Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Solisun Baltic, UAB

E-zoo.lt Sutaupyk 3 Eur su kodu 3-MINUS
Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie Solisun Baltic, UAB

Ausra 2021-08-20 11:56:40
Ir as pritarsiu tokia nemadangi ir nemaloni. Amzinai akis varto. Pries tai buvo irgi tamsiais plaukais, bet labai mandagi visada su sypsena.
Merginos, o Jus dar einate degintis kai dirba ta Agata?? nei aš nei mano draugės ten nebeina kai pamato jog ji dirba, nes nu siaubas... toks jausmas jog ateini trugdyti Poniai mega madmuazel. kazkada kai jos paklausiau, ar ja cia kazkas vercia per prievarta dirbti, ar kas jai negerai, tai ji pasake: as tiesiog tokia esu, daug kam nemandagi atrodau. sakau, tai Jūs darykite išvadas, nes aš tai pas Jus daugiau neisiu degintis. o ji sako: tai ir neeikit. va čia tai metų Darbuotoja galvoju???????? bet užtat jos pamaininkė labai faina, maloni, kaip ir kitų solisun darbuotojos.
Solisun darbuotoja
2021-09-15 23:01:18 IP 2i2426im
Aš labai noriu pagirti šią įmonę. Skaičiau, kad nemokami pinigėliai išeinant. Visiškas MITAS! Darbuotojoms yra viskas sumokama. Yra paskatinimas už gerą darbą užsidirbti. Darbo sąlygos yra tobulos. Puiki aplinka, švarus darbas ir išklausomi poreikiai iš vadovų pusės. Buvo paminėta, kad Personalo Vadovė Rasa yra nesąžiningas žmogus. Visu pirmiausia, reikia žiūrėti, ar darbuotojas pats stengiasi puikiai atlikti darbą. Rasa yra visame kame puikus žmogus, kuri visada rūpinasi darbuotojų gerovę ir kuri visada padės rasti geriausią sprendimą, kad būtų lanksčios darbo sąlygos. Lempos visada yra pakeičiamos naujai, kai išdega nustatytas valandų skaičius. Labai džiaugiuosi, kad esu šios įmonės dalimi!
Viktorija 2021-07-29 22:06:41
O wow ta pati situacija!!! Cia yra kazkas baisaus. Nu nieko. Bus skundai. Atsibodo ji jau su savo muzikisku elgesiu! Chame isvis! Kolege laabai maloni! As tokios, , darbuotojos" nelaikyciau. Bet nieko, reik ragus aplauzyt o tai ziuriu labai virsinike jaucias, lyg i svecius butum atejes.
Agata 2021-05-03 18:06:52
Labai dažnai lankausi justiniškių norfoje esančiame solisun ir esu pakraupusi darbuotoja trumpais juodais plaukais. Mergina nuolat kalba telefonu, taip pat dažnai ateina vaikinas palaikyti kompanijos, kuris stovi atsirėmęs į priekystalį atkišęs užpakalį ir nesivargina pasitraukti. Žiūri įvairias rusiškas laidas, kurių neišjungia atėjus klientui ir kurias girdi viso seanso metu grojant muzikai. Mergina kalba labai nepagarbiai, visiškai nesiskaito su klientais. Pavyzdžiui, atėjusi atidariau duris ir norėjau jas atgal uždaryti, o man šaukia “nu taigi neuždarinėkit durų”, nors prieš ateinant buvo uždarytos. Iš pradžių nenorėjau rašyti atsiliepimo, bet kai lankaisi soliariume du kartus per savaitę, o į tave visą laiką žvairuoja darbuotoja ir yra nepatenkinta, kad tu čia atėjai ir nutraukei pokalbį, ar sutrukdei užkėlus kojas ant stalo žiurėti laidą ir valgyti, tai... Ir, kiek žinau, kaukės yra privalomos, ši mergina, matyt, apie tai nežino. Galbūt ir soliariumai yra nedezinfekuojami dirbant tokiai “gerai darbuotojai”? Ši mergina dirbo balandžio 30 d.vakare, kartais ten būna kita mergina juodais plaukais, kuri yra labai maloni, galbūt galėtų kolegę pamokinti elementariausių dalykų? :) nes pamačius surauktą veidą ir nepagarbų elgesį, norisi apsisukti ir išeiti.
Gegužės 31diena Vilniaus akropolyje 13 valanda apsilankiau solisun. Nuėjau į 7 kabina. Lempos perdegino mano veida, o kūni lempos neveikia, veidaa stipriai apdegė nors ijungiau vesinima, o kūnui net šalta buvo, tai buvo labai nemalonu pinigus išleisti ir negauti kokybiškos paslaugos, pasakiau darbuotojai ši atsakė jog pakeitė lempas veido todėl stipriai degino, bet dėl to kad kūno lempos realiai neveikė nieko neatsakė, tik rekomendavo eiti į kita, nebūčiau supykysi jei būtu pasiūliusi nuolaida, dabar likau su nudegintu veidu ir be kūno įdėgio. Lankausi dažnai Solisun, bet labai stipriai nuvylė
Visad lankiausi solisun akropolyje, ten dirbantis personalas puikus, puikiai dirba. Per karantina pradėjau lankytis justiniskiu prekybos centre esanciame solisun, nes arciau namu. Nepalyginamai skiriasi aptarnavimas, jei tai galima vadinti aptarnavimu. Siandien 2021-05-03 atejau i justiniskiu solisun, tarp 13-14val, dirbo mergina tamsiais plaukais. Mergina jau ne pirma kart kalba telefonu aptarnaudama klientus, graza atmete rudais centais, ir tai, per mazai. Numetusi suma, kiek truko, toliau nuejo kalbeti telefonu. Jei jums rupi jusu klientai, ir kad jie griztu, susirupinkite aptarnavimu, nes as nesiruosiu grizti ten. Baisu.
Gabrielė Mauručaitė
2021-01-06 18:00:04 IP 2e7r3mc8
Atejau pasideginti 17.51 h.Dirbanti mergina pasakė, kad šiuo metu jai yra 20minuciu pertrauka, per kuria dezinfekuoja patalpa, paklausiau ar galiu ateiti uz 20minuciu, ji pasake, kad pati eis pasideginti, ir kad galiu ateiti uz 40minuciu.Tai butu 18.40, eiciau degintis 15min, ir per 5 min tureciau speti apsirengti ir iseiti ? Labai nemandagus bendravimas, visiskai nesiskaito su klientu.Arba as kazko nesuprantu, arba cia taip atlieka darba ? Ne klientas pirmas ?
Lankiausi Justiniškių solisun, nezinau kas su jusu aptarnaujanciu personalu, bet jis siaubingas. Paklausus informacijos kuo skiriasi stipresne ir silpnesne kabina informacijos visiskai nesuzinojau, tik buvo akiplesiskai atsakyta kad tuom ir skiriasi kad stipresne ir silpnesne, zodziu baisu
Visad lankausi solisun justiniskese, vien del konsultantes. Labai dziaugiuosi ir dekoju, kad pas jus dirba tokia sauni mergaite juodais plaukais. 2020.05.31 ji dirbo, gaila nezinau jos vardo.
tokia sauni mergina, ji man viska parode, paaiskino. vienas malonumas eiti ten degintis, kai taip vertina klienta.Aciu.:)
darbuotoja Agota siaubinga, vietoj to kad valyt soliariumus atydziau, maivosi pries kamera
Šiauliai, Akropolis. Siaubinga nepagarba klientui, žmogaus laikui. Prieššventinės dienos, visi skuba ir soliariumo administratorė TIKRAI neturėtų taip ŠVAISTYTI svetimo laiko!
Užbėgau 14:30, buvau informuota, kad turėčiau laukti 30 minučių. Paklausiau, ar galiu ateiti 15:00, atsakymas: geriau 15:05. Ok, laukiu. 15:05 grįžtu. Administratorė lyg niekur nieko praneša, kad galiu sėsti ir laukti dar bent 20 minučių. Dar galiu eiti į kitą soliariumą. Dar galiu pavartyti žurnalą. Tiesiog super! Pusvalandį laukiau, kad galėčiau dar palaukti.
Ne kiekvienas turi tiek laisvų pusvalandžių. Ne kiekvienas savo laisvus pusvalandžius nori skirti laukimui prie soliariumo. Ir NE, aš neturiu suprasti, kad mano laikas švaistomas, nes kita klientė pavėlavo. Turbūt pavėlavusioji turėtų sėdėti ir vartyti žurnalą arba eiti į kitą soliariumą, o ne aš, atėjusi sutartu laiku. Bet.. pasak administratorės, “ką aš dabar padarysiu, klientė jau deginasi”...
Iseidami galit pamirst apie ismoketus pinigus kur atidirbot
Dažniausiai lankausi solisun salone esančiame netoli Holiday Inn. Esu visiškai nusivylusi soliariumu kokybe, nes atrodo, kad lempos visiskai nekeiciamos. Kodel soliariumu kainos kyla, bet kokybe ne? kodel atsiradus naujam soliariumui i ji nuejus idegis matosi iskart, bet jei tenka nueiti i kita kazkuria kabina (12-15minuciu), net po trecio karto nieko nesimato (jusu brangiausi kremai taip pat naudojami)? Suteikit kokybiskesnes paslaugas uz kurias yra mokami nemazi pinigai, aciu.
Uzejau i esanti vokeciu g. solisun (06.09) dirbo sviesi mergina trumpais plaukais apranga merginos tai buvo kazkas tokio ohooohooo, ar vadovai neziuri kaip rengiasi ju merginos ? kita karta gal nuoga ateis ? Galejau net pasakyt kokios spalvos apatiniai, apie aptarnavima isvys tyliu...
Sveiki, noriu pagirti Lazdynų (erfurto g. 30, Vilniuje) mergaites. Bendravimas nuostabus! Viską detaliai paaiškina, partaria, kokius kremukus geriau naudoti mano tipo odai. Esu jau ilgametė Jūsų tinklo klientė ir visada ėjau ir eisiu tik į šį saloną! Mandagesnio mergaičių bendravimo ir atsidavimo šiam darbui, daugiau neteko matyti. Ačiū Jums, panos :)
Nemegstu rasyt skundu, bet kadangi asmeniskai man tai ne pirmas kartas, ir dar draugei panasiai.tai nutariau parsyti, kad darytumete isvadas.
Taigi-Lazdynai.erfurto gatve.
Vakar, vakarop uzbegau i soliariuma.12-19
Pamacius mane, kad persirauke brunete, mat su drauge sumaisiau plepeti...nu galvoju pratylesiu.sakau i 1 -15min.7-50.eik.!!!!
Ei palauk, koks eik????
Ok.pratylejau vel.
Po 8min supratau kad svylu...ar buvo sunku pasakyti kad naujos lempos??? (siandien suzinojau is drauges!!!!!, ne is darbuotojos.)jokio pasiulymo abonenentui.
Isejus is soliariumo, ir pamacius kaip linksmai bendrauja su drauge, ir su patycia tau i veida ziuri vos sulaikiau pykti.na juk Kaledu metas.
Nei paaiskinimo, nei pasiulymo abonentui, nei kremui+savijauta mano liko-mazdaug ko cia atejai ir trukdai plepeti.
Naktis bemiege, nes realiai susvilau.
Ar sunku paaiskinti kad naujos lempos?????
Ar klientas turi zinoti??????
Ar lazdynu soliariume draugiu priemimo punktas????
Pasipasakojus draugei, isgirstu-o man su sita panele taip buvo-ileido i soliariuma.neijunge.ir isejo su drauge rukyti!!!!!
Tai palaukit, Jus mokat uz kavytes pagerima su draugemis ir parukyma ar uz darba ir informacijos suteikima????????
Katik 2018.09.16 apie 21.15 buva Vilniaus akropolio solisune. Rudaplauke darbuotoja tiesiog siaubingai bendravo. Kaip zemiau jau kazkas minejo, varte akis, LABAI pasaipiai bendravo. Paklausus kiek minuciu i 9 kabina galima, atreze, kad kiek noriu. Po to kai pasakiau, kad 12min noriu, pasaipiai atsake, kad per maza suma duodu. Tuomet sakau na 5 gal 8. Ji man atreze piktai kad 5 "cia is vis nesamone". Va 9eur duodi tai eik 9min. Siaubinga darbuotoja, tas jos zvilgsnis, lyg nekestu viso pasaulio. Dar ir guma kramto kaip arklys prie klientu. Zodziu daugiau kojos nekelsiu i akropolio solisun. Po tokio bendravimo nuotaika dingo visam vakarui.
Šiandien, birželio 13-ta buvau Solisun soliarume Pilaitėje (Priegliaus g.), pirmą kartą savo gyvenime.
Noriu pasakyti, kad panelė, kuri mane aptarnavo buvo ypatingai maloni! Nu tiesiog didžiulis PLIUSAS šiam salonui.
Esu labai dėkingas už informaciją, kurią man suteikė - tobulas pirmas kartas, geriau nei galėjau įsivaizduoti!
Ačiū labai tai merginai, kuri dirbo į vakarą. Viskas super - rekomenduoju!
Noriu padėkoti T. Ševčenkos g., Vilniuje, dirbančioms mergaitėms. Labai maloniai aptarnauja, visada šypsosi, nors matau kad srautai dideli ir Klienčių pilnas salonas, tačiau visada skiria laiko, pataria paaiškina. Ypatingai didelį dėkingumą jaučiu darbuotojai Ingai. Matosi, kad Žmogus į darbą ir į Klientą žiūri ne vien tik kaip pinigų šaltinį. Toks atsidavimas darbui ir nuolatinis pozityvumas labai paperka. Visada maloniai aptarnauja ir pataria, o kartais net ir dviratį pasaugoja. Pagarba. Rekomenduoju visiems užsukti.
LLL 2018-05-11 17:52:47
Jūs gal savo Vilniaus Akropolio merginas bent elementarios kultūros pagrindú pamokykit, o ypatingai juodaplaukę, vardas berods Ramunė. Nuo lada klientas yra “tujinamas”? Laba, ko nori, tu, užeik...čia normalus bendravimas? Mergaitė tegu knygú geriau paskaito, o ne dažosi darbe, kikena ir tujina klientus. Fui.
Klausykite, ko Jūs norite: tokioms kaip joms, toks darbas svajonių ir skaito prestižinių-gi degintis gali nemokamai. Man, su aukštuoju išsilavinimu, toleruotinas net valytojos darbas, jei ji savo “vistoje”, o jos, būtent Akropolyje - Vilniuje-atsiprašau už išsireiškimą, tiek apranga tiek savo gausa keiksmažodžių prostitutes prakenkia
Buvau Solisun Akropolyje (Vilniuje) ką tik tai. 20018.05.25 kadangi daug žmonių dirbo kelios (gal 3-ys merginos). Labai nemaloniai tarpusavyje kalbėjo cvartodamos necencurinius židžius. Kai vieną nutariau “pamandaginti” atsiprašė-išeinant kitos dar “riebiau” pradėjo leksikoną valdyti, nesvarbu, kad sėdėjo vyras su nepilnamečiu vaiku. Pakraupusi. Padistengsiu, kad sužinotų kuo daugiau žmonių, kokias be kultūros išsilavinimo, nuo gatvės paneles priima dirbti. Turbūt per lovas, kad yokiuos apgailėtinus darbus, gauna.......
Esu gan kantri, bet šį kartą neištvėriau. Prieš pora dienų lankiausi Klaipėdos akropolio Solisun. Ir likau apgauta darbuotojos šviesiais iki pečių kirptais plaukais, vardo neprisimenu. Abonento kortelėje turėjau likutį 5, 75 EUR., už soliariumą turėjau sumokėti 5, 70 EUR. Bet darbuotoja paprašė dar 4 EUR. Per aparatą braukė ir mano ir iš stalčiaus ištraukta kortele ?!!! Paklausus, kodėl keturi eur., atsakė, jog mažas likutis kortelėje. Nors prieš porą dienų jos kolėgė buvo informavusi, jog liko 5, 75 EUR. Kažkaip negražu klientus apvaginėti merginos :/ O apie BIG'o Solisun iš vis patyliu. Merginos pasisveikinti dar sugeba, bet aptarnauja be šypsenos, susiraukusios, soliarumai pastoviai nenuvalyti arba pavalyti ant greičio, kur kliuvo kur nekliuvo.
Solisun Klientė
2018-04-16 15:31:59 IP 2e7r3r6k
2018.04.16 dieną lankiausi Vilniaus Akropolio, , Solisun’’. Dirbanti mergina buvo labai nepatenkinta ir arogantiška -, , vartė akis’’ kai buvo užduodami klausimai apie soliariumus, žiovavo tiesiai prieš veidą, atsakinėjo į klausimus nemandagiai, vaidino nežinia ką. Pasijaučiau tikrai ne kaip. Esu pasibaisėjusi tokiu aptarnaujančiu personalu.
Labai nepatiko mergaitės elgesys, kuri dirba prie ukmergės maximos.pradėjo nepatenkinta aiškinti kaip man aliekuku teptis aš aišku atsiprašiau jog truputi, papuolė ant grindų seip prieš ieinant kitai klientei reikia išvalyti ir grindys, o ne tik soliariumo vidų, nes kojom basom ir ant plytelių atsistoja klientai :- (
Manau kai kuriom merginom dirbanciom Vilniaus Akropolyje, reiktu nepersistengti vaidinti didziausias pasaulio grazuoles ir bent jau ismokti nevartyti savo akyciu akivaizdziai su nepasitenkinimu. Sekmes.
Laba diena, šiandien apie 13:10, kartu su vyru apsilankėme viename iš Jūsų soliariumu, kuris randasi Fabijoniškių 2. g. ir likome pasibjaurėje, visu pirma abu du soliariumai buvo su perdegusiuom lempom ir kas dar bjauriau, buvo ne išvalyta ir apčiupinėta visa kabina gulimam soliariume. Aš moku už Jūsų paslaugas, tai būkite malonus suteikti jas tinkamai.
Dažnai lankausi T. Ševčenkos esančiame soliariume. Iš tiesų 3 kabina stovimo soliariumo yra kažkokia katastrofa. Ypač kai darbuotojos kaskart tvirtina, kad visos kabinos yra vienodos. Ten nei muzika negroja, nei mygtukai veikia, plius ventiliatorius taip garsiai ūžia, kad, rodos, tuoj užkris ant galvos. Jokio komforto jausmo, kai moki pinigus už paslaugą ir ji yra nekokybiška.
Norėčiau atkreipti dėmesį į soliariumą, esantį Lazdynuose, Erfurto g. 30. Šiandien, 2015 m. gruodžio 12 dieną, jame lankiausi jau penktą kartą - iki šiol viskas (tiek darbuotojos buvo paslaugios ir malonios, tiek aparatas veikdavo) būdavo puiku. Deja, penktąjį kartą teko labai apmaudžiai nusivilti, nes ties 2 buvimo aparate minute (aš užsisakiau 7 min.) jis tiesiog išsijungė. Apie tai pranešus darbuotojai, ji tiesiai šviesiai mane užsipuolė, kad aš ten buvau apie 20 min., ir tai neva reiškia, jog ir aparatu pasinaudojau iki galo. Jai buvo pasakyta, kad pries naudodamasi apratu tepiausi kūną kremu, žinoma, dar ir rengiausi, o visa tai užtrunka. Tačiau ji toliau kartojo tą patį ir akivaizdžiai leido man suprasti mananti, kad aš čia kažką bandau apgauti! Žinoma, kaip Solisun soliariumų tinklo klientė, aš pasijutau be galo pažeminta! Maža to, kad patyriau nepatogumų dėl to, kad negalėjau pasinaudoti reikalingomis paslaugomis, be to, privalėjau jų ieškoti kitoje vietoje (šiame soliariume veikia tik gulimi aparatai, o kiti sugedę), tai dar buvau pažeminta kaip žmogus, patyriau labai didelį stresą. Vietoj laukto atsiprašymo už sukeltus nepatogumus. Žinoma, pinigus darbuotoja grąžino, tačiau jos elgesys buvo labai netinkamas ir atstumiantis. Taigi galimiems klientams nuoširdžiai patariu aplenkti šią vietą iš tolo, o vadovybei - imtis būtinų sprendimų ją keisti (nupirkti naujus veikiančius apparatus, apmokyti darbuotojus elementarios etikos).
Esi pasipiktinusi soliarumu seiminiskiu g, administratore pasiputus, ejau 9min o gavau tik 8 kazkodel??? purskikliai neveikia, siaubas...
esu pasibaisėjusi Fabijoniškių gatvėje dirbančiomis merginomis. Kiek tenka apsilankyti - tiek jokio bendravimo su klientu. Paprašius paaiškinti apie soliariumus ir jų skirtumus - numota ranka į stovą "susiprast pačiai", pasakius kabinos numerį nepraneša ar jau galima eiti ar ne. Būtų gerai atkreipti į tai dėmesį
2013m. Birželio mėn. 16 dieną atvykusi į SOLISUN studiją esančią Vokiečių g. 12. labai nustebau jog studija buvo užrakinta, nors viduje degė šviesos ir grojo muzika. Iš pradžių pamaniau jog pietų pertraukėlė, nors nei ant durų nei ant vitrinų neradau jokio įspėjamojo lapo apie studijos nedarbą, pralaukiau 40 minučių tikėdamasi paaiškinimo. Su manim laukė dar kelios moterys, išėjau taip ir nesulaukusi kol atsidarys.
Tikrai nesitikejau, kad vyks tokie dalykai. Atejus, mergina/administratore pasitiko apsupta burio savo draugiu, su kuriom linksmai klegejo. Viskas yra gerai, bet ar uzsikalbejimas, ar samoningas tikslas buvo apgavyste? Gavau maziau minuciu nei kad sumokejau, mergaite linksmai atsake, kad as ne taip suprantu ''ka rodo sistema''. Na... Sekmes...

Granata
SALONAMS.EU, Grožio salonų įranga ir baldai

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; baldai (gamyba); baldai (prekyba); medicininė įranga; pramonės įrengimai; prekybos įranga; spa centrai.
Parduotuvė Vilniuje: V. Pietario g. 8, Vilnius LT-03125 Parduotuvė Kaune: A.Mickevičiaus g. 27, Kaunas LT-44245 UAB “Granata” - tai profesionalų komanda, kuri gali pasiūlyti grožio meistrams Lietuvoje alternatyvias bei pigesnes kainas įrankiams bei baldams Jūsų grožio salonams, kosmetologijos kabinetams...
Labory
Kosmetologų įranga Nr.1 Lietuvoje

Adresas: Vytenio g. 48-416, LT-03229 Vilnius.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; baldai (gamyba); baldai (prekyba); kosmetika, parfumerija; medicininė įranga; pramonės įrengimai; prekybos įranga; spa centrai.
Mūsų komanda nuolat stebi kosmetologų įrangos pokyčius, tendencijas ir madas, todėl mes prekiaujame naujausia kosmetologijų įranga, dermatologijos, kūno estetikos, nechirurginės veido ir kūno terapijos srities prietaisais bei technologijomis. Juk aparatinė kosmetologija nuolat populiarėjanti grožio priežiūros ir...

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Perliukas
Adresas: Šviesos g. 11, Šilagalio k., LT-36220 Panevėžio r.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; baldai (prekyba); kita veikla; kosmetika, parfumerija.
APIE MUS Žinant kokia yra didelė grožio prekių pasiūla ir įmonių gausa, mes Kosmetologams.lt įkūrėme patys susidurdami su sunkumais ieškant prekių vis skirtinguose puslapiuose. Mūsų tikslas yra pasiūlyti klientams visas prekes vienoje vietoje su ypač detalia konsultacija. Laikui bėgant savo patirtmi ir klientų dėka...
SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras – tai iškirtinai specializuotas plastinės ir estetinės chirurgijos centras, kur Jūsų laukia profesionali komanda, teikianti įvairiapusišką pagalbą sveikatos ir estetikos bei grožio klausimais. Per metus SV plastinės chirurgijos centre atliekama apie 1000 plastinių operacijų ir...

Su degalų krize susidūrusi JK mobilizuoja kariuomenę
Su degalų krize susidūrusi JK mobilizuoja kariuomenę 09-28 21:54
Didžioji Britanija pirmadienį įvedė kariuomenės parengtį, ieškodama būdų įveikti neslopstančią paniško pirkimo sukeltą degalų krizę, kai dėl benzinvežių vairuotojų trūkumo išseko degalinių atsargos.
Dujų kainos Europoje pirmąkart perkopė 1.000 USD už tūkstantį kubinių metrų ribą 09-28 21:36
Nyderlandų dujų skirstymo centre TTF dujų neatidėliotinų sandorių ("spot") su artimiausiu pristatymo terminu spalio mėnesį kaina priartėjo prie 1.030 JAV dolerių už 1.000 kubinių metrų, skelbia...
Miškų urėdijoms siūloma didinti medienos mokestį, pusė jo atitektų savivaldai
Miškų urėdijoms siūloma didinti medienos mokestį, pusė jo atitektų savivaldai 09-28 21:19
Miškų urėdijoms siūloma didinti medienos mokestį ir dalį įplaukų iš jo atiduoti savivaldai.

Ką reiktų daryti su Vilniaus oro uostu?

AIG 57,03 +4,05%
Moody's 368,20 -2,14%