Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę SOSVAN, LTD

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę SOSVAN, LTD

Atsiliepimai apie SOSVAN, LTD

Pervežimų birža

Turbūt patogiausias siuntų pristatymo būdas!
Parašyk savo nuomonę apie SOSVAN, LTD

SOSVAN tai labai profesionali ir patikima firma. Ji mums labai padejo persikraustant is Vokietijos i Lietuva. Viskas labai paprasta. Parasai uzsakyma el. pastu arba i Messenger ir iskarto gauni atsakyma. Gali pasirinkti is keliu pasiulymu. Taip mes sutaupeme ir laiko ir pinigu.
SOSVAN ist eine sehr professionelle und zuverlässige Firma. Sie bringt Dienstnehmer und Dienstleister zusammen. Alles geht sehr einfach und schnell. Man schreibt ein Antrag per Email oder Messenger und sofort kriegt man eine Antwort. Und dann kümmert sich um Ihr Anliegen bis zum Schluss. SOSVAN hat uns sehr geholfen beim unserem Umzug von Deutschland nach Litauen. Sie haben alles getan, damit fast Unmögliches möglich wurde. Und wir haben unsere Zeit und Geld gespart.
Labai gera platforma! Reikėjo pervežti baldus, tai www.sosvan.com svetainėje užpildžiau pervežimo formą ir gavau net penkių skirtingų vairuotojų pasiūlymų! Aišku išsirinkau pigiausią! Rekomenduoju tikrai.
Patikima bei saugi įmonė, teikianti kokybiškas pervežimo paslaugas. Pliusas, jog galima rinktis iš kelių vežėjų, pasilyginti kainas.

JAV kompanijos apskundė teismui D. Trumpo muitus Kinijos prekėms
JAV kompanijos apskundė teismui D. Trumpo muitus Kinijos prekėms 09-27 17:28
Maždaug 3.500 JAV kompanijų, įskaitant tokias kaip "Tesla", "Ford", "Home Depot", padavė į teismą prezidento Donaldo Trumpo administraciją dėl papildomų muitų tarifų nustatymo apytikriai 300 mlrd...
Šveicarija renkasi likti Šengeno zonoje
Šveicarija renkasi likti Šengeno zonoje 09-27 16:07
Šveicarija referendumu atmeta siūlymą atšaukti susitarimą su ES dėl laisvo žmonių judėjimo.
JK verslo organizacija nori prekybos sutarties su ES
JK verslo organizacija nori prekybos sutarties su ES 09-27 14:35
ES ir Jungtinės Karalystės prekybos sutartis po "Brexit" turi būti sudaryta, pareiškė svarbi JK verslo organizacija.

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?