Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Šv. Kristoforo odontologijos klinika, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Šv. Kristoforo odontologijos klinika

Atsiliepimai apie Šv. Kristoforo odontologijos klinika, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Šv. Kristoforo odontologijos klinika, UAB

Iki siol negaliu nusiraminti kaip blogai tvarko dantuku jusu gydytoja Olga Siniakova. Padare mano astunto dantuko nuotraukos, - tai rengenas rodo tiktai maziau 0, 5 jo dali, - labai maza dantuko gabaliuka. Pati O.Siniakova atsisake gydyti sito astunto dantuko. Siunciau e-mailu i kitus stomatologinius klinikos : gydytojai labai nepatenkinti kodel nepilnas dantuko rengenas ?! Sakydavo, kad pagal sita nuotrauka jie nemato dantuko bukles. Gerai, radau gydytojos, kuri perdare ta rengena, sutvarke ta dantuka, pastate vainikeli. Paskui prasidejo kita problema : dantukas, kuris buvo tvarkytas 2020 metais vasaros metu ir dantukas, kuris buvo tvarkytas 2020 metais rudeni, - 2020 metais gruodzio menesi sitie dantukai pradejo man skaudeti. Dabartine mano gydytoja sako, kad jie nekvalifikuotai uzplombuoti. Visa tai darydavo Olga Siniakova. Dabartine mano gydytoja perdarineja O.Siniakovos darba. Prisimenu sv.Kristoforo klinikos vadovo zodzius : "mes tvarkome dantuku kaip sau". Klausymas : Jus sau irgi taip nekvalifikuotai tvarkote dantuku ?
Padare astunto dantuko nuotraukos, - tai rengenas rodo tiktai maziau 0, 5, - labai mazo dantuko gabaliuko.
Siunciau e-mailu i kitus stomatologinius klinikos : gydytojai labai nepatenkinti kodel nepilnas dantuko rengenas. Sakydavo, kad su sita nuotrauka jie nemato dantuko bukles.
Gerai, radau gydytojos kuri perdare ta rengena, sutvarke ta dantuka, pastate vainikeli.
Dabartine mano gydytoja sako, kad jie nekvalifikuotai uzplombuoti.
Visa tai darydavo Olga Siniakova.
Dabartine mano gydytoja perdarineja O.Siniakovos darba.
Klausymas : Jus sau irgi taip nekvalifikuotai tvarkote dantuku ?
Sakote, kad darote "kaip sau" ?
Jusu pasiulymas buvo mamai istraukti keturiu priekiniu dantuku, - tai darote kaip sau ?
Tai, prasau, galite istraukti sau keturiu priekiniu dantuku.
O mano mamai kvalifikuotas gydytojas pilnai sutvarke visu keturiu priekiniu dantuku. Ir as su mama esame labai LAIMINGI !!!

Man irgi is Siniakovos buvo pasiulymas istraukti dantuko.
Irgi mano dantuko sutvarke kvalifikuotas gydytojas.
Tok ispudis, kad Siniakova gali tik daryti dantuku nuotraukos ir paskui situ dantuku traukti.
Apie koki sazininguma arba neatsakinguma jus, gerbiamas, kalbote ?
Manau, kad klinikoje nera saziningumo, nes kaina uz nuotrauka dideli, o probema nesprendziama.
Siniakova negalejo suprasti, kad randona dantena labai greitai sutvarkoma su vata ir arbatmedziu aliejumi.
Siniakova man pradejo aiskinti kad tai viskas eina is vidaus : is saknu, is kanalu.
Apie koki tada jos kvalifikacija galima kalbeti ?
Mano mamai 82 metu ir aisku, kad mama negyvens dar 100 metu. Tai kam jos kankinti ir traukti taip reikalingu jai dantuku ? Kvalifikuotas gydytojas iki paskitiniu momentu stengesi issaugoti dantuko, o nekvalifikuotas gydytojas stengesi dantuko istraukti, kadangi nekvalifikuotas gydytojas masto taip : nera dantuko, nera problemu.

Pas jus buvo labai kvalifikuota gydytoja. Tai Audrone Baranauskiene. Ji labai gerai tvarkydavo ivairiu sunkumu dantuku. Bet ji isejo. Deja isejo. Gaila, labai gaila.
Daugiau neatsakinesiu i jusu komentarus.
Nes esu laiminga, kad radau kvalifikuota gydytoja.
O jusu klinikos noriu pamirsti, nes tai buvo kaip baisus sapnas.
P.S. Jums as dekinga tik uz viena momenta : kad jus palinkejote mano mamai svekatos. Tai pazityvas.
Gerb. p. Nazimova, apgailestauju, kad leidote sau parašyti tokį neatsakingą atsiliepimą apie patyrusią, geriausią klinikos gydytoją Olgą Siniakovą. Jūsų atveju mes negalėjome leisti sau atlikti "pageidavimo koncerto", nes Jūsų lūkesčiai buvo neadekvatūs esamai situacijai. Jei kažkas ir "sutvarkė problemą", tai klausimas ar ilgam... Ar neteks mokėti du kartus už tos pačios problemos sprendimą?
Mūsų klinikos gydytojai vadovaujasi principu "daryk kaip sau" ir niekada nebandome pataikauti pacientui, kai jo klinikinė situacija nepalanki. Esame sąžiningi ir atviri. Gali tai nepatikti, bet kiekvienas pacientas turi žinoti tikrąją būklę ir gydymo prognozę.
Bet kokiu atveju, kolektyvo vardu linkiu Jums sveikatos.
G.Gumbelevičius, klinikos vadovas
Gydytojai sitos klinokos labai neaukstos kvalifikacijos.
Mano mamai padare dantu nuotrauku ir pateike isvada : keturi dantukai nera gydomi.
Man irgi padare nuotraukos ir pateike isvada : dantukas nera gydomas.
As pradejau internetu, siusdami dantu nuotrauku, ieskoti gydytojo, kuris galetu padeti.
Ir radau pagalbos, dantukai labai gerai sutvarkyti.
Kristoforo klinikoje labai silpnos kvalifikacijos Olga Syniakova.
Kitiems zmonems nepritariu pas ja gydytis.
Mes su mama, po tokiu pateiktu mums isvadu, isejome su prasymu isbrauktu is ju klinikos sarasu.
Kliente mano zmona. Dedant breketus eigoje atsiranda papildomi mokesciai, kurie nebuvo mineti iki tol, taip pat nepriima nors metas korekcijoms, nuraso daug menesiu i prieki (cia dar nebuvus karantina draudimui, bet pradzioj pandemijos), pazistamus kitoj klinikoj tuo metu prieme. Tos pacios gydytojos dirba kitose klinikose, tai bent galima bandyt derint asmeniskai, bet tada geriau iskart taip ir daryt. Daugiau paslaugom nesinaudosim.
Kiek teko lankytis, geriausia klinika Vilniuje. Gera vieta, netoli Panoramos ir Gedimino prospekto, turi savo parking place, jaukus laukiamasis, fainos administratorės :) Gintautas, Audronė, Olga, dirba super gerai. Viena gydytoja nelabai patiko, neatsimenu vardo. Kainos nėra pačios pigiausios.
Mano pažintis su klinikoje dirbančiais gydytojais prasidėjo dar 2014. Labai kruopščiai ir profesionaliai dirba gyd. Olga Siniakova. Puikiai operuoja gyd. Gintautas Gumbelevičius. Tačiau labai nusivyliau kai teko laukti daugiau nei pusvalandi gyd. periodontologės priėmimo, nors vizitui buvau užsiregistravus prieš mėnesį. Ir mano darbotvarkė pakankamai intensyvi todėl ilgiau laukti negalėjau. Manau kad registratūros vadybininkė turėjo įspėti mane dėl pasikeitusio vizito laiko.
Pirmas įspūdis tikrai labai geras! Puiki klinika! Gydytoja Audronė dirba profesionaliai ir išsamiai bei raiškiai atsako į visus rūpimus klausimus.

SB dantų klinika
CLINIC | DPC dantų priežiūros centras

Adresas: Savanorių pr. 314A-1, LT-49452 Kaunas.
Veiklos sritys: odontologija, paslaugos; medicinos įstaigos, paslaugos.
CLINIC | DPC – didžiausias odontologijos klinikų tinklas Lietuvoje. Čia teikiamos visos įmanomos bendrosios ir šiuolaikinės odontologinės priežiūros paslaugos: Dantų implantacija Momentinė implantacija All-on-4 Zygoma Cirkonio implantai Trefoil sistema Dantų protezavimas Dantų šaknų kanalų gydymas Dantų ir...
Baltijos implantologijos centras
Dantų rekonstrukcijos, dantų gydymo centras

Adresas: Kniaudiškių g. 46-65, LT-37122 Panevėžys.
Veiklos sritys: odontologija, paslaugos; medicinos įstaigos, paslaugos.
Odontologijos klinika Panevėžyje ir Utenoje “Baltijos implantologijos centras”- Panevėžio mieste mus rasite, Kniaudiškių gatvėje 46, o Utenoje Donelaičio gatvėje 12, itin patogiose vietose įsikūrusiose klinikose dirba aukščiausios kvalifikacijos specialistai iš visos Lietuvos. Čia, teikiant visas odontologijos...
Šypsenų laboratorija
NEODENTA odontologijos klinika

Adresas: Baltų pr. 49A, LT-48233 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos.
NEODENTA – tai visas tik aukščiausios kokybės odontologijos paslaugas suaugusiesiems ir vaikams teikianti klinika, įkurta tam, kad kiekvienas turėtų pačias geriausias sąlygas rūpintis savo dantų sveikata. Klinikos stiprybė – čia dirbančių specialistų komanda. Gydymo kokybę užtikrina naujausius šiuolaikinės...
Stomatologijos poliklinika
Kauno Denticija

Adresas: Vytauto pr. 14, LT-44355 Kaunas.
Veiklos sritys: odontologija, paslaugos; medicinos įstaigos, paslaugos.
“KAUNO DENTICIJA” - TEIKIAMOS VISOS ODONTOLOGIJOS PASLAUGOS IR SUAUGUSIEMS, IR VAIKAMS: Dantų protezavimas Dantų implantacija Sedacija, trumpoji narkozė Ortodontija, dantų tiesinimas Endodontinis, dantų šaknų kanalų gydymas Protinių dantų šalinimas Estetinis plombavimas Vaikų odontologija Periodontologija Dantų...
Angitia
Odontologijos klinika Kaune

Veiklos sritys: odontologija, paslaugos; medicinos įstaigos, paslaugos.
Dantų gydymas, protezavimas, implantavimas, tiesinimas, balinimas. Vaikų dantų gydymas. Dantų rentgenas, kompiuterinė diagnostika. Dantų vagelių padengimas silantais, apnašų, akmenų valymas. Stomatologo paslaugos. Dantų profilaktinė apžiūra Sisteminga profesionali odontologo atliekama dantų profilaktinė apžiūra ir...

J. Bidenas pasikalbėjo su V. Putinu: išreiškė paramą Ukrainos suverenitetui ir susirūpinimą dėl A. Navalno 01-26 21:53
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas ir Jungtinių Valstijų prezidentas Joe Bidenas pasikalbėjo telefonu, antradienio vakarą pranešė Kremliaus spaudos tarnyba ir Baltieji rūmai.
Kauno savivaldybė siekia perimti Linkuvos dvaro teritoriją
Kauno savivaldybė siekia perimti Linkuvos dvaro teritoriją 01-26 20:22
Kauno miesto savivaldybė rengiasi perimti Šilainių mikrorajone miesto pakraštyje esančio Linkuvos dvaro teritoriją – tokį sprendimo projektą ruošiamasi teikti Kauno savivaldybės tarybai.
JAV Senatas patvirtino A. Blinkeną valstybės sekretoriumi
JAV Senatas patvirtino A. Blinkeną valstybės sekretoriumi 01-26 20:14
JAV Senatas antradienį lengvai patvirtino Anthony Blinkeną valstybės sekretoriumi, jo kandidatūrą parėmus ir įtakingiems respublikonams.

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Western Union 22,71 +2,95%
American Express 121,15 -3,96%