Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę SPORTLAND LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę SPORTLAND LT

Atsiliepimai apie SPORTLAND LT, UAB

Varle.lt 10€ NUOLAIDOS KODAS ČIA
Parašyk savo nuomonę apie SPORTLAND LT, UAB

Laba diena. Vakar su sūnumi apsilankėm, , Sportland, , Vilniuje prekybos centre, , OZAS, , Likau nustebinta maloniu ir kokybišku aptarnavimu ! Mus pasitiko konsultantas vardu Paulius. Profesionaliai pateikė visą informaciją apie prekes.Rado reikiamą batų dydį, nors reikėjo skambinti rezervuoti į kitą filialą ! Džiaugiamės savo nauju pirkiniu ! Ačiū už nuoširdumą! Grįšime apsipirkti dar :)
Buves darbuotojas
2020-10-25 01:10:00 IP 28ma394b
Dmitrij 2020-10-21 11:37:00
Laba diena.
Visi mes norime gauti pelną, bet viską reikia daryti sąžiningai. Tai negaliu pasakyt apie Sportland. 2020 spalio 4d. Vilniau Akropolyje nusprendžiau nusipirkti sau apatinės kelnaitės, užėjau į SportsDirect parduotuvė, pamačiau lentyną su kelnaitėmis, paėmiau dvi vienodos dėžutės kurie stovėjo šalia prie vienos kainos ir buvo pažymėtos akcijos lipdukai. Kai kasoje buvo atspausdintas kvitas, pastebėjau kad nebuvo suteiktą nuolaida. Į mano klausimą kodėl taip, gavau atsakymą kad prekės skirtingų rūšių ir todėl nuolaidą ne taikomą. Tada aš paprašiau pakeisti prekės (dėžutės nebuvo atidarytos), kad viskas būtų vienos rūšies ir gavau atsakymą, kad aš pats tūrių žiūrėti ką perku. Taip, aš visiškai sutinku, aš tūrių žiūrėti, bet prekės stovėjo ant vienos lentynos, šalia vienos kainos. Kodėl pirkėjas turi nešti atsakomybę už betvarkė ant Jūsų lentynų??? Prekės palikau parduotuvėje, parašiau pretenziją (Ačiū parduotuvės darbuotojai, padėjo man parašyti pretenziją, buvau pažeidęs ranką ir negalėjau rašyti). 2020.10.20 gavau atsakymą kad tokios prekės keičiamos tik tada, kai pardavėjas sutinka. Taip, viskas gerai, bet kodėl skirtingos rūšies prekės stovi ant vienos lentynos ir prie vienos kainos???
Skirtingos rusies prekes stovi gan daznai ant vienos lentynos, nes patys klientai pasimatave/pasiziurejes prekes jas nunesa atgal ir padeda kur papuolus. Jei sios prekes panasios- tai tie klientai, kurie ziurejo ir pagalvojo kad cia tos prekes ir tos pacios ir padejo ten
Laba diena.
Goda 2019-07-15 13:15:45
Esu labai nusivylusi sportlandu. Kainos “žvėriškai” užkeltos palyginus su kitomis sporto prekių parduotuvėmis. Bet nemaloniausia tai kad ta aukšta kaina neatitinka prekės kokybės. nusipirkau sportinius nike batelius, tačiau jau po pirmo mėnesio devėjimo jie abu pradėjo plyšti tose pačiose vietose. Žinoma, nunešiau batelius, daviau čekį. Parašiau pretenziją, bet mano prašymas grąžinti sumokėtą sumą buvo atmestas. (Nes pasak jų buvo netinkamai prižiūrimi). Kas pikčiausia tai tai kad turiu ne vieną porą sportbačių ir tikrai žinau kaip juos prižiūrėti ir kas yra TIKRAI GERA KOKYBĖ. Daugiau šioje parduotuvėje nesilankysiu, ieškantiems kokybiškų ir kainą atitinkančių prekių SPORTLANDO NEREKOMENDUOJU.
Matos kad netinkamai priziureti, matosi kad sito modelio batus pirma kart turit
Puse val rinkausi nepigius batus (siaures miestely outlek) o priteikus sumoket, pasirodo neveikia parduotuve neturi bekontakcio atsiskaitymo. Reikia realios korteles. Akmens amzius vidury Vilniaus.
Kosmines kainos, prastas pasirinkimas Vilniaus Akropolis, pardavejai apie sporto beveik nieko neismano kaip ir sportdirecte...
Pirkau 2019.01 mėn sportsdirect ozo g25 Vilnius. "nike" tampres už 40euru. Panešiojus pradėjo plyšti prekinis ženklas "nike" nuo pačių kelnių, nunešus ir pareiškus pretenzija 2019.08.18, kad prekė brokuota, gavau atsakymą po 10dienų, kad esu pats kaltas, nes "eksperto" nuomone SKALBIAU netinkamai, nors skalbiau kaip nurodyta gamintojo (kaip rašiau pretenzijoje), pasirodo tas Ekspertas Donatas Matonis yra batų skyriaus vadovas ir paklausus jo kaip įvertino jis atsakė, kad rėmėsi savo nuožiūra, nors aš žinau kaip SKALBIAU, paklausus kodėl kito drabužio nenuplyšta zenklas, nors skalbiau kartu jis atsakė " Aš nesu ekspertas, as nežinau" tada paklausus tai kaip jūs galit remtis tik savo nuomonė, jis vėl nežino. Jis netinkamai išnagrinejo mano pretenziją, nes atsake kad pinigų negražins, o aš prašiau pakeisti, dar melavo, kad siųs ekspertams kažkur todėl užtruks 2 savaitės, o pasirodo parduotuvės sandelyje pasižiūri ir nusprendžia savarankiškai. Taip pat skundo rašyti ten negalima pasirodo ir liepė grįžti su vartotoju teisėmis, tą ir padarysiu, prašymas yra užregistruotas jau ir atvyksiu šį kartą su tikrai gerai įvertinta preke.
Laba diena, šiandien apsilankiau Sportland parduotuvėje Klaipėdos Akropolyje ir negaliu atsistebėti nauja tvarka. Pasimatavęs sportines kelnes Nike, priėjau prie kasos, sumokėjęs už jas išgirdau tokį keistą klausimą iš pardavėjos : jums maišelį skaičiuoti ? Ką tai reiškia ?Reiškia, kad jeigu būčiau pasakęs neskaičiuoti (0, 20 ct.) tai ji man tas kelnes būtų atidavusi tiesiog į rankas, ar būtų suvyniojusi į kokį popieriaus lapą kaip daktariškos dešros gabalą ? Kažkaip glumina tokie dalykai kai perki daiktą už 50 € ir dar reikia susimokėti už tai kad jį oriai galėtum išsinešti iš parduotuvės. Tikrai gėda (nes juk žinau, kad į tų kelnių kainą įskaičiuota jau mažiausiai 100 maišeliu. Smulkmena, bet labai nemaloniai nustebino šita parduotuvė
Sveiki, norėčiau pasidalinti įspūdžiais po apsilankymo parduotuvėje SPORTLAND Vilniaus Akropolyje.O įspūdžiai liko.Buvome aptarnauti kasininkės Marijos.Kasininkė tikriausiai taupo energiją ir žodžių pokalbyje su klientais vartoja minimaliai, o ir kam kalbėti, jei darai kas tau susišviečia, o ne tai ko reikia arba nereikia klientui.Kasininkei paklausus ar reikia maišelio, pasakėme-
ne, atrodo suprantamai, tik čekyje kažkodėl radome išmuštus 0, 20ct už maišelį, nors prekės į maišelį niekas neįdėjo.O gal šioje parduotuvėje savitarna ir apsitarnauti turime patys?Ir maišelį pasiimti ir striukę susilankstyti ir įsidėti pirkinį, nes buvo neaišku ar jau galima pasiimti nupirktą striukę, jinai liko išlankstyta gulėti ant prekystalio, o kasininkė be žodžių pasitraukė kelis žingsnius į šoną.Turėjome klausti ar galima pasiimti pirkinį. Prieš pasiimant, aišku, reikėjo susilankstyti..
Noriu užduoti klausimą parduotuvės administracijai:kodėl jus neparuošiate tinkamai savo darbuotojų darbui su klientu, juk jie ne saulėgrąžas pardavinėja, o pakankamai brangias prekes.Klientas juk turi teisę mokėti tik už tai, ką gauna ir gauti į rankas tvarkingai sulankstytą prekę, ar per daug reikalaujame?
Nemaloniai nuteikė apsipirkimas jūsų parduotuvėje.
Esu dirbęs porą mėnesių sportlande konsultantu. Tai darbas, kurio niekam nelinkėčiau. Dirbi už minimuma, nedidelį bonusą uždirbti zveriškai sunku, darbas visiskai be tobulėjimo ir motyvacijos, vaikštai iš vienos vietos į kitą, jei nėra klientų, nusivarai nuo kojų, nes pertraukėlių negaunat, apart pietų, apie rukymo pirikurus pamirškit, plauni grindis, siurbi kilimus, valai dulkes, esi varinėjamas į visas vietas aukštesnes pareigas užimančių kolegų, iš kurių kai kurie net nekompetetingi tai pozicijai. Tai buvo darbas, kuriame jautiesi degraduojantis. Niekam nelinkiu, net studentam.
Sveiki, tikrai paskaicius komentarus atrodo kad dirba ten zverys :D Bet, atsitiko taip kad suplyso kelne (isiro siulas), ir po metu nesiojimo aisku kelnes nebuvo praradusios prekines isvaizdos ir atrode kaip nauji, nes tvarkinga buvo nesioti. Kreipiausi i P>C> Ozas Sportland parduotuve treciadieni, parasiau pretenzija pardavejai viska graziai prieme, paklause ko jiems reikejo ir penktadieni sulaukiau skambucio, kad grazina pinigus uz nekokybiska preke. Tikrai viskas ten gerai su ta parduotuve. Mes esam daug metu klientai sitos parduotuves, ir tikra viskuom patenkinti (1 kartas taip buvo kad teko grazint kazka).as manau visa laika galima rast kompramisa.
Sveiki, noriu perspėti, dėl Sportland parduotuvės, jeigu norite darbintis Šiaulių Akropolyje, tai galite mesti savo mintis šalin. Tikrai nuoširdžiai niekam nesiūlau. Vadovė neprofesionali, rėkia, pyksta, nemoka bendrauti, kenčia visi darbuotojai. Nesuprantu, kaip valdžia užmerkia akis į tai. Visos darbuotojos bėga nuo jos ko toliau. Net klientai jai siūlo pasimokinti bendrauti. Išėjau išdirbus 5 mėnesius, nebegalėjau pakęsti. Tad ir patiems klientams siūlau nekviesti vadovės, jeigu norite išsaugoti savo nervus. Pagarbiai, buvusi darbuotoja.
Kainos is menulio. Priklijuota akcijos kaina 35.98€ bent jau taip pasake konsultante o galutiniam variante 53.97. Kasoje paklausus kodel neatitinka kaina, pasake "nieko nezinau jei nepatinka - nepirk".. okay, patinka, perku bet gi galima ir teisingas kainas nurodyt. Nepirmas kartas kai nusiviliu sia parduotuve...

Klaipedos akropolis.
Pirktos kelnės išsitampė po valandos užsidėjimo, pirktas džemperis su dėme. Grąžinti nebeleidźia, nes sako, kad dėvėtos kelnės. Na taip, buvau užsidėjus valandai. Nesuprantu, kokios kokybės čia pardavinėjami drabužiai. Sumokėta 82€ ir kelnes galima mesti lauk, nes nuo išsitampymo atrodo kaip maišą užsimovus. Baisu. Nesitikėjau, kad čia taip vyksta. Šiaulių akropolis Sportland. NEREKOMENDUOJU!! Būkite apdairūs prieš perkant!
Sveiki, nusipirkome moteriškas kelnes, bei džemperi. Parvažiavus namo buvo apžiūrėti pirkti pirkiniai. Džemperis defektu neturėjo. O kelnės nuodugniau apžiūrėtos buvo visos išteptos, kol matavomės nieko nepastebėjom, dėl apšvietimo. Drabužiai tebėra su etiketėmis, bei turime čekį. Norėtumėm, kad pakeistumėte kelnes, arba gražintumėte pinigus už nešvarius drabužius
Kauno Akropolis..
Worst customer experience ever
2018-09-02 12:59:48 IP 2g5vf0mi
Hello. I regret to inform you that yesterday I have had the worst customer experience ever in your Sportsdirect store in Lithuania. When I entered a store with a backpack the guard did not say anything, despite of asking him for a bag to put my purchases in, and he did not tell me that I could not come to store with my backpack on my shoulders. Later when walking in the store I noticed that one of the girls working there was following me everywhere I went. After about 10 minutes of unpleasant feeling, I told her that I was bothered by her following me everywhere I went. She replied to me that it was her job and that I was suspicious to her. I was shocked to hear that and told her to put the things I choose back to the shelves and that I was not happy about anything there. I bought a pack of socks and that was my last purchase I will ever make in your store. However, after paying at the cashier and leaving the store the guard stopped me asking to show my backpack. I refused and told him that I would only show it to him after he shows me CCTV footage where, according to him, I was stealing something. He refused to do that and wanted to apply force to take me to his room, but I told him that he was not allowed to use any force according to the law and if he does that, I would sue him and the whole store for harassing me. I told him that he can call the police or I would do that, and only then he can check my backpack. He started embarrassing me in front of other customer's, told me that I will have to wait for at least three hours to get the things sorted out.
Trying to save time and not to get involved in that stupid man's discussion, I told him that I did not want to make him ashamed showing my backpack with nothing else but my things. I opened my backpack and for his disappointment it was empty, only with a few of my personal things. I told him that he and all Sportsdirect crew should feel ashamed stopping me and treating me as a thief. And he was feeling ashamed, face all red.
That was my worst customer experience ever, and I will not ever come back to Sportsdirect and will always tell my friends and all other people not to buy anything from Sporstdirect, not to go to a single store, and I will tell everyone how shitty this store and its staff is. You should be really ashamed for threating your customers as thieves. Sportsdirect is the worst store ever!!!
Laba diena pirko sūnus kedus y antra diena suplyšo ir nenori gražint pinigų arba apkeisti kedus batus pasiliko niekaip nesulaukiam rezultatų o kaip kedus pirkom sakė garantinis metams teisybės visiškai nėra
Noriu padėkoti Vilniuje Gedimino 20 parduotuvės konsultantui Deividui, kuris labai profesionaliais patarimais padėjo renkantis NIKE bėgimo batelius.Aptarnavo mandagiai, greitai, profesionaliai.Linkime jam kilti karjeros laiptais.Sėkmės.Atvažiuojame iš kito miesto, kur nėra tokiu konsultantų (ko paklausi-to negausi).Deividai-tu nerealus, nešei visokias prekes, ko tik paprašėme, labai tau ačiūūūūūūūūūūūūūū.
Apipisinėja žmones. Ir taip pardavinėdami sporto prekes gerokai didesne negu rinkos kaina.
Mano pavyzdys:
Pirkau Nike Downshifter 8 batelius. Ant originalios dėžutės kaina 48 eur. Pardavėja teigia meluodama, kad kaina buvo 69 eur. Tokios kainos tikrai nėra, nes ir tie patys 48 eur yra brangu (Sportdirect pardavinėja po 35 eur). Prisegu originalios dėžutės nuotrauką. Žodžiu gavau nuolaidą nuo neegzistuojančios kainos 30 proc. :) Ir nusipirkau už standartinę kainą. Užsiroviau ant standartinės išdurkės nuolaida - be nuolaidos :). i*****i. Nerekomenduoju pirkti ir daugiau ten nepirksiu pats.
Čia pats pirmas skundas mano gyvenime, bet buvau tikrai labai nepatenkinta po vizito... Savaitgalį lankėmės Kauno Akropolio Sportland parduotuvėje, konsultančių aptarnavimas labai nustebino - kokios jos nemandagios ir nemalonios. Prie kasos perkant prekę konsultantės buvo paklausta ar galima surasti sportland kortelę pagal pavardę, nes jos su savimi neturėjom, tai ji pradėjo murmėti kad reikia atnaujinti duomenis.. nieko nesupratę paklausėm ką reikia daryti konkrečiai.. tai atsakymo nesulaukėm, nes ji buvo labai nepatenkinta, pamurmėjo vėl, gal ir pati nelb žino, ir norėjo kuo greičiau, atrodo, mūsų atsikratyti.. išeinant dar atsisveikinom su kita salės darbuotoja, bet likon nesuprasti, nes mergina tikrai nenorėjo būti kalbinama.. pati dirbu pardavimuose, suprantu, kad tikrai būna visokių klientų kurie išvargina, tačiau ta dieną akropilis buvo tuščias ir nebuvo vėlu. Būtumėm tikrai daugiau prekių nusipirkę, jei kas būtų mum padėję, bet, deje, norėjosi kuo greičiau išeiti... manau, su tokiu nemotyvuotu kolektyvu Jūsų įmonė praranda daug klientų..
Labai nusivyliau apatarnavimu Kauno Akropolio Sportlande! Atejau isigyti keduku. Stovi trys pardavejos prie kasos ir plepa. Paklausiau ar turiu panasu modeli, nepatenkinta atsisuko, sako tuoj ateis, tada uz sekundes dure pirstu ten. Ziuriu, nesuprantu nei kur ju ieskoti. Labai atsiprasome jei trukdome Jusu darbuotojams pasisneketi! Bet gal tada uzsidarykite pokalbiu pertraukelems jei jusu darbuotojus erzina klientai. Pasistengsime daugiau nei kojos cia nekelti. Nes sugadinta nuotaika garantuotai! Sekmes!
Pirkome Vilniaus Akropoli prekes. Turime 30% nulaidu kortele. Mus aptarnavo kasininke Marija.Ji net nesiteike perspeti, kad pritaike tik 20% nuolaida, o grizus mums i parduotuve pasiaiskino, kad menesi pakeisti kompiuteri ir ji pati nusprende kokia nuolaida pritaikyti.
Noriu labai pagirti Panevėžio RYO Sportland pardavėją J. Dovilę. Puikiai patarė, pasiūlė, kantriai ir atidžiai gelbėjo. Tad nusipirkau daugiau nei planuota drabužių ir avalynės savo figūrai, neatsidžiaugiu visą žiemą. Retai sutiksi tokių atsidavusių ir malonių žmonių, vien dėl to dažniau užsuksiu į jūsų parduotuves.
Pirkau sportines Adidas kelnes per JAMAM. Kurį laiką stovėjo nenaudotos. Vėliau, po kelių užsidėjimų, pasileido siūlės keliose vietose... Dabar nei grąžinsi, nei ką... Kas per produkcija už nelogišką kainą... (jeigu pirkti už pilną). Pinigai į balą...
JAMAM...prekyba TIK dėl prekybos...malonumo prekintis Sportland parduotuvėje Šiauliuose NEMALONi...prašymas įsigyti nuolaidų kortelė.... atsakymas pardavėjos jai nebus klientų prie kasos gal... duosime...
Jausmas toks kad tu turi padėkoti pardavėjai kad leido apsiprekinti... veidas be jokios malonios įšraiškos....... Dirbti reikia kliento labui... o ne šiaip būti.......
Vita Marcinkeviciene
2017-09-18 20:58:45 IP 5f4sob9s
2017.09.15 Druskininkuose esancioja parduotuvejebuvo pirkti Vans laisvalaikio batai.kaina su akcija 39€.Po dvieju dienu nesiojimo pradejo blukti batu spalva.Ar cia normalu.Tai kas bus po menesio, kaip jie atrodys.Suma nedidele bet jei as juos buciau pirkus kai jie kainavo virs 100euru.Nu sorry.Uz ka moketi tokius pinigus.Atejus i parduotuve ir paklausus gal galima grazinti nes batai nekokybiski pardavejos atsake kad neimanoma, tikriausiai buvo negraziai nesiojama.Primenu spalva bluko po 2 dienu nesiojimo.
Pardavinėja brangius ir blogos kokybės rūbus.
Laba diena. Kauno Akropoli pirkom sportinius batus. Ta pačia diena teko vežti atgal, pradejo luptis. Pardavejos paaiškino, kad nera vadoves ji jum paskambins.Parašiau pretenzija ir balikau batus. Skambučio nesulaukus paskambinau, pardaveja atsiliepus paaiškino, kad batai sunčemi į ekspertize. Paprašiau vadoves pasake, kad negali priaiti. Paprašius perskambint vis dar laukiu.Taip dirba parduotuviu vadovai. Geda..
Nusipirkau trenigines kelnes už 100 €.

Po mėnesio laiko visos kelnės nusiburbuliavo, toks jausmas, kad bučiau pirkes is turgaus blogos kokybes preke. Pries metus pirkau is jdsports panasias kelnes, praejo jau metai o jos kaip naujos.

Patarimas Jums. Atsivelkite i parduodamu prekiu kokybe arba uzdekite adekvacias kainas, kadangi daugiau jusu parduotuveje sportiniu prekiu nebepirksiu.
Maksimas 2016-06-04 22:01:09
Garantinis 2 metai, nuvaziavau i parduotuve maniau pataisys o jie pasake kad cia negamiklinis brokas, kad as ji naudojau nepagal paskirti ir sulauziau nors garantijos dokumente parasyta kad jie garantuoja siu daliu neluzyma, ir joms suluzus jas pataisys. Ir kaip galima naudoti dvirati ne pagal paskirti, ir kaip galejo suluzti asis jei dviraciu vazinejo 40kg vaikas?
įtariant sukčiavimą, kreiptis su skundu į VVTAT:
a) http://www.vvtat.lt/index.php?4061884442
b) siunčiat ją etarnyba@vvtat.lt kartu prisegę laiško kopija - užpildot pirmame punkte esančią formą, atsispausdinat, pasirašot ir nuskenuojat.
b) siunčiat ją etarnyba@vvtat.lt kartu prisegę laiško
Šiaulių Akropolio "Sportland" parduotuvėje išsirinkus batelius ir priėjus prie kasos apmokėti pirkinį nesulaukėme jokių žodžių, nei pasisveikinimo, nei sumos, kurią turime mokėti, nei palinkėjimų gražios dienos, nei viso gero. Panelė buvo surūgus. Žodžiu iš parduotuvės išėjau nepatenkinta, jokio apsipirkimo malonumo. Kaip Jūs apmokote savo personalą, ignoruoti pirkėjus?
Nusipirkau Adidas sportbačius ir atėjus namo pamačiau, kad kasininkė nenuėmė magneto. Tai kaip dirba Sportlando personalas? Siaubas, jokio atidūmo...
Nelabai suprantu, jums bent kiek rūpi klientų aptarnavimas, ar nelabai? Dar nei vienoje parduotuvėje neteko matyti tokio personalo kaip pas jus. Pastoviai užėjus pas jus darbuotojai stovi rateliu ir kvatoja, dalinasi gyvenimo įspūdžiais, klientą visiškai ignoruoja. Čia gal jūsų politika tokia?
Apie nuotaikos gadinimą - šiandien BEVEIK teko apsilankyt akropolio sportland parduotuvėj, beveik, nes tik įkėlus koją į parduotuvę pradėjo cypt varteliai ir iškart prisistatė parduotuvės darbuotojas, kuris pareiškė, kad iškvietė apsaugą, kuri apžiūrės mano daiktus, į mano pareiškimą jog aš ką tik užėjau ir fiziškai negalėjau nieko pavogt iš jų, norėjau kad jie atsuktų kameras ir įsitikintų, jis mane ignoravo ir paliko mane aiškintis su apsauga, su apsauginiais jau kita istorija, nes žinoma jie turi reaguoti, kai paspaudžiamas panikos mygtukas...
Kas pas mane cypė aš išsiaškinau madoj, kur malonios pardavėjos padėjo man surasti vaistų dėžutę su vaistinės magnetuku, kuris, pasirodo, gali įsimagnetinti su laiku.
O į sportland parduotuvę daugiau kojos nekelsiu, žiauriai nemalonu paliko kai vagyste apkaltino, taisykit savo vartus, kad į vaistus nereaguotų.
Norejau kaip kiekvienas vartotojas grazinti preke nepraejus dviems savaitems. Atejus i parduotuve su naujais batais ju neprieme - pradejo siundyti, kad jie prekes atseit priimti negali kreipkites i kita parduotuve. Nesvarbu, kad man nepatogu - vis tiek vezk i kita miesto gala. Ka gi, tikekimes vartotoju teises mano uzklausima supras. Tikiuosi dauguma vartotoju supras, kad sioje jokios pagarbos vartotojui neturincioje parduotuveje pirkti neverta. Viso gero visam laikui, buvo paskutinis kartas kaip cia pirkau.

Skambinau siandien i Jusu parduotuve Vilniuje Saltoniskiu g. 9 " Panorama", pasiteirauti del poros sportines avalynes prekiu, kadangi tenka vazinet is parduotuves i parduotuve del dydziu. Atsiliepe panele nemandagi negalejo pasakyt ar tikrai turi preke, dusavo man ar dar ko? veliau pasake tai pasivanekite i Oza Akropoli ir pasiziurekite. tikrai nepirksiu ir nebevaziuosiu gadintis nuotaikos i ta parduotuve.

Greater Outdoors
HIATUS, COLUMBIA, DIDRIKSONS, JACK WOLFSKIN

Adresas: Ozo g. 18, LT-08243 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; avalynė, batai; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pramogos ir poilsis; sporto, turizmo reikmenys; vaikų prekės.
„Hiatus“ – „Columbia“, „Sorel“, „Didriksons“ ir „Jack Wolfskin“ prekių ženklų drabužiai Lietuvoje. Esame pirmoji ir vienintelė specializuota parduotuvė Baltijos šalyse, prekiaujanti išimtinai „Columbia“, „Sorel“, „Didriksons“ ir „Jack Wolfskin“ prekių ženklų drabužiais, avalyne ir aksesuarais. Šie amerikiečių...

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.
Feel Group
TOP SECRET

Adresas: Molėtų pl. 47F, LT-08409 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba.
Feel.lt – apsipirkimo erdvė, kurioje susivienija kokybė, gera kaina ir pasirinkimo laisvė. Siekiame, kad mūsų internetinėje parduotuvėje visuomet rastumėte tai, ko ieškote, ir džiaugtumėtės maloniais pirkiniais. Feel.lt internetinėje parduotuvėje rasite visame pasaulyje gerai žinomų ir populiarių prekės ženklų...

Adresas: Liepyno g. 2, LT-08105 Vilnius.
GIFTIKA
VERSLO DOVANŲ GIDAS

Adresas: Pramonės g. 15, LT-78137 Šiauliai.
Veiklos sritys: dovanos; apranga, drabužiai; keramikos gaminiai; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Kalėdinių verslo dovanų katalogų ir teiraukitės giftika@giftika.lt Atnaujintas verslo dovanų asortimentas www.giftika.com

I. Šimonytė sužinojo, kurie kandidatai į ministrus prezidentui nepriimtini
I. Šimonytė sužinojo, kurie kandidatai į ministrus prezidentui nepriimtini 12-01 09:47
Prezidentas Gitanas Nausėda antradienį susitiko su paskirtąja premjere Ingrida Šimonyte ir aptarė jos pateiktus kandidatus į ministrus.
Patvirtinti 1.187 nauji koronaviruso atvejai, mirė 19 žmonių
Patvirtinti 1.187 nauji koronaviruso atvejai, mirė 19 žmonių 12-01 09:41
Pirmadienį Lietuvoje buvo nustatyti 1.187 nauji COVID-19 ligos atvejai, dėl koronaviruso mirė 19 žmonių, antradienį pranešė Statistikos departamentas.
Lenkija pradeda tiesti Lietuvą su Balkanais jungiančios "Via Carpatia" atkarpas
Lenkija pradeda tiesti Lietuvą su Balkanais jungiančios "Via Carpatia" atkarpas 12-01 09:24
Lenkijoje pradedamos tiesti Klaipėdos uostą su Balkanų valstybių uostais prie Viduržemio ir Juodosios jūrų sujungsiančios automagistralės "Via Carpatia" atkarpos.

Karantino metu Jūs:

Intel 48,35 +1,90%