Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Šneiderio elektronika, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Šneiderio elektronika

Atsiliepimai apie Šneiderio elektronika, UAB

Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie Šneiderio elektronika, UAB

Niekam nerekomenduoju šios įmonės. Nesuprantu kaip Samsung dar vis dirba su šiuo servisu. Samsung atstovybei jie daro gėdą. Vieną kartą atvykęs Gintaras Šneideris remontuoti šaldytuvo, jo durimis, išeidamas trinktelėjo kelis kartus į sieną ir ją apgadino. Gerai, buvo apsidraudęs, draudimas paskyrė žalos atlyginimą, bet teko pavarkti kol ponui įaiškinom, kad žalą turi padengti. Net jo draudimo brokerė sakė, kad jis sudėtinga asmenybė. Kitą kartą jo serviso darbuotojas atvyko tvarkyti skalbyklės ir ją pavertęs ant šono vonioje ant akmens masės plytelių subraižė. Nusprendė, kad situaciją tūrėtų išgelbėti skalbyklės dažymas, atvykęs meistras ją dažyti sugalvojo pasinaudoti mano plaukų džiovintuvu, kad dažai greičiau nudžiūtų ir taip pat jį sugadino. Venkite šių meistrų privačiai, o jeigu turite samsung garantinės buitinės technikos, prietaisui sugedus, informuokite samsungą, kad nenorite SNEIDERIO ELEKTRONIKOS ARBA UAB "ERIS" paslaugų, nes tikrai jūsų prietaisai bus sugadinti.
Santana 2019-07-03 14:33:07
Vienintelė tokia įmonė, kuri taip profesionaliai dirba. Kainos ir kokybės santykis atitinka poreikius. Dėkoju, esu labai patenkinta Jūsų teikiamomis paslaugomis.
Dėkoju už nuomonę :)
Ruta 2020-05-15 13:17:41
Labai tikiuos kad su sita imone nebeteks tureti reikalu.neatsakingi nemandagus...taise garanti televizoriu, is pradziu kabinosi prie sutarciu kai nieko nepavyko atsiunte televizoriu be jo laido...negaliu net patikrint ar veikia...issidirbineja is zmoniu kiek begali
Ačiū už nuomonę. Kuom esame turtingi, tuom ir dalinamės... Kadangi televizorius buvo garantinis - gamintojui turime pateikti pirkimo dokumentą, tai nėra kažkokia sutartis ar kažkas nepaprasto. Laidas Jums gražintas, atsiprašome už nepatogumus.
Niekada neveškit į šiaą imone remontuot buitinės tecnikos, nes nesugeba suremontuot jos, vežam ketvirtą kartą remontuot kavos aparatą pirmiau buvo garantinis tai ten nukreipia, tai tris kartus vežėm ir vis ta pati problema, tarpinės praeina trys mėnesiai ir vėl tas pats ir taip keruri kartus jau, paskutinį kartą parsivežėm prieš dvi dienas, tai vėl išvežėm pradėjo degti, dūmai rūksta nuvežėm pasakė vėl gumelės, tos tarpinės kainuoja 5 eurus už remontą paėmė 66 eurus ir nesutvarkė, kai pasibaigs garantinis niekada nevešiu ten penkis metus veikė puikiausiai, o ksi nuvežėm pakeist tarpines taip prasidėjo kelionės kad trys mėnesiai nes garantija duoda trims mėnesiams, paskutinį kartą garantinio laikotarpio neištvėrė, po dviejų dienų sugedo.
Serviso darbuotojas
2018-10-16 17:54:50 IP 2cfq7l96
Jurij 2018-10-15 20:04:30
Apgailėtinos remonto paslaugos. Nepatariu į juos kreiptis, nesugeba atlikti akivaizdaus skalbimo mašinos gedimo. Atseit čia savininkas kaltas, dėl gedimo. Vengia remontuoti. Pirma karta susiduriu su tokia įmonė.
Cha, gerbiamas Jurij, nebuvo tokio atvejo, gal galite patikslinti užsakymą? o gal ne tuo adresu parašėte atsiliepimą?
Nepirmą kartą naudojuosi šios įmonės paslaugomis, nė sykio nebuvau nusivylus. Visada esant poreikiui atvyksta į namus. Dėkui Jums :]
Vežiau kolonėles taisyti, visą mėnesį pralaikė, jokio gedimo nerado ir nesugebėjo paskambinti... Teko pačiai skambinti ir teirautis, kaip mano kolonėlės, pareiškė, kad nieko nerado ir galiu jas pasiimti. Nuvažiavau, supakavo atgal į dėžę, kaip ir buvau pridavusi. Dėžę suplėšė... Grįžus namo ištraukiau kolonėles ir jos buvo gan neblogai subraižytos. Daugiau tikrai nenešiu ten savo prekių...
Laukėm mėnesį laiko kol sutvarkys televizorių, nes, jų teigimu, gaudavo vis brokuotą detalę iš gamintojų. Kai galų gale sulaukėme televizoriaus, pamatėme, kad jo galas neblogai pabraižytas. O patys "specialistai" teigia, kad mes patys čia jį bekabindami subraižėme. Su tokiais nesąžiningais žmonėmis dar neteko susidurti.
Paprasčiausiai baisu kai yra bukų pirkėjų negalinčių kokią gumelę pasikeisti ar laiduką nutrūkusį susijungti ir žviegia kad jiems pardavėjai blogi, o šiai parduotuvei linkiu sėkmės ir toliau džiuginti mažomis kainomis.Šaunuoliai, ir nekreipkite dėmesį šiuolaikinius, amerikietiškojo stiliaus bukagalvius, kurie tik "žolę'rūkyti manytina ir temoka.
šia įmonę niekada daugiau nepasitikėsiu ir su ja jokių reikalų nenoriu turėti.
Kalba eina apie prietaisą, kai 3 mėn, negalėjo sutaisyt, o nebelaukusi ir nuvežus į kita taisyklą, suremontavo per 15min.
esmė tame, kad po pirmo testavimo pasakė jų meistras, kad vienokia priežastis, kad reikia nauja dalį nusipirkt. Užsakėme per juos, nusipirkome, ir pasirodo ne ta priežastis. Nuvežėme atgal, savaite vėl žiūrėjo kas jam, po to dar niekaip negalėjom sulaukt dalies, kurią reikėjo pakeist (paprasčiausios guminės tarpinės). Taigi už pirmą dalį net nesiteikė atiduot pinigų. Vienu žodžiu prisipirkit kiek norit dalių pagal jų meistro išvadas.
Netikėjau nekokiais atsiliepimais apie šią įmonę, galvoju visiems visko būna, bet dabar 100 proc.įsitikinusi, kad jais pasitikėt negalima.
rosfa 2014-12-18 11:31:23
Kavos aparatą negali sutaisyti, laiko mėnesi, neranda priežasties, o jis kaip veikia blogai taip ir veikia, koki pridaviau tokį ir pasiemiau, pinigus tik paima
Atsiprašau dėl susidariusios situacijos, mes savo darbui suteikiame garantijas, todėl, jei gedimas nebuvo pašalintas tinkamai - būtinai pašalinsime, esant galimybei atvežkite, arba galime atvykti patys paimti pakartotinui remontui.
Operatyviai sutaisė televizorių, rekomendavo Avitelos darbuotojai, Ačiū
riestos nosies sindromas
Gerai dirba uz protinga kaina
Dziaugiuosi, kad yra tokia taisykla
autorizuotas "virdulių" servisas.....
nuostabi imone, atnesiau kavos aparata, kita diena paskambino kad galiu pasiimti. esu labai patenkintas.
Jie saunuoliai.

Furdera
Elektros dalys ir įranga pramonei Kaune

Adresas: Ryternos g. 3A-2, Biruliškių k., Kauno r.
Veiklos sritys: elektros dalys ir įranga; automatizavimas, automatika; didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; elektros varikliai; energetika; matavimo prietaisai; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai; technologinė įranga; telekomunikacijos, ryšio priemonės; tvirtinimo detalės, elementai.
Furdera, UAB Didmeninė ir mažmeninė prekyba elektros montavimo medžiagomis ir automatikos komponentais. Jėgos skydų projektavimas ir sudedamųjų komponentų komplektavimas. Elektros dalys ir įranga pramonei Kaune Elektros montavimo medžiagos, elektros montavimo medžiagų didmeninė prekyba ir elektros montavimo...
VR Electric
Elektrotechnikos dalys ir įranga

Adresas: Ateities pl. 30A, LT-52163 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros dalys ir įranga; automatizavimas, automatika; didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; šildymas, įrenginiai; šviesos sistemos, šviestuvai.
Didmeninė ir mažmeninė prekyba elektrotechnika bei elektrotechnikos priedas - pagrindinė VR ELECTRIC, UAB veikla. ELEKTROTECHNIKA Jungikliai ir lizdai Buitiniai jungikliai ir lizdai VALENA VIKO by PANASONIC VILMA Pramoniniai jungikliai ir lizdai Kabelių priedai Gnybtai Izoliacinė juosta Kilpiniai antgaliai...
Evita, V. Ličio firma
Elektronikos komponentai

Adresas: J. Basanavičiaus g. 35-7, LT-03109 Vilnius.
Veiklos sritys: elektros dalys ir įranga; apsaugos sistemos patalpoms; elektros montavimo medžiagos; matavimo prietaisai; mažmeninė prekyba; šviesos sistemos, šviestuvai; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Radijo detalės ir komponentai - didmeninė, mažmeninė prekyba. Televiziniai ir telefoniniai priedai: TV signalo šakotuvai, antenos, nuotolinio valdymo pultai, spalvinio signalo dekoderiai, transkoderiai, garso keitikliai, eilučių transformatoriai, kanalų selektoriai - prekyba. Sujungimo - komutavimo elementai...
Littelfuse LT
Komponentų projektavimas bei gamyba

Adresas: Draugystės g. 14, LT-51259 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros dalys ir įranga; automatizavimas, automatika; gamyba.
„Littelfuse“ (NASDAQ:LFUS) yra JAV kapitalo įmonė, įkurta 1927 m. Čikagoje, Ilinojaus valstijoje (JAV), kurioje dirba virš 17 tūkst. darbuotojų visame pasaulyje. „Littelfuse“ projektuoja bei gamina komponentus, naudojamus itin plataus spektro produktų gamyboje – nuo kasdien naudojamų buitinės elektronikos prietaisų...
Elektra LT
Elektros prekių didmeninė ir internetinė prekyba

Adresas: Ateities pl. 31D, LT-52167 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros dalys ir įranga; didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; energetika; statybinės medžiagos; šviesos sistemos, šviestuvai.
Didmeninė prekyba elektros komponentais, instaliacijos medžiagomis, dalimis ir įranga - pagrindinė Elektra LT, UAB veikla. Elektra LT, UAB yra: V-TAC oficialūs atstovai Lietuvoje Elettrocanali oficialūs atstovai Lietuvoje Zext oficialūs atstovai Lietuvoje Tibox oficialūs atstovai Lietuvoje Radpol oficialūs atstovai...

"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris
"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris 08-10 00:31
Viena didžiausių Lietuvos alaus ir gaiviųjų gėrimų gamintoja "Kalnapilio-Tauro grupė" buvo įvertinta verslo klientų kaip tvari, aukščiausią reputacijos indeksą Lietuvoje turinti partnerė.
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje 08-10 00:15
Lietuvos e-prekybos rinkos dalyviams pasaulis tampa pasiekiamas vis paprasčiau ir greičiau – tokias galimybes elektroninių platformų prekeiviams atveria efektyvūs logistikos sprendimai. Vis dėlto...
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus?
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus? 08-10 00:14
Nuo sumažinto apšvietimo iki išjungiamų šaldytuvų – mažmeninės prekybos tinklai šiandien priversti ieškoti įvairių sprendimų, kurie padėtų atlaikyti augančias energetikos ir žaliavų kainas...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

Meta 178,34 +5,82%
Walmart 129,14 +0,21%