Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vilma, sodininkų bendrija

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vilma

Atsiliepimai apie Vilma, sodininkų bendrija

Hiatus ŠILTOS STRIUKĖS Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Vilma, sodininkų bendrija

Esu Austė iš saugos tarybos "Argus". Norėčiau pasiūlyti mūsų įmonės paslaugas, kuriomis galėtumėme užtikrinti Jūsų bendruomenės saugumą. Teikiame tikrai platų spektrą paslaugų, t.y.: vaizdo stebėjimo kameros (vienos kameros kaina 15e be PVM.), signalizacija, priešgaisrinės sistemos, teritorijos perimetro stebėjimas (niekas negali pakliūti į Jūsų teritoriją), "SOS" mygtukas ir greito reagavimo ekipažai esant įsilaužimui ar nutikus kitai bėdai.
Siūlome nemokamas konsultacijas, nemokamas pasiūlymo parengimas pagal kliento poreikį ir taikome nuolaidas jei kaiminystėje bus daugiau norinčių gyventi saugiai.

Austė Gudeliauskaitė
Pardavimų vadybininkė
Tel. +370 690 07136
El. p. Auste.Gudeliauskaite@argus.lt

Prezidentas Gitanas Nausėda apie Rekvizitai.lt tvaraus ir atsakingo verslo įvertinimą "TOP Įmonės" 2021 10-08 13:42
Nors šiuo pandemijos laikotarpiu ne viena įmonė patyrė įvairiausių iššūkių, nemažai jų sugebėjo augti, kartais netgi rekordiškai. Rekvizitai.lt kiekvienais metais...
ES: ginčas su JAV dėl prancūziškų povandeninių laivų užbaigtas
ES: ginčas su JAV dėl prancūziškų povandeninių laivų užbaigtas 10-16 17:46
Piktas transatlantinis ginčas dėl prancūziškų povandeninių laivų jau užbaigtas, penktadienį paskelbė Europos Sąjungos diplomatijos vadovas Josepas Borrellis.
"Luminor" apklausa: didesnė dalis Baltijos šalių gyventojų tikisi būsto kainų augimo ir 2022 m. 10-16 16:56
Didesnė dalis Baltijos šalių gyventojų tikisi, kad ateinančiais metais būsto kainos didės.

Ar reiktų taikyti PVM lengvatą energijai?

Goldman Sachs 406,07 +3,80%
McDonald's 242,25 -0,94%