Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Strielčių lentpjūvė

Atsiliepimai apie Strielčių lentpjūvė, UAB

Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie Strielčių lentpjūvė, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Įmonėje gali dirbti tik vergai, rašo ant popieriaus minimumą, ir 8h darbo, o reikia dirbti 12h ir nenori dar mokėti atlyginimo, liepia dirbti neperėjus med. apžiūros. Personalas įpač Janina Šalkauskienė, kraupus - nieko paklausti neina tik staugia ir nieko nepasako. Tai tiems kas norite susigadinti sveikatą, galit eiti, o kas norite dirbti normaliai tai apeikite dideliu ratu šią įmonę.
Atsakyti
Labai geros kokybės ir laiku įvykdytas užsakymas.Pirkau briketus.
Atsakyti
Labai nusivyliau, tiesiog siaubinga, užsakymai stringa, vadybininkas Mindaugas ištisai meluoja ar ignoruoja skambučius, užsakymai vėluoja mėnesių ar aplamai pamiršta, nesuprantu šios įmonės politikos
Atsakyti
Esu pirkęs 1-2 tonas granulių, likau labai patenkintas, rekomendavau keliems savo kaimynams, jie taip pat liko labai patenkinti, jei jūsų įmonė ir toliau laikysis kokybės standartų, būsime labai patenkinti. Ačiū ir sėkmės darbuose.
Atsakyti
Tomas 2014-08-25 08:28:49
Labai gerus kuro briketus gamina! Pats perku ir kitiem rekomenduoju.
Pritariu...
buvęs užsakovas
2017-11-30 17:30:54 IP 28m9t4ok
Atsakyti
Labai nusivyliau įmone. Priimant užsakymą aptarta briketų kaina, įskaitant ir transportavimą. Sutarta pristatyti briketus antros savaitės bėgyje, kai susidarys didesnis užsakymas, mano miesto kryptimi. Praėjus dviem savaitėms, pasidomėjus, patikino, kad šios (t.y. trečios) savaitės pabaigoje atveš. Tuo patikėjau, bet ir vėl likau nusivylęs. Nes paskambinus trečiąjį kartą, praėjus tai savaitei, pagaliau išsiaiškinau, kad atveš tik tuo atveju - jeigu pats susimokėsiu papildomai už atvežimą (kas anksčiau buvo įskaityta į briketų kainą), arba laukti kai susidarys didesnis užsakymas ta kryptimi. Taip belaukiant gali praeiti ir žiema. Nemanau, kad mano užsakymas labai mažas, du padėklai (beveik dvi tonos). Taip, kad užsisakantys šioje įmonėje gerai pagalvokit ar apsimoka laukti briketų kada "atveš" jūsų kryptimi, ir nelabai suprantu, kodėl žmogui tokios informacijos neteikia vos tik paskambinus pirmą kartą? jei žino kad tolimesnes vietoves veža rečiau, nebūčiau sukęs galvos ir nelaukęs tiek laiko. Daugiau šia įmone nepasitikėsiu.
Atsakyti
Ir vargu ar pati imone atsiliepimus skaito....
Atsakyti
Taip gera imone ypac darbuotojai, pvz zygintas siugzda ant bilieto o geria pakampem net ir siandien jei kas ji patikrintu nerastu namuose o jei rastu mieganti nuo alkoholio pertekliaus. tai kazin kaip valdzia tokiu imoniu nemato kad ju darbuotojai alkoholikai geriau jiem pagerti negu dirbti ir uzdirbti...
Atsakyti
Labai gerus kuro briketus gamina! Pats perku ir kitiem rekomenduoju.