VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonės Shift4 Payments Lithuania UAB paskelbti pranešimai ir naujienos

Įmonės Shift4 Payments Lithuania, UAB paskelbti pranešimai ir naujienos

"Be in touch with the future!"
Vasaros aktyvumas Lietuvoje HR specialistus maloniai stebina
2021-09-01 13:48

Per šių metų birželio mėn. Lietuvoje veikianti JAV gigantė „Shift4 Payments Lithuania” Vilniuje turimą komandą jau papildė 21 darbuotoju. Tai, palyginimui, beveik tiek pat (81 proc.), kiek pernai per visus tris vasaros mėnesius kartu sudėjus. Įmonės personalo vadovė Dalia Augienė pastebi, kad toks darbuotojų aktyvumas vasarą - išskirtinis reiškinys.

„Artėjame prie sau išsikelto tikslo - iki rudens vidurio trečdaliu padidinti turimų darbuotojų skaičių Lietuvoje iki 200. Šiuo metu turime per 30 laisvų pozicijų programavimo, analizės bei klientų aptarnavimo centro komandose“, - pastebi D. Augienė.

Pasak jos, vasara visada buvo vienas neparankiausių laikotarpių darbuotojų paieškai. Dauguma savo karjeros pokyčius nukeldavo rudeniui. Tačiau šiemet jaučiamas išskirtinis darbuotoju aktyvumas.

„Daugelis potencialių kandidatų šiuo metų laiku atostogauja arba jiems rūpi jau suplanuotos atostogos. Tačiau šiemet pirmasis vasaros mėnuo buvo itin aktyvus. Manome, kad labiausiai prie šių rezultatų prisidėjo patogi ir lengvai suderinama virtualių darbo pokalbių forma, patrauklus įmonės siūlomų pridėtinių verčių paketas, lengvai nuotoliniu būdu tvarkomi įdarbinimo dokumentai bei sėkmingi įmonės veiklos rezultatai”, - pastebi ji.

Pasak D. Augienės, pernai vasarą įmonės Lietuvoje turėjo nemažai kandidatų, kurie dėl pandemijos pasekmių buvo netekę darbo ar grįžę iš užsienio valstybių. „Šiemet tokių kandidatų mūsų gretose kur kas mažiau. Daugelis žmonių tiesiog ieško naujų savo karjeros galimybių ir sau priimtino darbdavio. Tokie kandidatai - labai motyvuoti ir ambicingi, turi aiškius prioritetus, seka juos dominančiu įmonių veiklą, rezultatus, įmonių vadovų pasiekimus”, - teigia specialistė.

Rūpi darbo vieta, atostogos ir pridėtinės vertės

Pasak HR specialistės, šiuo metu labiausiai rūpimas ir dažniausias kandidatų užduodamas klausimas - kokį darbo vietos modelį taiko įmonė.

„Pastebime, kad vis daugiau darbuotojų yra išsiilgę biuro erdvių ir bendravimo su kolegomis. Nemažai įmonių, taip pat ir mūsų kompanija, karantino laikotarpį išnaudojo biuro erdvių atnaujinimui. Tačiau suprantame, kad kai kurie žmonės prioritetą ir toliau teiks darbui iš namų“, - sako D. Augienė.

Kitas klausimas, kuris labai aktualus vasarą - tai atostogos. Pasak specialistės, nemažai žmonių be kokybiško poilsio, kelionių ar kitokių tolimesnių išvykų gyvena jau antrus metus. „Vakcinacija bei atlaisvėję karantino suvaržymai žmonėms leidžia kur kas labiau džiaugtis šia vasara. Todėl lankstumas atostogų klausimu yra labai svarbus visiems naujai prisijungusiems kolegoms”, - pastebi D. Augienė.

Pasak jos, šiuo metu sostinėje bei kituose Lietuvos miestuose konkurencija dėl įvairių sričių darbuotojų kaip niekad nuožmi, o pagrindinės dedamosios, kurios padeda laimėti norimų kandidatų palankumą tai – įmonės veiklos rezultatai bei vidinė kultūra, žinomumas, įvairios pridėtinės vertės, kurias kompanijos siūlo savo darbuotojams.

„Galima daug ką pažadėti bei gražiai atrodyti viešojoje erdvėje, bet tikroji kultūra atsiskleidžia įmonės viduje. Kiekvienam svarstančiam patarčiau pasižiūrėti ar pasikalbėti su įmonėje dirbančiais žmonėmis. Pačių darbuotojų pasakojimai bei atsiliepimai – tai vienas patikimiausių šaltinių, kurie padės tinkamai pasirinkti“, - pataria specialistė.

Kiti SHIFT4 PAYMENTS LITHUANIA pranešimai » Visi įmonių pranešimai »

Taip pat rekomenduojame

Auriga Baltics
Adresas: Ukmergės g. 322-1, LT-12106 Vilnius.
Veiklos sritys: kompiuterių programinės įrangos kūrimas; automatizavimas, automatika; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos; medicininė įranga.
„Auriga Baltics“ apima visus užsakomųjų programinės įrangos inžinerijos paslaugų aspektus ir daug dėmesio skiria įterptosioms sistemoms, medicinos prietaisų programinei įrangai, pramonės automatizavimui, IoT ir Big Data sprendimams. Sužinok daugiau apie karjeros galimybes: https://auriga.com/eu/vacancies/
Edrana Baltic
Verslo valdymo sistemos

Adresas: Baltupio g. 71A, LT-08303 Vilnius.
Veiklos sritys: kompiuterių programinės įrangos kūrimas; apskaita; interneto paslaugos; kita veikla; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos.
UAB „Edrana Baltic“ – tai viena didžiausių programinės įrangos kūrėjų Baltijos šalyse. Įmonė specializuojasi sudėtingų verslo ir veiklos valdymo sistemų, panaudojant pažangias IT technologijas, kūrime ir diegime, atlieka jų autorinę bei techninę priežiūrą, teikia konsultacijas ir aptarnavimą, vykdo vartotojų mokymų...
CZAR Intelligence
Caesar7 - unikalios elektroninės parduotuvės

Adresas: Švitrigailos g. 11K-109, LT-03228 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos.
CZAR Intelligence paslaugos Pagrindinės CZAR Intelligence paslaugos Unikalių elektroninių parduotuvių kūrimas Unikalių programėlių kūrimas (Android, iOS, Windows, macOS, Linux) Užsakymų valdymo, gamybos valdymo, sandėlio valdymo sprendimų kūrimas Informacija potencialiems verslo partneriams Reprezentacinių...
Rivilė
Buhalterinės apskaitos, finansų ir verslo valdymo sistema

Adresas: Geležinio Vilko g. 5-48, LT-03131 Vilnius.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; apskaita; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai.
Rivile - patikimas partneris augti norinčiam verslui! Jau tris dešimtmečius veikianti UAB „Rivilė“ - viena populiariausių verslo valdymo ir apskaitos sistemų Lietuvoje. Programos funkcionalumas, lankstumas ir patikimumas lėmė, kad su Rivile GAMA vedama beveik kas trečios Lietuvos įmonės apskaita ir/ar valdomas...
iLotus
ZWCAD

Adresas: Lukiškių g. 3-406, LT-02161 Vilnius.
Veiklos sritys: architektai; eksportas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; mokymo kursai; projektavimas; statyba.
Kompanija Mūsų įmonė siūlo įsigyti programinę įrangą nuo 2006 metų. Mes turime atstovybes Baltijos šalyse (Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje) taip pat ir Švedijoje. Mūsų programinė įranga skirta architektams, inžineriams, statybų projektuotojams, gamybininkams, komunalių paslaugų tiekėjams ir kitiems specialistams...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Lietuvos Aukščiausiojo Teismo žinia statybų sektoriui - sutarties vykdymo metu svarbu laikytis statybos rangos sutarties šalių kooperavimosi pareigos
Lietuvos Aukščiausiojo Teismo žinia statybų sektoriui - sutarties vykdymo metu svarbu laikytis statybos rangos sutarties šalių kooperavimosi pareigos 10-03 22:02
Garantiniu laikotarpiu atsiradę defektai ir jų sukelti nuostoliai ne visada yra tik rangovo galvos skausmas. Arba kodėl ten, kur du pešasi, gali būti kaltas ir trečias.
Liko 5 dienos teikti paraiškas "Lietuvos Metų CTO" rinkimams
Liko 5 dienos teikti paraiškas "Lietuvos Metų CTO" rinkimams 10-03 09:42
Liko vos 5 dienos teikti paraiškas jau antrus metus vykstantiems "Lietuvos Metų CTO" rinkimams. Konkurse iki spalio 7 d. kviečiami dalyvauti už technologijų vystymą, tobulinimą, IT, ryšių tinklus...
Iki perdegimo – tik 12 žingsnių: kaip užkirsti tam kelią?
Iki perdegimo – tik 12 žingsnių: kaip užkirsti tam kelią? 10-03 09:02
Vis dažniau įvardijamas kaip XXI a. darbo rinkos pandemija darbuotojų perdegimas nesusiformuoja per vieną įtemptą savaitę ar mėnesį. Nuolatinis stresas, lydimas organizacinių, profesinių ir net...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar per šiuos metus dalyvavote mokymuose/konferencijose?

Akcijų kainos

Manchester United 13,27 +3,19%
Twitter 43,84 +2,57%
Western Digital 32,55 +1,15%
Nokia 4,27 -0,23%
Boeing 121,08 -3,39%
Philip Morris 83,01 -3,58%
Goodyear 10,09 -3,81%
Nike 83,12 -12,81%

Žaliavų kainos pasaulyje

Sidabras 19,08 -11,50%
Anglis 196,95 +16,09%
Dujos (JAV) 7,26 -5,35%
Varis 7544,81 -16,40%
Nafta 81,23 -1,12%
Apelsinai 0,84 -10,64%
Benzinas 3,48 -14,71%
Cukrus 0,77 -2,53%