Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Svagilat Corporation, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Svagilat Corporation

Atsiliepimai apie Svagilat Corporation, UAB

Tyras vanduo - puikios savijautos garantija
Melga
Parašyk savo nuomonę apie Svagilat Corporation, UAB

Jūratė 2020-09-27 11:40:41
Man pačiai nesenai ši įmonė darė gręžinį ir šiek tiek ankščiau keliems pažistamiems, kurie ir rekomendavo. Abi grupės (kurie darė gręžinį ir antra kas pajungė), aukščiausios srities specialistai. Mandagūs, dirbo kruopščiai, atsakingai, tvarkingai. Negaliu patikėti ka parašė žemiau atsiliepimuose. Paskambinus man iškarto pasakė, kad 2 mėn į prieky viskas užimta. O darbų eigoje, visada perskambindavo, jeigu rasdavo praleistą skambutį. Drąsiai rekomenduoju kreiptis tik į šią įmonę.
Ačiū labai, malonu sulaukti padėkos iš patenkintų klientų.
Svetlana 2020-09-23 20:52:51
Neužsakyniekit čia žmonės! Užsakėm, tai pasakė po dvieju savaičiu. Po dvieju savaičiu niekas net nepaskambino, pradėjom skambinti, tai maitino tik pažadais, tai ketvirtad, tai penkrad. Vėl tyla. Skambinam, vėl pażadai, kad paskambins vakare. Aišku taip niekas ir nepaskambino. Taigi neprasidiekit su šia firma. Sugaišom trys ssvaites ☹ dar pakelia rageli nemalonus žmogus, toks jausmas, kad tu jam skolingas.
Laba diena, Apgailėstaujame už tokią situaciją. Darbų Vadovas gavo įspėjimą. Gaila, kad nepaskambinot į kitą darbo telefoną, tikrai išsprestume situaciją.Visadą perskambiname. Kiekvieną dieną gauname daug skambučių, kartais pavyksta perskambinti tik sekančią dieną. Atsiprašome už sukeltus nepatogumus.
Marius 2020-06-17 08:21:58
Padare bloga grezini ir labai vangiai bei atsainiai imituoja tvarkymo darbus.
Laba diena, labai gaila, kad Jums pasirodė jog mūsų darbuotojai imituoja, kad kažką tvarko. Buvo tuoj pat sureaguota į Jūsų skambutį. Darbuotojai darė viską, kad sutvarkyti šią problemą. Nepavykus sutvarkyti šio gręžinio, Jums pagal garantiją buvo išgręžtas naujas gręžinys. Apgailėstaujame, kad įvyko tokią situaciją, tikimės kad naujas gręžinys tarnaus ilgus metus.
Padare bloga grezini ir labai vangiai bei atsainiai imituoja tvarkymo darbus.

SIMPER statyba
Statybos darbai, statybų valdymas ir priežiūra

Adresas: Karaliaus Mindaugo pr. 66-1, LT-44351 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; geodezija, kartografija; geologija; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; konsultacijų paslaugos; metalo konstrukcijos, angarai; projektavimas; santechnika; stogų dangos, paslaugos; šildymas, įrenginiai; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „SIMPER statyba“ veiklos sritys: Statybos darbai Rekonstravimo darbai Remonto darbai Bendrieji statybos darbai Specialieji statybos darbai Statybos užbaigimo organizavimas Statybos valdymas ir konsultavimas UAB „SIMPER statyba“ vykdo veiklą pastatų statybos ir statybos valdymo srityje. Statome, rekonstruojame...
URETEK Baltic OU Lietuvos filialas
URETEK Baltic

Adresas: Gėlių g. 2, Avižieniai, LT-14184 Vilniaus r.
Veiklos sritys: geologija; konsultacijų paslaugos; projektavimas; statyba; statybinės medžiagos; šiltinimas, renovacija; tyrimai, ekspertizės.
URETEK yra geotechninių inžinerinių darbų įmonė, renovavimo srityje sprendžianti grunto, esančio po pamatais, grindimis ar kitomis konstrukcijomis, problemas. Unikali URETEK geopolimerų technologija siūlo išvystytus ir tikslius sprendimus sėdančių grindų bei pamatų stabilizavimui ar pakėlimui, grunto stabilizavimui...
Grota
Adresas: Eišiškių pl. 26, LT-02184 Vilnius.
Veiklos sritys: geologija; gamtos apsauga; projektavimas; žemėtvarka.
UAB “GROTA” įkurta 1991 m. spalio mėn. 7 d. Įmonės svarbiausios veiklos kryptys: Požeminio vandens užterštumo tyrimai; Monitoringas ir taršos grėsmės prognozavimas; Naftos produktais užterštų vandeningų sluoksnių valymas; Požeminio vandens eksploatacinių išteklių vertinimas; Požeminio vandens vandenviečių apsaugos...
Gelmių Tyrimai, J. Kličiaus IĮ
Adresas: Kaukų g. 37, LT-08400 Vilnius.
Veiklos sritys: geodezija, kartografija; geologija; konsultacijų paslaugos; naudingosios iškasenos; statyba; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
Inžineriniai geologiniai tyrinėjimai Gręžiniai geoterminiam šildymui Vandens telkinių paieška Vandens gręžiniai, jų įrengimas Karjerų projektavimas Naudingųjų iškasenų telkinių paieška (žvyro, smėlio, dolomito, klinčių, molio ir t.t.)
Geofirma
Inžineriniai geologiniai ir geotechniniai tyrimai

Adresas: Konstitucijos pr. 8A, LT-09308 Vilnius.
Veiklos sritys: geologija; konsultacijų paslaugos; projektavimas; tyrimai, ekspertizės.
Inžineriniai geologiniai ir geotechniniai tyrimai Ekogeologiniai tyrimai Požeminio vandens monitoringas Pamatų pagrindo įvertinimas Pagrindų sutankinimo kontrolė Pastatų plėišėjimo priežasčių nustatymas Geotechninės ekspertizės ir konsultacijos

Pagal Europos koronaviruso "šviesoforą" Lietuva yra geltonojoje zonoje
Pagal Europos koronaviruso "šviesoforą" Lietuva yra geltonojoje zonoje 10-23 21:42
Nuo pirmadienio įsigalioja naujas, pagal šviesoforo principą sudarytas koronaviruso paveiktų ES ir kai kurių kitų Europos šalių sąrašas – Lietuva yra geltonojoje zonoje.
Vilnius, Kaunas ir Klaipėda įtraukti į raudonąją COVID-19 zoną
Vilnius, Kaunas ir Klaipėda įtraukti į raudonąją COVID-19 zoną 10-23 21:00
Nuo pirmadienio visi didieji Lietuvos miestai ir dar 5 savivaldybės priskiriamos vadinamajai raudonajai zonai. Tai – Vilniaus, Kauno, Klaipėdos miestai ir Vilniaus, Širvintų, Šilalės, Trakų ir...
R. Kurlianskis: J. Basanavičiaus paminklu rūpinausi ne aš, o R. Raulynaitis
R. Kurlianskis: J. Basanavičiaus paminklu rūpinausi ne aš, o R. Raulynaitis 10-23 18:49
Buvęs "MG Baltic" viceprezidentas Raimundas Kurlianskis neigia siekęs paveikti tuometinius Liberalų sąjūdžio politikus, kad paminklas Jonui Basanavičiui būtų pastatytas sostinės Konstantino...

Ar Jums kelia nerimą Covid-19 skaičiaus didėjimas?

AT&T 28,28 +5,84%
Nasdaq 130,09 -1,72%