Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Siaurio šnauceris, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Siaurio šnauceris

Atsiliepimai apie Siaurio šnauceris, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Siaurio šnauceris, UAB

Kadaise tai buvo puiki klinika, bet dabar visiems nuoširdžiai nerekomenduoju patikėti jiems savo augintinio, jeigu turite rimtesnių bėdų. Atvažiavau į šia kliniką pilna pasitikėjimo, tačiau ten vyksta negražūs dalykai. Po 10 dienų gydymo supratau, kad esu mulkinama, ir tapau dar viena šeimininke mokanti pasakiškus pinigus už tai, kad mano augintinis buvo žudomas. Pirma tai čia neįmanoma patekti pas ta pati gydytoją-o atvykus visi atrodo kad experimentuoja. Antra- kaip ir ne vienas čia minėjo, į šunį kibirais leidžiami neaiškūs vaistai, arba jie tiesiog nežino ką daro. Paskutinis lašas buvo kai net už nešu leistis vaistus sumokėjau pilną kainą. Šuo silpo kasdien, ir buvo sakoma kad bus atliktos operacijos, kurių kaip paaiškėjo patekus pas tikrus veterinarus net nereikėjo. Ir tik iš ten pabėgus, ir nutraukus nežmoniška badymą adatomis, mes pasveikome. Gaila, kad gerbiamas Siaurys taip apleido savo kliniką, ir nekreipia dėmesio į tai ką čia vyksta..
Prasti specialistai, nerūpestingi ir nerekomenduoju vežti savo augintinio jai turi rimta liga, pvz kaip stuburo išvarža. Pinigus tik "išmelžė" vaistus leido, o šunukiukui reikėjo skubios operacijos. Labai nuviltas, nebuvo reguota i laiškus.. Linkiu susiimti, ir per naujo atrinkti kolektyva, kurie rimtai žiūrėtu i darba.
Sveiki visi, pries rasant savo komentara, perskaiciau esamus, labai gaila, jog ne visiems gyvunams pavyksta isgyventi, taip yra, suprantu seimininku nepastenkinima ir skausma (teko issiskirti ne su vienu augintiniu).
Sioje klinkoje apsilankiau pirma karta ir nenusivyliau, mat patekau pas Daktara Manta (asmeniskai as gydytoja ir daktara kvalifikuoju skitingai), man sis zmogus pasirode labai kompetetingas, o kartu ir paprastas (lai neisizeidzia), laisvai bendraujantis, darbo srities profesionalas, suteikes mums taip labai reikalinga pagalba.
Manau siuo daktaru tikrai pasitiketi galima, todel as rekomenduoju Daktara Manta.
A C I U uz pratesta gyvenima mano kalytei CiTAI, linkiu visokeriopos sekmes.
Kažkada, prieš daug metų čia dirbo nuostabus gydytojai. Keli jų liko ir dar vis dirba. Ber kuri laiką čia jau balaganas. Gerai buvo, kol gyvūna ir vet siejo paprasti dalykai, kaip vakcinacija, abseso gydymas ar kastracija. Bet kai mano katė susirgo rimčiau, deje, jos neišgydė. Buvo pagerėje, ir paleido namo, ne išsiaiškinę tikros priežasties, gydymas buvo baigtas. Nors apteke techikom iki kaklo, atrodo, ko dar reikia. Bet technika yra niekas, jei gydytojas nėra suinteresuotas iš tikro padėti. Net dėmesio neskiria pakankamai, nes tikrai didelė gyvūnų konsentracija, skuba lekia, ir daug ką praleidžia. Gal kada pasidarys išvadas.
Jeigu tik yra galimybė rinktis kitą veterinarijos įmonę, bėkite kuo toliau nuo šitos kontoros. Pasirodė visame gražume. Mėnesį laiko melavo, kai paprašiau grąžinti pinigus, pakišo belekokį popiergalį. Nenorėjau į š veltis, tai nusispjoviau ir palikau viską kaip yra. Tikiuosi karma yra ir ji atlygins šitiems veikėjams pagal nuopelnus.
ZMONES GERAI PAGALVOKIT PRIES CIA VAZIUODAMI NIEKADA NEPATIKEKIT SAVO AUGINTINIU VAINIUI STANEVICIUI IR MINDAUGUI JACHIMAVICIUI !!! Jie per pusantro menesio gydymo suniuka paverte darzove ir per juos vargselis turejo mirti didziausiuoise skausmuose ir kanciose. Leido neaiskius vaistus ''stiklinemis'' po kuriu suniukui sutriko kraujotaka, zarnyno veikla, jam ateme galines kojas, nors pries tai tyrimai rode kad kraujas, kepenys normos ribose ir uzdegimo didelio nera. Neleiskite savo augintiniams leisti dideliais kiekiais neaiskius vaistus. ISSIAISKINKITE KAS TEN, NUO KO IR KOKS TU VAISTU SALUTINIS POVEIKIS. Mums leido po 7 ampules i vena net nepaaiskine kas ten, o man paklausus kas cia ir nuo ko pasakydavo tik poros vaistu pavadinimus ir kad cia nieko baisaus nera, su gyvuneliu elgesi kaip su daiktu, o pamate kad kazkas nepavyko liepe uzmigdyti nurasydami senatvei ir turimoms ligoms. Manau nuo tokio kiekio vaistu net ir sveikam gyvuneliui butu blogai. LABAI GAILIUOSI KAD PASITIKEJAU IR TIKEJAU SIAIS ''GYDYTOJAIS'' !!!
Dėkojame visam šnaucerio klinikos personalui, kuris mylejo ir rūpinosi, pastatė ant kojų stafuką Čiką kuriai buvo lūžus kojytė. Atliktos trys operacijos ir kurią operavo chirurgai Tadas ir Mantas.Didelis Ačiū chirurgui Tadui, kuris globojo po to Čiką ir pastoviai rupinos ja.Mes jumis sužavėti, ačiū Jums !
Nors gyvenu pas mane mylinčius šeimininkus, tačiau tą kraupų rytą pasijutau labai nelaiminga. Akytės išvirtę, "surakinta" nugarytė, nesvietiški skausmai ir "atimtos" galinės kojytės. Ir tada apniko negeros mintys-nejaugi nebegalėsiu siautulingai bėgioti, kaip kad bėgiojau iki šiol. Gera valanda kelionės ir aš jau pas Jus. Mielieji, Mantai, Rokai ir Lukai, tik Jūsų rūpesčio, žinių ir atsidavimo dėka aš jau jaučiuosi puikiai ir vėl galiu bėgioti ir džiaugtis savo visiškai ne šunišku gyvenimu :)
Nuoširdžiausias ačiū Jums ir visam klinikos kolektyvui. Ačiū už jautrumą, nuoširdumą ir malonų aptarnavimą.
Pekiniukė Sagutė iš Panevėžio. P.S. aš dar būtinai užsuksiu pas Jus į svečius.
Į Vytauto Siaurio kliniką esant problemoms su katinu kreipiamės ne vieną kartą, nes mūsų katinui jau 17 metų. Tačiau paskutinį kartą 26.08.2019 kreipiamės turėdami didelių problemų. Katinui ant nugaros išaugo labai didelis auglys. Vytautas sušaukė savo klinikos specialistų konsiliumą kurio metu buvo priimtas sprendimas, nežiūrint į solidų katino amžių, atlikti auglio šalinimo operaciją. Tą operaciją atliko klinikos gydytojas Mantas Eitmantavičius. Operacija buvo atlikta labai profesionaliai. Pjūvis buvo atliktas beveik per visą nugarą ir auglys pašalintas. Katinas, praėjus savaitei po operacijos pilnai atsistatė ir vėl gyvena normalų gyvenimą. Dėkojame gydytojui Mantui už kvalifikuotai atliktą darbą o visam klinikos personalui už malonų aptarnavimą. Linkime sėkmės rūpinantis mūsų augintinių sveikata.
Ilgai mąsčiau kaip pasielgti...iš pradžių galvojau nuvažiuoti pas gerb. Siaurį ir papasakoti jam kaip dirba jo kai kurie darbuotojai, bet nusprendžiau aprašyti savo istoriją viešai, kad visi daktarai pasimokytų iš šitos situacijos ir nebijotų skirti papildomų tyrimų, kad galėtų padėti gyvūnui ir jo šeimininkams, o ne aklai skirti gydymą, kuris mūsų labai mylimą šuniuką būtų nuvaręs amžinybėn : (
Atvykom į "Šnaucerį" pagal labai geras kolegės rekomendacijas iš kitos klinikos, praradę viltį, nes ten sužeistą ir susiūtą Arios kojytės paduką gydė mėnesį laiko antibiotikais nuo absceso (kuris galimai susidarė po susiuvimo) ir viskas tik blogėjo. Atsivėrė negyjanti žaizda, kuri pastoviai šlapiavo.
"Šnauceryje" mums iškart suteikė pagalbą, suleido vaistų, padarė tyrimą ir išvažiavome nusiraminę namo, nes patikėjom, kad dabar jau viskas išsispręs. Ryte (penktadienį) atvažiavome tyrimo atsakymo. Jau kitas daktaras (ne tas, kuris ėmė tyrimą), nuėjo į laboratoriją ir grįžo su labai bloga žinia, kad aptiko Mastocitomą. Mane ištiko šokas, nes nesitikėjau tokios blogos diagnozės. Paklausė ar gydysim (- o kaip galima negydyti geriausio šeimos draugo??!!), nes vaistai kainuoja apie 90 eurų ir juos reikia užsakyti iš Latvijos. Mes net neabejojom ir sutikom. Sutarėm, kad paskambins mums kai bus vaistai ir tada paskirs kokiom dozėm reiks gerti (apie mėnesį laiko).Dar paklausėm ar yra jų klinikoj buvę tokių atvejų, tai atsakė, kad tik keli yra buvę ir baigėsi sėkmingai po gydymo tabletėmis. Grįžę namo pasigooglinom, paskambinom į kliniką, kur gydė be reikalo antibiotikais, jie pareiškė užuojautą ir pasakė, kad tokiai diagnozei reiktų daryti papildomą tyrimą su pilna narkoze ir tabletėmis tokios ligos nebeišgydysi, nes greičiausiai reiktų viską išpjauti, o blogosios ląstelės gali būti per tiek laiko išplitę ir kitose vietose organizme.
Tada (šeštadienio rytą) paskambinom į "Šnaucerį" ir paprašėm atsiųsti tyrimo rezultatą ir sustabdyti vaistų užsakymą, nes norime pasvarstyti ar gydyti vaistais. Mums pasakė, kad tyrimą atsiųs pirmadienį, nes laboratorija savaitgalį nedirba, o vaistai dar neužsakyti, nes irgi užsakinėja tik pirmadienį.
Pirmadienį atsiuntė tyrimą - ir tada aš dar kartą patyriau šoką !!! Tyrimo rekomendacijose parašyta, kad mastocitoma tik įtariama ir rekomenduojamas papildomas histologinis tyrimas tiksliai diagnozei nustatyti (prisegu tyrimų atsakymus). Tas, atsiprašant, daktaras paskyrė gydymą mėnesiui laiko nuo menamos ligos cheminiais vaistais, kurie turbūt būtų nualinę mūsų vestuko organizmą, bet neišgydę ligos, nes mes po to kreipėmės į vet. akademiją, kur Ariai tą pačią dieną paėmė histopatologinį mėginį, nuvežėme jį į Rygą ir iš ten per savaitę gavome atsakymą, kad tai visai ne mastocitoma, o hamartoma (gerybinis auglys, kurį išoperavus, po gydymo diagnozės gyvenimui toliau labai teigiamos).
Dabar jau savaitė kaip sveikstame po operacijos, kurios metu augliukas buvo pašalintas kartu su vienu pirštuku. Per gydytojų neišmanymą ir neskyrimą tyrimų, o aklą gydymą, praradome pirštuką, bet laiku sustoję ir atsisakę cheminio gydymo, išsaugojom sveikatą ir gyvenimo metus :)
Neteisiu visos klinikos, gal jie ir šauni komanda ir geri daktarai, nes pirmą dieną atvykus tikrai gavom operatyvią pagalbą, bet kitą dieną atvykę pataikėme ant daktaro, kuriam buvo svarbu paskirti brangų neveiksmingą gydymą, o ne padėti kenčiančiam gyvūnėliui. Ir pikčiausia, kad po savaitės tas pats daktaras sugebėjo dar paskambinti man ir pasakyti, kad mūsų vaistukai jau atkeliavo. O kai pasakiau, kad mes atšaukėm gydymą tabletėm, nes gavom atsakymą iš laboratorijos, nes mastocitoma tik menama, tai labai "nustebo" ir pasakė, kad išsiaiškins su laboratorija : (. Jo dėka per tą savaitę, kol gavom atsakymą iš Rygos, išliejom daug ašarų, įsivaizduodami kaip mūsų šuniukas kentės nuo šitos ligos ir kiek jam nedaug turbūt liko gyventi...
Tikiuosi, kad šį atsiliepimą paskaitys visi "Šnaucerio" daktarai, dirbantys technikos gatvėje ir vienas daktaras atpažins save ir prisimins, kad jis studijavo daug metų tam, kad gelbėtų gyvūnų gyvybes, o ne žaistų, tuo labiau, kad kiek žinau, toje klinikoje kasdien po valandą laiko vyksta pasitarimai. Tai gal reiktų pasitarti, jei toje srityje nesi labai kompetentingas?..
Neturiu nieko prieš šitą kliniką, esu girdėjusi gerų atsiliepimų, todėl ten ir vykom. Bet man tas papuolęs daktaras taip ir liks deguto šaukštas medaus statinėje, neatlikęs tinkamai savo pareigos pagal pašaukimą.
Jei aš klystu ir ši klinika gali kažkaip pakeisti mano nuomonę, laukiu Jūsų atsakymo ir galiu net atsiprašyti, jei esu neteisi.
Buvau nustebus, kad tokiu daktaru dar buna, gaila, kad mazuma, bet va sitas ju Tadas, nezinau pavardes, tai gydytojas is didziosios raides, SUPERDAKTARAS! Planuojam dar nuvaziuot su padeka jam, pritaikysim tik kada dirba. Gaila nera ju svetainej jo nei pavardes, nei kitos apie sita zmogu informacijos. Vien tik del jo vaziuosim i sita klinika.
Labai ačiū jum sako mano draugė Pinkė. Aš vilties tikrai neturėjau savaitės gydymas buvo kažkas baisaus dėl vienos įkastos erkės.Bet Jūsų dėka męs vis dar kartu ačiū.
Didelė padėka.
Labai norime padėkoti jaunam ir labai perspektyviam gydytojui Tadui. Sulaukėme daug gerų patarimų, realios pagalbos, gydant mūsų šunelį. Gydytojas Tadas sugeba labai tiksliai ir greitai leisti vaistus, atlikti kitas, svarbias procedūras. Šuniukas nespėja net pajusti skausmo. Bendraujant su juo, jaučiama aukšta kompetencija, geros žinios. Be to, jis labai jautrus ir supratingas žmogus. Nuostabus gydytojas.
Nuoširdžiai dėkoju gydytojui Mindaugui Babickui už padarytą skrandžio operaciją ir kolektyvui po operaciniu gydymu, šarpėjaus veislės, kalytei Terai (11, 6 m.), dabar jaučiasi gerai, ėda ir jau bėgiojame kaip anksčiau.
Niekam nerekomenduoju sios klinikos!!!! Dirba nepatire specialistai!!! Kreipemes trys kartus ir visada tik SPELIONES nieko konkretaus!!! Tirimus atliko tik dalinius ir pasiule laukti turetu viskas susitvarkyti.Gerai kad nelaukem o kreipemes kitur!Gal dar bus viskas gerai.
NEREKOMENDUOJU!!!
NIEKAM NEREKOMENDUOJU šios klinikos. Pirmą kartą, kai prisiminiau, mano šuneliui siuvo kateterį be narkozės. O šį kartą buvo dar blogiau, tiesiog neturėjau kur kreiptis ir gailiuosi, kad pirmadienį neieškojau kitos veterinarijos, o pasitikėjau ir tęsiau gydymą pas juos. Katinelis susirgo akmenlige, buvo pagerėjimas, bet užsikrėtė kažkokiu virusu. Is daktaru buvo tik speliojimai.. Pilvukas buvo iššipūtęs, nekakojo. Prašiau 2 kartus, kad padarytu rentgeną-nedarė... Pastatė klizmą su skausmais mano mažyliui.... Buvo temperatūra...Galiausiai kūno temperatūra nukrito, o tada jis tik vėso... Jis mirė kančiose ir dideliame skausme. Aš viską tai mačiau, mes nebespėjome į kitą vet nuvykti. Per pusantros savaitės jiems sumokėjau 396 Eurus ir netekau brangiausio katinėlio... Veterinarai matė, kaip gyvūniukui blogai, kad stresuoju, kad verkiu, pergyvenu, kaip kačiukui skauda, o jie.......Nebėra mano mažylio!!!!
Nusivyliau šia klinika. Vakare mūsų augintinė galbūt prarijo mažą granulę pelių nuodų, nes išgirdau krimstelėjimą. Dėl viso pikto susiskambinau su budinčiu veterinaru ir nuvežiau išplauti skrandį. Bet deja, neišnanėlio dėka teko atsisveikinti su mylima augintine, kuri pradėjo mirti mano akyse. Budintis suleido 4 švirkštus kalcio, kuris pasak kitų veterinarų yra mirtinas silpnos širdies šunims. Vieną švirkštą suleido, o kai ji nevėmė, po 10 minučių suleido iš eilės dar 3, ir po 3 švirkšto mano šunytė nukrito ant šono, akys išvirto ir viskas. Žinoma, ją gaivino, gal kokia 15 min., atgaivino širdies veiklą, bet buvo komoj, o sekančią dieną teko atjungti aparatūrą. Pikta, kad nuvežiau 4 metų kalytę, kuri dar būtų džiuginusi mūsų šeimą, o kažkokio nesuprantančio ir negebančio skaičiuoti dėka, mūsų kalytės nėra. Baisu, kai veži gydytojams tikėdamasi išgelbėti, o jie nužudo. Ir dar drįso pasakyti, kad nuodai pasiekė gleivinę ir pakišo pasimetusiai popierių, kad neturėsiu pretenzijų. Pasikonsultavau su kitais veterinarais ir jie pasakė, kad nuo vienos granulės neįmanoma buvo numirti, o nuo suleisto kalcio 100%įmanoma. Ir dar tas vadinamas gydytojas pareiškė, kad iš 1000 šunų 5 taip nutinka, tai kokio velnio tada tokį brudą naudoti???
kliente 2019-01-03 22:32:44
Nusivylėm šia klinika...echoskopą gal ir padarė gerai bet iš jo nieko blogo sakė nepamatę. Prileido vaistų vitaminų..diagnozę tik SPĖJO....gyvūnui gal tuo metu geriau pasidarė, bet po paros vėl pablogėjo.Atvežus vėl prileido vaistų...kraujo paimti neišėjo arba tiesiog nemokėjo...apie išmatų tyrimą ar šlapimo net neužsiminta. Pasiūlė kreiptis į kitą daktarą kuris labiau išmano kitoje jų klinikoje. Žodžiu gyvūnas nebepakėlė jau net galvos nuo išsekimo o gal ir dozės vaistų....gaila gyvūno ir vaiko ant kurio rankų numirė jo mylimas augintinis...apskritai kam skelbtis, kad "Visą parą dirbanti veterinarijos klinika. Atsitikus nenumatytiems atvejams, klinikoje yra visada budintis profesionalus gydytojas, kuris padės išspręsti iškilusią problemą." Paskambinus tuo telefonu atsako tik autoatsakiklis. Joks zmogus skambinant neatsiliepė...Žodziu manom, kad ne visi tyrimai iki galo buvo padaryti...nepakonsultuota iki galo....būtume ir susimokeję už tuos tyrimus kad tik būtų išgydytas gyvūnas...bet matomai patirties stoka šioje gydymo įstaigoje didelė. Tik kaip kažkas minėjo aparatūra tik gera...kuri nieko nepastebėjo...Gaila
Na nereikia meluoti apie atsakikli nakties metu, gal Jus patys nepaziureje skambinote i klinika Pramones pr, kuri naktim nedirba, dirba tik klinika technikos g, o ten mobilus tel ir atsakiklis niekada neisijungia. Tikrai sauni klinika, pati savo suneli gydau 11 metu, dirba profesionalus gydytojai
Dziaugiuosi, kad savo senuka spanieli atveziau i sia klinika, kur jam buvo pasalintas augliukas nuo priekines leteneles.Aciu gyd.Audriui Kiseliui!Padaryti visi reikalingi tyrimai, isaiskinti visi galimi operacijos variantai ir galimos rizikos.Aciu! Musu Baritonas sparciai sveiksta ir yra daug linksmesnis:))
Labai nuvilianti patirtis. Nerekomenduoju.
Nerekomenduoju. Reklamoje skelbiamos "prieinamos" kainos su realybe neturi nieko bendro. Kainodara neaiški, kainoraščio nėra. Beje abiejų apsilankymų metu negavau čekio. Gydytojai neinformuoja kas daroma, neklausia sutikimo. Apie kainas sužinoma tik po fakto. Į kliniką paskutinį kartą augintinį vežiau prieš keletą metų. Gaila, kad nuo to laiko paslaugų kokybė liko tokia pati, nors kainos pakilo 3-4 kartus.
Jau 20 metų gydau savo vokiečių aviganius šioje gydykloje. Dar nei vieno karto čia dirbantys gydytojai manęs nepavedė. Noriu atkrepti dėmesį, kad daugeliu atvejų mes esame patys kalti, kad veterinarai negali padėti mūsų gyvūnams, kiek kartų nevykdome griežtų gydytojų nurodymų. Matydami namuose keistą savo augintinio elgesį, ar kokios nors ligos simptomus, mes neskubame kreiptis į veterinarijos gydytoją, o pralaukę keletą dienų ar net savaičių, kai liga jau isisenėja ir pažeidžia gyvūno gyvybines funkcijas, reikalaujame gelbėti gyvūno gyvybę ir kai tai nepavyksta, tuomet demonstruojame nepasitenkinimą daktarais per visas galimas informavimo priemones.
Pati geriausia klinika! Dirba gerai savo darbą išmanantys daktarai ir tikrai visada nuosirdziai padeda. Mes jau daug metu lankomės tik šitoje klinikoje ir nei karto nenuvylė. Ačiū Jums!
Gerb.Vyrautai,

Ačiū už Jūsų nuomonę. Tačiau jūsų komentaras yra visiškai nepagrįstas, nes pas mus klientus priiminėja tiktai aukštos kvalifikacijos veterinarijos gydytojai. Kodėl Jūs neužsimenate, kad laikėte automobilio partrenktą šunį 3 valandas namie ir į kliniką kreipėtės tik kai gyvūnas buvo jau kritinės būklės. Kai pagalbos jam suteikti nebebuvo galima, nors buvo taikytos visos reanimacines priemonės.

Pagarbiai, UAB "Siaurio Šnauceris"
Pati blogiausia klinika. Dirba studentai. Nieko nemoka tik turi daug brangios įrangos. Sugebėjimų 0. Daro bet ka. Zodziu bandymu metodu. Jeigu norit prazudyti savo augintini galit bandyt vaziuoti ten
Atsitiko bėda ir su mūsų šeimos augintiniui, kreipėmės į tris vet klinikas, ši buvo paskutinė. Tokio profesionalumo mūsų, žmonių, gydymo įstaigoms pavydėti reikia..! Nesvarbu, kad mūsų draugo nebeliko tą pačią dieną, bet diagnozė buvo nustatytą operatyviai, atlikti visi reikalingi tyrimai, visą laiką stovėjom šalia, išaiškinta ir parodyta smulkiausi pakitimai echoskopijos metu, detaliai išanalizuota rengeno nuotrauka, kad net mums, žmonėms toli nuo medicinos, neliko jokių abejonių. Ačiū Jums, kad neleidote mūsų augintiniui kankintis, kad išėjo ramiai ir oriai..Tai veterinarai iš didžiosios raidės! Šią kliniką rekomendavo labiausiai dėl laboratorinės įrangos, bet paskaičius komentarus, nebuvo didelio noro važiuoti.. Dabar manau, kad tokius komentarus ko gero rašo verslo konkurentai.... Gėdykitės, komentatoriai! Suburkit tokią komandą, įsigykit tokią įrangą, apmokykit specialistus su ja dirbti ir konkurencijos nereiks bijoti ir pilti pamazgas.Žemas lygis nurašyti gyvūnų ligas karštiems orams ir pasiūlyti nuvežti pagulėti ant sniego, kad tipo atsigautų...Siauro šnaucerio komandai didelės sėkmės!
Ar jums neidomu kodel pries po gydymo neimanoma gauti israso kaip ir nuo ko buvo gydomasjusu ugintinis.a
ka tik del Snaucerio gydytoju aplaidumo praradau savo katyte....pries 2 metus mano katytei buvo degnozuota hipertrofine kardiomiopatija, tuo metu dirbantis kardiologas mano manimu atliko savo darba gerai...tik neseniai mano katyte uzpuole suo, as skubiai nuveziau ja i i sia klinika, kad po patirto streso atstatytu sirdies ritma ir zinoma apziuretu ar nera kitu suzalojimu....jie ja pasiliko valandai laiko, kai atvaziavau, pasake tik tiek, kad gali ja pasiimti...paklausiau ar nera daugiau suzalojimu, atsake, kad ne...grizus namo apziurejus, pamaciau, kad slapuoja krauju pilvelis ir ant kojytes zaizda iki kaulo...kadangi buvo savaitgalis ir jie jau nebedirbo, susisiekiau kita diena, ta pati gydytoja pasake, kad pamirso man pasakyt, nes turejo daug darbo ir pasake kad atvaziuociau pasiimti vaistu antibiotiku, nes buvo suleista...bet tai buvo pasakyta, kai tik pareiskiau nepasitenkinima del apziuros...tai kaip sakant antibiotiku kursas turi buti leidziamas, o jie net nepadave man vaistu su savim ta pacia diena po apziuros....paminejau, kad mano katyte needa, kad vangi, tik guli pasislepus po lova...bet jokios reakcijos nebuvo...tad pati gydziau kaip galejau, maitinau per svirksta, daviau vitaminu, po savaites pradejo atsigauti ir esti pati, maciau, kad katyte sveiksta, tik buvo viena problema, kad jos kojyte buvo suzalota is vidaus, nes slubavo ir zinoma jaute skausmus...galvojau, kad jei nepageres po kiek laiko, nuvesiu padaryt echoskopa....bet po ivykio praejo lygiai dvi savaites ir mano katytei paralyzavo abi galines kojytes, nes ivyko tromboze....o tai jau yra neisgydoma, gyvunas liktu invalidas ir kankintusi...vienintele iseitis nutraukti jos kancias ir uzmigdyti...visos sios istorijos isvados tokios...kad snaucerio vadinami gydytojai aplaidziai apziurejo gyvuna, nepastebejo jos tikrosios traumos, nepasiule padaryto echoskopa ar rengena, kad pamatyti vidinius suzalojimus ir kaip medikai tiktai turejo pasakyti, kad tokio atveju, kai yra trauma ir dar problemos su sirdim butina skystinti krauja, kad nesusidarytu trombai kurie ir prazude mano mylima augintini...CIA TIESIOG BUVO DIDELIS SPECIALISTU NEPROFESIONALUMAS, todel labai svarbu pasirinkti tinkama gydytoja ir zinoma nepasitiketi vienu...
BŪKIT ATSARGŪS!!!
5 dienas kačiukui, kurį radau laiptinėje su išpūstu pilvu, leido kažkokius vaistus, ėmė tyrimus iš kurių naudos jokios. 4-ąją dieną paprašėme patys echoskopijos. Tvirtino, jog tai skysčiai. Paėmę skysčių mėginį nustatė, kad tai peritonitas ir primygtinai bruko nuomonę migdyti, nes kitu atveju kankinsim gyvūną. Nesutikom, nes katinas iš elgesio atrodė sveikas, judrus, žvalus ir žaismingas. Nuvežėme į Kriaučeliūno veterinarijos kliniką, kurioje paėmė kraujo tyrimą (šnauceryje neėmė) ir pasirodo, kad FIP testas (peritonitas) neigiamas. Problema - plaukų sąvėlos organizme ir persiėdimas. Išrašė pastą nuo sąvėlų ir porąkart panaudojus - katinas sveikas.
Labai gaila, kad visas 5 dienas švaistėme veltui, sumokėjome ~165€ ir kankinome gyvūną su skausmingomis procedūromis. Nei vienas iš 4 veterinarijos gydytojų, dirbančių ten, nepasakė kitokios nuomonės nei peritonitas ir migdymas.
Padariau didžiausią gyvenimo klaidą kad savo mylimuką šunį nuvežiau į Šnaucerio kliniką.Gal kas ir dėkoja bet aš juos PRAKEIKIU.
Noriu padėkoti gyd. Mantui Eitmantavičiui ir gyd. Jovitai Eitmantavičienei už profesionalumą, gerą nuotaiką, malonų priėmimą, nuraminimą ir kantrybę. Ačiū už šiandien atliktą operatyvią operaciją Jūsų "gerbėjui" Spaikui
Atleisk man mano augintini, mano lepuneli kad tave atvezdamas i sia veterinarijos klinika nuzudziau tave.Tavo mirties priezastis yra sios klinikos darbuotojiai.Jie ne tik tave nuzude bet ir mane stipriai suzeide palikdami mano sirdi draskoma skausmo ir sielvarto.
Prieš 3, 5 metų į šią kliniką atvežėme savo šunį, kuriam ant sėdmenų buvo atsiradę guzai. Apžiūrą atliko darbuotoja, kurios deja pavardės neatsimenu.. Mums buvo pasakyta, kad šuniui ko gero vėžys (kraujo ar kokie kiti tyrimai nebuvo atlikti), tada į tuos guzus buvo duriama ir traukiamas skystis (punktuojama?), skystis ištrauktas su kraujais, šuo kaukė iš skausmo ir kaip vėliau paaiškėjo tokia procedūra nebuvo tikslinga ir iš vis jos negalima buvo daryti, nes gerb. gydytoja nesugebėjo atkriti išvaržos nuo vėžio...siaubas kažkoks.. Po šios procedūros išvažavom namo su nuosprendžiu, kad nebegama nieko daugia padėt ir 'nusiteikite, kad reiks šunį užmigdyt'. Ačiū Dievui, kad gerai pažliumbus vis tik nepasidaviau ir paklausiau kitos nuomonės. Pasirodo tai buvo tiesiog išvarža, kurią reikėjo operuoti! Tą preliminariai kita gydytoja sugebėjo pasakyti net dar nemačiusi gyvūno, o tik nupasakojus situaciją telefonu. Žinoma po to vežėme ir apžiūrai pas ją, po to buvo atlikta operacija ir po šiai dienai šuo gyvas ir sveikas. Begalinis dėkingumas šiai profesionaliai gydytojai Margaritai Grikšaitei dirbančiai Jakovo veterinarijos klinikoje (taip, vežėme pas ją į Vilnių), o gerb. gydytojui Siauriui norėtųsi patarti atidžiau rinktis darbuotojus, pačiam labiau konroliuoti jų darbą ir bet jau esant rimtoms diagnozėms dar sykį pačiam įvertinti paciento būklę. Jis pats, kiek teko girdėti, puikus gydytojas. Nenoriu diskredituoti kitų ten dirbančių gydytojų, gal būt tarp jų yra puikių specialistų, bet mano situacija buvo tokia..tikiuosi toji gydytoja arba iš vis nebedirba gydytoja, arba pasitobulino, pasimokė ir yra pakankamai kvalifikuota dirbti savo darbą..
Atvežus šunį į klinika, jam buvo daryta visu organu echoskopa. Paaiskejo, kad jai piometra. Pilvas buvo išsipūtęs kaip kamuolys. Šuo beveik negalėjo eiti. Operacija paskyrė sekančia diena. RIMTAI? Su tokiu dalyku, sekančia diena? Kai bet kada gali pratrūkti pūliai ir gyvūnas miršta. Taip buvo ir mūsu atveju, nes jis NESULAUKE operacijos. Jei jūs negalite suteikti reikiamos pagalbos šuniui, tai gal bent jau pasiūlykite nuvykti i netoliese esančia klinika? Ai, pala... pinigai tuo atveju tektu ne jums. O gal butu buvusi operacija iskart daroma, jei pinigu butu duota i kisene kam nors? Esate apgailetini ir man jusu labai gaila. Tokie gydytojai negali dirbti. Neverti net jo vardo.
Gerai būtų, kad internetiniame puslapyje būtų pateikta informacija, kad jei pacientai kreipiasi po 17 val., tuomet taikomas 30 EUR antkainis, kaip už darbą po darbo valandų. Nes labai jau gražiai atrodo, kai teigia, kad dirba 24 h
Labai didelis ir nuoširdus AČIŪ visam klinikos kolektyvui, ypatingai gydytojui Vytautui Sabanui ir visiems kitiems kolektyvo nariams, kurie dirbo kartu su juo už Heros (haskės) išgelbėtą gyvybę. Ačiū už ypatingai sunkią operaciją, kuri išgelbėjo Heros gyvybę. Jūs visi, jūsų darbas, kompetencija, pasiaukojimas ir žinios yra nerealios. Didelis didelis AČIŪ :)
Nuoširdus AČIŪ šiai klinikai už išgelbėtą mano Belos gyvybę. Plyšusi supuliavusi gimda infekcija užkrėtė visą organizmą. Mažai buvo šansų išgyventi. Bet mes dabar sveikstame ir džiaugiamės gyvenimu.Ypatingai AČIŪ gydytojui Audriui Kiseliui už griežtą ir teisingą situacijos įvertinimą bei atliktą operaciją. Šioje klinikoje dirba profesionalai išmanantys ne tik veterinariją bet plačiąja prasme mediciną. AČIŪ jiems.
Labai dėkoju visam klinikos kolektyvui ir ypatingai kardiologui Laimučiui už dovanotą gyvybę mano šunytei! Belutei buvo suteikta skubi pagalba ir diagnozuotas širdies ritmo sutrikimas. Dabar šunytė turi širdies stimuliatorių ir daugiau nebealpsta. Kolektyvas labai draugiškas ir šiltas, visada pasitinka su šypsena. Ačiū Jums! :)
Mano sunytei 11m. ir turim tokia beda, kad reikia operuoti gimda. Buvome apsilanke pries tai " Ernista" klinikoje ir ten padare kraujo tyrima nustate mums sia liga. Taip gavosi, kad teko ja vakare vezti i "Snauceris" Kaune klinika. Vietoje to, kad sakytu jai blogai, palikit ja operuosim ir pan. tai moteris gyd. (nezinau nei vardo, nei pavardes) sako: ja reikia apziureti nuodugniau, padaryti kraujo tyrimus ir tada spresti kokia cia jos bukle. Sakom, kad yra tie tyrimai daryti, tai ji atsake, kad nieko negalima is ju spresti... kaip suprast toki vet. gydytojos pasakyma? kad is kompiuteriniu tyrimu nieko negalima spresti.Buvo iejusi i kabineta mano apsiverkusi dukterecia, kad padetu islaikyti suni, nes labai bijo gyd. tai paprase, kad iseitu ir paskui dar drista klausti, ko cia apsiverkus atejo... Cia ne gydytoja, o sazines neturintis zmogus, kuris tik galvojo kaip isgauti pinigu is musu. Buvo dar daugiau su ja kalbeta ir pan. as cia per daug nesipleciu, nes noriu pasakyti esme, kad nusivyleme labai sia
klinika ir cia dirbancia darbuotoja. Daugiau niekada as ten nesilankysiu ir nerekomenduoju kitiems ten lankytis. Buvo nemazai laukianciu, ir vieni buvo su katinu, tai juokaudami sako: katinus, tai ignoruoja...tai palieku visiems spresti, kas turit katinus. Galiausiai grisime i pirmaja musu apsilankyta klinika.
Personalas puikus, malonus, išklausantis, dirba savo darbą iš meilės gyvūnėliams.Sėkmės ir stiprybės Jums dirbant šį sunkų darbą.Būkit sveiki ir laimingi! Dar kartą širdingai dėkingi išgydžiusiems mūsų šarpėjuką :gyd.Vytautui S., Mantui E., Vytautui P.,
Reikalui esant vėl kreipsimės į Jus, nes JŪS patys geriausi:)
Prieš gerus septynerius metus turėjau basetą. Pasigavo babezijoze. Vežėm į kelias klinikas, siūlė iš karto mikdyt. Galiausiai atvykom į Siaurio kliniką - tokio gydytojų atsidavimo savo profesijai neteko matyt (net žmonių tarpe). Su liga kovojom 2 savaites. Deja - šuo neišgyveno, pernelyg ilgai uždelsėm nieko nedarydami. Ruošiuosi įsigyti naują šunėką - auksaspalvį retriverį. Tikiuosi sirgti neteks, bet esu tikras, kad ši klinika suteiks kokybiškiausias paslaugas, jeigu prireiks.
PONIA LIUCIJA GAL PAMIRSOT KAD GYDYTOJAS TAI NE DIEVAS AR BURTININKAS SU LAZDELE. JEI JUS TAIP NUSIMANOT APIE GYVUNO GYDYMA, TAI KAM VEZET I KLINIKA. REIKEJO VISKA DARYT PACIAI
Teko susidurti tik su Siauryte, bjaurybe kaip reta, nesugeba suniukui is pirmo karto suleisti skiepo, o dar ir keikiasi prie klientu. Nekelsim ten daugiau kojos.
Teisingai pasake! Lankiausi ten ne viena karta ir tikrai visada gerai nustate diagnoze, ne veltui pas juos tiek zmoniu! Gydytojai visada parenka tyrimus kuriuos butiniausia atlikti nes viskas kainuoja pinigus. O tu Liucija gal busi ponia gydytoja, kad geriau uz specialistus zinai? Kad tavo suo sirgo nieks nekaltas o ir kaltu nereik ieskot., ne visi pasveiksta.Tavo mentelitetas jau aiskus vien pasiziurejus i rasyba ir minciu destyma. Turbut busi garsiai rekianti namu tvarkytoja..! Sekmes teisme:)

Jakovo veterinarijos centras
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE

Adresas: Gerosios Vilties g. 1-7, LT-03147 Vilnius.
Veiklos sritys: gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; veterinarija.
Jakovo veterinarijos klinika Vilniuje - tai smulkių gyvūnų veterinarijos klinika Vilniuje, besispecializuojanti šunų ir kačių gydyme. Gydykla dirba be poilsio dienų nuo 9.00 iki 22.00 val. vakaro, sekmadieniais iki 21.00 val. vakaro. Čia dirba puikūs aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie padės išspręsti visus...
Greitoji žirafa
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE | VISĄ PARĄ

Adresas: Žemynos g. 2B, LT-06135 Vilnius.
Veiklos sritys: veterinarija; gyvuliai, žvėrys, paukščiai ir jų veisimas; gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas.
„GREITOJI ŽIRAFA“ VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE VISĄ PARĄ TEIKIA VETERINARINĘ PAGALBĄ ŠUNIMS, KATĖMS IR KITIEMS SMULKIEMS GYVŪNAMS JŪSŲ NAMUOSE IR VETERINARIJOS KLINIKOJE. VETERINARIJOS KLINIKA DIRBA VISĄ PARĄ: 8-606 98886: VETERINARIJOS KLINIKOS REGISTRATŪRA VISĄ PARĄ VETERINARO IŠKVIETIMAS Į NAMUS VISĄ PARĄ...
Indrės veterinarijos gydykla
Veterinarinė pagalba visą parą Vilniuje

Adresas: Žemynos g. 1, LT-06126 Vilnius.
Veiklos sritys: veterinarija; konsultacijų paslaugos; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas.
Indrės veterinarijos gydykla įkurta 2002 metais. Mes siūlome platų paslaugų spektrą Jūsų augintiniui – nuo ligų profilaktikos iki gyvybiškai svarbių operacijų. Gydykloje dirba tik kvalifikuoti, daug patirties turintys veterinarijos specialistai, visada pasiruošę padėti Jūsų augintiniui. Mūsų tikslas – profesionali...
RUMINAVET
Veterinarijos klinika Kaune

Adresas: Baltijos g. 26A, Šilainiai, LT-48251 Kaunas.
Veiklos sritys: veterinarija; gyvūnų globa; mažmeninė prekyba.
APIE MUS Veterinarijos klinika RuminaVet dirbanti daugiau nei 14 metų kartų su Jumis. Tai viena seniausių veterinarijos klinikų, teikianti paslaugas smulkiems gyvūnams Kauno mieste. Mes pelnėme Jūsų ir Jūsų augintinių pasitikėjimą. Mums rūpi Jūsų augintinių sveikata! PASLAUGOS Gyvūnų rentgeno tyrimai: Skaitmeninis...
K. Aleksejūno įmonė
Jeruzalės veterinarijos klinika

Adresas: Jeruzalės g. 26, LT-08414 Vilnius.
Veiklos sritys: veterinarija; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas.
Įmonės aprašymas: Jeruzalės veterinarijos klinika - tai jau 20 metų darbo patirtį turinti smulkių gyvūnų veterinarijos klinika Vilniuje, besispecializuojanti šunų, kačių bei šeškų ligų profilaktikoje, diagnostikoje ir gydyme. Jeruzalės veterinarijos klinikoje kvalifikuoti specialistai suteiks visokeriopą...

Rinkėjų apklausa: Baltarusijos prezidento rinkimus triuškinamai laimi A. Lukašenka 08-09 20:46
Baltarusijos prezidentas Aliaksandras Lukašenka laimi sekmadienį vykusius valstybės vadovo rinkimus, surinkęs beveik 80% balsų, rodo valstybinio transliuotojo "Mir" užsakymu sociologinių tyrimų...
Rinkėjų aktyvumas kai kuriuose balsavimo punktuose Minske viršijo 100%
Rinkėjų aktyvumas kai kuriuose balsavimo punktuose Minske viršijo 100% 08-09 19:35
Baltarusijoje vykstant prezidento rinkimams, prie daugumos balsavimo punktų Minske nusidriekė didžiulės eilės, o kai kuriuose jų rinkėjų aktyvumas jau viršijo 100%, skelbia Baltarusijos opozicinis...
Atskleidė, kiek Rusijoje mokama COVID-19 vakcinos bandymuose dalyvaujantiems savanoriams 08-09 19:14
Savanoriams, kurie dalyvavo klinikiniuose vakcinos nuo koroanaviruso tyrimuose, bus sumokėta po 100.000 RUB, tai maždaug 1.150 Eur. Tai spaudos konferencijoje atskleidė viena iš savanorių Ana...

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

FedEx 183,53 +6,55%
AIG 30,66 +4,57%