Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Savivaldybės įmonė SUSISIEKIMO PASLAUGOS

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Savivaldybės įmonė "SUSISIEKIMO PASLAUGOS"

Atsiliepimai apie Savivaldybės įmonė "SUSISIEKIMO PASLAUGOS"

Parašyk savo nuomonę apie Savivaldybės įmonė "SUSISIEKIMO PASLAUGOS"

2022-06-28 20:33:44 IP 28melsbn
Jorune 2022-06-28 16:41:04
Dažnai stringa mticket arba traffi arba abi programėlės ir sukuria daug nepatogumų. Dažnai neveikia vidurį dienos ir net netrumpam laikotarpiui. Džiugu, kad vairuotojai vėl pardavinėja talonėlius, bet galėtu atsirasti galimybė atsiskaityti banko kortelėmis, nes vis daugiau žmonių neturi grynųjų pinigų, o bankomatai irgi ne visur būna. Būtų džiugu jeigu atsirastu daugiau mokėjimo būdu.

dėkojame už komentarą. Prašytumėme parašyti mums el. paštu [email protected] Specialistai galės pakomentuoti situaciją, kai turėsime daugiau informacijos - kada, kokiu metu programėlės neveikė, kokios klaidos buvo rodomos. Taip pat pateiksime atsakymus ir į kitus Jums rūpimus klausimus.
2022-06-28 20:26:25 IP 28melsbn
Dmitrijus 2022-06-25 06:55:52
2022:06:25 3g autobuso maršruto vairuotojas, iš stotelės Eišiškių plentas link Naujininku turėjo išvykti 6:30val, o jis išviko kažkur 4-5minutemis anksčiau, dėl to, aš pavargęs, po naktinės pamainos turėjau laukti kito autobuso, o namo grįšiu tik 08:40, o jeigu ne toks jūsų darbuotojas tai turėjau 07:30.

dėkojame Jums už laišką. Informaciją perduosime atsakingiems asmenims, kurie pateiks komentarą. Ateityje prašytumėme kreiptis el. paštu [email protected]
2022-06-28 20:20:07 IP 28melsbn

2022-06-28 20:18:00 IP 28melsbn

2022-05-10 11:43:09 IP 2e7qvmj9
Laba diena, p. Mantai,

sutrikimų m. Ticket nėra fiksuota. Prašytumėme atsiųsti rodomą klaidos vaizdą į [email protected] Tik tuomet galėtumėme kažką pakomentuoti.
Užknisa stringa jusu programa m.ticket negalėjau biletelio nusipirkt
2022-04-19 08:56:58 IP 2e7qvmj9
Stasys 2022-04-15 17:51:11
Penktadienį, balandžio 15 d. apie 17.27 val. tapau įžūlaus ir negerbiančio keleivių 4 maršruto autobuso auka. Privažiuodamas prie stotelės Paštas (link miesto) vairuotojas kiek stabtelėjo, bet po tuo lik niekur niekas nuvažiavo toliau, nors aš stovėjau prie pat autobuso durų rodydamas, kad noriu išlipti. Tik kai pradėjau šaukti, vairuotojas sustojo - 50 metrų nuo stotelės tiesia gatvėje, apie 2 metrus nuo bordiūro. Buvau priverstas išlipti gatvėje, taip rizikuodamas savo sveikata ir net gyvybe.
Noriu paklausti įmonės „Susisiekimo paslaugos“ nuo kada vairuotojas turi teisė spręsti prie kokios sotelės jam stoti, o kokią stotelę jam aplenkti? Aš už važiavimą viešuoju transportu susimoku ir nenoriu, kad vairuotojai rizikuotų mano sveikata.
Ir dar - ar kas nors tikrina ė maršruto vairuotojus ir jų elgesį? Nes atrodo, kad šitame maršrute dirba nenormalus žmones. Įrodymų ir liudininkų - apstu.
Reikalauju nubausti (o ne tiktai pasikalbėti, kaip jus jau ne vieną kartą mums pranešate) agresyvų vairuotoją. Norime važiuoti VVT saugiai. Kitu atveju kviesime žiniasklaidą ir viską aprašysime viešai.

dėkojame už atsiliepimą. Aprašytą situaciją aiškinsimės su vežėju ir atsakymą pateiksime Jūsų nurodytu el. paštu. Ateityje, esant panašioms situacijoms, prašytumėme mums pranešti, rašant į el. paštą [email protected]

Gražios dienos
2022-04-04 08:55:05 IP 2e7qvmj9
Makaronu investiju birza 2022-04-03 12:38:37
Matome, kad Vilniuje ir ne tik yra paskelbtas karas vairuotojams. Nuimtos žalios rodyklės, iš karto tose vietose padidėjo kamščiai ir tarša. Taip pat vairuotojai turi didesnes kuro sanaudas.Gatvių siaurinimas - beprasmis projektas.
Brangstantis parkingai, vos ne kiekvienais metais. Įdomi problemos sprendimo technika. Padidinus parkingo kaina, problema išspręsta? Tikrai NE.
Kas įdomiausia ir mus glumina, kad VMS praktiškai turi parkingo monopolį Vilniuje. Bando dar galimai, ne visai teisėtais būdais išgauti kuo daugiau pinigų iš vairuotojų.
Ko mes ir patys nežinojom, tai, kad pvz sumokant už parkingą sms žinute 1332, dar kiekvieną karta imamas paslaugos aptarnavimo mokestis 0, 10€ už kiekvieną parkingo užsakymą, bei už sustabdymą imamas vėl 0, 10€ mokestis. T. y jeigu kažkur trumpai paliekate automobilį pvz: nusipirkti kavos, ar trumpam į parduotuvę, vidutiniškai Jums parkingas kainuos gal kokių 0, 20€
Bet dar lygiai tiek pat reikia mokėti ir už parkingo užsakymą/sustabdymą.
Kaip matome šitame reklaminiame makete, nieko nera papildomai parašyta, apie papildomus parkingo aptarnavimo mokesčius.
Elgesys itin ciniškas ir galimai neteisėtas, nes vartotojas nėra informuotas apie komisinį mokestį.
Laba diena, dėkojame už Jūsų nuomonę, komentarus. Į klientų rrūpimus klausimus atsakome, jiems kreipiantis el. paštu [email protected]
Makaronu investiju birza
2022-04-03 12:38:37 IP 2e7r3u94
Bet dar lygiai tiek pat reikia mokėti ir už parkingo užsakymą/sustabdymą.
2022-03-14 14:41:05 IP 2e7qvmj9
Miroslavas 2022-03-08 20:23:57
2022.03.08d.8.30val. 38maršruto autobuso vairuotojas gar.n.7002 nuolat kabinėjasi prie keleiviu, piktai kalba, komentuoja: kada ir kur kas atžymi vilniečių korteles, nors jis ne kontrolierius. Garsiai smerkia tarpusavij lenkiškai šnekančius keleivius. Dar noriu informuoti, kad ne visose stotelese atidaro duris. Prašome ivertinti toki vairuotojo elgesi ir atitinkamai nubausti. Prašau apie tai mane informuoti raštu.
Laba diena, dėkojame už atsiliepimą. Jį jau persiuntėme vežėjui, kuris pateiks komentarą Jūsų el. paštu. Ateityje prašytumėme dėl tokių situacijų rašyti mums tiesiogiai el. paštu [email protected]
2022-03-07 09:58:13 IP 2e7qvmj9
Jurgitukas 2022-03-05 14:13:52
Sveiki, si problema man irgi kartojasi labai daznai. Pasilpildai bilieteliais tai arba ju nepapildo arba nuskaiciuoja net 3 autobuse. Ir kiek ieskojau teisybes. Visa laika nieko nepesu

tam, kad galima būtų pakomentuoti šią situaciją, prašytumėme parašyti savo Vilniečio kortelės numerį į [email protected]
Galia 2022-02-21 12:54:21
Laba diena. Sita problema jau kartojasi labai daznai. Kreipiuosiu jau su skunda. Vasario 19 parduotuveje as papildziau vilnecio kortele 4 bilt. po 30 min. Vasario 20 per bankininkiste isigijau dar 4 bilit. po 30 min. Reiskia turi buti 8 bilt. po 30 min. O kaip tikrinu per sistema, man rodo, kad 0 bilt. As parasiau i "Susisiekimo paslaugos" pagalbos klausyma. Parasiau jau 3 kartus, bet jokios reakcijos, jokio atsakymo ir paaiskinimo nesulaukiau. O vilnecio korteleje iki siol bilt. 0. Prasau isspriasti ir paaiskinti man sia problema.
2022-02-28 17:38:24 IP 2e7qvmj9
Justas 2022-02-28 16:55:30
Subject: Ar numatoma karo pabėgėliams iš Ukrainos padaryti naudojimąsi Vilniaus miesto viešuoju transportu nemokamą?

Laba diena, Susisiekimo paslaugos.
Klausimas paprastas - savo bute suteikiau 1 kambarį Ukrainos karo pabėgėliams: mamai ir 2 vaikams.
Esu pasirūpinęs nemokamu jų išlaikymu ir maitinimu.
Ar "Susisiekimo paslaugos" numato padaryti šios kategorijos žmonėms nemokamą naudojimąsi viešuoju transportu, žinoma, jiems pateikus pilietybę ir statusą liudijančius dokumentus?
Ačiū vadovui.

Justas

Jūsų paklausimą gavome el. paštu. Atsakysime į Jūsų el. paštą.

Laba diena, Susisiekimo paslaugos.
Esu pasirūpinęs nemokamu jų išlaikymu ir maitinimu.
Ačiū vadovui.

Justas
2022-02-22 08:53:32 IP 2e7qvmj9
Dmitrijus 2022-02-21 21:38:44
Autobusas garazinis nr 750. Autobuso maršrutas 115. 2022-02-21. Autobusas važiuodamas Naujosios Vilnios link, išvažiavo iš stotelės "Antakalnis" 21:26, o turėjo 21:29.

dėkojame už atsiliepimą. Dėl situacijos prašytumėme kreiptis el. paštu [email protected]
2022-02-21 13:13:27 IP 2e7qvmj9
Galia 2022-02-21 12:54:21

patikrinsime situaciją ir parašysime Jums.
2022-01-14 17:42:42 IP 28melsbn
Mindaugas 2022-01-14 17:16:43
Šiandien neatvažiavo 5 autobusas, nors turėjo būti 12:26. Aš suprantu dabar sudėtinga darbuotojai streikuoja, bet galima gi pranešti per programėlę ar dar kažkaip. Kas man dabar atlygins už vėlavimą ?
Mama važiavo ryte į darbą ir neatvažiavo...
Prisiskambint neįmanoma...

Mama važiavo ryte į darbą ir neatvažiavo...
Prisiskambint neįmanoma...
Labai liūdna, kai naudodamas programėle padarai klaidą (liko pasirinktas ne tas miestas), gauni baudą ir darbuotojai sako sorry, matau kad mokėjai, bet nieko negaliu padėt, mokėk baudą... Taip ir pelnosi visi kas netingi... : (
2022-01-11 09:10:02 IP 28melsbn
klientas 2022-01-11 07:59:23
Kiekvieną rytą važiuoju iš pilaitės, persėdu švietimo akademijos stotelėje, pagal maršrutą turėčiau palaukt kelis minutes 49 arba 69 autobuso (kaip suspėju išvažiuoti), niekada nei vieno nesulaukiu, būna išvažiavę, nes pastoviai išvažiuoja 3-4 min per anksti nei pagal tvarkaraštį. Rytiniai 7:30, 7:36 maršrutai nuo šios stotelės.. kosmosas..
dėkojame Jums už atsiliepimą. Maloniai prašome savo atsiliepimą, klausimus pateikti el. paštu [email protected]
2021-11-22 12:44:43 IP 28melsbn
Laba diena, dėkojame už atsiliepimą. Prašytumėme parašyti mums el. paštu [email protected], nurodant Vilniečio kortelės numerį. Aiškinsimės situaciją ir Jums atsakysime
11-21 ryte internetu pasipildziau vilniecio kortele bilietais, taciau nei 11-21, nei 11-22 negalejau jais naudotis. Paskambinus imonei, pradejo aiskinti apie techninius gedimus. Idomu ar kontrole patikes tokiom atmazkem? Tvarkykit savo sistemas greiciau, nes nesiruosiu moketi baudos uz tai, kad per jusu problemas negaliu naudotis bilietais. O jeigu kontrole sustabdys - baudos nemokesiu, savo patirtimi mielai pasidalinsiu su zurnalistais bei imone paduosiu i teisma.
2021-11-17 15:55:43 IP 28melsbn
Dėkojame už atsiliepimą. Jūsų el. adresu buvo išsiųsti du atsakymai - spalio mėn. 25 ir 26 d. Pasitikrinkite kitas pašto dėžutės skiltis. Bandėme susisiekti su Jumis telefonu, bet nepavyko. Prašytumėme informuoti mus el. paštu [email protected], kada būtų galima Jus pasiekti.
Parašiau du el.- laiškus, gavau atsakymus, taip pat du kartus, jog per 5 d. d., atsakysime.
Niekas neatsakė.
Paskambinau, į administraciją, minėjo, jog perskambins, praėjo dvi dienos niekas nepaskambino, paskambnau vėl ir vėl per dvi dienas niekas nesugebėjo paskambinti.
Kas per idijotų kompanija, išlaikoma mokesčių mokėtojų pinigų, jeigu dirbti nesugebate, t.y. nei atsakyti į elementarius laiškus, juolabiau paskambinti?

d*****i.
Kodel dažnai autobusas N 41 per nesavolaiku išvažiuoja iš stoteles
Klientų informavimo centras 2021-10-21 13:16:39

O kodėl Jūs patys nepersiunčiate?. Kad ir kiek kartų buvo kreiptasi, vis gaunu nurodymą išsiųsti e-laišką kitokiu [email protected] Keista, jog paslaugų kokybė niekieno nebedomina, o struktūros daugiasluoksnės ir skirtos ne problemų sprendimui, o dangstymui.
2021-10-21 13:16:39 IP 28melsbn
Audronė. 2021-10-20 11:20:33
Visai neaišku kokiu principu derinami autobusų grafikai Vilniuje. Kelionė iš vieno mikrorajono į kitą (pvz. Fabihjoniškės/Šeškinė - Lazdynų ligoninė ir daugybė kitų maršrutų) trunka VT apie 40 min, o stotelėse tenka praleisti iki 50 min. Persėdimams palikta 3-4 min, sekantis reisas po 30-50 min. vairuotojai atvyksta į sustojimą ir palieka jį irgi +/- 2-5 min. Skirtumai atrodytų nereikšmingi, bet kelionė išsitęsia iki 1.5 val, o į darbą ar į gydytojo kons.-ją atvykstama +/- 30 min. Jokio greitojo ar tiesioginio autobuso nenumatyta. Tuo tarpu kai į autobusų stotį lekia greitieji autobusai maždaug kas 10 min. Viešąjį transportą Vilniuje aptarnauja keli UAB, juos derina ir kontroliuoja dar keli UAB. Gal todė tokia reali situacija.

2021-10-12 11:49:29 IP 28melsbn

dėkojame Jums už atsiliepimą. Maloniai prašome pasiūlymą pateikti el. paštu [email protected]
Sveiki, noreciau turbut pasiulyti pardavineti bilietelius, kurie galios pvz. 10-15 minuciu, nes vien del to, kad pavaziuoti pora stoteliu, nelabai norisi moketi 65 ct. uz 30 minuciu, kuriuos as nenuvaziuoju, taip butu patogiau ir taupiau.
Laba diena, norėčiau paklausti kaip pasiekti LIEPYNĖS KAPINES per Vėlines miesto transportu, gal pagalvosit apie žmones kurie neturi mašinų, o aplankyti ir sutvarkyti kapus yra pareiga. Stotelės taip ir nėra prie kapų, Taip išeina, kad šiuo klausymų, nieks ir nepasidomėjo. Gal pabandykit kas dirba savivaldybėje, ir atsakingi už susisiekimą, viešuoju transportu pasiekia LIEPYNĖS KAPUS, ir pasakys kaip patogu...Gal padarysit tada išvadas.Gėda, ,
2021-09-27 10:12:51 IP 28melsbn
Viktorija 2021-09-27 06:35:07
Sveiki. Esu jau iš pačio ryto pikta. 19 autobusas kuris turėjo buti 06.20 atvyko dviems minutemis anksčiau 06.18 kodėl taip anksti važiuoja. Apie 82 autobusą verta net patikėti. Jis turėjo buti 06.29 o atvažiavo tik 06.33 i šalininkų stotele. Kas pas jus ten per bardakai darosi.

dėkojame Jums už atsiliepimą. Maloniai prašome dėl situacijos kreiptis el. paštu [email protected]
2021-09-16 13:09:06 IP 28melsbn
GENĖ 2021-09-16 09:54:56
Laba diena, prašau pakelkit darbotvarkėse dėl LIEPYNĖS kapinių susisiekimo artimųjų kapus pasiekti, artėja Vėlinės, kaip arčiau būtų stotelė, nes dabar kur reikalinga autobusų stotelė, jos nėra, kieno čia tokie paskaičiavimai, , , , ???Siaubas, kai reikia mirusius lydėti į kapus, be didžiausių apylankų, tenka mirusiems atsisveikinti su Pr.centrais NORDIKA.IKEA, nes kitaip LIEPYNĖS kapų nepasiekti.kas čia tiesė Žirnių g., tikriausia pamiršo kad Vilniuje yra LIEPYNĖS kapinės???

dėkojame už atsiliepimą.
Jis buvo gautas ir mūsų įmonės [email protected] el. paštu. Jūsų paklausimas yra perduotas atsakingiems darbuotojams, kurie pateiks Jums atsakymą.
kodėl pabloginot susisiekimą viešuoju transportu.norint aplankyti Liepynės kapines kodėl nieks nepagalvojo apie stoteles, kaip senam žmogui aplankyt artimo kapus, supraskit juk nevisi turi mašinas, ir lengvai sau pasiekia kapus, kodėl skriaudžiat senjorus ?
2021-09-13 17:22:40 IP 2e7r3qam
Diana 2021-09-10 18:17:28
Laba diena. Jau rašiau vieną skundą. Paaiškinkite, kodėl toks saikingas 74 grafikas iš stoties į naują vilnią. Juk darbo dienos. Kaip grįžti namo iš stoties, jei tinka tik 74 ? Kai tuo tarpu pro šalį važiuoja ir važiuoja 1G, 2G tušti? Aš nesiųsiu grafiko, nes jį turite. Labai daug žmonių važiuoja namo po 6valandos. 31 netinka, nes važiuoja kitaip ir ten tenka laukti 18 taip pat ilgai.Pridedu foto.

2021-09-13 17:21:50 IP 2e7r3qam
Jolanta 2021-09-09 06:56:28
Sveiki.
43 maršruto autobusas, neatvyko 6.43.
Europos aikštė link justiniškių.
Buvau stotelėje prieš išvykstant 5 minutės anksčiau.

Sveiki.
43 maršruto autobusas, neatvyko 6.43.
Europos aikštė link justiniškių.
Buvau stotelėje prieš išvykstant 5 minutės anksčiau.
Kada pagaliau sutvarkysit stoteles “Spaudos rumai” svieslente? Neveikia jau keleta menesiu.
Elvyra
2021-08-02 17:19:47 IP 28melsbn
Julija 2021-07-29 07:49:24
Sveiki.

Noriu išreikšti nepasitenkinimą 27 autobuso vairuotojui, kuris kursuoja 7.37 laiku nuo Trimitų stotelės darbo dienomis. Nuolat vėluoja 3-4minutėm atvykti į mano tikslo vietą, ko pasekoj veluoju į darbą. Šiandien vėlavo 6minutes. Tikiuosi, kad arba keisite tvarkaraščių laiką, arba susitvarkys atvykimo laikai. Dėkoju

Hres
Skubus krovinių gabenimas

Adresas: Liepkalnio g. 122, LT-02121 Vilnius.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; vandens transportas.
Tarptautinis krovinių gabenimas į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Švediją, Estiją, Lenkiją. Skubus tarptautinis krovinių gabenimas per 24 valandas. Skubus krovinių gabenimas (per 24 valandas) į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Estiją, Švediją, Lenkiją. Gabenimas krovininiais automobiliais. Tarptautinis...
TIROLA
Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas

Adresas: Žalgirio g. 112A, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; ekspedijavimas; sandėliavimas; transporto paslaugos.
PASLAUGOS Krovinių pervežimas standartinėmis 13,6 m ilgio puspriekabėmis, refrižeratoriais ir autotraukiniais (didžiakūbėmis); Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas iš Rusijos į Europos Sąjungos šalis, taip pat į Norvegiją, Serbiją, Turkiją; Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas iš Europos Sąjungos valstybių į Rusiją...
LINĖJA transport
Krovinių gabenimas – ekspedijavimas

Adresas: Didžioji g. 38, LT-57257 Kėdainiai.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas.
KROVINIŲ PERVEŽIMAI Pilni kroviniai Daliniai kroviniai Negabaritiniai kroviniai Birūs kroviniai Temperatūrinių krovinių pervežimas Pabaltijo šalyse PAGRINDINĖS KROVINIŲ KRYPTYS LT – LT Baltijos šalys – PL – Baltijos šalys LT – Baltijos šalys – LT Baltijos šalys – Vakarų Europa – Baltijos šalys TRANSPORTO...
Daroda
Transporto paslaugos | NT Projektų vystymas

Adresas: Raudondvario pl. 150, LT-47174 Kaunas.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; ekspedijavimas; eksportas; logistikos paslaugos; nekilnojamasis turtas; statyba.
UAB „Daroda“- tai profesionali komanda, kasdien pasiruošusi nuvažiuoti daugybę kilometrų tam, kad pristatytume Jūsų produktus į tikslinę vietą ir užtikrintume sklandų tiekimą. Savo veiklą pervežimų srityje vykdome jau ne vienerius metus, o šiandien esame patikimas partneris daugybei kompanijų Lietuvoje ir kitose...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Pirklių g. 5, Žemaitkiemio k., LT-54310 Kauno r.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; automobilių pervežimas; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas.
2004 m. Lietuvoje savo veiklą pradėjo vokiečių kapitalo UAB „Hegelmann Transporte“, kuri priklauso Hegelmann įmonių grupei. Šiandien įmonė įsikūrusi Kaune taip pat turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Alytuje. UAB Hegelmann transporte - pirmoji transporto ir logistikos imonė Lietuvoje, sertifikuota...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
"Eurovaistinė internete" darbo užkulisiai: griežtos kontrolės ir intuityvaus aptarnavimo balansas 07-01 01:30
Nors e. vaistinių sektoriaus specifika paremta griežtu reguliavimu ir kontrole, jai galioja bendri e. komercijos dėsniai – vartotojai internetu apsiperka vis drąsiau ir dažniau, tikisi...
D. Libeskindo sukurtame "Artery" net ir dideli vasaros karščiai nevargins žmonių 06-30 01:04
Nors dėmesį paprastai pirmiausiai atkreipia pastatų architektūra, jų eksterjero ir interjero sprendimai, verslo centrų vertė slypi ne tik juose. Ne mažiau svarbu ir tai, kas lieka nematoma, tačiau...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?