Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Susisiekimo paslaugos, savivaldybės įmonė

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Susisiekimo paslaugos, SĮ

Atsiliepimai apie Susisiekimo paslaugos, savivaldybės įmonė

Parašyk savo nuomonę apie Susisiekimo paslaugos, savivaldybės įmonė

Suprantu, jog šiuo metu dėl karantino yra sunki situacija, tačiau vistiek nemanau, jog 7 troleibuso vairuotojui/ai iš skalvių stotelės 10.41 reikėjo man prieš nosį, vos nepriveriant man rankos uždaryti duris, kai troleibuse buvo tik vienas žmogus, nemanau, kad as pažeidžiau kažkokias karantino taisykles, kad šitaip reikėjo pasielgti. Gėda.
Sveiki, Noriu paklausti, ar tiesa, kad nuo pirmadienio, dėl koronos viruso grėsmės ir galimo užsikrėtimo viešasis transportas važinės su atidarytais langais?
Keleivių ir bagažo vežimo Vilniaus m. savivaldybės viešuoju transportu taisyklėmis 4 p., 4.6. p.p. nurodyta, "keleivių kontrolės pradžia - tai momentas, kai viešojo transporto priemonė privažiuoja stotelės, prie kurios artėjama ir kurioje kontrolieriai vykdo keleivių kontrolę, įvažą ir vairuotojas užblokuoja komposterius. 4.7 p.p. nurodyta, kad " keleivių kontrolės pabaiga - tai momentas, kai vairuotojas atblokuoja komposterius, o kontrolierius pažymi specialiose patikros priemonėse kontrolės pabaiga".17.4 p. vairuotojas privalo "prieš pat įvažiuojant į stotelės, kurioje vykdoma keleivių kontrolė, įvaža blokuoti elektroninius komposterius ir nedelsiant pranešti keleiviams, kad artimiausioje stotelėje bus atlikta keleivių kontrolė". Pažymiu, e. bilietas buvo pirktas važiuojamu autobusu komposteriu ir pateiktas kontrolieriams, kurie nutarime administracinio nusižengimo byloje nurodė, kad bilietas pažymėtas po kontrolės pradžios. Kilo klausimas, kaip galima privalomo "blokuojančio komposterio" realiai pirktą e. bilietą, vertinti, kad "kontrolei buvo pateiktas negaliojantis terminuotas bilietas ir skyrė baudą.
Šiandien, 2020-03-08, jei esi merga / moteris / mergaitė - transporto kontrolieriai merginų netikrina.
Kodėl ? už ką ??? Vien dėl o, kad turi papus - tai jau gauna kažkokią teisę važinėti transportu per moterų dieną nemokamai ? Kas tos moterys? neįgalios ar ką, kad joms tokia teisė ir garbė suteikiama? Ar jos nemokamai gai važiunėti tik dėl to - kad tai neva kompensacija už tai, ad yra aptarnaujantis vyrų personalas?
Tai jei moterų diena, tokia baisiai svarbi, tai davai, darom lygiąsias, per vyrų / tėvo dieną darykit transportą vyrams nemokamą, netikrinkit vyrų, dovanokit jiems gėles, o moteris bauskit ir veskit į autobusiukus, kad jos ten gautų baudas.
Žiauriai nemėgstu neteisybės, kai blakstienoms pamirksi - ir vien dėl to, kad esi silkė - baudos negauni.,

Žinau, kad mano komentaras tiems, kurie turi vakarais aptarnaujamą personalą nepatiks - bet man nesvarbu. Atėjau čia pasakyti ką manau apie moterų dieną. IR tiek žinių. Darykit išvadas.
Įmonė kurios paskirtis apiplėšinėti - tai tą sėkmingai ir daro. Susimokėjau sąžiningai už parkingą prie pat ženklo o pasirodo ten kažkur prieš tai yra kitas ženklas kuris nurodo jog stovėti džiaudžiama...man metrą kaskart vežiotis kad tiksliai atstumus pasiskaičiuoti? Jei išrašot baudą nuo 30 iki 90eur tai grąžinkit pinigus už parkingą.
Kontrolierius 00295 uolus darbuotojas, tikiuosi premijos negausi už išplėštus iš kitų žmonių pinigus.
Živilė Gadliauskaitė
2020-03-02 17:37:53 IP 5f4somv4
Šiandien 2020-03-02 įlipau į 5g autobusą justiniškių stotelėje, iškart įsijungiau bilietų pirkimo sistemą, tačiau panašu, kad ji nėra tokia greita kaip 5g vairuotojas, tad taikos stotelėje, man net nespėjus gauti bilieto, buvau išlaipinta ir man buvo išrašyta bauda. Kontrolieriai kaltina mane, nes, pasak jų, aš turėjau spėti, tačiau kaip man reikėtų spėti per 30 sekundžių ir nusipirkti, ir aktyvuoti bilietą? Kad galėtų rašyti baudas, pirmiausia, reikia susitvarkyti sistemą:)
Būkite atidūs. Blogiau nei TSRS milicija. Užteko 1 minutės, kuri kainavo 20 eu. Lygiai po 1 minutės m.parkingo programa buvo blokuota 6 min, nes "vyko patikrinimas". Pasislėpę tūno ir laukia, kada galės prilipdyti baudos kvitą prie vos priparkuoto automobilio Pagailėtina. Įmonė neverta pagarbos. P.s. skubi pagalba gydymo įstaigose teikiama iper 15 min laikotarpį.
Sutvarkikite raudonoji zonz Raugyklos Gatveje, Prie IKIUKO, bala zmones stato masina i bala, neimanoma jau kenteti, o zona uz pusmeti keiciasi jau 3 kartus. Buvo zalia, po to geltona, dabar jau raudona.Sendien apmokejau visa diena, ta vadinama r.zona.O kaip ozejau kavos, jau bauda 20 eur.nuotraukas gausit ir jus, nusiuntem ministruj!
Prie technopolio aiksteleje visada statydavausi automobili, nors budavo ir viena vieta tik likus - visada ileisdavo i aikstele. Dabar, kai salia sios aiksteles padare zaliaja zona, nors ir puse aiksteles tuscios, privaziavus prie slatbaumo, raso neva nera laisvu vietu, nors puse aiksteles pilna tusciu vietu!
Laba diena.
Vakar 2020.01.30 vakare 18.00atvykus į "Liubarto stotele" teko laukti pusvalandį bent vieno 7 troleibuso kai pagal tvarkaraščius jie važiuoja kas5min., ko pasekoje buvo paveluota į kita autobusą iš stoties ir teko laukti valanda sekančio autobuso ir šalti lauke. Kadangi iš šios pusės centro link važiuoja tik1arba 7troleibusas esu labai nusivylusi.
Beto šiandien 2020.01.31 14.26 iš Džordano Dudajevo stotelės
link centro turėjo važiuoti 11autobusas kuris vėlavo pusvalandžiui, sekančio autobuso 15.03irgi nebuvo sulaukta, bet stovint laukiant kad vėluojant bet visdėlto atvažiuos buvo pastebėta kad autobusas nuvažiavo aplenkdamas stotele kitu keliu išvažiavo į Vytauto gatve, bet stotelėje kurioje jo laukė žmonės jis taip ir nepasirodė. Esu labai pasipiktinusi tokių neatsakingu vairuotojų elgesiu.
Sveiki, esu labai nepatenkinta 50 autobuso grafiku. Trečia diena iš eilės laukiu autobuso Šilo tilto stotelėje. Tenka laukti kito, nes nurodytu laiku neatvažiuoja... Grafike pažymeta, jog autobusas turėtų važiuoti apytiksliai kas dvidešimt minučių. Jeigu laiku neatvažiuoja autobusas, norėčiau, jog grafikas būtų aiškesnis.
Ačiū.
Natalja Vaitiekūninė
2020-01-09 17:02:46 IP 65fkiu6r
šiandien 2020.01.09 nuo stoteles Operos ir baleto 16.06 vaziavau su 46 autobusu Nr.4505, Valstybinis Nr.KOL709 iki stoteles Skalviu.
Noreciau padekoti vairuotojui, kuris vairavo autobusa, jis buvo labai malonus visame kame (iskaitant malonu bendravima parduodant bilietus, sklandu ir atidu vairavima, nekilo jokiu problemu atidarant pirmas autobuso dureles, kaip kitiems vairuotojiems.
Su 46 autobusu vaziuoju jau 2 metus, tai tokio vairuotojo dar nebuvau sutikusi, aciu jam uz gera ir malonia kelione namo.
Sekmes jam darbe.
Sveiki, šiandien (2020.01.04) ryte pildžiau programėlėje m ticket bilietus. Pinigus nuskaičiavo nuo sąskaitos, tačiau bilietai nepasipildė. Koėl?. Buvau priversta pirkti talonėlius pas vairuotoją. Kas man grąžins pinigus? Ir kodėl nepasipildė? Sistema tokia netobula? Prašau susisiekti su manimi. Nenorėčiau, kad dar taip pasikartotų, esu labai pasipiktitinusi.
Šiandien, sausio 2 d.41-o maršruto autobusas, važiuojantis iš Užusienio į Stotį Hidrogeologijos stotelę pravažiavo 7 val.18 min., vietoj 7.22 val. Nespėjau ne tik aš, bet ir kiti važiuojantys tuo laiku. Nors bėgau, vairuotojas manęs nepalaukė. Dažniausiai tuo laiku važiuoja 7042 numeriu pažymėtas autobusas, vairuojamas nekantraus ir nervingo vairuotojo.
Jurate 2019-10-01 21:39:45
Sian ryte ilipus i 7 marsruto troleibusa Kaukaro st. per Traffi aktyvavau bilieta. Troleibuso parko st. ilipo kontrolieriai ir nubaude mane kad vaziavau be bilieto nes aktyvavimui pritrukau 2 sekundziu. Apgailetina : (Tik dabar supratau kam tas aktyvavimas padarytas, yra atstumu tarp stoteliu kur nespesi aktyvuoti o jiems pelnas. Manau ne viena del sekundziu bauda gavau. Tiesiog pasijutau apiplesta viduri dienos. Reikejo matyti tu kontrolieriu dziaugsmingus veidus : (Norisi paklausi susisiekimo paslaugu, kada tureciau aktyvuoti bilieta? Ar tik isejusi is namu? Nes savo atstuma nuvaziuoju per 25 min. ir dar 10 min tolerancijos. Pilnai telpu i 65 cnt. Ir noretusi kad tie kas sugalvojo ta nesamone, patys isbandytu per 15 sek aktyvuoti bilieta.
Panašu, kad naudojasi tokiais trumpais atstumais tarp stotelių ir ne vieną taip nubaudžia. Bilietas nespėja aktyvuotis. https://www.15min.lt/m/id/gazas/gatve/patikrinome-ar-pasiteisino-15-sek-taisykle-vilniaus-viesajame-transporte-221-1208372
Siandien ivyko incidentas.
Laukiau autobuso 22.11 (49-to) Baltupiu stoteleje.Vos ilipau i autobusa net nespejau atsisest kaip vairuotojas staigiai pradejo vaziuot, vos peties neissinarinau ir seip visa kelia leke kaip beprotis.
As puikiai suprantu kad kiekvienas zmogus yra pavarges po visos dienos darbu, ar turintis tam tikru rupesciu, bet atsiprasau (vezat zmones ne malkas!!!!!!) neduok dieve butu trauma kas man atlygintu uz tai???Ogi niekas!!!!
Beto dar mokam pinigus uz vaziavima, tai kodel turim salt autobusuose!!aprupinkit kiekviena autobusa sildymu.
Ne vieną kartą jau buvo kalbėta apie tai, bet niekas nesikeičia. Šiandien ir VĖL 49 autobusas išvažiavo anksčiau nei jam priklausė. Atsakykite, prašau, kodėl?
Teodoro Narbuto stotelę (link Žvėryno) 49 autobusas paliko 14.09 val., nors turėjo atvykti (!) į šią stotelę 14.11 val.
Dėl šios situacijos ne tik turėjau šalti virš 20 min., bet ir kontrolei patikrinus kitame autobuse elektroninis bilietas jau būtų nebegaliojęs, nors papildytas visai valandai ir su atitinkančiais tiksliais autobusų laikais (važiavau 30 autobusu ir Teodoro Narbuto stotelėj man dar būtų reikėję palaukti keletą min. 49 autobuso). Įdomu, kas tada būtų kaltas? Pasak Susisiekimo Paslaugas, visada kaltas yra keleivis - skambinau, todėl žinau, kad baudą neteisėtai teks mokėti, o pati įmonė už savo veiksmus niekaip neatsakys.
Vakar 16.00 valandą važiavau nuo T. Ševčenkos stotelės iki Jurgio Baltrušaičio st. su 3g autobusu vairavo trumpais, pusiau garbanotais, bordo spalvos plaukais moteriškė, spėju apie kokius 55 metus, ne lietuvė, nes kalbant turėjo ryškų akcentą.
Noriu pranešti apie šią moterį, ji kaip vairuotoja yra labai neadekvati, ir manau drąsiai galiu sakyti, jog kelianti pavojų netik keleiviams, bet ir kitiems eismo dalyviams, ypač pėstiesiems.
Vakar atvažiavus šiai vairuotojai iš mano važiuojamojo taško A, aiškiai pradėjo maivytis ir keiksnotis, kad jai teko atidaryti priekines autobuso duris. Vėliau važiuojant rėkavo ant klientų, kad ji nei vieno neišleisianti pro priekines duris ir kad mes esame "i*****i". Važiuojant nuolat be priežasties naudojo garsinį signalą prieš kitius vairuotojus, bei kas labiausiai įsimintina tą patį darė ir pėstiesiems, kurie ėjo per pėsčiųjų perėją. Nuolat staigiai spaudė greičio pedalą, to pasekoje, garbingo amžiaus senolis besistodamas eiti link durų krito ant manęs, laimei pagavau ir jis nesusižalojo. Atvykus prie mano kelionės tikslo taško B ji vėl iškėlė skandalą, jog neatidarysianti priekinių dūrų (leiskite pastebėti, jog tokiu metu žmonės baigia darbus ir 3g autobusas būna sausąkimšas) tikrai neketinau stumdyti žmonių ir lipti jiems per galvas, todėl paprašiau atidaryti priekines duris, aprėkė visokiais žodžiais, pareikalavau jos pateikti savąjį vardą, nes įspėjau, jog pranešiu apie šį įvykį, ji tą padaryti atsisakė, bei pareiškė, kad galiu daryti ką noriu.
Atleiskit už mano nuomonę, tačiau nemanau, kad viešojo autobuso vairuotojai turi būti tokie nemalonūs, pavojingi ir blogiausia, kad dėl tokių vairuotojų turi pats jaustis kaltas, jog juo važiuoji. Rekomenduoju kažką daryti su tokio tipo vairuotoja, nes ji yra kelianti pavojų visiems eismo dalyviams ir autobuso klientams.
Esam labai nusivylę parking.lt aikštele vilniaus g. 24. Nuo kada mokamoj aikštelei ir dar melyna zona dar yra rezervuotos vietos kuriose negalima parkuotis be leidimų? Tai yra grynai padaryta susirinkti daugiau pinigų. Nes mes pasistatėm auto, 14:34 susimokėjom už parkinga valandai 3 eurus kas jau yra nemažai. Ir grįžę pamatėm ant lango lapuka išduotą 14:36 už pastatymą rezervuotoj zonoj! Tai reiškia kad kontrolierius buvo aikštelėj, matė kad prisiparkavom ir mokėjom už parkinga ir nesugebėjo įspėti, kad ten negalima ar pan. Kur žmogiškumas? Aš suprantu kai būna invalidų vietos, vietos rezervuotos konkrečiom masinom ar įmonėm, kai geltona juosta. Bet ten tiesiog nedidelis ženklas stovi, kurio nematem ne tik mes bet ir visos kitos mašinos gavo lapukus. Tai cia ne vieno '' zioplo'' vairuotojo problema. Žymėkit kažkaip gal kitaip ta juosta? Žiauriai pikta kai sąžiningai sumoki rinkliava ir dar vistiek randa būdų apiplešt nuo 30 iki 90eur! Nežinau kas tas kontrolierius 00165 bet Ačiū JUM, matosi gerai dirbat :D
15 auto iš Žolyno link Turniškės iš ryto dažnai vėluoja ar ne atvažiuoja. Šiandien Nemenčinės pl. 7.44 vėlavo 15 min.
Norėjau paklausti kokiu pagrindu įmonė, kuri administruoja rinkliavos mokėjimus www.parking.lt prašo prieigos prie banko sąskaitų? Nesutinku jų atskleisti jiems, bet tokiu atveju negaliu apmokėti rinkliavos. Absurdas.
2019-09-22 d. buvo diena, kai galėjai važiuoti nemokamai viešuoju transportu.Džiugu, bet ar nebuvo galima užklijuoti aparatų angų kur žymimi iš vairuotojo pirkti bilietai.Važiau į miestą ir atgal ir abu kartus žymėjau talonus, nes nežinojau, kad nemokamas važiavimas.Nei karto vairuotoja nepranešė, kad nežymėti talonėlių.Iki gtalo nieko gero nepadarot ir nejaugi sunku buvo užklijuoti aparatų angas.Gėda.
Ar galite autobusuose sutaisyti visus komposterius? Ilipi i pilna autobusa pro galines duris, prie duru esantis komposteris nereguoja visiskai i priglaudziama kortele, kaip pazymeti tada bilieta? Autobusas sausakimsas nusibrauti iki kito komposterio nera sansu, turi vaziuoti kelias stot.zuikiu, labai daznai pastebiu jog 3G ir 4G pastoviai neveikia komposteriai, arba reikia po 10 sykiu glausti kortele kad bent karta pavyktu nuskaityti. Daznai buna, kad visame autobuse, tik vienas komposteris ir veikia, o kai autobusas sausakimsas, neimanoma is vieno autobuso galo nusibrauti i kita, esi priverstas vaziuoti zuikiu.
Mindaugo tiltas įlipau 20:11 papildžiau elektroniniam variante bilieta pskambino į telefona ir šnekėjau kanų parke kontrole įlipusi paprašė bilieta parodžiau jam parodė kad nepapildytas, viskas ok man būna kai šneku telefonų negaudo ryšį o bilietas buvo 100% aktyvuotas, numečiau ragelį ir 2 kartus paprašiau dar kartą patikrint nes žinojau kad išleidau pinigus nupirkus bilieta į ką man 2 kartus atsisakė. Ir paaiškinau situacija ir paprašiau dar kartą patikrint nes esu įsitikinus jog parodytu aktyvuota bilieta ir prieš aktyvuojant reikia kad praeitu 18 sec aš niekaip juos negalėčiau apgaut.. Jau autobusiuke patikrino kitas kontrolierius ir paleido dėl to kontrolieriaus kuris nesutiko patikrint dar kartą bilieta esu sugadinus savo bilieta ir per šalta ora ir lietu laukt kito troleibuso... Po darbų pavarges norisi greičiau nukeliaut namo o dėl tokių nežmoniškių kontrolierių ir nesusipratymu sugadintas vakaras. Prisegu taip pat nuotrauką autobusiuko ir labai prašau pakalbėt su tuo kontrolierium varda ir pavarde deja nežinau bet pgal autobusa stotele ir laiką galima atsekt kas buvo ir perskaites atpažins. Juk ne gyvuliai esat o bendraujat kaip beširdžiai. Arba pakalbėkit prašau Aarba atrinkit normalu personala. Tikiuos atkreipsit dėmesį į tai

Suprantu, jog ne visos įmonės ir nevisi įmonių vadovai reaguoja į nusiskundimus, bet negaliu tylėti ir žiūrėti, kaip gyvuliškai Vilniaus kontrolieriai elgiasi su klientais (TAIP KLIENTAIS, mes ne chuliganai, ne banditai, ne nusikalteliai ar gatvės prašalaičiai kaip jie mus vadina, mes esame klientai, kurie nusipelnė būti gerbiami ir išgirsti). Mokinkite savo darbujotojus ramaus tono, kontroliavimo savo emocijų ir žodyno, supratimo ir galų gale pagarbos. Jūsų įmonės darbuotojai kategoriškai menkina Lietuvą savo piliečių ir užsieniečių akivaizdoje. Man yra koktu klausyti, kaip keleiviai yra pravardžiuojami, ir kaip nepagarbiai su jais yra elgiamasi. Laikas pokyčiams... 1/10. Labai nusivylusi ir niekam nerekomenduoju.
Man labai nemalonu, kai autobusas atvaziuoja 5-10 minučių anksciau ir kito reikia laukti 30 min!!!!!!
Kadangi Vilniečio kortelė rankinuke įsidėjau į kitą vietą, per 3 minutes nespėjau jos surasti ir pažymėti bilieto. Buvau apkaltinta, kad esu zuikis ir buvo išrašyta bauda. Kuo aš nusižengiau? Kad 3 minutes ieškojau kortelės?
Nesuprantu, kodėl civilizuotoje valstybėje leidžiama taip žeminti žmones? Jau senai visi mato kaip Vilniuje grubiai, ir chamiškai elgęsi keleivių kontrolės darbuotojui, tačiau įmonės vadovai leidžia jiems taip elgtis.
Sveiki. 19 maršrutas, vairuotojas Steponavicius. Sėdėjau priekyje, norint išlipti per vidurinės duris, pamačiau didelė žmonių kamštį ir dar su lagaminais. Tai tiesiog atsistojau prie priekinių, juolab esu nėščia, nėra lengva brautis pro žmonės. Vairuotojas paragino mane lipt per vidurinės. Paklausiau, ar yra jam lengviau paspaust viena migtuka, ar man brautis pro tokia žmonių minia. Vairuotojas pasakė kad nėra sunku, bet durų man neatidarė. Aš moku pinigus už pravažiavima ir tikiuosi kažkada tokius vairuotojus kas pamokys supratingumo žmonems.ir jie pagaliau nustos tingėti dirbti. Vairuotojas man iškart pasirodė nemalonus. Pavarde išgirdau kai kalbėjo telefonu.
Aš nesuprantu kokiu greičiu reik pažymėti elektroninį bilietą?
Buvau grubiai apkaltinta, kad nelaiku aktyvavau telef. savo bilieto.
Manau kiekvienas žmogus žino savo darbą ir jo ribas. Bet elgtis ir kalbėti taip tarsi esi nusikaltele ir neišauklėta.... nors nesupratau kuo esu kaltinama kai sąžiningai aktyvavau savo elektroninį bilietą. cituoju: “ ir ką / kaip man jus nubausti ir tt...” bandžiau gražiai išaiškinti, bet man pasakė nutilti... Na kiekvienas mes turime savo ribas. Bet kalbėti tokiu žargonu yra negražu. Ir kai sulipa visa armija į autobusą piktų kontrolierių...
Negi negali dirbti vienas žmogus? įlipti vienoje stotelėje / patikrinti visus ir išlipti kitoje stotelėje...išrašyti baudos kvitą ir viskas. Kaip visur daroma. Negi mes esame tokie laukinei, kad reik armijos ir tiek pykčio !!! aš stengiuosi gerti visus žmones, bet kai su tavim taip kalba / tada susimąstai...
Daiva 2019-06-27 18:59:44
Žiauriai liūdna, kad kontrolė bauduoja sąžiningus, tiesiog, suklydusius žmones, kai, tuo tarpu, valkatos, apsimyžę girtuokliai, važinėja, smardina autobusus ir jiems viskas leista ir niekas jų nebaudžia.
Dukra, vasaros metu, pasibaigus mėnesinio bilieto su 80% nuolaida galiojimui, įsigijo keletą vienkartinių elektroninių bilietų telefone iš įpratimo su ta pačia nuolaida. Pasirodo vienkartiniams elektroniniams bilietams tokia nuolaida negalioja. Tai ar tikrai reikėjo bausti, nes jinai važiavo atsižymėjusi ne tokį bilietuką, o ne kaip zuikis. Gal galima buvo tiesiog leist nusipirkt pas vairuotoją.
Žiauriai liūdina kontrolės darbuotojų džiugavimai pagavus apsižioplinusį, o išprašyti iš autobusų asocialių nenori, apsimeta nematančiais.
Laba diena, Daiva,
Aš Jums pritariu. Esu matęs kaip Kaune, autobuse įlipo kontrolė. Jaunimas su treningais. Kontrolė sako laba diena, prašome patikti talonėlius. Jaunimas sako Eik tu n kui.
Ir kontrolė nuėjo, ir jaunimo talonėlių netikrino.

Yra Vilniuje atvejis dar buvęs - Įlipa varguolis smirdalius į troleibusą. Kontrolieriai patikrina visus keleivius. Mane patikrino. Turėjau tvarkingai bilietą. O vieno benamio netikrina. Sakau kontrolei - o šitą poną irgi patikrinsit? Tai tas ponas ir kontrolė kartu lyg susitarę kaip pradėjo rėkti ant manęs, sako šitas ponas Kalvarijų gatvėje jau 20 metų gyvena.,... Jis kontrolei yra žinomas.... Jo nereikia tikrinti... Nu žodžiu aršus prisigėręs diedas.... o Kontrolės veidas irgi nebuvo malonus kai išgirdo šitą kausimą.

Tai va, nuo to laiko supratau, kad jei nešvariais drabužiais vilkintys ir prisigėrę gali važinėti transportu nemokamai, tai manau, kad ir keleiviai be bilietėlių irgi gali važinėti viešuoju transportu. Jei jam jam galima nesilaikyti taisyklių - tai tada bus galima ir man nesilaikyti taisyklių.
Va taip!
Laba diena, Nežinau, ar Jūs prižiūrit viešąjį transportą, bet jei turit kažkokių galių - skaitykit:
Suprantu, kad viskas remiasi į finansus, todėl dėl autobusų kondicinavimo tikrai nieko nediskutuosiu. Nes suprantu, kad 53 maršruto autobusų yra tikrai ne vienas ir ne dešimt ir ne dvidešimt. Tai juos visus naujais pakeisti - tikiu, kad kainuotų.
Bet dabar noriu pakalbėti apie smirdukų klausimą, ne tik vasarą, bet ir žiemą. Kodėl Aš, turiu pirkti talonėlį už pilną kainą ir važiuoti su smirdukais šalia? Atidarau langą, bet kodėl nenusipelniau jokio komforto? Suprantu, kad ilgam 53 maršruto ar 1 g autobuse vairuotoja tikrai neis tikrinti keleivių kvapo, ir nešvarių rūbų skalbti....
Tačiau jei čia turime didelę problemą, nesusitvarkome, tai mokykimės iš kitų šalių, mokykimės iš protingesnių už mus.
Latvijoje veikia kažkokia sistema. Prieini prie vairuotojo. Pasakai. Jis sustabdo autobusą aštuonioms minutėms. Per tas aštuonias minutes atvažiuoja sanitarai - policininkai - užsideda gumines pirštines ir išlaipina tą varguolį. Ir tada po ne tokios jau ilgos pertraukos visi patenkinti keleiviai gali tęsti savo kelionę.
O čia kaip kokiam pragare. Vienas nesimaudantis metus laiko ir purvinas įlipa, visi nosis užsidengia, langus pradaro, bet bijo tam varguoliui bent žodį pasakyti. Dar spėju tie varguoliai ir nagli yra. Kai kontrolė tikrino visus aš sakau, kad kai mano talonėlį patikrins, tegul patikrina ir to pono talonėlį. Kad matytumėt kaip kontrolė ir smirdžius ant manęs pradėjo rėkti. Kontrolė jo netikrina - nes iš tokių baudų neišsireikalauja. Bet bent jau išlaipintų tokį.
Nežinau žinokit kaip ten reikalai, bet tikrai spręskit šį klausimą, jei vagiat pinigus ar neefektyviai naudojat, ar šiaip resursų neturit, nu tai ok, padarykit talonėlį ne 65 bet 70 centų, mokėsiu penkiais centais mielai daugiau jei tik turėsiu garantiją, kad autobusas neturės papildomų vemti verčiančių kvapų.
O dabar žinokit, net talonėlio pirkti nesinori kai įlipu į tokį autobusą. Jeigu man privalu pirkti talonėlį ir apmokėti už kelionę kaip rašoma taisyklėse, tai gal tiems smirdžiams privalu būtų išsiskalbti rūbus, nusiprausti ir nusipirkti talonėlį? Ar jiems taisyklės negalioja? Kodėl vieni turi mokėti už talonėlius, o kiti nemoka ir dar dergiasi?

Apie jaunimą kai kurį iš vis nėra ką kalbėti. Atvažiuoja iš Akmenės ar Gargždų, ir galvoja na kaip čia padarius įspūdį merginai. Pinigų neturi, kelnėse nieko įdomaus, tai neturi kuo sudominti merginos tai susigalvoja pramogą pavažiuoti autobusu ar trileibusu ir pradeda autobuse gerti smirdantį alų ir paišyti ant sėdynių. Nesubrendę jaunuoliai. Tai palinkėjimas tokiems: kai grįšite namo tai paspjaudykite sau ant fotelių ir galvą į sieną padaužykite. Gal varžtai pradės veikti geriau.

Ir pabaigai vienas pagyrimas VVT. Šaunuoliai, kad autobusuose padarėte brangesnius talonėlius jei perki iš vairuotojo. Manau ateityje reikėtų padaryti 2 eurus. Ir skatinti, kad žmonės pasirūpintų bilietais patys ir netrukdytų vairuotojų. Nes kai 53 autobuse pilna žmonių, maršrutas ilgas, stotelių daug, ir pradeda lipti žmonės su stambiomis kupiūromis.... tai man tiesiog gaila vairuotojų, kurie priversti ne autobusą vairuoti bet žaisti spaudos kioską autobuse. Patikėkit, Vilniuje, piko metu, tikrai vairiuotojai ir taip turi ką veikti, ir šviesoforai, ir kiti vairuotojai su nudaužytais snukiais ir lenkia pavojingai, o dar ie paspirtukininkai išokantys į perėjas staigiai. (Blogybė ne tame, kad jie įvažiuoja sėdėdami ant dviračio ar stovėdami ant paspirtuko, bet didžiausia blogybė, kad jie staigiai įlekia į perėją), tai va kaip supratot, vairuotojas turi daug dėmesio, reikalų, troleibusistės dar turi žiūrėti ir laidų kontaktines linijas ir zonas, kad ūsai nenukristų.. Tai neapkraukime vairuotojų spaudos kiosko pardavėjų pareigomis. Branginkime talonėlius iki 2, 00 eurų o už surinktus didesnius pinigus įjunkime kondicionierius, ir išlaipinkime smirdukus.

Juk kartais tiek nedaug reikia, tik kruopelės pasistengimo, trupinėlio proto ir šiek tiek finansų ten, kur jų labiau reikia. :)

Va išsisakiau.
Norėčiau, , padėkot" Kauno m.kontrolieriams (pavardžių šį kartą neminėsiu)kurie įlipo į 36 autobusą 2019 06 28 apie 9 val.ryto, Varnių g.sulaikė Lt.įstatymą pažeidusią netoli 80-ties metų pilietę, kuri buvo įsigijusi pravažiavimo bilietą, tačiau pamiršo pažymėjimą (neatleistina! žmogiškojo faktoriaus 0)ji buvo išlaipinta, iškviesta policija, žinoma sumokėta bauda, nors akivaizdžiai matosi moters amžius.Senyva moteris prastai orentuojasi, buvo pasiklydusi... Norėjau pasakyt, kad gerbiamieji, būkime žmonės, gerbkime vieni kitus, atjautos senjorams.
tragiskas aptarnavimas, norint susimoketi kortele, turejau stoveti uz langelio, belsti keleta kartu, o jusu gerbiami darbuotojai sugeba tik atsisukti ir nepatenkintu zvilgsniu pasiziureti. net nera pajegus zodzio pasakyti ar paaiskinti. Prastovejau ir pralaukiau 10min. Antras toks kartas.
Parkingas po Kudirkos aikste.
Sveiki, noriu Jūsų parašyti, grąžinkit 26 autobuso maršrutą nuo Ozo per Didlaukio stotelę. Baltupiuose nebėra pašto, paštas perkeltas į Ozą, o tiesioginio autobuso nėra. Anksčiau ir paštas buvo, ir du autobusai važiavo link Ozo. Ir pensininkams ir žmonėms su negalia dabar sudėtinga ir į Ozą ir į Vichi parką nuvažiuoti. Labai nepatogu važiuoti su persėdimu. Padėkit prašom, nejaugi taip sunku 26 autobusui padaryti lanką per Didlaukio stotelę, kaip važiuodavo anksčiau ! Dėkoju. Su pagarba, Ilona.
Ricardas 2018-11-05 09:37:58
Šiandien važiavau su 42 autobūsų iš Eišiškiu sodai link stoties pasipildžiau saskaita autobuse ant skubaus nes pamirsau keleivio bilieta bet u
trejau kiek pamenu 1 elektronini bilieta tai va pasipildziau saskaita ir ruosiausi aktyvuot bilieta kaip jau i autobusa sulipa kontrolė bilietas kaip 1 minute jau buvo aktyvus.. manes paprašė asmens dokumento išsivedė ir ikirto bistiek bauda nors aiškiai bu au pasakes kad pasipildziau saskaita su SOS paslauga kad aktyvuoti bilieta telefone, bet kontrolierius bando man irodyti kad aš turejau ji prasimusti iskarto ilipus nors nuo stoteles iki kitos pravaziavimas max 2 minutes dariau viska apdairiai ir aiskiai ir bilietas buvo jau aktyvuotas o cia prasau vistiek bauda hmm.. jie atsiprašant nedaunai kartais su tokiais poelgiais?
Šiandien man lygiai tas pats buvo. Aš pasizymejau e taloneli prieš įvažiuojant į stotele. Tai po pažymėjimo laiko praėjo 20sekundziu ir mane islaipino nes pasakė jog aš pažymėjau kai jie įlipo. Aš nesu super duper greita ranke kad vos įlipus pazymeciau. Aš įlipus atsisėdau ir iškart zymejau. O kai pažymėjau jau autobusas bv netoli stotelės kurioje buvo kontrolė.
Prasau atkreipti demesi i savo darbuotojus kontrolierius nes ir vel jie pradeda vaidinti visagalius supermenus, 2019.02.25 apie 17.00 baltupiu st.vaziuojant limk pramogu arenos tikrino kontrole, as su vaiku islipau pateikiau jiems bilieta, o mano vyras pamirso pravaziuojanti name, ir tai pat nusprende su vaidinti supermena ir pabego, bet juokingiausia yra tame kad vietoj to kad tikrinti kitus autobusus jie pradejo vaikytis vyra, pagavo trenke i lytinius organus, trenke i veida, vede kaip didziausia zudika maniaka, kaip isodino i busiuka griebe uz gerkles su zodzias tuoj gausi pi.di, norejo policija kviesti, kaip vyras pasake kad kvieskit tegul kameras perziuri tai jau nebereikejo policija. Tai vat noreciau kad atsakingas zmogus perziuretu tas kameras ir duotu malku jiems uz toki darbas, nes taip elgtis negalima. Nors labai abejoju kad jos buvo ijungtos
Alfred Svirbutovic petuxas
2019-02-18 10:10:33 IP 2e7r3s8l
Alfred gaidys ir p.y.d.a.r.as
Netiki ismatuok jo anuso dydi
O jus visi Alfredo kales madzahedai
Kontroleriai pisa vienas kita i subine gaidziai.
Alfred Svirbutovic gaidys ir p.y.d.a.r.a.s.
2019 01 26 šviesų šou jau 30min laukiame, kad įvažiuoti, nors aikštelė tik puse užpildyta, rašo vietų nėra.
Kada pagaliau pastatysit wc kur daro atstova 88 autobusas? oro uostas-europos aikste
Eva 2018-11-23 18:40:54
Aciu labai kabutese uz superini aptarnavima jusu autobusuose.Siandien vaziavau 18 marsrutu, antakalnis naujoji vilnia, isedau saures stoteleje 8.32, norejau nusipirkti bilieta, daviau keturias monetas po dvidesimt, viena po desimt ir dvi monetas po 5 centus.Gerbiama vairuotoja atsisake man parduoti bilieta, nes neturi laiko skaiciuoti, pasake tuos penkis centus pakeisti salone.Tada man kyla klausimas, jeigu duociau 5 eurus tai kaip suprantu irgi jai nebutu laiko ir graza atiduoti.Taip pat man buvo pasakyta jeigu jums kaz kas nepatinka skambinkit.Idomu kas moketu bauda jeigu tikrintu keleiviu Islipau is autobuso visa susinervavusi, nuotaika sugadinta visai dienai.Jeigu nesulauksiu aiskaus atsakymo i mano laiska ir tos vairuotojos atsiprasymo, kreipsiuos toliau su savo skundu.
Kaip suprantu niekam cia is administracijos musu skundai neidomus, nes nieks i juos net nesiruosia atsakyti
Kaip imanoma taip apmokyti vaziuoti vairuotojus. Kiekvienoj stotelej stovi po kelias minutes atidarytom durim (kieme minusas), jau autobusas turejo buti vietoj, bet dabar veluosim apie 10 minuciu, nes kazkodel reikia autobusui kiekvienoj stotelej duot prasivedint apie 3 minutes. Kazkoks pasityciojimas. 54 autobusas
Sveiki, noreciau parašyti skunda apie 115 autobuso tvarkaraštį kuris neatitinka važiuoti laiku dabar turėjo būti autobusas iš parko g. link Antakalnio paparcio sr.13:58 laukiau ir joks autobusas neatvaziavo dabar reikia laukti sekančio, ir tai ne pirmą kartą jau kai nori važiuoja nori ne arba keiskit tvarkaraštį arba bent kažką darykite nes jau atsibodo.
Kiekviena ryta (6 val. 42 min.) vaziuoju 73 autobusu nuo Taikos st. i darba. Is kondicionieriaus pucia saltas vejas. Gal vasara per karscius ir gerai, bet atsalus orams pavojinga. Nedarbinguma nelabai noriu forminti del sudarytu nekomfortiniu salygu. Lauke silciau negu autobuse.
Šiandien teko važiuoti 8 2 maršruto autobu namo (16, 51).buvau nemaloniai nustebinta. Vairuotojo kabimoje buvo pašalinis žmogus (nuo stoties iki vilniaus stoteles) ir jis labai trukdė vairuoti tai panelei. Tai per galvą gloste tai plaukus buciavo. Kažkaip nemaloniai keleiviai pasijuto stebėdami visą tai. Autobuso parko numeris 933.tas svečias visą kelią kabojo jai ant sėdintis atlošo. Darbe reikia dirbti, o simpatija turi laukti namie

Hres
Skubus krovinių gabenimas

Adresas: Liepkalnio g. 122, LT-02121 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Tarptautinis krovinių gabenimas į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Švediją, Estiją, Lenkiją. Skubus tarptautinis krovinių gabenimas per 24 valandas. Skubus krovinių gabenimas (per 24 valandas) į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Estiją, Švediją, Lenkiją. Gabenimas krovininiais automobiliais. Tarptautinis...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
Daroda
Transporto paslaugos

Adresas: Raudondvario pl. 150, LT-47174 Kaunas.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; logistikos paslaugos; transporto paslaugos.
UAB „Daroda“- tai profesionali komanda, kasdien pasiruošusi nuvažiuoti daugybę kilometrų tam, kad pristatytume Jūsų produktus į tikslinę vietą ir užtikrintume sklandų tiekimą. Savo veiklą pervežimų srityje vykdome jau ne vienerius metus, o šiandien esame patikimas partneris daugybei kompanijų Lietuvoje ir kitose...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Agronomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; automobilių pervežimas; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas.
2004 m. Lietuvoje savo veiklą pradėjo vokiečių kapitalo UAB „Hegelmann Transporte“, kuri priklauso Hegelmann įmonių grupei. Šiandien įmonė įsikūrusi Kaune taip pat turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Alytuje. Hegelmann paslaugos Hegelmann Transporte sujungia pervežimą keliais, geležinkeliu, vandeniu...
Licatrans, UAB
Nefasuotų skystų ir birių krovinių gabenimas

Veiklos sritys: transporto paslaugos; ekspedijavimas; logistikos paslaugos.
KARANTINO LAIKOTARPIU, DARBUS VYKDOME, UŽSAKYMAI PRIIMAMI EL.PAŠTU IR TELEFONU! LICATRANS transportuoja šių rūšių krovinius: Skystus ir birius krovinius autocisternomis visoje Europos teritorijoje Įvairius krovinius multimodaliniais pervežimais autotransportu Fasuotus krovinius tentinėmis ir šaldytuvinėmis...

Seime stringa Kelių direkcijos pertvarka
Seime stringa Kelių direkcijos pertvarka 05-26 19:06
Seimas kol kas neuždegė žalios šviesos Kelių direkcijos pertvarkai iš biudžetinės įstaigos į valstybės įmonę.
Parodų salėse – vis daugiau judesių
Parodų salėse – vis daugiau judesių 05-26 19:06
Prie jau veikiančių nacionalinių muziejų ir jų padalinių viena po kitos jungiasi galerijos ir meno centrai. Sukaupus kantrybę (į kai kurias parodas reikia registruotis) ir įsimetus į rankinę ar...
"Raketos" tipo laivas gavo leidimą plaukti
"Raketos" tipo laivas gavo leidimą plaukti 05-26 19:05
Po metus trukusių savininkų pastangų greitaeigis kateris leidimą plaukti, apie planuojamus reisus į Nidą bus pranešta vėliau.

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Citigroup 44,10 -2,00%