Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Džesklauda, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Džesklauda

Atsiliepimai apie Džesklauda, UAB

Viešbutis "Sofijos Rezidencija"

Gero ir romantiško poilsio!
Kauno GRŪDA
Parašyk savo nuomonę apie Džesklauda, UAB

Iš mažų minusėlių galima paminėti nebent tai, kad baseine vėsokas vanduo ir į jį nueiti reikia per restoraną, tačiau kadangi viešnagės metu jis buvo tuščias, tai kažkokių didelių neigiamų emocijų nesukėlė. Bet apskritai žiūrint pliusų daugiau nei minusų, aptarnaujantis personalas malonus, kambariuose švaru, interjeras taip pat įdomus. Apsilankymą vertinam 8.5/10.
Šios rezidencijos pliusas aptarnaujantis personalas, malonus, paslaugus na ir maitinimas, daugiau net nežinau. Kambary buvo nemalonus kvapas, chalatai kaip šimta metu nešioti su senienos kvapeliu. Vonios (kartu su tualetu) kambario duris buvo slenkančios (kaip nuimtos nuo spintos) vos buvo galima uždaryti ir pilnai neuždaromos.Dušo grindis taip ir nesupratome ar tokios neišvalytos ar tokios nutrintos. Pagalvėlės ant sofos šimta metu neskalbtos arba taip nuskalbtos kad net nemalonu prisiliesti. Procedūrų higiena reikėtu rimtai užsiimti, vienas klientas po kito ir juokios asmens higienos PVZ Kapsule- jeigu vienas klientas išeina reikėtu išvalyti ir naudoti med servetėles (kaip masažo kabinete) Baseino teritorijoje tamsu, į baseiną reikia eiti per restoraną. Klasikinis masažas labai geras, bet ten atskiros patalpos ir aišku ten jau švara.
Jūratė ir Donatas
2019-07-24 09:37:07 IP 2df3fcna
Labai viskas puikiai. Atvykome viesnagei liepos 23d. Mus aptarnavo moteris sviesiais plaukais (vardo nz). Ji labai puiki administratore, 10 balu is 10! Ir siaip viskas tikrai patiko, ko tikejomes ta ir gavome. Rekomenduosiu.
Pasisekė, kad taip ir neteko apsilankyti. Kadangi savaitgaliai buvo užrezervuoti nnus prendem atvykti darbo dienomis, menesi prieš tai uzsirezervavom palsugas ir kambarius pirma karta diena prieš atvykstant praneše, kad musų užrezeruotų paslaugų nebus. OK. Perkelėm laiką kitam mėnesiui ir sekantį taip pat pranešė tą patį... tik jau beveik naktį prieš atvykstant į viešbutį. Ir abu kartus išssiprašinėjom iš darbo.

Kas per darbuotojai? jei nesugeba elementaraus dalyko pranešti....

Turiu pasakyti, kad buvo ir gerų dalykų: kai tyčiojosi, iš mūsų, kaip klientų, buvo labai mandagus.
Atvykes su drauge i “Sofijos rezidencija” vienai nakciai jau pats pirmas ispudis nebuvo geras. Pirmiausiai ieje i viesbuti sklido nemalonus kvapas, “administratore” ar kaip mergaite pavadinti butu galima prieme maloniai, kodel rasau “pavadinti butu galima”, nes ji viesbutyje atliko visas pareigas (administratore, padaveja, reikiamu daiktu papildytoja, masazuotoja ir t.t vienas asmuo visame viesbutyje, kuris vos suspeja aptarnauti klientus. Ieja i kambari, erdve mazesne nei per nuotraukas, halatai spintoje buvo pakabinti, taciau suplyse ir atrode neisvalyti, pro langa vaizdas buvo i sena kazkoki nama, vienas ranksluostis didelis, taciau ir tai atrode, kad neisplautas... Atejome i “restorana” pavakarieniauti uz papildoma mokestis, joks MENIU nebuvo duotas, tiesiog atnese kiaulienos kepsni su bulvemis ir salotomis + desertas ir arbata... Iejo i musu kupona dar ir SPA VIP baseinas su saunomis. Einant i baseina turi su halatais perreiti per visa restorana, kai zmones valgo, ieja i baseino ardve buvo slapia ir slidi, baseino vanduo buvo labai saltas, niekas neperspejo, kad taip bus slidu (mazi vaikai ar net suauge gali labai stipriai susizaloti)! Buvo dvi pirtys taciau viena nelabai veike, atejus ta pati mergaite bande kazka taisyti.. Baisu, kad tokios kainos, o teikiamos paslaugos toli nuo realybes! Noriu, kad visi matytu mano komentara ir butu labai gaila, jei istryntumete, bet ka parasiau viskas yra tiesa
Labai gaila, kad taip ir neteko apsilankyti pas Jus dėl to, kad visi norimi savaitgaliai buvo užimti. O pasibagus kelialapiui buvau atmestas. Nors prieš tai skambinant klausiau darbuotojų ar nieko blogo jeigu kreipsiuos po kupono pabaigos? Atsakymas buvo tikrai nieko tokio, kadangi norimos dienos užimtos.

Per paskutinį pokalbį iš darbuotojos sulaukiau pasakymo, kad Jūsų kaltė, kad nespėjot, reikėjo registruotis darbo dienom.
Aš darbo dienom negaliu ir ne klientas kaltas, kad pas Jus eilės 3 mėnesiam į priekį.

Klausimas ar save gerbiančiam viešbučiui (ar kaip Jus save vadinat rezidencijai) yra aktualiau tos kelios savaitės vėlavimo ar geras kliento atsiliepimas ir savo vardas?
Šiuo atveju net nepavadinčiau to vėlavimu, nes aš žinojau, kad kuponą turiu ir bandžiau tikslingai jį išnaudot, buvau susisiekes ir norėjau užsiregistruot.

Pirmą kartą susidūriau su tokia situacija, visi prieš tai buve viešbučiai geranoriškai sutikdavo priimti po kupono galiojimo, kadangi patys supranta kokios eilės ir nevisi gali atvykti darbo dienom ar suplanuoti savaitgalį po 3 mėnesių.
Pirma syki, bet nepabijosiu duoti neigiama atsiliepima. Sofijos rezidencija Tikrai patiko mums savo isvaizda, viskas graziai, jaukiai irengta, bet aptarnavimas klaikus... Buvome Su dviem mazais vaikuciais, uzsisakeme dienos pietus, be musu valge dar 2 staliukai, dirbo 2 padavejos, musiske nese dienos pietu sriuba Apie 1, 5 h, atnesus pamirso atnesti saukstus, pratylejome, taciau, Kai vyras paprase saskaitos Ir padejo atsiskaityti pinigus, padaveja ju iskarto nepaeme, o atejus Kai pasakem paimti pinigus pasake kad turbut cia ne jai Mes Sakem del saskaitos :))) zodziu vietoi to, kad pasakyt kad tarkim suklydo, Ji is musu bande padaryti durnelius, it jau issakius kritika atejo Kita padaveja, manau tokiu zmoniu negalima prileisti aptarnauti, graudu !!! Tikrai negrisim Ir kitiems nerekomenduosim!!!
Mano manymu šis viešbutis vertas nedaugiau nei 2 žvaigždučių.
Kambarys mums papuolė geras juo minusai TV prastai rodo, fenas sugedęs, dušo kabina buvo nesutvarkyta.
Kitos paslaugos pusryčiams buvau užsakęs kiaušinį su šonine, tai gavau kremzles su kietu kiaušinio tryniu, figūrinis batonas vienas tikriausiai pigiausias, skonis miltų ir vandens.
Pirtys buvo užsakytos, tai infraraudonųjų spindulių pirty net pamiršo įjungti. Išėjimas iš pirčių komplekso, per restoraną, visi spokso vakarieniaudami.
Vakariene: visiškas atitrukimas nuo supratimo apie normalų maistą, mėsos gabalas buvo marinuotas gerai bet, buvo vienos kremzlės ir užpiltas puse tikriausiai stiklainio pomidorų padažu.
Buvo užsakyta fotosesija su profesionalu, tai pasirodo kad, fotografas mėgėjas.
Administracijos paslaugumas 7 iš 10
Ilsėjomes ten dvi paras. 5 balų sistemoje įvertinčiau taip: aptarnavimas 5, kambariai 5, maistas 4, vieta 5, masažai 3 (gyvų rankų masažo paslaugomis nesinaudojau, tik robotų), pirtys 5, baseinas 5, pusryčiai į kambarį 5, atmosfera 5. Na bendras įvertinimas suapvalinus - 5 balai. :) Ačiū!
Malonus aptarnavimas, tvarka kambariuose, sotūs pusryčiai. Tikrai nenusivylėm apsilankę viešbutyje "Sofijos rezidencija". Dėkojame už puikią atmosferą.
Tik siandien grizau is sios rezidencijos. Buvome su draugu nusipirke kupona uz 499 Lt 4 dienom. Viskom likome patenkinti, aptarnaujantis personalas malonus, maistas vidutiniskas, aplinka super, kambariai geri. labai patiko kede masazine. Aciu uz puikiain praleista laika
Praėjusią savaitę su vyru svečiavomies "Sofijos rezidencijoje", todėl pirmiausia didelis ačiū visam personalui, nes praleistos dienos buvo tiesiog nuostabios. Didelį įspūdį paliko kambarys, kurio interjeras tiesiog puikus, kambaryje taip pat buvo ideali švara. Restorano meniu - išskirtinis (didelis patiekalų asortimentas), patiekalai tikrai labai skanūs. Rekomenduojame visiems, kurie nori pailsėti nuo kasdieninės rutinos.

Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkų k., LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
PAJŪRIO GABIJA
restoranas Gabija

Adresas: Vytauto g. 40, LT-00135 Palanga.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; patalpų nuoma; pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
„Gabija“ plačiai pasitinka svečius vienoje gražiausių Palangos kurorto vietų – priešais pagrindinius vartus į Birutės parką. Erdvės pojūtis, gamtos artumas ir tvyranti ramybė kuria unikalią aplinką, harmoningai papildančią viešbučio teikiamą komfortą… Jus aptarnaujantis personalas labai stengiasi būti malonus ir...
Palangos vėtra
Viešbutis „Palangos Vėtra" ****

Adresas: S. Daukanto g. 35, LT-00135 Palanga.
Veiklos sritys: dovanos; kavinės, klubai, barai, restoranai; keleivių pervežimas; pirtys ir baseinai; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Su Jumis sveikinasi viešbutis „Palangos vėtra" – pirmasis Palangoje, įvertintas 4 žvaigždutėmis ir nuosekliai puoselėjantis kokybės tradicijas. Nuo pirmo žingsnio Jus pasitiks išskirtinė viešbučio architektūra, įdomus ir stilingas interjeras, dėmesingas ir paslaugus personalas. Viešbutyje rasite 30 erdvių ir jaukių...
Jazz Villa
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: individuali veikla; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie Jazz Villa Konferencijų ir pokylių centras Jazz Villa yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Villa ir salės įvairioms progoms Turite galimybė organizuoti savo šventę ar susitikimą pasirinkdami vieną ar kelias renginių sales iš karto: Villa, Panoraminę...
Jordano Kenstavičiaus IV
Kaimo turizmo sodyba “Karpynė”

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...

Tarptautinė komanda aiškinasi situaciją upelį teršusiame Kėdainių "Nordic Sugar" fabrike 01-27 20:02
Pasirodžius informacijai, kad bendrovė "Nordic sugar Kėdainiai" nevalytomis nuotekomis iš nelegalaus išleistuvo teršė bevardį upelį, situacijai išsiaiškinti sudaryta tarptautinė komanda...
Lietuvos delegacija siekia blokuoti Rusijos atstovų įgaliojimus Europos Tarybos PA 01-27 20:02
Lietuvos delegacija pirmadienį pateikė siūlymą blokuoti Rusijos atstovų įgaliojimus Europos Tarybos Parlamentinėje Asamblėjoje (ETPA).
Vokietija smulkiesiems skirs 555 mln. Eur
Vokietija smulkiesiems skirs 555 mln. Eur 01-27 19:44
Smulkusis verslas yra net stambiausios ekonomikos vienas iš variklių – tai pripažįsta Vokietijos vyriausybė.

Ar šilta žiema naudinga Jūsų verslui?

Intel 68,47 +8,13%
American Express 135,11 +2,85%