Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Siaurio Šnauceris, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Siaurio Šnauceris

Atsiliepimai apie Siaurio Šnauceris, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Siaurio Šnauceris, UAB

Puiki klinika.Ne vieną kartą lankėmės pas nuostabią gydytoją Eveliną technikos gatvėje. Rekomenduoju šią gydytoją, nė karto nenuvylė, specialistė išmanantisavo darbą. Atlieka visus reikalingiausius tyrimus, išsamiai juos paaiškina. Žinodami gydymo planą, žinome kiek laiko gali trukti, bei atsieiti finansiškai. Ši gydytoja domisi ne tik esant klinikoje, bet ir gydantis namuose, teiraujasi, kaip laikomes, ar gerėja❤️
Registratūros darbuotojos visuomet pasitinka su šypsena, maloniai bendrauja.
Didelis ačiū gydytojai Evelinai ir visam kolektyvui dirbančiam technikos gatvėje
Noriu palikti neigiama atsiliepima apie gydytoja dirbanti Pramones pr. 36A, Kaunas. Rokas Jarusevicius mano ir artimu draugu nuomone is musu paciu situacioje elgesi labai nemaloniai, gydytojas ba galo nemandagus, su gyvunais elgiasi labai nemaloniai, daugiau gyvenime nevyksime i sia klinika “Siaurio Snauceris”. Nerekomenduoju!!!
Labai nemaloni patirtis šioje klinikoje (Pramonės pr.) Esu iš Vilniaus, bet taip susiklostė, kad kelioms dienoms kartu su šunimi turėjau išvykti į Kauną. O šuniui buvo paskirti leidžiami antibiotikai. Pačiai suleisti, žinoma, nelabai sekasi. Kadangi buvo sekmadienio pavakarė, ieškojau Kaune budinčios veterinarijos klinikos.Paieška pirmą pasiūlė "Šnaucerį". Prisiminiau skaičiusi ne pačius geriausius atsiliepimus apie šią kliniką, bet pagalvojau, - OK, tai tik vaistų suleidimas. Atvažiavau, nusakiau situaciją. Buvo išsakyta abejonė, ar verta leisti vaistus, juk jie ne jų paskirti, o kas, jei šuo numirs. Na, gal ir galiu tai suprasti, nors sunkiai suvokiama, juk šuo registruotas, čipuotas, visa info gauti galima. Bet įdomumas prasidėjo, kai gydytojas pareiškė, kad jau dirba naktiniais tarifais (buvo apie 18:30). OK, tiek to, šuniui vaistus suleisti vistiek reikia. Ir štai tuomet pasakė kainą. 50 eurų! Už tai, kad tik suleistų mano pačios turimus vaistus. 50 eurų! Sunkiai suvokiama. Po 20 minučių jau buvau suradusi kitą budinčią kliniką Kaune ir ten mano šuniui vaistai buvo suleisti už 2 eurus. DU eurus. Tai tiek nemalonaus skonio. Visam laikui.
Edvinas jukavičius
2022-05-06 10:10:53 IP 2ju3kurd
labai norėjau parašyti atsiliepimą apie šią veterinarija lankomės pirmą kartą ir likau labai nepatenkintas atvežiau šuniuką labai blogoje savijautoje darė ekoskopą pilvo ir nieko nematė sakė reik padaryti tyrimus sako atvežkite ant kitos dienos tyrimams bet jisai buvo labai blogos savijautos ir jie negalėjo išleisti šuniuko iš veterinarijos nepadarę tyrimų bet namo išleido segrantį šuniuką ir jisai nesulaukė kitos dienos naktį numirė sumokėjom 150eur ir neižgelbėjo gyvybės labai gaila kad gydytojai į savo darbą žiūri atmestinai.
Ne pirmą kartą lankomės šioje modernioje klinikoje ir esame daugiau nei patenkinti! Mandagus, šiltas bei profesionalus kolektyvas. Ačiū Jums!
Esame labai patenkinti šia klinika, nekyla abejonių, kur važiuoti, nenuvylė nei karto! :) Ačiū už suteiktą pagalbą ir išsamią konsultaciją mūsų šuniukui
Siaurio Šnauceris 2022-04-14 15:08:18
Gerb. Justina, mums labai nemalonu, kad taip nuvertinate mūsų darbą, nes norime priminti, jog į mūsų kliniką atvykote be nustatytos diagnozės po nesėkmingų vizitų kitose DVIEJOSE klinikose. Mūsų klinikoje diagnozė jūsų gyvūnui buvo nustatyta, paskirtas gydymas, kurio jūs atsisakėte tik dėl jums suprantamų priežasčių ir nebeatvykote paskirtam sekančiam vizitui.
Suprantame, kad kartais vizitas pas veterinarą kelia stresą ne tik gyvūnui, bet ir šeimininkui, todėl šeimininkui gali būti sunku įvertinti realią situaciją, tad norime jus patikinti, kad kateteris jūsų šuniukui buvo įvestas iš pirmo karto, o gydytoja tiek su jumis, tiek su jūsų augintiniu elgėsi mandagiai ir profesionaliai.
Galiausiai, norime priminti, kad lankėtės modernioje klinikoje, kurioje yra įdiegta viskas, ko reikia ligų diagnostikai ir gydymui, klinikoje dirba kompetentingi ir patyrę specialistai, tad kainos atitinka teikiamų paslaugų kokybę.
Gėdinga, kad jūsų klinika nesugeba priimti kritikos, beje ir jūsų informacija klaidinga, mes atvykome iš vienos klinikos, ne iš dviejų, antroje tiesiog darėmės ekoskopą, į kurį nukreipė pirmoji klinika.O jūsų klinikos paslaugų atsisakėme butent dėl to, kad jokios diagnozės nenustatėte, o TIK SPĖJIMĄ, apsilankymai pas jus, mūsų augintinio sveikatai, deja nedavė jokios naudos.
2022-04-14 15:08:18 IP 2i240jvl
Justina 2022-04-04 16:47:39
Niekam nerekomenduoju šios klinikos, pinigu melžykla ir tiek. Beje kainos kosmines. Ypatingai nemaloni patirtis susidurus su veterinare Evelina Andruškevič, nemandagi, grubi, negeba net kraujo is pirmo karto gyvūnui paimti.
2022-04-11 12:43:16 IP 2i240jvl
Elona 2022-04-09 07:00:38
Sterilizacija atliko.Manau, kad gerai.Kraujo kresumo tyrimą siūlė.20 eurų!!!Gerai, kad nesutikau.Rūbelį nupirksiu už 10 eurų.Skudurėlis su šniuriukais.Pačios galime pasisiūti.Jis ir nereikalingas.Katės stresuoja.Nuėmiau po kelių dienų.Kankinimas.Nuėjau siūlų ištraukti.30 sekundžių ir-viskas! 10 eurų ir net nemirktelejo!Tris mazgelis ištraukė!
Gerb. Elona, mums labai nemalonu, kad taip vertinate mūsų darbą ir pastangas. Ar tikrai galvojate, kad dešimtmetį studijavusio ir dar daugybę metų praktikavusio veterinarijos gydytojo darbas nevertas 10 Eur? Ar manote, kad kraujo krešumo tyrimus prieš operaciją, gydytojai siūlo, norėdami iš jūsų nuplėšti 20 Eur ar dėl to, kad gyvūnas operacijos metu nenukraujuotų (jei kraujo krešumo faktoriai nukrypę nuo normos)? Ar tikrai specializuotas, švarus pooperacinis rūbas gyvūnui po operacijos už 10 Eur nėra komfortas šeimininkui, kad nereikės gaišti laiko ir gamintis pačiam? Atkreipiame dėmesį, kad lankėtės modernioje klinikoje ir jei visgi manote, kad permokėjote, ateityje rekomenduojame rinktis kitą kliniką, nes mūsų požiūris apie paslaugų kokybę, profesionalumą, deja, per daug skiriasi.
Sveiki, gydome savo visos šeimos augintinius (keli šunys ir kelios katės) Siaurio klinikoje jau daug metų, esame labai patenkinti. Tyrimai, operacijos, konsultacijos ir visa kita - profesionaliai, supratingai ir greitai. Rekomenduoju visiems!
2022-03-16 07:13:49 IP 2i240jvl
Vilma Lingienė 2022-03-08 21:41:23
Jeigu jūsų augintinis (ypač vyresnis) susirgo, nerekomenduoju kreiptis pagalbos į specialistus, dirbančius šioje klinikoje. Tyrimų ši klinika daro labai daug, kiek tik gali. (Aišku, už juos moki milžiniškus pinigus.) Bet, kas iš to? Vėliau paaiškėja, kad kai kurie padaryti tyrimai jiems patiems pasirodo mažai informatyvūs. Be to, iš tų daugybės tyrimų, kurios būtina buvo daryti, vet. gydytoja net į ligos išrašą vieną pamiršta įrašyti. (Šuniukui buvo padaryta elektrokardiograma, o išraše - apie tyrimą ir jo rezultatus - nė žodžio!) Tuomet pradedi abejoti, ar, iš tiesų, verta buvo daryti šitą tyrimą?
Kaip bebūtų keista, ši vet. gydytoja pamiršta ir savo darbo grafiką. Man žada, kad citologinio tyrimo rezultatas bus rytoj, t.y. sekančią dieną, ir man paskambins. Žinoma, aš labai laukiu, nes šuniukas serga ir jam reikia pagalbos. Žadėto vet. gydytojos skambučio aš taip ir nesulaukiu. (Kai pati pradedu domėtis, sužinau, kad vet. gydytoja tą dieną nedirba, jai - laisva diena ir rezultatas bus vėliau.)
Ir ligos išrašo iš karto šioje klinikoje nelaukite - neduoda! Parašo, kai paprašai, bet ne iš karto, o per 3 dienas. (Tokios čia jau taisyklės - ir registratūra, ir klinikos direktorius patvirtino.)
Suabejojau ir čia dirbančios vet. gydytojos sprendimu - smulkiam 3 kg sveriančiam šuniukui į veną sulašinti 200 ml tirpalo su vaistais nepilnai per vieną valandą ir po to iš karto į veną suleisti net 5 švirkštus vaistų - tiesiog paeiliui vieną paskui kitą! Kur vaistų suderinamumas?
Labai nusivyliau šia klinika ir jos „atsakingais“ specialistais. (Kalbu apie vet. gydytojas, kurios kelias dienas gydė mano mylimą šuniuką.)
Gerb. Vilma. Norėtume pateikti savo poziciją šioje situacijoje, kadangi yra daugiau svarbių detalių.
Norime atkreipti dėmesį, kad mūsų klinikoje elektrokardiograma atliekama daugeliui sunkesnių pacientų. Klinikoje turime šios srities specialistą - gydytoją kardiologą, pas kurį jau pirmo vizito metu Jums buvo rekomenduota užsiregistruoti, tačiau Jūs neužsiregistravote. Dėl tuo metu Jūsų augintinį gydžiusios gydytojos atliktos elektrokardiogramos (EKG) - joje buvo artefaktų, dėl ko šis tyrimas buvo neiformatyvus, Jūs atsisakėte gydytojo kardiologo konsultacijos, tad jokios informacijos apie EKG ir negalėjome įrašyti į ligos išrašą. Beje, dėl minėtų priežasčių, EKG tyrimas Jums nieko nekainavo.
Citologinio tyrimo atsakymas Jums buvo praneštas iš karto tik gavus jo atsakymą, t.y. ne sekančią dieną po mėginio paėmimo, o dar sekančią. Taip nutiko dėl to, kad mėginys buvo paimtas vakare, tad visą sekančią dieną truko jo ruošimas (kad suprasti kaip tai vyksta: mėginys nudžiovinamas, nudažomas, vėl nudžiovinamas, mikroskopuojamas ir galiausiai aprašomas). Šioje vietoje atsiprašome už klaidingą komunikaciją dėl gydytojos darbo laiko ir citologinio tyrimo atsakymo pateikimo laiko.
Šunelio būklei negerėjant, buvo siūlyta tikslinti diagnozę atliekant EKG pas gyd. kardiologą, siūlyta pilvo laparoskopija, tačiau visų rekomendacijų atsisakėte. Po kelių dienų atvykote tik išrašo.
Dėl ligos išrašo. Pirmenybę visuomet teikiame gydymui ir atvykusiems pacientams, kuriems pagalba reikalinga čia ir dabar, tad dėl didelio pacientų srauto, gydytojų rankos ne visuomet greitai geba “prieiti” prie papildomo dokumentų pildymo, todėl įmonės vidinėje tvarkoje esame nusimatę 3 dienų terminą išrašams išrašyti, bet dažniausiai išduodame per parą nuo prašymo gavimo.
Pabaigai, norėtume akcentuoti, kad gydymas ir tyrimai parenkami kiekvienam pacientui individualiai pagal esamą būklę, kas Jūsų augintiniui ir buvo atliekama. Deja, Jūsų augintiniui taikyti tikslingo gydymo neturėjome galimybės, kadangi Jūs nusprendėte ir raštiškai atsisakėte gydytojos rekomenduojamų tolimesnių tyrimų diagnozės tikslinimui. Na, o nežinant tikslios diagnozės, gydymas yra tik simptomatinis ir ne visuomet duoda gerą efektą.
Vaida 2020-06-11 20:45:05
Kadaise tai buvo puiki klinika, bet dabar visiems nuoširdžiai nerekomenduoju patikėti jiems savo augintinio, jeigu turite rimtesnių bėdų. Atvažiavau į šia kliniką pilna pasitikėjimo, tačiau ten vyksta negražūs dalykai. Po 10 dienų gydymo supratau, kad esu mulkinama, ir tapau dar viena šeimininke mokanti pasakiškus pinigus už tai, kad mano augintinis buvo žudomas. Pirma tai čia neįmanoma patekti pas ta pati gydytoją-o atvykus visi atrodo kad experimentuoja. Antra- kaip ir ne vienas čia minėjo, į šunį kibirais leidžiami neaiškūs vaistai, arba jie tiesiog nežino ką daro. Paskutinis lašas buvo kai net už nešu leistis vaistus sumokėjau pilną kainą. Šuo silpo kasdien, ir buvo sakoma kad bus atliktos operacijos, kurių kaip paaiškėjo patekus pas tikrus veterinarus net nereikėjo. Ir tik iš ten pabėgus, ir nutraukus nežmoniška badymą adatomis, mes pasveikome. Gaila, kad gerbiamas Siaurys taip apleido savo kliniką, ir nekreipia dėmesio į tai ką čia vyksta..
Nu tikrai. pas tikrus veterinarus. Tai gal galima pasidalinti konkrečiai pas kuriuos?
Siaurio Šnauceris 2022-02-08 08:42:22
Gerb. Gintare. Gyvūno apnuodijimas yra rimtas kaltinimas, kuris turi būti pagrįstas kito gydytojo išrašu, tad jo ir prašome. Viešojoje erdvėje labai paprasta svaidytis kaltinimais, nors dažnu atveju, jie neatspindi tikrosios situacijos.
VALIO!!! Pagaliau nors neneigiat, kad katės pasverti nesugebat.
2022-02-08 08:42:22 IP 2i240jvl
Gintarė 2022-02-01 00:03:44
Kokių dar įrodymų reikia jei katino nesugebat pasverti teisingai, prie mūsų dviejų svėrė katė 6kg o jau ant popieriaus stebuklingai 8kg, ant tokio kiekio ir vaistus leidot! Jei pasirūpintumėt savo darbuotojų kompetencija tai nereikėtų rūpintis įmonės reputacija, ir visi klientų atsiliepimai būtų puikūs
Venkite šios klinikos jei nenorite nunuodyti bei netekti savo pinigų!
Niekada daugiau nevešiu savo šund į šią kliniką. Jų politika nukreipta į pinigų kalimą, neatsižvelgiant į pacientų poreikius. Po visų atliktu tyrimų, šuniui buvo leisti vaistai nuo skausmo. Diagnozė buvo nervų šaknelių uždegimas arba radikulitas. Sakė, kad tikrai greitai nepraeis. Apsilankius klinikoje 3 kartus, pasakėm, kad išvykstame į kelionę ir galimybių vežioti šunį nebus. Nes šuo pasilieka su 82 m. močiute. Tuo ir baigėsi. Jokių rekomendacijų ir vaistų į namus. Šuo liko be gydymo. Kentedamas baisius skausmus, galų gale apkandžiojo močiutę. Močiutė važiavo į ligoninę susiūti žaizdas. Pas mus namo vyko Kauno m. Veterinarijos tarnyba. O klinikos vadovas net nepaskambino. Skambino daktaras ir aiškino, kad gali atsukti kameras ir peržiūrėti, ką aš sakiau ir ką jis sakė. Bet iki šiol laukiu pakvietimo į kliniką dėl situacijos sprendimo. Apgailėtinas elgesys.
Siaurio Šnauceris 2022-01-31 10:54:40
Gerb. Gintare. Pripažintume savo klaidas, jei Jūs atsiųstumėte Jūsų kaltinimus įrodančius išrašus ir taip, Jūs teisi, mes rūpinamės savo reputacija, ypatingai tais atvejais, kai kritika ir kaltinimai nepagrįsti.
2022-01-31 10:54:40 IP 2i240jvl
Gintarė 2022-01-29 22:55:07
Mums tai dar sąlyginai pasisekė, netekome tik pinigų, kitų žmonių atsiliepimai žymiai liūdnesni, kadangi jums rūpi tik reputacija, neretės iš kailio kad ją išgelbėtumėt, vietoja to geriau pripažinkit savo klaidas ir pasitaisykit.
Siaurio Šnauceris 2022-01-25 10:35:02
Gerb. Gintare, apgailestaujame dėl Jūsų patirties. Jūsų išsakytos pastabos, ženklas mums išanalizuoti savo veiksmus. Atsiliepime minite, kad mes savo paskirtais vaistais apnuodijome ir pakenkėme Jūsų gyvūnui. Mūsų akimis ši situacija atrodo kiek kitaip - katinėlis į mūsų kliniką atkeliavo naktį, tikrai labai prastos būklės, buvo atlikti būtini tyrimai diagnozei nustatyti, deja, ne visuomet iš karto tą pavyksta išsiaiškinti, tad kol diagnozė neaiški, būtinos dažnos gyvūno apžiūros ir tyrimai tam, kad stebėti kaip veikia skirtas medikamentinis gydymas, kaip kinta augintinio klinikinė būklė, kokie tyrimų rezultatai taikant gydymą. Tyrimai neatsiejama šiuolaikinės veterinarinės medicinos dalis, taupantys laiką ir suteikiantys daug vertingos informacijos. Mūsų klinikoje jie užima itin svarbią dalį, tačiau jų neskiriam daugiau nei prilauso kiekvienu atveju.
Tad kaip ir kalbėjome telefonu, primename, jog labai laukiame šiuo metu Jūsų katinėlį gydančio gydytojo įrodančio išrašo, kad mes savo paskirtais vaistais galimai apnuodijome ar kitaip pakenkėme Jūsų augintiniui. Nustačius, kad gydydami tikrai pakenkėme Jūsų augintiniui, mūsų klinikos garbės reikalas bus Jums atlyginti netinkamo gydymo išlaidas.
Didžiausia padėka gydytojui Mindaugui Jachimavičiui ir visam Siaurio Šnaucerio klinikos kolektyvui už išgelbėtą mūsų katinėlio gyvybę. Už suteiktą nuoširdų ir atsidavusį gydymą, už išsamias ir aiškias konsultacijas, už informacijos suteikimą, už kantrybę už tokį ilgą gydymą, už skambučius apie katinėlio tyrimus ir būklę, ir kad padėjot nepasiduot ir tikėt. Esu labai laiminga ir džiaugiuosi kartu su savo katinėliu. Kuo geriausi atsiliepimai apie šią klniką ir noriu palinkėt didžiausios sėkmės nuostabiam gydytojui Mindaugui Jachimavičiui.
2022-01-25 10:35:02 IP 2i240jvl
Gintarė 2022-01-10 04:07:10
NE NE ir dar kartą NE !!! Neveškit čia savo augintinių!!! Nes pasirašysit mirties nuosprendį. Atvežiau savo katiną naktį, apžiūrėjo šeip sau, įsivaizduokit man katinas ant rankų silpnas, o man sako nieko, viskas ok, suleisim vaistų ir viskas bus gerai!!! Suleido, paimė kraujo, susimokėjau 130€ sako atveškit ir rytoj, gerai atvežėm, vėl vaistų krūvą, o katinas silpsta akyse, vėl 30€, ir vėl atveškit!!! Būtinai!!! Gerai, atvežėm, dar vaistų krūvą, ir vėl 30€ sako ir ryt būtinai turit pasirodyt, darysim vėl tyrimus ir t.t (apytikslė kaina vėl 100€) pasidarė įtartina, katinas leisgyvis, vis blogėja akyse tiesiog. Paskambinau kad duotų išrašą, ką padarė ir ką leido, sako išrašome tik per 3 dienas nuo užklausimo, aš aiškinu kad negaliu tiek laukti, kad katinas miršta, sako ne neduosim. Atvažiavau į kliniką, po akimis tiesiogine to žodžio prasme numetė papkę su jų įstatais tipo še žiūrėkit, paaiškinau kad niekas manęs su tokia tvarka nesupažindino ir niekur aš nepasirašiau, ginčai didžiausi, tai žinot kiek laiko truko tą išrašą parašyt? 5 minutės!!! Ir čia dar ne viskas, skubiai nuvežu katiną į kitą kliniką, sako katinas vaistais apnuodytas iki organų atsisakymo!!! Dokumentuose parašyta kad katinas 8kg sveria, jam dozės kaip arkliui skaičiavo, nors svėrė tik 6kg, o aš aišku už tai sumokėjau, pripaišė APSINUODIJIMĄ!!! Nors tikra diagnozė kad katinui galva sutrenkta skysčiai renkasi ir nebėra koordinacijos, reikia kitokių vaistų ir priemonių. Šnaucerio daktarai į veną leido vaistus kurie tik tabletėmis duodasi, arba į lašinę dedasi, bet į didelį kiekį, turi būti praskiestas, nes kraujo trombai kitaip susidarys. Tai kitoja klinikoja katiną po daugybė lašelinių guldė, kad išplauti tai ką ten prileido!!! Papasakojau kaip ten kas vyko, sako gyvūnų kankinimas į veną leisti 3 dienas iš eilės po 10 didelių švirkštų, ir dar vaistų koncentratą, ir kad per 2- minutės suleido 6 rūšių vaistų mixą, sako dar keista kad tam katinui širdis nesustojo!!! Tokiais atvejais savo darbą išmanantys daktarai kateterius stato, lašelines, niekas taip nežaloja gyvūnų. Žodžiu katinas buvo be 5 minučių kape, gerai kad nuojauta pasakė, kad kažkas ne taip ir nuvežiau į kitą įstaigą. Dabar katinas sveikas, tik su apgadintas inkstai!!! Jei tik galėčiau laiką atsukti atgal, ir žinočiau kad ten tiesiog iš žmonių pinigus plauna. Žiauru!!!
Likau labai patenkinta paslaugomis. Gydytoja aiskiai paaiskino tyrimo rezultatus, paskyre operacija, kuri buvo labai sekminga ir po opreacijos suniukas greit pasveiko! Gydytoja noriai ir maloniai pakonsultavo paskambinus ir pasiteiravus del vaistu vartojimo. Tik geriausi atsiliepimai!
Esu labai patenkinta sita klinika, nei karto nebuvau nusivylusi.Praita savaite turejom dideliu bedu, net teko palikti prieziurai per nakti.Taip greit ir afektyviai buvo sureguota, atitaikyti vaistai, issami informacija, skambuciai kaip jauciasi.Labai esu dekinga visam padejusiam personaluj, ypac Gretai ir Mantuj!!!
2022-01-19 22:02:51 IP 2i240jvl
Kęstas 2022-01-08 08:24:08
Nepatariu vežti į šitą kliniką, tris savaites marinavo gyvūną kol galų gale pasiūlė užmigdyti, ale išgydžius viena atsisako kita. Nuvežus į kitą klinika gyvūas tą pačią dieną pradėjo valgyti, ir jau po savaites pradėjo grįžti į savo vėžęss. Trūksta. Gerų specialistų.
Gerb. Kęstai, apgailestaujame dėl prastos komunikacijos ar tiesiog nesusikalbėjimo su gydytoju, tačiau norime šiek tiek detalizuoti šią situaciją. Gyvūnas, prieš tai gydytas kitoje klinikoje, į mūsų kliniką atkeliavo tikrai labai sunkios būklės. Mūsų pastangomis būklę operatyviai pavyko atstatyti. Gydymo eigoje šuniukui radome dar vieną labai rimtą ir grėsmingą ligą - mikrofiliarijozę, kurią gydant reikalinga kantrybė, nes gydymas pagerėjimo per vieną ar dvi dienas neduoda. Skyrus filiarijas veikiančius vaistus, dažnai pasitaiko ir pablogėjimas ar komplikacijų, kas šiuo atveju ir nutiko - sureagavo inkstai, juolab, kad gyvūnas turėjo nemažai patologijų, tačiau lygiai taip pat dažnai vėliau gyvūnui palaipsniui gerėja. Buvo pasiūlyta atlikti hemodializę, kad greičiau atstatyti inkstų veiklą, tačiau gydymo pas mus nebetęsėte.
Reaguojame į kiekvieną atsiliepimą, kiekvienas, net ir blogas, mums yra svarbus, verčiantis analizuoti ir tobulėti. Šioje situacijoje padarėme viską, kad padėti Jūsų augintiniui, sėkmingai išgydėme nuo pradinės ligos, aptikome kitą grėsmingą ligą, pritaikėme gydymą, tačiau matyt tinkamai neiškomunikavome, kad gydymas reikalauja kantrybės, nes eigoje gali pasitaikyti ir pablogėjimų, ir pagerėjimų.
Labai gerai dirba daktarai, vyrukai ačiū Jums. Administratorė labai maloni.
Labai džiaugiuosi šios klinikos kompetencija ir darbuotojais. Nesvarbu ar kreipiesi profilaktiškai ar su problema. Visada išsamiai paaiškina situaciją, leidžia įsivertinti situaciją ir pataria. Visada lankomės tik pas šios klinikos specialistus ir iškilus problemai nelakstome per kelias klinikas, nuosekliai laikomės gydymo rėžimo. Taip pat ir draugai su savo šuneliu perėjo į šios klinikos rankas ir yra laba patenkinti. Niekada neišgirsi jokios replikos kitoms klinikoms, kas šiais laikais reta. Labai kompetentinga klinika. Sekmės ir stirpybės Jums!
Džiaugiuosi atradusi šia klinika. Nors teko lankytis su ausu problema, tačiau gyvūnas buvo pilnai apžiurėtas. Tam, kad paskirtu gydyma buvo paimtas meginys iš ausu, taip pat gydytojas išgirdo ir silpnus širdies užesius, esu informuota kokius simptomus turiu stebėti, kas kiek laiko profilaktiškai apsilankyti. Tik geros rekomendacijos!
Laima Jankauskienė 2021-11-02 10:33:58
Jeigu norite nužudyti savo gyvūną vežkite į šią kliniką
Jų dėka netekau savo mylimos katytės ir pati likau sužeista širdimi
Tokie ale gydytojai negali dirbti tokio darbo, žmonės bešyrdžiai be atsakomybės jausmo dar padrasinami pačio vadovo, pagiriami už tokį darbą.
Tai praktikantai neturintys patirties nesuprantantys ką jie iš viso daro
2021 spalio 20 dieną atvežiau savo augintinę į šią kliniką
Aplaidžiai apžiūrėjusi katę, prisiruošė apie 6 švirkštus vaistų, ir pasikvietusi pagalbininkę, suėmė tą katę vaistų suleidimui.
Vargšiukė katytė dar priešinosi, tai išsitraukusi iš lentynos tramdomajį maišą, įkišo katytę į tą maišą, ir dar net nesuleidus nei vienų vaistų katytė numirė ant stalo, paėmė jos tą katę nešė į operacinę, tipo dar gaivinti bet nepavyko katytė numirė.
Apžiūros metu neteisingai buvo nustatyta diagnozė, netinkamai pradėtas gydymas, ko pasekoje netekau savo augintinės
Kas myli gyvūnus gali išsivaizduoti ką aš patyriau, viskas vyko mano akyse, man šokas.
Netekau savo mylimo gyvūno, sušlubavo mano pačios sveikata, nei vienos dienos negaliu apseiti be raminamūjų, reikalinga specelisto pagalba.
Tiksli diagnozė buvo nustatyta tik po mirties, būtent prie tokios diagnozės negalima gyvūnui sukelti streso, o tai ir buvo padaryta ko pasekoje jinai numirė.
Jinai man nebuvo tik gyvūnas, šalia manęs jinai buvo 18 metų, jinai mūsų šeimos narys, man jinai buvo brangesnė už kai kurį žmogų.
Duok dieve, kad jinai gyvenime patirtų tokį, ar dar didesnį, širdies skausmą, kokį jinai sukėlė man, nužudydama mano augintinę
Kaltinu save kodėl aš tą dieną nuvežiau savo katytę i šią kliniką
Plyšta mano širdis iš skausmo, jos nebeprikelsi.
Tebūnie jie prakeikti, ale tokie gydytojai, žudikai..
Užjaučiu Jus. Aš taip pat jaučiuosi, kai jie atėmė iš manęs mano mylimą Belutę, kuri buvo man visas gyvenimas. Praėjo keturi mėnesiai, o aš vis dar verkiu naktimis. Neverti jie pasitikėjimo.
Laima Jankauskienė
2021-11-02 10:33:58 IP 2ju3l8o4
Jeigu norite nužudyti savo gyvūną vežkite į šią kliniką
Jų dėka netekau savo mylimos katytės ir pati likau sužeista širdimi
Tai praktikantai neturintys patirties nesuprantantys ką jie iš viso daro
2021 spalio 20 dieną atvežiau savo augintinę į šią kliniką
Kaltinu save kodėl aš tą dieną nuvežiau savo katytę i šią kliniką
Plyšta mano širdis iš skausmo, jos nebeprikelsi.
Tebūnie jie prakeikti, ale tokie gydytojai, žudikai..
Mindaugas Dambrauskas
2021-08-10 15:07:41 IP 2e7r3r9p
Esame be galo dėkingi už Pipos, kuriai 12 metų išgelbėtą gyvybę. Veterinaras Lukas Grubliauskas, kuris labai atsakingai ir nuosekliai įvertino augintinio būklę, atliko operaciją ir prailgino mūsų kalytės gyvenimą. Linkime didžiausios sėkmės šiam nuostabiam Veterinarui. Visada kreipsimės į Luką.
Ačiū veterinarui Mantui Eitmanavičiui uz nuosirdu rupesti, konsultavima (pagalba vyko telefonu, nes esu is Siauliu) del likusiu nepadetu kiausinuku Barzdotajai Agamai☺️ Jusu deka mums pavyko ir operacijos salinti ju neprireiks susitvarkem???? Sekmes Jums darbuose
Nerekomenduoju savo augintinio vežti į šią kliniką, nebent norite numarinti savo gyvūną. Pasijutus blogai nuvežėme savo jorkšyrą į šią kliniką. Klinikoje atlikus tyrimus, šuniui buvo suleisti net 6 švirkštai " vitaminų" (kas turbūt šiems veterinarams atrodo normalu tokiam mažam šuniui) ko pasekoje tik išėjus iš klinikos šuniukas numirė. Taigi jei tik išeina aplenkite šiuos "specialistus", nes kiek matau jų praktikoje tai nuolatiniai atvejai tokių "gydymų".
Klinika neveda tvarkingu irasu apie savo klientus/augintinius. Ko pasekoje, netvarkinga dokumentacija leme mano suniuko karantinavimas anglijoje.
Ari 2021-03-22 18:57:38
Evaldas Aleksa, i kokia kita klinika kreipetes?
Kreipemės į Jakavo veterinarijos kliniką, labai šaunus specialistai, suregavo greitai į situaciją ir išgelbėjo šuniuko stuburą, atlikus sudėtingą operacija. Rokemenduoju veterinarą Mariu, kuris ten dirba ir specializuojasi šiomis operacijomis.
Evaldas Aleksa 2020-06-01 14:59:24
Prasti specialistai, nerūpestingi ir nerekomenduoju vežti savo augintinio jai turi rimta liga, pvz kaip stuburo išvarža. Pinigus tik "išmelžė" vaistus leido, o šunukiukui reikėjo skubios operacijos. Labai nuviltas, nebuvo reguota i laiškus.. Linkiu susiimti, ir per naujo atrinkti kolektyva, kurie rimtai žiūrėtu i darba.
Evaldas Aleksa, i kokia kita klinika kreipetes?
Buvo geriausia klinika kokia tik buvo galima rasti, daug musu gyvunu buvo isgelbeti nuo mirties, daug ivairiu sunkiu suzeidimu. Dabar kas darosi tai baisu, Pinigu plesimas, o gyvuno bukles blogyn.. Kiekviena diena vazinek, vaistu leidzia visokiu belekiek, tyrimus visus daryk, pinigus baisiausius mokek, katinukas buvo atveztas po pjautyniu isgydyti zaisdas, o pasirodo ir neurologiniu ligu atsirado.. Tikriausiai nuo tiek daug adatu, buvo pazeisti ir kokie nors nervai, kad katinas su zaisdomis jautesi geriau negu gydymo eigoje. I katina ikista apie 250euru, o ji migdyti reikia jau.. tai uz ka mokejom pinigus? Suo buvo atveztas su veziu apziurai del migdymo, tai ant to streso dar ikiso tablete brangia nuo skausmo ir tepaliuka, kuom tai pades? Jei jau zinot, kad zmones zada migdyti suni kam dar tu tepaliuku kisti? Uz didelio suns migdymas 50 euru sake kaina priklauso nuo svorio o katinuko 30euru. Nuvyle stipriai Siaurio snauceris...
Na ką, atvežėm kalytę sausio 19d.tiksliau naktį. Padarė Cezario pjūvį. Gimė 2 šuniukai. Po valandos jau masinoj atgal. Bevezant 15 min iki namų vienas šuniukas jau nebegyvas. Nesuprantu, tik gimus, nepalaikyt dar bent valandos, kad šuniukai bent kartą paestų, į tokį šaltį - 19 buvo.čia jau žmoniškumo klausimas. Pinigus gavo ir važiuokit, as noriu miegot.. Trūksta žodžių.. Daugiau ten kojos nebus..
Labai džiaugiuosi, kad yra tokių gydytojų kaip Mindaugas Jachimavičius. Profesionali pagalba gyvūnui, bendravimas su jo šeimininki, atsakymai į visus rūpimus klausimus žmonių kalba, nes kai kur gydytojas pamiršta žmonių kalbą ir šneka tik gydytojams suprantamais terminais. Ačiū, Jums, gydytojau
Rimida 2021-02-06 18:06:51
Laba diena. Pritariu Jums 100 proc. Šia klinika naudojomės ~20m. Kas dabar dedasi, nebeatpažystu. Atvežiau paviduriuojantį gyvūną. Privarė ampolių gal 5 rūšių. Dar važinėjau pas juos, dar dozę į namus pridėjo vaistų. Susimokėti reikėjo išvis kosminius pinigus. Kai pasakiau, kad nemažai, paguodė, kad kitur dar daugiau mokėčiau. Mano akimis, gydymas yra perteklinis, tyrimai irgi pertekliniai. Tyčia melžiami pinigai. Naudojasi žmonių neišmanymu. Kai paprašiau surašyti visus vaistus kokius leido gyvūnui ir nuo ko. Tai taip ir neparašė. Kas kart, priimdavo vis kitas gydytojas. Vis kito gydytojo, visk kita info. Bėda gyvūno buvo išpūsta kaip balionas. Netvėrus kantrybės, po 20 m., pakeičiau šią kliniką į kitą. Ir šiandien pirmą kartą apsilankėme kitoje klunikoje. Kaip diena ir naktis skirtumas. Kaina vertė šypsotis. Tą ką šiandien dariau, Šnaučeryje būčiau palikus virš 100 eur, o čia sumokėjau 30eur. Bėda, kurią turėjome, visai pasirodo ne bėda, kuri vuvo sutvarkyta per vieną kartą. O Šnaucerio gydytoja, “linkėjimai jai”, nubrokino gyvūniuką, sakydama, kad labai blogai viskas ir nebetiks gyvūnas parodai. Kuo toliau nuo tokiu gydytojų.
Į Kaivaną, Aleksote
romena 2020-10-04 17:47:11
laba diena gal galetumet pasakyti i kokia kita klinika kreipetes, gur gavote kompetetinga pagalba.Aciu
O aš tik geriausios nuomones apie šia įstaiga. Taip, galbūt paslaugų įkainiai čia didesni, bet geriau gauti brangesne, bet kokybišką paslauga. Prieš du metus jie išgelbėjo mano corgi nuo nukraujavimo jau vien tik vieno vizito naktį metu, kai iki tol kita klinika šunį kankino savaite, negalėdama suprasti kas kodel. Po dviejų metu turėjome inicidienta su žiurkių nuodais. Vėl. Ideali apžiūra, visa reikiama pagalba. Šuo turėjęs daug vizitu, bijo gydytoju kaip maro! Dvi merginos gulėjo ant žemės ir kalbino mano corgi, kad tik paimtu visus kraujo tyrimus! Jei gydytojai neišgelbėjo jūsų gyvūnų - galbūt kreipėtės per vėlai, galbūt ignoravote kažkokius simptomus. Taip tai yra sunku pastebeti, jie niekada nepasakys ar skauda. Tad stebekime savo augintiniu elgesį. Saugokime juos, taip kaip jie saugo mus :)
Vaida 2020-06-11 20:45:05
Labai ačiū gyd. Gretai ir visam kolektyvui už suteiktą pagalbą Bertai. Visas kolektyvas nuostabus. Puiki administratorė. Esame nustebę, kad dar tokių puikių veterinarų ir klinikų yra kur galima kreiptis nutikus bėdai savaitgalį, kadangi bėda nutiko savaitgalio metu Šiauliuose nei vienas gydytojas nepriėmė ir siūlė kreiptis pirmadienį, bet ir tai sakė, kad vietų neaišku ar bus, taip šuo būtų ir kankinęsis ilgą laiką. Šioje klinikoje iškart priėmė ir suteikė pagalbą. Kuo didžiausios sėkmės visam kolektyvui.
Teko vezti mirstanti suniuka nakti pas juos kad nebesikankintu. Nors tokiu metu pinigai tikrai ne pirmoje vietoje, bet telefonu buvo sakyta suma 30-45€ uz uzmigdyma. Kai jau atsisveikinome su suniuku, sumoketi teko 100€. Tai tokia suma cia kainuoja norint humaniskai atsisveikinti su mylimu suniuku.
Loreta Stačiokaitienė
2020-08-23 21:41:35 IP 5f4sos19
Daug metų teko kreiptis pagalbos į veterinarijos kliniką “Šnauceris”, kurios įkūrėjas ir savininkas yra Vytautas Siaurys. Bendrauti teko įvairiausiais kausimais, pradedant skiepais, sunkių ligų atvejais bei pačiais jautriausiais momentais, mylimo augintinio eutanazijos atlikmu. Mums teko išgyventi trijų augintinių netektis. Visus kartus kreipėmės į “Šnaucerio” klinikos darbuotojus. Labai profesionalūs ir jautrūs, grįždavome į namus nuraminti ir patenkinti darbuotojų darbu.
Tačiau šiandien, 2020 rugpūčio 23 dieną, po patirto antro insulto, supratome, kad mūsų augintiniui (Vokiečių aviganio mišrūnui, 15 metų) mes padėti galime tik taikant eutanaziją.
Nenoriu plėstis ir aprašinėti šunelio kančias. Diena tikrai netinkama, bet jos nepasirinksi.
Kaip visuomet nutarėm pagalbos kreiptis į “Šnaucerio” veterinarijos kliniką. Norėjome pasinaudoti paslauga, ” gydytojo iškvietimas į namus”. Atsiliepė moteris ir pasakė, kad esant Coronaviruso epidemijai, ši paslauga netaikoma. Su namiškiais aptarėme situaciją (šuo sunkios būklės, be to didelis, sunkus), bet yra kaip yra. Nutarėme vežti į kliniką, prieš tai dar kartą pasiskambindami, norėjome būti tikri, kad tikrai pateksime ir paprašėme, kad gal būt esant tokiai situacijai nereikės laukti bendroje eilėje. Paskambinus išgirdau tos pačios moters balsą, kuri be jokios atjautos atšovė, kad pas mus visiems yra “gyva” eilė.
Bandymas prisibelsti į administratorės žmogiškąją atjautą, baigėsi kategorišku NE.
Žinoma, mes išeitį radome kitoje klinkoje, bet koks administratorės abengumas mane nustebino. Tokiais momentais esi labai pažeidžiamas, o kai susiduri su tokiu žmogumi, pasijunti, kad nieko švento šioje žemėje nėra.
Dar norėčiau pridurti, ta moteris, paklausta, su kuo bendrauju neprisistatė. Teko atvažiuoti į “Šnaucerio” kliniką, kad susipažinti su administratore. Ilgai teko bendrauti, kol moteris pasakė savo pavardę, tai KAMILĖ BRAŽIONĖ.
Aš visa laiką galvoju, kad administratorius, tai bet kokios įmonės, klinikos ar kitos organizacijos veidas.
Ką galvojate Jūs? Labai norėčiau išgirsti ir klinikos vadovo gerbiamo Vytauto Siaurio nuomonę.
Su pagarba, Loreta Stačiokaitienė
2020.08.23.

Jakovo veterinarijos centras
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE

Adresas: Gerosios Vilties g. 1-7, LT-03147 Vilnius.
Veiklos sritys: veterinarija; gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas.
Jakovo veterinarijos klinika Vilniuje - tai smulkių gyvūnų veterinarijos klinika Vilniuje, besispecializuojanti šunų ir kačių gydyme. Gydykla dirba be poilsio dienų nuo 9.00 iki 22.00 val. vakaro, sekmadieniais iki 21.00 val. vakaro. Čia dirba puikūs aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie padės išspręsti visus...
8 DRAMBLIAI
Veterinarijos klinikų tinklas Vilniuje

Adresas: Nemenčinės pl. 4C-104, LT-10109 Vilnius.
Veiklos sritys: veterinarija; gyvūnų globa; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas.
VETERINARIJOS PASLAUGOS VISĄ PARĄ ! Veterinarijos klinikos Veterinarijos vaistinės Ligoninė Iškvietimas į namus Kokybiškos veterinarijos paslaugos, augintinių profilaktikos, registracijos ir ženklinimo, terapijos, oftalmologijos, dermatologijos, chirurgijos, onkologijos, traumatologijos, stomatologijos ir...
Indrės veterinarijos gydykla
Veterinarinė pagalba visą parą Vilniuje

Adresas: Žemynos g. 1, LT-06126 Vilnius.
Veiklos sritys: veterinarija; konsultacijų paslaugos; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas.
Indrės veterinarijos gydykla įkurta 2002 metais. Mes siūlome platų paslaugų spektrą Jūsų augintiniui – nuo ligų profilaktikos iki gyvybiškai svarbių operacijų. Gydykloje dirba tik kvalifikuoti, daug patirties turintys veterinarijos specialistai, visada pasiruošę padėti Jūsų augintiniui. Mūsų tikslas – profesionali...
RUMINAVET
Veterinarijos klinika Kaune

Adresas: Baltijos g. 26A, Šilainiai, LT-48251 Kaunas.
Veiklos sritys: veterinarija; gyvūnų globa; mažmeninė prekyba.
Veterinarijos klinika RuminaVet, dirbanti daugiau nei 15 metų kartu su Jumis. Tai viena seniausių veterinarijos klinikų, teikianti paslaugas smulkiems gyvūnams Kauno mieste. Mes pelnėme Jūsų ir Jūsų augintinių pasitikėjimą. Mums rūpi Jūsų augintinių sveikata! PASLAUGOS Gyvūnų rentgeno tyrimai: Rentgenologiniai...
K. Aleksejūno įmonė
Jeruzalės veterinarijos klinika

Adresas: Jeruzalės g. 7, LT-08420 Vilnius.
Veiklos sritys: veterinarija; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas.
Įmonės aprašymas: Jeruzalės veterinarijos klinika - tai jau 20 metų darbo patirtį turinti smulkių gyvūnų veterinarijos klinika Vilniuje, besispecializuojanti šunų, kačių bei šeškų ligų profilaktikoje, diagnostikoje ir gydyme. Jeruzalės veterinarijos klinikoje kvalifikuoti specialistai suteiks visokeriopą...

Blockchain rinkoje įsitvirtinusi Ada Jonušė: "Tikiuosi, kad Web 3.0 projektuose bus daugiau moterų" 05-23 12:00
Pastarąjį pusmetį įspūdingą veiklos spurtą demonstruojantis "Blockchain centre" jau sudarė kontaktų daugiau nei už 11 milijonų eurų. Centras ne tik pats aktyviai veikia įgyvendinant naujus Web 3.0...
Žemės ūkio ateitis – kaip išgauti daugiau su mažiau?
Žemės ūkio ateitis – kaip išgauti daugiau su mažiau? 05-22 17:34
Žemės ūkis patiria vieną didžiausių iššūkių savo istorijoje – šalia klimato kaitos ir tvarumo reikalavimų, spaudimą kuria geopolitinė situacija ir brangstančios žaliavos. Apie tai, kaip tai...
"Agrochema": šiandien grūdų augintojai turi gerai paskaičiuoti, kurie sprendimai racionalūs 05-22 17:25
Gerardas Brazaitis, skystų azoto trąšų lyderės Lietuvoje ir grūdų supirkimo bendrovės "Agrochema" komercijos direktorius, agroverslo situaciją dėl didelės geopolitinės įtampos, Ukrainoje...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

Cisco 42,94 +2,92%
Oracle 68,63 +2,37%