Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Sostinės renginiai, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Sostinės renginiai

Atsiliepimai apie Sostinės renginiai, VšĮ

SR

Išregistruotas: Likviduotas bankrutavus.
Parašyk savo nuomonę apie Sostinės renginiai, VšĮ

Rima Rimsaite 2017-10-07 10:53:59
Laba diena, ar tai reiskia, kad 'Sostines Renginiai' bus pripazinti nemokus? Visi gave VVTK isaiskinima ir kreipesi i antstolius patirs papildomus nuostolius, nes bus sumokeje ir antstoliams?
Buciau dekinga uz isaiskinima.
Rima
Esu toks pats nukentejes asmuo, kaip ir dauguma. Del pripazinimo nemokia jokiu detaliu nezinau. Pakopijavau tik is anstoliu gauta informacija.
Bankroto byla 2017-10-03 13:24:50
!!! Įmonei VšĮ Sostinės renginiai iškelta bankroto byla.

"Sveiki, gavome pranešimą iš Vilniaus apygardos teismo, kad VšĮ Sostinės renginiai yra iškelta bankroto byla. Kai nutartis dėl bankroto įsiteisės, vykdomąjį dokumentą persiųsime teismui.

antstolio padėjėja..."
Buciau dekinga uz isaiskinima.
Rima
!!! Įmonei VšĮ Sostinės renginiai iškelta bankroto byla.

antstolio padėjėja..."
Sveiki
Gal yra daugiau nesusigrazinanciu pinigu uz neivykusi koncerta Alytuje-Dzordanos Butkutes 2017.04.08.
Nes kiek visur randu info tai tas veikejes suorganizuoja kocertud ir jie neivyksta as nelinkusi dovanoti savo pinigu, gal yra norinciu vienytis ieskant teisybes?
IGNORAVIMAS NACHALIŠKAS -...iki šiol 2017 05 19d. nera grąžinti pinigai už Ph. Jaroussky koncertą.
Perduota VVTA, lieka kreiptis i anstolius.
VISIEMS VISIEMS VISIEMS - KAS PIRKSITE BILIETUS Į KONCERTUS, PASIŽIŪRĖKITE, KAD ORGANIZATORIUS NEBŪTŲ - SOSTINĖS RENGINIAI - NES BUSITE APGAUTI!!!!!!!!!!
Dėl negrąžinamų pinigų
2017-05-04 21:03:16 IP 2g44dvh7
Labai gaila, bet iki šiol negrąžinti pinigai už neįvykusį Philippe Jaroussky koncertą. Suma didelė - 450 EUR. Įmonei siunčiami laiškai sugrįžta nepasiekę adresato. Belieka kreiptis į antstolius arba į teismą dėl apgaulės.
Matau, kad aš ne vienintelė, kuriai negrąžinami pinigai už neįvykųsi P.Jaroussky koncertą. Buvo patvirtinta 2016-12-31, kad pinigai bus pervesti už 3bilietus 51 eu į nurodytą sąskaitą per 15-45 dienas. iki dabar laukiu.
Labas, ir man iki šiol negrąžino 52 Eur už gruodžio 17d.Mora Godoy atšauktą koncertą. Vis žadėjo žadėjo, o dabar el. laiškai gryžta. Bilietai.lt nusiplauna rankas, siūsdami pas organizatorius. Taip nepaliksiu.
Sveiki, man irgi iki šiol negrąžino 52 Eur už 2 bilietus už neįvykusį 2016 m. gruodžio 17 d. koncertą. Sausio mėnesį gavau atsakymą el.paštu, kad pinigai greitu laiku bus grąžinti, tačiau iki šiol nieko negrąžino. Rašiau tuo pačiu el. paštu Ievai, tačiau laiškas grįžo atgal. Vadinasi, tokio adreso gal jau net nebėra. Čia jau visiškas nesiskaitymas su žmonėmis. Tikrai reikia paviešinti šį reikalą, jeigu niekas nepajudės.
Aš t.p. neatgaunu pinigų uz neivykusį F. Jarovskio konc. nuo lapkrc.23d.Kreipiaus į vartotojų teisių tarnybą ir gavau teig-
giamą atsakymą.Jau kalbejau ir su antstolių įstaiga.Nezadu sustoti ir nenumarinsiu šio reikalo.Kreipkites visi į vartotojų teisių tarnybą ir nenuleiskite rankų.
Jadvyga Malinauskienė
2017-04-04 09:50:14 IP 65fr7hsb
Aš taip pat negaliu atgauti pinigų už du bilietus 2016 12 17 d. neįvykusį renginį MORA GODOY TANGO SHOW. Esu vieniša pensininkė, nežinau kur kreiptis ir kas padėtų atgauti 22 EUR. Žadėjo per kovo mėnesį pervesti. Tačiau jau balandis, o stebūklas neįvyko. Norėtusi nueti į kitą renginį. Jeigu kas ką organizuos šiuo klausimu - nepamiškite manęs.
Renata Paškonienė
2017-03-30 16:17:38 IP 2j3qhrks

nuo 2016 12 10 niekaip negalime atgauti pinigus uz 4 bilietus i atsaukta rengini Mora Godoy Grnd tango show. Informacija apie bilietų pirkimą buvo išsiūsta ir gavau laišką, kad grąžinimas registruotas.
AUDITAS 2017-03-15 07:53:32
ATSAKYMAI:
1) Patikrinus su bilietai.lt informacija apie "Vaisvija". galima konstatuoti faktas kad bilietas priklauso pilietė AG,
2) Gerb. p. Sergei Sopelev arba (Sergey Vysocki), Jus registravo savo 36 EUR skirtingomis vardais, tai AUDITO Jums prašė patikslinti.
Nukentėjau ir aš. Būtinai reikia viešinti, tik neišmanau kaip.
Esu apgauta. Pinigų matomai jie ir nesiruošia grąžinti, reikia kreiptis į teismą. Mielai prisidėsiu prie nukentėjusių. Pirkau net šešis bilietus į P.Jaroussky koncertą. Labai pikta ir nusivyliau mūsų bilietų platintoju bilietai.lt.
Buvo keista, kad tokio aukšto lygio atlikėjas koncertuos Compensa. Visi žinom kokia baisi ir dulkina ši salė, jau galima buvo suprasti, kad tai triukas pasipinigauti. Niekas net ir nesiruošė važiuoti koncertuoti į tokiąprastą salę.
AUDITAS 2017-03-15 07:53:32
Gerb. Auditas,

apie ka Jus kalbat????
uz bilietus buvo moketa is UAB Vaisvija saskaitos ir bilietai buvo atsiusti i imones emaila!!! Pavedimo kopija ir bilietai Jums buvo siusti emailu.
be to, turiu 2016 12 12 atsiusta emaila is Sostines renginiu su grazinimo patvirtinimu, kad pinigai bus grazinami eiles tvarka nuo 2016 12 05 dienos.
ka dar sugalvosit, kad negrazint pinigu????
Sergejus Sopelevas-Vysocki 2017-03-14 16:32:58
Laba diena Vaisvija.Kaip ir Jus, esu VSI Sostines renginiu, , auka.Kiek zinau, ne as vienas yra nukentejes po neivykusio Philippe
Jaroussky koncerto Vilniuje.Man atrodo, kad kad sioje organizacijoje dirba nesaziningi zmones ir apie ju veikla reikia viesinti informacija 15min.lt, Delfi, TV3 ir kitose interneto portaluose.Siu metu renku informacija apie sia kontora ir ieskau bendraminciu.
Sergejus Sopelevas-Vysocki 2017-03-14 16:32:58
Sergejus Sopelevas-Vysocki, manau reiktu kreiptis i atitinkamas instancijas, kad isnagrinetu kaip dirba si VSI....
Sergejus Sopelevas-Vysocki
2017-03-14 16:32:58 IP 2g5vivlh
Vaisvija 2017-02-07 16:02:29
Nuo 2016 12 10 niekaip negalime atgauti pinigus uz 4 bilietus i atsaukta rengini Mora Godoy Grnd tango show. Visa informacija apie bilietu pirkima buvo issiusta ir gavome patvirtinanti laiska, kad grazinimas registruotas ir kad per 45 dienas atgausim piginus.... bet pinigu kaip nera taip ir nera..... paskambinus telefonu i "sostines renginius" atsiliepia ale savanore, kuri nieko nezino ir paciu organizatoriu akyse namacius, es su jais bendrauja tik elektroniniais laiskais...... keista kaip ji telefona is ju gavo? turbut irgi elektroniniu budu.....
Sergejus Sopelevas-Vysocki
2017-03-14 16:13:56 IP 2g5vivlh
Pažeidimo esmė: 2016 m. liepos 7 diena per bilietų platintoją Bilietai LT įsigyjau Philippe Jaroussky koncerto
bilietą kuris tureji įvykti 23.11.2016. koncertų salėje Compensa.Koncertas neįvyko.Pinigų grąžinimas turejo prasidėti 05.12.2016.Gruodžio pradžioje atsakingam asmeniui išsiunčiau visus reikalingus dokumentus.Paskutiniu metu visi mano prašymai yra ignoruojami ir mano, pinigai iki šiol nera grąžinami.
Vaisvija 2017-02-07 16:02:29
nepirkite bilietus i ju organizuojamus renginius, nes dauguma ju neivyksta...
Pirmą kartą patyriu tokią apgavystę. Neatgaunu pinigų už du bilietus už neįvykusį koncertą Mora Godoy Grnd tango show. Elektroniniu paštu atsakė, kad gra-ins pinigus per 45 dienas. Bet kol kas pinigėlių nėra. Į tel. skambučius nebeatsakoma. Labai pažemintai jaučiuosi. Pinigai nėra tokie dideli, bet šitaip būti negali. Ruošiu visus popierius vartotojų teisėms. Tikrai šitaip nepaliksiu. Būkite budrūs. Nepirkite bilietų į renginius, kuriuos organizuoja "Sostinės renginiai". Gali Jus tikrai apgauti.
IEVA 2016-12-04 18:19:06
Pranešame, kad komentatoriai, kurie piktybiškai išreiškia pretenzijas mūsų ne pelno siekiančiai organizacijai, turi visas galimybes pagal Lietuvos Respublikos galiojančius teisės aktus išreikšti savo teises Lietuvos Respublikos teisme. Netoleruojame melagingų anonimiškų komentarų.
Primename, kad pagal Lietuvos civilinį kodeksą ir ūkio ministerijos patvirtintą nutarimą yra nustatytos taisyklės, norint grąžinti ar keisti Lietuvoje įsigytas prekes.

Taip pat visose bilietais prekiaujančiose įmonėse Lietuvoje yra nustatyta:

1) Elektroninių bilietų grąžinimo atveju (jei renginys atšaukiamas ir organizatorius bilietų grąžinimą paveda (…......) pirkėjas turi pateikti asmens dokumentą - duomenys jame turi sutapti su duomenimis, nurodytais ant elektroninio bilieto.
2) Jei bilietai pirkti kasoje, tuomet registruotu paštu prašome atsiųsti originalius bilietus ir apmokėjimo čekį adresu: (….............).
Kasoje pirkti bilietai taip pat gali būti grąžinami šiose (…........) kasose (kasos darbuotojui privalote pateikti originalius bilietus su pirkimo čekiu ir asmens dokumentą).

3) Jeigu pirkėjas nepateikia kasos aparato kvito arba kito nustatyta tvarka išduodamo prekės pirkimą-pardavimą iš šio pardavėjo patvirtinančio dokumento, prekė keičiama arba vykdomi kiti pirkėjo nurodyti šių taisyklių 4 punkto reikalavimai tik pardavėjui sutikus (Pagrindinės šiose taisyklėse vartojamos sąvokos atitinka Lietuvos Respublikos civilinio kodekso).
Mielieji, visi reikalauti dokumentai buvo pateikti, pinigai negrąžinti, štai ir visa tiesa. Jei renkatės kelią per anstolius - visi jūsų apgauti ten ir kreipsimės.
Ačiū Irenai,
tuoj bus metai po Jose Carero koncerto, o pinigų neatgauname. Rašysiu ir aš.
Man irgi ilgai negrazino pinigu uz bilietus i Jose Carrero koncerta. Parasiau registruota laiska Vartotoju teisiu aps.tarn.Jie atsiunte sprendima, kad turi grazinti.Ta sprendima nunesiau antstoliu kontorai, ir pinigai buvo pervesti i saskaita.Dar buvo man grazinti pinigai, kuriuos sumokejau antstoliams.Taipogi antstoliu kontora is ju prisiskaiciavo sau nemenka suma uz darba. Jeigu visi taip padarytumet, tai Sostines renginiams nebutu pelninga savintis svetimus pinigus ir mulkinti zmones.
Vilija Grigonytė 2017-02-02 10:03:59
Neįvykus renginiui - Philippe Jaroussky koncertui - jau du mėnesiai negrąžina pinigų už bilietus, ir jokios komunikacijos, gavau pranešimą, kad užregistruotas prašymas grąžinti, dabar - tyla...
Užpildykite elektroninį skundą varotojų teisių informacinės sistemos tinklalapyje https://vtis.lt/portal/#/services/complaint/intro/4
Kuo daugiau skundų gaus - tuo realiau, kad imsis veiksmų ir tikėtina, kad ateityje nesikartos tokios situacijos
Vilija Grigonytė
2017-02-02 10:03:59 IP 5los3vg0
Jolanta Simanaviciute
2017-01-31 12:00:06 IP 5jr3a5em
Pritariu visų išsakytai nuomonei apie Sostinės renginiai, VšĮ dėl negrąžinamų pinigų už neįvykusį Philippe Jaroussky koncertą. Ir įdomu, kodėl Vartotojų teisių tarnyba nekreipia dėmesio į šios įmonės veiklą. Juk šios įmonės veikla paprasčiausiai yra nesąžininga ir pažeidžia vartotojų teises. Tikiuosi sulaukti atsakymo iš įmonės vadovų.
Jau už keletos dienų du mėnesiai t.y 60d. laikotarpis, kaip negražinami bilietai už PHILIPPE JAROUSSKY KONCERTĄ. Ką organizatorius "Sostinės renginiai" nurodo, kad grąžins nuo 15 iki 45 dienų laikotarpyje, kai patvitinimas gaunamas 2016m. lapkričio 30d. Manau tai vėl eilinis nemokšiškumas organizuoti tokio lygio renginius Lietuvoje, o dar labiau organizuotai grąžinti klientams pinigus už neįvykusi koncertą. Nurodytame patvirtinime el. paštas [email protected] - yra tarsi neegzistuojanti, pakartotinai siūsti laiškai su reikiama dokumentaciją yra ignoruojami, atsakymų negaunama. Tinklalypje http://www.ticketservice.lt nurodytas, neva tai buhalterjos telefonas yra iš tikro SAVANORĖS, kuri sėdi namuose (kaip pati prisipažino) kalbėti nemoka, kalba grubiai (tarsi siunčia klientą...), matyt jau ne vienas skambutis nukamavo..., bet ir nieko nežinanti, jokių p. Ivetos ar direktorės telefonų neturi ir neduoda, kaip bijodami ar vengdami kalbėtis, bendrauja tarpusavyje su savo darbdaviais tik laiškais... tai ar gyvename XVIII a.? Tai jei buhalterojoje dirba SAVANORĖ - spėju, kad pinigai ir nebus grąžinti. Labai gaila neįvykusio koncerto, bet ir nenuostabu, kad tokio lygio organizacija, kaip Sostinės renginiai ir nebūtų galėję suorganizuoti - būtent pasaulinio lygio atlikėjo koncerto. Jiems tai neįkandamas riešutas. O gal ir atlikėjo vadyba pamatė, kad neverta prasidėti su Sostinės renginiais, nes kaip matome vyskta negeri dalykai.
a*******i ir melagiai, niekada nepirkit bilietų, jei koncertą organizuoja sostinėsrenginiai. Jie nesugeba suorganizuoti koncertų, o pinigus pasisavina. Niekaip nesuprantu, kaip taip ilgai vazojasi ir negrąžina pinigų.
Jei dar negrąžins per savaitę, teks kreiptis į vartotojų teises arba anstolius.
Negrąžina pinigus už neįvykusį renginį, o šiandien jau ir į skambučius neatsako. Nepirkit bilietų į renginius kuriuos organizuoja"Sostinės renginiai" VŠĮ. Siūlau paviešinti ir facebooke
As taip pat laukiu pinigu uz PHILIPPE JAROUSSKY lapkričio 23 d. koncerta. Visi dokumentai nusiusti, liepe laukti, neaisku kiek metu. Kazokia s*******o kontora ten.
Kada pagaliau grąžinsit pinigus.

Pranešame, kad renginys PHILIPPE JAROUSSKY KONCERTAS lapkričio 23 d. neįvyks.

Bilietų grąžinimas:

pinigų grąžinimas už bilietus bus pradėtas vykdyti nuo 2016 m. lapkričio 30 dienos į Jūsų nurodytą sąskaitą, iš kurios buvo padarytas pavedimas už bilietus.

Jeigu bilietus įsigijote kasoje, prašome siųsti mums skenuotus bilietus su pirkimo kvitu į el. paštą: [email protected]

UAB „NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS“
----------------------------------
Teatro g. 9B-19 Vilnius
Vienintelis variantas atgauti pinigus-kreiptis i antstolius.

Audronė 2016-05-31 10:43:25
Man ir visiems mano pažįstamiems taip pat negrąžino pinigų už neįvykusį Chose Careras koncertą. Gal galite patarti, kaip juos atgauti? Nusibodo melagingi pažadai. Paskutinis pažadas buvo, kad grąžins 05.15, bet negrąžino.
Norint atsiimti sumokėtus pinigus, būtina pateikti įsigytus bilietus ir pirkimo kvitą.

• E. bilietų grąžinamas : siųskite skenuotus bilietus, pirkimo kvitus, ir gavėjo banko sąskaitos numerį.
• Kasoje įsigytų bilietų grąžinimas : siųskite skenuotus bilietus, pirkimo kvitus ir gavėjo banko sąskaitos numerį.
Sostines renginiai 2016-07-01 10:38:11
P. Irena, iš bilietų savininko (JB) negavome pirkimo kvito, kad padaryti grąžinimą. Negavome atsakymo į mūsų laiškus.
Taip pat (JB) gavo 2 kvietimus į kitą koncertą.

ilona 2016-08-06 21:47:08
Norėčiau paklausti kodėl negrąžina pinigų už Jose Carero koncertą, visi pirkti Maximos kasoje, už 2 pervedė, o už 1 ne, kai skambinau, atsiprašė, sakė kad tai yra buhalterės klaida, pažadėjo pervesti po savaitės, deja, telefono nekelia, į užklausą neatsako. O jau praėjo 5 mėnesiai... Gal jau pavyko patikrinti visus, kaip sakėte daugiau kaip 3000 bilietu?

Del Jose Careras
2016-11-09 16:09:51 IP 5los4osr
Pinigai už bilietus į koncertą į Jose Careras negrąžinti, teismas priėmė sprendimą priteisti pinigus, perduota antstoliams vykdyti.... Tai patys žmonės supraskit, kokia kontora yra VšĮ "Sostinės renginiai"
Mes nepraseme kvietimo i kita koncerta-galime grazinti jums atgal. Reikalaujame pinigu. O kvita pateiks VTAT ir JB pakartotinai.
Sostines renginiai
2016-07-01 10:38:11 IP 28mbq4q4
Irena 2016-07-01 09:16:39
As ir pirkimo kvita, ir viska ko reikia pateikusi seniausiai, bet vistiek pinigu negrazina. Is kur tokie gabumai surasti ivairiausiu pasiteisinimu ir priekabiu.... O kai viskas pateikta, tai tyli ir nieko neatraso. Idomu, kaip Mokesciu inspekcijai ir FNTT paaiskins, kaip vedama apskaita ir is kur pinigai.
Taip pat (JB) gavo 2 kvietimus į kitą koncertą.
Šiandien diena, kai po įspėjimo VŠĮ Sostinės renginiai, nesugebėjo įvykdyti savo įsipareigojimų. Savo pinigų ieškosiu per teismą. Kodėl mes leidžiame save apgaudinėti.
sostines renginiai
2016-06-03 12:40:32 IP 28mbq4q4
Vaida 2016-06-02 20:44:07
Tris mėnesius buvau maitinama pažadais, kad perves pinigus už neįvykusį Carreras koncertą.....Teks bandyti su teisininkų pagalba, nes kito varianto jau nematau. Daugiau niekada su šia įmone nesusidėsiu ir kitiems jau patariau. Totalus žmonių mulkinimas.
Laba diena VAIDA

Kol kas dar nesame gavę Jūsų bilietų pirkimo kvito.
Gal negavote mūsų buhalterijos prašymo, kad būtina pridėti pirkimo kvitą
Nemeluokite, kad neturite mano duomenu. Daug kartu kalbejome ir telefonu. Patys man skambinote ir zadejote pervesti pinigus tai antradieni, tai ketvirtadieni ir t.t. Galu gale, jeigu norite pervesti MANO pinigus 120 EUR., tai turite ir tel.nr. ir pasto adresa. Atvaziuosiu pas jus su TV.
sostines renginiai 2016-05-23 11:15:40
Gerb, ZB Jūsų pateikta informacija yra melaginga! Žinome kad Jums buvo grąžintas kai visi kiti pagal eiliškumas.
* gaila negaliu paviešinti pavedimą..
Informajuome, kad pasitikrinus penktadienio vakare (2016 m. geguzes 20 d.) banko saskaita, pinigai uz bilietus buvo ikrite. Buvo grazinta visa suma.
sostines renginiai
2016-05-23 11:15:40 IP 2i24urpp
Zita 2016-05-20 08:15:53
VSI Sostines renginiai vis dar negrazina pinigu : (((((((.
Visus noriu perspeti, kai pirksite bilietus per Tiketa butinai atkreipkite demesi, kas organizuoja rengini. Jei ji organizuoja VSI Sostines renginiai, tai gerai pagalvokit, ar tikrai norite reikalu tureti su sia imone.
Mes bilietus pirkome dar 2015 m. rudeni. Koncertas turejo ivykti 2016 m. vasario 14 d.
VSI Sostines renginiai tik pasisavino musu pinigus ir nei koncerto suorganizavo, nei pinigus grazina.
Vartotoju teisiu apsaugos tarnyba informuota apie VSI Sostines renginiai. Taip pat norime kreiptis ir i policija. Nes VSI Sostines renginiai pasisavino musu pinigus - 120 euru (414 litu).

Tiesa, mums nereikia VSI Sostines renginiu atstovu kazkokiu pasiaaiskinimu ir pazadu, mums reikia, kad jie grazintu pinigus. Tie pinigai jiems nepriklauso.
* gaila negaliu paviešinti pavedimą..

Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai.
Leto projektai
KAMADO BONO

Adresas: Verkių g. 27, LT-09108 Vilnius.
Veiklos sritys: pramogos ir poilsis; interneto parduotuvės; keramikos gaminiai.
Įmonė veiklą vykdo dvejomis kryptimis: 1. Kamado Bono - tarptautinė prekyba 19-oje šalių aukščiausios kokybės keraminėmis Kamado Bono kepsninėmis, griliaus aksesuarų ir priedų linija Texas Club, išskirtinių ir stilingų casserole tipo indų linija Grand Feu. Mus palaiko didžiausia griliuotojų bendruomenė Baltijos...
E. parkas
Epower Arena

Adresas: Ukmergės g. 298, Norfa XXL požeminė aikštelė, LT-06143 Vilnius.
Veiklos sritys: pramogos ir poilsis; motociklai; renginių organizavimas; sporto paslaugos, sporto klubai.
Išbandykite elektrinius kartingus ir motociklus Vilniuje, Pašilaičiuose. Naujas kartodromas Vilniuje jau veikia. Epower Arena įsikūrusi po stogu, todėl čia laiką puikiai praleisite bet kokiu oru. Elektrines transporto priemones jums parinksime pagal jūsų norus ir patirtį. Pasimėgauti aštriais pojūčiais galėsite be...
American English School
AMES kalbų mokykla

Adresas: Naugarduko g. 4-4, LT-01309 Vilnius.
Veiklos sritys: kalbų kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
ANGLŲ KALBOS MOKYMAI ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta tęsti studijų AMES anglų kalbos...
Mūšio frontas
Privačių ir atvirų AIRSOFT žaidimų organizavimas

Adresas: Savanorių pr. 300-38, LT-49455 Kaunas.
Veiklos sritys: pramogos ir poilsis; ginklai, savisaugos priemonės; renginių organizavimas.
UAB „Mūšio Frontas” įsikūrė 2017 metų pradžioje ir labai greitai tapo vienu iš populiariausių šratasvydžio organizatorių. Per pirmus gyvavimo metus suorganizavo daugiau nei 100 šratasvydžio žaidimų, kuriuose dalyvavo virš 4000 žaidėjų. Išskirtiniai scenarijai, realios žaidimų situacijos ir specialūs efektai – visa...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
D. Libeskindo sukurtame "Artery" net ir dideli vasaros karščiai nevargins žmonių 06-30 01:04
Nors dėmesį paprastai pirmiausiai atkreipia pastatų architektūra, jų eksterjero ir interjero sprendimai, verslo centrų vertė slypi ne tik juose. Ne mažiau svarbu ir tai, kas lieka nematoma, tačiau...
EPD – nauda ir gamintojui ir jo klientui
EPD – nauda ir gamintojui ir jo klientui 06-30 01:01
Poveikio aplinkai deklaravimas verslui tampa reputacijos reikalu, o galiausiai taps ir privalomu dalyku. EPD yra vienas iš būdų skaidriai parodyti kokį poveikį aplinkai turi produktas per visą...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?

PepsiCo 166,73 +1,66%
AT&T 20,95 +1,65%