Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Stiklo idėjos, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Stiklo idėjos

Atsiliepimai apie Stiklo idėjos, UAB

Stiklo, medžio, metalo konstrukcijos. Visada protingi pasiūlymai bei kokybiški darbai...
Kauno GRŪDA
Parašyk savo nuomonę apie Stiklo idėjos, UAB

Irgi nukentėję, 2019 kovą užsakėme tureklus, sumokėjome avansą 50%. Po šiai dienai nei pinigų, nei turėklų. Į skambučius ir el. laiškus nereaguoja. 2019 M. GALE ATIDARĖ NAUJĄ MB "Aliuminio terasos"! BŪKITE BUDRŪS IR NEUŽKIBKITE!
KOSMOSAS, NEADEKVATUS, a******a! v***s nemokantis dirbt uzsidirbt kaip visi normalus, zmona verke nuo jo varkiu o tas d****s apsineses ciut ne sypsosi!
Airydas 2019-12-09 10:19:27
Galėčiau daug parasyti apie šia įmone, tiksliau apie jos vadovą, bet jei trumpai venkite tokiu verslininku, jei nenorite palikti be produkto ir didelio avanso, kaip man ir atsitiko.gaila prarasto laiko ir pinigu, kurių praėjus jau pusei metu negaliu atgauti.jei turite kitos veiklos, be dokumentu pildymo ir ruosimosi teismui, rinkitės kita imone!O vadovas Audrius Rimavicius, manau, bandys pasisavinti jūsų pinigus be įmones vardo, o su verslo liudijimu.Atsargiai!
O tai ka neivyko teismas? As kiek domejausi kiek girdejau jog dar geriau kog ne ant UAB sutartis
Audrius 2019-09-12 19:12:43
P. Larisa Tole,

dėkojame už komentarą. Kaip ir minėjome šnd. Jums adresuotame rašte, dėl viso nepagrįsto šmeišto nedelsiant bus kreiptasi į teisėsaugos insitucijas įstatymo nustatyta tvarka.

UAB "Stiklo idėjos"
Butinai, ponas, susitiksim teisme, dabar mes tikrai eisim iki galo!
P. Larisa Tole,

UAB "Stiklo idėjos"
Mes irgi apgauti. Nei terasos nera, nei avanso negrazino. Pries beveik 2 men. turejo pagal sutarti pabaigti ir nieko. Presiskambinti buvo neimanoma, reikalavom grazinti avansa bet grazinti nenori. Galu gale atveze kelias sijas neatitinkancias ismatavimu. Dabar bando issisukineti ir apkaltinti mumis kad mes patys kalti. Pagalvokite ar jus norite tureti reikalu su tokiu veikeju.
Mes irgi apgauti. Pinigai beveik visi sumoketi o terasos nera jau daugiau kaip metai. Neapsigaukit
Dėkoju Stiklo idėjoms, kad ir pavėluotai, bet profesionaliai atliko darbus. Geriau ilgiau palaukti ir po to džiaugtis rezultatu.
UAB Otilija ir grupė
2017-12-06 17:37:25 IP 2ju7k64t
Džiugu, kad Lietuvoje atsiranda vis daugiau įmonių, kurios kompetetingai ir profesionaliai atlieka savo darbą.
Viena iš tokių - "Stiklo idėjos"

Kontesta
Balkonai, Langai, Roletai, Durys, Terasos

Adresas: Gedvydžių g. 17, LT-06311 Vilnius.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; gamyba; langai; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; stiklas ir jo gaminiai; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB Kontesta viena iš pirmųjų pradėjo gaminti balkonus, bei kitas konstrukcijas iš aliuminio profilių ir šiandien yra viena pagrindinių aliuminio balkonų, langų, durų, pertvarų, lodžijų gamintoja Lietuvoje. UAB „Kontesta“ bendradarbiauja su pagrindiniais profilių gamintojais Europoje: SAPA, PROVEDAL, WIKONA, SCHÜCO...
Aperte
Stiklas, stiklo paketai, lenkti stiklai, priešgaisriniai stiklai

Adresas: Neries Krantinė 16, LT-48402 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); durys, raktai, spynos; fasadas, fasado apdaila; langai; statyba; stiklas ir jo gaminiai.
“Aperte” uab- didmeninės prekybos ir konsultacinė įmonė įkurta 2005 m, tiekianti statybinį ir baldinį stiklą. Taip pat galime pasiūlyti tokių pasaulinio garso koncernų kaip „AGC Flat Glass Europe“ (Glaverbel), „Guardian“, „Euroglas“, ir „Pilkington“ stiklą ir stiklo paketus su šių firmų įvairių savybių stiklais...
Tradux
Stiklo Ekspertai

Adresas: Šeškinės g. 26, LT-07156 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); durys, raktai, spynos; fasadas, fasado apdaila; stiklas ir jo gaminiai.
KB TRADUX savo veiklą pradėjo 2003 metais ir jau 16 metų sėkmingai įgyvendina projektus Lietuvoje ir užsienyje. Mūsų bendrovė atlieka berėmio stiklo konstrukcijų projektavimo, gamybos ir montavimo darbus. Įmonės projektuojamų ir montuojamų konstrukcijų bei stiklo ir veidrodžių gaminių asortimentas yra platus...
Papilio kibirkštis
FIN GLASS

Adresas: Rožių g. 2, Papilys, LT-41225 Biržų r.
Veiklos sritys: automobilių stiklai; gamyba; laivų remontas, statyba; statyba; stiklas ir jo gaminiai; žemės ūkio technika.
Papilio kibirkštis, UAB prekinis ženklas “FIN GLASS” pagrindinės veiklos kryptys: transporto priemonių stiklų gamyba, architektūrinis stiklas. UAB „Papilio kibiršktis“ – FIN GLASS įkurta 1989 m. Šiuo metu tai viena didžiausių transporto stiklų gamykla Lietuvoje, turinti didžiausią firminių ir originalių traktorių...
MEGRAME
Šilti ir ilgaamžiai langai

Veiklos sritys: didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; eksportas; langai; mediena, jos gaminiai; stiklas ir jo gaminiai; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
MEGRAME® – didžiausia plastikinių ir medinių langų bei durų gamybos bendrovė Lietuvoje, sėkmingai veikianti daugiau nei 25-erius metus. Pagrindinė bendrovės veiklos sritis – šiltų A+ ir A++ energinio naudingumo klasių langų ir durų gamyba. MEGRAME® produkcijoje atsispindi pasaulinės langų ir durų madų tendencijos...

Premjeras B. Johnsonas pasirašė "Brexito" susitarimą
Premjeras B. Johnsonas pasirašė "Brexito" susitarimą 01-24 20:37
Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas Borisas Johnsonas pasirašė susitarimą dėl šalies išstojimo iš Europos Sąjungos.
Apeliacinis teismas: VLRD konkursas turėjo būti viešas
Apeliacinis teismas: VLRD konkursas turėjo būti viešas 01-24 17:53
"Lietuvos geležinkelių" antrinė įmonė Vilniaus lokomotyvų remonto depas (VLRD) prekinių vagonų atsarginių dalių konkursą turėjo skelbti viešai, dar kartą paskelbė teismas.
"KG Group" atsisako paukštyno statybos planų
"KG Group" atsisako paukštyno statybos planų 01-24 16:38
Teismuose tebesitęsiant Vilniaus rajono savivaldybės ir aplinkosaugininkų ginčui dėl "Kauno grūdų" ("KG Group") grupės valdomo Vilniaus paukštyno planų Rukainiuose statyti paukštyną, įmonė teigia...

Ar šilta žiema naudinga Jūsų verslui?

Walt Disney 142,20 -1,26%
Nike 103,02 -1,41%