Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Staigeta, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Staigeta

Atsiliepimai apie Staigeta, UAB

plastikinesdailylentes.lt

Amsterdam Plaza
Parašyk savo nuomonę apie Staigeta, UAB

uab Cesada 2019-10-22 16:44:55
Uab Staigeta grazina permokas ar jas pasisavina?, siuo konkreciu atveju iki sios minutes esate pasisavine 100Eur, kuriu piktybiskai negrazinate Uab Cesada.
Tik Faktai.
Sveiki, gaila, kad Jus parasete toki atsiliepima. Matyt, reikejo gaminti gaminius pagal Jusu briezinius. Tada rasytumete apie savo statybininkus. Mes pavelavom 40min. pristatydami prekes. Jusu namie net nebuvo. Vairuotojas vaziave ratu. Jus buvote trecia. Rasyti apie Mus galite, bet rasykyte Tiesa. As gi klausiau kaippp reikalingi lankstiniai... Jums gi reikejo kitai savaitei. Taip ir gavote.
Artūras Jagelavičius
2020-08-21 15:14:43 IP 2i24uc54

Noriu padėkoti UAB Staigeta (Gediminą) už gerą aptarnavimą, kokybiškas konsultacijas ir laiku įvykdytą užsakymą. Planuoju ir toliau bendradarbiauti su šia įmone. Visi mes dirbame ir klaidų tikimybė pasitaiko visiems, svarbiausia pasistengti suprasti kodėl jos įvyksta ir suteikti galimybę jas ištaisyti.

Ačiū.

Pritariu, kad klientai šiai firmai tikrai nerūpi. Liepos 17d. gavau užsakytas dailylentes, tačiau spalva tikrovėje pasirodė ne tokia kaip internete. Tai ne firmos kaltė. Paskambinau ir paprašiau pakeisti į kitos spalvos. Pasakė, kad pakeis. Parašiau el. laišką, dar užsakiau papildomai profilių, kadangi vieno trūko, o vienos rūšies ilgis 60cm. trumpesnis už deklaruotą svetainėje (tikrinkite prekes gavimo metu.Aš to nepadariau, o vėliau jie nereaguoja). Visą mėn. maitino pažadais, susisiekti buvo sunku, bet taip ir nepakeitė. Pasakytų konkrečiai taip arba ne, tai būtų aišku. Ne verslininkai, o vaikų darželis. O atsiprašyt šioje firmoje nėra kam, nes ten dirba komanda, o ne asmenybės. Nežinau kuo vardu asmuo, bendravęs su manimi mėnesį laiko telefonu ir el. paštu.
Sveiki.
Buvo susitarta, kad liepos 24 d. atvažiuosiu į UAB "Staigeta" atsiimti užsakytų skardų. Su manimi buvo susisiekta ir pasakyta, kad šiuo metu yra padaryta tik pusė dalies užsakytų skardų. Man buvo pasiūlyta ar norėčiau atsiimti puse jų liepos 24 d. (nes jos visos dar nebuvo pagamintos, buvo susitarta, kad jos visos bus pagamintos penktadieni, liepos 24 d.) arba galėčiau palaukti iki liepos 27 d ir jas visas atsiimti atvažiavusi liepos 27 d. Susitarėme, kad atvyksiu liepos 27 d. 16 h.
Atvykusi į vietą liepos 27 d. 16 h radau užrakintas duris. Pieš man atvykstant į vieta nebuvau įspėta, man nebuvo pranešta, kad atvykusi į vieta nerasiu nei vieno žmogaus. Susisiekusi su atsakingu asmeniu gavau atsakyma, kad jis turėjo "skubiai išvykti asmeniniais reikalais". Išklausiusi kodėl vėl negavau savo užsakytų skardų, gavau trečia pasiūlymą, kad man jas gali pristatyti kitai dienai iš ryto, man buvo pasakyta, kad jos bus pristatytosman 8:30 ryte.
Deja, bet ir ryte susitartu laiku skardos man nebuvo pristatytos. Ko pasekoje, jas man atvežė puse 11.
Atsižvelgiant į visą nurodyta situacija, galiu matyti kaip jie vertina klientus ir kaip klientai šiai įmonei "Staigeta" rūpi.
galiu pasakyti tik tiek, kad netekote kliento.
Beje, pokalbio metu kiek buvo kalbėta nebuvo sulaukta nei vieno atsiprašymo, buvo sulaukta tik tai, kad skardos nebuvo pristatytos, nes įmonė turi per daug užsakymų, todėl buūvo nespėta viska padaryti laiku. Manau pagal tai galite pradėti daryti išvadas.

Geros dienos.
Tik Faktai.
Čia ne buvo skola. Ir nereikia nieko klaidinti. Tai buvo Jusu klaidingai padarytas mokejimo pavedimas. Kitaip vadinamas - permoka.
Faktines aplinkybes nesikeicia, skola yra skola, jus jos nesate grazine mums.
Kada grazinsite?
Uab Cesada 2019-10-22 12:45:48
Sveiki. Noriu ispeti esamus ir potencialius klientus, nepasitiketi sia imone, asmeniskai susidure, po siai dienai liko nepervesta pinigu suma mums, problemos sprendime net buvo pasitelke policija.
Sveiki, UAB Cesada,
Jus gi neaprasete visos situacijos :) Nepaminejote, kad dirbote su Mumis tam tikra laika. Kad Mus pasirinkote is daugelio kitu, kad tiko ir kainos ir kokybe ir terminai. Iš savo puses, Mes kartais vezeme prekes i Jusu objektus be isankstinio apmokejimo. Ir buvo "gaisrai", is Jusu puses, kuriuos skubiai reikejo "uzgesinti" Musu parduodamom prekem. Permoka buvo susidariusi tik del Jusu imones aplaidaus dokumentu tvarkymo, buhalterijos nekompetencijos.
Cia Mes nepatariame su Jumis dirbti. O del permokos 100Eur ar verta tokio lygio imonei rasyti rekvizitai.lt? Mes Jusu nepraseme pervedeneti daugiau nei isankstinio saskaitose pinigu.

El. Pastas:
Egidijus Sakalauskas/Cesada

10-07, pr 16:13

skirta info, info
sveiki,
likutis nesumoketas 100eur, mokesite ar?

Linkejimai,
UAB Cesada
Adr. Visorių 8, Vilnius
www.cesada.lt

Kovenda
Adresas: Kalvarijų g. 272A, LT-08339 Vilnius.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; statyba; šiltinimas, renovacija.
UAB Kovenda nuo 2005 metų dirba statybos srityje. Daugiau informacijos apie įmonę, vykdomus projektus ir teikiamas paslaugas rasite tinklalapyje www.kovenda.lt
Astana
STATYBA/REMONTAS/RENOVACIJA/APDAILA

Adresas: Verkių g. 29A-207, LT-09108 Vilnius.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; griovimas, gręžimas; projektavimas; statyba; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB ,,ASTANA“- kompetentingas generalinis rangovas, sukaupęs ilgametę statybos, bei remonto darbų patirtį. Kvalifikuoti specialistai atlieka darbus laiku ir užtikrina aukščiausią atliktų darbų kokybę. Įmonė atestuota LR aplinkos ministerijos. Kvalifikacijos atestatas suteikia mums teisę statyti ypatingos paskirties...
Domus Lumina
Visi langų uždengimai po vienu stogu

Adresas: Karkazų g. 51, Karkazų k., LT-53277 Kauno r.
Veiklos sritys: žaliuzės, užuolaidos, roletai; audiniai, patalynė; automatizavimas, automatika; eksportas; fasadas, fasado apdaila; gamyba; interjero apdailos medžiagos; šildymas, įrenginiai; vartai.
DOMUS LUMINA jau 12 metų specializuojasi langų uždengimų gamyboje ir pardavimuose ne tik Lietuvoje, bet ir daugiau nei 30 Europos šalių. Mūsų vizitinė kortelė - aukšta produktų ir aptarnavimo kokybė. Esame moderni ir novatoriška įmonė, kurios vizija - būti lyderiais apsaugos nuo saulės ir langų dekoravimo produktų...
Aveplast, UAB
TIKS langai

Adresas: Kertupio g. 59, Neveronys, LT-54487 Kauno r.
Veiklos sritys: langai; durys, raktai, spynos; fasadas, fasado apdaila; gamyba.
UAB „AVEPLAST“ – tai langų ir durų gamybos įmonė sėkmingai savo veiklą vykdanti jau beveik 25 metus. Įmonės asortimentą sudaro ne tik plastiko, bet ir aliuminio gaminiai – langai, durys, balkono stiklinimas, slankiosios sistemos bei fasadų gamyba. Kauno rajone įsikūrusioje gamykloje, bendradarbiaujant su pasaulyje...
Stukma
Adresas: Naugarduko g. 91-420, LT-02115 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba; fasadas, fasado apdaila; sienos, lubos; šiltinimas, renovacija.
- Mūro darbai (sienų mūras iš blokelių, plytomis; apdailinių plytų išorės sienų mūras; klinkerio plytų sienų mūras; senovinio stiliaus plytų interjerinis mūras); - Monolito darbai (įvairių tipų pamatai, perdangos, sienos, kolonos, sijos, liftų šachtos, rostverkai ir kiti monolito darbai); - Šiltinimo darbai (pamatų...

"Bitė" laimėjo nemažą konkursą JAV
"Bitė" laimėjo nemažą konkursą JAV 09-28 12:16
"Bitė Lietuva" laimėjo JAV įmonės "iTraq" skelbtą paslaugų konkursą ir ryšiu aprūpins apie 100.000 jos įrenginių. Šie įrenginiai itin populiarūs tarp logistikos bendrovių – jais šios įmonės stebi...
"Epso-G" šiemet negrąžins beveik 160 mln. Eur skolos "Ignitis grupei"
"Epso-G" šiemet negrąžins beveik 160 mln. Eur skolos "Ignitis grupei" 09-28 12:03
Vyriausybei pavasarį radus kompromisą dėl šimtamilijoninės "Epso-G" skolos grąžinimo "Ignitis grupei" ir sutarus ją išmokėti anksčiau laiko, refinansuojant bankų paskolomis ir išdėstant ilgesniam...
Per parą nustatyti 105 nauji koronaviruso atvejai, vienas žmogus mirė
Per parą nustatyti 105 nauji koronaviruso atvejai, vienas žmogus mirė 09-28 11:41
Per praėjusią parą Lietuvoje nustatyti 105 nauji koronaviruso atvejai, vienas žmogus mirė, pirmadienį BNS informavo Nacionalinis visuomenės sveikatos centras.

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?

Auksas 1968,63 +6,61%