Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Vilniaus skyrius

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Vilniaus skyrius

Atsiliepimai apie Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Vilniaus skyrius

SODRA Vilniaus skyrius

Parašyk savo nuomonę apie Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Vilniaus skyrius

Ant biliotenio jau esu nuo vasario menesio pradzios o ismokos del biliotenio dar nesu gaves
Laba diena. Atsiprašau, bet nesuprantu. 2 dienas kas 5 minutes bandau priskambinti į sodros Tel. Nr. Ir niekaip nepavyksta. Vis užimta linija. Ar gali būti ant tiek linijos užimtos.. kad per 2 dienas nebuvo gero signalo
Sodroje dirba nedakvatus zmones nesugeba dirbi savo darbo ir laiku nemoka penciju ir ismoku kaip peremete viska turejote suprasti kad zmonem reikia pirkti vaistus gyventi o jus tyciojates is zmoniu subreskit prasau nes sitaip elgtis negalima
Dirba visiškai nekompetetingi darbuotojai-konsultantai, kurie neišmano nei tvarkos nei įstatymų. Negali suteikti jokios informacijos. Jeigu užduodi klausimą, tai siuntineja ir junginėja su kitais konsultatntais, muzikos klausiau apie valandą kol paskutinis konsultantas su kuriuo sujungė buvo Pranckevičius, kuris galu gale pasiūlė man kreiptis į mokesčių inspekcija. Kaip paklausiau kodėl turėčiau ten skambinti kaip buvo pinigai sumokėti sodrai, tai tada pasiūlė i vyriausybę kreiptis. Tada paklausiau gal žinote kur būtent į vyriausybę, jis pasakė - nežinau. Likau be žado, tai dabar kur man kreiptis ? Sodra savo darbo neišmano
Kauno Sodros konsultantės labai nemalonios, pateikia skirtingą informaciją tuo pačiu klausimų. Pateigdamos neteisingą informaciją pridaro žmonėms rūpeščių. Neatsakingai dirba!!!
Tai absurdas apie skelbiamus viešus draudėjų duomenis. Nors įmonė ir patikslino duomenis, bet jie išlieka informacijoje visam laikui neteisingi ir nėra atstatomi ir vis vien įvedus tą laikotarpį kabo " SKOLA". Pasidomėjus Sodroje, man buvo paaiškinta, jog duomenys nėra atstatinėjami ir ar tai jums svarbu juk mes galime išduoti pažymą, kad nesate skolingi. Bet pažymos juk nepridėsi kas domisi apie įmonės būklę, viešuosiuose duomenyse (t. y. norintys bendradarbiauti su įmone). Kažkoks absurdas.
Vaiko priežiūros atostogų išėjau liepos 4d. O dabar jau rugpjūčio 31.Iki šiol negavau nė vieno cento už vaiko priežiūros atostogas. Kaip mūsų šeimai gyvent kai du mėnesius jokių pajamų...
PROGRESAS I BAUDZIAVA
2018-06-29 09:41:59 IP 86.100.62.197
1.AR LANSBERGIS MATES NORS VIENOS IMONES, BENT VALSTYBINIU INSTITUCIJU REKVIZITUS?
2.AR PAKLAUSES IMONIU PASITIKEJIMU TELEFONINIU PRANESIMU?
PROGRESAS I BAUDZIAVA
2018-06-16 08:52:02 IP 86.100.62.197
Labai blogai atleka savo darba.kur skambini su denfikacijos numeriu.del laikino nedarbingumo pasalpos. Nesujungia su ligos ismoku skyriaus vedeja. Zino kad zmogus turi sunkia padeti del finansines padetes. Visada mokedavo kas savaite nuo nedarbingumo pabaigos.o dabar vel man lepia eit i savo miesta ir rasyti laisvos formos prasyma. Nuejau i kretingos skyriu.ir pasakiau.kad noriu parasyti laisvos formos prasyma.konsultante pasake neko nezinanti. Telefonu paaiskinau kad antras menuo sergu.ir gyvenu is ligos pasalpos.esu po operacijos.ir paklausiau kada ismokes pinigus.jos mane maitina ryt.poryt.o apskaiciavimai padaryti.ir ismoka turejo buti 13d sio.men. jau 16.ir trecia diena as kenciu skausmus kojos.nes neturiu is ko nusipirkti vaistus. Tai kodel as turiu moketi tokias sumas sodrai draudimus.mokescius.jei kai susergu tauriu kenteti skausmus.nes sodra nekreipia demesio i tai.kad zmogus is tos pasalpos ligos turi pragyventi.pirktis vaistus.uz viska moketi.o sodros darbuotojos savo terminais apsikorusios.ka zmoguij daryti gal sodra tegu sumoka mokescius.uz komunalinius isteklius.elektra.buta.nes jei suveloji susimoketi.ir dar tyciojasi is zmoniu
Sodra skaičiuoja skolas daugeliui individualių įmonių, kurių savininkai senai išvykę ir nevykdo jokios veiklos Lietuvoje daugiau, nei 5 metus. Daugelis yra gavę pilietybes kitose valstybėse, kiti siekia jų, dar kiti pasimirė užsieniuose ar dingo be žinios Visais atvejais jie nebegrįš į Lietuvą. Kyla klausimas, kam SODRA prirašinėja skolas ir švaisto resursus niekam nereikalingui darbui dirbti? Susidaro įspūdis, kad Lietuvos valdžioje, bei SODROje sėdi puskvailiai nieko nesuprantantys klerkai ir dirba niekam nereikalingą darbą, tuo pačiu išvaistydami lėšas plaukiančias į pensijinius fondus.
Labai sunku susišnekėti su konsultantais, visi skirtingai sako. 5menėsį bvau atvykus i sodros filiala norėdama persikelti darbo stažą is UK i Lietuvą, konsultantė pasakė : ko aš taip anksti? Kai eisiu i dekretines tuomet ir pradėt tvarkytis, labai greit parašius prašymą gaunamas atsakymo laiškas iš UK. PO dviejų menėsių ir vėl atvykau i sodrą, tuo pačiu klausimu. Konsultantė man pasakė, jog parašius prašymą gauti atsakymą užtrunka iki pusės metų. Man paklausus kodėl praeita kart konsultantė sakė, jog užtrunka greitai, sulaukiau atsakymo, kad visi skirtingai tą "greitai supranta"
Laba diena, noriu paklausti, kodėl 2SD formoje nėra Darbo kodekso 58 str. 3 dalies, kai Darbo kodekse 3-ia dalis yra.
Esu mokytoja.Nuo rugsėjo 1 dienos dirbu dvejose mokyklose.Rugsėjo 13 dieną, vienoje iš mokyklų įvyko nelaimingas atsitikimas.Šioje mokykloje darbo grafike nurodyta 2 savaitinės darbo dienos.Kitas tris darbo dienas dirbu kitoje mokykloje.Kadangi visą mėnesį turėjau nedarbingumą, sodra pagal įstatymą apskaičiavo mano nedarbingumą tik už tas darbo dienas, kurioje mokykloje įvyko nelaimingas atsitikimas. Nuvykus į sodrą issiaiškinti man buvo pasakyta, kad geriau jau būtų buvusi buitinė trauma, tada man būtų paskaičiuota nedarbingumas už visas darbo dienas.Noriu paklausti, kas turi išmokėti mano biuletenį už kitos mokyklos nedarbingumo dienas?Esu sutrikusi dėl tokių įstatymų, kurie sveiku protu nesuvokiami...
Sveiki, noriu pagirti sodros info linijos darbuotoja. Viska isdeste idealiai, greitai, nu tikrai suteike visa informacija kurios reikejo ir dar daugiau, viska su visais paaiskinimais. Manau visos imones kurios turi infarmavimo funkcija telefonu, turetu pasimokinti is sodros. Aciu, esu tikrai dekingas
Kalbėjau su 4 žmonėmis ir visi skirtingas istorijas dėstė. Pirmasis pasakė jog pinigų pavedimas pareina per vieną darbo dieną, tai nusiraminau ir laukiu tos darbo dienelės pabaigos, po jos mokėjimas vis dar vykdomas. Tada susiekiu su kita konsultante, sakė jog viskas gerai, pinigai gauti - nusiraminu, bet patikrinus matau jog mokėjimas vis dar apdorojamas. Ateina laikas trečiajai konsultantei, o ji teigia reikiant pateikti prašymą jog tą mokėjimą priskirtų prie jos nurodyto įmokos kodo ir kaip vėliau sužinau visiškai nepamini jog prašymą reikia pateikti PANĖVEŽIO filialui, tai tas mano prašymo pateikimas kaip šuniukui ant uodegytės. Bent jau ketvirtoji konsultantė normaliai viską išaiškino ir pasirodo mano pinigai kabo nežinia kur. Tai taip gaunasi jog tik kas 4-5 sodros konsultantas normalus? (nekalbu apie "gyvas internetines konsultacijas" ten jau visiškas nefengšui košmaras)
Jau su tokiu neišauklėtu ir grubiu darbuotoju kaip Laimis Jonutis gyvenime nesu susidūrusi. Nesuprantu kaip tokį žmogų pasodino aptarnauti klientus. Jam svetimi žmoniški jausmai ir ir nelaimės, maža tai dar turi sąžinės šaipytis iš žmonių. Neprofesionalus, nesupratingas, grubus. nemokantis bendrauti su žmonėmis. Rekomenduoju vengti jo aptarnavimą prie 22 langelio Karoliniškėse.
Net nežinau kaip čia ir beparašyti. Žodžiu gaunu laišką kad po naujų metų pasikeitė įstatymai ir SODRAI, (nuo žodžių socialinis draudimas nepainioti su rusišku žodžiu содрать) esu skolingas 400 eurų. Ir gaunu 5 dienas surinkti pinigams (banditai 90s duodavo ilgesnį terminą) Deja pinigų per penkias dienas surinkti nespėjau, kadangi šeimoje vienas dirbu ir dar yra trys nepilnamečiai vaikai. Surinkau per aštuonias dienas ir pervedžiau. Taigi pervedžiau 8 dieną o 10 dieną man iššlavė pinigų likučius iš banko ir užšaldė sąskaitas. O mes kaip tik atostogų ruošėmės.
Ačiū.
Taigi, kas vyksta ?
Kodėl kai atsiskaitai už prekes su kokia nors kiniška elektronine parduotuve. Per penkias sekundes identifikuoja kas už ką sumokėjo, nuskaito pinigus ir užskaito pirkimą. O štai SODRAI neužtenka 2 parų atsipaistyti kas ir už ką sumokėjo. Matyt reikia dar daugiau viešų pirkimų, konkursų programinei įrangai pirkti ir ją prižiūrinčius specialistus samdyti.
Iš karto parašau, kad neskambinėsiu ir neieškosiu. Vienintelį ką padarysiu tai nuvažiuosiu į banką ir uždarysiu visas sąskaitas. Vis tiek, ten kas ką nori tą ir nuskaito.
Ir dar niekaip nesuprantu kodėl PSD mokestis mokamas nuo kiekvienos darbovietes ? Čia pelno mokestis ? Ar man ten dvi lovas sustums kai susirgsiu ? Ir kodėl nesumokėjus soc. draudimo įmokų įrašo skolą bet kategoriškai atsisako gydyti. Gaunasi kad tai skola už paslaugą kuria atsisakė suteikti.
P.S. Ir ko tie žmonės taip iš Lietuvos bėga.
Norėčiau padėkoti SODROS konsultantei Sandrai Bosienei. Ji ne tik operatyviai padėjo man išspręsti PSD įmokų problemas, konsultavo mane telefonu ir el.paštu, bet ir nepamiršo informuoti apie rezultatus. Ačiū, labai pagelbėjote.
Maloniausi konsultantai telefonu. Kiekvieną kart paskambinu ir nusistebiu kaip maloniai kalba, nesulyginsi su kitom institucijom. AČIŪ.
Moku įmokas už PSD savarankiškai, kažkokiu būdu konsultantai nesusikalba. Skambinu gruodi del gruodzio imokos, sako, kad yra permokejimas, todel moketi nereikia. Sausį susimoku, tada noriu sausio 3 diena apsilankyti gydymo įstaigoj ir man rodo, kad esu nedrausta! Atsiprašau, gal Jūs man padengsit išlaidas gydymo! Bardakas, susikalbėkit! Kai pagimdysiu be draudimo be Jūsų tokio informacijos trūkumo tada kreipsiuosi į teismą!
Pastoviai kyla kazkokios tai problemos su Sodra. Turiu vaiksciot ir skambinet visiems. Siandien turejau gaut ismoka is Plunges skyriaus, tai dabar klausimas: Is kokiu pinigu man dabar uz nuoma susimoket? Nors sake, kad iki 20 kiekviena menesi bus mokama.
Laba diena, noriu pranešti, kad Kostas Bertašius gyv.Kurmaičiuose, Kretingos raj., dirba UAB Atostogų parkas katilinėje turėdamas nedarbingumą ir gaudamas iš sodros nedarbingumo pašalpą.UAB randasi Žibininkų km.Kretingos raj.Jo darbo grafikas yra kas ketvirta para, dabar dirbs balandžio 8 d.nuo vakaro 20 val.ir 9 d.iki 20 val.Turėtumėt pasidomėt tokiais!
Norėjau pagirti Sodros konsultantes, labai mandagios. Tokio gero aptarnavimo nesutiksi net privačiose įmonėse! Iš Jūsų turėtų mokytis visos biurokratinės įstaigos, kuriose dažnai pasijaučiu kaip trukdantis jiems dirbti, bet ne mokesčių mokėtojas.
Teko ne kartą lankytis Sodros skyriuje Karoliniškėse, Laisvės pr. keletu klausimų, tad susidūriau su ne vienu Sodros darbuotoju, tačiau noriu padėkoti I-jo pensijų skyriaus darbuotojui E. Juršai - nes tai ne tik maloniai bendraujantis, bet ir dalykiškas bei KOMPETENTINGAS darbuotojas, įsigilinatis į kiekvieną konkretų atvejį. Nuoširdus ačiū jam.

Albina
nedirbu aš sodroje, tiesiog gerai žinau situacija ir man kiek juokinga, kai komentuoja nieko nežinodamos visokios Marijos ir km. Paprasčiausiai prie vilniaus sk. kaip ir prie visų kitų didžiųjų sk. buvo prijungti mažieji skyriai, dėl ko ir matomi didesnis dirbančiųjų skaičius.
Tiek nauju programų įvesta, žmoniu iš pradžių atleido pagal etatu mažinimą, pilna straipsniu buvo o dabar prašau, beveik 100 žmoniu priimta. Manau kad jokios ekonomijos sodrose nėra. Pvz įmonėje kažkodėl vienas žmogus tvarko dokumentus ir visur spėja, tik skirtumas kad įmonėje nėra užtikrinta pastovi darbas ir alga mokama priklausomai nuo įmonės galimybių.
Kodėl per pusę metų užveistas dar 100 darbuotojų (15 procentų)?

Mercell Lithuania
Veiklos sritys: informacijos teikimas; konsultacijų paslaugos; reklamos paslaugos; statyba; statybinės medžiagos; valstybinės institucijos.
Mercell tai įrankis, skirtas tik reikiamos informacijos apie pirkimus stebėjimui. Susipažinkite išbandydami paslaugas nemokamai. Bandomojo laikotarpio metu Jūs: Matysite, ką šiuo metu perka viešosios ir privačios organizacijos tik pagal Jūsų veiklos sritį; Matysite, kokius pirkimus organizacijos dar tik planuoja...

SEB: vežėjų augimas lėtėja, bet metai bus šviesūs
SEB: vežėjų augimas lėtėja, bet metai bus šviesūs 02-22 18:26
Krovininio transporto sektoriaus plėtra pernai buvo triskart lėtesnė nei 2017-aisiais, bet Lietuvos vežėjų finansiniai rezultatai išlieka geri, nepaisant jaučiamo spaudimo pelno maržoms, skelbia...
Teismas: per brangiai akcijas pardavę Tumos turi sumokėti 53.000 Eur mokesčių
Teismas: per brangiai akcijas pardavę Tumos turi sumokėti 53.000 Eur mokesčių 02-22 18:23
Klaipėdos krovinių vežimo geležinkeliais bei uosto krovos grupę "Kamineros grupė" kontroliuojantis verslininkas Arūnas Tuma ir jo sutuoktinė, už daugiau kaip 350.000 Eur pardavę bevertes įmonės...
Metinė infliacija Lietuvoje – kiek didesnė nei vidutiniškai ES
Metinė infliacija Lietuvoje – kiek didesnė nei vidutiniškai ES 02-22 18:23
Suderinta metinė infliacija Lietuvoje sausį buvo kiek didesnė nei vidutiniškai Europos Sąjungoje (ES), skelbia Eurostatas.

Ar pritariate PVM lengvatos taikymui moterų perkamoms prekėms?

Microsoft 109,41 +2,11%
Coca-Cola 45,86 +1,69%