Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Svajonių moterims, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Svajonių moterims

Atsiliepimai apie Svajonių moterims, MB

Parašyk savo nuomonę apie Svajonių moterims, MB

Esu pirkusi iš šios parduotuvės jau keletą suknelių ir esu labai patenkinta. Visada maloniai bendrauja, pataria jei kyla klausimų. Žinoma, kaip ir kitose parduotuvėse, kuriose siuvami rūbai, retai, bet pasitaiko broko ar kažkokio neatitikimo. Bet visada susisiekus su pardavėjais ir paaiškinus problemą, nekilo jokių problemų, kad pakeistų, pataisytų ir pan. Patinka, kad galima paprašyti pasiūti pagal individualius išmatavimus, tuomet tikrai žinai, kad suknelė tiks.
Svajoniu moterims 2021-01-14 22:41:05
Smagu, kad baigiame pokalbį su gera nuotaika :)
Su mielu noru leisime kad ir bet kurią prekę patikrinti :)
Iki
Faina buvo pas Jus apsipirkti nei suknelės, nei pinigų. Tikiuosi, kad kiti žmonės pas Jus neužsakinės suknelių ir nedarys tokios pat klaidos kaip aš.
Ir Jums gero vakaro
2021-01-14 22:41:05 IP 2juc8vs3
Lilijana 2021-01-14 22:35:00
Manau ne taip viskas veikia. Geltonos suknelės iš Jūsų AŠ neužsakinėjau ir jos kokybę netikrins. Čia Jūsų reikalai, kad Gerb.siunčiate kas po ranką papola. Tikrins kokybę rugiagelių spalvos (ten melyna), nebent ji nubluks ir taps geltoną :-D :-D :-D
Smagu, kad baigiame pokalbį su gera nuotaika :)
Su mielu noru leisime kad ir bet kurią prekę patikrinti :)
Iki
Svajoniu moterims 2021-01-14 22:16:39
Gerai, pateiksime jiems mūsų susirašynejimą ir įrodymus, kad geltoną suknelę buvote išpakavusi, o tai reiškia, kad tikrai matėte kokybę, bei paprašėte pakeisti į užsakytą spalvą.
2021-01-14 22:16:39 IP 2juc8vs3
Lilijana 2021-01-14 22:04:17
Alisa Kozar, 198 straipsnis. Neteisėtas elektroninių duomenų perėmimas ir panaudojimas.

Atkreipkite dėmesį Į užsakymo datą :
Svajonių moterims rašiau ir prašiau patarimo: 05.12.2020
užsakiau suknelę: 08.12.2020.

Išnagrinės Jūsų suknelės sudėtį ir kas įėina į suknelės kainą Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą.
Svajoniu moterims 2021-01-14 20:24:53
3€ tai grąžinimo išlaidos. Į prekės kainą siuntimo išlaidos nėra skaičiuojamos.
Šilta angora nebuvo žadėta, prisegame prekės aprašymą, visų antrą pakartosime eilinį kartą JUS BUVOTE GAVUSI GELTONOS SPALVOS IR PUIKIAI MATETE AUDINĮ, REIKĖJO ATSISAKYTI PIRKINIO.

Atkreipkite dėmesį Į užsakymo datą :
Svajonių moterims rašiau ir prašiau patarimo: 05.12.2020
užsakiau suknelę: 08.12.2020.

2021-01-14 20:24:53 IP 2juc8vs3
Lilijana 2021-01-14 20:12:19
Labas vakaras,
užsakymas skambėjo: S didi ilgis 107, rugiageliu spalvos. Ačiū
Re: E05 3/4 RANKOVĖMIS ANGORA, 29eur. + 3 eur.kurjeris ir + 3 eur. Omniva. Suknelės išlaidos 35 eur.
Aš ir pati matau kad melynos spalvos suknelė, o ne rugiagelių.

Gražinau suknelę, nes suknelė PERSIŠVIEČIA. Kur žadėta šilta Angora???

Noriu paminėti visiems, kas skaitys atsiliepimą. Suknelės verte yra su išlaidomis 35 eur, o ne 29 eur. ir buvo siuvama pagal klientes individualius ismatavimus (melas: S didi ilgis 107, rugiageliu spalvos). Geltona suknele ji matuotis nenorejo, nes tai neva tai "kakucio" spalva. Klientes buvo atsiprasyta uz klaida, bei apmoketos visos transportavimo islaidos prekes atsiemimui ir pakeitimui. RUGIAGELIU SPALVOS SUKNELĖ UŽSAKIAU. Kitos spalvos suknelę neprivalau matuotis, kad paskui man neparašytu, kad suknelę sugadinau besimatuodama.

Išsiunčiau prekę (suknelę, , IŠ ŠILTOS ANGOROS") ir pateikiau prašymą į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą.
3€ tai grąžinimo išlaidos. Į prekės kainą siuntimo išlaidos nėra skaičiuojamos.
Svajoniu moterims 2021-01-14 15:01:35
Sveiki, gavusi geltona suknele, Jus atsisakete net ja pasimatuoti del dydzio. Taip pat turejote puikia galimybe apziureti medziaga, net neispakavus is permatomos pakuotes vistiek puikiausiai matosi audinys. Gavusi melynos spalvos suknele is pradziu pareiskete, kad neatitinka spalva, paskui jau Jums netiko ir kokybe, nors pas mus yra nurodyta audinio sudetis prie prekes aprasymo, kad tai ne gryna angora, o maisyta su sintetika.Toliau sumastete, kad mes sukneles dazome.

Norime pamineti visiems, kas skaitys si atsiliepima, kad sukneles verte yra tik 29eur ir buvo siuvama pagal klientes individualius ismatavimus, uz ta pacia kaina. Geltona suknele ji matuotis nenorejo, nes tai neva tai "kakucio" spalva. Klientes buvo atsiprasyta uz klaida, bei apmoketos visos transportavimo islaidos prekes atsiemimui ir pakeitimui.
Jeigu kliente, gavusi neteisingos spalvos suknele, mums pranestu jog audinys jai nepatinka ir ji nebenori tokios sukneles, jai butu grazinti pinigai.

Linkime visiems puikiu apsipirkimu ir labai prasome, bet kur apsiperkant, visada skaityti audinio sudeti ir kita pateikta informacija apie preke.
Labas vakaras,
užsakymas skambėjo: S didi ilgis 107, rugiageliu spalvos. Ačiū
Aš ir pati matau kad melynos spalvos suknelė, o ne rugiagelių.

Gražinau suknelę, nes suknelė PERSIŠVIEČIA. Kur žadėta šilta Angora???

2021-01-14 15:17:49 IP 2juc8vs3
Aliona 2020-12-21 16:13:56
Uzsakiau suknele dovanai, bet gavus suknele ir ispakavus paziureti biski soke buvau. Maza to kad siulai daug kur neapkirti tai dar dvi gan dideles skilutes suknelej. Tikrai darbas padarytas atmestinai. Ir viena laime kad facebooke negalima atsiliepimo parasyti. Tai niekam nepatarciau uzsakineti
Sveiki, p. Aliona,
Jusu atveji prisimename ir tikrai buvo Jusu atsiprasyta ir pasiulyta iskviesti Jums kurjeri, bei pakeisti preke i kokybiska. Jus atsisakete, parasete kad sutvarkysite pati. Taip pat siuleme ir grazinti preke.
Tikrai visiems pasitaiko broku, praleista siule siuvant ir pan. bet svarbiausia, kad musu imone visada prisiims savo kalte, bei apmokes visas transportavimo islaidas keiciant ar grazinant brokuota preke.

Labai apmaudu, kad zmones skuba rasyti tik blogus atsiliepimus, o geru zodziu pagaili. Taciau kam bus idomu, kvieciame uzsukti www.svajoniumoterims.eu arba i musu Facebook paskyros atsiliepimu albuma, kad galetumete isitikinti, kad tikrai dirbame labai atsakingai ir su meile savo klientems: https://bit.ly/3lT6z6D
2021-01-14 15:01:35 IP 2juc8vs3
Lilijana 2020-12-26 22:57:52
užsakiau iš www.svajoniumoterims.eu rugiagelių spalvos suknelę (medžiaga angora). Iš pradžių atsiunte geltoną suknelę, pareiškiau pretenziją. Atsiunte kurjerį pasiėmė suknelę ir padaže melynai. Suknele persišviečia, angoros nerasta. Atsiimti prekė ir grąžinti pinigus pardavėja nenori. Ar yra dar nukentėjusių žmonių?

MB Svajoniu moterims
2020-05-28 15:56:24 IP 2detp9cv
Rasa 2020-03-22 16:10:43
Neperseniausiai užsisakiau dvi sukneles. Suknelė su apykakle tiko puikiai, suknelė su drugeliais, nors sakiausi to pačio dydžio, iš pažastų ir rankogalių buvo ankštoka, siūlės nesitampo, lyg užverštos. Kadangi sakiausi trumpesnę, buvau įspėta, kad grąžinti negalėsiu, tai pretenzijų dėl to nereiškiu. Prie visko dar vienas suknelės šonas 2 su trupučiu cm. ilgesnis už kitą. Labai atmestinai pasiūta, o gaila, nes medžiagos neblogos, modeliukai irgi, planavau dar sakytis, bet dabar jau bijau, nuotaika šiek tiek sugadinta.Bandžiau tai parašyti įmonės puslapyje, jų facebook paskyroju, bet to padaryti neįmanoma, matyt kritika nepriimtina.
Sveiki, atsiprasome, jeigu pasitaike brokas. O ar rasete mums asmeniskai? Jeigu musu kalte, nors ir buvote ispeta del to, kad negalesite grazinti, mes butumeme tikrai pasiule ar sutvarkyti broka arba priimti atgal nekokybiska preke.

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.

Adresas: Liepyno g. 2, LT-08105 Vilnius.

Teleodontologija – rūpinkitės sveikata nuotoliniu būdu
Teleodontologija – rūpinkitės sveikata nuotoliniu būdu 01-13 11:15
Didžiausias Lietuvoje odontologijos klinikų tinklas siūlo pacientams konsultuotis virtualiai. CLINIC|DPC marketingo vadovė Paulina Šlėvė sako, jog nuotolinis konsultavimo būdas leidžia...
Labiausiai augusių 2020 metais įmonių sąrašas
Labiausiai augusių 2020 metais įmonių sąrašas 01-11 09:32
Rekvizitai.lt skelbia labiausiai augusių įmonių (AB, UAB, MB, IĮ) sąrašą. Skaičiuojamas 2020.01.01 - 2020.12.31 darbuotojų skaičiaus prieaugis. 1. UAB "Barbora" +795 2. UAB "Biuro" +487 3...
Norvegija pradeda švelninti kai kuriuos apribojimus
Norvegija pradeda švelninti kai kuriuos apribojimus 01-19 10:38
Norvegija pirmoji Europoje imasi švelninti vėliausius apribojimus, įvestus koronaviruso pandemijai stabdyti. Toks sprendimas priimtas, nes dvi savaites taikytos papildomos priemonės, atrodo, davė...

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Western Union 21,93 +1,25%
Keurig Dr Pepper 31,86 +1,01%