Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Sugedo LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Sugedo LT

Atsiliepimai apie Sugedo LT, UAB

Visada šalia, patikimai, greitai.
Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie Sugedo LT, UAB

Super.Viskas operatyviai.Saunuoliai. AČIŪ Jums.
Ne pirmus metus tenka kreiptis sugedus televizoriui ar telefonui gedimai šalinami kokybiškai. Pvz. Man vienoje X elektronikos taisyklos pasakė kad mano telefonui ta programa netinkama, SugedoLT, ta programa padarė tinkamą mano telefonui. Ačiu.
5 zvaigzduciu aptarnavimas, malonus bendravimas ypac greitas taisymas (uztruko 2 val) saziningos kainos.Nuo siol visa sugedusia technika patikesiu tik siems profesionaliems meistrams.Sekmes
Visą savo elektroniką tvarkau tik čia. Patikima, greita ir už prieinamą kainą. Dirba žmonės, išmanantys savo darbą!
Rekomenduoju!!
Likau labai patenkinta serviso profesionalumu, kavos aparatą sutaisė per dvi dienas, ir suteikė gerų patarimų. Pavyzdžiui net nežinojau, kad nukalkinant kavos aparatą negalima naudoti acto, tai darbuotojas man paaiškino ką aš blogai dariau. Tikrai geras servisas, rekomenduoju.
Geras servisas, rekomenduoju visiems. Pataria zmogui, atranda geriausiai tinkanti varianta ir ji rekomenduoja. Dirba greit ir kokybiskai. Pagarba.
Kelis kartus nesiau prietaisus remontui, net ir dabar remontuoju nesiojama kompiuteri. Pokolkas vyrai neapgavo nei syki, pasake kas ne taip, ka reikia daryti. Karta sugedo pc, buvo kalata baterija, sumokejau tik uz ja. Rekomenduoju.
Labai puikus servisas taisiau planšetę ir nešiojama kompiuterį. Planšetei keitė ekraną, o nešiojamam reikėjo keisti maitinimo lizdą, viską sutvarkė per dvi dienas. Kaina buvo žemesnė nei kitur kur teko skambinti, bet esmė net ne kainoje, o tai kad bendraujant su vyrais jautėsi kad jie tikrai išmano savo darbą, be to gavau labai naudingų patarimų. Rekomendavau šią taisyklą savo draugams, tai ir jiems paliko gerą įspūdį.
REKOMENDUOJU, TIKRAI GERAS SERVISAS.

Už ekstremistinį turinį JAV milžinams Europoje grės baudos iki 4% apyvartos
Už ekstremistinį turinį JAV milžinams Europoje grės baudos iki 4% apyvartos 04-20 14:39
Europos Parlamentas (EP) pritarė pasiūlymui bausti tokias įmones kaip "Facebook", "Google" ir "Twitter" net iki 4% pasaulinės apyvartos siekiančiomis baudomis, jei jos per valandą nuo valdžios...
Stresas darbe: pagrindiniai kaltininkai
Stresas darbe: pagrindiniai kaltininkai 04-20 12:31
Beveik pusė darbuotojų šiuo metu jaučia stresą savo darbe, rodo "LinkedIn" tyrimas, kuris taip pat identifikuoja penkias didžiausias nerimo priežastis.
Reitingų lentelėje į pirmą vietą pakilo I. Šimonytė
Reitingų lentelėje į pirmą vietą pakilo I. Šimonytė 04-20 12:13
Konservatorių kandidatė prezidento rinkimuose Ingrida Šimonytė pakilo į pirmąją reitingų lentelės poziciją, nedidele persvara aplenkusi iki šiol apklausose pirmavusį ekonomistą Gitaną Nausėdą...

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Pfizer 39,38 -1,25%