Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Solidus kodas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Solidus kodas

Atsiliepimai apie Solidus kodas, UAB

Solidūs sprendimai - solidžiam verslui.
Etransport Ko gero pigiausias taksi Lietuvoje! Etransport 86 111 1 111
Parašyk savo nuomonę apie Solidus kodas, UAB

Apie šią įmonę galiu pasakyti tik gerus žodžius. Nuo pat pirmų bendravimo akimirkų dėl tinklapio sukūrimo, jautėsi profesionalumas, mandagumas ir konkretus išaiškinimas. Visada atrašo greitai ir maloniai, atsako į visus klausimus. Sukūrė tinklapį open cart variklio pagrindu, esame patenkinti. Taip pat integravo tiekėjus ir po šiai dienai atsako į visus klausimus ir patvarko tinklapį pagal mūsų pageidavimus. Kainos nesikandžioja, nors šiais laikais šioje srityje svarbiausiai patikimumas ir greitas darbų atlikimas, ką būtent ir pateisino šį įmonė. Pačioje pradžioje patys truputį dėl darbų gausos neturėjome laiko įkelti savo tekstus ir modifikacijas į tinklapį, bet įmonė kantriai laukė ir dar leido mokėti dalimis, po tinklapio sukūrimo... Šito tai tikrai nemanau, kad rasite. Ačiū šiai komandai, esame tikri, kad ir ateityje jie padės visais klausimas (nes beveik visus jau išsprendė ir taip, pvz. integravo lizingo paslaugos galimybę nemokamai) ir tikrai rekomenduosime jus kitiems.
Esam patenkinti paslaugomis. Dirba greitai ir profesionaliai. Taip pat padeda patarimais kaip ką geriau padaryti. Konsultuoja ir atlieka korekcijas po projekto pridavimo ir atsiskaitymo. Produktas: www.diabetas24.lt
esu labai patenkintas paslaugomis, kai darbai buvo baigti UAB Solidus kodas atliko savo darba geriau nei tikėjausi kad bus padaryti, man patinka, ačiū jums UAB Solidus kodas
Puikiai dirbanti komanda!
Mūsų įmonės patirtis su UAB Solidus kodas daugiau nei pozityvus. Kadangi turime su kuo palyginti, pagrindines šios įmonės stiprybes įvardinčiau: malonus ir ypatingai greitas aptarnavimas, kokybiškai atliekami užsakyti darbai, terminų laikymasis. Beveik galutinio produkto įvertinimą galite padaryti patys apsilankę UAB Solidaus kodo sukūrtoje mūsų e.parduotuvėje www.prosport.lt.
2016 metais užsisakėme individualaus dizaino svetainės paslaugą iš programuotojo V. Šaulio (kitaip UAB Solidus kodas). Nesenai aptikome, kad šis programuotojas sukontaktavo su mūsų konkurentais ir sukūrė analogišką, beveik identiško dizaino svetainę (mūsų ir ekspertų nuomone, mūsų svetainės adaptuotą versiją).Puslapiai: www.balticbrows.com ir plagijatas www.liucijapmu.com. Šiuo metu vyksta ikiteisminis procesas dėl autorinių teisių pažeidimo, buvo kreiptąsi į antstolius, konstatuotos faktines aplinkybes, taip pat advokatai išsiuntė pretenziją šiam programuotojui, kuris pateikė absurdiškus, neįtikinančius atsakymus bei pasižadėjo "taisyti". Pasiteisinimas, kad veiklų panašumas lėmė ir dizaino panašumą, tačiau konkurentas nevykdo tokios veiklos kaip vykdome mes, tik bandydamas kopijuoti - tikisi, kad galės vykdyti. Mūsų svetainė buvo perduota kompetetingai įmonei, kuri atliko svetainės ekspertizę, pasirodo, palikta daugybė klaidų, spragų. Be to, viena dalis svetainės taip ir nebuvo pabaigta, kad funkcionuotų tinkamai. Pasidomėjus labiau šiuo programuotoju, gavome itin neigiamus atsiliepimus iš buvusios darbovietės. Atidžiai rinkitės su kuo dirbsite, nes skirsite laiko daug, o atsiranda tokių žmonių, kuriems rūpi tik greiti pinigai.

Sales partners
TEXUS | Interneto svetainių kūrimas

Adresas: Užupio g. 30, LT-01203 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Šiuolaikiškų interneto svetainių kūrimas Dirbame nuo 2007m., turime ~1000 klientų. Interneto svetaines kuriame pagal šiuolaikinių svetainių standartus, orientuojamės, kad jos būtų patogios, tinkamai reprezentuotų Jūsų įmonę, būtų tvarkingai suprogramuotos. Labai svarbu ne tik pati interneto svetainė, bet ir jos...
CZAR Intelligence
Caesar7 - unikalios el. parduotuvės, programėlės

Adresas: Vinco Kudirkos g. 5A, LT-03105 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos.
CZAR Intelligence paslaugos Unikalių elektroninių parduotuvių kūrimas Unikalių programėlių kūrimas (Android, iOS) Unikalių programų kūrimas (Windows, macOS, Linux) Bendros programavimo paslaugos (Python, PHP, Front-end) Sudėtingesnių, unikalių internetinių svetainių kūrimas Unikalaus dizaino kūrimas el...
Misija - verslas
Meevly.com | Kokybiški internetiniai sprendimai

Adresas: Europos pr. 91-212, LT-46334 Kaunas.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Misija - verslas komanda puikiai išmano savo darbą ir specializuojasi Reprezentacinės svetainės. Kokybiškų, išskirtinių, unikalaus dizaino ir didelės greitaveikos interneto tinklalapių kūrimas, talpinimas, priežiūra Elektroninės parduotuvės Programavimo paslaugos Nestandartiniai sprendimai - sistemų integracijos...
Starflix Vilnius
Getspace

Adresas: Jogailos g. 11-4a, LT-01116 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Apie getspace Nematantys ribų. Mes žvelgiame toliau nei kiti. Ir tam įrodyti mums nereikėjo išrasti raketos – užteko sukurti Getspace – platformą, kuri akimirksniu pakeičia vartotojo patirtį. Į pažangesnę, patogesnę, priimtinesnę. Kaip? Leidžiant derinti skirtingas paslaugas ir gauti būtent tai, ko jau seniai...
Seohelis
"Reklamos agentūra Whatabout"

Adresas: Laisvės al. 59, LT-44305 Kaunas.
Veiklos sritys: seo paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos.
Sertifikuota Google partnerė Lietuvoje UAB “SEOHelis” turi vieną tikslą – užtikrinti profesionalių internetinės reklamos paslaugų teikimą savo klientams Lietuvoje ir už jos ribų (pvz. Baltijos ir Skandinavijos šalyse, Lenkijoje, Jungtinėje Karalystėje, JAV ir kitose). Aukšti įmonės standartai lemia, kad ypatingas...

Pernai partijos gavo per 8,5 mln. pajamų, turtingiausi buvo socialdemokratai
Pernai partijos gavo per 8,5 mln. pajamų, turtingiausi buvo socialdemokratai 03-29 18:55
Pernai per dvidešimt politinių partijų gavo daugiau kaip 8,5 mln. Eur pajamų, storiausią biudžetą turėjo opozicinė Lietuvos socialdemokratų partija, rodo Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK)...
Sveikatos apsaugos ministras apribojo ir respiratorių bei vienkartinių pirštinių pardavimą 03-29 18:14
Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga papildė sprendimą, kuriuo ribojamas apsaugos priemonių ir dezinfekcinio skysčio pardavimas per karantiną.
Į Europos ūkius nebeatvyksta sezoniniai darbuotojai – ragina gyventojus vykti į kaimus 03-29 17:38
Europos šalys tūkstančius darbuotojų, negalinčių dirbti karantino metu, ragina padėti vietiniams ūkininkams – jie nesulaukia sezoninių darbuotojų, įprastai atvykstančių iš kitų šalių.

Ar dėl korona viruso Jūsų pajamos sumažėjo?

Procter & Gamble 110,17 +2,60%