Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Vilniaus skyrius

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Vilniaus skyrius

Atsiliepimai apie Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Vilniaus skyrius

SODRA Vilniaus skyrius

Hiatus ŠILTOS STRIUKĖS Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Vilniaus skyrius

KAUNO SKYRIUS KAZKOKS NESUSIPRATIMU KRATINYS! Dirba visiskai nekompetentyngi darbuotojai, nezinantys ir nenorintys suprasti, kad juos islaiko butent mokesciu moketojai. Paskambinus duotu numeriu, surinkus atitinkama skaiciu, ikyrios muzikeles teko klausytis beveik valanda, i tarpus vis atsiliepant ir nusiunciant vis kitam, , specialistui". Nei vienas nesugeba tinkamai bendrauti ir paaiskinti ju padarytos klaidos, bei akivaizdziai jiems ja nurodzius nesugeba uz tai atsiprasyti. KALBA EINA APIE VAIKO ALIMENTUS. Jie patys nutaria kada ir kiek moka, ir kada nutraukia mokejima, taip ir nesuteikdami tinkamo paaiskinimo. Teko pagrasinti teisybes ieskoti auksciau arba su tv pagalba. Tik tada buvo sureaguota ir pagaliau atliktas darbas, kuris ir priklauso jiems pagal pareigas. Baisu, kad institucija daugeliu atveju turinti sprendziamaja galia dirba nesuvokdami istatymu, savo pareigu ir elementaraus zmogiskumo. KADA BAIGSIS DRAUGU, PAZISTAMU, GIMINIU IR ARTIMUJU SANTYKIAIS GRISTA SILTU DARBO VIETU BETVARKE????
Dar karta nuskaiciavo pinigus be informacijos ir sutikimo. Paskyroje nerodo, nei kokias sumas esu skolinga ar iki kada susimoketi. Vakar nuskaiciavo 48 eurus, ir siandien 48 eurus, nors paskambinus vakar paaiskino, kad kita moketina suma yra 30 euru, kuria galiu susimoketi iki spalio 1 dienos. Dabar yra liepos 27 diena. Parasiau prasyma, atsakys per 20 darbo dienu. Jauciuosi nesaugi, kad kas diena gali po 48 euru nuskaityneti, nes pasirodo gali be priezasties ir paaiskinimo ir be leidimo pasiimti pinigus. Piktybine organizacija. Prisidesiu prie teismo ieskinio.
Skambinu antra diena iš eilės dėl draudimo kuris skiriamas valstybės lėšomis auginat vaika iki 3 metu. Vis prašo palaukti kol sujungs su kitu konsultantu. Perjungia su 6 ir nei vienas negali nei aptarnauti nei paaiškinti. Vis laukiu po valanda laiko. Kantrybe truko. Dirba neatsakingai ir negali suteikti žmogui naudingos informacijos.
Noreciau padekot vaikinui birzelio 30d stovejusiam prie duru uz kantrybe isaiskint rupima informacija ir malonu aptarnavima.
Birželio 29d., 15 val, nr 735, kliento stalviršis tiesiog šlapias, sukele šleikštulį, papurškus skysčiu, buvau apibartas. Kaukes, blokuojantis stiklas, todel darbuotojos prašiau nerekti, nes saleje atsisukinejo žmones. Pas tą pačia darbuotoją buvau spręsti ir mamos reikalų. Bendravimo stilius-i klientą ziureti "iš virsaus". Galvoju, gal čia senų laikų "biudzetininkų stilius mokykla?!" Ir bankuose, nei kituose istaiguose kazkaip kitaip bendrauja. Darbuotoja paklause: Mes blogi? atsakiau: Ne, viskas OK! ????
p. s. Čia pamąstymui!
Pasipiktinau konsultante, kuri atsiliepė, paskambinus bendruoju telefonu 1883. Visiškai neįsigilina į situaciją, kalbą bet ką. Sistemoje buvo įkeltas įmonės darbuotojo nedarbingumas, bet kažkodėl anuliuotas. Konsultantė primygtinai liepė įmonei pateikti NP_SD pranešimą, nors to padaryti neįmanoma, meta klaidą, kad tokio nedarbingumo nėra, nes yra žyma "anuliuotas". Bereikalingas skambinimas šiuo numeriu ir laiko gaišimas, nes konsultantai nieko nesupranta apie sistemą ir formų teikimą.
Tai tie visi jusu komentarai devui i ausi. Bet kadangi as irgi turejau reikalu su sodra, tai parasysiu keleta eiluciu.
Ten visalaik dirba studentai kurie nieko nesupranta apie finansus ir su jais reikia sedet kaip su vaikeliu. Duot soske.
Atjungia draudima, o po to ijungia, po to vel isjungia. Vieni atjungia, kiti isjungia. Ir visa diena sedi kaip besas ir skambini jiem tikslini. Isivaizduokit toki bajeri, man skambino ir sake del ju darbotojo klaidos jums isjunge draudima, sumaise pavarde ar asmens koda. Na iskart galit pagalvot kad jie dirba izuliai. Nieko nesupranta apie valstybes kodeksus. O kam juos skaityt jei turi zinot tik valstybe? Tai valstybej dirbi ir turi zinot))

Tai bukit labai atsargus ir nepulkit i konflikta su jais. Graziuoju neeis sutarti, tada tik viena iseitis - Kreipimas i teisma.
Parazitu mafijos klanas ta sodra draugui be jokio perspejimo uzblokavo saskaita pradejo disponuoti jo lesomis zmogus pateike visus reikiamus dokumentus o tie sako kad sprendima priims per 20 darbo dienu zmogus paliktas be pajamu su uzblokuota saskaita numirti badu baisu kas darosi
Saraskina kontora ta Sodra turi leidima is saskaitu imti pinigus ir daugiau nerupi niekas,
Paskutini karta kada as sumokejau uz PSD, daugiau nemokesiu uz ta suda, gales bibi ciulpti Sodra!
Labai nesmagu kad karantino laikotarpiu yra ieškoma skolų už ankstesnius metus ir raginama per savaitę apmokėti. Mano vyras gavo laišką jog skolingas psd mokestį už 2016metus. Nei daug nei mažai 170€ ir apmokėti per savaitę. Mažas vaikas namie kam tau rūpi.
LOLITA JARVIS 2020-11-02 14:44:48
Jus butinai turite pasidaryti to ka siunciate kopijas, parasyti issiuntimo data ir panasiai.Bet zinokite viena, jeigu dirbate ir gyvenate JK, Tai ieikite i nuoroda pension servises in uk ir paprasykite, kad jums atsiustu anketas, jas uzpildite, vel siunciate jiems, o jie persiuncia i Lietuva.Bent as taip dariau, o aplamai tai sodra viska turi paaiskinti, klauskit pas juos.
Nezinau kaip jeigu gyvenate ne JK...Zodziu baisus biurokratizmas visur
Taip mes darem ta pati, turim patvirtinima is UK kad viskas issiusta i Lietuva, bet Sodra aiskina kad negavo nieko neturi, nors pareiskima UK issiunte jiems pakartotinai dar 3 kartus.
Jurga 2020-11-02 13:03:45
Aciu uz atsakyma, nezinau tiesiog kur kreiptis aiskina kad negavo ir viskas.
Nezinau kaip jeigu gyvenate ne JK...Zodziu baisus biurokratizmas visur
LOLITA JARVIS 2020-11-02 12:54:49
Jokio pasiaiskinimo is Sodros negavau, ponia kuri tvirtino keleta kartu-nieko kompiuteryje nematau, nieko nera ir tt
netsiprase.Tai tik parodo kas tokiose siltose vietelese dirba...
Bet tai dar ne viskas-pasirodo kad mes kasmet turime po spalio menesio vykti i JK Lietuvos ambasada LONDONE,
sumoketi velgi apie 36 svarus, kad gautume pazyma, jog esame gyvi kai pasakiau savo draugem Lietuvoj, jos is juoko leipo..
Man gyvenanciai Anglijos pietuose, vien kelione i Londona kainuoja ape 40 svaru.Tai akivaizdi diskriminacija lietuviu gyvenanciu JK, nes Lietuvoj to nera.Tai rinkliava ambasadai ir prievartine, nes jeigu negauni pazymos-pensija sustabdoma.
Aciu uz atsakyma, nezinau tiesiog kur kreiptis aiskina kad negavo ir viskas.
Jurga 2020-11-01 13:30:50
Pas mus ta pati situacija, UK issiunte pareiskima Sodrai jau tris kartus, pirma karta Geguzes menesi. Sodra aiskina kad nieko negavo. Norejau paklausti kokiu budu Sodra pagaliau surado jusu dokumentus, kur jie buvo ir koks Sodros pasiaiskinimas?:) aciu
netsiprase.Tai tik parodo kas tokiose siltose vietelese dirba...
LOLITA JARVIS 2020-10-11 12:06:47
Galu gale, po daugybes pokalbiu telefonu is JK, su uzsienio ismoku tarnyba Lietuvoje gavau registruota laiska del pensijos skyrimo.Nors visi dokumentai buvo sutvarkyti laiku, kalbant telefonu man buvo tvirtinama-mes nieko negavome, neturime nieko...Galu gale paaiskejo, kad viska turi.Kas per tarnautojai ten dirba?Jokios atsakomybes, nei profesionalizmo nerasta.
Kaip gavau laiska-BUVAU PRITRENKTA NE TIK 20 DARBO PENSIJOS DYDZIU, BET KAIP NEMOKSISKAI, AROGANTISKAI
SUFORMULUOTAS PRANESIMAS!!!!
Pasirodo, senatves pensija man skiria ne Lietuvos Valstybe, o kazkokia vyr specialiste Daiva stankiene, kuri gal dar nebuvo gimusi, kada as pradejau dirbti
Toks irasas-NUSPRENDZIU SKIRTI PENSIJA izeidzia zmogaus oruma, bei mano kaip LR pilietes teises
Si ponia turi rasyti-apskaiciuoju, paskaiciuoju ar panasiai, nes ji yra eiline tarnautoja, kurios darbas tarnauti, o ne siuntineti
tokius pranesimus.
SUFORMULUOTAS PRANESIMAS!!!!
tokius pranesimus.
Mano dukra dirbo užsienyje, bet nebuvo issiregistravus iš LR. Kasmet pateikdavo dokumentus iš užsienio, kad mokėjo mokesčius ten. Šiemet ji žuvo užsienyje. Dabar Sodra reikalauja iš manęs sumokėti mokestį už ją už šiuos metus. Kokiu dokumentu remiantis aš privalau sumokėti sSodrai už dukrą? Ji buvo pilnametė ir savarankiška.
Lydejau mama pensininke liepos men i sodra.vizitas buvo 16val.atejom su mama ir mazu leliuku 15;50.lauke buvo +30temperatura lauke.sodroj buvo nulis zmoniu.dirbo 3darbuotojos.ir ka jus manot palaukem iki 15:58val ir pasiprasem ileisti.ir ka jus manot net nesiteike.sulauke lygiai 16val tada ileido.absurdas visiskas del sios coronos!!!3darbuotojos ir nulis judejimo.labai blogi atsiliepimai kai yra taip dirbama.
Kokie sovietiniai žmonės dirba valstybinėse įstaigose, kurie privačiam sekturiuje netinkami.Dauguma darbuotojų susije giminystės ryšiumi.Užsenis civilizuotas juokiasi, valstybinės įstaigos tai sovietinių žmonių pensionatas.
2020, 06, 25 diena skambinu, surenku kaip ir reikalaujama skaičiukus, atsiliepia, pasakau ką noriu sužinoti, sako sujungsiu su kitu skyriumi, suprask ne ten paskambinau,. Laukiu jungia - praėjo 20 min.sujungia. Pasakau ko noriu vėl sako laukite, laukiu, groja muzika -, pagaliau sulaukiu atsakymą.
Užtrukau kad gauti atsakymą 25 minutes, Kainavo 25 min. po 2 cnt. už minutę. Viso:50 cnt. Man gaunančiam pensija 99, 95 eurus, tai super brangi paslauga.
Valstybė turi taip organizuoti sau pavaldžių įmonių darbą taip, kad žmonės nepatirtų už vadinama nemokamą paslauga tokių nuostolių.
Noriu pasiteirauti, nes niekur neįmanoma su Jumis dabar susisiekti. Prašau parašyti į emeilą. Ačiū.
Sveiki, siandien skambinau i SoDra, kalbejau su darbotuoja.Reikejo inf.del nedarbingumo pasalpos mokejimo.Jau neatsimenu kada gyvenime man taip viska kas nors issiaiskintu, reikejo prisijungti prie inter.paslaugu.Gaila, kad nesuzinojau apt, moters varda, bet noriu labai padekoti jai, jums daugiau tokiu darbotuoju.Maza, kad viska isaiskino, tai dar po valandos paskambino pasiteirauti ir patikrinti, ar yra viskas graii issiusta.Labai didelis aciu darbotojai, labai buvau nustebinta, kad pas mus dar yra tokie ZMONES.
Bendravimas, žmogiškumas, nuoširdumas, greitas ir kokybiškas aptarnavimas -10balų! Kooperatyviai sureagavo į iškilusią problemą ir ją išsprendė!
Ačiū jums!!
Per paskutinius 3 metus, darbo biržoje buvau tik savaitę, pajamos mano yra pakankamai didelės gauti išmokai. Bet jos neduoda, NES PO TOS SAVAITĖS ISIDARBINAU IR PRADIRBAU 6 MĖNESIUS IR 1 SAVAITĘ, JEI BUČIAU DIRBĘS TIK 6 MĖNESIUS TAI GAUČIAU IŠMOKĄ 730EU. KAS ČIA PER VALTYBĖ, PER 10 METŲ ESU IŠDIRBĘS 9, 8 METŲ IR NESKIRIA JOKIOS IŠMOKOS, ESU IŠ VALSTYBĖS GAVĘS TIK 44 EU. SUMOKĖJES MOKESČIŲ TŪKSTANČIAIS EURŲ.
iR LINKSMIAUSIA DALIS KAI PASAKO, IŠMOKOS NEBUS, NES PRADIRBOTE SAVAITE PER ILGAI, JEI PO 6 MENESIU DAR BŪSITE BEDARBIS TAI JAU GAUSITE ISMOKA.

GAL MŪSŲ GERBIAMOS valstybės tarnautojai gALI PAKOMENTUOTI ŠĮ DALYKĄ?????????? GERAIS LAIKAIS GYVENAM KAI VALSTYBĖ VAGIA IŠ ŽMONIŲ.
MOKESCIAI DIDZIAUSI SIOJ VALSTYBEJ. PATS DIRBSIU NELEGALIAI NES SODRA ATSKAICIUOJA UZ PSD...TODEL KAD NEISSIDEKLARAVAU ISVYKDAMAS IS LTU. GRIZAU-OP YRA SKOLA SODRAI...:) ORO MOKESTIS TAI JUK. NEGALI ZMOGUS NESTOVET DABO BIRZOJ, PRIVALAI JEI NENORI MOKET PSD:d KOSMOSAS KAZKOKS. PLIUS, PRADEDANT WERSLA TURETU MOKESCIAI MINIMALUS BUT AR WISAI NEBUT, O DABAR UZKRAUNA ANT PECIU WISKA ISKART... BANANU RESPUBLIKA. KAI KITUR METUS AR KELIS NEREIK MOKESCIU BEISIWAZIUOJANCIAI IMONEI MOKET. TODEL IR WYKSTA KITI I UZSIENI NE TIK DIRBTI BET IR IMONES TEN ATSIDARYTI IR IMASI SEKMINGAI WERSLO.
Buvau maloniai nustebinta greitu ir kokybišku Sodros aptarnavimu. Pati konsultantė iš Sodros paskambino pranešti, kad galiu susigrąžinti dalį sumokėtų mokesčių, taip pat gavau labai greitą atsakymą internetu iškilus klausimui dėl prašymo ir pati permoka buvo greitai pervesta į mano sąskaitą.
Sveiki jo skurdas Lietuvoje aukšto lygio žmonės zudosi neveltui dėl skolu ir įvairių priežasčių nes
Nepragyvena baisų tiesiog košmaras kažkoks bardakas vaiku neveltui moterys gimdyti nenori nes ne iš laiko Siaubas.
Sveiki aš raimundas dyrbti negaliu legalei dyrbt nes visus pinigelius suskaičiuoja sodra nepalieka net pragyvenimui neturiu tėvų ne namu kur gyventi Lietuvoje skurdas visi vage ir voks esu uzauges vaiku namuose šiuo metu nzn ką bedaryti žmonės apvage pati valdžia y skurdą daro užtat nebaluoju ne kad neinu už nieką nepasitiki Lietuvos vagimis
Sveiki aš raimundas dyrbti negaliu legalei dyrbt nes visus pinigelius suskaičiuoja sodra nepalieka net pragyvenimui neturiu tėvų ne namu kur gyventi Lietuvoje skurdas visi vage ir voks esu uzauges vaiku namuose šiuo metu nzn ką bedaryti žmonės apvage pati valdžia y skurdą daro užtat nebalsuoju ne kad neinu už nieką nepasitiki Lietuvos vagimis
Šiandien turėjau pokalbį telefonu su viena iš konsultančių dėl SAV06 pranešimo pateikimo problemų. Nežinau konsultantės vardo ir pavardės, tačiau pasibaisėjau aptarnavimu. Balso tonas pakeltas, nemalonus ir nemandagus. Faktas, kad Jūs, ten sėdintys viską puikiai suprantate ir Jums ten viskas atrodo labai paprasta, bet paprastam eiliniam žmogui natūraliai kyla klausimų, kai tokius dokumentus pildai pirmą kartą gyvenime. Palinkėčiau daugiau pagarbos žmonėms ir pasimokyti kalbos kultūros kalbant su klientais.
Esu neseniai gryzusi is uk ir niekur taip sudetinga nebuvo kaip patirtis su sodra. Bandziau irodyti kad turiu astuoniu metu staza net visus reikiamus dokumentus pristaciau bet veltui. Rasiau pacioj sodroj prasyma po to per pacia sistema gyventojo uzsiregistravusi, siunciau elektroniniu pastu o jie tik ignoruoja. Zadu oficialiai perspet emigrantus per viesa saita kad siustu iskart advokatus nes kitaip nieko nepasieks o tik sveikata ir nervus susigadins.
Sveiki, kreipiuosi ne į pačią mokesčių inspekciją ar sodrą, bet į tuos, kur sėdi su kopūstais danguje ir priiminėja įstatymus. Ei, atsibuskit.

O dabar nelabai rišliai, bet išdėstysiu reikalą... :
Apie deklaravimą ir VMI pagalbą deklaruojantiems. Žmogus ateina. Jį pasodina prie kompo. Liepia pačiam. Žmogus prašosi pagalbos. Ateina konsultantė. Kai pamato vaizdą - subėga visos trys. Rezultatas: 2 dienos VMI inspekcijoje ir deklaracija net nepriimta. Dabar tvarkomės be VMI pagalbos nes šiais metais ne tik, kad konsultantės nepadės iki galo - bet ir mokesčių tarifai pasikeitė. Deklaracija net nebuvo nepriimta, tad ji negali būti nei priimta nei atmesta vėliau, nors telefonu aiškina, kad laukti (nors ko reikia laukti tai iki šiol man neaišku). tada sakau ačiū už atsakymą viso gero, nes supratau, kad jiem patiem kol daeis kas vyksta - tai greičiau aš baletą išmoksiu šokti. Finale, reiškia sugaištos 2 dienos vmi inspekcijoje, susigadinti krūva nervų, kas dvi dienas tikrinam sistemoje statusą - kaip nepateikta taip nepateikta. Ir nei atmeta nei patvirtina. Net nežinom ar laukti ar jau nebe, Čia buvo Individuali veikla pagal pažymą. Tik tiek, kad ne 1 pirkėjas ir 100 sąskaitų per metus, bet atvirkščiai. 100 sąskaitų ir kaskart vis naujas pirkėjas ir vis kita paslauga. Nesakau, kad VMI darbuotojos kvaišos. Ne kvaišos.... Nes visko kas ten prirašyta ta tikrai neįmanoma suvokti.... Kiek tarifų, kiek mokesčių tarifų skirtingų.... Kiek veiklos kodų. Kodai visi neatitinka su pirkėjų deklaruotais duomenim. Pajamų grupė - visuose iš eilės pirkėjuose skiriasi, ir nesutampa su pardavėjo duomenim. Kas tie veiklų kodai? Kam jie naudojami? Kas juos priskiria teikiant deklaracijas? Procentai visur šokinėja, Sumos su gautais pavedimais nesutampa niekur, nes niekada neaišku kokios klasės pajamos ir kas moką sodrą... Pamatė konsultantės vaizdą monitoriuje - paliko visus kitus prie kompų sėdinčius - subėgo gelbėti mano giminaitį... ir finale gavosi taip, kad nieko naudingo nepadarė, nes pačios pasiklydo sudėtingų ir gausių įstatymų pinklėse. Net pateikti deklaracijos nesugebėjo. (Jau nekalbu apie deklaracijos teisingumą ar neteisingumą, atmetimą ar priėmimą... nes čia jau būtų iš vis aukštasis pilotažas.). Padarytų žmogui paprastai: Gavai 100 eurų. Sąnaudos (išlaidos) 20 eurų. Pelnas 80 eurų., Ir trečdalį sumos pervedi mokesčiams. ir viskas... o patys mokesčiai tegul jau dėlioja 0, 0002 garantiniam.... koks ten npd... koks ten gpm... kokia ten gpm lengvata ir koks ten sodros tarifas 6 proc... 19 proc.... na žodžiu patys sukūrė sistemą painią - patys tegul joje ir sėdi..... Kodėl žmogus, kuris dirba tam, kad išgyventų turi sugebėti deklaracijas teikti ? Mokesčių inspekcijai reikia - tegul atvažiuoja į namus. Paduodu aplanką su visomis pirkimų ir pardavimų sąskaitomis, tegul po mėnesio man jie atsiunčia nurodymą per 3 paras sumokėti tokią ir tokią sumą į tokią ir tokią sąskaitą - ir aš iš kart sumoku tą sumą net ir sėdėdamas antarktidoje. Ir tegul neknisa man proto su tais painiais įstatymais. Kuo kaltas žmogus, kad sistema kuriama tokia sudėtinga? Juk ne visi buhalteriai, ne visi matematikai ir ekonomistai. Jei net pačios trys VMI darbuotojos nesugebėjo PATEIKTI (nebūtinai teisingos) deklaracijos, tai ką jau kalbėti apie žmones, kurie į VMI užsuka vieną kartą per pusmetį... NEs dažniau neturi kada lankytis - turi dirbti tam, kad sumokėtų mokesčius.
Aišku, kirpėjos, kurioms nėra nei PVM registrų nei kryžminio nei isaf sutikrinimo tai tos deklaracijos yra juokų darbas. Užrašo, kad per mėnesį uždirbo tarkim 1000 eurų ir valio. Viskas jom ten susikaičiuoja.... Bet šiaip jei ką, tai ne visi yra kirpėjai. Ir ne visi nori dirbti neskaidriai. Labai norim dirbti skaidriai ir nepamiršti jokių pardavimų ar pirkėjų. Pajamų žurnalą pildom centų tikslumu - bet kaip matom - sistema eina prieš piliečius, kad tik juos daugiau nervuoti, traumuoti, varinėti, apkaltinti, nepadėti, bei išpešti kuo daugiau iš jų naudos. Kodėl nepadaryti visų rūškių pajamoms 30 proc. mokestinė našta ir uždarom klausimą? Tai ne... Tantjemos.. Dividendai, palūkanos, Individuali pagal verslo liudijimą, individuali pagal pažymą... Mažoji bendrija, Nemažoji kompanija, Uždaroji akcinė bendrovė, durnių bendrovė, individuali įmonė, individuali veikla, akcinė bendrovė, fondas, sąjunga, karalystė, durnių pasaulis... jau nekalbu apie mokesčių tarifų keitinėjimus sodra tiek procentų, paskui tiek, paskui tiek, jei draustas tai tiek tai nedraustas tai tiek, tai jei kaupi tai toks tarifas jei nekaupi pensijos tai anoks tarifas.... Nu pagailėkit žmonių, kurie nėra baigę buhalterijos. Nu pagailėkit.

Dar kartą paminėsiu, kad tai nėra priekaištas mokesčių inspekcijai ar sodrai ar kitoms įstaigoms, kurios tik naudoja mokesčių mokėtojų pinigus ir vykdo įstatymus, nes mano manymu, mokesčių inspekcija ar sodra tik vykdo kažkurių persistengusių kvailių sugalvotas taisykles.
Kreipiausi per asmeninės paskyros prisijungimą gyventojams.Atsiliepinėja Erika ir kartoja, kad sprendimą apie pensijos skyrimą gausiu tik po trisdešimt kalendorinių dienų.Galiausiai kitą dieną sprendimą priėmė kita darbuotoja.Pensijos negavau, taigi darbuotoja Erika vėl kitą dieną kartoja, kad po mokėjimo suformavimo dar turiu laukti tris darbo dienas ir tai tik išimtine tvarka.Net nepasigilina, kad aš jau trečias mėnuo be pajamų išvis.Žodžiu darbo tempai ir tokia tvarka, kad pensijos reikia laukti tris mėnesius netenkina.
Ant biliotenio jau esu nuo vasario menesio pradzios o ismokos del biliotenio dar nesu gaves
Kodel man skaiciuoja skola, jei esu ne soc draustas ? Cia mokestis uz "ora" ir kodel as privalau susimoketi i prieki, kad buciau soc draustas ? Jus skaitot tai protingu dalyku ?
Laba diena. Atsiprašau, bet nesuprantu. 2 dienas kas 5 minutes bandau priskambinti į sodros Tel. Nr. Ir niekaip nepavyksta. Vis užimta linija. Ar gali būti ant tiek linijos užimtos.. kad per 2 dienas nebuvo gero signalo
Sodroje dirba nedakvatus zmones nesugeba dirbi savo darbo ir laiku nemoka penciju ir ismoku kaip peremete viska turejote suprasti kad zmonem reikia pirkti vaistus gyventi o jus tyciojates is zmoniu subreskit prasau nes sitaip elgtis negalima
Dirba visiškai nekompetetingi darbuotojai-konsultantai, kurie neišmano nei tvarkos nei įstatymų. Negali suteikti jokios informacijos. Jeigu užduodi klausimą, tai siuntineja ir junginėja su kitais konsultatntais, muzikos klausiau apie valandą kol paskutinis konsultantas su kuriuo sujungė buvo Pranckevičius, kuris galu gale pasiūlė man kreiptis į mokesčių inspekcija. Kaip paklausiau kodėl turėčiau ten skambinti kaip buvo pinigai sumokėti sodrai, tai tada pasiūlė i vyriausybę kreiptis. Tada paklausiau gal žinote kur būtent į vyriausybę, jis pasakė - nežinau. Likau be žado, tai dabar kur man kreiptis ? Sodra savo darbo neišmano
Kauno Sodros konsultantės labai nemalonios, pateikia skirtingą informaciją tuo pačiu klausimų. Pateigdamos neteisingą informaciją pridaro žmonėms rūpeščių. Neatsakingai dirba!!!
Tai absurdas apie skelbiamus viešus draudėjų duomenis. Nors įmonė ir patikslino duomenis, bet jie išlieka informacijoje visam laikui neteisingi ir nėra atstatomi ir vis vien įvedus tą laikotarpį kabo " SKOLA". Pasidomėjus Sodroje, man buvo paaiškinta, jog duomenys nėra atstatinėjami ir ar tai jums svarbu juk mes galime išduoti pažymą, kad nesate skolingi. Bet pažymos juk nepridėsi kas domisi apie įmonės būklę, viešuosiuose duomenyse (t. y. norintys bendradarbiauti su įmone). Kažkoks absurdas.
Vaiko priežiūros atostogų išėjau liepos 4d. O dabar jau rugpjūčio 31.Iki šiol negavau nė vieno cento už vaiko priežiūros atostogas. Kaip mūsų šeimai gyvent kai du mėnesius jokių pajamų...
PROGRESAS I BAUDZIAVA
2018-06-29 09:41:59 IP 2g5vdbvl
1.AR LANSBERGIS MATES NORS VIENOS IMONES, BENT VALSTYBINIU INSTITUCIJU REKVIZITUS?
2.AR PAKLAUSES IMONIU PASITIKEJIMU TELEFONINIU PRANESIMU?
PROGRESAS I BAUDZIAVA
2018-06-16 08:52:02 IP 2g5vdbvl
Labai blogai atleka savo darba.kur skambini su denfikacijos numeriu.del laikino nedarbingumo pasalpos. Nesujungia su ligos ismoku skyriaus vedeja. Zino kad zmogus turi sunkia padeti del finansines padetes. Visada mokedavo kas savaite nuo nedarbingumo pabaigos.o dabar vel man lepia eit i savo miesta ir rasyti laisvos formos prasyma. Nuejau i kretingos skyriu.ir pasakiau.kad noriu parasyti laisvos formos prasyma.konsultante pasake neko nezinanti. Telefonu paaiskinau kad antras menuo sergu.ir gyvenu is ligos pasalpos.esu po operacijos.ir paklausiau kada ismokes pinigus.jos mane maitina ryt.poryt.o apskaiciavimai padaryti.ir ismoka turejo buti 13d sio.men. jau 16.ir trecia diena as kenciu skausmus kojos.nes neturiu is ko nusipirkti vaistus. Tai kodel as turiu moketi tokias sumas sodrai draudimus.mokescius.jei kai susergu tauriu kenteti skausmus.nes sodra nekreipia demesio i tai.kad zmogus is tos pasalpos ligos turi pragyventi.pirktis vaistus.uz viska moketi.o sodros darbuotojos savo terminais apsikorusios.ka zmoguij daryti gal sodra tegu sumoka mokescius.uz komunalinius isteklius.elektra.buta.nes jei suveloji susimoketi.ir dar tyciojasi is zmoniu
Sodra skaičiuoja skolas daugeliui individualių įmonių, kurių savininkai senai išvykę ir nevykdo jokios veiklos Lietuvoje daugiau, nei 5 metus. Daugelis yra gavę pilietybes kitose valstybėse, kiti siekia jų, dar kiti pasimirė užsieniuose ar dingo be žinios Visais atvejais jie nebegrįš į Lietuvą. Kyla klausimas, kam SODRA prirašinėja skolas ir švaisto resursus niekam nereikalingui darbui dirbti? Susidaro įspūdis, kad Lietuvos valdžioje, bei SODROje sėdi puskvailiai nieko nesuprantantys klerkai ir dirba niekam nereikalingą darbą, tuo pačiu išvaistydami lėšas plaukiančias į pensijinius fondus.
Labai sunku susišnekėti su konsultantais, visi skirtingai sako. 5menėsį bvau atvykus i sodros filiala norėdama persikelti darbo stažą is UK i Lietuvą, konsultantė pasakė : ko aš taip anksti? Kai eisiu i dekretines tuomet ir pradėt tvarkytis, labai greit parašius prašymą gaunamas atsakymo laiškas iš UK. PO dviejų menėsių ir vėl atvykau i sodrą, tuo pačiu klausimu. Konsultantė man pasakė, jog parašius prašymą gauti atsakymą užtrunka iki pusės metų. Man paklausus kodėl praeita kart konsultantė sakė, jog užtrunka greitai, sulaukiau atsakymo, kad visi skirtingai tą "greitai supranta"
Laba diena, noriu paklausti, kodėl 2SD formoje nėra Darbo kodekso 58 str. 3 dalies, kai Darbo kodekse 3-ia dalis yra.
Esu mokytoja.Nuo rugsėjo 1 dienos dirbu dvejose mokyklose.Rugsėjo 13 dieną, vienoje iš mokyklų įvyko nelaimingas atsitikimas.Šioje mokykloje darbo grafike nurodyta 2 savaitinės darbo dienos.Kitas tris darbo dienas dirbu kitoje mokykloje.Kadangi visą mėnesį turėjau nedarbingumą, sodra pagal įstatymą apskaičiavo mano nedarbingumą tik už tas darbo dienas, kurioje mokykloje įvyko nelaimingas atsitikimas. Nuvykus į sodrą issiaiškinti man buvo pasakyta, kad geriau jau būtų buvusi buitinė trauma, tada man būtų paskaičiuota nedarbingumas už visas darbo dienas.Noriu paklausti, kas turi išmokėti mano biuletenį už kitos mokyklos nedarbingumo dienas?Esu sutrikusi dėl tokių įstatymų, kurie sveiku protu nesuvokiami...
Sveiki, noriu pagirti sodros info linijos darbuotoja. Viska isdeste idealiai, greitai, nu tikrai suteike visa informacija kurios reikejo ir dar daugiau, viska su visais paaiskinimais. Manau visos imones kurios turi infarmavimo funkcija telefonu, turetu pasimokinti is sodros. Aciu, esu tikrai dekingas
Kalbėjau su 4 žmonėmis ir visi skirtingas istorijas dėstė. Pirmasis pasakė jog pinigų pavedimas pareina per vieną darbo dieną, tai nusiraminau ir laukiu tos darbo dienelės pabaigos, po jos mokėjimas vis dar vykdomas. Tada susiekiu su kita konsultante, sakė jog viskas gerai, pinigai gauti - nusiraminu, bet patikrinus matau jog mokėjimas vis dar apdorojamas. Ateina laikas trečiajai konsultantei, o ji teigia reikiant pateikti prašymą jog tą mokėjimą priskirtų prie jos nurodyto įmokos kodo ir kaip vėliau sužinau visiškai nepamini jog prašymą reikia pateikti PANĖVEŽIO filialui, tai tas mano prašymo pateikimas kaip šuniukui ant uodegytės. Bent jau ketvirtoji konsultantė normaliai viską išaiškino ir pasirodo mano pinigai kabo nežinia kur. Tai taip gaunasi jog tik kas 4-5 sodros konsultantas normalus? (nekalbu apie "gyvas internetines konsultacijas" ten jau visiškas nefengšui košmaras)

Augimą planuojanti "Glass LT" plečia gamyklą Alytuje
Augimą planuojanti "Glass LT" plečia gamyklą Alytuje 10-27 16:53
Vilniaus stiklo paketų gamintoja "Glass LT" plečia gamyklą Alytuje, kur planuoja priimti 80 naujų darbuotojų.
G. Nausėda sako svarstysiantis R. Karoblio kandidatūrą į Lietuvos ambasadorius ES 10-27 16:30
Prezidentas Gitanas Nausėda sako, jog yra pasirengęs rimtai svarstyti buvusio krašto apsaugos ministro, diplomato Raimundo Karoblio kandidatūrą į Lietuvos ambasadorius Europos Sąjungoje.
"Invega" primena: liko paskutinės dienos kreiptis COVID-19 paskolų
"Invega" primena: liko paskutinės dienos kreiptis COVID-19 paskolų 10-27 16:08
Įmonės, nukentėjusios nuo pandemijos, pasinaudoti tiesioginėmis COVID-19 paskolomis, turi laiko pateikti paraiškas "Invegai" iki pirmadienio. Lapkričio 1 d. baigiasi šios priemonės kvietimas.

Koks Jūsų manymu būtų teisingiausias sprendimas?

Hasbro 91,36 +3,23%