Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos

Atsiliepimai apie Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos

SODRA

SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos

Vytautas Stanaitis
2021-11-15 18:09:45 IP 2e7r3mgr
Tai jeigu jie net nesugeba tinkamai pervesti pinigų į nurodytą sąskaitą, tyčia veda neaišku kur ir reikia laukti 20 dienų kol jie ištaisys savo klaidas, tai reikia manyt kokie ten skaičiuotojai susirinkę ir šiaip kokio intelekto žmogėnai. Aleluje
Siaubas, kas cia per durnynas sveiku protu yra nesuvokia! Paskamb bendruoju sodros tel numeriu, prasiau, kad sujungtu su Mazeikiu skyriaus sodros darbuotoja, bet arsake, kad tokios galimybes nera galite rasyti i elektronini laiska.Kokius cia cirkus ir izdivalkes jie krecia is zmoniu, tik jie (sodra) tegali suprasti, suvokti.Atrodo gyvename XXI amziuje, bet jai sodra pareiske, kad negali sujungti su Mazeikiu skyriumi, tai aplamai isklyla toks klausimas ka aplamai veikia saras...kontora uz ka jiems mokami atlyginimai uz tai kad sedetu ant kedutes ir taip issipi...is zmoniu?Baisu, nera daugia ka ir bepasakyti.Neveltui sodros reitingai pazvelgus i rekvizitus yra zemiausiam reitinge ir tai nieko keisto.Kaip sakoma"kaip sauks, taip atsilieps"
Sarask...kontora cia o ne sodra! Norejau uzpildyti skunda kai prisijungiau mano sodra prie elektronines bankininkystes, bet kazkokie techiniai nesklandumai, nejo skundo formos issiusti, skamb i sodra aiskintis kame cia reikals, paaikinau gal 10 kartu gol daejo i galva sodros darbuotojui, kad skundo formos neina pateikti ir issiusti, nes neveikia nuoroda, kur reikia pasirinkti sodros padalini.Sake paziures, pranes atsakingiems darbuot, kad problemu butu isspresta, nors atrodo, kad pries keli men veike kuo puikiausiai, bet speju, tikriausisi tycia taip padae, kad nebegaleciau skundu parasyti ir pateikti sodrai, nes per daug skundu busiu tikriausiai rase, tad galop prieme sprendima, toki, kad galejau tik per prasymo forma pildyti ir pateikti savo skunda sodrai! Issipisineja is zmoniu, nuskaiciuoja pinigus, po to kai pateikiu faktinius irodancius dokumentus sodrai, vel grazina pinigus, bet ziuriu kas keli mene vel kartojasi sis klauno cirko scenarijus, kur sodros darbuotojai is neturejima ka veikti, zaidzia tokius vaikiskus zaidimus"kate, pele"
Paziurekit kaip dirba debilu organizacija. Klausi vieno atsako kita.
Pagal Socialines apsaugos ir darbo ministerijos pranesima spaudai savarankiskai dirbantiesiems ismokos turejo buti ismoketos geguzes 11-15d., kodel as dar negavau pinigu? Ar gali man kas atsakyti i si klausima.
Straipsnio nuoroda: https://www.lrt.lt/naujienos/verslas/4/1177165/svarbi-zinia-savarankiskai-dirbantiems-asmenims-pradedamos-moketi-ismokos-uz-balandi
Tai kada gausiu 257 eur ismoka uz balandzio men. kaip savarankiskai dirbanti. Ziniasklaidoje buvo skelbiama, kad sios ismokos bus mokamos geguzes 11-15 d. Siandien jau 19 d., o pinigu nera. Ziniasklaida juk nepaeme siu datu is lempos, tai jus veidmainiai jiems pranesete. Taip pat neimanoma gauti ir asmenines informacijos nei laiskais nei telefonu, pasako bendra info, kuri ir taip yra pateikiama oficialiame Sodros puslapyje. Kas cia per tvarka jei su tavim nesiskaito.
Klientas 2019-10-16 09:56:49
Kodėl sodroje dirbantys asmenys paklausus to paties klausimo atsako skirtingai? Labai nekompetetingi asmenys dirba, gal laikas nuo, , ruso” dirbančias pašalinti, kurios tik geba sėdėti ir kavutę gurgšnoti!
dėl to, kad ar dirbsi, ar nedirbsi savo 2000 eurų gausi. Tai kam dirbti galima tik laiką stumdyti....
prisijungimas per banką visiškai negalimas mėnesių mėnesiais - Sodra dar akmens amžiuje - registruoja tik klaidos numerius didėjančia tvarka, bet klaidų netaiso ir rašo "bandykite vėliau", o paskui priskiria visokius pensijų fondus iš lubų...
Žiauri betvarkė, drabuotojai visiškai nekompetetingi, tiesiog siaubas (Kauno skyrius), kam mokėti atlyginimus iš mūsų mokesčių mokėtojų pinigų uz toki ale specialistu darbą, tiesiog nesuprantama. Galėčiau detalizuoti, bet nėra laiko, reikia dirbti, uždirbti atlyginimus tokiems kaip sodros ale specialistams.
Na, , supratau jog teisybes nera, , , sodra sugriove gyvenima...
Kodel nerodote viso komentaro??
Sodra super gerai dirba
Esu pasipiktinus jusu darbu. Gavau laiska apie imones skola su grasinimu isieskoti, nors pajamas deklaruoti turejau teise iki geguzes 1 d., o dabar dar tik balandzio 4d. Todel nesiuntinekit nenormaliu pranesimu brudai. Koncultante Baleviciute tik sugeba atsiprasineti uz sistemos klaidas. Tai gal laikas pradeti nedaryti tu klaidu, nes jos labai daznos pas jus nevykeliai. Negadinkit nervu prakeiktieji, gyvenimas ir taip nelengvas!
Sveiki, kreipiuosi ne į pačią mokesčių inspekciją ar sodrą, bet į tuos, kur sėdi su kopūstais danguje ir priiminėja įstatymus. Ei, atsibuskit.

O dabar nelabai rišliai, bet išdėstysiu reikalą... :
Apie deklaravimą ir VMI pagalbą deklaruojantiems. Žmogus ateina. Jį pasodina prie kompo. Liepia pačiam. Žmogus prašosi pagalbos. Ateina konsultantė. Kai pamato vaizdą - subėga visos trys. Rezultatas: 2 dienos VMI inspekcijoje ir deklaracija net nepriimta. Dabar tvarkomės be VMI pagalbos nes šiais metais ne tik, kad konsultantės nepadės iki galo - bet ir mokesčių tarifai pasikeitė. Deklaracija net nebuvo nepriimta, tad ji negali būti nei priimta nei atmesta vėliau, nors telefonu aiškina, kad laukti (nors ko reikia laukti tai iki šiol man neaišku). tada sakau ačiū už atsakymą viso gero, nes supratau, kad jiem patiem kol daeis kas vyksta - tai greičiau aš baletą išmoksiu šokti. Finale, reiškia sugaištos 2 dienos vmi inspekcijoje, susigadinti krūva nervų, kas dvi dienas tikrinam sistemoje statusą - kaip nepateikta taip nepateikta. Ir nei atmeta nei patvirtina. Net nežinom ar laukti ar jau nebe, Čia buvo Individuali veikla pagal pažymą. Tik tiek, kad ne 1 pirkėjas ir 100 sąskaitų per metus, bet atvirkščiai. 100 sąskaitų ir kaskart vis naujas pirkėjas ir vis kita paslauga. Nesakau, kad VMI darbuotojos kvaišos. Ne kvaišos.... Nes visko kas ten prirašyta ta tikrai neįmanoma suvokti.... Kiek tarifų, kiek mokesčių tarifų skirtingų.... Kiek veiklos kodų. Kodai visi neatitinka su pirkėjų deklaruotais duomenim. Pajamų grupė - visuose iš eilės pirkėjuose skiriasi, ir nesutampa su pardavėjo duomenim. Kas tie veiklų kodai? Kam jie naudojami? Kas juos priskiria teikiant deklaracijas? Procentai visur šokinėja, Sumos su gautais pavedimais nesutampa niekur, nes niekada neaišku kokios klasės pajamos ir kas moką sodrą... Pamatė konsultantės vaizdą monitoriuje - paliko visus kitus prie kompų sėdinčius - subėgo gelbėti mano giminaitį... ir finale gavosi taip, kad nieko naudingo nepadarė, nes pačios pasiklydo sudėtingų ir gausių įstatymų pinklėse. Net pateikti deklaracijos nesugebėjo. (Jau nekalbu apie deklaracijos teisingumą ar neteisingumą, atmetimą ar priėmimą... nes čia jau būtų iš vis aukštasis pilotažas.). Padarytų žmogui paprastai: Gavai 100 eurų. Sąnaudos (išlaidos) 20 eurų. Pelnas 80 eurų., Ir trečdalį sumos pervedi mokesčiams. ir viskas... o patys mokesčiai tegul jau dėlioja 0, 0002 garantiniam.... koks ten npd... koks ten gpm... kokia ten gpm lengvata ir koks ten sodros tarifas 6 proc... 19 proc.... na žodžiu patys sukūrė sistemą painią - patys tegul joje ir sėdi..... Kodėl žmogus, kuris dirba tam, kad išgyventų turi sugebėti deklaracijas teikti ? Mokesčių inspekcijai reikia - tegul atvažiuoja į namus. Paduodu aplanką su visomis pirkimų ir pardavimų sąskaitomis, tegul po mėnesio man jie atsiunčia nurodymą per 3 paras sumokėti tokią ir tokią sumą į tokią ir tokią sąskaitą - ir aš iš kart sumoku tą sumą net ir sėdėdamas antarktidoje. Ir tegul neknisa man proto su tais painiais įstatymais. Kuo kaltas žmogus, kad sistema kuriama tokia sudėtinga? Juk ne visi buhalteriai, ne visi matematikai ir ekonomistai. Jei net pačios trys VMI darbuotojos nesugebėjo PATEIKTI (nebūtinai teisingos) deklaracijos, tai ką jau kalbėti apie žmones, kurie į VMI užsuka vieną kartą per pusmetį... NEs dažniau neturi kada lankytis - turi dirbti tam, kad sumokėtų mokesčius.
Aišku, kirpėjos, kurioms nėra nei PVM registrų nei kryžminio nei isaf sutikrinimo tai tos deklaracijos yra juokų darbas. Užrašo, kad per mėnesį uždirbo tarkim 1000 eurų ir valio. Viskas jom ten susikaičiuoja.... Bet šiaip jei ką, tai ne visi yra kirpėjai. Ir ne visi nori dirbti neskaidriai. Labai norim dirbti skaidriai ir nepamiršti jokių pardavimų ar pirkėjų. Pajamų žurnalą pildom centų tikslumu - bet kaip matom - sistema eina prieš piliečius, kad tik juos daugiau nervuoti, traumuoti, varinėti, apkaltinti, nepadėti, bei išpešti kuo daugiau iš jų naudos. Kodėl nepadaryti visų rūškių pajamoms 30 proc. mokestinė našta ir uždarom klausimą? Tai ne... Tantjemos.. Dividendai, palūkanos, Individuali pagal verslo liudijimą, individuali pagal pažymą... Mažoji bendrija, Nemažoji kompanija, Uždaroji akcinė bendrovė, durnių bendrovė, individuali įmonė, individuali veikla, akcinė bendrovė, fondas, sąjunga, karalystė, durnių pasaulis... jau nekalbu apie mokesčių tarifų keitinėjimus sodra tiek procentų, paskui tiek, paskui tiek, jei draustas tai tiek tai nedraustas tai tiek, tai jei kaupi tai toks tarifas jei nekaupi pensijos tai anoks tarifas.... Nu pagailėkit žmonių, kurie nėra baigę buhalterijos. Nu pagailėkit.

Dar kartą paminėsiu, kad tai nėra priekaištas mokesčių inspekcijai ar sodrai ar kitoms įstaigoms, kurios tik naudoja mokesčių mokėtojų pinigus ir vykdo įstatymus, nes mano manymu, mokesčių inspekcija ar sodra tik vykdo kažkurių persistengusių kvailių sugalvotas taisykles.
individuaili veilka
2018-12-11 21:00:10 IP 4ljj6vp
viena karta nesumokejus uz privalomaji sveikatos draudima atsiuncia ispejima kita karta is banko su procentais nuskaiciuoja, jei turi kelias saskaitas tai is visu po tiekpat, gaunas kiek saskaitu tiek kartu rezervuoja pinikus dvi saskaitos 2x nuima (rezervuoja), trys saskaitos per du bankus tai 3x ir rezervuoja. amerikanski vertelgos blyn svelniai tariant apydurniai!!! amerikietiska sveikatos draudimo modeli taikyt lietuvoje reik but arba praplautom smegenim ar parsidavusiu kupiurai!!
"ĮVYKO NENUMATYTA SISTEMINĖ KLAIDA VYKDANT JŪSŲ UŽKLAUSĄ
Pasikartojus problemai prašome kreiptis į administratorius"

sodra.lt elektroninis veikimas
Individuali imone
2018-08-30 07:19:41 IP 5f4sop20
Nu po perkunais kiek galit man kazkokiu nesamoningu skolu prirasyt. Jau trecias kartas.
Nera pas mane skolos Sodrai !
Viskas yra rodoma viesai internete. Jus gadinate mano kredito istorija ir tersiate imones reputacija.
Rekvizitai.lt vel rodo kazkokia kosmine skola, o jieduomenis ima is viesai Sodros skelbiamu duomenu. Pasigydykit pusprociai. Jau per daznos tos jusu klaidos.
Kas cia per netvarka!? Kodel jau daugiau kaip dvi savaites neatnaujinami duomenys viesuose interneto portaluose, tokiuose kaip Rekvizitai.lt ar 118 ?!
Nesugeba net normaliai paaiskinti i paklausimą, viska nukopijuoja nuo istatymu ir pateikia, o kaip taikyti praktiskai tai nezino (tik teorija). Skambinti bepramiska. Sėdi ir galvoji toliau zmogau. s*******o kontora, nesistebiu kai ateis tokia diena kai SODRA bus bankrutuojanti, plius PSD visiskas terorizavimas viduri baltos dienos, juokdariai.
Maziau istrininekit atsiliepimus. Ir nuimkit sankcijas nuo mano saskaitu, nes paralyziuojate imones veikla. Tik per banko saskaita ar per kortele galiu pervesti pinigus google Adwords, kad butu reklamuojama mano svetaine ir mano verslas. Todel jus stabdot mano veikla, esate parazitai ne kas kita tikrai.
Maloniausi konsultantai telefonu. Kiekvieną kart paskambinu ir nusistebiu kaip maloniai kalba, nesulyginsi su kitom institucijom. AČIŪ.
Nusiema pinigus kaip nori ir kada nori, likau sokiruotas ir i skola ivarytas bankui.
Esu VRM pensininkas. 2015m.sausio 19d., pasitikrinus per bankinę sąskaitą pamačiau jog pensiją jau praveda Sodra, o ne VRM.Iškilo neaiškumų.Pirma tai, kad pravedime nenurodyta už kokį mėnesį yra ta pensija, nors tai privaloma nurodyti.Dabar man, o ir mano kolegoms nesuprantama ar pensija gauname už einamą mėn., ar už prėjusį mėn.Kadangi trumpuoju (padidinto tarifo)Sodros inform.tel.nieko nepavyko sužinoti, raštu kreipiausi į Mažeikų skyrių, nesTelšiai jiems priklauso.Vietoj konkretaus atsakymo (ko ir Jus čia klausiu, po 9 dienų buvo "pagimdytas" atsakymas jog visais klausimais kreipčiausi į Ukmergės skyrių.Beje atsakymą davė ne Mažeikiai, kam rašiau, o Telšiai.Juk papraščiau ir manau privalu mano paklausimą persiųsti tai pačiai Ukmergei, o mane informuoti apie tai.Ir tai vadinasi valstybinė įstaiga, atstovaujanti ŽMONĖMS.Nesiruošiu nieko įžeidinėti ar žeminti, nes čia esu žeminamas tokiu požiuriu-aš.

Odontologijos kliniką išgarsino artimas ryšys su pacientais
Odontologijos kliniką išgarsino artimas ryšys su pacientais 11-26 08:26
Nuo vienos odontologinės kėdės šeimos centre iki didžiausio odontologinių paslaugų klinikų tinklo šalyje - tokį virsmą patyrė CLINIC | DPC įkūrėjas Simonas Bankauskas ir jo komanda...
Naujų automobilių rinka šiemet smuko 15,2%
Naujų automobilių rinka šiemet smuko 15,2% 12-01 22:00
Lietuvoje sausio-lapkričio mėnesiais įregistruota apie 32.900 naujų lengvųjų automobilių – 15,2% mažiau nei atitinkamu laikotarpiu praėjusiais metais (38.820).
"KS Holding" už 40 mln. Eur pardavė prekybos centrą Rygoje
"KS Holding" už 40 mln. Eur pardavė prekybos centrą Rygoje 12-01 21:26
Suomijos ir Lietuvos kapitalo nekilnojamojo turto bendrovė "KS Holding" pranešė Suomijos investicijų fondui "Titanium Baltic Real Estate" pardavusi prekybos centrą Rygoje "Ozols". Sandorio vertė –...

Jei būtumėte investuotojas, kur investuotumėte šiuo metu?

eBay 67,46 -4,38%
AT&T 22,83 -4,44%