Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB SPORTLAND LT

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "SPORTLAND LT"

Atsiliepimai apie UAB "SPORTLAND LT"

Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie UAB "SPORTLAND LT"

Esu dirbęs porą mėnesių sportlande konsultantu. Tai darbas, kurio niekam nelinkėčiau. Dirbi už minimuma, nedidelį bonusą uždirbti zveriškai sunku, darbas visiskai be tobulėjimo ir motyvacijos, vaikštai iš vienos vietos į kitą, jei nėra klientų, nusivarai nuo kojų, nes pertraukėlių negaunat, apart pietų, apie rukymo pirikurus pamirškit, plauni grindis, siurbi kilimus, valai dulkes, esi varinėjamas į visas vietas aukštesnes pareigas užimančių kolegų, iš kurių kai kurie net nekompetetingi tai pozicijai. Tai buvo darbas, kuriame jautiesi degraduojantis. Niekam nelinkiu, net studentam.
Sveiki, tikrai paskaicius komentarus atrodo kad dirba ten zverys :D Bet, atsitiko taip kad suplyso kelne (isiro siulas), ir po metu nesiojimo aisku kelnes nebuvo praradusios prekines isvaizdos ir atrode kaip nauji, nes tvarkinga buvo nesioti. Kreipiausi i P>C> Ozas Sportland parduotuve treciadieni, parasiau pretenzija pardavejai viska graziai prieme, paklause ko jiems reikejo ir penktadieni sulaukiau skambucio, kad grazina pinigus uz nekokybiska preke. Tikrai viskas ten gerai su ta parduotuve. Mes esam daug metu klientai sitos parduotuves, ir tikra viskuom patenkinti (1 kartas taip buvo kad teko grazint kazka).as manau visa laika galima rast kompramisa.
Sveiki, noriu perspėti, dėl Sportland parduotuvės, jeigu norite darbintis Šiaulių Akropolyje, tai galite mesti savo mintis šalin. Tikrai nuoširdžiai niekam nesiūlau. Vadovė neprofesionali, rėkia, pyksta, nemoka bendrauti, kenčia visi darbuotojai. Nesuprantu, kaip valdžia užmerkia akis į tai. Visos darbuotojos bėga nuo jos ko toliau. Net klientai jai siūlo pasimokinti bendrauti. Išėjau išdirbus 5 mėnesius, nebegalėjau pakęsti. Tad ir patiems klientams siūlau nekviesti vadovės, jeigu norite išsaugoti savo nervus. Pagarbiai, buvusi darbuotoja.
Kainos is menulio. Priklijuota akcijos kaina 35.98€ bent jau taip pasake konsultante o galutiniam variante 53.97. Kasoje paklausus kodel neatitinka kaina, pasake "nieko nezinau jei nepatinka - nepirk".. okay, patinka, perku bet gi galima ir teisingas kainas nurodyt. Nepirmas kartas kai nusiviliu sia parduotuve...

Klaipedos akropolis.
Pirktos kelnės išsitampė po valandos užsidėjimo, pirktas džemperis su dėme. Grąžinti nebeleidźia, nes sako, kad dėvėtos kelnės. Na taip, buvau užsidėjus valandai. Nesuprantu, kokios kokybės čia pardavinėjami drabužiai. Sumokėta 82€ ir kelnes galima mesti lauk, nes nuo išsitampymo atrodo kaip maišą užsimovus. Baisu. Nesitikėjau, kad čia taip vyksta. Šiaulių akropolis Sportland. NEREKOMENDUOJU!! Būkite apdairūs prieš perkant!
Sveiki, nusipirkome moteriškas kelnes, bei džemperi. Parvažiavus namo buvo apžiūrėti pirkti pirkiniai. Džemperis defektu neturėjo. O kelnės nuodugniau apžiūrėtos buvo visos išteptos, kol matavomės nieko nepastebėjom, dėl apšvietimo. Drabužiai tebėra su etiketėmis, bei turime čekį. Norėtumėm, kad pakeistumėte kelnes, arba gražintumėte pinigus už nešvarius drabužius
Kauno Akropolis..
Worst customer experience ever
2018-09-02 12:59:48 IP 86.100.116.178
Hello. I regret to inform you that yesterday I have had the worst customer experience ever in your Sportsdirect store in Lithuania. When I entered a store with a backpack the guard did not say anything, despite of asking him for a bag to put my purchases in, and he did not tell me that I could not come to store with my backpack on my shoulders. Later when walking in the store I noticed that one of the girls working there was following me everywhere I went. After about 10 minutes of unpleasant feeling, I told her that I was bothered by her following me everywhere I went. She replied to me that it was her job and that I was suspicious to her. I was shocked to hear that and told her to put the things I choose back to the shelves and that I was not happy about anything there. I bought a pack of socks and that was my last purchase I will ever make in your store. However, after paying at the cashier and leaving the store the guard stopped me asking to show my backpack. I refused and told him that I would only show it to him after he shows me CCTV footage where, according to him, I was stealing something. He refused to do that and wanted to apply force to take me to his room, but I told him that he was not allowed to use any force according to the law and if he does that, I would sue him and the whole store for harassing me. I told him that he can call the police or I would do that, and only then he can check my backpack. He started embarrassing me in front of other customer's, told me that I will have to wait for at least three hours to get the things sorted out.
Trying to save time and not to get involved in that stupid man's discussion, I told him that I did not want to make him ashamed showing my backpack with nothing else but my things. I opened my backpack and for his disappointment it was empty, only with a few of my personal things. I told him that he and all Sportsdirect crew should feel ashamed stopping me and treating me as a thief. And he was feeling ashamed, face all red.
That was my worst customer experience ever, and I will not ever come back to Sportsdirect and will always tell my friends and all other people not to buy anything from Sporstdirect, not to go to a single store, and I will tell everyone how shitty this store and its staff is. You should be really ashamed for threating your customers as thieves. Sportsdirect is the worst store ever!!!
Laba diena pirko sūnus kedus y antra diena suplyšo ir nenori gražint pinigų arba apkeisti kedus batus pasiliko niekaip nesulaukiam rezultatų o kaip kedus pirkom sakė garantinis metams teisybės visiškai nėra
Noriu padėkoti Vilniuje Gedimino 20 parduotuvės konsultantui Deividui, kuris labai profesionaliais patarimais padėjo renkantis NIKE bėgimo batelius.Aptarnavo mandagiai, greitai, profesionaliai.Linkime jam kilti karjeros laiptais.Sėkmės.Atvažiuojame iš kito miesto, kur nėra tokiu konsultantų (ko paklausi-to negausi).Deividai-tu nerealus, nešei visokias prekes, ko tik paprašėme, labai tau ačiūūūūūūūūūūūūūū.
Apipisinėja žmones. Ir taip pardavinėdami sporto prekes gerokai didesne negu rinkos kaina.
Mano pavyzdys:
Pirkau Nike Downshifter 8 batelius. Ant originalios dėžutės kaina 48 eur. Pardavėja teigia meluodama, kad kaina buvo 69 eur. Tokios kainos tikrai nėra, nes ir tie patys 48 eur yra brangu (Sportdirect pardavinėja po 35 eur). Prisegu originalios dėžutės nuotrauką. Žodžiu gavau nuolaidą nuo neegzistuojančios kainos 30 proc. :) Ir nusipirkau už standartinę kainą. Užsiroviau ant standartinės išdurkės nuolaida - be nuolaidos :). i*****i. Nerekomenduoju pirkti ir daugiau ten nepirksiu pats.
Čia pats pirmas skundas mano gyvenime, bet buvau tikrai labai nepatenkinta po vizito... Savaitgalį lankėmės Kauno Akropolio Sportland parduotuvėje, konsultančių aptarnavimas labai nustebino - kokios jos nemandagios ir nemalonios. Prie kasos perkant prekę konsultantės buvo paklausta ar galima surasti sportland kortelę pagal pavardę, nes jos su savimi neturėjom, tai ji pradėjo murmėti kad reikia atnaujinti duomenis.. nieko nesupratę paklausėm ką reikia daryti konkrečiai.. tai atsakymo nesulaukėm, nes ji buvo labai nepatenkinta, pamurmėjo vėl, gal ir pati nelb žino, ir norėjo kuo greičiau, atrodo, mūsų atsikratyti.. išeinant dar atsisveikinom su kita salės darbuotoja, bet likon nesuprasti, nes mergina tikrai nenorėjo būti kalbinama.. pati dirbu pardavimuose, suprantu, kad tikrai būna visokių klientų kurie išvargina, tačiau ta dieną akropilis buvo tuščias ir nebuvo vėlu. Būtumėm tikrai daugiau prekių nusipirkę, jei kas būtų mum padėję, bet, deje, norėjosi kuo greičiau išeiti... manau, su tokiu nemotyvuotu kolektyvu Jūsų įmonė praranda daug klientų..
Labai nusivyliau apatarnavimu Kauno Akropolio Sportlande! Atejau isigyti keduku. Stovi trys pardavejos prie kasos ir plepa. Paklausiau ar turiu panasu modeli, nepatenkinta atsisuko, sako tuoj ateis, tada uz sekundes dure pirstu ten. Ziuriu, nesuprantu nei kur ju ieskoti. Labai atsiprasome jei trukdome Jusu darbuotojams pasisneketi! Bet gal tada uzsidarykite pokalbiu pertraukelems jei jusu darbuotojus erzina klientai. Pasistengsime daugiau nei kojos cia nekelti. Nes sugadinta nuotaika garantuotai! Sekmes!
Pirkome Vilniaus Akropoli prekes. Turime 30% nulaidu kortele. Mus aptarnavo kasininke Marija.Ji net nesiteike perspeti, kad pritaike tik 20% nuolaida, o grizus mums i parduotuve pasiaiskino, kad menesi pakeisti kompiuteri ir ji pati nusprende kokia nuolaida pritaikyti.
Noriu labai pagirti Panevėžio RYO Sportland pardavėją J. Dovilę. Puikiai patarė, pasiūlė, kantriai ir atidžiai gelbėjo. Tad nusipirkau daugiau nei planuota drabužių ir avalynės savo figūrai, neatsidžiaugiu visą žiemą. Retai sutiksi tokių atsidavusių ir malonių žmonių, vien dėl to dažniau užsuksiu į jūsų parduotuves.
Pirkau sportines Adidas kelnes per JAMAM. Kurį laiką stovėjo nenaudotos. Vėliau, po kelių užsidėjimų, pasileido siūlės keliose vietose... Dabar nei grąžinsi, nei ką... Kas per produkcija už nelogišką kainą... (jeigu pirkti už pilną). Pinigai į balą...
JAMAM...prekyba TIK dėl prekybos...malonumo prekintis Sportland parduotuvėje Šiauliuose NEMALONi...prašymas įsigyti nuolaidų kortelė.... atsakymas pardavėjos jai nebus klientų prie kasos gal... duosime...
Jausmas toks kad tu turi padėkoti pardavėjai kad leido apsiprekinti... veidas be jokios malonios įšraiškos....... Dirbti reikia kliento labui... o ne šiaip būti.......
Vita Marcinkeviciene
2017-09-18 20:58:45 IP 188.69.195.68
2017.09.15 Druskininkuose esancioja parduotuvejebuvo pirkti Vans laisvalaikio batai.kaina su akcija 39€.Po dvieju dienu nesiojimo pradejo blukti batu spalva.Ar cia normalu.Tai kas bus po menesio, kaip jie atrodys.Suma nedidele bet jei as juos buciau pirkus kai jie kainavo virs 100euru.Nu sorry.Uz ka moketi tokius pinigus.Atejus i parduotuve ir paklausus gal galima grazinti nes batai nekokybiski pardavejos atsake kad neimanoma, tikriausiai buvo negraziai nesiojama.Primenu spalva bluko po 2 dienu nesiojimo.
Pardavinėja brangius ir blogos kokybės rūbus.
Laba diena. Kauno Akropoli pirkom sportinius batus. Ta pačia diena teko vežti atgal, pradejo luptis. Pardavejos paaiškino, kad nera vadoves ji jum paskambins.Parašiau pretenzija ir balikau batus. Skambučio nesulaukus paskambinau, pardaveja atsiliepus paaiškino, kad batai sunčemi į ekspertize. Paprašiau vadoves pasake, kad negali priaiti. Paprašius perskambint vis dar laukiu.Taip dirba parduotuviu vadovai. Geda..
Nusipirkau trenigines kelnes už 100 €.

Po mėnesio laiko visos kelnės nusiburbuliavo, toks jausmas, kad bučiau pirkes is turgaus blogos kokybes preke. Pries metus pirkau is jdsports panasias kelnes, praejo jau metai o jos kaip naujos.

Patarimas Jums. Atsivelkite i parduodamu prekiu kokybe arba uzdekite adekvacias kainas, kadangi daugiau jusu parduotuveje sportiniu prekiu nebepirksiu.
Maksimas 2016-06-04 22:01:09
Garantinis 2 metai, nuvaziavau i parduotuve maniau pataisys o jie pasake kad cia negamiklinis brokas, kad as ji naudojau nepagal paskirti ir sulauziau nors garantijos dokumente parasyta kad jie garantuoja siu daliu neluzyma, ir joms suluzus jas pataisys. Ir kaip galima naudoti dvirati ne pagal paskirti, ir kaip galejo suluzti asis jei dviraciu vazinejo 40kg vaikas?
įtariant sukčiavimą, kreiptis su skundu į VVTAT:
a) http://www.vvtat.lt/index.php?4061884442
b) siunčiat ją etarnyba@vvtat.lt kartu prisegę laiško kopija - užpildot pirmame punkte esančią formą, atsispausdinat, pasirašot ir nuskenuojat.
b) siunčiat ją etarnyba@vvtat.lt kartu prisegę laiško
Šiaulių Akropolio "Sportland" parduotuvėje išsirinkus batelius ir priėjus prie kasos apmokėti pirkinį nesulaukėme jokių žodžių, nei pasisveikinimo, nei sumos, kurią turime mokėti, nei palinkėjimų gražios dienos, nei viso gero. Panelė buvo surūgus. Žodžiu iš parduotuvės išėjau nepatenkinta, jokio apsipirkimo malonumo. Kaip Jūs apmokote savo personalą, ignoruoti pirkėjus?
Nusipirkau Adidas sportbačius ir atėjus namo pamačiau, kad kasininkė nenuėmė magneto. Tai kaip dirba Sportlando personalas? Siaubas, jokio atidūmo...
Nelabai suprantu, jums bent kiek rūpi klientų aptarnavimas, ar nelabai? Dar nei vienoje parduotuvėje neteko matyti tokio personalo kaip pas jus. Pastoviai užėjus pas jus darbuotojai stovi rateliu ir kvatoja, dalinasi gyvenimo įspūdžiais, klientą visiškai ignoruoja. Čia gal jūsų politika tokia?
Apie nuotaikos gadinimą - šiandien BEVEIK teko apsilankyt akropolio sportland parduotuvėj, beveik, nes tik įkėlus koją į parduotuvę pradėjo cypt varteliai ir iškart prisistatė parduotuvės darbuotojas, kuris pareiškė, kad iškvietė apsaugą, kuri apžiūrės mano daiktus, į mano pareiškimą jog aš ką tik užėjau ir fiziškai negalėjau nieko pavogt iš jų, norėjau kad jie atsuktų kameras ir įsitikintų, jis mane ignoravo ir paliko mane aiškintis su apsauga, su apsauginiais jau kita istorija, nes žinoma jie turi reaguoti, kai paspaudžiamas panikos mygtukas...
Kas pas mane cypė aš išsiaškinau madoj, kur malonios pardavėjos padėjo man surasti vaistų dėžutę su vaistinės magnetuku, kuris, pasirodo, gali įsimagnetinti su laiku.
O į sportland parduotuvę daugiau kojos nekelsiu, žiauriai nemalonu paliko kai vagyste apkaltino, taisykit savo vartus, kad į vaistus nereaguotų.
Norejau kaip kiekvienas vartotojas grazinti preke nepraejus dviems savaitems. Atejus i parduotuve su naujais batais ju neprieme - pradejo siundyti, kad jie prekes atseit priimti negali kreipkites i kita parduotuve. Nesvarbu, kad man nepatogu - vis tiek vezk i kita miesto gala. Ka gi, tikekimes vartotoju teises mano uzklausima supras. Tikiuosi dauguma vartotoju supras, kad sioje jokios pagarbos vartotojui neturincioje parduotuveje pirkti neverta. Viso gero visam laikui, buvo paskutinis kartas kaip cia pirkau.

Skambinau siandien i Jusu parduotuve Vilniuje Saltoniskiu g. 9 " Panorama", pasiteirauti del poros sportines avalynes prekiu, kadangi tenka vazinet is parduotuves i parduotuve del dydziu. Atsiliepe panele nemandagi negalejo pasakyt ar tikrai turi preke, dusavo man ar dar ko? veliau pasake tai pasivanekite i Oza Akropoli ir pasiziurekite. tikrai nepirksiu ir nebevaziuosiu gadintis nuotaikos i ta parduotuve.

Greater Outdoors
HIATUS, COLUMBIA, DIDRIKSONS, JACK WOLFSKIN

Adresas: Ozo g. 18, OZAS PPC, 1 aukštas, LT-08243 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; avalynė, batai; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pramogos ir poilsis; sporto, turizmo reikmenys; vaikų prekės.
„Hiatus“ – „Columbia“, „Sorel“, „Didriksons“ ir „Jack Wolfskin“ prekių ženklų drabužiai Lietuvoje. Esame pirmoji ir vienintelė specializuota parduotuvė Baltijos šalyse, prekiaujanti išimtinai „Columbia“, „Sorel“, „Didriksons“ ir „Jack Wolfskin“ prekių ženklų drabužiais, avalyne ir aksesuarais. Šie amerikiečių...

Adresas: Kubiliaus g. 21, LT-09108 Vilnius.

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.
GIFTIKA
VERSLO DOVANŲ GIDAS

Adresas: Pramonės g. 15, LT-78137 Šiauliai.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; dovanos; keramikos gaminiai; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
VERSLO DOVANOS, REKLAMINĖ TEKSTILĖ IR REPREZENTACINIAI GAMINIAI JŪSŲ VERSLUI. Virš 100 rūšių reklaminių gaminių pozicijų, kurių pristatymas Lietuvoje 24 val. Virš 6000 rūšių reklaminių gaminių pozicijų, kurių pristatymas Pabaltijyje 3-4 d.d. Virš 20.000 rūšių reklaminių gaminių pozicijų, kurias galime pasiūlyti 1-2...
Namų tekstilė
Natūralaus pluošto tekstilės gaminiai

Adresas: Fabriko g. 48, LT-55111 Jonava.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; audiniai, patalynė; didmeninė prekyba; dovanos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pirtys ir baseinai; siuvimas, medžiagos; vaikų prekės.
UAB “Namų tekstilė” pradėjo savo veiklą nuo 2003m. spalio mėn. Pagrindinis mūsų įmonės tikslas – įvairių tekstilės gaminių, kurių pagrindą sudaro natūralus pluoštas (pvz.: natūrali avies vilna, linas ar medvilnė) gamyba. 60 % visų UAB “Namų tekstilė” klientų sudaro viešbučiai, ligoninės, darželiai ir kitos įmonės...

Daliai parduotuvių dirbant per Velykas, Seime vėl inicijuojamas draudimas
Daliai parduotuvių dirbant per Velykas, Seime vėl inicijuojamas draudimas 04-20 15:30
Kai kuriems prekybos tinklams ketinant dirbti pirmąją Velykų dieną, Seimo nariai žada grįžti prie įstatymo pataisų, uždraudžiant jiems dirbti per šventes ir kai kuriais sekmadieniais.
Už ekstremistinį turinį JAV milžinams Europoje grės baudos iki 4% apyvartos
Už ekstremistinį turinį JAV milžinams Europoje grės baudos iki 4% apyvartos 04-20 14:39
Europos Parlamentas (EP) pritarė pasiūlymui bausti tokias įmones kaip "Facebook", "Google" ir "Twitter" net iki 4% pasaulinės apyvartos siekiančiomis baudomis, jei jos per valandą nuo valdžios...
Stresas darbe: pagrindiniai kaltininkai
Stresas darbe: pagrindiniai kaltininkai 04-20 12:31
Beveik pusė darbuotojų šiuo metu jaučia stresą savo darbe, rodo "LinkedIn" tyrimas, kuris taip pat identifikuoja penkias didžiausias nerimo priežastis.

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Pfizer 39,38 -1,25%