Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Socialinė Integracija, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Socialinė Integracija

Atsiliepimai apie Socialinė Integracija, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Socialinė Integracija, UAB

Labas dirbu sitoje firmoje jau 5menesius valau kareivines vazineju su savo masina keliai ir blogi o i tai niezas neziuri remomntas uz savo pinigus tik uzpila kuro nusiskundimu is kareivuku negirdejau negi tokia firma negali isskirti masimos juk naujos nenupirks. darbas patinka tik problema su masia Acui uz supratima Mazilis.
Nesvarbu 2020-02-08 16:15:44
Apgaudinėja žmones. Žadėjo priedus prie algos 30% Darbo krūvis žymiai didesnis negu priklauso neįgaliam žmogui.
Na aš 30% priedą gaunu. Nepamirškite priskaičiuoti avansą prie algos.
Socialinė integracija 2018-07-17 19:17:01
Benediktai, dėkojame už Jūsų komentarą, džiaugiamės, jog dirbate mūsų įmonėje!
Tebedirbu.Mano nuomonė nepasikeitė-rudenį bus 7metai.Malonu bendradarbiaiti su mane priėmusia darban vad.Kristina ir, žinoma, vad.Laima.
Benediktas
Dirbu sioje imoneje valytoja. Taip, atlyginimas menkas. Bet, kita vertus, manes niekas nevercia dirbti, pati savo noru atejau. Taip, peripetiju darbo klausimais yra. Na o tie kurie megsta paverkti kaip sunku, vargu ar padirbo bent menesi. Galima reikalauti savo teisiu bet ismokime buti atsakingi uz savo atlikta (o ne atsedeta) darba. Daug tinginiu dabar.
Danutė Grušnienė
2018-12-28 15:05:42 IP 5f4soabv
Firma i žmogu žiuri kaip i darbini arkli.Nekreipia demesio ka žmogus su invalidumu negali dirbti.Man buvo sutarti parašyta dirbti po 7 valandas, o suma 5valandu, kol netičia pati neišsiaiškinau.Tada liepe dirbti po 5 valandas..Su sutartim visai neskuba.Nauja sutarti gali gauti ir po menesio.Daugiausia teke pasirašyneti už atbuline data.Jei nenoryte visai prarasti sveikata, žmonem su invalidumu čia darbintis nepatarčiau
2018-07-17 19:17:01 IP 28mdohqf
Benediktas 2015-12-06 15:58:53
Dirbu kiemsargiu ketvirtus metus.Tai iš esmės pakeitė mano gyvenimo kokybę (į teigiamą pusę :-)).Teko padirbėti ne viename objekte ir ne su vienu (--a)vadybininku (-e).Džiaugiuosi man suteiktomis galimybėmis.
Benediktai, dėkojame už Jūsų komentarą, džiaugiamės, jog dirbate mūsų įmonėje!
2018-07-17 19:14:07 IP 28mdohqf
Norime Jus informuoti, kad visu dirbatys darbuotojai mūsų įmonėje yra įdarbinami legaliai. Jeigu darbuotojams kyla klausimų ar abejonių visuomet jas spendžiame kartu su priskirtu vadybininku.
2018-07-17 19:10:28 IP 28mdohqf
Stanislovas 2017-03-11 12:44:12
Dirbu uab soc.integracija, puiki vadybininke, visi klausimai sprendziami laiku, neturiu jokiu priekaistu.
Stanislovai, dėkojame Jums už atsiliepimą, džiaugiamės tokiais darbuotojais kaip Jūs!
Esu labai nepatenkinta šia įmone.. ypač vadove viena kuri siuntinėja neįgalias moteris po objektus kaip durneles o moka mažai ir plotai dideli. Nepasirūpino pravažiuojančiu kaip sakė. Daugiau su šia įmone nenoriu turėt reikalų.
Dirbu valytoja 0, 5 etato 4 d.val. Esu neįgali (tokius tik ir priima). Bet dirbti reikia kaip fiziškai sveikam, nes darbo krūvis gana didelis. Dirbame iš viso trys valytojos, visos po puse etato. Bet nei viena per tas 4 val.nesusitvarko. Valytis reikia 5 - 6 valandas.Kodėl nustatomi tokie dideli darbo krūviai ir dar neįgaliems.Visos dejuoja, bet šiais laikais nėra kur dėtis.
Paskaitau darbo skelbimus, jusu uab, ir darosi neaisku, kuo skiriasi darbe reikalavimai, darbo salygos, darbo grafikas, darbo uzmokestis irtt, nuo neturinciu negales? Ar tik tuo, kad jusu uab moka mazesnius mokescius valstybei uz darbuotojus su negalia? Prasau paaiskinti, ar gali dirbti zmogus jusu imomeje, turintis 35 proc. darbingumo, po 12val.per diena?Ar tai nepazeidzia istatymus?Laukiu paaiskinimo.
Dirbu jau metus.Darbotojais rupinasi.Aš patenkinta
Laba diena. Dirbau Rukloje valytoja. Nuo s.m. vasario 4 d parasiau prasyma iseiti. Kadangi musu valytoja-instruktore pradejo prie manes kabinetis ir galiausiai pati parase skunda ir ivardijo, kad ji parase kuopos kariai. Issiaiskinus su vadu, paaiskejo, kad jokio skundo niekas kuopoj nerase. Pati Ana Volodina ji prarase ir pateike vadybininkei. Skundas parasytas remiantis asmeniskumais. Pati A.Volodina uz save vezioja dirbti Jolanta Cepiene, kad valytu jos teritorija, o pati darbo metu ir po darbo valdisku transportu vazineja ir apsipirkti, ir sestaidieniais i turgu bi urmo baze. Esu pati tai maciusi ne karta. Vadybininke Jurga pirma karta per metus laiko buvo atvaziavusi i kareivines ir isivaizdavo, kad cia turi buti svaru kaip muziejuje. Tai juk yra kareivines, kur zmones vaiksto kerziniais batais ir po 5 min.tavo darbo nesimato. Kiek dirbu is kuopos kariu ar vadu niekada nusiskundimu nebuvo. Tikrai pikta, kada darbe yra taikomi asmeniskumai, o neziurima i darba! Aciu jums jei rimtai atsizvelgsit i mano laiska. Geros dienos.

Servico
Pastatų administravimas ir priežiūra, valymo paslaugos

Adresas: Savanorių pr. 193, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; atliekų tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; švaros, valymo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
"Servico" – ilgametę patirtį sukaupusių profesionalų komanda, teikianti kompleksines pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Siekiant aukščiausios klientams teikiamų paslaugų kokybės ir nuolatinio aplinkosaugos veiksmingumo bei darbuotojų saugos ir sveikatos gerinimo, įmonėje įdiegta Integruota kokybės...
Vitaresta
Visos valymo paslaugos, dezinfekcija, deratizacija

Adresas: Butrimonių g. 5, LT-50203 Kaunas.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; chemijos pramonė, gaminiai; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; valymo priemonės.
Visos valymo paslaugos, dezinfekcija, deratizacija, spec. dezinfekcija nuo Covid-19 UAB „Vitaresta“ - valymo paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Alytuje, taip pat ir mūsų kaimyninėje šalyje Latvijoje, Rygoje. Geras valymas - mūsų darbo kasdienybė. NUOLATINĖS VALYMO...
Ainava
Valymo paslaugos, Tekstilinė automobilių plovykla

Adresas: Pilaitės pr. 7, LT-05132 Vilnius.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; automobilių plovyklos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; popierius, jo gaminiai.
Ainava, UAB - valymo paslaugos verslui ir ne tik. Jau 23 metus dirbame patalpų valymo ir teritorijos priežiūros srityje, turime sukaupę didelę patirtį. Įmonės darbuotojų tikslas yra išpildyti klientų lūkesčius ir suteikti tokio lygio paslaugas, kad jiems nereiktų ieškoti kitų sprendimų. Šiandien mūsų paslaugomis...
Švaros broliai
Automobilių plovyklos | Patalpų valymas

Adresas: Laisvės pr. 77B, LT-06122 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių plovyklos; švaros, valymo paslaugos.
UAB „Švaros broliai“ – švaros paslaugų bendrovė, daugiau nei 25 metus Lietuvoje teikianti aukščiausios kokybės kompleksines automobilių švaros, patalpų valymo ir priežiūros paslaugas. Automobilių švaros srityje bendrovė valdo 6 tunelines plovyklas, 8 bekontaktes savitarnos plovyklas, 6 automobilių švaros centrus...
Šilėja
Pastatų administravimas

Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; langai; santechnika; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
ŠILĖJA, UAB PASLAUGOS Pastatų administravimas Pastatų techninė priežiūra Pastatų šilumos ūkio priežiūra Pastatų dujų ūkio priežiūra Pastatų termoviziniai tyrimai Patalpų valymo paslaugos Paslaugos bendrijoms Bendrijų administravimas Plastikinių langų bei durų gamyba ir montavimas Meistras į namus Statybos remonto...

Rinkėjų apklausa: Baltarusijos prezidento rinkimus triuškinamai laimi A. Lukašenka 08-09 20:46
Baltarusijos prezidentas Aliaksandras Lukašenka laimi sekmadienį vykusius valstybės vadovo rinkimus, surinkęs beveik 80% balsų, rodo valstybinio transliuotojo "Mir" užsakymu sociologinių tyrimų...
Rinkėjų aktyvumas kai kuriuose balsavimo punktuose Minske viršijo 100%
Rinkėjų aktyvumas kai kuriuose balsavimo punktuose Minske viršijo 100% 08-09 19:35
Baltarusijoje vykstant prezidento rinkimams, prie daugumos balsavimo punktų Minske nusidriekė didžiulės eilės, o kai kuriuose jų rinkėjų aktyvumas jau viršijo 100%, skelbia Baltarusijos opozicinis...
Atskleidė, kiek Rusijoje mokama COVID-19 vakcinos bandymuose dalyvaujantiems savanoriams 08-09 19:14
Savanoriams, kurie dalyvavo klinikiniuose vakcinos nuo koroanaviruso tyrimuose, bus sumokėta po 100.000 RUB, tai maždaug 1.150 Eur. Tai spaudos konferencijoje atskleidė viena iš savanorių Ana...

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

FedEx 183,53 +6,55%
AIG 30,66 +4,57%