Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Starflix Vilnius, UAB

Atsiliepimai apie Starflix Vilnius, UAB

Getspace

Begalybė. Vienoje vietoje.
Parašyk savo nuomonę apie Starflix Vilnius, UAB

Šis mano laiškas skirtas visiems, kurie norėtų nemokamo sūrio spąstuose. Sūrį Starfix Vilnius jums pateiks labai mielai ir skaniai kvepiantį. Tačiau būkite atidūs. Tai mokama ir labai neprofesionali paslauga.
Starflix Vilnius komanda mane suviliojo savo gražiai aprėdyta reklama apie studentų sukurtą nemokamą profesionalią svetainę. Nemokamas tik pačios svetaines wordpress šablono atidarymas ir informacijos sumetimas Copy- Paste principu. Visa kita yra mokama ir visai nepigiai. Atkreipkite dėmesį, kad jūs gausite vieną vienintelį svetainės variantą ir turėsite jį priimti.
Normalus bendravimas vyko iki kol buvo patvirtintas mokėjimas, po sąskaitos apmokėjimo bendravimas pasikeitė. Nebuvo laikomasi terminų, reikėdavo rašyti po keletą email, kol gaudavau atsakymą, bendravimas vyko visa laiką skubinant, nors patys i emailus atsakinėdavo kada sugalvodavo. Marijos (Pavarde nezinoma) kompiuterinio raštingumo stoka emailai atrode, grubūs ir atmestiniai. Tris mėnesius vyko darbai. o kai jau sugalvojo, kad man sukurta svetainė paruošta, tada prasidėjo spaudimas paleisti kuo greičau. Jų sukūrtą svetainę dar tą pačią dieną paprašiau sunaikinti ir niekam nerodyti, nes rezultatas buvo apgailėtinas. Apie pinigų grąžinimą. Pasirodo, jie pinigus gražina penkiolika dienu po sutarties pasirašymo, kai projektas vykdomas tris mėnesius. Ir kai svetainė paleista jie pinigų negrąžina, nebent teisiniu keliu. Pasaka be galo. Bendravau su Gerda Milutyte ir Marija Bepavardes.
Todel...Vadovas... Šaltiniai Internete rašo, kad Gediminas Jankauskas. Kadangi sukurtu produktu nesinaudosiu, AUKOJU asmeniškai Jums visą sumą - Tris šmtus aštuoniasdesšim eurų. Priimkite šią auką. Mes visi suprantam, kad privalome padėti silpnesniam, pavargusiam, nusivylusiam ir pasiklydusiam ir aukojam aukojam. Jusu politika tokia - jus gyvenate iš aukų. Padekite sau, savo kompanijai, jeigu norite, kad kompanija gyvuotu ir klientai sugrižų, padėkite savo personalui tobulėti, motyvuokite juos, gal tada jie atsakingai žiūrės i jiems patikėtus darbus. O šiandien, jei nors vienas klientas peskaitęs mano atsiliepimą atsisakys jūsų paslaugų, mano tiklsas bus pasiektas.
Kreipiausi į vartotojų teises dėl to, kad man nesuteikė savo reklamuojamų nemokamų paslaugų.
Sakė čia viskas OK. Lietuvoj galima taip apgaudinėti žmones.

Priminsiu, turint savo domeną ir savo serverį ir pareikalavus suteikti nemokamas paslaugas kurias jie reklamuoja
Staiga "baigiasi laisvos vietos" ir užblokuoja facebook platformoje. Lietuviškas verslo modelis konkrečiai.
Nepatenkinti, apgauti ir nusivylę, mūsų gretos didėja, jau esame susibūrę į neblogą sumą dėl kolektyvinio ieškinio. Ateis atpildo diena ir šitiems vagims, bei patyčių komandai. Kas dar turite viltį, kad Jie būtų nubausti, rašykite. Darosi įdomu. Ar yra LT sąžinė, ar tik vagių kompanijos?
Įmonė sukūrė svetainę (renginių paslaugos), esu labai patenkinta tiek procesu, tiek rezultatu - sklandus, atsakingas bendravimas, viskas buvo paaiškinama, įvardijama. Rezultatas pranoko lūkesčius, rekomenduoju.
Bendradarbiavau su Marija. Turiu tobulą rezultatą.
a******ų kompanija. Daro viską, kad tik negrąžinti pinigų už neįvykusią paslaugą ir apgaudinėja kiek tik gali. Ne gana to dar tyčiojasi iš žmonių apsimesdami, kad iš "jų"pusės yra viskas gerai. Tai yra melas. Jie yra tik tam kad ieško kvailių, kurie sumoka pinigus, ir anot "jų"turi teisę per 14 dienų nuo pinigų sumokėjimo, juos atgauti, kai jie per tas 14 dienų nei piršto nepajudina kažką daryti, o po to prasideda ilgas ir šlykštus tyčiojimasis iš užsakovo. Kada užsakovui trunka kantrybė, "jie" pareiškia. Pinigų ne gražinsime, nes sutartyje yra punktas, kad Jūsų laikas praėjo. Mano atveju tai tesėsi net 8 mėnesius.
Noriu kreiptis į visus nukentėjusius. Reikia "juos" paduoti į teismą ir priversti, kad "juos" uždarytų. Suma yra gudri 148€, bet manau, kad vis viena yra įmanoma tą vagystę uždaryti. Kas nori prisidėti prie bendro darbo teisinėse struktūrose, rašykite man į info@automobiliams.lt
Pagamino svetainę verslo reikmėms laiku, nebrangiai ir kokybiškai - https://growthattacker.com/
Alternativa 2020-08-06 16:26:14
Gerbiama, Rita,
PRITARIU visu 1000%!!!
Kompetencijos jokios!
Numanau, kad jų kompanija pigiai išsipirko didelį serverį ir bando užkišti dideliu kiekiu tinklapių. Biznis iš serverio pernuomavimo. Todėl atlieka darbus paskubom, nekokybiškai. Tiesiog ima bet kokį gatavą wordpreso šabloną - "paruoštuką" ir užpildo kliento atsiųstu informaciniu turiniu.
Teko bendrauti su atstovu. Derinome paprasto tinklapio projektą daugiau nei 3 mėnesius. Atsakymo tekdavo laukti 3 - 7 dienas. Telefonu prisiskambinti neįmanoma beveik niekada.
Po neesminių funkcinių pakitimų derinimo projekto kaina išaugo 7 kartus!
Atsisakius paslaugų, žinoma pinigų nesutiko gražinti net pasiūlius kompromisinį variantą.

Mielai prisidėčiau prie teisminio proceso, bent jau kaip liudininkas. (alter7474 eta gmail taškas com)
teko turėt reikalų.

suderinti neįmanoma nei dizaino, nei turinio - telefonai tyli, susitikti vengia, į laiškus atsakinėja kada sugalvoję..
o papildomų pinigų prašo labai intensyviai ir noriai.
nieko kūrybiško niekad jiems nepatikėsiu. Apie tą luką aplamai tyliu, pralaukėm dvi savaites kol atsiųs suderinti svetainės dizainą ir į mūsų priminimą dėl dizaino - automatinis mailo atsakymas, kad bachūras atostogauja.

velniop tą kontorą. sugaištas laikas, negautas rezultatas ir išmesti pinigai.
Rekomenduoju, teko bendrauti su Marija darbai vyko sklandziai. Bendravimas profesionalus. Kadangi su svetaines kurimu susiduriau pirma karta atsake i visus iskilusius klausimus. Svetaine sukurta puikiai.
Nuoširdžiai rekomenduojame. Padarė tai ko prašėme, puikiai komunikuoja ir tikrai viskas su jų suteiktomis paslaugomis yra gerai.
Prieš užsakant paslaugas rekomenduoju pasitikslinti ar tikrai viską ko tikitės ši įmonė padarys už sutartą kainą, ar nemokamai kaip žada reklamoje. Prieš sutinkant su sąlygomis, turėkite omeny, kad sutinkate, kad nemažai mokesčių yra negrąžinami. Pvz diegimo mokestis. Įmonė nesuteikusi jokių paslaugų, negrąžina "diegimo mokesčio", nepaisant to, kad nieko net nepradėjo diegti.
Čia visi likome apgauti, nei puslapio nei pinigų. O Vartotojų teisės irgi turi savo versija. Žodžiu sėkmes. Tik sugaišta daug laiko. Niekam nerekomenduoju!
UAB Komunikacijos laikas
2020-09-09 00:13:00 IP 2ju3l6lh
Puikiai sukurta svetainė, kokybiška komunikacija ir greita reakcija.
Ačiū už kruopštų ir gan greitai atliktą darbą, turime puikią interneto svetainę. Kaip tik tai - ko norėjome, paprasta, kuklu, subtilu ir aišku. puiki komunikacija su vadybininku Luku. Patarimas ateičiai ir kitiems būsimiems klientams - iš pačių pradžių išsiaiškinkite papildomus mokesčius, pvz. slapukų politika, papildomi puslapio elementai, kurių nenumatėte pačioje pradžioje. Ačiū ir sėkmės!
Rita 2020-07-10 12:32:10
Jūs juokaujate? Šį, , specialistą” net nevadinčiau specialistu. Tragedija! Visiskai jokio bendradarbiavimo, jokio konsultavimosi, terminų nesilaiko, dizainą pavadinčiau, , MIŠRAINĖ”. Operatyvumo, įsiklausymo jokio! Toks jausmas, kad sumetė nuotraukas ir viso gero! NEREKOMENDUOJU! Siekiu atgauti pinigus, tai bus daroma teisiniu būdu.
Gerbiama, Rita,
PRITARIU visu 1000%!!!
Kompetencijos jokios!
Po neesminių funkcinių pakitimų derinimo projekto kaina išaugo 7 kartus!

Ačiū už profesionaliai atliktą darbą. Linkime sėkmės darbe. Pagarbiai Rimantas
Parodijos teatras 2020-06-25 08:43:59
Esame labai patenkinti kūrybiniu ir organizuotu bendradarbiavimu, linkime ir toliau neprarasti polėkio :-)
Svetainę mums kūrė Lukas Pliūra, malonus, lankstus ir operatyvus, sėkmės darbuose :-)
Susitiksime teisme
2020-07-10 09:32:28 IP 2i241ts2
Sveiki! Tikrai labai gaila, jog rašote jau nebepirmą komentarą anonimiškai. Su mielu noru aptartume Jūsų buvusį projektą ir kodėl jaučiatės apgautas. Labai gera mintis svetaines patikrinti su PageSpeed Insights ar Gtmetrix! Jau kuris laikas siekiame, kad šie rodikliai būtų kuo geresni. Ir žinoma, juk 90% būsimų klientų prašo svetainių kūrimo pavyzdžių.Tik dėl paieškos sistemų Jūs greičiausiai kažką maišote - net ir pati greičiausia svetainė gali būti "dugne". Juk svarbu ne tik greitis, o ir turinys, jo aktualumas vartotojams, srauto kiekiai ir kt. Ir atvirkščiai, ne visos pirmame Google puslapyje esančios svetainės išsiskiria savo dideliu greičiu. Kartais net priešingai. Dėl šios klaidinančios informacijos ir Jūsų paliktų, anoniminių komentarų skaičiaus, deja, laikysime, jog Jūs, greičiausiai būsite vienos iš konkorentų įmonės atstovas.
Esu patenkinta Starflix operatyviai, atsakingai atliktu darbu. Bendradarbiavimas ir įsiklausymas į kliento lūkesčius atitiko mano lūkesčius. Sėmės tobulėjant ir pateikiant nestandartinius, įdomius sprendimus !!
Auto performance team
2020-07-03 12:08:33 IP 2e7r3mes
Viskas puikiai padaryta, didelis ačiū Marijai
Esu labai patenkinta bendradarbiavimu su Starlfix komanda, kurie viršijo visus mano lūkesčius bei norus.
Nustebino malonus bendravimas, didelė pagalba kuriant ir tvarkant internetinį puslapį, puikus įsiklausymas į kliento norus. Taigi labai noriu nuoširdžiai padėkoti ir drąsiai galiu rekomenduoti naudotis teikiamomis jų paslaugomis!
Parodijos teatras
2020-06-25 08:43:59 IP 28m9ueq5
Ačiū Marijai ir jos kolegoms už suteiktas nemokamos svetainės kūrimo paslaugas. Ko tikėjausi - viską gavau ir esu lb patenkinta.
Tp labai dėkoju už suteiktą nuolaidą korekcijoms (dėl mano kaltės teko jas atlikti). Sėkmės Jums!
Airijos lietuvių sporto associacija
2020-06-18 22:47:07 IP 2mmpoao7
Labai patenkinti atliktu darbu, pilnai atitiko mūsų lūkesčius.Sekmės ateities darbuose!
Labai greitai ir kokybiškai su W Academy sukūrė įmonės interneto svetainę. Individualiam kliento poreikiui parengiami techniniai sprendimai, malonus bendravimas ir greiti atsakymai į rūpimus klausimus. Tikrai rekomenduoju!
Sveiki. Padarė kaip ir sutarta per mėnesį, pakoregavo greitai pagal norus. Tikiuosi, kad naudotis galėsiu
Likome patenkinti paslaugomis, žinoma negalima tikėtis, kad nemokamai bus sukurtas profesionalus didelio turinio puslapis, tačiau gavome tikrai gerą bazę. Rekomenduoju.
Pinigus, vienintelis kelias bus išsireikalaut teisisniu būdu.
2020-05-11 13:15:50 IP 2i241ts2
Vila Preiloja 2020-05-11 13:00:59
Puslapio kūrimo procese viskas vyko ypatingai sklandžiai- į visus norus ar pataisymus buvo atsižvelgta iš karto, į visus klausimus atsakydavo greitai ir suprantamai, tikrai patarė kur ir ką geriau padaryti. Projekto vadovas Lukas visad buvo konkretus ir paslaugus. Dėl mokamo -nemokamo: talpinimas bet kokiam serveryje kainuoja, man, kaip vartotojai, kuri nelabai supranta kas ir kaip, svarbu, kad puslapis būtų gražus, lengvai suprantamas ir taip pat lengvai valdomas. Visa tai aš gavau. Puslapio kūrimas tikrai nekainuoja, talpinimas- taip, tai mokama paslauga, kad ir kur talpintumėte. Todėl šiai dienai esu labai patenkinta darbu. Ačiū
Ačiū Jums! Džiaugiamės, kad patiko ir galėjome būti naudingi.
Vienintelis dalykas aiškus gyvenime yra tai, kad pykti išreikšti yra lengviau nei pasitenkinimą. Perskaičius komentarus galima manyti, kad ši įmonė nieko verta, tačiau pažiūrėjus į komentarų skaičių suprantama, kad taip manyti yra visiškas absurdas. Aš šios įmonės suteiktomis paslaugomis esu patenkinta. Su manimi bendravęs konsultantas labai sklandžiai pateikė informaciją. O svetainę gavau pakankamai greitai. Pasitikiu šiais žmonėmis. AČIŪ
Deja, bet teko pasinaudoti šios įmonės paslaugomis. Paslaugumas baigėsi sulig tuo mometu, kai buvo apmokėta sąskaita už tariamai " nemokamą" internetinio puslapio sukūtimą. Nemokamas reiškia, jog internetinę svetainę tau sukuria, bet ją privalai metus laiko taplinti jų serveryje už atitinkamą mokestį. Derinant paslaugų užsakymą buvo gražiai pripaždėta, kad po metų, jeigu nepatiks jų paslaugos, jie viską sutvarkys ir grąžins tave į pradinę padėtį, naudojimosi metu padės išspręsti visas problemas. Ir ką jūs manote? Jau pačioje pradžioje perkeliant domeną ir elektroninį paštą buvau palikta su neveikiančiu darbo elektroniniu paštu. Į laiškus ir skambučius darbuotoja, kuri taip maloniai siūlė paslaugas, susisiekti nepavyko. Teko operatyviai ieškotis kitų specialistų, kad išspręstų šitų "profesionalų" paliktas problemas. Jau tada reikėjo suprasti, kad nieko gero nelauk iš šios įmonės. Pasibaigė metai. Kreipiausi į įmonę su prašymu grąžinti mane į pirminę padėtį, nes jų teikta paslauga manęs netenkino ir ką Jūs manote, koks buvo atsakymas. Visi Jūsų duomenys bus ištrinti. Kaip juos persikelti - Jūsų problema. Mes Jums nežadėjome, kad grąžinsime į pirminę padėtį, ieškokitės, kas perkels Jūsų domeną ir viską sutvarkys. Įspėjimas visiems - bėkit nuo šitos įmonės ir jos "specialistų" kuo toliau. Gražiai kalba ir viską pažada padaryti iki tol, kol gauna sąskaitos apmokėjimą, o toliau visos problemos yra jau tik Jūsų pačių reikalas.
2020-02-24 17:43:09 IP 2i24qvnm
Dėkojame, už kritiką, ji visada laukiama. Iš anksto atsiprašome, jeigu darbas Jūsų netenkino. Tik ar galėtumėte nurodyti mūsų Jums kurtos svetainės pavadinimą? Su mielu noru peržiūrėsime ir ištaisysime savo klaidas, jeigu tokių yra. Taip pat ir Jūsų teiginiai atrodytų labiau pagrįsti. Dėl nemokamų įskiepių naudojimo: jeigu Jūs rinkotės nemokamos svetainės kūrimo paslaugas, ar sąžinga tuo pačiu reikalauti ir mokamų įskiepiu? Įdomu būtų išgirsti ir apie "užrakintas" funkcijas, kuriomis negalite naudotis. Mes renkamės patikimus ir laiko patikrintus įskiepius, kurie atlieka savo funkcijas. O ir Wordpress dauguma jų yra nemokami... Mielai pratęstume pokalbį el. paštu arba telefonu. Pagarbiai, UAB Starflix komanda.
2020-02-24 17:20:58 IP 2ju3l1ql
Jurgis 2020-02-22 11:18:03
Pritarsiu jum. Ši įstaiga ką geriausiai sugeba tai paimti pinigus. Kviečiasi pas save studentus atlikti neapmokamą praktiką, o patys sėdi atskirame kabinete patenkinti. Studentam liepia sėdėti ofise visą darbo dieną, kelis mėnesius nors už tai jie nieko negauna. Jeigu domitės atlikti praktiką šioje įstaigoje, siūlyčiau geriau apeiti dideliu lanku šia įstaigą. Pasiieškokite normalių praktikos vietų kur įgysite praktinių įgudžių, o ne žaisti su wordpress karkasais visą dieną.

Kaip už tokį š*** dar galima prašyti pinigų, jei tai paprasčiausiai yra plugin'ų sudėliojimas į šabloninę wordpress temą.
Gerb. Jurgi, galbūt galėtumėte patikslinti ar Jūs esate mūsų klientas ar buvęs studentas? Studentai gauna galimybę išmokti kurti svetaines, o geriausieji iš jų sėkmingai įsidarbina įmonėje. Jeigu praeityje po praktikos Jums negalėjome pasiūlyti darbo - atsiprašome, tai tikrai galima pasiūlyti ne visiems.

2020-02-21 08:45:41 IP 2ju3kvu7
Lukas 2020-02-20 17:48:56
Patenkintas apie Starflix Vilnius 2018-11-12 10:18:26, IP 2i24qvnm
Superinė pagalbos komanda, ypač dėkoju Eimantei iš supporto už konsultacijas ir pagalba susitvarkant svetainę.

Justinas apie Starflix Vilnius 2019-11-29 15:32:42, IP 2i24qvnm
Rekomenduoju! Darbai atlikti greitai bei kokybiškai, jų serveriuose talpiname savo el.parduotuvę jau pusę metų ir turime patikimus partnerius versle!

Starflix Vilnius apie Starflix Vilnius 2020-01-06 11:41:36, IP 2i24qvnm
Su visais mūsų klientais Kiprais susisiekėme, tačiau nei vieno nusivylusio neradome. Gal būtumėte malonus nurodyti vardą, kuriuo registravotės ar savo puslapio, kuriuo esate nepatenkintas pavadinimą.

Keistas momentas, kad teigiami atsiliepimai yra tokiu pačiu IP kaip ir starflix įmonė kur atsakinėja.
Lukai, klientai apsilankę pas mus, ir prisijungę prie mūsų wifi, visi gaus tą patį IP adresą :)
Patenkintas apie Starflix Vilnius 2018-11-12 10:18:26, IP 2i24qvnm

Justinas apie Starflix Vilnius 2019-11-29 15:32:42, IP 2i24qvnm

Starflix Vilnius apie Starflix Vilnius 2020-01-06 11:41:36, IP 2i24qvnm

2020-02-17 17:53:54 IP 2i24qvnm
Svetlana, su visa derama pagarba, tikrai sunku suprasti Jūsų pykčio priežastis. Taip pat, ar galėtumėte padėti suprasti šią situaciją? Mūsų paslaugas užsakė Jūsų vyras ir kai darbas buvo baigtas patvirtino, jog galutinis rezultatas atitinka jo lūkesčius. Netgi turime tai įrodančius el. laiškus. Po kurio laiko, kai Jūs susiekėte su mumis, mes atsisakėme gražinti pinigus dėl savaime suprantamų priežasčių: sukurta svetainė buvo atiduota ir užsakovas patikino, jog yra patenkintas darbu. Mielai atsakysime į bet kokius klausimus, jeigu tokių liko, telefonu ar el. paštu. Pagarbiai, UAB Starflix komanda.
Ši įmonė kūrė man puslapį ir tikrai likau patenkinta. Gavusi pirminį variantą turėjau pastabų, tačiau jos visos buvo pakoreguotos net geriau, nei tikėjausi. Žinoma, parašius laišką tekdavo palaukti atsakymo, bet man atrodo terminai atsakymų normalūs, nes visada sulaukdavau atsakymo per 1 d.d. Bendravimas ir kūrimas vyko sklandžiai, ir rezultatu esu patenkinta
Kirpimai 2019-12-10 13:47:01
Sveiki visi. Tokio neprofesionalaus aptarnavimo, kad ši įmonė "Starflix" dirba, nesu patyrus per visą savo gyvenimą!!! Tad tie, kurie dar mąstot bendradarbiauti su jais ĮSPĖJU: neturėsit nei pinigų nei produkto. Mano atveju puslapis buvo sukurtas taip neskoningai, jog jo transliacija reikštų visišką kapituliaciją verslui. Kreipiausi kaip į profesionalus, o matau kad vyksta kažkoks pasityčiojimas, iš žmonių paima pinigus ir moko savo studentus su šia medžiaga, kurie iš jų neturi jokio supratimo apie tai ką daro. Negana to pinigus sumokėjau 2019.02.26 d.ir pareikalavus po 10 mėn. jų negrąžina !!! nors su vadybininku buvom jau visa tai 10 kartų aptarę. Apgavystė vidury dienos! Kreipsiuos į atitinkamas instancijas.
Palaikysiu jūs.
Aivaras 2020-02-05 01:37:53
Sudomino, sumokėjau pirmą įmoką, dėmesio 0.
Dabar reikalauja antros įmokos. Gal įra teisininkų kurie patartų kaip atsikratyt tokių paslaugų...
Neverta prasidėti su šia įmone
Starflix Vilnius 2020-01-15 16:46:56

Esu Gediminas Jankauskas, UAB Starflix Vilnius vadovas.

Praėjusiais metais gavome neigiamų atsiliepimų dėl mūsų nemokamų interneto svetainių projekto, todėl nusprendėme išsiaiškinti situaciją ir imtis atitinkamų veiksmų.

Per 2019 metus mūsų projekte dalyvavo 249 dalyviai ir iš jų 37 pareiškė dėl vienų ar kitų priežasčių esantys nusivylę mūsų paslaugomis.

Peržiūrėjus ir įvertinus, kodėl kyla projektų dalyvių nepasitenkinimas, nustatėme, kad esminė problema buvo nesklandi komunikacija, kuri kildavo dėl projekto vadovų perkrovimo. Dėl šios priežasties padvigubinome projektų vadovų ir dizainerių skaičių, perpus sumažinome mėnesinį projekto dalyvių skaičiu. Taip pat pasikonsultavome su programavimo partneriais ir atnaujinome savo naudojamas technologijas, kad kuriamos svetainės veiktų geriau ir greičiau.

Apklausus naujus projekto dalyvius, nepatenkintų ar nusivylusių neradome. Priešingai, matome akivaizdžiai didesnį dalyvių pasitenkinimą. Panašu, kad mūsų padaryti pokyčiai padėjo užtikrinti, kad visų būtų įdėmiai išklausyta, o svetainės sukuriamos laiku. Jeigu turite idėjų, kaip dar galėtumėme pagerinti šį projektą, maloniai lauksime pasiūlymų.

Kita vertus, pastebėjome ir piktnaudžiavimo atvejų, kuomet projekto dalyviai reikalauja iš studentų programavimo paslaugų, neįeinančių į interneto svetainės ar elektroninės parduotuvės kūrimą. Todėl noriu maloniai atkreipti visų dėmesį, kad šiuo projektu siekiame padėti mažam ir labai mažam verslui skelbti apie savo veiklą, teikiamas paslaugas ar parduodamus produktus internete. Projekto metu negalime ir nesiūlome programuoti sudėtingesnes funkcijas atliekančius projektus ar modulius. Jeigu turite tokių poreikių, prašome kreiptis dėl profesionalių paslaugų įsigijimo.

Ačiū visiems projekto dalyviams už supratingumą ir kantrybę praėjusiais metais. Atsiprašome už nepatogumus ir nesklandumus. Jeigu manote, kad kažkas yra ne taip - sakykite drąsiai, mes visuomet pasirengę išgirsti. Ir keistis.
Dėkodamas už supratinguma irkantrybė., jūs kaip šios įmonės direktorius. Jūsų atsiprašymai už nepatogumus ir nesklandumus neverti pagarbos.
Garbingas žmogus grąžintų sumokėtus pinigus užsakovams.

esu patenkintas kompanijos darbu. Po pirminės versijos ir išsakytų norų pataisymams, viskas operatyviai buvo pakoreguota. Man svetainė reikalinga buvo pakankamai paprasta ir mano norai buvo puikiai išpildyti. Bendravimas vyko paprastai, sklandžiai ir operatyviai. Žodžiu - aš viskuo patenkintas.
Sudomino, sumokėjau pirmą įmoką, dėmesio 0.
Labai neprofesionali komanda. Nuo dokumentų pateikimo praėjo nemažai paiko, tačiau niekas nesusisiekė. Paskambinome patys, tuomet patvirtino kad dar tą pačią dieną viską sutvarkys ir peržvelgs, bet beveik savaitė laiko vėl kaip iš jų jokių žinių... tikrai NEREKOMENDUOJU!!!!!!!!!
Geriausi atsiliepimai, labai ačiū Marijai.
Toliau testuoju šios įmonės svetaines. Einame į portfolio: https://starflix.net/. Dešiniame viršutiniame kampe esančiame meniu pasirenkame Lietuvą. Tuščia. Pavyzdžiai pradeda rastis tik pavažiavus žemyn. Bet neskubėkime scrolinti žemyn. Prie pirmojo pavyzdžio (pirmas šiuo metu Lietuvos muzikos verslo asociacija) spaudžiame "Visit site" ir iškart uždarome iššokusį langą. Dabar scroliname žemyn ir.. daugiau neatsiranda joks pavyzdys, tik rodyklės kabo. #kokybė

Portfolio puslapyje lyg ir turėtų būti sudėtos tos svetainės, kuriomis įmonė didžiuojasi ar norėtų parodyti klientams. Iš 10 svetainių dvi neveikia, Angelos studija (viena iš neveikiančių), susikūrė svetainę pas kitus kūrėjus ir turi visai kitą domeną. Stonestos nuoroda veda ne į tikrą svetainę, o į vietą, kurioje, tikėtina, svetainė buvo kurta (https://adamant.lt/Stonesta/). Neištrinta darbinė svetainė šauniai "padeda" tikrajai SEO srityje dėl sudubliuoto turinio.

Kitose tos pačios bėdos: neišbaigtumas ir optimizavimo stoka. Išskirti noriu Viskio krautuvė.

Viskio krautuvė (https://viskiokrautuve.lt/home). Panaudota nupirkta Bridge tema. Įmonė, kuri dabar giriasi kurianti "rankų darbo" svetaines, savo portfolio laiko tokius pavyzdžius, kur tiesiog pritaikė šabloną. Optimizavimo ir greičio rodikliai nuliniai. Svetainės dydis - 55 MB (!). Mobilioji versija: palauksit virš 20 s, pakraus arba ne, meniu mygtukai suveiks arba ne, "Kontaktai" mygtukas turbūt nesuveiks niekada, kiek jį bespaudytum. Naujienų puslapyje apačioje mygtukas "Show more" - pritrūko kompetencijos arba noro padaryti, kad būtų lietuviškas "Daugiau naujienų". Žodžiu, ir vėl #kokybė.

Gal vietoj komentarų rašymo paieškokit kokių nors geresnių pavyzdžių. Juk turėtų būti nors viena gera svetainė? Nėra? Tada viskas. Kvailių vis mažėja, neliks klientų.
Nusiskundimų neturiu, bendravau su Marija, į visus klausimus buvo atsakyta, paaiškinta, padaryta kas prašyta. Ačiū
Norėčiau padėkoti už puikiai atliktą darbą, sklandų bendradarbiavimą ir konsultacijas rinkodaros klausimais.

Matau, kad yra įvairių komentarų, kuriais bandoma įgelti ar pakenkti įmonei. Paskaičius juos jaučiuosi atsidūrusi kokio dienraščio komentarų skiltyje, na, o kaip tokio pobūdžio komentarai ten atsiranda ir kas juos ten rašo neverta net komentuoti, nes jie labai jau primena asmenis pasisakančius čia, kurie niekaip nėra susiję su įmone ar jos veikla, o gal užsakydami paslaugą neįsigilina ką įsigyja ar nepgalvoja ko jiems reikia ir lūkesčiai prasilenkia su realybe. Kad ir kaip ten būtų, neapsigaukite skaitydami negatyvius komentarus ir geriau pabendraukite su projektų vadovais, konsultuokitės ir blaiviu protu priimikite apgalvotus sprendimus. Man bendradarbiauti nuo projekto pradžios tikrai patiko, ačiū komandai už darbą.

Teleodontologija – rūpinkitės sveikata nuotoliniu būdu
Teleodontologija – rūpinkitės sveikata nuotoliniu būdu 01-13 11:15
Didžiausias Lietuvoje odontologijos klinikų tinklas siūlo pacientams konsultuotis virtualiai. CLINIC|DPC marketingo vadovė Paulina Šlėvė sako, jog nuotolinis konsultavimo būdas leidžia...
Labiausiai augusių 2020 metais įmonių sąrašas
Labiausiai augusių 2020 metais įmonių sąrašas 01-11 09:32
Rekvizitai.lt skelbia labiausiai augusių įmonių (AB, UAB, MB, IĮ) sąrašą. Skaičiuojamas 2020.01.01 - 2020.12.31 darbuotojų skaičiaus prieaugis. 1. UAB "Barbora" +795 2. UAB "Biuro" +487 3...
Vokietijoje nuo koronaviruso paskiepyta daugiau nei 1 mln. žmonių
Vokietijoje nuo koronaviruso paskiepyta daugiau nei 1 mln. žmonių 01-16 18:44
Vokietijoje nuo koronaviruso jau paskiepyta daugiau kaip milijonas žmonių, o Ispanijos vyriausybė žada iki vasaros paskiepyti didelę dalį šalies gyventojų.

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Western Union 21,93 +1,25%
Keurig Dr Pepper 31,86 +1,01%