Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Starflix Vilnius, UAB

Getspace

Begalybė. Vienoje vietoje.
Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie Starflix Vilnius, UAB

Puikus hostingas ir ypač suportas, dirba visą parą ir žmogiškai atsako į klausimus, padeda. Kiti tiekėjai pasiųs su programutojais pabendrauti, o čia kai perkėlinėjau svetainę, nelabai ėjosi pačiam, tai šaunuoliai už mane viską sutvarkė! Šukaujantys, kad kažkas negerai, labiau panašesni į konkurentus nei į tikrus klientus. Mano patirtis su šia įmone nepriekaištinga, taigi rekomenduoju ir dar didelį nykštį keliu!
Teko apsilankyti šioje atseit "tarptautinio lygio" įstaigoje, darbo pokalbyje. Įmonėje praktiškai nėra darbuotojų. Studentai ten pas juos atlikinėja nemokamą "praktiką". Darbas yra instaliuoti wordpress temas (themes), šiek tiek pakeisti spalvas ir užmesti kokią nuotrauką iš Google. Tokia čia praktika. Geriau negaiškite savo laiko su šia įmone, nes realių praktinių įgūdžių čia negausite.
Pradėkime nuo to, kad įmonės komunikacija su klientais yra visiška TRAGEDIJA. Paskambinus vadovui Vytautui, arogancijos lygis didžiausias, ir ne tik kad negirdi problemos, tačiau viskas ką moka, tai ginti savo darbuotojus, kad kalti visi tik ne ši įmonė.
Gerbiamos įmonės - MANO NUOMONE ši įmonė nėra patikima klientui, ir geriausiai ką daro, tai išsisukinėja nuo atsakymų, bei problemų kilusių mums, kaip klientams. GĖDA.
Siūlau dirbti TIK su atsakingom, savo darbai mėgstančiom, ir klientus gerbiančiom įmonėm, ir nesikreiptį į šią įstaiga.
Specialistas 2019-02-19 17:12:58
Akivaizdu, kad teigiamus atsiliepimus parašė pats įmonės vadovas - visi pagal vieną šabloną ir su tom pačiom loginėm klaidom, o ir parašyti kelių savaičių laikotarpiu - keistas sutapimas? Pradedam - vienas fruktas, pasivadinęs "Patenkintas" rašo. kad dėkoja Eimantei iš atramos - gal ir buvo kokia studentė, bet dabar tokios nėra. Darius klientas ir Lukas rašo apie Getspace - akivaizdu, kad vieno vardo minėjimas reiškia, kad rašė tas pats asmuo - perėjo iš kur - iš nemokamų serverių? Toliau - neapsigaukite, apsilanko asaba, prisistatanti iš akademijos ir siūlo tinklalapius nemokamai, kaip studentų baigiamuosius darbus - aišku, viską permeta Starflixui, kuri iškarto išrašo sąskaitą minimum 135€ ir toliau - pusę metų jokio tinklalapio, kai atmosfera įkaista - sukuria kažkokį nieką iš šablono, kur net nepakeičia numatytų tekstų "Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate..." ir į pastabas nereaguoja. Žodžiu - pinigai išvilioti, rezultato nėra. Parašysiu pagrindinei kompanijai, kad apsišaukėliai manipuliuoja jų vardu, apie rezultatus pranešiu čia.
Dėkojame už stilometrinę atsiliepimų apie mūsų įmonę analizę. Stilometrija - įdomus mokslas, bet ne tiek tikslus, kiek informacinės technologijos. Leiskite paaiškinti.

Pasivadinote "Specialistu" ir parašėte šį atsiliepimą iš IP adreso - 86.38.181.201. Buvo ir dar vienas atsiliepimas tik vėliau ištrintas (nuotrauką pridedame), kurį parašė asmuo, pasivadinęs Dariumi. "Dariaus" IP adresas buvo taip pat 86.38.181.201. Informacinių technologijų mokslo dėka - akivaizdu - "Specialistas" ir "Darius" yra tas pats asmuo. Stilometrinė analizė nebereikalinga.

Bet Jūsų vardas ne Darius, gerbiamas V. ir Jūs niekada nebuvote mūsų klientas. Nesigilinant į Jūsų motyvus, siūlome pažiūrėti labai įdomų video apie juodąsias skyles. Ten aptaria hipotezę, kad juodosios skylės galimai nenaikina informacijos, bet ją skaitmenizuoja: https://www.youtube.com/watch?v=e-P5IFTqB98

Laimingai!
AUDRONĖ BUKAUSKIENĖ 2019-02-05 13:37:27
Pagaliau, reaguodama į viešą mano atsiliepimą, įmonė grąžino pinigus, per kelias valandas. "Dovanodama" 100 GB verslo debesies, kurios man nereikia, prašydami, kad nuimčiau savo neigiamą atsiliepimą. Manyčiau, kad tai savotiškas papirkinėjimas. Toks elgesys su klijentu, manau, labai gera informacija apie įmone planuojantiems su ja bendrauti.
Gerb. Audrone,

Pinigai Jums už nepanaudotas paslaugas grąžinti. Apgailestaujame, kad grąžinimas užtruko, tačiau visada rekomenduojame kreiptis bendrais įmonės pagalbos kontaktais vietoj komunikavimo su mūsų partneriais. Sėkmės!
AUDRONĖ BUKAUSKIENĖ
2019-02-05 13:37:27 IP 83.190.231.221
Audronė Bukauskienė
2019-02-04 06:16:43 IP 83.190.235.22
Jau mėnuo laiko, kaip įmonė negrąžina pinigų už nutrauktą sutartį, nors periodiškai gaunu darbuotojų patikinimus, kad pinigai bus grąžinti ir informacija gauta ir pateikta! Apie kokį monės veiklos greitį ir kokybę reklamuojamasi? Kur įmonės padorumas ir veiklos sąžiningumas?
Puikūs PARTNERIAI! Bendraujame, dirbame kartu su Starflix komanda jau ne vienerius metus. Atsiliepimai patys geriausi. Jauni, inovatyvūs, entuziastingi. Savo projektams naudojame Getspace serverius - aukščiausio lygio aptarnavimas, naujausios technologijos bei greičiai, kuriuos pasiūlo retas pasaulinio lygio serverių tiekėjas.
Auksčiausio lygio paslaugos, talpiname virš metų svetainę, bet nei karto nekilo jokių problemų. Jei turiu klausimų, visada atsakoma greitai bei išsamei. Rekomenduoju tiems, kurie nori greito, o taip pat ir saugaus serverio bei geros pagalbos, kilus klausimams!
Savo srities profesionalai. Išsamiai atsako į iškilusius klausimus bei greitai išsprendžia net ir sudėtingas problemas. Tikrai rekomenduoju, jei norite turėti patikimą įmonę šioje srityje.
Superinė pagalbos komanda, ypač dėkoju Eimantei iš supporto už konsultacijas ir pagalba susitvarkant svetainę.
Perkėlėme svetainę iš kito tiekėjo talpinti pas juos į Getspace. Tai jie ne tik atliko visus perkėlimo darbus nepriekaištingai, tačiau dar ir svetainę optimizavimo, dabar ji du kart greitesnė. Pagalbos skyrius nerealus. Rekomenduoju!

Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį
Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį 04-23 20:17
Lietuvos statybininkų asociacija nuo 2020 metų siūlo įteisinti privalomą statybininko kortelę – pasak jos, tai padėtų kovoti su šešėliu statybų sektoriuje. Aplinkos ministerijos atstovas sako, kad...
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų 04-23 18:10
Šiandien vykusiame Trišalės tarybos posėdyje nuspręsta pradėti derybas dėl vairuotojų atlyginimų.

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Chevron 121,90 +1,70%
CBS 51,11 -2,44%