Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Storent, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Storent

Atsiliepimai apie Storent, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Storent, UAB

Storent paliko savo įrangą privačiame kieme- jokių paslaugų iš jų neužsakinėjome, tačiau patraukti savo įrangą nesiteikė. Teko kviesti policiją. Abejinga kontrora, abejingai bendravo - baisu
Niekas is ju nesinomuokit, pazadejo viena kaina kai atejo laikas sako ne pilna kaina skaiciuosim, neapsigaukit ir apeikit sita imone
Mindaugas 2021-04-16 06:08:23
Visiškas pravalas. Nuomojiesi už vieną kainą, paskui jį tampa kita. Pirmas ir paskutinis kartas.
Gal kiek ir pasikarščiavau rašyti komentarą prieš sulaukdamas atsakymo. Seip viskas išsisprendė. Permoka grąžino.
Panevėžio padalini aptarnavimas žiaurus o darbuotojai akiplėšos ir nahalai.
Ši imone apgaudineja klientus. Nuomoja irankius parai bet turi grazinti iki 10:00 ryto nes kitaip uz likusia diena teks susimoketi. Klaipedoje pardavejas sako as jums gi aiškinau nors apie tai nei zodzio. O paskui sako gi yra parasyta sutartyje :) nors ta sutarti kisa po nosim ir pirstu parodo pasirasykit cia ir cia. Nerekomenduoju sios imones aplamai.
SAS 2016-05-24 13:58:50
Retai kada rašau komentarus, bet šį kartą neapsikenčiau. Norėjome išsinuomoti zeimerį lentom pjaustyt, tai visą procedūrą kol išsinuomojom truko apie 1, 5 h. Krūva popierių užpildyt, laukt kol sistema patvirtins ar neturi kreditų pasiemęs nes kitaip neskolina. Ir dar 10 eurų jiems reikia sumokėt tik kortelę jokių grynų, depozitui. Vėliau kai reikėjo gražint tuos 10 eurų tai laukiau apie savaitę niekas nepervedė pinigų nuvažiavus pas juos paiškėjo, kad buhalterija nemato kad nuo mano kortelės buvo nuskaityti pinigai, tai turėjau dar jiems atspausdint sąskaitos išrašą, kad tikrai nuskaičiavo nuo kortelės pinigus. Esu pasibaisėjęs jų sistema, niekada daugiau nesinuomosiu iš šios firmos.
Visą tą pati ir man teko patirt, dar gi pateisinčiau juos, jei perspėtų, kad reikia kreditinės kortelės, kad pirmą kartą nuomojantis procedūra labai ilga, kad norint susigražint depozitą reikia rašyt prašymą kuriame turi nurodyt sąskaitos numerį, juk dėl to žmogus ir skambini iš anksto, jog sužinotum visas aplinkybes, bet nei žodžio, taip pat per visą valandą laukimo, nei žodžio, kad reikia gražint iki 10.00 val kitos dienos, jei neskaitai sutarties, jie tau neatleidžia nei minutės, net jei ir dėl jų praradai valandą vertingo laiko. Dar gi paskui iš sistemos automatinę žinutę gauni - iki malonaus bendradarbiavimo. Pasigedau žmogiškumo...
Teko is Kauno padalinio nuomotis pastolius tai kai atveze popieriuose buvo parasytas daug didesnis kiekis negu reliai atveze.Vadinasi jeigu nesuziuresi tai kai grazinsi susimokesi nemenkai. Vadinasi pastoliu nuomos kaina bus auksine, o tam nabagui darbu vadovui kuris apsiziopsos nuostoliai baisiniai. Tai va bukite atidus.
Sveiki, Klaipedoje Arūnas reklamuojasi kaip viska galint, bet realiai tai vėjas laukuose, gražus žodeliai daugiau nieko, nepakibkit.
Visiškai suprantama kad nuomos biznis yra labai sudėtingas ir pasitaiko daug kėblių situacijų. Manau logiška būtų jeigu tas situacijas spręstu ne jos sukėlėjai (nuomos vadybininkas ir klijentas), o trečias asmuo kuris į viską pasižiūrėtų neutraliu žvilgsniu.
Tai tiek.
Nemėgstu rašinėti komentarų viešoje erdvėje, bet kadangi Jūsų kompanijoje tai toleruojama esu priverstas pasisakyti.

GOTAS
Statybos technikos nuoma | Higienos reikmenys

Adresas: Linkmenų g. 37, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: statybos technika, įranga, nuoma; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; buitinė technika; daržininkystė, sodininkystė; elektros dalys ir įranga; hidraulika, pneumatika; higienos reikmenys; įrankiai; kompresoriai, siurbliai; komunalinė technika; krautuvai, keltuvai, liftai; matavimo prietaisai; miško, sodo, vejos technika; statyba; suvirinimas ir suvirinimo aparatai; švaros, valymo paslaugos; tvirtinimo detalės, elementai; žemės ūkio technika.
UAB “GOTAS” pirmoji įmonė Lietuvoje nuo 1993 m. pradėjusi teikti statybos įrankių nuomos paslaugas. Statybinės įrangos nuoma – tai naudingesnis pasirinkimas tiek privatiems klientams, tiek stambioms statybų bendrovėms. GOTAS teikia ir statybos technikos remonto paslaugas, atlieka įrankų aptarnavimą, parduoda naują...
Universalūs pastoliai
Universalių pastolių nuoma

Adresas: Žiedo g. 2B, Sudmantai, LT-96327 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: statybos technika, įranga, nuoma; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; elektros dalys ir įranga; įrankiai; komunalinė technika; krautuvai, keltuvai, liftai; statyba; tvirtinimo detalės, elementai.
UAB „Universalūs pastoliai“ įkurta 2003 metais kaip bendra Lietuvos ir Vokietijos įmonė. Taip pat įmonė yra pastolių nuomos ir montažo „Wilchelm Kunkel Gerustbau GmbH“ grupės narė. Wilchel Kunkel yra atestuotas aukščiausios kategorijos specialistas, kuris dalyvauja komisijose atliekant pastolių pastatymo, statinio...
Rentalis
SINC įrankių nuoma

Adresas: Verkių g. 42, LT-09109 Vilnius.
Veiklos sritys: įrankiai; miško, sodo, vejos technika; statybos technika, įranga, nuoma; suvirinimas ir suvirinimo aparatai.
UAB „Rentalis“ SINC Įrankių nuoma – statybos įrankių ir įrangos, sodo priežiūros technikos nuomos centras, sėkmingai vykdantis veiklą Vilniuje ir Kaune. Pagrindiniai mūsų klientai – statantys, remontuojantys ar aplinką prižiūrintys privatūs asmenys ir statybinės organizacijos. Įmonė operatyviai ir kokybiškai teikia...
A. Žilinskio ir ko UAB [Kauno filialas]
Statybinės technikos nuoma

Adresas: Ateities pl. 31, LT-52167 Kaunas.
Veiklos sritys: statybos technika, įranga, nuoma; hidraulika, pneumatika; įrankiai; kompresoriai, siurbliai; komunalinė technika; krautuvai, keltuvai, liftai; melioracija, melioracijos technika; suvirinimas ir suvirinimo aparatai; žemės ūkio technika.
STATYBINĖS TECHNIKOS BEI ĮRANGOS NUOMA Mūsų nuomojama statybinė technika bei įranga: Vilkiko su manipuliatoriu nuoma Vilkiko su puspriekabe nuoma Vilkiko su tralu nuoma Savivarčio nuoma Ratinių ekskavatoriai aplink savo ašį nuoma Ekskavatorių krautuvų (ratinių) nuoma Mini ekskavatorių nuoma Drenažų tiesimo...
VV Group
Savivarčių nuoma, žvyras, smėlis, skalda

Adresas: Kadagių kel. 6C, LT-45457 Kaunas.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; kelių tiesimas, remontas, tiltai; komunalinė technika; logistikos paslaugos; naudingosios iškasenos; statyba; statybinės medžiagos; statybos technika, įranga, nuoma; žemės ūkio technika.
Savivarčių nuoma Birių krovinių pervežimas Savikrovių sunkvežimių su kranu (hidromanipuliatoriumi) paslaugos Prekyba inertinėmis medžiagomis (smėlis, žvyras, skalda, juodžemis ir kt.) Turime Valstybinės kelių transporto inspekcijos Licenciją vežti krovinius vidaus maršrutais UAB "VV Group" yra sukaupusi ilgametę...

Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą?
Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą? 07-27 12:01
Echoskopija arba ultragarso tyrimas yra vienas populiariausių neinvazinių tyrimų metodų, kuris registruoja įvairių audinių struktūrinius pakitimus. Tyrimo metu greitai, be jokio skausmo ir...
TVF: vakcinų prieinamumo netolygumas grasina pasaulio ekonomikai
TVF: vakcinų prieinamumo netolygumas grasina pasaulio ekonomikai 07-27 17:47
Besivystančių ekonomikų ribotos galimybės gauti COVID-19 vakcinų grasina pasaulio ekonomikos atsigavimui, antradienį perspėjo Tarptautinis valiutos fondas (TVF). Jis padidino ekonomikos augimo...
VSD: protestuose prieš migrantų įkurdinimą nefiksuojama antivalstybinių grupių veiklos 07-27 17:00
Protestuose prieš neteisėtų migrantų įkurdinimą savivaldybėse nefiksuojama antivalstybinių grupių veiklos, teigia Valstybės saugumo departamentas (VSD).

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Hasbro 103,72 +12,24%
Humana 467,31 -0,83%