Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Staigeta, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Staigeta

Atsiliepimai apie Staigeta, UAB

plastikinesdailylentes.lt

Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie Staigeta, UAB

Uab Staigeta grazina permokas ar jas pasisavina?, siuo konkreciu atveju iki sios minutes esate pasisavine 100Eur, kuriu piktybiskai negrazinate Uab Cesada.
Tik Faktai.
Čia ne buvo skola. Ir nereikia nieko klaidinti. Tai buvo Jusu klaidingai padarytas mokejimo pavedimas. Kitaip vadinamas - permoka.
Faktines aplinkybes nesikeicia, skola yra skola, jus jos nesate grazine mums.
Kada grazinsite?
Uab Cesada 2019-10-22 12:45:48
Sveiki. Noriu ispeti esamus ir potencialius klientus, nepasitiketi sia imone, asmeniskai susidure, po siai dienai liko nepervesta pinigu suma mums, problemos sprendime net buvo pasitelke policija.
Sveiki, UAB Cesada,
Jus gi neaprasete visos situacijos :) Nepaminejote, kad dirbote su Mumis tam tikra laika. Kad Mus pasirinkote is daugelio kitu, kad tiko ir kainos ir kokybe ir terminai. Iš savo puses, Mes kartais vezeme prekes i Jusu objektus be isankstinio apmokejimo. Ir buvo "gaisrai", is Jusu puses, kuriuos skubiai reikejo "uzgesinti" Musu parduodamom prekem. Permoka buvo susidariusi tik del Jusu imones aplaidaus dokumentu tvarkymo, buhalterijos nekompetencijos.
Cia Mes nepatariame su Jumis dirbti. O del permokos 100Eur ar verta tokio lygio imonei rasyti rekvizitai.lt? Mes Jusu nepraseme pervedeneti daugiau nei isankstinio saskaitose pinigu.

El. Pastas:
Egidijus Sakalauskas/Cesada

10-07, pr 16:13

skirta info, info
sveiki,
likutis nesumoketas 100eur, mokesite ar?

Linkejimai,
UAB Cesada
Adr. Visorių 8, Vilnius
www.cesada.lt

Kovenda
Adresas: Kalvarijų g. 272A, LT-08339 Vilnius.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; statyba; šiltinimas, renovacija.
UAB Kovenda nuo 2005 metų dirba statybos srityje. Daugiau informacijos apie įmonę, vykdomus projektus ir teikiamas paslaugas rasite tinklalapyje www.kovenda.lt
Astana
STATYBA/REMONTAS/RENOVACIJA/APDAILA

Adresas: Verkių g. 29-8 korp., LT-09108 Vilnius.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; griovimas, gręžimas; projektavimas; statyba; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB ,,ASTANA“- kompetentingas generalinis rangovas, sukaupęs ilgametę statybos, bei remonto darbų patirtį. Kvalifikuoti specialistai atlieka darbus laiku ir užtikrina aukščiausią atliktų darbų kokybę. Įmonė atestuota LR aplinkos ministerijos. Kvalifikacijos atestatas suteikia mums teisę statyti ypatingos paskirties...
Domus Lumina
Visi langų uždengimai po vienu stogu

Adresas: Karkazų g. 51, Karkazų k., LT-53277 Kauno r.
Veiklos sritys: audiniai, patalynė; automatizavimas, automatika; eksportas; fasadas, fasado apdaila; gamyba; interjero apdailos medžiagos; šildymas, įrenginiai; vartai; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
DOMUS LUMINA jau 11 metų specializuojasi langų uždengimų gamyboje ir pardavimuose ne tik Lietuvoje, bet ir daugiau nei 30 Europos šalių. Mūsų vizitinė kortelė - aukšta produktų ir aptarnavimo kokybė. Esame moderni ir novatoriška įmonė, kurios vizija - būti lyderiais apsaugos nuo saulės ir langų dekoravimo produktų...
SOLEMLUX
Roletai | Žaliuzės | Tinkleliai | Markizės

Adresas: Smiltynų kel. 3, Smiltynai I, LT-54400 Kauno r.
Veiklos sritys: eksportas; gamyba; interjero apdailos medžiagos; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
SolemluX: Roletai, Žaliuzės, Tinkleliai, Markizės, Fasado roletai SolemluX: saulės šviesa jūsų rankose! Saulė – tai ne tik gyvybinių jėgų šaltinis. Maloni šiluma ir šviesa gali paversti jaukiomis net niūriausias patalpas. Nuo šių spindulių, pasiekiančių mus per pastatų langus, priklauso gera savijauta namuose ir...
Kaminta
Komercinė, pramoninė, gyvenamoji statyba

Adresas: Partizanų g. 47A, LT-49363 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; nekilnojamasis turtas; patalpų nuoma; santechnika; sertifikavimo paslaugos; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; šiltinimas, renovacija; šviesos sistemos, šviestuvai; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB “Kaminta” – tai viena didžiausių statybos kompanijų Lietuvoje, įkurta 1994 metais. Ilgametė patirtis statybų sektoriuje pasižymi sukauptą darbo branda bei patirtimi, naudojama/naudinga statybos projektuose ne tik Kauno regione, bet ir visoje Lietuvoje. Per visą bendrovės darbo laikotarpį plėtėsi veikla, didėjo...

„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių 11-11 15:17
Nepaisant nusistovėjusių tarp Lietuvos žmonių pamėgtų krypčių, lėktuvu lankomos šalys kasmet keičiasi. Pigių skrydžių paieškos ir pardavimo sistema „Skrendu.lt" suskaičiavo 15...
Bankrutuoja didžiausias JAV pieno perdirbėjas
Bankrutuoja didžiausias JAV pieno perdirbėjas 11-13 16:46
"Dean Foods", didžiausias JAV pieno perdirbėjas, praneša apie bankrotą. 94 metus skaičiuojančiai kompanijai pastarieji metai buvo nelengvi dėl mažėjančio pieno produktų vartojimo JAV.
Egiptas didina išvykimo mokestį turistams
Egiptas didina išvykimo mokestį turistams 11-13 16:37
Egiptas nuo lapkričio 15 dienos 25% kelia išvykimo mokestį turistams.

Ar reikia apmokestinti bankus papildomai?

Walt Disney 138,58 +1,35%
CBS 37,76 -3,62%