Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB 4FINANCE

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę 4FINANCE

Atsiliepimai apie UAB 4FINANCE

Parašyk savo nuomonę apie UAB 4FINANCE

Sveiki

Ar jums reikia paskolos? Mes teikiame paskolas su 2% palūkanų norma, susisiekite su mumis dėl papildomos informacijos (adribay0008@gmail.com).
Ar jums reikia paskolos, kad pradėtumėte verslą arba sumokėtumėte savo sąskaitas ir verslo finansinę informaciją apie nekilnojamąjį turtą ir bet kokio pobūdžio verslo finansavimą (creditplusfinance11@gmail.com arba WhatsApp +16234044993). Mes taip pat siūlome paskolas asmenims, įmonėms ir įstaigoms 3% palūkanų norma. Mes suteikiame paskolą rimtiems asmenims, kurie nori gauti paskolą, jei susidomėjote, susisiekite su šiuo el. Pašto adresu: creditplusfinance11@gmail.com arba WhatsApp +16234044993
Mano vardas yra Gina Acampora, šiandien aš kalbėjau kaip laimingiausias žmogus visame laukiniame pasaulyje, ir aš pasakiau sau, kad bet kuris skolintojas, kuris išgelbės mano šeimą nuo prastos situacijos, pavadinsiu visą laukinį pasaulį, ir aš taip labai džiaugiuosi galėdama pasakyti, kad mano šeima sugrįžta gerai, nes man prireikė 100 000 eurų paskolos, kad galėčiau pradėti visą gyvenimą dėl savo profesijos, nes aš esu viena mama, su 4 vaikais, o visas pasaulis atrodė, kad jis kabo manęs, kol susitiko su Dievu, išsiuntė paskolą, kuri pakeitė mano gyvenimą ir savo šeimos gyvenimą, Dievas, bijodamas įmonės, Nora Mildred, ji buvo išganytojas Dievas, išsiųstas išgelbėti savo šeimą su 100 000 eurų paskola, kreipkitės į noramildred.loan@hotmail.com
Vietoj to, kad scammed bandant gauti paskolą, gauti nulaužė bankomatų kortelė, kuri paleidžiama jums $12 500 dolerių kasdien

Gaukite hacked ATM kortelę, kuri gali jums iki $ $100 000 dolerių mažiau nei vieną savaitę atitinkamai. Šios kortelės yra užprogramuotas su surasti lustas programinės įrangos, nei daro kortelę saugiai ir surasti naudoti, jis veikia visame pasaulyje bet kurioje pasaulio šalyje. Galimos kortelės kategorijos yra trijų skirtingų programinės įrangos $12 500 dolerių per dieną $23 300 dolerių per dieną
ir $38 100 dolerių per dieną
Jums nereikia pabrėžti, kaip gauti paskolą, žudyti pasitikėjimo klausimais ir gauti vieną iš šių kortelių, jis gauna jums atvėsti pinigų geriau nei bet kurios kitos priemonės. Jokių didelių sąskaitų prieš jį gauti. Kontaktai daugiau informacijos ir informacijos Ačiū!!!
Susisiekti per
El. paštas: welighntonhacker@gmail.com
Tekstas: + 1 (813) 295-2667 WhatsApp: + 1 (347) 868-5587
Siuo metu domiuosi sia imone ir jos reputacija. Radau visokiu nuomoniu, ne tik blogu, bet ir geru, pavyzdziui, cia kas skolinosi, niekad nenusivyle paslaugomis ir rekomenduoja imone ir kitiems - https://financer.com/lt/kompanija/smscredit-lt aisku, ne viskas yra tik balta ar juoda!
Jie spicialiai teikia paskolas kad poto žmogų palikti plika basa, aš taip pat turiu anstolius turiu apie 5000€ skolos vieni kreditą davė net netikrine mano isipareigojimu pasakai mėnesio išlaidos 70€ gyvenu su "tėvais " ir pinigai jau sąskaitoje ziauru kaip visi tie kreditai slugdozmones bent mažesnės palūkanas užsidėti galėtų
Emiau paskola, mokejau nebeluidama 2 metus, pirma karta iskilo bedu, paprasiau atideti imoka, gavau neigiama atsakyma ir skubinanti skambuti. Konsultante nepatenkintu balsu konkreciai klause kadaa sumokesiu, aiskiai isreiksdama nepasitenkinima. Atrodo kad jei atsitiko beda seimoje tai negali stideti imokos bent menesiui kad po to sumoketi uz abu menesius... Palukanos nezmoniskos beje. Nebesiskolinsiu is ju niekad, tikra kilpa ant kaklo.
Marius 2017-01-31 13:12:33
Sveiki, ivyko tokia situacija, kad kreipiausi i sito kredito istaiga, bet buvau atleistas ish darbo.Ta prasme bedarbis.Kai pabandziau imti kredita, kreditas buvo suteiktas.Kaip galeciau dabar pasielgti sitoje situacijoje?
man buvo panasi situacija, tai su jais susitart nera sansu, tipo jie ten mokejimo atidejimo, ar mokejimo paskyrstimo dalimis neteikia, na tik po metu pratesinejimo, duoda pasirasyt vekseli kur paskyrsto suma, kai emiau kredita, tai pakakdavo pasakyt belekoki uzdarbi ir pinigai jau tavo saskaitoi
kredito bendrove tiesiog apsimeta, jog nieko nesupranta ir toliau suda mala zmonems.uzuot suprate zmones, laikosi savo principiniu nuostatu smukdydami paprastus zmones gyvenancius bananu respublikoje.
Laba diena pasakysiu trumpai ir aiskiai jau sitom firmom zadu kviest televizija ir paviesint kaip jie apgaudineja zmones ir santazuoja
laba diena as vel jus rukdau kaip ispresti sia problema.isiunciau pinigus i ta credita.taigi jie pateko pas jus.kadagi as is jusu creditu neemusi noriu prasyti paslaugos grazinti mano pinigus tai butu 75 eurai.gaila negaliu dabar atvikti pas jus nes esu isvikusi.labai prasau atrasyti i el.laiska.as duomenis, sask viska turiu.noreciau paskambinti gerb.Gedeminui Veleckai gal jis man ka pades siuo klausimu
dekoju lauksiu atsakimo
Sveiki.Tiek prisidirbau su tais kreditais kad skolos viršija pajamas...taip, pati kalta o Db antstoliai laukia ir vekseliai.Man paskolino nieko netikrinę.galėtų ir jie baudą gauti...ką daryti?
Laba diena, siandien susiduriau su keista situacija smscredit.lt sistemoje. Pabandes gauti paskola, su manimi buvo susisiekta telefonu, del saugumo ir kitu butinu reikalavimu atveju. Pokalbio metu man pasiule paimti paskola 225$, kuriai buvo taikomi administravimo mokesciai, palukanos ir t.t. pilna suma turejo gautis
"Visa grąžintina suma 237.47 € " Cia kaip man parase smscredit.lt sistema, pokalbio metu viena is darbuotoju kuri pilde mano paraiska, man pasake absoliuciai kitus skaicius. Galutine suma buvo 241, ar 240 tikslai negaliu pasakyti. Nesupratau tik to, kodel sistema rodo viena suma, o darbuotojai man sako kita? Kodel duomenis skiriasi?
a*******i, s*****i kurie pelnosi, jei pas zmogu sunki situacija. Skolinies ne del savo malonumo, o dazniausiai, kad galus sudurti. Tai jie man per 2 savaites priskaiciavo 81 eura palukanu. Mokejau pagal vekseli sudaryta ir veliau menesiui velavau. Tai kai paskambinau ir paklausiau is kur dar priaugo 81 euras, ar cia uzaugo per 2 savaites, tai man atsake, gali buti. s*****i, parazitai ir a*******i. Is niekur atsiranda nezmoniskos palukanos. Ir kas cia raso, kad padeda, geruciai....NESAMONE!!!! Padeda dar giliau tave nuskandinti.Sudziai!!!
sandra 2016-05-27 08:35:34
Kreditą paėmiau liepos mėn.viskas buvo gerai.neturėjau jokių priekaištų, bet dabar jau tris mėn.iš eilės aš su jais nesusikalbu.tą dieną kai moku kreditą visada paskambinu jiems ir paklausiu kokią sumą tai dienai turiu sumokėti, pasakau, kad mokėsiu per perlo terminalą ir kad įmoką jie gaus tik sekančią dieną.dar kelis kartus perklausiu ar tikrai užteks tos sumos kurią man jie pasako, užtikrina, kad tikrai.kitą dieną gaunu sms, kad trūksta pvz.0, 30€, 0, 70€ ir.t.t. tada tas likutis lieka su kita įmoka ir aišku prie jo auga delspinigiai.tai tiesiog paraginkit savo darbuotojus atidžiau pažiūrėti į skaičius, kad tokie dalykai nesikartotų! Geros dienos!
Juk visos imokos (kiek kas menesi moketi) ir iki kada susimoketi matosi vivus savitarnoj, kai prisijungi. Kam skambineti?
As pasidariau per el.bankininkyste periodini mokejima, nustaciau, kad nuskaitysu pinigus kas menesi nurodyta diena (keliom d.d. anksciau nei terminas) nurodziau kiek menesiu nuskaityma daryti ir viskas.
Nesuku galvos. Is vivus ta pacia diena (kai nuskaito pinigus) ateina sms, kad pinigus gavo.
Per el.banka ir pigiau ir nereik eilese prie perlo terminalo stooveti.
Nezinau ko Jus, mieli zmones, "burnojat". Neturiu jokiu priekaistu siai bendrovei. As, galima sakyti, sios firmos pagalba, savo maza versliuka pradejau. Yra cia ir zmogiskumas, ir supratimas. Reikia tik bendrauti ir skolintis zinant kaip atiduosi pinigus, ir is ANKSTO neplanuoti apgauti. Kaip PVZ pradzioj mokejau tik pratesimus, nes truko apyvartiniu lesu. Po 10 men su manim susisieke vadybininke ir pasiule plana atidavimo skolos, be jokiu palukanu. Paskolos grazinimo suma buvo vos keliais eurais didesne nei pratesimo mokestis. Kartoju - IMONE IS MANES NEEME JOKIU PALUKANU. Buvo ir velavimu po 10-15 dienu. Jokiu irasu Credit info. NA IR KUR CIA NERA ZMOGISKUMO???? Jeigu esat s*****i, nemokantys tvarkytis su savo skolomis, tai cia yra, mielieji, jau JUSU problemos, o ne imones, kuri JUMS padeda, kai trukstat pinigu. Zinoma, neaisku del kokios priezasties skolinate, jeigu del PAVALGYMO arba PAGERIMO, tai viskas aisku. As asmeniskai esu patenkitas sios imones darbu ir labai gaila, kad praradau, galima sakyti, verslo "partneri"
gaila anksčiau bet kada galėdavau pasiskolinti..ir tai puiku laiku viską gražindavau dabar keitėsi mano finansai ir neduoda o ilgai buvau klientė..gaila..bet ką darysi..:)mažiau skolų bus
Turėjau reikalų su šia bendrove. Aišku procentus sumokame nemažus, bet jei reikalas prispiria, tai ir skolinamės. Nereikia imti pragėrimui... ;) O, kas ten rašė, kad negalima dalimis įnešinėti, tai netiesa ! Tik reikia su jais susisiekti ir patars kaip geriau tą padaryti. Nežinau, manęs kol kas nenuvylė. Skolinkitės atsakingai ! ;)
Sveiki kas galite dasidekite kiek nors, kad šitie kreditoriai būtų sunaikinti ir daugiau neapgaudinėtų veikdami psichologiškai žmonių, kreipkitės visi kas nori su jais kovoti. uzburimai@gmail.com neleiskime jiems pelnytis dažniausiai iš žmonių neišprusimo, ar iš užklupusių nelaimių nesėkmių.
Nemokat grazint - neimkit! Niekas Jums i dantis neikisa tos paskolos, o jeigu jau pasiemet tai ir susitaikykit su palukanom ir kitom salygom. Imti visi sypsotes, o kai atiduot kitam jo pinigus reikia - verkiat, kad nesazininga :) Ir gerbiami teveliai, manau niekas paskolos neduoda 12 metu vaikui, protingai isaukletas 18metis turetu suprast, kad neturedamas pinigu saltinio nesugebes, kad ir tu 300 euru grazinti ir teks tevelius gremzt. Skolas reikia grazinti, labai paprasta manau :)
Is bedos paskola tikrai gausit, greita, patogu, bet palukanos nezmoniskai dideles.... Kosmines, geriau nesideti tokios kilpos ant kaklo ir kreiptis kitur... Naudojausi ju paslaugom, su palukanom dvigubai grazinat...
APGAVIKŲ KONTORA.Turiu išrašą, kad sumokėjau kredito pratęsimą, o ŠITIE MELAGIAI man priskaičiavo kažkokias iš nežinau kur trauktas vėlavimo palūkanas.Jei reiks-kreipsiuos į teismą, bet turės grąžint man kiekvieną centą.
Dauguma cia nusisnekate. Visos kredito emimo salygos aiskiai aprasytos. Nemokat grazinti isvis neimkit. Buvau ir pati iklimpusi ir neturejau is ko moketi, pradzioj bsndziau slapstytis, neatsiliepineti, bet kazkada vistiek atsiliepiau tai pasiule jie ten savo teisininka kazkoki ir jis sutvarke taip kad leido mano pasirinktam laikotarpiui grazinti kas menesi dalimis tokiomis kokiomis galiu sau leisti. Ir per pusmeti viska susitvarkiau. Daznai imu is smscredit ir imsiu kiek reikes toliau. Prisiima visokie neatsakingi o paskui verkia kad anstoliam perduoda, nors bereikalo to tikrai niekas nedaro.
Nesąmonė visiška. Paprašiau PAKEISTI mokėjimo dieną. Ne atidėti, ne dar kažką o tik pakeisti. Ir ką manot? "Mes negalime to padaryti". Absurdas. Kai dalint kairėn dešinėn jie gali. Pakeičiau darbovietę, pasikeitė algos data. Nusprokit. Nepratęsinėsiu kas mėnesį.
Labai nesaziningai besielgianti imone, pritariu anksciau issakytom nuomonem, jog kreditus dalina i kairia ir desine, net nepasidomeja ar zmogus yra mokus. Nors, sutarti, punkte 2.7 aiskiai nurodyta, jog tikrinama ar zmogus yra gaunantis pajamas. Bet jei net sutartis pasirasom (jei taip galima pavadint)internete, paspaudus varnele ties "sutinku" tai si ta pasako jau. Gaila, kad jaunimas nesusimasto kur klimsta. Skundus i vartotoju teises butinai reik rasyt!
Lietuvos zmones nelyskite i sms ir vivus ltkreditorius cia yra kauno a******u ir plesiku pinigu skolinimo imones, kadangi buvome susidure su jais, ir nenorime kad kiti zmones iklimtu i ju grazei suformuluota kreditavima.
jei iklimpai i skola visada galima susitarti sudaryti vekseli ir kaip dauguma sako kad nemokejo ir is 2000 lt uzaugo 50000 lt tai yra nesamone jie jei negali susisiekti su jumis reiskia slapstotes ir tada iduoda anstoiui jis paima procenta sau na tada plius 600 lt daugiau gal 1000 lt ziurint kiek nemokejote. taigi visada galima susitarti su visais jei esante skolingas skabinkite kalbekite sudarykite vekseli mokekite nors po truputi.
As tai isvys patarciau nesiskokinti jei nemokate grazinti. Esu nei pries nei uz sia imone, bet pats esu kaltas kad prisiemiau kvailiu kreditu, kurie peraugo keleriopai. Butent jus turit ispradziu ivertinti savo galimybes pries emant paskolas.. Nesvarbu ar tai trumpalaikis kreditas ar ilgalaikis. Jei turit problema su narkotikais arba del kazko jums gal dar prireike tokiu greitu kreditu, paseme negalite grazinti tai faktas. Tevai, babos, dedai uz jus moka ir toliau jus emat. Tai ne pelnas tokiom imonems, tai pirma - jusu bedos. Tokiems zmonems betkokie kreditai yra pinkles. Esu mates tokiu zmoniu, kurie jaunystej pridaro tokiu nesamoniu ir moka uz juos 14 metu. Tie kurie iesko teisybes internete gal but pamatys mano sita teksta ir pagalvos pries emant paskolas. Nesu dievas ir geras patarejas, bet galiu tik pasakyt cia - tas kas greita nera gerai arba labai itartina. Jei gauni nemokamo surio tai zinok kad papuolei i pinkles ir niekas tau nepades islisti is ju, tik tu PATS gali save istraukti.
Juokas 2014-12-21 13:11:08
Esu turejes reikalu su vivus/smscredit. Jei moki pratesimus ir darai jiems bizni viskas ok. Jei neturi is ko pratesti prasideda psichologinis spaudimas. Jums skambinantys darbuotojai pasamdyti tikrai ne jusu bedu isklausymui. Galit pasakyti, kad jusu artimas zmogus mire ir jus viska padejot laidotuvems. Gausite atsakyma:. Na taip, aisku. Bet jus vistiek turite pratesti..bla bla bla..
Galiausiai ikirejo moketi pratesimus, tad paprasiau issimoketi dalimis. Aisku nesutiko. Prasidejo juokingas psichologinis spaudimas. (Aisku esantis blogoje situacijoje zmogus pazeidziamas, tuom jie ir naudojasi) Kiekviena karta jiems paskambinus sakiau, kad noriu issimoketi dalimis. Nejau i kalbas apie jokius pratesimus. Kai kurios darbuotojos silpnesniu nervu, nesusilaikiusios pradeda kelti balsa. Tada paprasciausia baigti pokalbi. Ir neatsiliepti. Keliu dienu begyje paskambins kitas dabruotojas, kuris kalbes padoriai. Grasino ir teismais ir kad turesiu deme kredito istorijoje, del kurios negalesiu vykti i kai kurias salis. Va del sito paeme juokas :D Zodziu pamate, kad nieko nepes. Dave galimybe issimoketi dalimis. 4finance jums ne draugai, turekit savo nuomone ir nepasiduokit "spaudimui". Uzklausiau kodel vivus padidino pratesimo mokesti. Atsakymas: esa jie turi teise keisti salygas, taip parasyta taisyklese. Bet del tokios pataisos, pakeltas kredito limitas. Vaje kokie jie geri :D
Kiap jus pavyko perklabėti juos dėl dalinio mokėjimo? Nesileidžia jie į kalbas teigdami jog turi praeiti metai.
Jolė 2015-03-18 09:00:34
Esu viena iš daugelio, kuri nukentėjo dėl to, kad ši įmonė dalina kreditus į kairę ir į dešinę jokių pajamų neturintiems asmenims - studentams, kurie ir taip yra pilnai išlaikomi..., o čia dar finansinę naštą uždeda ant tėvų pečių. Kažkas lobsta, o kažkam kilpą ant kaklo riša.... Tai nesąžiningas verslas ir labai liūdna, kad žmonės turi sąžinės taip elgtis...- kaip nuo to apsaugoti studentus ir kt. pajamų neturinčius asmenis...?????????
Gerbiami teveliai, kuri nukentejo dėl greitų kreditų įstaigų, reikia rašyti raštus į Vartuotojų teisų apsaugos tanyba, kitaip mės ir „šersime“ tuos nesąžiningus „verslininkus“
Aš esu rimtai nusiteikusi kovoti...
dalia 2015-03-17 15:22:00
SMS Cerdit išduoda paskolas nedirbačiam ir jokių pajamų neturinčiam jaunimui. Jau trečią kartą apmoku sūnaus paskolas iš savo varganos pensijos, kad tik nereiktų anstolių. Tai labai neatsakinga įmonė, žiūrinti tik savo pelnų. GĖDA.
pamėginkit neimt kreditu gal pades
Pradzioje kol grazini viska laiku vikas tvarkoje. O kai teko patirti nusivilima is darbdavio kai pusmeti negavau jokiu pajamu is darbovietes nors buvau dirbantis tai prasidejo spaudimas ir t.t. Pranese ir Credit Info kad esu nemokus. Nors visada viska laiku visiem sumokedavau, o tokia situacija bet kam gali nutikti. Bet cia nieko. Radau kita darba viska susimokejau. Praejo puse metu jie man raso, kad as mat jiem skolingas is kazkur ir grasina jau netgi teismais. Pasiskambinu, paaiskinau vadybininkei situacija. Zinoma buvau piktas pokalbio metu, bet jokiu blogu zodziu nenodaujau, o ji dar mandresne norejo buti. Pradejo maivytis kol galu gale truko nervas ir sujunge su kitu skyriumi. Ten pranese, kad issiaiskinsim ir tuoj perskambinsime. Ir kaip manote? Jokiu ziniu. Zodziu kol pats nepaskambinsi tol nieko nesulauksi. Na zinoma sulauksi is ju tik tai kai jiem reikia. Zodziu izulus zmones ir izuli imone. Uzteko perskaityti kelis komentarus ir jau pamaciau, kad ne vien man gi tokios nesamones. BUKIT ATSARGUS. Kitas susipainiojes dar ir susimokes uz nieka.
Esu vivus.lt kliente, iki sio laiko buvau patenkinta paslaugomis. Bet si menesi atejo laiskas jog 25lt.pakele mano kredito pratesimo mokesti.Uz pratesima mokedavau i menesi 44, 49lt, vet si menesi atejo laiskas, jog turiu moketi 69.03lt. Likau nesupratusi kodel sitaip pasielge, skambinau del informacijos, o man atsake, jog kiek nori tiek ir kels pratesimo mokescio kaina. Na klausykit kazkoks absurdas, mausto zmones kaip tik imanoma.
Katastrofa ne imone, direktoriaus kontaktu neduoda, paskolas dalina nors pagal pajamas neiseina, siuo metu jiems esu skolinga bet neturiu kaip moketi nes nedirbu, tai jie skambina kas antra diena ir gazdina, daro psichologini spaudima, auginu 3 mazamecius vaikus bet jiems neidomu
Man ši bendrovė labai padėjo kelis kartus, kai pinigų labai reikėjo - dirba greitai ir kokybiškai, be biurokratinių skambučių ir kamantinėjimų, palūkanoms dažnai taiko dideles nuolaidas, kartais net ir nemokamai skolina savo klientams. Tikrai neturiu jokių pretenzijų, o tik džiaugiuosi, kad galima tokia greita paslauga. Svarbiausia pačiam būti atsakingu žmogumi ir skolą grąžinti. Tačiau kas atsitiko? Jau kurį laiką (gal apie mėnėsį) SMSCREDIT.lt tinkalpis nepasiekiamas - ilgai kraunasi, bet nepasikrauna. Gal kas žino priežastį?
Esu ne karta skolinusi is sms kredit, nusiskundimu neturiu, jei negali kredito grazinti, visada gali prasitesti, tik vieninteli karta negavau patvirtinimo, kad kreditas pratestas, manau del to, kad buvo savaitgalis, bet nusiunciau uzklausa i elektronini pasta ir labai greitai gavau atsakyma, kad viskas tvarkoje, taip, kad zmones, nesiskuskim ir nekaltinkim kitu del savo skolu, niekas per prievarta neliepia ju imti, aisku kiekvieno atvtejis skirtingas, vieni skolinasi pramogoms, kiti rimtiems dalykams, tik noretusi, kad palukanos butu mazesnes, nes konkurencija is tikruju nemaza, ir tikrai nemazai zmoniu skolinasi, taip kad verslas tikrai pelningas.
Stebiuosi kas ten pas juos dirba, visiškai nesusigaudo krūva mergaičių, mano manymu net neraštingos, ką kalbėti apie matematiką:))) labai prastai, aptarnavimo kokybė nulinė.
MORALINIAI PRIEVARTAUTOJAI, a*******i, NEIMKITE PAS JUOS PASKUI MOKESITE SIMTERIOPAI, TOKIA veikla reikia uzdrausti
puiki imone kai skubiai reikia keliu simtu litu visalaik skolinos. palukanos mazos beje visa laik tau primena kada gali grazinti kredita. jau du metus naudoju tesiog fantastiska aisku jeigu kredita grazini:)))
sveiki, galiu pasakyti "smscredit" tik reklama kuri ale suteike kredita ir pritaiko nuolaidas. Nieko jie nesuteike ir jokiu nuolaiduo netaiko. Net nesvarsto ar tam asmen. Suteikti kredita ar ne. Kad ir tam asmen labai reiketu, is "smscredit" gauti kredita jokiu sansu.
Siunčia kažkokius laiškus į namus jog reikia susimokėti kreditą, paskambini jiems vistiek sako kad skoloje esi ir turi susimokėti įžūliai vos negrasina, kad antstoliam perduos, nors viskas buvo sumokėta senai, žinutės gautos kad gražinta, preina savaitė mat po to surandą tą mokėjima ir atsiprašinėja. Jokios pagarbos žmogui, nerekomenduoju šios įmonės.
as labai patenkintas sia imone, skolinuosi ir atiduodu, del to nera problemu, o jei negalite grazinti, tai nesiskolinkite!!!
Mielieji teveliai, noriu jus ispeti apie 4finance, UAB-SMDCREDIT.LT, VIVUS.LT kalbekit su savo pilnameciais vaikais, kad neimtu is cia pinigu. Jie nesiteikia pasitikrinti ar dirba asmuo, nesigila i tai. Pasirodo jiems uztenka vaiko isgalvotos seimos pinigu pajamu sumos. Baisu, ka si istaiga atlieka, o gi pasirodo, kad jie apvagineja mus tevus ir ju niekas nebaudzia. Aiskinantis su sios istaigos darbuotoja, kokiu pagrindu remiantis duoda kreditus nedirbanciam asmeniui, pasirodo i si klausima negali atsakyti. Ir dar drista gasdinti anstoliais. Gerb. Teveliai, saugokite vaikus...pasirodo ten dirba tik dar viena a******u istaiga!!! Siu darbuotoju seimos nebus niekada laimingos priverciant kitas seimas verkti...

Forum sporto klubas
Forum sporto klubas 11-20 17:20
Holistinį mąstymą apie sveikatingumą puoselėjanti „meilės sau" teorija atliepia modernaus asmens poreikius Skirti laiko sau, subalansuoti psichinę bei fizinę sveikatą ir sąmoningai...
Mirė teatro ir kino aktorius T. Vaisieta
Mirė teatro ir kino aktorius T. Vaisieta 11-21 11:26
Eidamas 86-uosius trečiadienį mirė ilgametis Lietuvos nacionalinio dramos teatro (LNDT) aktorius ir skaitovas Tomas Vaisieta, pranešė teatras.
Aukcione pasiūlys įsigyti 600.000 kub. m žaliavinės medienos
Aukcione pasiūlys įsigyti 600.000 kub. m žaliavinės medienos 11-21 11:15
VĮ Valstybinių miškų urėdija (VMU) pranešė, kad nuo lapkričio 29 iki gruodžio 4 d. skelbs 2019 m. I-ojo pusmečio aukcionus pusmetinėms sutartims sudaryti. Pagal šias sutartis numatoma parduoti...

Ką manote apie ekonominę krizę?

Texas Instruments 96,84 +2,35%