VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonės UAB "Stomatologijos poliklinika" paskelbti pranešimai ir naujienos

Įmonės UAB "Stomatologijos poliklinika" paskelbti pranešimai ir naujienos

DĖMESYS, KOKYBĖ, PATIRTIS!
Dantų protezavimas nemokamai? „Kauno Denticijoje“ tai įmanoma!
2019-05-07 11:09

Dantų protezavimas nemokamai? „Kauno Denticijoje“ tai įmanoma!

Dantų netekimas dėl įvairiausių priežasčių dažnam sukelia diskomforto jausmą. Netekus danties žmogus pradeda jaustis nemaloniai, slepia savo šypseną, sutrinka ne tik kramtymo funkcija, tačiau ir žmogaus savijauta. Vargina tarties sutrikimai, taip pat sumažėja pasitikėjimas savimi. Todėl dantų protezavimas yra išeitis džiaugtis gražia šypsena ir gyvenimu.

Protezavimo išlaidų kompensavimas

Pensininkai, nedarbingi arba iš dalies darbingi žmonės, vaikai iki 18 metų bei asmenys, kuriems buvo taikytas gydymas dėl burnos, veido, žandikaulio onkologinės ligos, turi teisę gauti teritorinių ligonių kasų (toliau - TLK) fiksuoto dydžio kompensaciją dantų protezavimo paslaugai atlikti. Norint pasinaudoti šia galimybe, pirmiausia reikia apsilankyti pas savo odontologą, kuris įvertins, ar asmuo atitinka reikalavimus ir gali gauti kompensaciją dantų protezavimui. Odontologui nustačius, kad dantų protezavimas reikalingas, užpildžius reikiamus dokumentus, pirminės ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros įstaiga į kurią kreipėtės (toliau – PAASPĮ) registruoja asmenų prašymus ir pateikia juos TLK. Savo ruožtu TLK pagal prašymų registravimo datą įtraukia asmenis į sąrašą. Svarbu žinoti, kad iš TLK galima gauti du laiškus. Pirminiame laiške asmuo yra informuojamas apie savo eilės numerį, o kitame – gauna pranešimą, kad jam paskirtas finansavimas protezavimo paslaugoms atlikti odontologijos įstaigoje, kuri yra sudariusi sutartį su TLK. Paštu gavus pirmąjį laišką, kuriame nurodomas tik eilės numeris, žmogus neprivalo laukti antrojo pranešimo ir nedelsdamas gali kreiptis į „Kauno Denticiją“, dėl dantų protezavimo atlikimo. Žmogus gali laukti, kol ateis jo eilė gauti kompensaciją, arba išlaidas, už dantų protezavimo paslaugas, pasidengti pats, o vėliau atgauti Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) kompensaciją. Tokiu atveju TLK reikia pateikti prašymą, kuriame būtų nurodoma banko sąskaita, į kurią pageidaujama pervesti kompensacijos sumą. Eilei atėjus TLK informuoja asmenis ir padengia nustatytą sumą už dantų protezavimą. Dantų protezavimo (vainikėlių, plokštelių, tiltų, protezų gamybos) paslaugų išlaidos padengiamos asmenims pagal Teritorinių ligonių kasų skirtus balus.

Kodėl verta rinktis „Kauno Denticiją“?

Tarptautinę GCR (Global Clinic Rating) akreditaciją turinčios Kauno odontologijos klinikos „Denticija“ 27 gydytojų odontologų komanda gali pasiūlyti ne tik platų protezavimo paslaugų spektrą, bet ir visas odontologijos paslaugas suaugusiems ir vaikams. Pacientams, labiau bijantiems, ar nenorintiems prisiminti procedūros, gydymą galima atlikti pacientui lengvai snaudžiant - taikant sedaciją. Gydymo kokybė didžia dalimi priklauso nuo tikslios diagnostikos, kuri pasiekiama klinikoje esančių 3D ir panoraminiai rentgenų, diagnostinių kamerų pagalba. Klinikoje „Denticija“ susipina ilgametė gydytojų odontologų profesinė patirtis ir modernumas. Gydytojai odontologai savo žinias nuolat atnaujina mokymuose Lietuvoje ir užsienyje, įsisavina naujausias technologijas, pažangiausius gydymo metodus. Klinikoje esanti 11 dantų technikų komanda, taikydama pažangiausias technologijas, gali garantuoti aukščiausią bet kokių dantų protezų kokybę. Kauno „Denticija“ turi savo dantų technikos laboratoriją, o tai padeda darbą atlikti dar greičiau - viskas vienoje vietoje, vienu metu. Kauno „Denticijos“ dantų technikai nuolat kelia savo kvalifikaciją, siekdami padėti savo pacientams, o odontologai ir technikai dirba komandinį darbą ir visi kartu sprendžia itin sudėtingas problemas, kurių metu atkuriamas kramtymo bei kalbos funkcijas, atstatomas prarastas estetinis vaizdas ir grąžinamas paciento noras plačiai šypsotis ir mėgautis gyvenimu. Aukšta kvalifikacija, šiuolaikinė aparatūra, kokybiškos medžiagos, odontologinės paslaugos be skausmo, pacientui patogiu laiku - visiems, kurie ieško aukščiausios kokybės ir tobulų rezultatų.

Gavote laišką iš TLK dėl galimybės gauti dantų protezavimo kompensaciją? Užsiregistruokite NEMOKAMAI konsultacijai „Kauno Denticijoje“, kurioje specialistai įvertins jūsų esamą dantų būklę bei lūkesčius ir pateiks išsamią informaciją apie protezavimo gydymo eigą.

Kiti STOMATOLOGIJOS POLIKLINIKA pranešimai » Visi įmonių pranešimai »

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Kalbos mokymasis užsienyje: 2-3 kartus greičiau nei namuose?
Kalbos mokymasis užsienyje: 2-3 kartus greičiau nei namuose? 05-10 12:32
Pirmosios kalbų mokyklos Lietuvoje „American English School" vadovė Eglė Kesylienė įsitikinusi, kad prieš pradedant mokytis užsienio kalbų labai svarbu aiškiai atsakyti į...
Baltarusija Briuselyje skundžiasi, kad Lietuva blokuoja Minsko ir ES susitarimą
Baltarusija Briuselyje skundžiasi, kad Lietuva blokuoja Minsko ir ES susitarimą 05-19 16:07
Baltarusijos atstovai šią savaitę Briuselyje skundėsi, kad Lietuva blokuoja Europos Sąjungos (ES) ir Minsko susitarimą dėl partnerystės prioritetų.
Valdžia – verslo baudėja: ar grįšime į policininkų krūmuose laikus?
Valdžia – verslo baudėja: ar grįšime į policininkų krūmuose laikus? 05-19 15:00
Koks turėtų būti verslo ir valdžios santykis? Ilgą laiką buvo dirbama, kad valstybė taptų partneriu ir pagalbininku verslui plėtoti, buvo diegiama geroji verslo kontrolės praktika. Tačiau...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Už ką balsuosite artėjančiuose prezidento rinkimuose?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

Keurig Dr Pepper 29,26 +2,31%
Humana 247,82 +2,31%
Philip Morris 86,81 +1,52%
Macy's 21,77 +1,26%
Texas Instruments 106,79 -2,22%
NVIDIA 156,53 -2,28%
Caterpillar 122,76 -3,04%
FedEx 169,92 -3,33%

Žaliavų kainos pasaulyje

Apelsinai 0,57 -12,31%
Dyzelis 2,06 +3,52%
Benzinas 2,04 +12,71%
Anglis 86,77 -6,82%
Varis 6438,36 -0,02%
Nafta 62,87 +1,37%
Cukrus 0,59 +1,72%
Vištiena 2,09 +0,97%