Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Starflix Vilnius, UAB

Atsiliepimai apie Starflix Vilnius, UAB

Getspace

Begalybė. Vienoje vietoje.
Parašyk savo nuomonę apie Starflix Vilnius, UAB

Susiklostė labai nemaloni situacija su šia įmone. Nuo bendravimo pradžios (2020-02-07) su panele (vardas pavardė) (puslapio kūrimo koordinatorė- jeigu teisingai supratau)nebuvo tiksliai apibrėžtas kokio tipo internetinį „nemokamą“ puslapį gali sukurti, o kai buvo užpildyta standartinė internetinė anketa, atsiųsta visa kruopščiai rinkta, kurta informacija reikalinga puslapiui, paaiškėjo, kad tokio kokio norime puslapio mums sukurti negali. Arba gali, bet papildomai turime pirkti dar vieną domeną, susimokėti už išplėstinį puslapio dizainą ir t.t. Mums pokalbio metu buvo žadėta sukurti puslapį kokio norime mes, netgi atsiunte pavyzdį (https://vaikoraida.lt/), kad tokio tipo puslapius gali kurti, o tada prasidėjo pinigų kaulėjimas. Kadangi nenorime nieko papildomai mokėti, domenas nenaudojamas jau keli mėnėsiai, nes puslapis nėra kuriamas ir niekas nesiruošia jo kurti, prašėme grąžinti pinigus. Buvo užpildytas prašymas, aprašyta susiklosčiusi situacija- gavome atsakymą, kad paslaugos turėjome atsisakyti per 14 dienų, kas praktiškai neįmanoma. Puslapis net nepradėtas kurti, per tokį laiką su mumis niekas nesusisiekė. Negavome jokios fizinės sutarties, o aiškina, kad pasirašėme sutartį paspausdami kažkurioje vietoje varnelę: "perskaičiau ir sutinku su paslaugų teikimo salygomis". Nežinome kur reikėjo uždėti šią varnelę?..pildant internetinę anketą galbūt?. Antras punktas, rašo, kad jie apskaičiavo papildomų paslaugų įkainius (kokios paslaugos yra papildomos, niekur nėra aprašyta) kliento pageidavimu. Niekas tokio pageidavimo neišreiškė, o pati panelė Marija įsiūlė paskaičiuoti. Suma pasirodė per didelė už neaiškios formos paslaugas, todėl atsisakėme paslaugų. Panelė Marija pradėjo aiškinti, kad mūsų norimo puslapio dizainas neatitinka nemokmo internetinio puslapio dizaino rėmų (apie rėmus niekur nebuvo parašyta). Tik iškilus bėdoms ir praėjus ilgam laiko terminui atsiuntė kažkokias getspace nuostatas, kurių anksčiau nesivargino atsiųsti, tokiu būdų išsireiškė, kad jūs buvote informuoti ir jūs sutikote su viskuom įsigydami domeną. (čia panašiai kaip padėjus varnelę nežinia kur, savo motiną velniui parduodi). Vis dėl to puslapis nekuriamas, pinigų grąžinti neketina, nors realios priežasties tam nematau. Norint deklaruotis išlaidas įmonė sunkiai gavo sąskaitas- dėlsė nežinia ko? Paslauga nėra teikiama, už ką yra mokama?????. Esame UAB įmonė ir tokio neprofesonalaus bendravimo ir neatsakingumo prieš klientą nesame matę. Kol kas rašome atsiliepimą čia. Tikimės kažkokios teigiamos rekcijos.
2020-05-11 13:15:50 IP 2i241ts2
Vila Preiloja 2020-05-11 13:00:59
Puslapio kūrimo procese viskas vyko ypatingai sklandžiai- į visus norus ar pataisymus buvo atsižvelgta iš karto, į visus klausimus atsakydavo greitai ir suprantamai, tikrai patarė kur ir ką geriau padaryti. Projekto vadovas Lukas visad buvo konkretus ir paslaugus. Dėl mokamo -nemokamo: talpinimas bet kokiam serveryje kainuoja, man, kaip vartotojai, kuri nelabai supranta kas ir kaip, svarbu, kad puslapis būtų gražus, lengvai suprantamas ir taip pat lengvai valdomas. Visa tai aš gavau. Puslapio kūrimas tikrai nekainuoja, talpinimas- taip, tai mokama paslauga, kad ir kur talpintumėte. Todėl šiai dienai esu labai patenkinta darbu. Ačiū
Ačiū Jums! Džiaugiamės, kad patiko ir galėjome būti naudingi.
Kamilė 2020-04-27 17:06:59
Vienintelis dalykas aiškus gyvenime yra tai, kad pykti išreikšti yra lengviau nei pasitenkinimą. Perskaičius komentarus galima manyti, kad ši įmonė nieko verta, tačiau pažiūrėjus į komentarų skaičių suprantama, kad taip manyti yra visiškas absurdas. Aš šios įmonės suteiktomis paslaugomis esu patenkinta. Su manimi bendravęs konsultantas labai sklandžiai pateikė informaciją. O svetainę gavau pakankamai greitai. Pasitikiu šiais žmonėmis. AČIŪ
Jei pastebėsite nė vienoje panašioje įmonėje nėra tokios gausos komentarų nors apyvartos pas kai kurios 10x didesnės, nepasitenkinimo būtų mažiau jei jie vykdytų įsipareigojimus. Tu esi įdomus tik iki tiek, kol nesumokėti visi pinigai vėliau viso gero.
Evelina 2020-03-26 15:28:31
Deja, bet teko pasinaudoti šios įmonės paslaugomis. Paslaugumas baigėsi sulig tuo mometu, kai buvo apmokėta sąskaita už tariamai " nemokamą" internetinio puslapio sukūtimą. Nemokamas reiškia, jog internetinę svetainę tau sukuria, bet ją privalai metus laiko taplinti jų serveryje už atitinkamą mokestį. Derinant paslaugų užsakymą buvo gražiai pripaždėta, kad po metų, jeigu nepatiks jų paslaugos, jie viską sutvarkys ir grąžins tave į pradinę padėtį, naudojimosi metu padės išspręsti visas problemas. Ir ką jūs manote? Jau pačioje pradžioje perkeliant domeną ir elektroninį paštą buvau palikta su neveikiančiu darbo elektroniniu paštu. Į laiškus ir skambučius darbuotoja, kuri taip maloniai siūlė paslaugas, susisiekti nepavyko. Teko operatyviai ieškotis kitų specialistų, kad išspręstų šitų "profesionalų" paliktas problemas. Jau tada reikėjo suprasti, kad nieko gero nelauk iš šios įmonės. Pasibaigė metai. Kreipiausi į įmonę su prašymu grąžinti mane į pirminę padėtį, nes jų teikta paslauga manęs netenkino ir ką Jūs manote, koks buvo atsakymas. Visi Jūsų duomenys bus ištrinti. Kaip juos persikelti - Jūsų problema. Mes Jums nežadėjome, kad grąžinsime į pirminę padėtį, ieškokitės, kas perkels Jūsų domeną ir viską sutvarkys. Įspėjimas visiems - bėkit nuo šitos įmonės ir jos "specialistų" kuo toliau. Gražiai kalba ir viską pažada padaryti iki tol, kol gauna sąskaitos apmokėjimą, o toliau visos problemos yra jau tik Jūsų pačių reikalas.
Pritariu, Jūs jiems įdomi tiek, iki kada sumokate pinigus, vėliau viso gero.
Tikiuosi šis laikmetis atsijos tokias įmones kaip Starflix ir rinkoje išliks tik tos kurios ištikro rūpinasi klientais.
2020-02-24 17:43:09 IP 2i24qvnm
Nepatenkintas 2020-02-21 13:12:33
Nė vienoje panašaus profilio įmonejo kiek Starflix nėra tokios gausos komentarų, tai turbūt liepia susimastyti kad kažkas ne taip, nuo "teigiamų" komentarų gausos užblokavote vertinimus Starflix Facebook paskyroje

O kam kyla klausimų apie star flix Vilnius - tai galima pavardinti paprastai, nusavinti WP templeitai pvz Qode Bridge, ir kepami puslapiai pagal tą patį primityvų šabloną, Be saiko naudojami pluginai ir jie dažniausiai nemokami t.y. su užrakintom funkcijom, besaikis pluginų naudojimas atsiliepa pačio puslapio svoriui ir kodo švarumui, ko pasekoje google reitingas bus žemas.. puslapius kuria studentai kurie daro darbus kaip paskutinę naktį prieš egzaminus.
Projektų vadovų kaita - mano atveju pasikeitė -4!, pačių projektų vadovų arogancija ir nenorėjimas pripažinti savo kliurkų.
Šokimas aukščiau bambos - reklamuoja kad gali viską - puslapių kurimas, seo, internetinė rinkodara ir t.t., realiai nieko jie negali - nes neatsako už savo pasakytus žodžius ir įsipareigojimus
Manau kad potencialūs klientai atskirs pelus nuo grudų ir nesusidės su š*******o kontora kuri sugeba įsisavinti pinigus bet darbų neatlikti taip kaip buvo suderėta.
Dėkojame, už kritiką, ji visada laukiama. Iš anksto atsiprašome, jeigu darbas Jūsų netenkino. Tik ar galėtumėte nurodyti mūsų Jums kurtos svetainės pavadinimą? Su mielu noru peržiūrėsime ir ištaisysime savo klaidas, jeigu tokių yra. Taip pat ir Jūsų teiginiai atrodytų labiau pagrįsti. Dėl nemokamų įskiepių naudojimo: jeigu Jūs rinkotės nemokamos svetainės kūrimo paslaugas, ar sąžinga tuo pačiu reikalauti ir mokamų įskiepiu? Įdomu būtų išgirsti ir apie "užrakintas" funkcijas, kuriomis negalite naudotis. Mes renkamės patikimus ir laiko patikrintus įskiepius, kurie atlieka savo funkcijas. O ir Wordpress dauguma jų yra nemokami... Mielai pratęstume pokalbį el. paštu arba telefonu. Pagarbiai, UAB Starflix komanda.
2020-02-24 17:20:58 IP 2ju3l1ql
Jurgis 2020-02-22 11:18:03
Pritarsiu jum. Ši įstaiga ką geriausiai sugeba tai paimti pinigus. Kviečiasi pas save studentus atlikti neapmokamą praktiką, o patys sėdi atskirame kabinete patenkinti. Studentam liepia sėdėti ofise visą darbo dieną, kelis mėnesius nors už tai jie nieko negauna. Jeigu domitės atlikti praktiką šioje įstaigoje, siūlyčiau geriau apeiti dideliu lanku šia įstaigą. Pasiieškokite normalių praktikos vietų kur įgysite praktinių įgudžių, o ne žaisti su wordpress karkasais visą dieną.

Kaip už tokį š*** dar galima prašyti pinigų, jei tai paprasčiausiai yra plugin'ų sudėliojimas į šabloninę wordpress temą.
Gerb. Jurgi, galbūt galėtumėte patikslinti ar Jūs esate mūsų klientas ar buvęs studentas? Studentai gauna galimybę išmokti kurti svetaines, o geriausieji iš jų sėkmingai įsidarbina įmonėje. Jeigu praeityje po praktikos Jums negalėjome pasiūlyti darbo - atsiprašome, tai tikrai galima pasiūlyti ne visiems.
Nepatenkintas 2020-02-21 13:12:33

2020-02-21 08:45:41 IP 2ju3kvu7
Lukas 2020-02-20 17:48:56
Patenkintas apie Starflix Vilnius 2018-11-12 10:18:26, IP 2i24qvnm
Superinė pagalbos komanda, ypač dėkoju Eimantei iš supporto už konsultacijas ir pagalba susitvarkant svetainę.

Justinas apie Starflix Vilnius 2019-11-29 15:32:42, IP 2i24qvnm
Rekomenduoju! Darbai atlikti greitai bei kokybiškai, jų serveriuose talpiname savo el.parduotuvę jau pusę metų ir turime patikimus partnerius versle!

Starflix Vilnius apie Starflix Vilnius 2020-01-06 11:41:36, IP 2i24qvnm
Su visais mūsų klientais Kiprais susisiekėme, tačiau nei vieno nusivylusio neradome. Gal būtumėte malonus nurodyti vardą, kuriuo registravotės ar savo puslapio, kuriuo esate nepatenkintas pavadinimą.

Keistas momentas, kad teigiami atsiliepimai yra tokiu pačiu IP kaip ir starflix įmonė kur atsakinėja.
Lukai, klientai apsilankę pas mus, ir prisijungę prie mūsų wifi, visi gaus tą patį IP adresą :)
Patenkintas apie Starflix Vilnius 2018-11-12 10:18:26, IP 2i24qvnm

Justinas apie Starflix Vilnius 2019-11-29 15:32:42, IP 2i24qvnm

Starflix Vilnius apie Starflix Vilnius 2020-01-06 11:41:36, IP 2i24qvnm

2020-02-17 17:53:54 IP 2i24qvnm
Svetlana, su visa derama pagarba, tikrai sunku suprasti Jūsų pykčio priežastis. Taip pat, ar galėtumėte padėti suprasti šią situaciją? Mūsų paslaugas užsakė Jūsų vyras ir kai darbas buvo baigtas patvirtino, jog galutinis rezultatas atitinka jo lūkesčius. Netgi turime tai įrodančius el. laiškus. Po kurio laiko, kai Jūs susiekėte su mumis, mes atsisakėme gražinti pinigus dėl savaime suprantamų priežasčių: sukurta svetainė buvo atiduota ir užsakovas patikino, jog yra patenkintas darbu. Mielai atsakysime į bet kokius klausimus, jeigu tokių liko, telefonu ar el. paštu. Pagarbiai, UAB Starflix komanda.
Ši įmonė kūrė man puslapį ir tikrai likau patenkinta. Gavusi pirminį variantą turėjau pastabų, tačiau jos visos buvo pakoreguotos net geriau, nei tikėjausi. Žinoma, parašius laišką tekdavo palaukti atsakymo, bet man atrodo terminai atsakymų normalūs, nes visada sulaukdavau atsakymo per 1 d.d. Bendravimas ir kūrimas vyko sklandžiai, ir rezultatu esu patenkinta
Kirpimai 2019-12-10 13:47:01
Sveiki visi. Tokio neprofesionalaus aptarnavimo, kad ši įmonė "Starflix" dirba, nesu patyrus per visą savo gyvenimą!!! Tad tie, kurie dar mąstot bendradarbiauti su jais ĮSPĖJU: neturėsit nei pinigų nei produkto. Mano atveju puslapis buvo sukurtas taip neskoningai, jog jo transliacija reikštų visišką kapituliaciją verslui. Kreipiausi kaip į profesionalus, o matau kad vyksta kažkoks pasityčiojimas, iš žmonių paima pinigus ir moko savo studentus su šia medžiaga, kurie iš jų neturi jokio supratimo apie tai ką daro. Negana to pinigus sumokėjau 2019.02.26 d.ir pareikalavus po 10 mėn. jų negrąžina !!! nors su vadybininku buvom jau visa tai 10 kartų aptarę. Apgavystė vidury dienos! Kreipsiuos į atitinkamas instancijas.
Palaikysiu jūs.
Aivaras 2020-02-05 01:37:53
Sudomino, sumokėjau pirmą įmoką, dėmesio 0.
Dabar reikalauja antros įmokos. Gal įra teisininkų kurie patartų kaip atsikratyt tokių paslaugų...
Neverta prasidėti su šia įmone
Starflix Vilnius 2020-01-15 16:46:56

Esu Gediminas Jankauskas, UAB Starflix Vilnius vadovas.

Praėjusiais metais gavome neigiamų atsiliepimų dėl mūsų nemokamų interneto svetainių projekto, todėl nusprendėme išsiaiškinti situaciją ir imtis atitinkamų veiksmų.

Per 2019 metus mūsų projekte dalyvavo 249 dalyviai ir iš jų 37 pareiškė dėl vienų ar kitų priežasčių esantys nusivylę mūsų paslaugomis.

Peržiūrėjus ir įvertinus, kodėl kyla projektų dalyvių nepasitenkinimas, nustatėme, kad esminė problema buvo nesklandi komunikacija, kuri kildavo dėl projekto vadovų perkrovimo. Dėl šios priežasties padvigubinome projektų vadovų ir dizainerių skaičių, perpus sumažinome mėnesinį projekto dalyvių skaičiu. Taip pat pasikonsultavome su programavimo partneriais ir atnaujinome savo naudojamas technologijas, kad kuriamos svetainės veiktų geriau ir greičiau.

Apklausus naujus projekto dalyvius, nepatenkintų ar nusivylusių neradome. Priešingai, matome akivaizdžiai didesnį dalyvių pasitenkinimą. Panašu, kad mūsų padaryti pokyčiai padėjo užtikrinti, kad visų būtų įdėmiai išklausyta, o svetainės sukuriamos laiku. Jeigu turite idėjų, kaip dar galėtumėme pagerinti šį projektą, maloniai lauksime pasiūlymų.

Kita vertus, pastebėjome ir piktnaudžiavimo atvejų, kuomet projekto dalyviai reikalauja iš studentų programavimo paslaugų, neįeinančių į interneto svetainės ar elektroninės parduotuvės kūrimą. Todėl noriu maloniai atkreipti visų dėmesį, kad šiuo projektu siekiame padėti mažam ir labai mažam verslui skelbti apie savo veiklą, teikiamas paslaugas ar parduodamus produktus internete. Projekto metu negalime ir nesiūlome programuoti sudėtingesnes funkcijas atliekančius projektus ar modulius. Jeigu turite tokių poreikių, prašome kreiptis dėl profesionalių paslaugų įsigijimo.

Ačiū visiems projekto dalyviams už supratingumą ir kantrybę praėjusiais metais. Atsiprašome už nepatogumus ir nesklandumus. Jeigu manote, kad kažkas yra ne taip - sakykite drąsiai, mes visuomet pasirengę išgirsti. Ir keistis.
Dėkodamas už supratinguma irkantrybė., jūs kaip šios įmonės direktorius. Jūsų atsiprašymai už nepatogumus ir nesklandumus neverti pagarbos.
Garbingas žmogus grąžintų sumokėtus pinigus užsakovams.

esu patenkintas kompanijos darbu. Po pirminės versijos ir išsakytų norų pataisymams, viskas operatyviai buvo pakoreguota. Man svetainė reikalinga buvo pakankamai paprasta ir mano norai buvo puikiai išpildyti. Bendravimas vyko paprastai, sklandžiai ir operatyviai. Žodžiu - aš viskuo patenkintas.
Sudomino, sumokėjau pirmą įmoką, dėmesio 0.
Labai neprofesionali komanda. Nuo dokumentų pateikimo praėjo nemažai paiko, tačiau niekas nesusisiekė. Paskambinome patys, tuomet patvirtino kad dar tą pačią dieną viską sutvarkys ir peržvelgs, bet beveik savaitė laiko vėl kaip iš jų jokių žinių... tikrai NEREKOMENDUOJU!!!!!!!!!
Geriausi atsiliepimai, labai ačiū Marijai.
Toliau testuoju šios įmonės svetaines. Einame į portfolio: https://starflix.net/. Dešiniame viršutiniame kampe esančiame meniu pasirenkame Lietuvą. Tuščia. Pavyzdžiai pradeda rastis tik pavažiavus žemyn. Bet neskubėkime scrolinti žemyn. Prie pirmojo pavyzdžio (pirmas šiuo metu Lietuvos muzikos verslo asociacija) spaudžiame "Visit site" ir iškart uždarome iššokusį langą. Dabar scroliname žemyn ir.. daugiau neatsiranda joks pavyzdys, tik rodyklės kabo. #kokybė

Portfolio puslapyje lyg ir turėtų būti sudėtos tos svetainės, kuriomis įmonė didžiuojasi ar norėtų parodyti klientams. Iš 10 svetainių dvi neveikia, Angelos studija (viena iš neveikiančių), susikūrė svetainę pas kitus kūrėjus ir turi visai kitą domeną. Stonestos nuoroda veda ne į tikrą svetainę, o į vietą, kurioje, tikėtina, svetainė buvo kurta (https://adamant.lt/Stonesta/). Neištrinta darbinė svetainė šauniai "padeda" tikrajai SEO srityje dėl sudubliuoto turinio.

Kitose tos pačios bėdos: neišbaigtumas ir optimizavimo stoka. Išskirti noriu Viskio krautuvė.

Viskio krautuvė (https://viskiokrautuve.lt/home). Panaudota nupirkta Bridge tema. Įmonė, kuri dabar giriasi kurianti "rankų darbo" svetaines, savo portfolio laiko tokius pavyzdžius, kur tiesiog pritaikė šabloną. Optimizavimo ir greičio rodikliai nuliniai. Svetainės dydis - 55 MB (!). Mobilioji versija: palauksit virš 20 s, pakraus arba ne, meniu mygtukai suveiks arba ne, "Kontaktai" mygtukas turbūt nesuveiks niekada, kiek jį bespaudytum. Naujienų puslapyje apačioje mygtukas "Show more" - pritrūko kompetencijos arba noro padaryti, kad būtų lietuviškas "Daugiau naujienų". Žodžiu, ir vėl #kokybė.

Gal vietoj komentarų rašymo paieškokit kokių nors geresnių pavyzdžių. Juk turėtų būti nors viena gera svetainė? Nėra? Tada viskas. Kvailių vis mažėja, neliks klientų.
Nusiskundimų neturiu, bendravau su Marija, į visus klausimus buvo atsakyta, paaiškinta, padaryta kas prašyta. Ačiū
Norėčiau padėkoti už puikiai atliktą darbą, sklandų bendradarbiavimą ir konsultacijas rinkodaros klausimais.

Matau, kad yra įvairių komentarų, kuriais bandoma įgelti ar pakenkti įmonei. Paskaičius juos jaučiuosi atsidūrusi kokio dienraščio komentarų skiltyje, na, o kaip tokio pobūdžio komentarai ten atsiranda ir kas juos ten rašo neverta net komentuoti, nes jie labai jau primena asmenis pasisakančius čia, kurie niekaip nėra susiję su įmone ar jos veikla, o gal užsakydami paslaugą neįsigilina ką įsigyja ar nepgalvoja ko jiems reikia ir lūkesčiai prasilenkia su realybe. Kad ir kaip ten būtų, neapsigaukite skaitydami negatyvius komentarus ir geriau pabendraukite su projektų vadovais, konsultuokitės ir blaiviu protu priimikite apgalvotus sprendimus. Man bendradarbiauti nuo projekto pradžios tikrai patiko, ačiū komandai už darbą.
Puikiai ir operatyviai suteiktos nemokamai kuriamos svetainės paslaugos, puikiai suprato ir įgyvendino pateiktą viziją. Ačiū Jums! Labai džiaugiuosi Jūsų darbu.
Dėkoju už gerai ir kūrybiškai atliktą darbą. Puiki komunikacija, profesionali komanda! Šaunu!
Pati nuostabiausia komanda, kurianti greitai, stilingai ir profesionaliai! Šiltas ir malonus bendravimas, 100% rekomenduoju!
Kūrybinės sėkmes ir sklandžių projektų!
2020-01-15 16:46:56 IP 2ju3l4r1

Esu Gediminas Jankauskas, UAB Starflix Vilnius vadovas.

Pradžioj pasiskaičius komentarus pagalvojome, kad įmonė nepatikima. Bet puslapis jau buvo pradėtas kurti. Puslapį sukūrė pagal visus pageidavimus ir reikalavimus. Priekaištų neturim, visus pakeitimus atliko tvarkingai, kas nepatiko pataisė. Bendravom su Lukas Pliūra (Projektų vadovas). Atsako tikrai operatyviai ir informatyviai. Rekomenduojame šią įmonę.
Patenkinti tiek darbu, teik operatyvumu!
Starflix Vilnius 2020-01-06 11:41:36
Aš galėčiau prisidėti.
Labai nesunku nueiti į mūsų/Jūsų sukurto puslapio titulinį ir paspausti 'source'. Nesigilinome, 'pasiėmėme' puslapį ir tik pastebėjus reitingų kritimą - paspaudėme. Dieve brangus - tokia betvarkė... viskas 'sumalta' į vieną....
Puslapyje instaliuoti viso labo tik 76 Plugin'ai!!!! (ok ok... mūsų kokie 6), krovimo greitis mobiliam svyruoja nuo 11 iki net 14, stacionariam kompiuteriui iki 49 būdavo....
Na ka, mokame kitiems, nes net laikino serverio neišjungė ir internete yra du vienodi puslapiai, tik su skirtingais adresais...

Apie tempus kuriant ir šalinant sunkumus nenoriu kalbėti, galėtume knygą parašyti.

Prisidedame prie 'sekmės' linkėjimo
2020-01-06 11:41:36 IP 2i24qvnm
Ši įmonė kūrė mums internetinį puslapį Norvegijos rinkai. Komunikacija kūrimo metu - puiki, rezultatas tikrai tenkina. Tikrai rekomenduosime.
LJBA Gintarinis spiecius
2019-12-30 17:22:41 IP 28meqcs0
Labai nusivylėme šia kompanija, kuriai 2018m lapkričio mėnesį sumokėjome už puslapio sukūrimą, bet iki šiol nieko neturime, o jau prašo vėl mokėti už domeno palaikymą. Tai už ką mes turime mokėti, jei neturime produkto?
Starflix įmonė kūrė mums internetinį puslapį, kuriuo esame labai patenkinti, bei padėjo konsultuodami mus rinkodaros klausimais.
Auto performance team
2019-11-29 18:28:03 IP 2e7r3ngt
Labai dėkingi Marijai labai puikiai su viskuo susitvarkė. Rekomenduoju bendrauti tik su Marija. Dar kartą aciu
Visiškai nerekomenduoju šios kompanijos. El. parduotuvė buvo užsakyta dar kovo mėn. padarė po 5 mėn. su begale klaidų, kažką panašaus į parduotuvę. Bandėm patys taisyt ir kitus IT specialistus kviest, tai reziume buvo: lengviau iš naujo sukurti negu šitą darbą pataisyt. Ragelio nekelia, email neatsakinėja.
Labai nusivylėme Starflix Vilnius UAB įmonės paslaugomis. Užsisakėme svetainės sukūrimą 2018 metų gale. Per 6 mėn., iki gegužės pabaigos svetainės dar neturėjome. Po keleto mėn. nuo užsakymo buvo atsiųstas vadinkime svetainės pradinis "karkasas", kurį pamatę negalėjome patikėti, kad galima padaryt taip neprofesionaliai. Negalėjome suprast, kaip galima sau leist pateikt tokį variantą klientui, kai prieš užsakant buvo viskas aiškiai surašyta, pateikta pavyzdžiais ir nusiųsta visa reikalinga medžiaga. Sudėtinga buvo su jais susisiekti tiek telefonu, tiek el.paštu, po kelias dienas arba net savaites neatsakydavo. Sakydavo, kad prie svetainės dirba dizaineriai, bet su jais tiesiogiai bendrauti nebuvo galima. Keletą kartų derinome pakeitimus, tačiau jie nebuvo atlikti taip, kaip pageidavome. Netekę kantrybės paprašėme atsiųsti prisijungimus, kad galėtume patys pasikoreguoti svetainę taip, kaip patys norime. Visiškai išsekus kantrybei parašėme atsiliepimą čia, tuomet buvo žaibiška reakcija iš kompanijos pusės ir gražūs pažadai setainę sutvarkyti per keletą dienų. Na ir dar buvo labai gražiai paprašyta parašytą atsiliepimą panaikinti. Mes patikėjome pažadais, atsiliepimą ištrynėm, vargais negalais svetainę beveik „damušėm“, bet mums juk to negana  Pagalvojom, kad žmonės susiprato kaip reikia dirbti su klientais (kas neklysta, juk reikia duoti žmonėms šansą pasitaisyti ), taigi, nusprendėme užsisakyti papildomą „chat“ funkciją savo svetainei, už kurią apmokėjome š.m. liepos mėn. Ir ką jūs galvojate? Chat fukcijos neturime iki šiol, t.y. jau lapkritis ir greitai bus metai kaip pradėjome bendradarbiavimą su šia kompanija. Esmė tokia, kad mes nesame šios srities specialistai ir kreipiamės į specialistus iš kurių tikimės konsultacijos ir kokybiškai atliktos paslaugos. Norime dirbti savo darbą kokybiškai ir turėti tam tinkamus įrankius, tuo labiau, kad už juos susimokame pagal nustatytus įkainius.
Apibendrinant, nerekomenduojame kreiptis į šią įmonę, jei branginate savo laiką ir nervus, nes paprasčiau pasidaryti arba patiems, arba kreiptis į profesionalus, kurie iš tiesų išmano savo darbą ir brangina klientą, kuris jam moka pinigus. Nerekomenduoju švaistyti laiko ir nervų tuščiai.
Esu patenkinta "Starflix" konsultavimo socialinių tinklų klausimais, operatyviai išsprendė problemą, kurios, kiti specialistai man negalėjo sutvarkyti. Ačiū, Donatui!
SEO, už kurį buvo sumokėta, atliktas nebuvo. Per pusę metų negauta jokių ataskaitų. Bendraujant pradžioje vadybininkas patikino, kad pasibaigus pirmiems metams, jei toliau nebenorėsime pratęsti paslaugų Starflix (arba Getspace) įmonėje mums sukurtas internetinis puslapis priklausys mums, deja, atsirado sąlygų, kurių vadybininkas nepaminėjo, tad norint atgauti puslapio failus būtų tekę dar nemažai primokėti. Po metų bendradarbiavimo perkėlėmė savo verslą į kitą įmonę ir labai džiaugiamės šiuo sprendimu.
Darius klientas 2018-11-10 13:32:07
Perkėlėme svetainę iš kito tiekėjo talpinti pas juos į Getspace. Tai jie ne tik atliko visus perkėlimo darbus nepriekaištingai, tačiau dar ir svetainę optimizavimo, dabar ji du kart greitesnė. Pagalbos skyrius nerealus. Rekomenduoju!
Visišką nesamonė parašyta. Tai apgaviku kompanija ir nieko jie praktiškai nedirba. Ka su jais susidėsite, laaabai pasigailėsite.
Žiauru... vadybininkai keičiasi, užsakymas vėluoja jau 5 mėn, į nusiųstus laiškus neatsako. Labai nerimta įmonė ir labai gailiuosi, kad su ją susidėjau... Siūlau visiems, šiuos apgavikus reikia padavinėti į teismą ir reikalauti piinigu grąžinimo ir kompensacijos už apgavystę.
2019-10-25 15:26:14 IP 2i24qvnm
Irma 2019-10-25 14:23:37
Šioje įmonėje užsisakėme savo internetinio tinklalapio sukūrimą. Esame patenkinti jų atliktu darbu bei maloniu ir operatyviu aptarnavimu konsultacijų klausymais.
Irma, ačiū už atsiliepimą.
2019-10-25 15:25:48 IP 2i24qvnm
Egle 2019-10-25 14:43:05
Mes taip pat laukiame 10 menesiu, kol sukurs galutini svetaines varianta ir niekaip nesukuria. Pradejom bendrauti su Viliumi, po to Andra ir Kamile. Nei vienas nedirba jau. Prisiskambinti neimanoma praktiskai. Kad atskambintu - turbut irgi nera sansu.
Egle, atsiprašome už nesklandumus. Kaip ir šiandien kalbėjome telefonu, susitiksime kitą savaitę su Jumis ir viską išspręsime.
2019-10-21 14:34:45 IP 2i24qvnm
Elmaras 2019-10-21 10:29:09
Kompanija sukurta apgauti, per 10 mėn nesugeba sukurti to ką žadėjo, pinigus tai gavo...
Pasikeitė 5-6 vadybininkai bet kaip nekelia telefono taip nekelia...
Elmarai, atsiprašome, kad taip smarkiai vėluojame. Šiandien vakare susisieksime dėl Jūsų situacijos.

"Novaturas" Latvijoje susitarė dėl 1 mln. Eur likvidumo paskolos
"Novaturas" Latvijoje susitarė dėl 1 mln. Eur likvidumo paskolos 05-27 07:31
Itin smarkiai nuo COVID-19 sukeltos krizės nukentėjusios vienos didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorių "Novaturo" grupės įmonė Latvijoje trejiems metams užsitikrino lengvatinę milijono eurų...
E. prekybos sprogimas: prekes pristatančios įmonės investuoja
E. prekybos sprogimas: prekes pristatančios įmonės investuoja 05-27 00:36
Karantino metu daugeliui įmonių užvėrus fizines parduotuves, e. prekybos skaičiai stipriai šoktelėjo į viršų. Su net kelis kartus išaugusiomis veiklos apimtimis prekių pristatymu užsiimančios...
Energetikos sektoriaus pokyčius žymi ir žaliosios energijos gamyba, ir nauji sprendimai vartotojams 05-27 00:13
Siekis mažinti žmogaus veiklos įtaką klimatui ir tobulėjančios bei pingančios atsinaujinančios energetikos technologijos skatina reikšmingus pokyčius pasauliniame energetikos sektoriuje...

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Citigroup 48,17 +9,23%
Goldman Sachs 196,06 +8,96%