Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Standart taksi, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Standart taksi

Atsiliepimai apie Standart taksi, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Standart taksi, UAB

Ačiū vairuotuojui, kurio ir vardo nepaklausiau (Vals.mašinos Nr T17783).Šiandiena ryte iš Kavoliuko gatves vežė į Antakalnį. Atsiskaitydamas palikau piniginę mašinoje. Sąžiningas vairuotuojas per savo firmą surado mane ir grąžino piniginę. Dar kartą ačiū. Dėkoju ir firmai Standart.
S.Toliatas
Tai brangiausias taksi, kuris net neskelbia kainos už km tarifų. Sūnus išsikvietė 1422 taksi, nes kitų numerių nežinojo, tai iš Šeškinės iki Žirmūnų sumokėjo 5 €, vien įsėdimo mokestis buvo 1 €. Kur tai matyta? Su kita taksi mums kainuodavo 3 € su centais.
Operatorės atsiliepia ir kalba lyg su žemesnio luomo atstovu. Mano darbovietė yra sudariusi sutartį siu šia įmone ir vakarais po darbo mus turi parvežti namo. Kadangi negyvenu nuo darbo labai toli, man pradeda meluoti, kad neturi mašinų tuo metu niekada, nors taxi yra kviečiamas tuo pačiu metu. Vairuotojai smirda alkoholiu, nepagarbiai bendrauja ir rodo nepasitenkinimą. Jei turėčiau pasirinkimą, niekada nesinaudočiau jų paslaugomis.
1422- apgaudineja ir sukciauja. Vairuotojas 1)jautesi alkoholio kvapas. 2) nuo karolineskiu iki lazdynu priskaiciavo man 5€. "Sostyne vezha" ir tai vezha pigiau. Vazhiuodama su kitom firmom niekada nesumoku daugiau 3€. Ish kokio velnio jis tuos 5 istrauke? Nekenchiu tokiu apgavyku. Ir dar vairuotuojas man pradejo aiskinti kad ijunge jau skaitliuka iki to kol mes dar neisedom nes teko jam ilgai laukti, apie 15min, nors despechere pasake paskambins iki 10min vairuotojui atvazhiuojant. Rashysiu dabar atsiliepimus visuose svetainese, nes nekenciu tokiu apgavyku. O dar karta tai pasijartos, uzhrashysiu duomenis vairuotoji ir skambinsiu tiesiai firmos savininkui.
nesinaudokite 1422 - jie samdo individualia veikla besiverčiančius vairuotojus, už kurių veiklą "Standart Taksi" neatsako. Vakar (2014-11-10) vakare 1422 vairuotojas kelis kartus pavojingai manevravo, rodė nepadorius gestus, slapstė veidą už šoninės atramos... ir visa tai su keleiviais viduje. Paskambinau į "Standart taksi", ir paaiškėjo, kad tai individualia veikla besiverčiantis pilietis, o "Standart Taksi" už jo veiksmus neatsako. Negaliu kreiptis į policiją, nes kol kas neturiu įrengto vaizdo registratoriuas, todėl tiesiog geranoriškai perspėju: pasirūpinkite savo saugumu ir nesėskite į T09518 numeriais pažymėtą tamsų VW autobobilį.
Baisiausias taxi Vilniuj. Jau ne pirma karta nakti pazada atvaziuot per 20 min ir ne tik kad nepasirodo, bet ir nebekelia ragelio. Niekada jiems nebeskambinsiu.
Niekada nebevaziosiu ir nesiulysiu kitiems Martono taksi.
1) Uzseniecius veza kaip minimum dvigubu tarifu ir NEIJUNGIA skaitliuko! Vazioju pati Vilnius senamiestis-oro uostas kas menesi- nesumoku daugiau 17 Lt (be arbatos). Iskvieciu taksi sveciams is uzsienio tuo paciu marsrutu- reikalauja 25-30 LT neijunges skaitkliuko.
2) Pastoviai paskutiniu metu veluoja kaip minimum 15 minuciu (nors laikas yra sutartas is anksto) - to pasekoje turiu skambinti po 3 kartus i padidinto tarifo numeri...
3) apgaudyneja kad neturi masinu, nors gretimoje gatveje prie viesbucio stovi pilna tusciu masinu ir patys taksistai sako kad laukia nesulaukia iskvietimu)
Jau du kartus nusivyliau, issikvietus takis paskutine minute atsake ir neatvaziavo.
Pastaruoju metu dažnai tenka naudotis Martono taksi paslaugomis, nes įmonė, kurioje dirbu yra pasirašiusi su jais sutartį ir mus, darbuotojus, ši taksi firma veža vakarais namo. Galiu pasakyti, kad Martono taksi nėra labai patikima firma. Taksi kartais vėluoja pusvalandžiu, 40min ar net daugiau, nors mašinos būna užsakomos iš anksto ir užsakymai būna kiekvieną dieną tuo pačiu metu. Jei turėčiau savo įmonę su Martono taksi nenorėčiau turėti reikalų, rinkčiausi kitas alternatyvas.

Dallis
1424.LT

Adresas: Paribio g. 8A, LT-08101 Vilnius.
Veiklos sritys: taksi paslaugos.
1424.LT – viena iš stambiausia sostinės taksi ir pavėžėjų paslaugų bendrovė. Bendrovėje sukaupta daugiau kaip 50 metų patirtis taksi versle. Joje automobiliai geros būklės, talpūs ir patogūs. Automobilių parkas atnaujinimas kasmet, kadangi turime savo autoservisą. Turėdami puikią komandą, didelį automobilių...
Edvardo Bukavecko ind. veikla
Alytus Veža

Adresas: Statybininkų g. 37, LT-63406 Alytus.
Veiklos sritys: individuali veikla; taksi paslaugos; transporto paslaugos.
Nemokama taksi linija 8 800 73131 Jūsų paslaugoms patyrę ir paslaugūs vairuotojai. Mūsų tikslas, kad po kelionės taksi, liktų tik malonūs prisiminimai... Todėl mes siūlome Jums profesionalias ir kokybiškas paslaugas, draugiškus vairuotojus ir tvarkingus automobilius. Taksi paslaugos: *Ilgalaikės bei trumpalaikės...

Į JAV išvykęs D. Songaila "Hooters" barą perleido R. Javtokui
Į JAV išvykęs D. Songaila "Hooters" barą perleido R. Javtokui 10-19 18:42
Krepšinio aikštelėje praeityje vienas kitą ne kartą keitę Darius Songaila ir Robertas Javtokas tokį patį manevrą atliko ir versle.
Teismas: "Lietuvos geležinkeliai" gali tęsti 250 mln. Eur elektrifikavimo konkursą 10-19 18:37
Teismas leido valstybės valdomiems "Lietuvos geležinkeliams" atnaujinti maždaug 250 mln. Eur vertės Vilniaus geležinkelio mazgo ir ruožo Kaišiadorys–Klaipėda elektrifikavimo konkursą.
"Klaipėdos naftos" bunkeriavimo laivas atvyks vėliau
"Klaipėdos naftos" bunkeriavimo laivas atvyks vėliau 10-19 17:31
Didžiausias pasaulyje suskystintų gamtinių dujų (SkGD) bunkveriavimo laivas "Kairos" išplaukė iš laivų statyklos Pietų Korėjoje ir išvyko į savo pagrindinę veiklos vietą Baltijos jūroje...

Ar skiepijatės nuo gripo?

Skoda

Varis 6050,76 0,00%