Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę SOSVAN, LTD

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę SOSVAN, LTD

Atsiliepimai apie SOSVAN, LTD

Turbūt patogiausias siuntų pristatymo būdas!
Parašyk savo nuomonę apie SOSVAN, LTD

Reikėjo skubiai iš Kauno Senukų, Kauno Ermitažo bei Kauno Moki Veži surinkti išrinktas statybines apdailos medžiagas ir atvežti į Palangą. SOSVAN pagalba viskas buvo surinkta Kaune, atvežta į Palangą ir iškrauta. Viskas įvyko per 7 valandas. Mums kainavo tik 80 eur. Jokių laiko sąnaudų, jokių nešiojimų patiems. Viskas Ok.
Ši platforma labai gerai kai turi nusimates kelionė ir turi laisvos vietos paiimti kelis daigtus prisideda prie kuro ir labai lengvai viskas suprantama klientai draugiški
Puiki programėlė krovinių pervežimui. Užsakymas įvyko paprastai ir sklandžiai.
Dėkoju SOSVAN! Jūsų vežėjų platformos dėka buvo saugiai ir greitai pristatyta man svarbi siunta savaitgalį, tiksliau sekmadienį!
JĖGA! AČIŪ! Rekomenduoju! Sėkmės!
Esame dėkingi SOSVAN įmonei už suteiktas paslaugas: buvo laiku ir saugiai nuvežtas nestandartinis krovinys. Vairuotojas Virginijus labai paslaugus ir mandagus. Kaina taip pat normali.
Viskas super, greitai atvežė ir sunešė didelio formato plokštes.
www.sosvan.com - platforma, kurią man rekomendavo draugas. Keliauja čiam daug po Lietuvą kartais ši platforma pagelbėja gauti papildomo pinigo, jei ką nors reikia pakeliui pervežti, ar keleivį, ar siuntinį, ar krovinį. Susisiekiau su kompanijos savininku, malonus ir paslaugus, atsako į klausimus kai yra neaiškumų, padeda pats, tai jeigu jums reikia kažką pervežti ar norite tapti vežėju, registruokitės svetainėje www.sosvan.com
Neturejau visiskai juokios patirties su vezejaus, todel buvo labai patogu jog SOSVan atsiunte pasiūlymai su kaina.
Reikejo pervezti laiptu tureklus is Lietuvos i kita sali.
Viskas vyko sklandziai. Po to kai susisiekiau su vezejeis, krovinys buvo greitai paimtas ir pristatytas uz sutarta kaina.
Galiu tikrai rekomenduoti sia imone !
I thank the owner and staff of Sosvan Ltd for their kindness, energy and perseverance! Only his company, out of 10 that I contacted, did not refuse and continued searching until they found a car to transport my dog! Regardless of external factors, they achieved the result I needed! God bless this man and the prosperity of his company!
Patogi platforma tiek siuntėjui, tiek vežėjui. Gavome puikių pervežimo pasiūlymų. Gerai atliekamas pervežimas visada bus pastebėtas su geriausiais atsiliepimais.
Puiki platforma ieškantiems ar siūlantiems pervežimo paslaugas, kaip logistikos įmonės vadybininkei teko ne kartą naudotis SOSVAN teikiamomis paslaugomis, viskas aiškiai išdėstyta (adresai iš kur į kur, išmatavimai, konkretūs laiko terminai) taip sutaupoma daug laiko tiek siuntėjui, tiek vežėjui, rekomenduoju visiems išbandyti tiek ieškantiems tiek siūlantiems transportavimo paslaugas.
Esu logistikos specialiste turinti stažo virš 20 metu, tai gi noriu pabrėžti jog likau kuo puikiausios nuomones apie Sos Van atliktus taisiklingai visus darbus, turejome keleta pervežimu, tai gi spaudžiu ranka ir linkiu kuo puikiausios kloties SOS Vanui
Visiems, norintiems užsisakyti pervežimo transporta, rekomenduoju Sosvan, viskas puiku, laikų, ir svarbiausia PIGU!
Laura Žemaitytė
2021-07-17 12:26:52 IP 2ln0badp
Didžiausios rekomendacijos! Patikima 100%! Labai komunikabilus bendravimas, pranešama kiekviena smulkmena, siuntinį gali nugabenti į bet kurį pasaulio kampelį, kuo pati puikiausiai įsitikinau! Nu tiesiog geriausi atsiliepimai! ????????????
informacija 2021-06-15 13:22:19
mano akimis, jeigu toliau taip vyks, platforma neturės ateities. Lygis palei dugną. Savininkai turi įdėti daug pastangų vien pradedant nuo tvarkingo bendravimo.
Sveiki, kad bus ši platforma kažkam stiprus konkurentas net neabejojau. Sulauksim dar ne vieno iš piršto laužto negatyvaus atsiliepimo. Dėkojam, kad parodot, bet kokį dėmesį mums.
Labai konkurencingos kainos, patikima ir saugu. Reikėjo pervežti iš vieno miesto į kitą du krovinius, tai jei lyginti su statybų didmena užsiimančiomis firmomis bei jų pervežėjų paslaugomis, SOSVAN pasiūlė 3, 5 kartus pigesnę pervežimo kainą. Rekomenduoju! Sėkmės darbuose :)
SOSVAN Pati pati geriausia įmonė!!! Ačiū Jums už išgelbėtas Kalėdas!! Didžiausios sėkmės Jums darbuose!!
SOSVAN tai labai profesionali ir patikima firma. Ji mums labai padejo persikraustant is Vokietijos i Lietuva. Viskas labai paprasta. Parasai uzsakyma el. pastu arba i Messenger ir iskarto gauni atsakyma. Gali pasirinkti is keliu pasiulymu. Taip mes sutaupeme ir laiko ir pinigu.
SOSVAN ist eine sehr professionelle und zuverlässige Firma. Sie bringt Dienstnehmer und Dienstleister zusammen. Alles geht sehr einfach und schnell. Man schreibt ein Antrag per Email oder Messenger und sofort kriegt man eine Antwort. Und dann kümmert sich um Ihr Anliegen bis zum Schluss. SOSVAN hat uns sehr geholfen beim unserem Umzug von Deutschland nach Litauen. Sie haben alles getan, damit fast Unmögliches möglich wurde. Und wir haben unsere Zeit und Geld gespart.
Labai gera platforma! Reikėjo pervežti baldus, tai www.sosvan.com svetainėje užpildžiau pervežimo formą ir gavau net penkių skirtingų vairuotojų pasiūlymų! Aišku išsirinkau pigiausią! Rekomenduoju tikrai.
Patikima bei saugi įmonė, teikianti kokybiškas pervežimo paslaugas. Pliusas, jog galima rinktis iš kelių vežėjų, pasilyginti kainas.

Bobino komanda
Perkraustymo paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: perkraustymas; atliekų tvarkymas; sandėliavimas; transporto paslaugos.
BOBINO ATLIEKAMI DARBAI Įmonių perkraustymas Butų ir namų perkraustymas Sandėlių ar kitos paskirties patalpų perkraustymas Parodų perkraustymas Krovinių pervežimas miestui pritaikytu transportu Krovinių perveržimas pasitelkiant sunkiąją techniką Krovėjų paslaugos 3PL sandėliavimo paslauga ir sandėlio nuoma...
Grey Pack
KROVINIŲ GABENIMAS, PERKRAUSTYMO PASLAUGOS

Adresas: Sodų g. 5-3, Veiviržėnai, LT-96273 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: perkraustymas; autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; transporto paslaugos.
Grey Pack, UAB Perkraustymo paslaugos, krovinių gabenimas bei perkraustymas Kaune ir visoje Lietuvoje. Krovėjų paslaugos, baldų, buitinės technikos, statybinių medžiagų ir kitų krovinių pakrovimas/ iškrovimas. Pilnų ir dalinių bei smulkių krovinių pervežimo pasaugos Lietuvoje. Automobilių pervežimas tralais...
Edvardas Baltexport
Millenium | Aluplast I KÖMMERLING

Adresas: Verslo g. 15, Kumpiai, LT-54311 Kauno r.
Veiklos sritys: langai; durys, raktai, spynos; fasadas, fasado apdaila; statybos technika, įranga, nuoma; stiklas ir jo gaminiai; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
UAB “EDVARDAS BALTEXPORT” GAMYBĄ IR DIDMENINĖ PREKYBĄ VYKDO "MILLENIUM" PREKINIU ŽENKLU Plastikinių ir aliuminių langų, durų, stiklo paketų, vidaus ir lauko palangių gamyba bei didmeninė prekyba, įmonės ,,Edvardas Baltexport" pagrindinės veiklos. PENOSIL montavimo putų ir jų nuėmėjų, silikono, hermetiko, montažinių...
Oridanas
APLINKOS TVARKYMO DARBAI, GRIOVIMAS, STATYBA

Adresas: Žuvėdrų g. 8, Vydmantų k., LT-97227 Kretingos r.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; atliekų tvarkymas; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; kita veikla; perkraustymas; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; transporto paslaugos.
Oridanas, UAB komanda atlieka: Pastatų griovimas, demontavimas. Atliekų tvarkymas, atliekų išvežimas. Smėlio, žvyro, skaldos, žvirgždo, naudingųjų iškasenų atvežimas ir kitų birių medžiagų vežimas bei statybinių medžiagų, medienos, malkų pervežimas. Žemės kasimo darbai, aplinkos tvarkymas. Gręžimo, pjovimo darbai...
Rusko, UAB
Krovinių gabenimas Baltijos šalyse

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42B-104, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus: Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygos arba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val. Lietuva – Lenkija –...

"Aston Martin DBS 770 Ultimate" – galingiausias ir galutinis
"Aston Martin DBS 770 Ultimate" – galingiausias ir galutinis
"Aston Martin" gamoje DBS raidės reiškia galią, kuri pavergia sielą, ir aerodinamikos padiktuotą drąsų stilių. Nuo pat 2018 metų šis automobilis buvo galingiausias serijinis gamintojo modelis...
"Baltic Amadeus" kuria Progress programuotojų bendruomenę Lietuvoje
"Baltic Amadeus" kuria Progress programuotojų bendruomenę Lietuvoje
IT ir skaitmenizavimo bendrovė "Baltic Amadeus" stiprina bendradarbiavimą su JAV programinės įrangos kūrimo lydere "Progress Software Corporation" ("Progress"). Iki šiol Progress OpenEdge...
Sąskaitą apšvarino sukčiai – atsakomybė už tai gali kilti ir bankui
Sąskaitą apšvarino sukčiai – atsakomybė už tai gali kilti ir bankui
Bankai skambina pavojaus varpais ir perspėja, kad sukčiai kibernetinėje erdvėje išradingai naudoja vis sunkiau atpažįstamus sukčiavimo būdus. Bankai prašo neprarasti budrumo ir atidumo. Tokie...

Kiek užsienio kalbų mokate?

Kraft Heinz Co 40,37 +1,71%
Goldman Sachs 357,46 +1,06%