Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę 4 F.I.N.A.N.C.E, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę 4 F.I.N.A.N.C.E

Atsiliepimai apie 4 F.I.N.A.N.C.E, UAB

Parašyk savo nuomonę apie 4 F.I.N.A.N.C.E, UAB

Ar jums reikia skubios paskolos, kad galėtumėte sumokėti savo skolas, ar nuosavybės paskolos, kad pagerintumėte savo verslą? Ar jus atstūmė bankai ir kitos finansų agentūros? Ar jums reikia paskolų konsolidavimo ar hipotekos? Neieškokite toliau, nes esame čia tam, kad visas jūsų finansines problemas pamirštume. Susisiekite su mumis el. paštu: [email protected] [email protected] Arba Whatsapp: +919654763221 +2348071917956 Tai Jurgeno Stefano finansų tarnyba. Besidomintiems siūlome paskolas už priimtiną 3% palūkanų normą. Diapazonas yra nuo 5 000, 00 eurų iki 100 000 000, 00 eurų.
Borrow money here today at 3% interest rate. Sawda Capital Finance offers all kinds of financial services of all sizes ranging from individuals, companies, and traders globally./Our services are 100% guaranteed and risk-free.

We build just the right financing for each client, with simple paperwork, quick approvals, and flexible payment schedules. For further details, Kindly contact us via email At [email protected]

Intermediaries/Consultants/Brokers are welcome to bring their clients and are 100% protected. In complete confidence, we will work together for the benefits of all parties involved, Looking forward to rendering the best of our services to all esteemed clientele globally.
Jokios išankstinės paskolos! Ar jums reikia skubios paskolos? Ar jums reikia paskolos, kad galėtumėte apmokėti sąskaitas ar jūsų vaiko mokslui? Ar jums reikia paskolos nekilnojamajam turtui įsigyti ar projektui sukurti? Ar jums reikia paskolos žemės ūkiui ar statybai? Ar jums reikia paskolos verslui plėsti ar pradėti? Ar jūsų bankas ar kiti skolintojai jus atmetė dėl jūsų kredito galimybės? paštu: [email protected]
JUMS REIKIA PINIGŲ JŪSŲ PROJEKTAMS

Galiu suteikti jums reikalingus pinigus jūsų projektams įgyvendinti su 2% palūkanų norma.
Esu labai rimta ir nuoširdi, todėl susidomėjusius rašykite el.

paštas: [email protected]
FINANCIAL AGENT LIMITED provides a full financial planning service to both the commercial and domestic markets. At IQ FINANCE PLC we believe that financial planning is about two things: creating wealth and protecting wealth. These two objectives are at the heart of everything we do. And, as a member of FINANCIAL AGENT LIMITED Services, we give you a small-company service but with a large-company set up - the best of both worlds.
You are at liberty to engage our leased facilities into trade programs as well as in signature project (s) such as Aviation, Agriculture, Petroleum, Telecommunication, construction of Dams, Bridges and any other turnkey project (s) etc. Our terms and Conditions are reasonable.

SKYPE :[email protected]
Ar jums reikia asmeninės paskolos?
Paskola jūsų būstui tobulinti,
Paskola automobiliui,
Paskola turtui.
ziploa[email protected]
WhatsApp +91 8346 909 683
Taigi norime pranešti visiems, kad teikiame paskolą su maža 2% palūkanų norma, susisiekite su mūsų el.paštu. Norėdami gauti greitos paskolos patvirtinimą ([email protected])
Ar jums reikia paskolos? privati ​​paskola? Verslo paskolos? Hipotekos paskola? Žemės ūkio ir projektų finansavimas? Mes siūlome visų tipų paskolas su 2% palūkanų norma! Pasiteirauti el.paštu: [email protected]
CRIF CREDIT LOAN FINANCE
2022-01-17 17:26:01 IP 5nla5ssh
Ar esate verslininkas, finansinėje padėtyje ar jums reikia lėšų savo verslui atidaryti ar tobulinti? Ar jums reikia paskolos skoloms padengti ar sąskaitoms apmokėti, galbūt pradėti gerą verslą? Ar turite nedidelį kredito balą ir jums sunku gauti kapitalo paskolą iš vietinių bankų / kitų finansinių institucijų? Ar jums reikia paskolos ar finansavimo dėl kokios nors priežasties, pavyzdžiui: palūkanų norma yra 2%

a) asmeninė paskola, verslo plėtra,
(b) verslo pradžia, švietimas,
c) skolos konsolidavimas;
d) sunkių pinigų paskolos.
[email protected] Whats-app paraiška telefonu +31684296041

Respondi

Ar jums reikia skubios paskolos finansiniams poreikiams patenkinti? Mes siūlome paskolas nuo 2 000, 00 iki 100 000 000, 00, esame patikimi, galingi, greiti ir dinamiški, be kredito patikrinimo ir siūlome 100% užsienio paskolų garantiją šio perkėlimo laikotarpiu.

Mes taip pat išdavėme paskolą visomis valiutomis su 3% visų paskolų palūkanų normomis.... Jei jus domina, susisiekite su mumis per įmonės el. Pašto adresą

Šis el. Paštas: susisiekite su mumis, jei susidomėjote, adresu: [email protected]

Ponas Lanlazaras Marcusas

[email protected]
Mano vardas Valeria Marco, prieš 6 mėnesius žlugo mano verslas, aš nebeturėjau vilties vėl atgaivinti savo verslą. Bandžiau pasiskolinti pinigų iš banko, bet neturėjau pakankamai pinigų savo kreditinėje kortelėje ir neturėjau jokio turto kaip užstato paskolai gauti. Tada labai artima mano draugė Camila Diego supažindino mane su tikru paskolos davėju internetu, vadinamu GINA MORGAN PASKOLŲ ĮMONĖ. Šios moters paskolų įmonė galėjo man suteikti 160 000 eurų paskolą be jokio turto, kaip užstato ar kreditinės kortelės, tačiau ji man ją suteikė pasitikėdama. Taigi draugai pasakiau sau, kodėl esu savanaudis, todėl nusprendžiau pasidalinti šia informacija su visais. Jei jums reikia paskolos iš patikimo paskolos davėjo, susisiekite su Gina Morgan per savo „WhatsApp“: +393510840300 ir el. Laišką: [email protected]
Patricia Martins
2021-06-24 09:52:42 IP 3oajj4bq
Mano vardas Patricia Martins, vienišas tėvas, prieš mirus vyrui, jis paliko mums tiek daug skolų, aš buvau toks sutrikęs ir nusivylęs, kaip sumokėti didžiulę skolą. Vieną dieną naršydamas internete radau (Pedro Gonçalo) liudijimą apie tai, kaip GINA MORGAN padėjo jam paskolinti. Taigi aš kreipiausi į Bendrovę per jos laišką ([email protected]) dėl 85 000 EUR paskolos, kurios trukmė yra 5 metai, prašymo. Aš kreipiausi į Dievą, kad, jei gausiu paskolą, praneškite pasauliui, ką jis padarė dėl manęs, mano didžiausiai nuostabai, kad per mažiau nei 48 valandas mano paskola buvo suteikta su 2% palūkanų norma. Dabar sutvarkiau vyro skolą ir pradėjau naują savo gyvenimą bei verslą. Aš tiesiog įvykdžiau savo įžadą. Taigi, jei norite bet kokios rūšies paskolos, kurios kaina yra mažesnė nei 2%, susisiekite su „GINA MORGAN PASKOLŲ ĮMONĖ LTD“ savo „Whats App“: +393510840300 ir el. Paštu: [email protected]
DĖKOJAME! Jūsų komentaras bus pradėtas rodyti tik tuomet, kai paspausite nuorodą, kurią išsiuntėme Jūsų nurodytu el. paštu. AtidarykiteMano vardas Valeria Marco, prieš 6 mėnesius žlugo mano verslas, aš nebeturėjau vilties vėl atgaivinti savo verslą. Bandžiau pasiskolinti pinigų iš banko, bet neturėjau pakankamai pinigų savo kreditinėje kortelėje ir neturėjau jokio turto kaip užstato paskolai gauti. Tada labai artima mano draugė Camila Diego supažindino mane su tikru paskolos davėju internetu, vadinamu GINA MORGAN PASKOLŲ ĮMONĖ. Šios moters paskolų įmonė galėjo man suteikti 160, 000 eurų paskolą be jokio turto, kaip užstato ar kreditinės kortelės, tačiau ji man ją suteikė pasitikėdama. Taigi draugai pasakiau sau, kodėl esu savanaudis, todėl nusprendžiau pasidalinti šia informacija su visais. Jei jums reikia paskolos iš patikimo paskolos davėjo, susisiekite su Gina Morgan per savo „WhatsApp“: +393510840300 ir el. Laišką: [email protected] el. pašto dėžutę ir ieškokite laiško "Komentaro patvirtinimas".
Gera diena,

„Brook Funding LTD“ siūlo nuo 10 000 iki 20 milijonų eurų paskolas su mažomis 2% palūkanų normomis asmenims ir 3% verslo subjektams. Pagrindinis paskolos įrašas ir patikrinamos užstato medžiagos arba paskolos draudimas yra pagrindinio mūsų paskolos proceso pagrindas.

Susisiekite su mumis dabar „WhatsApp“: +1 (561) 463 5679 arba el. Paštas: [email protected]
Generalinis direktorius / MD
BRUNO FOSER
Esate verslo vyras ar moteris? Ar jums reikia lėšų pradėti savo verslą? Ar jums reikia paskolos, kad padengtumėte skolą, sumokėtumėte sąskaitas ar pradėtumėte gražų verslą? Ar jums reikia lėšų savo projektui finansuoti? Mes siūlome bet kokios sumos ir bet kuriai pasaulio daliai garantuotas paskolų paslaugas (asmenims, įmonėms, nekilnojamojo turto agentams ir korporacijoms) už puikią 2% palūkanų normą. Norėdami gauti paraišką ir gauti daugiau informacijos, siųskite atsakymus šiuo el. Pašto adresu: [email protected] „WhatsAPP“ numeris: „WhatsApp“: + 1689-210-7004 Dėkojame ir laukiame greito atsakymo.
Aš duodu greičiau ir visokias paskolas su 2% palūkanų norma, ar jums reikia skubios paskolos?
El. Paštas: [email protected]

„Whatsapp“ +1 518 217 6403
Bitcoin Crypto Investment
Hello! I'm Aulakh K Rupinder from Victoria Australia. I am a professional binary options broker/trade expert, I coach/mentor aspiring internet entrepreneurs on how to build a stable and steady source of passive income through online trade. I will like to know if you are familiar with Binary Options trade? Kindly contact [email protected] to get/learn more about Binary Options trade, how it works, it's benefits and how you can get started.
Mano vardas ANTONIA BOGOMILA, šiandien esu liudijimas. Ar kenčiate finansiškai ar jums reikia skubių grynųjų pinigų sąskaitoms apmokėti? daugiau nesijaudinkite, nes jūs galite užsidirbti pinigų be streso. Galite pakeisti savo gyvenimą vos per 18 valandų. susisiekite el. paštu ([email protected]), jei norite gauti tuščią [ATM SMART CARD] kortelę ir būkite tarp laimingųjų, kurie naudojasi šiomis kortelėmis.

Paštas: [email protected]

„WhatsApp“: +79258159150

Ši užprogramuota tuščia ATM SMART kortelė gali įsilaužti į bet kurį bankomatų įrenginį bet kurioje pasaulio vietoje. Sužinojau apie šią BLANK ATM KORTEL when, kai maždaug prieš mėnesį internete ieškojau paskolos daviklio. Tai tikrai pakeitė mano gyvenimą į gera ir dabar galiu pasiimti savo šeimą. Mažiausiai pinigų, kuriuos per dieną gaunu su šia kortele, yra apie 5500 eurų. Kasdien turiu pakankamai pinigų rūpintis savo šeima. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip šiandien gauti kortelę, siųskite įsilaužėliams el. Paštu: [email protected]
Siuo metu domiuosi sia imone ir jos reputacija. Radau visokiu nuomoniu, ne tik blogu, bet ir geru, pavyzdziui, cia kas skolinosi, niekad nenusivyle paslaugomis ir rekomenduoja imone ir kitiems - https://financer.com/lt/kompanija/smscredit-lt aisku, ne viskas yra tik balta ar juoda!
Jie spicialiai teikia paskolas kad poto žmogų palikti plika basa, aš taip pat turiu anstolius turiu apie 5000€ skolos vieni kreditą davė net netikrine mano isipareigojimu pasakai mėnesio išlaidos 70€ gyvenu su "tėvais " ir pinigai jau sąskaitoje ziauru kaip visi tie kreditai slugdozmones bent mažesnės palūkanas užsidėti galėtų
Emiau paskola, mokejau nebeluidama 2 metus, pirma karta iskilo bedu, paprasiau atideti imoka, gavau neigiama atsakyma ir skubinanti skambuti. Konsultante nepatenkintu balsu konkreciai klause kadaa sumokesiu, aiskiai isreiksdama nepasitenkinima. Atrodo kad jei atsitiko beda seimoje tai negali stideti imokos bent menesiui kad po to sumoketi uz abu menesius... Palukanos nezmoniskos beje. Nebesiskolinsiu is ju niekad, tikra kilpa ant kaklo.
Marius 2017-01-31 13:12:33
Sveiki, ivyko tokia situacija, kad kreipiausi i sito kredito istaiga, bet buvau atleistas ish darbo.Ta prasme bedarbis.Kai pabandziau imti kredita, kreditas buvo suteiktas.Kaip galeciau dabar pasielgti sitoje situacijoje?
man buvo panasi situacija, tai su jais susitart nera sansu, tipo jie ten mokejimo atidejimo, ar mokejimo paskyrstimo dalimis neteikia, na tik po metu pratesinejimo, duoda pasirasyt vekseli kur paskyrsto suma, kai emiau kredita, tai pakakdavo pasakyt belekoki uzdarbi ir pinigai jau tavo saskaitoi
kredito bendrove tiesiog apsimeta, jog nieko nesupranta ir toliau suda mala zmonems.uzuot suprate zmones, laikosi savo principiniu nuostatu smukdydami paprastus zmones gyvenancius bananu respublikoje.
Laba diena pasakysiu trumpai ir aiskiai jau sitom firmom zadu kviest televizija ir paviesint kaip jie apgaudineja zmones ir santazuoja
laba diena as vel jus rukdau kaip ispresti sia problema.isiunciau pinigus i ta credita.taigi jie pateko pas jus.kadagi as is jusu creditu neemusi noriu prasyti paslaugos grazinti mano pinigus tai butu 75 eurai.gaila negaliu dabar atvikti pas jus nes esu isvikusi.labai prasau atrasyti i el.laiska.as duomenis, sask viska turiu.noreciau paskambinti gerb.Gedeminui Veleckai gal jis man ka pades siuo klausimu
dekoju lauksiu atsakimo
Sveiki.Tiek prisidirbau su tais kreditais kad skolos viršija pajamas...taip, pati kalta o Db antstoliai laukia ir vekseliai.Man paskolino nieko netikrinę.galėtų ir jie baudą gauti...ką daryti?
Laba diena, siandien susiduriau su keista situacija smscredit.lt sistemoje. Pabandes gauti paskola, su manimi buvo susisiekta telefonu, del saugumo ir kitu butinu reikalavimu atveju. Pokalbio metu man pasiule paimti paskola 225$, kuriai buvo taikomi administravimo mokesciai, palukanos ir t.t. pilna suma turejo gautis
"Visa grąžintina suma 237.47 € " Cia kaip man parase smscredit.lt sistema, pokalbio metu viena is darbuotoju kuri pilde mano paraiska, man pasake absoliuciai kitus skaicius. Galutine suma buvo 241, ar 240 tikslai negaliu pasakyti. Nesupratau tik to, kodel sistema rodo viena suma, o darbuotojai man sako kita? Kodel duomenis skiriasi?
a*******i, s*****i kurie pelnosi, jei pas zmogu sunki situacija. Skolinies ne del savo malonumo, o dazniausiai, kad galus sudurti. Tai jie man per 2 savaites priskaiciavo 81 eura palukanu. Mokejau pagal vekseli sudaryta ir veliau menesiui velavau. Tai kai paskambinau ir paklausiau is kur dar priaugo 81 euras, ar cia uzaugo per 2 savaites, tai man atsake, gali buti. s*****i, parazitai ir a*******i. Is niekur atsiranda nezmoniskos palukanos. Ir kas cia raso, kad padeda, geruciai....NESAMONE!!!! Padeda dar giliau tave nuskandinti.Sudziai!!!
sandra 2016-05-27 08:35:34
Kreditą paėmiau liepos mėn.viskas buvo gerai.neturėjau jokių priekaištų, bet dabar jau tris mėn.iš eilės aš su jais nesusikalbu.tą dieną kai moku kreditą visada paskambinu jiems ir paklausiu kokią sumą tai dienai turiu sumokėti, pasakau, kad mokėsiu per perlo terminalą ir kad įmoką jie gaus tik sekančią dieną.dar kelis kartus perklausiu ar tikrai užteks tos sumos kurią man jie pasako, užtikrina, kad tikrai.kitą dieną gaunu sms, kad trūksta pvz.0, 30€, 0, 70€ ir.t.t. tada tas likutis lieka su kita įmoka ir aišku prie jo auga delspinigiai.tai tiesiog paraginkit savo darbuotojus atidžiau pažiūrėti į skaičius, kad tokie dalykai nesikartotų! Geros dienos!
Juk visos imokos (kiek kas menesi moketi) ir iki kada susimoketi matosi vivus savitarnoj, kai prisijungi. Kam skambineti?
As pasidariau per el.bankininkyste periodini mokejima, nustaciau, kad nuskaitysu pinigus kas menesi nurodyta diena (keliom d.d. anksciau nei terminas) nurodziau kiek menesiu nuskaityma daryti ir viskas.
Nesuku galvos. Is vivus ta pacia diena (kai nuskaito pinigus) ateina sms, kad pinigus gavo.
Per el.banka ir pigiau ir nereik eilese prie perlo terminalo stooveti.
Nezinau ko Jus, mieli zmones, "burnojat". Neturiu jokiu priekaistu siai bendrovei. As, galima sakyti, sios firmos pagalba, savo maza versliuka pradejau. Yra cia ir zmogiskumas, ir supratimas. Reikia tik bendrauti ir skolintis zinant kaip atiduosi pinigus, ir is ANKSTO neplanuoti apgauti. Kaip PVZ pradzioj mokejau tik pratesimus, nes truko apyvartiniu lesu. Po 10 men su manim susisieke vadybininke ir pasiule plana atidavimo skolos, be jokiu palukanu. Paskolos grazinimo suma buvo vos keliais eurais didesne nei pratesimo mokestis. Kartoju - IMONE IS MANES NEEME JOKIU PALUKANU. Buvo ir velavimu po 10-15 dienu. Jokiu irasu Credit info. NA IR KUR CIA NERA ZMOGISKUMO???? Jeigu esat s*****i, nemokantys tvarkytis su savo skolomis, tai cia yra, mielieji, jau JUSU problemos, o ne imones, kuri JUMS padeda, kai trukstat pinigu. Zinoma, neaisku del kokios priezasties skolinate, jeigu del PAVALGYMO arba PAGERIMO, tai viskas aisku. As asmeniskai esu patenkitas sios imones darbu ir labai gaila, kad praradau, galima sakyti, verslo "partneri"
gaila anksčiau bet kada galėdavau pasiskolinti..ir tai puiku laiku viską gražindavau dabar keitėsi mano finansai ir neduoda o ilgai buvau klientė..gaila..bet ką darysi..:)mažiau skolų bus
Turėjau reikalų su šia bendrove. Aišku procentus sumokame nemažus, bet jei reikalas prispiria, tai ir skolinamės. Nereikia imti pragėrimui... ;) O, kas ten rašė, kad negalima dalimis įnešinėti, tai netiesa ! Tik reikia su jais susisiekti ir patars kaip geriau tą padaryti. Nežinau, manęs kol kas nenuvylė. Skolinkitės atsakingai ! ;)
Sveiki kas galite dasidekite kiek nors, kad šitie kreditoriai būtų sunaikinti ir daugiau neapgaudinėtų veikdami psichologiškai žmonių, kreipkitės visi kas nori su jais kovoti. [email protected] neleiskime jiems pelnytis dažniausiai iš žmonių neišprusimo, ar iš užklupusių nelaimių nesėkmių.
Nemokat grazint - neimkit! Niekas Jums i dantis neikisa tos paskolos, o jeigu jau pasiemet tai ir susitaikykit su palukanom ir kitom salygom. Imti visi sypsotes, o kai atiduot kitam jo pinigus reikia - verkiat, kad nesazininga :) Ir gerbiami teveliai, manau niekas paskolos neduoda 12 metu vaikui, protingai isaukletas 18metis turetu suprast, kad neturedamas pinigu saltinio nesugebes, kad ir tu 300 euru grazinti ir teks tevelius gremzt. Skolas reikia grazinti, labai paprasta manau :)
Is bedos paskola tikrai gausit, greita, patogu, bet palukanos nezmoniskai dideles.... Kosmines, geriau nesideti tokios kilpos ant kaklo ir kreiptis kitur... Naudojausi ju paslaugom, su palukanom dvigubai grazinat...
APGAVIKŲ KONTORA.Turiu išrašą, kad sumokėjau kredito pratęsimą, o ŠITIE MELAGIAI man priskaičiavo kažkokias iš nežinau kur trauktas vėlavimo palūkanas.Jei reiks-kreipsiuos į teismą, bet turės grąžint man kiekvieną centą.
Dauguma cia nusisnekate. Visos kredito emimo salygos aiskiai aprasytos. Nemokat grazinti isvis neimkit. Buvau ir pati iklimpusi ir neturejau is ko moketi, pradzioj bsndziau slapstytis, neatsiliepineti, bet kazkada vistiek atsiliepiau tai pasiule jie ten savo teisininka kazkoki ir jis sutvarke taip kad leido mano pasirinktam laikotarpiui grazinti kas menesi dalimis tokiomis kokiomis galiu sau leisti. Ir per pusmeti viska susitvarkiau. Daznai imu is smscredit ir imsiu kiek reikes toliau. Prisiima visokie neatsakingi o paskui verkia kad anstoliam perduoda, nors bereikalo to tikrai niekas nedaro.
Nesąmonė visiška. Paprašiau PAKEISTI mokėjimo dieną. Ne atidėti, ne dar kažką o tik pakeisti. Ir ką manot? "Mes negalime to padaryti". Absurdas. Kai dalint kairėn dešinėn jie gali. Pakeičiau darbovietę, pasikeitė algos data. Nusprokit. Nepratęsinėsiu kas mėnesį.
Labai nesaziningai besielgianti imone, pritariu anksciau issakytom nuomonem, jog kreditus dalina i kairia ir desine, net nepasidomeja ar zmogus yra mokus. Nors, sutarti, punkte 2.7 aiskiai nurodyta, jog tikrinama ar zmogus yra gaunantis pajamas. Bet jei net sutartis pasirasom (jei taip galima pavadint)internete, paspaudus varnele ties "sutinku" tai si ta pasako jau. Gaila, kad jaunimas nesusimasto kur klimsta. Skundus i vartotoju teises butinai reik rasyt!
Lietuvos zmones nelyskite i sms ir vivus ltkreditorius cia yra kauno a******u ir plesiku pinigu skolinimo imones, kadangi buvome susidure su jais, ir nenorime kad kiti zmones iklimtu i ju grazei suformuluota kreditavima.
jei iklimpai i skola visada galima susitarti sudaryti vekseli ir kaip dauguma sako kad nemokejo ir is 2000 lt uzaugo 50000 lt tai yra nesamone jie jei negali susisiekti su jumis reiskia slapstotes ir tada iduoda anstoiui jis paima procenta sau na tada plius 600 lt daugiau gal 1000 lt ziurint kiek nemokejote. taigi visada galima susitarti su visais jei esante skolingas skabinkite kalbekite sudarykite vekseli mokekite nors po truputi.
As tai isvys patarciau nesiskokinti jei nemokate grazinti. Esu nei pries nei uz sia imone, bet pats esu kaltas kad prisiemiau kvailiu kreditu, kurie peraugo keleriopai. Butent jus turit ispradziu ivertinti savo galimybes pries emant paskolas.. Nesvarbu ar tai trumpalaikis kreditas ar ilgalaikis. Jei turit problema su narkotikais arba del kazko jums gal dar prireike tokiu greitu kreditu, paseme negalite grazinti tai faktas. Tevai, babos, dedai uz jus moka ir toliau jus emat. Tai ne pelnas tokiom imonems, tai pirma - jusu bedos. Tokiems zmonems betkokie kreditai yra pinkles. Esu mates tokiu zmoniu, kurie jaunystej pridaro tokiu nesamoniu ir moka uz juos 14 metu. Tie kurie iesko teisybes internete gal but pamatys mano sita teksta ir pagalvos pries emant paskolas. Nesu dievas ir geras patarejas, bet galiu tik pasakyt cia - tas kas greita nera gerai arba labai itartina. Jei gauni nemokamo surio tai zinok kad papuolei i pinkles ir niekas tau nepades islisti is ju, tik tu PATS gali save istraukti.
Juokas 2014-12-21 13:11:08
Esu turejes reikalu su vivus/smscredit. Jei moki pratesimus ir darai jiems bizni viskas ok. Jei neturi is ko pratesti prasideda psichologinis spaudimas. Jums skambinantys darbuotojai pasamdyti tikrai ne jusu bedu isklausymui. Galit pasakyti, kad jusu artimas zmogus mire ir jus viska padejot laidotuvems. Gausite atsakyma:. Na taip, aisku. Bet jus vistiek turite pratesti..bla bla bla..
Galiausiai ikirejo moketi pratesimus, tad paprasiau issimoketi dalimis. Aisku nesutiko. Prasidejo juokingas psichologinis spaudimas. (Aisku esantis blogoje situacijoje zmogus pazeidziamas, tuom jie ir naudojasi) Kiekviena karta jiems paskambinus sakiau, kad noriu issimoketi dalimis. Nejau i kalbas apie jokius pratesimus. Kai kurios darbuotojos silpnesniu nervu, nesusilaikiusios pradeda kelti balsa. Tada paprasciausia baigti pokalbi. Ir neatsiliepti. Keliu dienu begyje paskambins kitas dabruotojas, kuris kalbes padoriai. Grasino ir teismais ir kad turesiu deme kredito istorijoje, del kurios negalesiu vykti i kai kurias salis. Va del sito paeme juokas :D Zodziu pamate, kad nieko nepes. Dave galimybe issimoketi dalimis. 4finance jums ne draugai, turekit savo nuomone ir nepasiduokit "spaudimui". Uzklausiau kodel vivus padidino pratesimo mokesti. Atsakymas: esa jie turi teise keisti salygas, taip parasyta taisyklese. Bet del tokios pataisos, pakeltas kredito limitas. Vaje kokie jie geri :D
Kiap jus pavyko perklabėti juos dėl dalinio mokėjimo? Nesileidžia jie į kalbas teigdami jog turi praeiti metai.
Jolė 2015-03-18 09:00:34
Esu viena iš daugelio, kuri nukentėjo dėl to, kad ši įmonė dalina kreditus į kairę ir į dešinę jokių pajamų neturintiems asmenims - studentams, kurie ir taip yra pilnai išlaikomi..., o čia dar finansinę naštą uždeda ant tėvų pečių. Kažkas lobsta, o kažkam kilpą ant kaklo riša.... Tai nesąžiningas verslas ir labai liūdna, kad žmonės turi sąžinės taip elgtis...- kaip nuo to apsaugoti studentus ir kt. pajamų neturinčius asmenis...?????????
Gerbiami teveliai, kuri nukentejo dėl greitų kreditų įstaigų, reikia rašyti raštus į Vartuotojų teisų apsaugos tanyba, kitaip mės ir „šersime“ tuos nesąžiningus „verslininkus“
Aš esu rimtai nusiteikusi kovoti...

Kredito garantas
Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, 18 aukštas, LT-92118 Klaipėda.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; bankai, bankinės operacijos; finansai.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Vito Gerulaičio gatvė 1, Vilnius (I aukštas) Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome...
GF bankas
GENERAL FINANCING BANKAS

Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos.
2005 m. pradėjome veiklą kaip lietuviškas finansinis startuolis. 2008 m. tapome Prancūzijos banko „Societe Generale“ grupės dalimi, o nuo 2013 m. priklausome Švedijos finansų grupės bendrovei „Marginalen AB“. 2020 m. gegužės 18 d. tapome GENERAL FINANCING BANKU. Ir toliau teiksime aukštos kokybės paslaugas, tik jau...
SME Finance
Išmanus finansavimas verslui

Adresas: Antano Tumėno g. 4-15, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; tarpininkavimas.
„SME Finance“ kuriame naujus finansavimo sprendimus smulkioms ir vidutinėms įmonėms bei AI pagrįstą finansinių technologijų platformą, kuri priima labai greitus skolinimo sprendimus. Mes reaguojame į situaciją, kuri yra šiandien ir kuriame įrankį, kuriuo naudotis užtenka kompiuterio ar išmaniojo telefono. Kai...
Apskaitos tikslai ir partneriai
Apskaita | Įmonių steigimas | Verslo paskolos

Adresas: Kretingos g. 39-31, LT-92303 Klaipėda.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; greitieji kreditai, paskolos; konsultacijų paslaugos; tarpininkavimas; teisinės paslaugos.
UAB "Apskaitos tikslai ir partneriai" teikia šias paslaugas: Apskaita Buhalterija Auditas Konsultacijos mokesčių klausimais Užsieniečių įdarbinimas Lietuvoje Įmonių steigimas Paskolos verslui Paskolos ir kreditai mažoms įmonėms Mikro paskolos verslui Teisininko paslaugos Mūsų patyrusi specialistų komanda yra...
Paskolų brokeris
Adresas: Kniaudiškių g. 46-2, LT-37122 Panevėžys.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; tarpininkavimas.
Padedame gauti finansavimą (paskolas, lizingą ir pan.) įmonėms ir ūkininkams, tarpininkaujame bankuose ir kredito unijose, rengiame verslo planus, investicinius projektus, taip pat paraiškas ES paramai gauti. Dirbame Vilniuje ir visoje Lietuvoje!

Blockchain rinkoje įsitvirtinusi Ada Jonušė: "Tikiuosi, kad Web 3.0 projektuose bus daugiau moterų" 05-23 12:00
Pastarąjį pusmetį įspūdingą veiklos spurtą demonstruojantis "Blockchain centre" jau sudarė kontaktų daugiau nei už 11 milijonų eurų. Centras ne tik pats aktyviai veikia įgyvendinant naujus Web 3.0...
Žemės ūkio ateitis – kaip išgauti daugiau su mažiau?
Žemės ūkio ateitis – kaip išgauti daugiau su mažiau? 05-22 17:34
Žemės ūkis patiria vieną didžiausių iššūkių savo istorijoje – šalia klimato kaitos ir tvarumo reikalavimų, spaudimą kuria geopolitinė situacija ir brangstančios žaliavos. Apie tai, kaip tai...
"Agrochema": šiandien grūdų augintojai turi gerai paskaičiuoti, kurie sprendimai racionalūs 05-22 17:25
Gerardas Brazaitis, skystų azoto trąšų lyderės Lietuvoje ir grūdų supirkimo bendrovės "Agrochema" komercijos direktorius, agroverslo situaciją dėl didelės geopolitinės įtampos, Ukrainoje...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

Cisco 42,94 +2,92%
Oracle 68,63 +2,37%