Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Suit Supply, Akreta Parduotuvė, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Suit Supply, Akreta Parduotuvė

Atsiliepimai apie Suit Supply, Akreta Parduotuvė, UAB

Aldirma Įmonė brangiai perka miškus!
Parašyk savo nuomonę apie Suit Supply, Akreta Parduotuvė, UAB

Nerekomenduoju, o ypač konsultanto Ernas Mool. Išsiaukštine, o paprasčiausios pagarbos nelabai yra. Gal ir puikiai aptarnauja ir apšokineja Lietuvos elita bet eilinius žmones į šuns dienas išdeda. Nes jai po jo komentaru susigradinus turejau išeiti iš parduotuves, tai nelamanu kad taip turetų būti. Nes kai drebe kad cia ne mano reikalas kaip vyrus turi atrodyti..
Paskaiciau komentarus ir viskas atitinka 100%. Rekomendavo Suit supply net keli zmones, bet atvykus i parduotuve nieko gero nepasiule, bet kadangi neturejau daug laiko ir del kuno formos neturejau kitose parduotuves daug pasirinkimo, nusprendziau tvarkytis pas juos vieninteli varianta. Israse saskaita uz neatliktus darbus. Aisku po to grazino pinigus kai irodziau, kad ne viska tvarke. Po to su manim dar karta atvyko draugas kuris pas juos lankesi pries 2 metus. tai jis patvirtino, kad aptarnavimas labai suprastejes. Matyt jau "uzmigo ant lauru" Zodziu tikrai nerekomenduociau!!! Ir netgi labai nemegstu rasyt komentaru, bet prisverciau, kad kitiem zmonem padeciau apsisprest. tikiuosi pades..Cia viskas vyko 2018m rugpjuti-rugseji tai nezinau ar per metus kazkas pasikeite, tiesiog vienas draugas klause ar rekomenduociau, pasakaiu tikrai ne. Ir nusprendziau su kitais pasidalint. 1 klienta tikrai prarado del savo elgesio, arogancijos ir kliento noru/poreikiu nepaisymo.
Arnoldas Jakubėnas
2018-08-18 13:29:34 IP 2ju3l1sq
Apsilankiau Jūsų parduotuvėje 2018-08-18, katastrofiškas aptarnavimas. Visu pirma marškinius davėte dvelkiančius prakaitu, antra tai jog mano kaklas šiek tiek storesnis pardavėjas nieko negalėjo padėti ir pasak jo man tinkančiu marškinių pasiūlyti negalėjo ir sakė kad Jūsų parduotuvėje neįmanoma nieko padaryti, nors esu standartinio sudėjimo. Nėčiau apie padiskuoti telefonu ar susitikus. Likau labai nepatenkintas ir manau nerekomenduosiu Jūsų parduotuvės kitiems.
Suitsupply parduotuvėje pirkau odinius batus už 199 eur. Tačiau panešiojus vos pusmetį 99 proc. kilimine danga suplyšo odinių batų šonas. Aiškus gamintojo brokas, tačiau parduotuvė atsisakė juos pakeisti. Prasta gaminių kokybė už didelę kainą. Planavau dar vieną ir kostiumą pas juos įsigyti, tačiau po tokių įvykių tikai nepirksiu.
Dirbtinis kokybės įvaizdis už didelę kainą.
Sukurtas dirbtinai aukštas parduotuvės ir jos gaminių lygis.
Ieškojau aukščiausios klasės baltinių, todėl patikėjęs tokia parduotuve, juos įsigijau iš ten už 70 eurų (didoka kaina sakyčiau, kaip už baltinius), bet juk vestuvės.
Likau nusivylęs (ne tik aš, tačiau dar ir du draugai, kurie taip pat pirko baltinius ir marškinius) ypač prasta baltinių kokybe. Sunkiai lyginasi, vos užsidėjus iškart glamžosi. Šioje parduotuvėje nesinori daugiau nieko pirkti.
Bet kaip konsultantė parduotuvėje pasakė: Bet juk vis tiek geras jausmas apsivilkus, ar ne?
Trintukai---pažadų karaliai

Greater Outdoors
HIATUS, COLUMBIA, DIDRIKSONS, JACK WOLFSKIN

Adresas: Ozo g. 18, OZAS PPC, 1 aukštas, LT-08243 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; avalynė, batai; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pramogos ir poilsis; sporto, turizmo reikmenys; vaikų prekės.
„Hiatus“ – „Columbia“, „Sorel“, „Didriksons“ ir „Jack Wolfskin“ prekių ženklų drabužiai Lietuvoje. Esame pirmoji ir vienintelė specializuota parduotuvė Baltijos šalyse, prekiaujanti išimtinai „Columbia“, „Sorel“, „Didriksons“ ir „Jack Wolfskin“ prekių ženklų drabužiais, avalyne ir aksesuarais. Šie amerikiečių...

Adresas: Kubiliaus g. 21, LT-09108 Vilnius.
Feel Group
TOP SECRET

Adresas: Molėtų pl. 47F, LT-08409 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba.
Feel.lt – apsipirkimo erdvė, kurioje susivienija kokybė, gera kaina ir pasirinkimo laisvė. Siekiame, kad mūsų internetinėje parduotuvėje visuomet rastumėte tai, ko ieškote, ir džiaugtumėtės maloniais pirkiniais. Feel.lt internetinėje parduotuvėje rasite visame pasaulyje gerai žinomų ir populiarių prekės ženklų...

Adresas: Žalgirio g. 114, LT-09300 Vilnius.
GIFTIKA
VERSLO DOVANŲ GIDAS

Adresas: Pramonės g. 15, LT-78137 Šiauliai.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; dovanos; keramikos gaminiai; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Nereikia būti vyriausiam, kad suprastum šiuolaikines tendencijas. Bet negali būti ką tik gimęs, norėdamas atrodyti patikimas! 15 metų švenčianti GIFTIKA pristato Kalėdinių verslo dovanų sezoną! Daugiau info giftika@giftika.lt

Kaip nepatekti į darbdavių pinkles ir gauti viską, ką pavyko išsiderėti?
Kaip nepatekti į darbdavių pinkles ir gauti viską, ką pavyko išsiderėti? 02-17 11:28
Metų pradžia darbo rinkoje - migracijų laikotarpis. Talentingiausi darbuotojai, ypač pardavimų srityje, „susirenka" metines premijas ir ima dairytis naujų darbo pasiūlymų, didesnių algų...
Dėl parafino Lietuvos pajūryje – nota Rusijai
Dėl parafino Lietuvos pajūryje – nota Rusijai 02-17 19:25
Lietuvos diplomatai pirmadienį įteikė notą Rusijai dėl sausio pabaigoje Kuršių nerijoje rasto parafino.
Technologijų milžinės (vis dar) kelia rinkas
Technologijų milžinės (vis dar) kelia rinkas 02-17 19:24
Šį dešimtmetį rinkose dominuoja JAV technologijų milžinių akcijos. Artimiausių kelerių metų horizonte matome argumentų, jog ši lyderystė ir toliau tęsis.

Ar šilta žiema naudinga Jūsų verslui?

Moody's 277,83 +1,86%
IBM 150,70 -2,34%