Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Sugedo LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Sugedo LT

Atsiliepimai apie Sugedo LT, UAB

Visada šalia, patikimai, greitai.
Parašyk savo nuomonę apie Sugedo LT, UAB

Super.Viskas operatyviai.Saunuoliai. AČIŪ Jums.
Ne pirmus metus tenka kreiptis sugedus televizoriui ar telefonui gedimai šalinami kokybiškai. Pvz. Man vienoje X elektronikos taisyklos pasakė kad mano telefonui ta programa netinkama, SugedoLT, ta programa padarė tinkamą mano telefonui. Ačiu.
5 zvaigzduciu aptarnavimas, malonus bendravimas ypac greitas taisymas (uztruko 2 val) saziningos kainos.Nuo siol visa sugedusia technika patikesiu tik siems profesionaliems meistrams.Sekmes
Visą savo elektroniką tvarkau tik čia. Patikima, greita ir už prieinamą kainą. Dirba žmonės, išmanantys savo darbą!
Rekomenduoju!!
Likau labai patenkinta serviso profesionalumu, kavos aparatą sutaisė per dvi dienas, ir suteikė gerų patarimų. Pavyzdžiui net nežinojau, kad nukalkinant kavos aparatą negalima naudoti acto, tai darbuotojas man paaiškino ką aš blogai dariau. Tikrai geras servisas, rekomenduoju.
Geras servisas, rekomenduoju visiems. Pataria zmogui, atranda geriausiai tinkanti varianta ir ji rekomenduoja. Dirba greit ir kokybiskai. Pagarba.
Kelis kartus nesiau prietaisus remontui, net ir dabar remontuoju nesiojama kompiuteri. Pokolkas vyrai neapgavo nei syki, pasake kas ne taip, ka reikia daryti. Karta sugedo pc, buvo kalata baterija, sumokejau tik uz ja. Rekomenduoju.
Labai puikus servisas taisiau planšetę ir nešiojama kompiuterį. Planšetei keitė ekraną, o nešiojamam reikėjo keisti maitinimo lizdą, viską sutvarkė per dvi dienas. Kaina buvo žemesnė nei kitur kur teko skambinti, bet esmė net ne kainoje, o tai kad bendraujant su vyrais jautėsi kad jie tikrai išmano savo darbą, be to gavau labai naudingų patarimų. Rekomendavau šią taisyklą savo draugams, tai ir jiems paliko gerą įspūdį.
REKOMENDUOJU, TIKRAI GERAS SERVISAS.

SEB: vežėjų augimas lėtėja, bet metai bus šviesūs
SEB: vežėjų augimas lėtėja, bet metai bus šviesūs 02-22 18:26
Krovininio transporto sektoriaus plėtra pernai buvo triskart lėtesnė nei 2017-aisiais, bet Lietuvos vežėjų finansiniai rezultatai išlieka geri, nepaisant jaučiamo spaudimo pelno maržoms, skelbia...
Teismas: per brangiai akcijas pardavę Tumos turi sumokėti 53.000 Eur mokesčių
Teismas: per brangiai akcijas pardavę Tumos turi sumokėti 53.000 Eur mokesčių 02-22 18:23
Klaipėdos krovinių vežimo geležinkeliais bei uosto krovos grupę "Kamineros grupė" kontroliuojantis verslininkas Arūnas Tuma ir jo sutuoktinė, už daugiau kaip 350.000 Eur pardavę bevertes įmonės...
Metinė infliacija Lietuvoje – kiek didesnė nei vidutiniškai ES
Metinė infliacija Lietuvoje – kiek didesnė nei vidutiniškai ES 02-22 18:23
Suderinta metinė infliacija Lietuvoje sausį buvo kiek didesnė nei vidutiniškai Europos Sąjungoje (ES), skelbia Eurostatas.

Ar pritariate PVM lengvatos taikymui moterų perkamoms prekėms?

Microsoft 109,41 +2,11%
Coca-Cola 45,86 +1,69%