Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Mezon, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Mezon

Atsiliepimai apie Mezon, UAB

E-zoo.lt Sutaupyk 3 Eur su kodu 3-MINUS
Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie Mezon, UAB

Noriu ispeti tuos zmones kurie dar neturi paslaugu MEZON is pradziu kai uzsakiau sia paslauga lig ir viskas gerai buvo. Bet prasidejo tai saskaita neapmoketa tai inernetas dingsta, o kai paskambinti tai jie naglai tikina jog nera apmoketa saskaita. Dabar rugsejo menesi siu metu buvo taip nors visada moku po 20 euru pasiziurejau kiek atejo saskaita jog ale turiu apmoketi tai ten vos ne 40 euru. O kai paskambinau tai ju paaiskinimas jog atseit lieka nesumoketas likutis, bet kaip ??? Kai reikia moketi 17 euru, o as moku po 20 euru kas menesi tai kaip gali buti nesumoketa tai net gi gaunasi permoka... Vienu zodziu aptarnavymas labai blogas pastaruoju metu. Neuzkibkit ant situ a******u....
Vakar atsisakiau šitos ragų-nagų kontoros paslaugų. Nenustebau, kad kol pildė man dokumentus dar du žmonės padarė tą patį.
2021-09-02 mezono interneto greitis. Neįmanoma net televizorių žiūrėti.
2021-08-25 mezono internetas.
2021-08-24 mezono internetas.
Jau trečias mėnuo kai moku įmokas už savo telefoną. Ir jau nuo 05 mėnesio kiek įmokų esu padariusi tai 50 eurų ir kaip 51 euras likutis taip tas pats likutis iki darbas o jau 8 mėnuo. Siaubas per šitiek laiko sumokėjau 5 eurus. Tai jų ir klausiu už ką aš moku pinigus... Nekele, neatrašo...
Plum 2021-08-05 08:11:23
Rekordinis greotis. 0.2 mb/s vietoje 15mb/s.
Liepos pabaigoj dingo internetas, ale kazka remontavo.
Savaite neturejom rysio, atvaziavo meistras, perprogramavo.
Galvojom bus gerai.Kurgi ne.Rysys dingineja, interneto greitis koks tik nori, tai 2, 0 tai 6, 5.Realiai interneto nera, nes pasijungi silpsta silpsta ir dingsta.
Kaip suprasti, turim galiojancia terminuota sutarti, siulo pereiti i Bite.Tai gal, aciu, mes taip nesitarem.
Rekordinis greotis. 0.2 mb/s vietoje 15mb/s.
2021-08-03 Mezon interneto "greitis".
Sutartis iki 2023 05 14d o interneto be perspėjimo jau dabar nebeturi!!! Ir be jokio perspėjimo!
Tai toks Mezon interneto greitis.
Pries menesi labai suletejo internetas, paskambinau pasiteirauti kas kaip
Sako pereik i bite bus greitesnis
Permete i bite dabar net youtubo pasizet nebegaliu
Sutarties nenutraukia rauterio nepasima skambink kur nori niekam neidomu
Labai bjauri įmonė, pasirašai 2 metų sutartį, tuomet nesibaigus sutarčiai užkelia kainas, vėliau kai po kelių mėn nori nutraukti sutartį, dar paskaičiuoja 25 eur baudų.

GYVENIME DAUGIAU SU JAIS REIKALŲ NETURĖSIU.
Nuo ketvirtadienio, birželio 24 d, neturime interneto. Jau penktą dieną. Skambiname, niekas nesikeičia. Pasiūlė Bitę. Net ne juokinga. Ir pasirodo mes ne pirmi tokie. Išvada, atsisakysim MEZON paslaugų.
Mezon aplamai nebeziuri savo klientų. Paskambinus ir užregistravus sutrikimą dėl interneto pasiūlė keisti marsrutizatoriu, kuri mes nežinodami issipirkom. Tad jie jo net nekeis. Pasiūlė pereiti į bitę, dabar kai skambini net nebekelia ragelio. Interneto planas užsakytas 1Gb bet veikia labai prastai siuntimo greičio išvis nebėra neįmanoma net youtube pažiūrėti, tiesiog labai prastas internetas ir darbuotojams visai vienodai klientas!!
Esu ir as nusivyles Mezonu, nes dirba tikrai neadekvatus zmones tenai.Jai paskambini ir pasakai lietuviskai, kad atsiskaityma uz Mezono paslaugas, atsiustu laiska pastu, tai praeina menesis, bet laisko nera, skambini vel, aiskina ir protina, kad mes issiunteme, jai negavot, duoda suprasti, galbut pastas kaltas, liepe skambinti i pasta.Vaiku darzelis cia jau gaunasi su tuo Mezonu, jai neimanoma susikalbeti lietuviu kalba su jais, tai tikrai rinksiuosi kita interneta, kur zmones bus supratingesni ir eis normaliai susikalbeti leituviu kalba!
Esu pasipktines Mezon, kurie yra nesaziningi, truksta saziningumos ir supratimo nuovokos! Kai paskambini ar pasakai, atrodo, lietuviu paprasta, aiskai kalba, kad atsiskaitymus uz Mezon paslaugas, atsiustu laiska, tai pasako, gerai atsiusime laisku.Bet praeina menesis, nieko negaunu, skambinu, sako issiunteme, nueikit i pasta, tipo dave suprasti, kad pastas gal kaltas, na zodziu grynai vaiku darzelis gaunasi su tuo Mezonu, po sutarties baigimo, rinksiuosi kita interneta, jai neimanoma susikalbeti graziuoju, tai kam cia nervus sau ir kitiem gadinti!?
Sergejus 2021-05-10 13:29:57
Antradieni grizes po darbo pastebejau, kad nera interneto. Paskambinau i informacija, ten buvo pasakyta, kad sutrikimas registruotas ir su manim turi susisiekti meistras bet gali uzimti iki 2d.d. pasalinti problema. Treciadieni po pietu nesulaukes skambucio, paskambinau dar karta pats ir priminiau, kad man labai reikalingas internetas ir kad dirbu is namu vakarais. Man buvo pasakyta, kad butinai su manim susisieks meistras, nes siuo metu problema tvarkoma nuotoliniu budu. Ketvirtadieni lygiai tokia pati situacija. Nieks nepaskambino. I mano skambuti atsake analogiskai kaip ir treciadieni. Penktadieni nieko nepasikeite. As dar karta paskambinau nes visai nenorejau pasilikti be interneto savaitgali. Ta pati istorija: tvarkoma nuotoliniu budu, su jumis susisieks meistras. Sestadieni apie 11 val paskambino meistras. Paklause ar as perkroviau iranga, as pasakiau, kad perkroviau. Tada jis pasake, kad skambins kitur suzinot ar signalas daeina iki buto. Po 2 minuciu atskambino man atgal ir pasake, kad signalas yra ir matyt problema yra marsrutizatory ir reik keist. Pasake, kad perduos info kitam skyriui ir su manim kiti zmones susisieks. Nesunku atspeti, kad niekas neskambino. Problema buvo nusistatyta per 5 min, tai nejaugi negalejo paskambint man treciadieni??? Siandien, pirmadieni, pats paskambinau vel i informacija. Vadybininke taip nieko ir negalejo atsakyti. Tik pasake, kad gali nusisusti nauja masrutizatori per kurjeri ir, kad pristatys irgi iki 2 d.d., arba galima tiesiogiai atvaziuot ir pakeist aptarnavimo vietose CUPe arba Akropolyje. As nuvaziavau namo is darbo, pasiemiau iranga ir pirmyn i CUPa. Ten man buvo pasakyta, kad nei CUPe nei Akropolyje nera irangos ir reik uzsakynet ir siusti per kurjeri... Sakes... Absoliuciai jokios gerbes savo klientams.... Kaip taip imanoma organizuot aptarnavimus??? Po tokiu bajeriu jokios kalbos del sutarties pratesimu negali buti!
nežinau kas su jais čia vyksta, bet pas mus labai panaši situacija, tik vargstame jau nuo balandžio pabaigos. Šią savaitę nuo 2021-05-10 visiškai nebeturim interneto ryšio, skambiname kiekvieną dieną net po kelis kartus, technikai net neatvažiavo, teigia, kad nėra techninių galimybių ir siūlo pereiti į Bitę. Kas keisčiausia, turime dviem adresams sutartis ir kitu adresu viskas kuo puikiausiai veikia, kaimynas už kelių metrų tokios pat paslaugos taip pat veikia puikiai. Esame jų klientai jau 8 metus ir tikrai gaila, kad toks požiūris į klientą ir kad turėsime atsisakyt jų paslaugų, tik kažin ar kas kompensuos tai, kad dirbti iš namų nebuvo galima visiškai...
Labai nuliūdau, kai sužinojau, kad Mūsų mezon įmonę perpirko BITĖ
LIETUVA valdžia.
Iki šiol mezone buvom labai patenkinti. Laimei sutartys dar galiojančios
tai ramu. Bet kas bus ateityje - bijome - kad tokių salygų mums
nepasiūlys naujasis UAB MEZON.
Bijome, kad nueis Bitės Lietuva pėdomis - niekinis bet mandagus
marketingas. Brangūs planai. Nelankstumas. Kainų didinimas. Pažiūrėsiu
kaip viskas bus...

Senąjame Mezone turėjome labai palankias sąlygas ir įrangai ir planui.
Ir sutarties sudarymo mokesčiai minimalūs.
Naujasis UAB Mezon - iš bendravimo su jais - susidarė įspūdis - kad jau
mus nugręžs kaip reikalas.

Sutarties pabaiga grėsmingai artėja...
Labai labai linkiu neišbaidyti savo lojalių klientų, kurie turi tikrai
ne vieną interneto sutartį.
Saugokite savo klientus, ir vertinkite tai, kad Jūs juos užsiauginote.
Neišbaidykite. Neatstumkite.

Ačiū :)
Niekam nerekomenduoju naudotis šios įmonės paslaugomis. Gedimus tvarko tragiškai lėtai, pažada paskambinti ir neskambina, ignoruoja gedimus ir visiškai nekreipia dėmesio į savo vartotojus.
sveiki, pagaliau Mezona priklauso bites tinklui laukiu kada bus laisvai nusipirkt jusu tinklo issankstinio mokejimo internetas su papildimais neribotais planais. :) telecentras to net nesugebejo padaryt labai liudna buvo nes nelabai megstu sutartys ir daug gal kas nemegsta kad ir jos buna neterminuotos, jas vistiek pasirasinet reik o tas nervina. Tad mezon susiimk i rankas isleisk tokia paslauga!!!!!!!!!! manau daug kas tada naudotu jusu tinkla. :)
Jei gyvenate kaimo vietovėje nepatarčiau užsisakyti interneto paslaugas, nes niekas neskuba tvarkyti gedimus, nors priežastis
tiekėjų kaltė. Dingo internetas penktadienį 14 val. buvo paaiškinta, kad reikės laukti 16 darbo val., kad jie teiksis pažiūrėti kas atsitiko.
Labai geras LTE internetas už patrauklią kainą. Jeigu neriboti GB yra svarbiau nei super wushi wushi greitis, tai yra geras pasirinkimas. Ypač telefone, kur naršant ar žiurint video realiai nepajusi skirtumo net ir su 6mpbs greičiu.
Keliant failus, gali pastrigti internetas, nieko nebeatsisiusi. Įkėlimo greitis bus labai mažas, net jei ir pagal įranga būtum ant kokių trijų bokšteliu.

Pvz: Planas 25 Down, 2.5 Up, bet prastesniam ryšį upload gali būti mikroskopinis (pvz 0.23). Tokiu atveju su tam tikra įranga, ar mašrutizatiurimi galima apriboti upload greiti, ir internetas veiks stabiliau.
Kadangi Telecentras (dabar jau Bitėi priklausantis) dažnis yra aukštas ir yra TDD, kuris netik yra sudėtingesis, mažiau padengia teritorijos (reikalauja daugiau stočių), ir dar reikalauja stočių sinchronizavimo, su kuom jiem teko dirbti, jie pagal galimybės darė tai ką galėjo.

Man, kaip Žmogus kuris domisi technologijom, MEZON, tikrai problemų nepridarė.
Nors gal tai ką jie siūlo (greitis), ir jų technologines (dažniai) bei finansinės galimybės (tinklo padengimas) nevisiem žmonėm įtiks, man šis internetas daug padėjo, išmokė. Jie galėjo būti ir pelningesni jei verslo modelis būtų buvęs šiektiek kitoks (ir vistiek išlaikant tai, ką ir dabar siūlio, nekeičiant ar atsisakant)

Bet kam kuris nori pasitaupyt, ir dažniausiai būna ar jei gyvena mieste, didelių problemų neturėtu kilt.
Nebent kai kada tam tikruose patalpose ar neryšio zonose. Einant toliau, žmonės gali vis mažiau vertintį paslaugų kokybę, nes jie jau priprato, taip kaip kiti jiems siūlio.

Visą šį laiką, nuo pat 2016 teko būti šiame tinkle, didžiaji laiko gyvenant ant ryšio ribos (pasak tada buvusio konsultanto Oze), problemų nėra pasidalinant visiems interneta namuose, ypač kai niekas neįkėlinėja didelių failų.
Prieštai teko naudotis Bitės 3G VMC internetu, galima sakyt, sugryžau atgal į bitę.
Liūdniausia, nenusimato, kad ateis naujas operatorius, o visi dabar esantys (nusistovėje, gal net price-fixing darantys) operatoriai su vienodomis pasiūlymais, tik euro skirančiomis kainos, vis teikia tik mažiau ir mažiau laisvės.
Na, nebent jei koks MVNO atsiras, arba CSC/Teledema surimtės.

Teko girdėt ir pažystamus kurie turėjo WiMax (beveik 4G internetas veikęs nuo 2009-2018, iki 10mpbs) ir jie buvo patenktinti.

Consilium optimum
Fastlink | Internetas, televizija

Adresas: L. Giros g. 50, LT-06325 Vilnius.
Veiklos sritys: televizija ir radijas; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Fastlink – sparčiai besiplečianti interneto, išmaniosios televizijos, vaizdo stebėjimo ir kitas inovatyvias IT paslaugas, PRIVATIEMS ir VERSLO klientams, teikianti bendrovė, kuri Lietuvos rinkoje veikia virš 20 metų. Fastlink yra pirmasis paslaugų tiekėjas Lietuvoje, siūlantis savo klientams 4K (ULTRA HD) išmaniąją...
Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
„Cgates“ – tai vienas didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, teikiantis sumanios skaitmeninės, šviesolaidinio interneto bei fiksuoto namų telefono ryšio paslaugas. Kodėl verta rinktis „Cgates“: Neriboto šviesolaidinio interneto planai – rinkitės norimą greitį, nuo standartinio 100 Mb/s iki ypač...
VERSLO IDĖJŲ PARTNERIAI
Google

Adresas: Kareivių g. 6-402, LT-09117 Vilnius.
Veiklos sritys: seo paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; reklamos paslaugos.
GOOGLE ADS REKLAMA Sertifikuota reklama visame Google reklamos tinkle. Reklama paieškoje ir turinyje, Gmail, YouTube, remarketingas. SEO PASLAUGOS IR OPTIMIZAVIMAS Profesionalus interneto svetainių SEO optimizavimas. SEO analizė, vidinis bei išorinis optimizavimas, priežiūra. GOOGLE ANALYTICS IR TAG MANAGER Google...
CZAR Intelligence
Caesar7 - unikalios elektroninės parduotuvės

Adresas: Vinco Kudirkos g. 5A, LT-03105 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos.
CZAR Intelligence paslaugos Unikalių elektroninių parduotuvių kūrimas Unikalių programėlių kūrimas (Android, iOS) Unikalių programų kūrimas (Windows, macOS, Linux) Bendros programavimo paslaugos (Python, PHP, Front-end) Sudėtingesnių, unikalių internetinių svetainių kūrimas Unikalaus dizaino kūrimas el...
Starflix Vilnius
Getspace

Adresas: Trinapolio g. 11D-53, LT-08338 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Apie getspace Nematantys ribų. Mes žvelgiame toliau nei kiti. Ir tam įrodyti mums nereikėjo išrasti raketos – užteko sukurti Getspace – platformą, kuri akimirksniu pakeičia vartotojo patirtį. Į pažangesnę, patogesnę, priimtinesnę. Kaip? Leidžiant derinti skirtingas paslaugas ir gauti būtent tai, ko jau seniai...

Nuo kitos savaitės Kaunas pradės šildymo sezoną
Nuo kitos savaitės Kaunas pradės šildymo sezoną 09-25 12:24
Savivaldybės sprendimas pradėti šildymo sezoną mieste priimtas atsižvelgus į šiuo metu vyraujančias oro sąlygas, žemą temperatūrą bei prognozes.
Karaliaučiuje – izoliuotas elektros sistemos bandymas
Karaliaučiuje – izoliuotas elektros sistemos bandymas 09-25 12:12
Rusijos Karaliaučiaus srityje šeštadienį vyksta elektros sistemos izoliuoto darbo bandymas.
Kanada po trejų metų paleido "Huawei" įkūrėjo dukrą
Kanada po trejų metų paleido "Huawei" įkūrėjo dukrą 09-25 11:28
Įtemptas diplomatinis ginčas, įtraukęs Kanadą, Kiniją ir Jungtines Valstijas, penktadienį priartėjo prie pabaigos.

Ką reiktų daryti su Vilniaus oro uostu?

Nike 149,59 -6,26%