Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Stilius jums, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Stilius jums

Atsiliepimai apie Stilius jums, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Stilius jums, UAB

Pritariu, kad užsiima sukčiavimu. Prekių negavau????, pinigų atgal taip. Skaudu, kad yra sukčių. Tikiuosi kada atsirūgs jiems visa tai su kaupu.
Viktorija Sakalauskienė
2022-05-26 19:14:44 IP 2i24sv5m
Sveiki, pabandžiau sudalyvauti kvepalų aukcione, parašė, kad laimėjau.parase atsiskaitymo būdus, parašiau, kad paštu.Prasidejo baisiausi įžeidinėjimai, vulgarūs žodžiai.likau be žado.Ponai savininkai, kas pas jus dirba, ar taip bendraujama su žmonėmis.Vardo nežinau, bet taip elgtis nepadoru.Noreciau gauti atsakymą ir atsiprašymą.
Baisu.05.11d.pervedžiau pinigėlius už basutes.Basučių negaunu.Susisiekt niekaip neina.Kas čia vyksta?
Vasario 10 diena uzsisakiau suknele, prasiunciau pinigus net dvi sąskaitas, vieną žadėjo grąžinti, bet nei suknelės, nei saskaitos kol kas niekas neatsiuntė. Dabar net i žinutes nebeatsako.
Ar čia pas jus visada taip aptarnauja?
Su pagarba Jolanta
Apsvarstykite gerai turedami reikalų su šia, , stilius jums"
Nenormalus bendravimas, mandagumo nulis, kas aplamai gali pirkti jei nesiskaito žodžiais, pirkau suknele, sekimo nr negavau, ačiū dievui kad sukne gavau, buvo ir kitas incidentas...
pasišlykštejau pardavėja, NEREKOMENDUOJU NIEKAM PIRKTI, nes būsite iškoliuoti garantuotai! Galvojau vienai man taip, bet paskaičius atsiliepimus kraupu darosi.
H.Ž. 2019-08-01 17:21:39
Pritariu, kas ten per žmonės dirba, skambinsiu direktoriui, tikrai nepaliksiu taip.
Ką padarėte H.Ž. ? Skambinote? Nepalikote taip? Nepalikote tokių patyčių?
Puikus aptarnavimas :)
Žilvinas
2019-02-25 08:58
Labai geras kvapas. Ilgai išlieka.
Laisvė
2018-09-30 11:32
Aurelija
2017-09-28 15:20

Saldus vanilės/pačiulių/vaisių aromatas moterims

Būti laimingai - tai tavo pasirinkimas!

„La vie est belle“ - gyvenimas yra gražus, - teigia naujieji „Lancôme“ kvepalai. Kvepalai - su prasme, sąžine ir siela.

„La vie est belle” - tai gyvenimo filosofija, kaip judėti į priekį ir ką geriausia daryti. Mes visi ieškome savo laimės ir kuriame ją savaip. Taip gyvenimas tampa nuostabesnis. „La vie est belle“ atspindi mūsų pasirinkimą. Pasirinkimą gyventi savo gyvenimą ir pripildyti jį grožiu bei harmonija. Eiti savo keliu.

Sudėtis

Vilkdalgis yra šio aromato pagrindinis ingredientas, apsuptas apelsinų žiedų ir jazminų širdies natose. „La vie est belle” aromatas atsiveria vaisinėmis natomis, kurias skleidžia juodieji serbentai ir kriaušės, o aromato pagrindas yra šiltas ir gurmaniškas, dėka tongapupių, šokoladinių saldainių, pačiulių ir vanilės.

- Viršutinės natos: juodieji serbentai, kriaušės;
- Vidurinės natos: vilkdalgis, jazminai, apelsinų žiedai;
- Pagrindinės natos: pačiuliai, tongapupės, vanilės, šokoladiniai saldainiai.
Ieva 2019-06-06 12:14:43
Dar tokių žodžių viešoje erdvėje nesu išgirdusi bendraujant. Paklausiau ką siunčia, kokios prekės, niekas negeba paaiškinti. Paviešinsiu teisininkams. Nesu jokia eferistė ir t.t.Visus tekstus turiu. Kas dirba ir bendrauja su tokiais žmonėmis. Mokomės bendravimo kultūros viešoje erdvėje. Tekstus pridėsiu teisininkams, nežadu, kad kažkas menkintų garbę ir orumą.
Laba diena, kaip reikėtų šiuos visus komentarus įkelti į fb, kad žmonės pamatytų?
Lina 2019-08-01 01:45:38
Nepasitikėkite šiuo puslapiu Stilius Jums !!!. Šiandien patyriau siaubingus grasinimus ir patyčias iš šio puslapio administratoriaus, nespėjau net skaityti kaltinimus ir įžeidinėjimus. Cituoju : "nesulauksiu atsakymo
as jus paviesinsiu internete
kokias aferas cia suki",..."galesim teisme pasisaiskinti
o apie pacia parasysiu grazu komentara kaip zmones mulkini piktybiskai keldama kainas aukcione
blatnekai matai
zmoniu neapipisienu tu cia aferiste
daugiau taiu neturiu ka pasakyt
laisva",.. "von is cia
Pokalbio pabaiga".
Sveiki, papasakosiu savo istoriją, esu 57 m., kažkaip fooceboke pamačiau kvepalų aukcioną, susigundžiau, ir už 5 eurus laimėjau kvepalus, apsidžiaugiau.Jau sutariau, kad sumokėsiu pašto išlaidas ir perlaidą.Paskaičiau komentarus, ir supratau, kad ten neaišku kokie prekiautojai, ir valandos bėgyje parašiau gražiai, kad atsiprašau, bet nereikia man tų kvepalų.Kad Jūs žinotumėt kaip aš buvau pavadinta ir k.... ir aferiste ir jokios kultūros.Baisu, aš tikrai pranešiu kur reikia, tokie platintojai iš foocebooko turi būti pašalinti.
Ta pati situacija, esu apgauta nuo Stilius jums..
Ir aš susigundžiau dalyvauti šios svetainės aukcione.Po laimėjimo, pasiskaičiau atsiliepimus, ir nustebau.Parašius, kad atsisakau persiųsti pinigus.O tada gavau „visą puokštę gražių” atsiliepimų:aferiste, a******a..., su grasinimais parašyti apie mane internete. Būkite atsargūs dalyvaudami Stilius Jums organizuojamuose aukcionuose.
Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (el. pašto adresą ir, jei nurodėte - telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis". Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų - norint išryškinti juridinio asmens ar jo Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos.
a*******i, skelbia aukciona vieniems kvepalams atsiuncia visai kitus, a*******i.Parašius jiems dar iškolioja visaip.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų - norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (el. pašto adresą ir, jei nurodėte - telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Kaip ir daugeliui, parase, kad laimejau aukciona. Bet as kai is prigimties esu itari, todel nutariau patikrinti atsiliepimus. Ir neklydo mano nuojauta. Atsakymas ju, kai pasakiau, kad nebepirksiu, tikrai nustebino (prisegu screen shot)
Susigundžiau sudalyvauti aukcione, laimėjau. Bet kilo dvejonės dėl pačio psl. ir neklydau, radau daug blogų atsiliepimų ir pareiškus, kad nepirksiu nes nepatikimi, išvadino įvairiausiais žodžiais, galiausiai įtraukė į kažkokį skundų sąrašą kaip aferistę. Radau ne vieną moterų atsiliepimą apie jų grasinimus, įžeidinėjimus ir nepatikimumą.
a*******i. Paanalizavus svetainę iškart matyti. Dalijasi kažkokiomis mintimis, paveiksliukais, rengia neva tai konkursus dalyvauti ir laimėti. šiandien dalyvavau aukcione. Buvo paskelbti kvepalai ir pusvalandis skirtas kelti kainą. Kai liko penkios minutės iki pabaigos ir buvo nedaug aukciono dalyvių ir labai maža gavosi Jiems kvepalų kaina, iškart išėmė informaciją apie tuos kvepalus, įdėjo kitą panašų aukcioną kvepalų. Mane užblokavo.
Kreipiausi į policija gavau atsakymą kad nusižengimo kaltininkas yra nežinomas, todėl nėra ir administracinio nusižengimo požymių. Nėra kaltininko kurį galima būtų patraukti administracinėn atsakomybėn.
Ir as pakliuvau i ju pinkles. Reikia rasyti pranesima policijai, FNTT ir VMI. Ko gero taip ir padarysiu.
s*****i, uzsakyma dariau sausio 3 diena.Pinigai pervesti.Telefonu nr atjungti, elektroninis pastas neatsako.Kreipiuosi i policija.
Melagiai..uzsisakem batus sausio 1d...nei batu nei pinigu..i skambucius neatsako..el.pastu neatsako
Robertas 2018-01-17 15:07:42
Sveiki, man tokia pat situacija nutiko mano užsakymas buvo padarytas Gruodžio 20 dieną, rašiau kelis kartus jiems ir negavau jokio atsakymo, net nežinau kur kreiptis, tai jei kas nors ką nors sužinosit parašykit pasidalinkit informacija [email protected]
[email protected] jei kas nors ką nors sužinos būčiau labai dėkinga. Kitą savaitę žadu kreiptis į policija tai kai tik ką nors sužinosiu irgi būtinai pranešiu.
ARWIS 2018-01-12 16:06:25
pas mane ta pati situacija nuo 2017 12 27 niekas nebendrauja 66 eurai kazkur nuejo kreipiausi i policija siandien, lauksiu kazko....
Kas nors gal kreipetes i policija?
Gruodzio 16 buvo padarytas uzsakymas. Iki siol nieko.. jokios info. Neatsiliepia. Nratraso.. nu tikriausiai reikes kreiptis i policija...
jau nebėra tos e-parduotuvės internete, tik skelbiu lt dar neištrynė
Jevgenija 2018-01-04 11:26:14
Sveiki, nuo uzsakymo datos (2017.12.23d.) niekas neatsilepia i mano laiskus del uzsakymo vykdymo termino. Apie tai, kad uzsakymas Nr.68687 priimtas, po jo apmokejimo, gavau el.laiska be pristatimo datos ir musu bendravimas baigesi. Manau, kad taip neturi buti. Prasau atsakyti i mano laiska.
Jevgenija
Pas mane ta pati situacija nuo lapkričio 15 d. gavau tik užsakymo nr. ir viskas. Dar buvo tinklapį konsultantas prisijungęs tai susirašinėjom, tvirtino kad tikrai gausiu preke, sakė susisiekti kita diena tačiau kita dieną vėl tyla.
Jevgenija
Sveiki...mes irgi susidūrėme su ta pačia problema...laukiam siuntos iki dabar nuo užsakymo pradžios t.y 2017 12 30..
Jevgenija

Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; apranga, drabužiai; kosmetika, parfumerija.

Adresas: Laisvės pr. 75, LT-06144 Vilnius.
UAB „Pigu“ įkurta 2007 m. birželio mėnesį. Pirmoji e-parduotuvė „Pigu.lt“ atidaryta 2008 m., 2011 m. veikla išplėsta Latvijoje įsigijus e-parduotuvę „220.lv“, Estijoje - 2013 m., įsigijus e-parduotuvę „dlb.ee“ (dabar žinoma kaip „kaup24.ee“). 2021 m. „Pigu“ susijungė su Suomijos e-prekybos milžine „Hobby Hall“ ir...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Papildomos lengvatos darbuotojams derinti šeiminius ir darbo įsipareigojimus – ką turėtų žinoti darbdaviai ir darbuotojai arba - kas keičiasi? 07-05 01:17
2022 m. birželio 28 d. Seimas pritarė Darbo kodekso bei Ligos ir motinystės socialinio draudimo įstatymo pakeitimų paketui, kuriuo kartu įgyvendinant Europos Parlamento ir Tarybos direktyvų dėl...
Darbus Klaipėdos uoste pradeda didžiausias hidraulinis kranas Baltijos šalyse
Darbus Klaipėdos uoste pradeda didžiausias hidraulinis kranas Baltijos šalyse 07-05 01:12
Iš Suomijos į Klaipėdą uostą atplukdytas didžiausias Baltijos šalyse hidraulinis kranas "Mantsinen 300", kurio pajėgumas siekia iki 1300 tonų per valandą. Naująjį kraną pagal specialų užsakymą...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?