Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Spectro Finance, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Spectro Finance

Atsiliepimai apie Spectro Finance, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Spectro Finance, UAB

Imoneje turejau saskaita nuo 2015 metu. Verifikuota. Staiga idave patys mane i VMI ir uzdare mano saskaita.
PRadejus aiskintis vel prase verifikuotis. Ta padariau. Po savaites vel saskaita uzdare.
Pradejus rasyneti ir aiskintis, viesinti laiskus.. LEIDO prisijungti vienam kartui nusiimti savo kripto valiutos.
NESINAUDOKITE SIA KOMPANIJA. Yra z*****i ir dar seimo nario sunus ten stoga turi. PAsiziurekit kokios bylos iskeltos buvo. IS zmoniu pinigus bande pavogti. Teismas liepe grazinti... :)) Ar tai yra normali kompanija? Spjaudau tokiem tik i veidus ir apeinu is tolo tokias imones.
Priešingai nei kiti komentarai, nusiskundimų neturiu. Turbūt dėl to, kad niekuo nelegalių neužsiimu :D kitokio paaiškinimo neturiu kaip galėtų būti užšaldytos sąskaitos :)
Mano galva įmonė veikia tinkamai, kadangi didesnių nesklandumų neiškylą. Verifikacijos įrankis kiek stringa, bet pavyko atnaujinti paskyros verifikaciją.
Man verifikacija praleido seit ne taip ir po kelių dienų uzsalde su 10k+ sąskaita nežinau ką daryt..
vyksta kaskokie nesveiki dalykai pas juos. verifikacijos pereiti neimanoma.tai nuotraukos ne ryskios tai atsakymas ne tinka. nusiunciau nuotraukas, patvirtino, tada i klausima atsakiau blogai. ir taip be galo be krasto.pinigus ussalde atsiimti negaliu. nz ka daryti.mano patarimas bekite is ten kuo greiciau. eina jie sikt lopai.
Anatolij 2020-02-14 17:34:58
pirmadieni noriu eiti i ju ofisa Vilniuje aiskintis
Sveikas ar buvai pas juos ofise?
Anatolij 2020-02-14 17:34:58
pirmadieni noriu eiti i ju ofisa Vilniuje aiskintis
Po ilgo laukimo Verification nepatvirtino, nes iš kitos šalies atlikinėjau KYC, o taip tipo negalima ir jie mato. Tai pasakiau, kad atgal į banką grąžintu pinigus ir vsio. Tai grąžino sekančią darbo dieną. Dabar naudoju kitą piniginę "bitpanda", tai esu patenkintas.
Patrikas 2020-02-07 13:09:05
Turiu piniginę jau 3 metai virš, patvirtinta, naudojau sklandžiai. Padariau pinigų pavedimą didesni per SEPA, parašė kad reikia patvirtinti tapatybę iš naujo. Nusiunčiau dokumentus ir laukiu. Pinigai kažkur ore. Suportas sakė patvirtinimas trunka iki 3 dienų, bet praėjo daugiau. Per live chatą tapatį scriptą rašo, kad priority, kad jau perduota ir kad kaip galima patvirtins greičiau. Tris kartus račiau, tris kartus tas pats copy paste tekstas.
pirmadieni noriu eiti i ju ofisa Vilniuje aiskintis
Sveiki visi, šis exchange yra tikrai nepatikimas, jų darbas lėtas, mokesčiai aukšti, ir visi kurie yra nuo jo nukentėję finansiškai prašau susisiekite email: 0daymaya@protonmail.com Pamėginsime parašyti straipsnį apie jų teikiamas paslaugas.
Spectro darys viską, kad tik nereiktų grąžint Jūsų pinigus - specialiai temps atsakymo laiką, o po savaitės gautas atsakymas visiškai į pievas, poto lauksit dar ir dar ir dar ir dar. Tų pačių dokumentų prašys n kartų, poto karuselė iš naujo. Paklausiat agento kodėl vėl reikia pridėt dokumentus, atsakymo negausit. Poto vėl laukt, laukt, laukt... Ir 30 laiškų - naudos 0, viskas tam kad ik savo pinigus išsiimt... Toks jausmas kad supportas išmokytas tempt laiką, kol klientas pasiduos ir paliks savo pinigus... a******ų kontora, aplenkit iš tolo
Vartotojas 2018-10-16 18:57:30
Labas, man tas pats dabar yra, ar pavyko issiaiskinti ?
Sveiki, ar pavyko kam susigrąžinti pinigus? Taip pat planuoju kreiptis į teismą.
Niekada nerasau nusiskundimu, bet sita imone visiskas nesusipratimas. Pats prasciausias aptarnavimas ever, nesugeba paprasciausiu dalyku patvritinti. Kai kitos tuo pat metu sugeba viska patvirtinti vos per keleta minuciu...
Įšaldė beveik 5000eur, o poto su džiaugsmu pranešė "We regret to inform you that the compliance department investigated all available information and has decided that we will not be able to provide our services for you anymore". Tai ok, aš ir taip nebūčiau toliau naudojesis jų niekingom paslaugom, bet tai aš vistiek noriu savo pinigus atgaut... Apie atgavimą nieko net neužsimena.. Kitaip sakant nusavino/pavogė. Bus kreiptasi į teismą.
Ne tik, kad pranešė viską VMI, bet dar ir sąskaitą užblokavo be jokio paaiškinimo :) š*******o kontora, venkite ir bėkite kuo toliau

"Hello,

We regret to inform you that the compliance department investigated all available information and has decided that we will not be able to provide our services for you anymore.

Please accept our apologies for any inconvenience this may have caused for you. Your patience and understanding is highly appreciated.

Thank you in advance."
Paskutinis šūūūūūdas šita įmonė, niekaip verifikacijos nepraeinu, negaliu pinigų persisiųsti į banką, neprasidėkite su šita sukčių kontora, a*******i, mėšlas.Negražina pinigų ir labai brangus keitimas.
NESINAUDOKITE! PERDUODA VISUS ISRASUS I VMI. REIKES AISKINTI IS KUR KIEK IR KODEL DARETE PAVEDIMUS MOKETI MOKESCIUS! NESINAUDOKITE!!!!! PATYS IDUODA I VMI!
Silverijus Maikštėnas
2019-02-04 14:06:26 IP 28mctof3
Tragedija ne kompanija. Virš savaitės trunka verifikacija, neleidžia pinigų išsiimti. Reikalauja, kad paskambinčiau BŪTENT PER KOMPIUTERĮ SU KAMERĄ. Jei turi stacionarų kompiuterį be kameros, bėk leisti pinigus, kad galėtum išsiimti pinigus (juk pilna altarnatyvių būdų patvirtinti save, skambink su telefonu ir per jo kamerą?). Puslapis pusiau lietuviškas, pusiau angliškas. Tikiuosi kuo greičiau galėsiu patvirtinti kas aš esu, kad galėčiau nebeturėti nieko bendro su spectrocoin. Marazmiška įmonė ir viskas.
Bekit nuo sitos s*******o kontoros, naudojau saskaita nuo 2016 buvo nusiusti dokumentai patvirtinta viskas gerai dabar dariau sepa pavedima prisikabino dokumentu is trecio siuntimo patvirtino dokumenta viskai gerai po savaites vel dariau sepa pavedima vel paprase dokumentu, nusiuncia ta pacia kopija kur patvirtino parase kad jau netinka sitas dokumentas, paziuriu i accoubto saskaita kad jau rodo nepatvirtinta, ka nori ta daro ir jokiu ispejimu, pinigus leidzia siusti bet kai gauna tada prasideda visokie reikalavimai is ju puses niekur kitur taip nemates, kazkokie nesveiki dirba tik apsunkina viska ir laika sugaisina
SEPA pavedimas (depositas) trunka jau savaitę, užstrigo lygioj vietoj any verifikacijos, atsiųsti dokumentai pastoviai neįtinka... Pavedimo suma didelė. Panašu į sukčiavimą...
My SEPA payment is taking more then 2 weeks to approve, for crypo exchange that's just not acceptable. No one has any idea how much longer it's gonna take even....
Keitimui galite puikiai naudoti patikimą e. valiutų ir kripto keityklą: https://changex.com/
Jonas 2018-02-27 18:56:26
a*******i!
Istryne mano paskyra su visomis lesomis!
Pradejom tyrima policijoje ir su advokatu.
Planuoju vykti iki ju ofiso jei isvis kas nors ten yra jame, gal kas buvot?
Labas, man tas pats dabar yra, ar pavyko issiaiskinti ?
Sukčių kontora, svetainėje rašo vienus BTC išvedimo mokesčius, o sistema reikalauja 10 kartų! didesnių. Į paklausimus visai neatsakinėja. Nesusidėkit.
Neprasidekite, patirsite nuostoliu! Blogesnio serviso dar neteko matyti, s*****i
už BTC išvedimą į kitą piniginę, kiek pastebėjau, nusiima sau jau gal ir visus 100000 satoshi; kurį laiką buvo galima kiek pasireguliuoti šiuos komisinius pagal savo poreikius ir galimybes; pastebėjau ir naują Europoje veikiančią kriptovaliutų keityklą (registruota Kaune, K. Baršausko g. 59) :-)
Kada bus naujos korteles vietoj tu panaikintu, kiek galima laukti. Zadejote pirma ketvirti perdaryti nemokamai. Ar melavote kad tik klientai dalyvautu ICO tam naujam jusu banko Bankera kurime.
Neprasidekite, tapati kontora turi virtualia kortele spectocard. Amzinos problemos, tai per daug nuema, tai patvirtinimo kodo negaunu savaite, neatraso. kortele galioja 2 metus, po puses metu nustoja galioti, raso nauja uzsisakyti.
a*******i!
Istryne mano paskyra su visomis lesomis!
Pradejom tyrima policijoje ir su advokatu.
Planuoju vykti iki ju ofiso jei isvis kas nors ten yra jame, gal kas buvot?
VAId 2017-07-18 11:18:16
Noriu susikurti el. pinigine. Jeigu NEREIKIA spectrocoin; tai kaip tai padaryti?
Pats naudoju www.btc.lt/binance savo kriptovaliutoms laikyti, pirkti/parduoti
Scam, pasisavino pinigus, 3 savaites bandau atgaut, balancą rodo 0, nors transakcijos rodo kad pinigai į piniginę nukeliavę.
Patariu nesinaudokite jų paslaugom, jei nenorite prarasti savo pinigų. Persivežiau BTC į spectrocoin piniginę, transkacija turi 1497 Confirmations o mano pinigų Spectrocoin nėra. Į support ticket per 8 dienas niekas neatsakė, live chate pažada kad pasižiūrės, bet niekas nevyksta. Support 0. Neprasidėkite su jais
Is pradziu viskas tarsi buvo gerai. Isinesiau dash is kito walleto, pasikeiciau i eurus, bet kai jau norejau juos atsiimti i banko saskaita, atsirado problemos. Suvedus visus duomenis, prie gautinos sumos rodo 0eur, nors saskaitoje turejau apie 40 eur. Parasiau laiska, taciau niekas neatraso (pagalba nuline). Teko visa procesa pakartoti is kito galo. Kitaip tariant likau vien su nuostoliais uz pervedinejimus. Tikrai napatariu naudoti spectrocoin walleto.
Pirmas ispudis buvo labai geras, verifikacija vyko sklandziai, pinigu inesimas be problemu, ju keitimas i kriptovaliutas puikus.
BET kai reikejo isvesti i kita pinigine prasidejo neissprendziamos problemos. Bandziau susisiekti su jais visais imanomais budais, jokio atsakymo. Taip, kad atsargiai su SPECTROCOIN.
Kazkodel SPECTROKOIN panaikyno mano paskyra, atidare kita, bet mano investicijos taip ir negrazino. Daug zadejo... Bet dabar nei el laiskus neatsako. Facebuke pradzioje atsiliepe, kai parasiau savo el adresa tylu. Jokio atsako. Bukite atsargus ir pagalvokite gerai arverte su jais prasideti.
Rytis 2017-06-14 13:19:15
Lupa 0.00075 btc už transakciją. Šitie veikėjai įžūlesni už bet kokį banką. Siųskit juos velniop.
Siandien jau lupa 0.0025 BTC uz pavedima, t.y. 14€ !!!!
Giedrius 2017-09-12 08:57:47
Aptarnavimas tragiškas, Kelis laiškus parašiau į vieną atrašė klausimu, toliau vėl nebendrauja. Neatrodo patikima.
pritariu. Info prie saskaitos papildymo budu neparasyta kad is trecios salies saskaitos papildyti negalima. Todel pervedus pinigai neiskaityti. Tik po to pareiskia kad pervedimai is trecios salies negalimi, bet reikalauja trecios salies ID dokumento kopijos. Pasipiktinau, nesupratau kodel tada reikalaujama tos kopijos, bet ten dirbanti MONIKA paaiskinti normaliai nesugeba, galiausiai pareiskia kad pinigai issiusti atgal siuntejui. Durniu laivas.
Matosi kad yra neskaidrus, vien is to, kad bijoma rekvizituose irasyti vadovo pavarde. O vadovas sitos kontoros yra VYTAUTAS KARALEVICIUS. Ir nurodytu telefonu taip pat niekas neatsiliepia. Informacijos lietuviu kalba tinklapyje truksta, o duomenu kaupimas apie klientus, pinigu pervedimus ir pervedejus perdetas. Pvz. atsidaryti pas juos IBAN saskaita reikalingas video patvirtinimas skaipu, niekur neteko su tokia nesamone susidurti. Ir adresas cia ko gero klaidingas nes kitur skelbia UAB Spectro Finance, Šv. Ignoto 5, Vilnius LT-01144, Lietuva. Tel.: +37061552555. I laiskus is info@spectrocoin.com irgi neatsako jei neparankus...
Patinka tvarkinga vartotojo aplinka. Kelis kartus įnešiau pinigus banko pavedimu, dariau pavedimus ETH, BTC ir DASH valiutomis. Pirkau jų kurtą kryptovaliutą/tokeną Bankerą. Galbūt man pasisekė, bet per metus vienintelė iškilus problema su Spectrocoin tebuvo pusę dienos neveikęs puslapis.
Kolkas nieko gero pasakyti negaliu. Aptarnavimas visiskai nulinis - rasau niekas neatraso, jau du laiskus siunciau, nulis reakcijos per savaite laiko. Pavedimai neveikia, kazkas nuluze ten pas juos. Zodziu, keisti veikejai, kolkas pirmas ispudis ne koks.
Karaliskas Duxaveidis 2016-04-26 17:09:16
Žmonės nebesileiskit durninami.

Bitcoin ar bet kuria kita kripto valiuta naudotis jum NEREIKIA spectrocoin !!!

Ir nereikia bereikalingai jiem mokėti pinigų. Kad jus sektų, ar kad jie žinotų kam ir kiek pinigu leidžiat. Kam jum to reikia?

Ar siūsti ID nuotraukų, utility bill'ų ar kitos svarbios informacijos.

Savo noru, prašau nekurkit dar vieno facebooko ar banko kuris vėliau norės jumis manipuliuot, kontroliuot, sekti.
Labai blogas aptarnavymas, isvercia savo zodzius, pvz saite yra parasyta kad *kortelės verifikacijai reikia pateikti asmens dokumentą ir gyvenamąją vietą įrodantį dokumentą, pateikiau dokumenta ir viena mokejima koki pirma radau stalciuje, paskuj jie parase kad senas, nu gerai paziurejau kas gali buti naujesnio uz taskaitu knygele - nusiunciau, sako ne mano vardas ataskaitu knygeleje !!!
Bet gi as vieta gyvenamoji irodziau ! Vistiek sako reikia - sakau nu tada GRAZINKIT pinigus - sako negalym !

SCAM

nusiunciau deklaracija gyvenamosios vietos paziuresim ka pasakys
Karaliskas Duxaveidis
2016-04-26 17:09:16 IP 5608f91r
Žmonės nebesileiskit durninami.

Bitcoin ar bet kuria kita kripto valiuta naudotis jum NEREIKIA spectrocoin !!!

Ar siūsti ID nuotraukų, utility bill'ų ar kitos svarbios informacijos.

GF bankas
Vartojimo paskolos iki 25 000 €, indėliai

Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos.
Prieš 14 metų veiklą pradėję kaip lietuviškas aukštos kokybės finansinių paslaugų – vartojimo paskolų – startuolis „General Financing”, gegužės 18-ąją tapome Lietuvos bankinio sektoriaus dalimi GENERAL FINANCING BANKU. Ir toliau teiksime aukštos kokybės paslaugas, tik jau banko statusu, o esamiems ir būsimiems...
Noviti
Verslo paskolos iki 50 000 EUR apyvartinėms lėšoms

Adresas: Konstitucijos pr. 26, Forum Palace, LT-08106 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; konsultacijų paslaugos.
„Noviti finance“ – smulkaus ir vidutinio verslo finansuotojas. Skirtingiems verslo poreikiams patenkinti „Noviti finance“ siūlo įvairias finansavimo priemones: verslo paskolas, faktoringą, mokėjimo atidėjimo garantiją. Skaidri kainodara. Finansavimas vos per 1 dieną. Visi procesai internetu. Pasirinkite tai, ko...
Secure Nordic Payments
Mistertango

Adresas: Perkūnkiemio g. 2, LT-12126 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos.
Mistertango – patogus ir patikimas finansinių paslaugų partneris Jūsų verslui ir asmeniniams poreikiams. Mūsų sąskaitą galite atsidaryti nuotoliniu būdu, ją valdyti naudojantis patogia svetaine ir mobiliąja programėle, kad ir kur bebūtumėte. Maksimaliai išnaudokite SEPA mokėjimus su Mistertango!
Kredito garantas
Adresas: Turgaus g. 33-4, LT-91249 Klaipėda.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; bankai, bankinės operacijos; finansai; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Kalvarijų g. 14, Vilnius Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome finansavimo...
Simple Finance
Automobilių ir nekilnojamo turto išperkamoji nuoma

Adresas: Maironio g. 26B, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; finansai; konsultacijų paslaugos; nekilnojamasis turtas.
SIMPLE FINANCE - automobilių ir nekilnojamo turto išperkamoji nuoma. Siūlome finansavimo, refinansavimo, faktoringo paslaugas palankiomis sąlygomis. Padedame spręsti jūsų financines problemas. IŠPERKAMOJI AUTOMOBILIO NUOMA Išsirinkite bet kokį naudotą automobilį iki 20 000 EUR Mes jį įsigysime ir Jums išnuomosime...

Statoma nauja mokslo erdvė: vienas akcentas neleis suabejoti, kokios srities specialistams ji priklauso 08-12 00:32
Realybe virsta daugiau nei prieš 5 metus sukurta vizija – Vilniuje, Linkmenų gatvėje, netrukus ims kilti naujas modernus mokslo paskirties pastatas, kuriame įsikurs Vilniaus Gedimino technikos...
Ir po romaus vakaro ateina audros
Ir po romaus vakaro ateina audros 08-11 22:00
Po Baltarusijos prezidento rinkimų, kuriuos opozicija vadina suklastotais, įvairiuose šalies miestuose nerimstant protestams, pareigūnai protestuotojus vaiko guminėmis kulkomis, garsinėmis...
ES: Baltarusijos rinkimai nebuvo laisvi, šaliai gresia sankcijos
ES: Baltarusijos rinkimai nebuvo laisvi, šaliai gresia sankcijos 08-11 21:11
Europos Sąjunga antradienį pareiškė, kad savaitgalį vykę Baltarusijos prezidento rinkimai "nebuvo nei laisvi, nei teisingi".

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

JPMorgan 103,82 +3,16%
Microsoft 203,38 -2,34%