Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Sodra, Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Kauno skyrius

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Sodra, Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Kauno skyrius

Atsiliepimai apie Sodra, Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Kauno skyrius

Parašyk savo nuomonę apie Sodra, Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Kauno skyrius

Per paskutinius 3 metus, darbo biržoje buvau tik savaitę, pajamos mano yra pakankamai didelės gauti išmokai. Bet jos neduoda, NES PO TOS SAVAITĖS ISIDARBINAU IR PRADIRBAU 6 MĖNESIUS IR 1 SAVAITĘ, JEI BUČIAU DIRBĘS TIK 6 MĖNESIUS TAI GAUČIAU IŠMOKĄ 730EU. KAS ČIA PER VALTYBĖ, PER 10 METŲ ESU IŠDIRBĘS 9, 8 METŲ IR NESKIRIA JOKIOS IŠMOKOS, ESU IŠ VALSTYBĖS GAVĘS TIK 44 EU. SUMOKĖJES MOKESČIŲ TŪKSTANČIAIS EURŲ.
iR LINKSMIAUSIA DALIS KAI PASAKO, IŠMOKOS NEBUS, NES PRADIRBOTE SAVAITE PER ILGAI, JEI PO 6 MENESIU DAR BŪSITE BEDARBIS TAI JAU GAUSITE ISMOKA.

GAL MŪSŲ GERBIAMOS valstybės tarnautojai gALI PAKOMENTUOTI ŠĮ DALYKĄ?????????? GERAIS LAIKAIS GYVENAM KAI VALSTYBĖ VAGIA IŠ ŽMONIŲ.
Negaliu patikėti kiek irodymų yra apie sodra kaip jie plėšia vaikų pinigus... vieni gauna delretines kaip priklausk...o kitus apgaudinėja....kaip elgtis tuo atveju kas gali padėti šiais klausimais. Pasakiau kad pirma kart kreipiuos ir kad sodroj tai turbut ir pasinaudojo tuo
Sveiki, noriu pasidalint savo patirtimi kai nera jokio noro dirbt ir komunikuot as apie tokia pileite tarnautoja
Irma Slauzgalvienė
Vyriausiasis specialistas
Įmokų išieškojimo skyrius
Zmogus visiskai apatiskas darbuj nenori pagelbet dirbt tuolabiau savo darba.
Tiesiog nera malonu kaip bandai kaska daryti o tau dar labiau tycia kenkia nesuteikia informacijos ir pan.
Sveiki aš raimundas dyrbti negaliu legalei dyrbt nes visus pinigelius suskaičiuoja sodra nepalieka net pragyvenimui neturiu tėvų ne namu kur gyventi Lietuvoje skurdas visi vage ir voks esu uzauges vaiku namuose šiuo metu nzn ką bedaryti žmonės apvage pati valdžia y skurdą daro užtat nebaluoju ne kad neinu už nieką nepasitiki Lietuvos vagimis
Sveiki. Turiu klausima. Mano draugas turi skola sodrai uz nesumoketus mokescius. Sodra perdave antstoliams. Viskas kaip ir gerai. Taciau isidarbinus suzinojo, kad arestuota saskaita ne tik anstolio, bet ir sodros. Klausimas ar sodra perdavus byla antstoliui, turi teise uzdeti aresta zmogaus saskaitai? Aciu
Esu pasipiktinus jusu darbu. Gavau laiska apie imones skola su grasinimu isieskoti, nors pajamas deklaruoti turejau teise iki geguzes 1 d., o dabar dar tik balandzio 4d. Todel nesiuntinekit nenormaliu pranesimu brudai. Koncultante Baleviciute tik sugeba atsiprasineti uz sistemos klaidas. Tai gal laikas pradeti nedaryti tu klaidu, nes jos labai daznos pas jus nevykeliai. Negadinkit nervu prakeiktieji, gyvenimas ir taip sunkus.
Du su puse men.sodra neismoka uz biuleteni!!!KAIP JUS TEN DIRBAT!!!PASIBAISEJAU TOKIU NEPROFESONALIU DARBU!!! 2018m.lapkricio 30d.gautas biuletenis, o siandien 2019m.vasario 18d.dar pinigu negavau!!!
Sveiki noriu pasakyti jusu nusamdyta imone Bastaras v***s nei vienam senukui neduoda centu nesvarbu ar 10 centu ar 90 centu gal jie negauna uzmokescio ir senjorai jiems turi sumoketi
Sveiki, stebimės vienos iš sodros darbuotojos mandagumu, kurio visiškai nėra. Mandagiai paskambinus ir paklausus klausimo, atsakymo sulaukėme pakeltu tonu ir su irzlumu. Tikrai nemalonu bendrauti.Nei viena, save gerbianti įstaiga neleistų bendrauti ir dirbti tokiems žmonėms su klientais.
Man velavo atlyginimas dvi savaites nuo rugpjucio 14d.iki 29d.tai sodra uzblokavusi saskaita uz skola ir negrazina nei likucio kiek jie nori procentu!Beveik menuo jau be algos neatgaunu, gyvenk kaip nori.Kviesim tv.tegul paviesina, gales sedeti kabinetuose uzsirakine.
Individuali imone
2018-08-30 07:16:34 IP 5f4sop20
Nu po perkunais kiek galit man kazkokiu nesamoningu skolu prirasyt. Jau trecias kartas.
Nera pas mane skolos Sodrai !
Viskas yra rodoma viesai internete. Jus gadinate mano kredito istorija ir tersiate imones reputacija.
Rekvizitai.lt vel rodo kazkokia kosmine skola, o jieduomenis ima is viesai Sodros skelbiamu duomenu. Pasigydykit pusprociai. Jau per daznos tos jusu klaidos.
Klausykit u****i is kur cia man priskaiciavot skola, kad staigiai butu panaikinta. As skolu Sodrai neturiu tuo labiau sveikatos draudimo. Ir beje jau nepirma karta su savo nesamoningom priskaiciuotom skolom ! Jus tersiat mano reputacija nes visos neva 'skolos' yra rodomos viesai internete. Tureciau jus paduoti i teisma.
Lietuvos mokesčių vergas
2018-03-24 20:13:56 IP 2e7r3s8v
Prazituojanti įmonė išlakoma iš mokesčių mokėtojų pinigų:
525 parazitai Kauno skyriuje išlaikomi ir padauginti iš valdžiagyvių skiriamų lėšų iš LR valstybės biudžeto yra 525 x 874, 28 = 458 997 eurų skiriama parazitams kurie jokios nesukuria pridėtinės vertės tik sėdi prie šiltų langelių ir "klientams" aiškina, kad sodrai šstatymai negalioja, tai yra jei pilietis nesumokėjo sodrai, tai bus priskačiuoti delspinigiai ir išieškoma be teismo tiesiog pavagiant pinigus iš saskaitos.
Jei kartais sodra nenorėjo mokėti ir rado absurdiškų argumentų nemokėti (o tam ir skiria valdžiagyviai lėšas parazituojantiems biurokratams).
Prisegu akivaizdžius įrodymus.
Piliečiui O.S. pagal socialinės apsaugos pažymą turėjo gauti transporto kompensavimo išlaidas.
Savivaldos socialiniam skyriui dėl išmokos kuri daugiau nei 28 kartus didesnė, problemų mokėti nekilo.
O va parazituojančiai sodrai kuriai negalioja jokios LR konstitucinės nuostatos ten sėdintys parazitai pareikalavo "notarinio įgaliojimo" kad pilietis O S po insulto tapęs neįgaliu ir gavęs pažymą dėl transporto išlaidų kompensavimo negali pateikti prašymo tą išmoką skirti.
EJ RIOMERIO EUNUCHAI KUR LYGIATEISIŠKUMO PRINCIPAS? KUR SAŽININGUMO, TEISINGUMO IR PROTINGUMO KRITERIJAI TAIKOMI VISIEMS?
AR PARAZITUOJANČIOMS VALDŽIAGYVIŲ ĮSTAIGOMS TAS NEGALIOJA?
Dirbau mokėjau mokesčius, Po 10 mėn nutraukiau darbo sutartį ir registravausi darbo biržoje. Pasirodo jokių išmokų negausiu. Prieš tai buvau išdirbęs 1, 5 metų, tada pagal įstatymus irgi nieko nemokėjo. Nesuprantu aš tokios sistemos. Galėtų nors procentaliai mokėti. Buvau patriotas šalies, bet dabar žiūriu kuo toliau, tuo jis blėsta. Visiškai nesistebiu, kad daug kas dirba šešėlyje ir pateisinu, kuo toliau tuo labiau. Dėl kito darbo susiradimo nepergyvenu, nes turiu aukštąjį išsilavinimą ir patirties, bet kaip jaustis kitiems, kuriems sunkiau. LT tik visokie valdininkėliai ir visokio plauko kiti veikėjai gerai gyvena. Jeigu toks požiūris į piliečius, kaip darbuotojus, tai nereikia stebėtis algomis vokeliuose.
Niekaip nesuprantu!!! Esu ant bilieto, už bileteni turejau gauti rugpjiūcio 15d o šiandien jau Rugjiūčio 29!!!! Kaip suprasti.... visada gaudavau laiku o dabar negaunu jau tiek laiko kas darosi? Eisiu rašyti skunda ne če bet į pačia įstaiga jeigu negausiu rytoj!!!! Už ką žmogui Mokėti mokescius? Nuoma? Visa kita?? Kaip jus vėluojate ir ne viena ar dvi dienas!! O 15 darbo dienu!!! Nemates dar taip. Skambinau jums jus sakete gausite kitoj savaitei tai va laukiu šiandien Pirmadienis ir dar nėra...... palauksiu aš rytojaus !!!! Ir žiūrėsiu kas bus!
Prakeikta Sodra baikit savivaliaut ir blokuoti saskaitas. SALIN KANOPAS NUO MANO SASKAITU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jau men.kaip biliotenis.Spalio trecia padare operacija, operavo meniska.Klausykit JUSvaldzios yrankis, kiek galima laukti pinigu, gavau is jusu 44eu.kaip toliau gyventi, jus turbut laukiat kol ta darzove dasibaigs, vokietis naikino zydus, o juspensininkus ir invalidus.Aciu jums.
Nusivyliau darbuotoja. Gal pasimaišiau darbuotojai netinkamu laiku, ne tą dieną... Bet manau tikrai niekas nenori būti apšauktas ir neturėjęs progos įsiterpti, kol darbuotoja pakeltu tonu kartoja savo pasaką, paklausti to kas neaišku. Likau neaptarnauta ir apsipylusi ašaromis. Labai nemalonu vidury gražios dienos būti pravirkdytam dėl to, kad sodroje atėjęs priduoti dokumentų ne gana to, kad jų nepriėmė, bet dar ir apšaukė.

VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės
VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės 12-06 15:49
Stiklinės pertvaros - tai vienas tų įprastų dalykų į kuriuos nekreipiame dėmesio, nors matome kasdien. Biure, parduotuvėje ar sporto klube - stiklinės pertvaros naudojamos visur. Kodėl mus supa...
Latvijoje byra A. Lembergo verslo asociacija
Latvijoje byra A. Lembergo verslo asociacija 12-12 16:15
Byra Latvijos tranzito verslo asociacija, kurioje svarios įtakos turi Latvijos oligarchas ir Ventspilio meras Aivaras Lembergas.
"Klaipėdos naftos" akcininkai priėmė papildomus sprendimus dėl NIB paskolos
"Klaipėdos naftos" akcininkai priėmė papildomus sprendimus dėl NIB paskolos 12-12 15:51
Valstybės valdomos "Klaipėdos naftos" akcininkų susirinkime ketvirtadienį priimti papildomi sprendimai, reikalingi gauti valstybės garantiją Šiaurės investicijų banko (NIB) teikiamai iki 135,5...

Ar pritariate mokesčių didinimui individualiai dirbantiems?

Texas Instruments 123,72 +1,94%
Wells Fargo 53,17 -0,97%