Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Akreta, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Akreta

Atsiliepimai apie Akreta, UAB

Melga
Parašyk savo nuomonę apie Akreta, UAB

Aptarnavimo NEkultūra aukščiausio lygio! Apsilankius gavome pylos iš gerokai pliktelėjusio konsultanto, jog verčiame parduotuvę, kad turime prašyti "jo didenybės" pagalbos ir neliesti prekių, tačiau paprašius, šis - pasipūtęs, išpuikęs, arogantiškas konsultantas pasiūlė dvi opcijas ir daugiau nieko, tiesiog į klausimus ir prašymus neatsakinėjo, leido suprasti, kad esame npageidaujami.
SAVININKAI, ar Jūs skaitote komentarus? Ar ne laikas susirūpinti?
Aptarnavimas tragiškas (užsidėjęs kostiumą pardavėjas Ernas Mool pasijautė visatos valdovu), kainos neadekvačios, kokybė abejotina. Sugaišino laiką ir sugadino nuotaiką. Labai NErekomenduoju!
Gera produkcija, tačiau aptarnavimas tragiškas. Aptarnaujančiam personalui (vyrukams) vertėtų nusileisti ant žemės, kostiumo dėvėjimas jūsų dievais nepadaro, dirbkite savo darbą.
2020 kovo 8 d. Tarpatautinė Moters diena...Internete ieškau darbo ir pastebiu skelbimą dėl stilisto (ės) darbo - nuklystu į SuitSupply tinklalapį. Peržvelgiu jų parduotuvės "Europos" PC nuotraukas ir žvilgsnis užkliūva į reklaminius stendus ant sienos - laimingas kostiumuotas vyriškis pusnuogių moterų su bikiniais draugijoje...Hmmm, pagalvojau, o kaip gi su lygiomis galimybėmis ir teisėmis??? Ar ne būtų puiku įmonei atnaujinti reklamą ir sukeisti vietomis: vyrą palikti centre su trumpikėmis, o moteris aprengti skirtingų spalvų kostiumais ar bent švarkais, kad ir paliekant jas nuogomis kojomis? :) Būtų originalu ir pagarbu moterų atžvilgiu...O gal ir daugiau porų užklystų į parduotuvę, padėti savo vyrams išsirinkti naujus kostiumus? :) Beje, dabar "ant bangos" ir moterys dėvinčios vyriškus kostiumus...kad ir su "vyriškos pusės" užsegimu. Atsinaujinkite! Su pavasariu! Mylėkite ir gerbikte ne tik vyrus, bet ir moteris! Sėkmės! :)
Nerekomenduoju, o ypač konsultanto Ernas Mool. Išsiaukštine, o paprasčiausios pagarbos nelabai yra. Gal ir puikiai aptarnauja ir apšokineja Lietuvos elita bet eilinius žmones į šuns dienas išdeda. Nes jai po jo komentaru susigradinus turejau išeiti iš parduotuves, tai nelamanu kad taip turetų būti. Nes kai drebe kad cia ne mano reikalas kaip vyrus turi atrodyti..
Paskaiciau komentarus ir viskas atitinka 100%. Rekomendavo Suit supply net keli zmones, bet atvykus i parduotuve nieko gero nepasiule, bet kadangi neturejau daug laiko ir del kuno formos neturejau kitose parduotuves daug pasirinkimo, nusprendziau tvarkytis pas juos vieninteli varianta. Israse saskaita uz neatliktus darbus. Aisku po to grazino pinigus kai irodziau, kad ne viska tvarke. Po to su manim dar karta atvyko draugas kuris pas juos lankesi pries 2 metus. tai jis patvirtino, kad aptarnavimas labai suprastejes. Matyt jau "uzmigo ant lauru" Zodziu tikrai nerekomenduociau!!! Ir netgi labai nemegstu rasyt komentaru, bet prisverciau, kad kitiem zmonem padeciau apsisprest. tikiuosi pades..Cia viskas vyko 2018m rugpjuti-rugseji tai nezinau ar per metus kazkas pasikeite, tiesiog vienas draugas klause ar rekomenduociau, pasakaiu tikrai ne. Ir nusprendziau su kitais pasidalint. 1 klienta tikrai prarado del savo elgesio, arogancijos ir kliento noru/poreikiu nepaisymo.
Arnoldas Jakubėnas
2018-08-18 13:29:34 IP 2ju3l1sq
Apsilankiau Jūsų parduotuvėje 2018-08-18, katastrofiškas aptarnavimas. Visu pirma marškinius davėte dvelkiančius prakaitu, antra tai jog mano kaklas šiek tiek storesnis pardavėjas nieko negalėjo padėti ir pasak jo man tinkančiu marškinių pasiūlyti negalėjo ir sakė kad Jūsų parduotuvėje neįmanoma nieko padaryti, nors esu standartinio sudėjimo. Nėčiau apie padiskuoti telefonu ar susitikus. Likau labai nepatenkintas ir manau nerekomenduosiu Jūsų parduotuvės kitiems.
Suitsupply parduotuvėje pirkau odinius batus už 199 eur. Tačiau panešiojus vos pusmetį 99 proc. kilimine danga suplyšo odinių batų šonas. Aiškus gamintojo brokas, tačiau parduotuvė atsisakė juos pakeisti. Prasta gaminių kokybė už didelę kainą. Planavau dar vieną ir kostiumą pas juos įsigyti, tačiau po tokių įvykių tikai nepirksiu.
Dirbtinis kokybės įvaizdis už didelę kainą.
Sukurtas dirbtinai aukštas parduotuvės ir jos gaminių lygis.
Ieškojau aukščiausios klasės baltinių, todėl patikėjęs tokia parduotuve, juos įsigijau iš ten už 70 eurų (didoka kaina sakyčiau, kaip už baltinius), bet juk vestuvės.
Likau nusivylęs (ne tik aš, tačiau dar ir du draugai, kurie taip pat pirko baltinius ir marškinius) ypač prasta baltinių kokybe. Sunkiai lyginasi, vos užsidėjus iškart glamžosi. Šioje parduotuvėje nesinori daugiau nieko pirkti.
Bet kaip konsultantė parduotuvėje pasakė: Bet juk vis tiek geras jausmas apsivilkus, ar ne?
Trintukai---pažadų karaliai

Greater Outdoors
HIATUS, COLUMBIA, DIDRIKSONS, JACK WOLFSKIN

Adresas: Ozo g. 18, LT-08243 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; avalynė, batai; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pramogos ir poilsis; sporto, turizmo reikmenys; vaikų prekės.
„Hiatus“ – „Columbia“, „Sorel“, „Didriksons“ ir „Jack Wolfskin“ prekių ženklų drabužiai Lietuvoje. Esame pirmoji ir vienintelė specializuota parduotuvė Baltijos šalyse, prekiaujanti išimtinai „Columbia“, „Sorel“, „Didriksons“ ir „Jack Wolfskin“ prekių ženklų drabužiais, avalyne ir aksesuarais. Šie amerikiečių...

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.
Feel Group
TOP SECRET

Adresas: Molėtų pl. 47F, LT-08409 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba.
Feel.lt – apsipirkimo erdvė, kurioje susivienija kokybė, gera kaina ir pasirinkimo laisvė. Siekiame, kad mūsų internetinėje parduotuvėje visuomet rastumėte tai, ko ieškote, ir džiaugtumėtės maloniais pirkiniais. Feel.lt internetinėje parduotuvėje rasite visame pasaulyje gerai žinomų ir populiarių prekės ženklų...

Adresas: Liepyno g. 2, LT-08105 Vilnius.
GIFTIKA
VERSLO DOVANŲ GIDAS

Adresas: Pramonės g. 15, LT-78137 Šiauliai.
Veiklos sritys: dovanos; apranga, drabužiai; keramikos gaminiai; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Kalėdinių verslo dovanų katalogų ir teiraukitės giftika@giftika.lt Atnaujintas verslo dovanų asortimentas www.giftika.com

VMI: alkoholio akcizų deklaruotos pajamos šiemet augo 9,6%
VMI: alkoholio akcizų deklaruotos pajamos šiemet augo 9,6% 10-19 19:42
Deklaruotos alkoholio akcizo įplaukos šių metų sausio–rugsėjo mėnesiais siekė 275,251 mln. Eur – 9,6% daugiau nei pernai tuo pat laiku, rodo Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) duomenys.
Lietuva šiemet į kitas šalis transportavo dukart daugiau dujų
Lietuva šiemet į kitas šalis transportavo dukart daugiau dujų 10-19 19:42
Lietuva šiemet į kitas Baltijos šalis ir Suomiją transportavo 7,8 teravatvalandės (TWh) gamtinių dujų – dukart daugiau nei pernai.
Ekologiško transporto kompensacijoms – per 9.000 prašymų
Ekologiško transporto kompensacijoms – per 9.000 prašymų 10-19 19:39
Kompensacijoms už seno taršaus automobilio sunaikinimą, įsigyjant paspirtuką, dviratį ar viešojo transporto bilietą, iš viso gyventojai pateikė daugiau kaip 9.000 prašymų už 8 mln. Eur.

Už kurią partiją balsuosite antrame rinkimų ture?

Caterpillar 168,75 +2,25%

Auksas 1968,63 +6,61%