai

Atsiliepimai apie Švaros broliai, UAB

Jūsų sėkmės atspindys
Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie Švaros broliai, UAB

2019-04-09 ploviau automobilį pirmą kartą Kubiliaus centre likau patenkinta, ir nuplautu automobiliu ir administratorės sutikimu, maloniai ir išsamiai išaiškino teikiamas paslaugas, būtinai sugrįšiu tikrai ne kartą.
Po plovimo tunelinjoi plovykloi, subraize kebula, uzpildziau pretenzija, laukiau 10 dienu, Kol pats ne paskambinau i draudimo bendromone, Po apziuros, Pasake kad plovykla taip negali subrayzit, ir viskas jiems pofig, Daryk ka nori, , , , vienas atsakimas, , , tai ne plovykla, , , , , , , , , purvo buvo prilipto prie kiebulo, ne apiplove, o Taip pradejo plaut, tai tas smelis ir subraize masina, , , , , bet priklausomibes svaros broliai ne nori priimt, , , , , , , ,
2019-04-02 15:07:30 IP 82.135.136.68
Mantas 2019-04-01 12:27:20
Pigu greita patogu, bet automobilio kebulas po puse metu naudojimosi suniokotas. Zinoma beprasmiska kreiptis sakys kad eksplotacijos padariniai. Pirkdamas abonementa turetum gauti ir popiravimo abonementa.
Gerb. Mantai,

Pastebėjus automobilio pažeidimus, rekomenduojame kreiptis į plovyklos darbuotojus arba tiesiogiai į Švaros brolius. Tik turėdami užfiksuotą faktą, galėsime padėti išspręsti susiklosčiusią situaciją. Prašome su mumis susisiekti el. paštu kokybe@svarosbroliai.lt.

2019-04-02 14:54:12 IP 82.135.136.68
Lina 2019-03-30 10:22:29
Po rankinio plovimo “Panoramos” plovykloje teko važiuoti be išorinio vairotojo pusės veidrodėlio, nes jis buvo nulaužtas. Darbuotojo paaiškinimas “jis buvo klijuotas ir silpnai laikėsi, plovyklos kaltės tikrai nėra”. Nors automobilis nenaujas, tačiau prižiūrimas firminiam autoservise ir tikrai tvarkingas. Paprastai veidrodėliai nekrenta. Taip pat darbuotojas patikino, kad galite rašyti pretenziją, bet ją tikrai atmes MŪSŲ “nepriklausomi” ekspertai. Taip pat paminėsiu, kad nesenai šioje plovykloje buvo nulaužtas kolegės naujo automobilio vidinis galinio vaizdo veidrodis, darbuotojo paaiškinimai buvo analogiški : klijuota, tik prilietėm ir nukrito... Įvertinus paslaugų kainą ir kokybę - atrodo kaip pasityčiojimas iš klientų..
Gerb. Lina,

atsiprašome, kad apsilankymas mūsų švaros centre nebuvo malonus. Norime detaliau sužinoti apie Jūsų minimą įvykį ir būtinai jį išspręsti. Prašome susisiekti su mumis el. paštu kokybe@svarosbroliai.lt.

2019-04-02 14:21:11 IP 82.135.136.68
Audrius 2019-03-31 18:42:08
Tunelineje plovykloje savanoriu pr kaune, nusiplovus automobili ir pradejus valytis salona, irenginys kuriame turetu valyti kilimelius ji ispurvino is abieju pusiu, o ne isvale. Lapelis kad neveikia vanduo priklijuotas nematomoje vietoje, operatorius pavarde Vaznonis, atsakingas uz paslaugas visiskai nereguoja ir nesuteikia informacijos nei teikiasi isspresti problema, jartoja ta pati skambinkite i klientu linija. Ta linija isviso niekada nei sujungia nei rageli pakelia, nei perskambina.
Gerb. Audriau,

nuoširdžiai atsiprašome už Jus aptarnavusio darbuotojo elgesį. Mūsų darbuotojai yra įmonės veidas, kurie turėtų reprezentuoti įmonės politiką, kuri tikrai nėra tokia, kokia Jums pasirodė. Norime išsiaiškinti Jūsų situaciją, maloniai prašome susisiekti su mumis el. paštu info@svarosbroliai.lt.

2019-03-15 13:03:43 IP 82.135.136.68
Viktor 2019-03-15 12:01:23
Apgadino automobili tunelinėje plovykloje Savanoriu pr. 13/03/2019. Paprašė užpildyti pretenzija - žadėjo, kad susisieks su manimi dėl automobilio sutvarkymo. Paskambino, patikino, kad automobilio netvarkys / žalos neprisiima.
Bukite atsargūs - jei turite gerą, brangią Jums mašiną, venkite šitos įmonės plovyklų. Apdraskys, subrozdins - ir vardo nepaklaus. Dėl pretenzijos nenori gilintis - atsakomybės neprisiima!
Gerb. Viktorai, Jūsų įvykis mums yra žinomas. Jau esame Jus informavę, kad pateikta pretenzija yra pagrįsta ir mes norime Jums atlyginti patirtą žalą. Laukiame, kol pateiksite prašomus dokumentus. Tikimės abipusio bendradarbiavimo.
2019-03-06 10:33:04 IP 82.135.136.68
Laurynas Bogusevicius 2019-02-13 11:52:02
Mane nuoširdžiai nustebino Kauno plovyklos darbuotojų profesionalumas. “Pravarius” per tunelinį plovimą ne viskas nusiplovė (masinos neploviau 2menesius ir dar atvažiavau autostrada - logiska kad ne viskas atsiplove). As net pats to nepastebejau, darbuotojas pries tvarkydamas salona pasiule pakartotinai pravaziuoti per tunelį kad masina butu švaresnė. Ir nors automobilia del mano kaltes buvo beprotiškai purvinas, antra kelione tuneliu buvo nemokama. Wow!
Gerb. Laurynai, dėkojame, kad pasidalinote savo patirtimi. Tikimės ir tolimesnio sėkmingo bendradarbiavimo ir Jūsų lūkesčių pateisinimo! Lauksime sugrįžtant.
2019-03-06 10:27:49 IP 82.135.136.68
Lina 2019-02-19 15:52:33
Jau ne kartą ploviau automobilį "Švaros brolių" tunelinėse plovyklose. Likau patenkinta jų teikiamų plovimo paslaugų kokybe bei aptarnavimo operatyvumu. Visiems rekomenduoju.
Gerb. Lina, dėkojame, jog pateisiname Jūsų lūkesčius. Džiaugiamės, jog naudojatės mūsų paslaugomis!
2019-03-06 10:24:37 IP 82.135.136.68
J 2019-02-26 01:04:30
Kaunas Baltų pr. Bandžiau pasinaudoti VIP akcija (2 plovimai už 1 kainą). Reklama didelėm raidėm, o sąlygos nenurodytos jokios. Nuplovė. Tačiau antrą kartą jau nebe, nes pasirodo reikėjo atvažiuoti per savaitę, o aš pavėlavau tris dienas. Bet nei perkant, nei nusipirkus niekas nieko nepasakė. Visai. Žodžiu išdūrė, nes VIP pirkdavau tik per akciją. Darbuotojas pasiūlė aiškintis su administracija, nes sako, negali nieko padaryt.
Nežinau ar čia taip galima reklamoje sąlygas nurodyti į web puslapį ir vietoje visai nieko neparašyti? Pastoviai plaunu pas jus, ir ne piniguose esmė, bet šitaip dėl smulkmenų išdūrinėti tiesiog negražu.
Gerb. kliente, norime patikslinti, kad šios akcijos sąlygos yra pateikiamos Švaros brolių internetinėje svetainėje adresu http://www.svarosbroliai.lt/2vip1kaina/. Pateiktose sąlygose yra minima, jog nemokamą plovimą galima panaudoti per 7 dienas bet kurioje ŠVAROS BROLIŲ tunelinėje plovykloje. Taip pat akcijos galiojimas yra nurodomas ant Jūsų pirkimo čekio.
2019-03-06 10:18:51 IP 82.135.136.68
Jovita 2019-03-04 10:05:52
Švaros broliu plovykloje Kaune tikejomes švariai nusiplauti automobili. Mes tunelineje plovykloje buvome antri. Bet kazkokiu budu pries mus stovejes automobilis uzstrigo, o musu automobilis toliau ir vaziavo darbuotojai net nepastebejo kad priekyje uzstriges automobilis ir neisjunge visu aparatu kad sustabdyti. Tad musu automobilis atsitrenke i priekyje stovejusi autobili. Likome nusivyle plovykla ir dar sugadintu atomobilio priekiu. Darbuotojai turejo pamatyti kad priekyje uzstriges automobilis ir isjungti viska, bet jie to nemate kazkodel. Kas mums atlygins žala
Gerb. Jovita, apgailestaujame, jog apsilankymas tunelinėje plovykloje nebuvo malonus. Norime išspręsti šią susiklosčiusią situaciją kaip įmanoma greičiau ir maloniai prašome parašyti mums el. paštu info@svarosbroliai.lt.
Mano automobilis 2 savaiciu senumo, per ta laika nuploviau 2 kartus Savanoriu pr. Vilniuje, visas pasidenge tinkleliu, yra rimtesniu subraizymu, kolkas laukiu atsakymo is Svaros Broliu, poto kreipsiuos i draudima, tikiuosi uzteks paprasto poliravimo.
Dabar jau buves klientas 2019-02-15 14:15:42
Sveiki, kadangi ir mano automobili apgadino ir gavom neigiama atsakyma. Norejau pasiteirauti kas nors samdetes nepriklausoma eksperta? nes cia jau nebejuokinga. Tyciojasi is klientu. Susidarius toki ispudi kad jie atsisako visiems kol kas nors neuzsispiria ir nepradeda aiskintis toliau.
Sveiki, susisiekite. Bendrom jėgom bus lengviau išspręsti susiklosčiusią situaciją. Kadangi man irgi stipriai buvo apgadintas automobilis. O kaltės nenori prisimti, o visiems nukentėjusiems "ekspertai" pateikia identiškus atsakymus.
Jau nebeplaunu pas juos masinos.. Pabandykit vilnieciai skule masina plauti. Ir nuplauna gerai, nesugadina kebulo ir isdziovina super. Aisku siurbliu nera bet uztad nieko nenuraus ir nesubraizys.
Šiandien Vilniau Savanorių prospekto plovykloje automobilį apgadino gan stipriai. Pamačiau po kelių valandų, paskambinau į Švaros broliu ofisą, tai pasiunte važiuoti atgal į plovykla aiškintis su plovėjais, ten nuvažiavus jie sako čia jum parkinge kažkas apgadino. Foto yra, kvitai yra. Aiškinsimes. Paskutinį kartą lankiausi jų tunelineje plovykloje. Būkit atidūs, ypač po to kai plovimo metu pajaučiat stiproka automobilio supurtymą.
Aš nustebus..pasirinkom vip su salono valymu. Išvažiavus iš plovyklos langai murzini, dryžuoti, bagažinę prasiurbta atmestinai, kilimėliai.kur buvo murzinesni tokie ir liko. Odinių sėdynių iš visi nevalgo. Atlikta paslauga visiškai neatitinka pateikiamo aprašymo, o tuo labiau kainos.
UAB "Švaros broliai" 2019-02-01 16:34:11
Gerb. Sauliau, dėkojame už pastebėjimus. Norime patikslinti, jog automobilių plovykla yra skirta nuplauti automobilį nuo purvo, bet nėra pritaikyti nuvalyti automobilį nuo sniego ir ledo sankaupų. Visada rekomenduojame sniego ir ledo sankaupas pašalinti nuo automobilio kėbulo prieš važiuojant į plovyklą.
For real? Jus juokaujate pateikdami tokius atsakymus? Tai jusu nuomone puiki reklama ir gera aptarnavimo kokybe? Paraset kaip prastu skalbimo masinu pardavejas "na si skalbimo masina skirta tik skalauti jusu rubus, ne plauti"...
Dabar jau buves klientas
2019-02-15 14:15:42 IP 88.119.17.45
Laurynas Bogusevicius
2019-02-13 11:52:02 IP 84.15.186.102
Savanoriu prospekte nuplove galinio zibinto dangteli po manes kitam zmogui sulauze valituvus pateikiau pretenzija ir ka jus galvojate atmete ja nes ale buvo nusidevejusi detale ten jusu draudejai tik atbaidimui klijentu skirti. Labai gaila bet galiu pasakyt kad tai tikru tikriausia biurokratija ir klijentu akiu dumimas kad atlygina zala.
Nakti miegančius žadint
Sveiki. Nuo birželio mėnesio pradėjau naudotis tuneline plovykla Kaune, Savanorių prospekte.
Plovimo metu stipriai apibraižė bagažinę. Įbrėžimai pakankamai gilūs ir nemaži. Apžiūrėjus įdėmiau radome dar ir kitų įbrėžimų.
Pateikiau pretenziją. Tačiau atsakymą gavau neigiamą. Atseit įbrėžimai padaryti automobilio eksploatacijos metu.

Buvo mane įspėję, kad tunelinėse plovyklose apibraižo automobilius. Dabar galiu tik apgailestauti, kad nepaklausiau.
2019-02-01 16:34:11 IP 78.56.92.9
Saulius 2019-01-24 12:28:03
Sveiki Švaros broliai, Jūsų darbuotojai tunelinėse plovyklose yra labai aptigę... pradžioje atvykus nešvariu automobiliu prieš įvažiuojant į tunelį visą nuplaudavo su karcheriu... o dabar tik valstybinį numerį ir su šluota bagažinės dangtį... dabar žiema... ant mašinos likęs ledas braižo automobilio laką sukantis šepečiams... purvas prišalęs ar priaugęs prie automobilio šonų taip pat brūžinant su šepečiais nesuteikia blizgesio kėbului. Kodėl suprasyėjo kokybė?
2019-02-01 16:23:22 IP 78.56.92.9
Egle 2019-01-31 13:55:17
Sendiena apsilankėme su vyru su dviem automobiliais vilniaus savanorių gatvėje esančiame jūsų plovykloje. Kainos pabrangę 9.50€ kainos neatitinka jūsų teikiami servizo. Siurbliai praktiškai nesiurbia. Siurbliu antgaliai nulužinėję. Kilimėliu neįmanoma isšsiplauti. Nes vanduo nebėga. Tik dar labiau išmozoja. Reikalaujame grazinti dalį pinigu. Siurbliai nepasinaudojome ir kilimėliu neissiplovėme
Gerb. Egle, dėkojame, kad pasidalinote savo patirtimi naudojantis mūsų paslaugomis. Savanorių tunelinėje plovykloje šaltuoju metų laiku, naudotis kilimėlių aparatu galima tik sausuoju būdu, nes esant lauke minusinei temperatūrai vanduo aparate gali užšalti. Prie kilimėlių aparatų yra instrukcija, kurioje ši informacija yra pateikiama. Norime priminti, jog siurblių ir kilimėlių naudojimosi kaina nėra įtraukta į plovimo kainą. Tai yra nemokama paslauga pasirinkus šias plovimo programas: MIDI, MAXI, VIP.
Buvau išsipirkes abonimenta, visus pusę metų, diena iš dienos ploviau naujai nudažytą mašina. Kas kart po plovimo, užmatydavau vis nauju, smulkių, įbrėžimų. Nesikreipiau nei karto, ką čia dėl mielačių gadintis nuotaiką. Tačiau kai pastebėjau didelius subražymus iškarto parašiau raštą, po dviejų sav. mane patį užsipuolė, kad ale pats subraižiau savo mašina. Ne nu bl, ar čia normalu? Kažkoks botanas atėjo, pradėjo fotkint purviną mašiną, su rankom bent pavaliau kiek išėjo, poto tas nuotraukas, kažkur, kažkam siunčia, kas nustato žala. Blbl ar taip vertinamos žalos? Jei jau taip, tai galim čia duotis ir dėl tų mielačių, kurie yra aplink visą kėbulą.
Edvardas 2019-01-21 18:15:23
Deja, bet ne. Šiuo metu prapuolė tiesiog, į laiškus neatsako, telefono nekelia :)
Papildau informaciją - šiandien jau sureagavo :) per 10 dienų žada išmokėti, bet, kaip ten bebūtų, tiek laiko, nervų ir nuostolių niekam nelinkiu, pagalvokite 8x prieš važiuodami į tunelinę.
Vilnius 2019-01-21 11:03:26
Ir mano 2 automobilius suniokojo kareiviu g. lapkricio menesi. Po dvieju menesiu ginco su svaros broliais dar neatlyginta zala. Nuostolis apie 400 eur. O jus gavote ismoka?.
P.S. daugiau gyvenime nevaziuosiu i svaros broliu automatinio naikinimo plovyklas ir kietiems nerekomenduoju, nebet norite pakonfliktuoti su svaros broliais....
Edvardas 2019-01-15 16:15:03
Tikrai grieztai nerekomenduoju niekam naudotis tunelinemis plovyklomis. Viskas prasideda nuo to, kad operatoriai neatidus, o gal po...istai, po to seka, kad automobilis apgadinamas, konkreciai mano atveju, 2018 12 - Kareiviu g. kaip ir ziuriu pas daug ka - nulauztas valytuvas, nes neuzdejo apsauginio maiso operatorius. Dabar 3 savaites, vis dar nera net konkretaus paskaiciavimo. Dabar dar idomiau - oficialaus atstovo remonto samata netinka, pagal zalu ekspertus ji yra nekorektiska. Juokaujat, ka? Zmones, spreskite patys. Sumoki uz plovima, pasekmes 411eur, nes reikes keisti ir valytuvo varikliuka, deja tokios pasekmes, bet patvirtinta kolkas turiu tik kojeles kaina apie 48 eur. Kreipsiuosi i VTAT, o jus gerb. klientai darykite isvadas pries nuvaziuodami i tuneline svaros broliu plovykla. Tiesiog apgailetina, tpfu.
Saulius 2019-01-11 15:29:08
Nuvažiavau su nauju automobiliu (1, 6 m senumo) i plovyka 2018 12 menesi, ir ant kapoto atsirado du dideli dryziai, uzpildziau pretenzija. Susisieke uab finance property, kad pretenzija gavo, po menesio atsake, kad pats naujo autmobilio kapota susibraziau o ne plvykla! As aiskinu, kad kapota tikrai galima apsibraizyti tik plovykloje i, kad as turiu kasko, tai jei per ziopluma pats padaryciau tai tiesiog vaziuociau ir per KASKO susitvarkyciau. Dabar mano skunda sprendzia valstybine vartotoju teisiu apsaugos tarnyba.
Mano automobili broliai a*******i suniokojo 2018-11men Jau 2 men tesiasi su jais konfliktas del zalos dydzio. Tikru a******u plovykla niekam nerekomenduoju ten plautis jei nenorite po to su broloais A********S bylinetis del zalos atlyginimo. Daugiau gyvenime nevaziuosiu i sia plovykla. Be kasko draudimo aplamai nepatartina plauti automobilio.
Valytuvus nulauze, kebula subraize, pripazino po menesio bet zalos neatlygino.
Geriau nebutu isvis tokiu plovyklus.
2019-01-14 14:19:54 IP 82.135.136.68
MP Prekyba 2019-01-02 15:44:47
Lapkričio 30d. buvau “ŠvarosBroliai” plovykloje Savanorių prospekte.
Šita plovykla yra įmonės gėda ir didžiausias įmonės reputacijos gadinimo įrankis...Situacija: Atvažiavau nusiplauti automobilį, bėdos prasidejo prie įvažiavimo, vaizdo kamera automobilio numerių nenuskaito. Nei lietaus, nei sniego ta dieną nebuvo. Pribėgo darbuotojas pažiurėjo, paklausė valst. nr., pasakiau ir praleido. Atvažiavau plautis, tik pradejome judėti sustojo konvejeris, pasedėjau palaukiau.... Pradejome judėti, vėl sustojo, vėl palaukiau.... Pagalvojau visko būna, nieko tokio. Atvažiavau išsisiurbti automobili, kaip visada Savanoriu pr. siurbliai visiškai netraukia... Pagalvojau nesiurbsiu bent kilimėlius išplausiu, ikišau i aparatą pasirinkau plauti su vandeniu kadangi guminiai kilimeliai, kilimėliai išlindo sausi ir purvini.... pasirodo vandens aparate nėra... Nežinau kaip “ŠvarosBroliai” siūlo valyti guminius kilimėlius... Apibendrinant likau labai nusivylęs ir nepatenkintas šios plovyklos darbu.
Gerb. Kliente, dėkojame už Jūsų pastabas. Norime patikslinti, kad vaizdo kameros numerių nuskaitymas priklauso ne tik nuo automobilio stovėjimo pozicijos, bet ir nuo oro sąlygų. jei valstybiniai numeriai yra per daug užteršti arba aplediję, kamera gali nenuskaityti valstybinio numerio. Kilimėlių aparatas šaltuoju paros metu, kai temperatūra yra minusinė kilimėlius valo tik sausuoju būdu, nes vanduo užšąla. Ši informacija yra pateikta prie aparato priklijuotoje kilimėlių valymo mašinos naudojimosi instrukcijoje.
Vytautas 2018-10-18 09:24:23
Automobilis liko stipriai subraižytas po švaros brolių tunelinės plovyklos. Subraižytas ne tik kėbulus, bet ir stiklai. Pateikiau pretenziją ir nuotraukas, nes prieš tai automobilis buvo fotografuotas kasko draudimui. Tai švaros brolių "ekspertų išmatos" buvo tokios, kad plovykla tokių subraižymų padaryti negalėjo. Nuvažiavau pas ekspertą kuris įvertino automobilį ir pasakė, kad automobiliui padaryta žala yra 2-3 tūkst eur. Na ir žinoma šitoje vietoje istorija nepasibaigė. Praėjo porą mėnesių, galvoju na gal pats nepastebėjau tų įbrėžimų, gi vis dėlto tikrino ekspertai ir pasakė, kad jų plovyklą tokių įbrėžimų negali padaryti. Tai važiuoju dar kartą į švaros brolių plovyklą susimoku ir tikiuosi, kad mano abejonės bus nuplautos, kartu su automobilio nešvarumais. Rezultatas toks, nauji subraižymai ant kėbulo ir stiklo. Ir aš tikrai nerašyčiau komentaro, jeigu tai būtų smulkūs vienas ar du nauji įbrėžimai. Bet tų įbrėžimų yra kelioliką ar keliasdešimt. Tai linkiu švaros broliams gerinti kokybę, nebėgti nuo atsakomybės ir žinoma gerbti klientą.
Sveiki, Vytautai,
patekau į analogišką situaciją, švaros brolių ekspertų išvada buvo, jog neįmanoma tunėlinės plovyklos šepečių žala. Nors esu įsitikinusi 100% jų padaryta žala! Kaip jums baigėsi ta nemaloni situacija?
Galvojau kad zalu reguliavimo aferos lietuvoje jau baigesi, kai draudimas pasiulydavo 2-3kartus maziau pinigu, nei reali padaryta zala ir vilkindavo po pora men.
Bukite atsargus, svaros broliai dabar uzsiima tokiomis aferomis - zalos admonistravimo vilkinimas (jau 1.5 men laukiam paskaiciavimo), pasiulo kelis kartus maziau pinigu nei realaus remonto kaina.
UAB "Švaros broliai" 2018-12-19 15:06:10
Gerb. kliente, UAB "Švaros broliai" atsakomybės nevengia ir jeigu žala atsirado dėl plovyklos kaltės, ji yra kompensuojama remiantis Lietuvos Respublikos Susisiekimo ministro ir Lietuvos Respublikos finansų ministro patvirtinta Kelių transporto priemonių vertinimo instrukcija. Žalos sumai apskaičiuoti yra naudojama tarptautinė žalų vertinimo sistema, taip pat klientams yra siūloma galimybė kreiptis į savo nuožiūra pasirinktą remonto įmonę, kuri taip pat gali paskaičiuoti žalos sumą atsižvelgiant į automobilio patirtą žalą.
Jus pasisamde uab finance property vengiate atsakomybes. Jusu vertintojai per 1.5 men nesugepba paskaiciuoti remonto samatos. Tai yra tiesiog klientu apgaudinejimas
2018m11men Tuneline plovykla kareiviu g. suniokojo automobili, zala automobiliui apie 400eur. Bukite atsargus venkite svaros broliu ir ju tuneliniu plovylu kurios niokoja automobiliuis......
P.S. geriau menesi neplautas auto, nei svarus auto su nulauztais valytuvais ir blizgaciu subraizytu kebulu.
Saugokites Svaros broliu - jau pusantro menesio nekompensuoja sugadinto automobilio zalos. Tai ko gero pati blogiausia plovykla lietuvoje....
Lapkričio 30d. buvau “ŠvarosBroliai” plovykloje Savanorių prospekte.
Klausimas svaros broliams : jus paskaiciavote kad mikroautobuso subraizytu duru remontas imanomas uz 6, 3 eur be pvm. (cia yra opel vivaro duru isrinkimas surinkimas, lango ispjovimas bei iklijavimas, papildomai opel gamykliniu lipduku perklijavimas).
Kur galima lietuvoje uz tokia kaina atlikti tokius remonto darbus? Jeigu patys nezinote kur, vadinasi jus apgaudinejate savo klientus!!! Keista kaip svaros broliu valdzia samdo tokius nekompetentingus darbuotojus ir partnerius.
UAB "Švaros broliai" 2018-12-19 14:41:25
Gerb. kliente, norime patikslinti, kad jeigu žala atsiranda dėl UAB "Švaros broliai" kaltės, mes atsakomybės nevengiame ir kompensuojame nuostolius pagal Lietuvos Respublikos Susisiekimo ministro ir Lietuvos Respublikos finansų ministro patvirtintą Kelių transporto priemonių vertinimo instrukciją.
Per 2 savaites svaros broliai tik pripazino kad padare zala (kas buvo aisku ta pacia diena), normalios draudimo kompanijos tokia zala sutvarko per 10 min telefonu. Svaros broliai kol kas per menesi net paskaiciuoti zalos nesugebejo. Gerai kad turime kasko draudima jei ir toliau svaros broliai vengs atsakomybes. Nepriimtinas svaros broliu poziuris i darba ir darbuotoju visiska nekompetencija administruojant zalas. Taip blogai kaip jus nedirba ne viena draudimo kompanija. Paziuresim ar sugebesite per 2018m. Isspresti sia elementaria zala.
UAB "Švaros broliai" 2018-12-19 15:06:10
Jeigu svaros broliai nevengu atsakomybes, nulauzto valytuvo zala butu apmokeje per kokia savaite. Jau laukiam menesi ir kol kas zala nera kompensuota. Isvada kad svaros broliai vengia atsakomybes.
2018-12-19 15:06:10 IP 82.135.136.68
Klientas 2018-12-17 12:08:59
Tai yra pati blogiausia plovykla Lietuvoje, nes lauzo automobilius ir vengia zalos kompensavimo. Be kasko draudimo cia pavoinga plauti masina nes uz sugadinimus negausite pinigu. Svaros broliai samdo tokius finance property ir jums paskaiciuoa 2-3 kartus maziau ppinigu nei reikia automobiliui suremontuoti po plovimo. Svaros broliu "nesvarus zaidimai". Po menesio ginco kreipiausi i kasko draudima kad suremontuoti svaros broliu suniokota automobili.

Hirmus
Automobilių švaros centras SONAX

Adresas: Laisvės pr. 125, LT-06118 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių plovyklos.
Automobilių švaros centras SONAX - vokiška švaros kokybė! Atvėrėme duris, kad galėtume Jums pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas Vilniuje. Esame oficialūs ir vieninteliai Vokietijos kompanijos „SONAX GMBH“ įgalioti atstovai Lietuvoje atlikti atomobilių priežiūros paslaugas. Džiaugiamės galėdami...
Ainava
Valymo paslaugos, Tekstilinė automobilių plovykla

Adresas: Pilaitės pr. 7, LT-05132 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; automobilių plovyklos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; popierius, jo gaminiai; švaros, valymo paslaugos.
Ainava, UAB - valymo paslaugos verslui ir ne tik. Jau 22 metus dirbame patalpų valymo ir teritorijos priežiūros srityje, turime sukaupę didelę patirtį. Įmonės darbuotojų tikslas yra tenkinti klientų užsakymus ir suteikti tokio lygio paslaugas, kad jiems nereiktų ieškoti kitų sprendimų. Šiandien mūsų paslaugomis...
Švaros Garantas
VISOS VALYMO PASLAUGOS

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 40, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; automobilių plovyklos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; sandėliavimas; švaros, valymo paslaugos.
UAB “Švaros Garantas“ - Garantuojame švarą Jūsų patalpose ir skaidrias kainas. UAB “Švaros Garantas“ - valymo paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje . KASDIENIS PATALPŲ VALYMAS IR PRIEŽIŪRA : prekybos centruose, parduotuvėse, verslo centruose, viešosiose įstaigose, gamybos...
Gerdnesta
Adresas: Merkinės g. 83, LT-62235 Alytus.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; automobilių plovyklos; buities paslaugos; švaros, valymo paslaugos.
GERDNESTA, MB - profesionalias valymo ir švaros serviso paslaugas teikianti įmonė. Pagrindinis tikslas tenkinti klientų poreikius švaros paslaugų srityje. Siūlome aukštos kokybės švaros paslaugas: namų, butų, įmonių patalpų valymas, langų bei poremontinis valymas, periodinis valymas, langų valymas, minkštų baldų...
Transekspedicija
Adresas: Galinės g. 1, Galinės k., Avižienių sen., LT-14247 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių plovyklos; ekspedijavimas; eksportas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; patalpų nuoma; perkraustymas; sandėliavimas; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; transporto paslaugos.
UAB “Transekspedicija” įkurta 1990 m. Vilniuje. Tai lietuviško kapitalo transporto-ekspedicinė logistikos įmonė. UAB “Transekspedicija“ įsikūrusi naujame šiuolaikiniame transporto ir logistikos centre strategiškai patogioje vietoje šalia „Via Baltica“ magistralės, Vilnius-Panevėžys kelio 16-ame kilometre...

E-GASTRO viskas ko reikia Jūsų virtuvei
E-GASTRO viskas ko reikia Jūsų virtuvei 04-12 13:09
HoReCa sektorius - viena iš daugialypių pramonės šakų. Maitinimo paslaugomis yra plačiai naudojamasi ir jos sudaro nemažą kasdienybės dalį. Restoranų, viešbučių, mokyklų ir...
Rinkoje laukiamas "Samsung Galaxy Fold" lūžta
Rinkoje laukiamas "Samsung Galaxy Fold" lūžta 04-18 18:11
Neseniai pristatytas beveik 2.000 USD kainuosiantis "Samsung" išmanusis telefonas "Galaxy Fold", turintis perpus sulenkiamą ekraną, lūžta vos po kelių dienų naudojimo, teigia apžvalgininkai.
Biržos prieš Velykas susikoncentravo į pozityvą
Biržos prieš Velykas susikoncentravo į pozityvą 04-18 17:36
Vakarų Europos akcijų biržose investuotojai ketvirtadienį nusprendė, kad prieš Velykas reikia susikoncentruoti į gerus įmonių rezultatus ir nesureikšminti makroekonominių duomenų, kurie ne visi...

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

PepsiCo 127,01 +3,76%
Intel 58,56 +3,26%