Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Spectro Finance, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Spectro Finance

Atsiliepimai apie Spectro Finance, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Spectro Finance, UAB

NESINAUDOKITE! PERDUODA VISUS ISRASUS I VMI. REIKES AISKINTI IS KUR KIEK IR KODEL DARETE PAVEDIMUS MOKETI MOKESCIUS! NESINAUDOKITE!!!!! PATYS IDUODA I VMI!
Silverijus Maikštėnas
2019-02-04 14:06:26 IP 28mctof3
Tragedija ne kompanija. Virš savaitės trunka verifikacija, neleidžia pinigų išsiimti. Reikalauja, kad paskambinčiau BŪTENT PER KOMPIUTERĮ SU KAMERĄ. Jei turi stacionarų kompiuterį be kameros, bėk leisti pinigus, kad galėtum išsiimti pinigus (juk pilna altarnatyvių būdų patvirtinti save, skambink su telefonu ir per jo kamerą?). Puslapis pusiau lietuviškas, pusiau angliškas. Tikiuosi kuo greičiau galėsiu patvirtinti kas aš esu, kad galėčiau nebeturėti nieko bendro su spectrocoin. Marazmiška įmonė ir viskas.
Bekit nuo sitos s*******o kontoros, naudojau saskaita nuo 2016 buvo nusiusti dokumentai patvirtinta viskas gerai dabar dariau sepa pavedima prisikabino dokumentu is trecio siuntimo patvirtino dokumenta viskai gerai po savaites vel dariau sepa pavedima vel paprase dokumentu, nusiuncia ta pacia kopija kur patvirtino parase kad jau netinka sitas dokumentas, paziuriu i accoubto saskaita kad jau rodo nepatvirtinta, ka nori ta daro ir jokiu ispejimu, pinigus leidzia siusti bet kai gauna tada prasideda visokie reikalavimai is ju puses niekur kitur taip nemates, kazkokie nesveiki dirba tik apsunkina viska ir laika sugaisina
SEPA pavedimas (depositas) trunka jau savaitę, užstrigo lygioj vietoj any verifikacijos, atsiųsti dokumentai pastoviai neįtinka... Pavedimo suma didelė. Panašu į sukčiavimą...
My SEPA payment is taking more then 2 weeks to approve, for crypo exchange that's just not acceptable. No one has any idea how much longer it's gonna take even....
Keitimui galite puikiai naudoti patikimą e. valiutų ir kripto keityklą: https://changex.com/
Jonas 2018-02-27 18:56:26
a*******i!
Istryne mano paskyra su visomis lesomis!
Pradejom tyrima policijoje ir su advokatu.
Planuoju vykti iki ju ofiso jei isvis kas nors ten yra jame, gal kas buvot?
Labas, man tas pats dabar yra, ar pavyko issiaiskinti ?
Sukčių kontora, svetainėje rašo vienus BTC išvedimo mokesčius, o sistema reikalauja 10 kartų! didesnių. Į paklausimus visai neatsakinėja. Nesusidėkit.
Neprasidekite, patirsite nuostoliu! Blogesnio serviso dar neteko matyti, s*****i
už BTC išvedimą į kitą piniginę, kiek pastebėjau, nusiima sau jau gal ir visus 100000 satoshi; kurį laiką buvo galima kiek pasireguliuoti šiuos komisinius pagal savo poreikius ir galimybes; pastebėjau ir naują Europoje veikiančią kriptovaliutų keityklą (registruota Kaune, K. Baršausko g. 59) :-)
Kada bus naujos korteles vietoj tu panaikintu, kiek galima laukti. Zadejote pirma ketvirti perdaryti nemokamai. Ar melavote kad tik klientai dalyvautu ICO tam naujam jusu banko Bankera kurime.
Neprasidekite, tapati kontora turi virtualia kortele spectocard. Amzinos problemos, tai per daug nuema, tai patvirtinimo kodo negaunu savaite, neatraso. kortele galioja 2 metus, po puses metu nustoja galioti, raso nauja uzsisakyti.
a*******i!
Istryne mano paskyra su visomis lesomis!
Pradejom tyrima policijoje ir su advokatu.
Planuoju vykti iki ju ofiso jei isvis kas nors ten yra jame, gal kas buvot?
VAId 2017-07-18 11:18:16
Noriu susikurti el. pinigine. Jeigu NEREIKIA spectrocoin; tai kaip tai padaryti?
Pats naudoju www.btc.lt/binance savo kriptovaliutoms laikyti, pirkti/parduoti
Scam, pasisavino pinigus, 3 savaites bandau atgaut, balancą rodo 0, nors transakcijos rodo kad pinigai į piniginę nukeliavę.
Patariu nesinaudokite jų paslaugom, jei nenorite prarasti savo pinigų. Persivežiau BTC į spectrocoin piniginę, transkacija turi 1497 Confirmations o mano pinigų Spectrocoin nėra. Į support ticket per 8 dienas niekas neatsakė, live chate pažada kad pasižiūrės, bet niekas nevyksta. Support 0. Neprasidėkite su jais
Is pradziu viskas tarsi buvo gerai. Isinesiau dash is kito walleto, pasikeiciau i eurus, bet kai jau norejau juos atsiimti i banko saskaita, atsirado problemos. Suvedus visus duomenis, prie gautinos sumos rodo 0eur, nors saskaitoje turejau apie 40 eur. Parasiau laiska, taciau niekas neatraso (pagalba nuline). Teko visa procesa pakartoti is kito galo. Kitaip tariant likau vien su nuostoliais uz pervedinejimus. Tikrai napatariu naudoti spectrocoin walleto.
Pirmas ispudis buvo labai geras, verifikacija vyko sklandziai, pinigu inesimas be problemu, ju keitimas i kriptovaliutas puikus.
BET kai reikejo isvesti i kita pinigine prasidejo neissprendziamos problemos. Bandziau susisiekti su jais visais imanomais budais, jokio atsakymo. Taip, kad atsargiai su SPECTROCOIN.
Kazkodel SPECTROKOIN panaikyno mano paskyra, atidare kita, bet mano investicijos taip ir negrazino. Daug zadejo... Bet dabar nei el laiskus neatsako. Facebuke pradzioje atsiliepe, kai parasiau savo el adresa tylu. Jokio atsako. Bukite atsargus ir pagalvokite gerai arverte su jais prasideti.
Rytis 2017-06-14 13:19:15
Lupa 0.00075 btc už transakciją. Šitie veikėjai įžūlesni už bet kokį banką. Siųskit juos velniop.
Siandien jau lupa 0.0025 BTC uz pavedima, t.y. 14€ !!!!
Giedrius 2017-09-12 08:57:47
Aptarnavimas tragiškas, Kelis laiškus parašiau į vieną atrašė klausimu, toliau vėl nebendrauja. Neatrodo patikima.
pritariu. Info prie saskaitos papildymo budu neparasyta kad is trecios salies saskaitos papildyti negalima. Todel pervedus pinigai neiskaityti. Tik po to pareiskia kad pervedimai is trecios salies negalimi, bet reikalauja trecios salies ID dokumento kopijos. Pasipiktinau, nesupratau kodel tada reikalaujama tos kopijos, bet ten dirbanti MONIKA paaiskinti normaliai nesugeba, galiausiai pareiskia kad pinigai issiusti atgal siuntejui. Durniu laivas.
Matosi kad yra neskaidrus, vien is to, kad bijoma rekvizituose irasyti vadovo pavarde. O vadovas sitos kontoros yra VYTAUTAS KARALEVICIUS. Ir nurodytu telefonu taip pat niekas neatsiliepia. Informacijos lietuviu kalba tinklapyje truksta, o duomenu kaupimas apie klientus, pinigu pervedimus ir pervedejus perdetas. Pvz. atsidaryti pas juos IBAN saskaita reikalingas video patvirtinimas skaipu, niekur neteko su tokia nesamone susidurti. Ir adresas cia ko gero klaidingas nes kitur skelbia UAB Spectro Finance, Šv. Ignoto 5, Vilnius LT-01144, Lietuva. Tel.: +37061552555. I laiskus is info@spectrocoin.com irgi neatsako jei neparankus...
Patinka tvarkinga vartotojo aplinka. Kelis kartus įnešiau pinigus banko pavedimu, dariau pavedimus ETH, BTC ir DASH valiutomis. Pirkau jų kurtą kryptovaliutą/tokeną Bankerą. Galbūt man pasisekė, bet per metus vienintelė iškilus problema su Spectrocoin tebuvo pusę dienos neveikęs puslapis.
Kolkas nieko gero pasakyti negaliu. Aptarnavimas visiskai nulinis - rasau niekas neatraso, jau du laiskus siunciau, nulis reakcijos per savaite laiko. Pavedimai neveikia, kazkas nuluze ten pas juos. Zodziu, keisti veikejai, kolkas pirmas ispudis ne koks.
Karaliskas Duxaveidis 2016-04-26 17:09:16
Žmonės nebesileiskit durninami.

Bitcoin ar bet kuria kita kripto valiuta naudotis jum NEREIKIA spectrocoin !!!

Ir nereikia bereikalingai jiem mokėti pinigų. Kad jus sektų, ar kad jie žinotų kam ir kiek pinigu leidžiat. Kam jum to reikia?

Ar siūsti ID nuotraukų, utility bill'ų ar kitos svarbios informacijos.

Savo noru, prašau nekurkit dar vieno facebooko ar banko kuris vėliau norės jumis manipuliuot, kontroliuot, sekti.
Labai blogas aptarnavymas, isvercia savo zodzius, pvz saite yra parasyta kad *kortelės verifikacijai reikia pateikti asmens dokumentą ir gyvenamąją vietą įrodantį dokumentą, pateikiau dokumenta ir viena mokejima koki pirma radau stalciuje, paskuj jie parase kad senas, nu gerai paziurejau kas gali buti naujesnio uz taskaitu knygele - nusiunciau, sako ne mano vardas ataskaitu knygeleje !!!
Bet gi as vieta gyvenamoji irodziau ! Vistiek sako reikia - sakau nu tada GRAZINKIT pinigus - sako negalym !

SCAM

nusiunciau deklaracija gyvenamosios vietos paziuresim ka pasakys
Karaliskas Duxaveidis
2016-04-26 17:09:16 IP 5608f91r
Žmonės nebesileiskit durninami.

Bitcoin ar bet kuria kita kripto valiuta naudotis jum NEREIKIA spectrocoin !!!

Ar siūsti ID nuotraukų, utility bill'ų ar kitos svarbios informacijos.

Debitum fori
Factris (buvęs DEBIFO)

Adresas: Vokiečių g. 26, 3 aukštas, LT-01130 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; bankai, bankinės operacijos; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
Factris - tai ne bankinis alternatyvus finansavimas Lietuvos bei užsienio rinkoms – sąskaitų finansavimas - faktoringas. Mūsų sukurtas Factris sąskaitų finansavimo produktas suteikia galimybę klientams atlaisvinti ilguose apmokėjimo terminuose užšaldytas apyvartines lėšas, kurios yra itin svarbios verslo plėtrai...
Kredito garantas
Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, 18 aukštas, LT-92118 Klaipėda.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; finansai; greitieji kreditai, paskolos; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Kalvarijų g. 14, Vilnius Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome finansavimo...
Gelvora
Skolų išieškojimas

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 7, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; skolų išieškojimas; teisinės paslaugos.
UAB GELVORA Viena didžiausių Lietuvoje skolų administravimo ir prevencijos įmonių, priklausanti Švedijos kreditų valdymo ir inkaso kompanijai AB MARGINALEN. Įmonė, kuri nuo 1999 m. profesionaliai teikia skolų prevencijos, išieškojimo ir reikalavimo teisių pirkimo paslaugas Lietuvoje ir Latvijoje. Tarptautinės...
Sakurų sodas
Sakuros

Adresas: Butrimonių g. 9-203, LT-50218 Kaunas.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; teisinės paslaugos.
APSKAITOS PASLAUGOS VERSLUI IR GYVENTOJAMS APSKAITA VERSLUI Buhalterinės apskaitos tvarkymas pagal VAS ir TAS apskaitos standartus Finansinių ataskaitų parengimas Mokesčių apskaičiavimas, deklaravimas ir konsultacijos Personalo apskaita Apleistos buhalterinės apskaitos sutvarkymas už praėjusius laikotarpius...
EUREKA LT
Elektroninė buhalterinė apskaita, Įmonių steigimas

Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
ELEKTRONINĖ BUHALTERINĖ APSKAITA NUO 29 € Nuotoliniu būdu teikiame inovatyvias elektronines apskaitos paslaugas virš 150 įmonių iš visos Lietuvos. Specializuojamės naujų, mažų ir vidutinių įmonių, taip pat ir MB apskaitoje. Google paieškoje esame geriausiai klientų vertinama apskaitos įmonė Lietuvoje. Mūsų klientų...

Nauja „Solemlux“ elektroninė parduotuvė siūlo žaliuzes įsigyti internetu
Nauja „Solemlux“ elektroninė parduotuvė siūlo žaliuzes įsigyti internetu 08-19 11:50
Greitas gyvenimo tempas, laiko branginimas ir noras apsipirkti patogiai lemia tai, kad vis daugiau parduotuvių kraustosi į virtualią erdvę. Siekdama patenkinti šiuos vartotojų poreikius...
Į ką atkreipti dėmesį perkant oro kondicionierių? BALTIC MASTER ekspertai padės Jums išsirinkti geriausią variantą! 08-13 11:10
Vasaros metu Jūs dažniausiai esate nualintas nepaprastai didelių karščių, o šaltą žiemą radiatoriai nesuteikia pakankamai šilumos? Geriausias sprendimas šioms...
Dantų implantai – saugūs, inovatyvūs ir ilgaamžiai
Dantų implantai – saugūs, inovatyvūs ir ilgaamžiai 08-09 14:44
Dantų netekimas turi įtakos ne tik burnos sveikatai, bet ir bendrai organizmo būklei bei psichologinei gerovei - sunkiau sukramtyti maistą, padaugėja odontologinių problemų, ima silpti visas...

Ar Lietuva turėtų mažinti akcizus alkoholiui?

Cisco 48,50 +3,28%
American Express 124,40 -0,18%