Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Tubinas International, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Tubinas International

Atsiliepimai apie Tubinas International, UAB

Melga
Parašyk savo nuomonę apie Tubinas International, UAB

Teko ilsėtis rugsėjo pradžioje. Galiu atsiliepti tik labai gerai. Korektiškas viešbutis, maitinimas (perkant ir pietus bei vakarienę) kokybiškas, nors ne švediškas stalas, bet užteko, serviravimas tvarkingas, personalas draugiškas. Aplinka rami. SPA švarus. Kambarys buvo labai geras. Kokį rezervavau, tokį ir gavau. Parkingas nemokamas. Galiu rekomenduoti vienareikšmiai. Kainos ir kokybės santykis 10/10.
Sveiki, buvome apsilankę "Prie Parko" gegužės mėnesį. Suprantama - Lietuvoje karantinas, todėl Švediško stalo pusryčiai yra ribojami, tačiau tai ką gavome šiame viešbutyje ne tik, kad nustebino, bet ir nuvylė. Davė davinukus, kurie priminė sovietinės valgyklos lygį. Lėkštutėje įdėtos dešrytės, sviestukas, ir batono riekelės - beje paklausė ar norėsime šios lėkštutės (kiekvienam po lėštę), ir tada paklausė ką gersime - priklausė po vieną puodelį kavos arba arbatos, jokių sulčių jogurtų ar kt., tada pagrindinis pusryčių valgis - omletas, grikių košė su dešrelėmis, ir blyneliai su grietine ir džemu. Pasirinkinus davė po lėkštę, kurioje pora šaukštų grikių košės, dvi skirtingos dešrelės. O blyneliai - tai kaip desertas, rinkomės juos nes jie tikrai skanūs. Kadangi karantinas, ir negalima apsitarnauti patiems, todėl suprantama, kad maistas yra išduodamas, tačiau šis viešbutis ne tik apribojo apsitarnavimą patiems, tačiau ir maisto kiekį bei kokybę. Tikrai buvo nelabai malonu. Paklausus, ar galima dvi porcijas grikių košės su dešrelėmis, bei blynelių - darbuotojos nušvežlė "kreivai", ir paburbuliavo, kad po vieną.
Taip pat ir kambaryje neapsieita be nesusipratimų - virdulys, amžių amžiais atgyvenęs, televizolius pakabintas taip, kad tik sėdint prie kambario durų gali jį žiūrėti, beje ir distancinis izoliacija apklijuotas, toliau - šaldytuvas, vos beveikiantis ir tikrai nešaldantis. Viešbutis turi 3*, tačiau ir jų SPA - atgyvena, vanduo smirda, šaltas.. Kai būdavo švediško stalo pusryčiai - buvo malonu ir pusryčiauti miško apsuptyje, esamę turėję/užsisakę ir vakarienę - tai atsimenu kepsnys buvo sausas, ir padavėja - nebyli. Tiek mes, tiek ir kiti asmenys dar laukėme deserto, kaip kituose viešbučiuose, restoranuose būna, tačiau padavėja nieko nepasakiusi dingo. Realiai viešbučiui reikia kosmetinio atnaujinimo, bei dar vienos pareigybės - kad sugebėtų atsiliepti į skambučius.
Mano patirtis panasi grubei bendravo, arogancija, pasiteiravus apie galimybe rezervuoti kambari viesbutyje Prie Parko buvo atsakyta kad perskambins laukiau kelias dienas, vel paskambinus atsiliepus apsimiegojusiam vyriskiui buvo vel grubei atsakyta, kad dabar negali priimti rezervacijos, tik po skundo portalui is kurio isigijau kelialapi ir gavus viesbucio direktores tel pavyko issisprest problema, Aciu maloniai moteriai kurios atsiprasau net vardo nepaklausiau, malonu jog sioj Imonej vadove turi zmogiskumo, vertetu pagalvot apie netinkamus darbuotojus.
Margarita 2020-03-06 22:37:41
Pirkome pasiūlymą viešbutyje "Prie Parko" su 2 naktų nakvynę, spa, pusryčiais bei vakariene visomis dienomis, tačiau paskambinus susitarti dėl nakvynės mums buvo pasakyta, jog vietų nėra, artimiausias metas kada gali pasiūlyti nakvynę yra spalio mėn. (tikrinant per booking.com pilna laisvų kambarių tomis dienomis kada planavomės išvyką). Mūsų pasiūlymas galioja iki gegužės mėn., viešbučio administracija aiškiai pasakė, kad čia ne jų, o mūsų problema, darykit ką norit, atvažiuokit vidury savaitės turėsim kambarį arba pasiūlė variantą mūsų pasirinktomis dienomis, bet be spa ir be vakarienės. Rezultate pinigus sumokėjome už pasiūlymą/paslaugą, kurios mum nesuteikia ir čia mūsų pačių kaltė. Priimtinų alternatyvų nepasiūlė, bendravo nepagarbiai, pinigai išleisti į orą. Kreipsimės į vartotojų teises dėl kompensacijos.
Sveiki, Analogiška situacija. Pasirodo bendravo pats Juozas Tubinas, labai nemaloniai, ir taip pat pasakė, kad norima data vietų nėra, pasiūlė kitą datą, bet kambarys tragedija. Į Smilčių Vilą priskambinti nepavyksta, nors per booking.com rezervacijos daromos, bet man buvo atsakyta, kad karantino metu - rezervacijos neatliekamos. Skambinausi į Vartotojų teises, pasiūlė parašyti skundą. Manau kuo daugiau žmonių susidūrę su šią situaciją parašys atsiliepimus bei skundus, tuo klientams bus geriau. Beje dar planuoju parašyti žiniasklaidai, kaip mūsų verslininkai naudojasi proga, lobsta tiesiog vogdami, nes neteikia paslaugų, nors kambarių yra.
a*******i, melagiai s*****i. Sugadino savaitgali, rezervavom kambari atvaziavus pranese jog rezervacija pamirso patvirtinti. Likom be nakvynes sugadintom Joninem ir kvailių vietoj. Neapsogaukit sh TUBINO viesbuciais a*******i.
Nakvyne 100€ su auto aikste 10€\24 h, pusryciais ir pirtimi.
Pusryciai blynai desreles ir sumustinis fsio pasirinkimo
...
Pirtis sauna silta su neikaitusiais akmenim, garo su atsokusiais akmenukais, dziakuzi 26c.
Manau uz tokia kaina rastumete ir geriau...
Kambarys is vaizdo jo nieko bet valyta nedavalyta, plyteles apdailines tarpai nedaklijuoti, balkono tvorele supuvusi prisiliesi gali nuluzt, pagalves spyruoklines, lovos traskancios, tv 1a ikisti po laiptais i dezute kad butu nepatogu ziuret, duru kortos negauni ieit i vidu lydi administratore. Ir t.t.

Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
MEGA INVEST
Viešbutis „Amsterdam Plaza“

Adresas: Vytauto g. 79, LT-00134 Palanga.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; kavinės, klubai, barai, restoranai; spa centrai.
Prabangus butiko tipo 5* viešbutis „Amsterdam Plaza“ įsikūręs pačiame Palangos centre. Viešbutyje yra 29 erdvūs numeriai – nuo standartinės iki karališkųjų apartamentų klasės. Jaukus, išskirtinio interjero 60 vietų restoranas laukia apsilankant pusryčių, dienos pietų ar gurmaniškų vakarienių. Vasaros lauko terasa...
PAJŪRIO GABIJA
viešbutis restoranas Palangoje, viešbutis Gabija

Adresas: Vytauto g. 40, LT-00160 Palanga.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; kavinės, klubai, barai, restoranai; patalpų nuoma; pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai.
„Gabija“ plačiai pasitinka svečius vienoje gražiausių Palangos kurorto vietų – priešais pagrindinius vartus į Birutės parką. Erdvės pojūtis, gamtos artumas ir tvyranti ramybė kuria unikalią aplinką, harmoningai papildančią viešbučio teikiamą komfortą… Jus aptarnaujantis personalas labai stengiasi būti malonus ir...
Palangos vėtra
Viešbutis „Palangos Vėtra" ****

Adresas: S. Daukanto g. 35, LT-00216 Palanga.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; dovanos; kavinės, klubai, barai, restoranai; keleivių pervežimas; pirtys ir baseinai; spa centrai.
Su Jumis sveikinasi viešbutis „Palangos vėtra" – pirmasis Palangoje, įvertintas 4 žvaigždutėmis ir nuosekliai puoselėjantis kokybės tradicijas. Nuo pirmo žingsnio Jus pasitiks išskirtinė viešbučio architektūra, įdomus ir stilingas interjeras, dėmesingas ir paslaugus personalas. Viešbutyje rasite 30 erdvių ir jaukių...
Jazz Villa
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: individuali veikla; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie Jazz Villa Konferencijų ir pokylių centras Jazz Villa yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Villa ir salės įvairioms progoms Turite galimybė organizuoti savo šventę ar susitikimą pasirinkdami vieną ar kelias renginių sales iš karto: Villa, Panoraminę...

"Viasna": Baltarusijoje per pirmadienio protestus sulaikyti per 230 žmonių
"Viasna": Baltarusijoje per pirmadienio protestus sulaikyti per 230 žmonių 10-26 21:06
Baltarusijoje pirmadienį per opozicijos protestus buvo sulaikyti 235 žmonės, pranešė teisių gynimo centras "Viasna".
Mėnulyje vandens daugiau nei iki šiol manyta, nustatė mokslininkai
Mėnulyje vandens daugiau nei iki šiol manyta, nustatė mokslininkai 10-26 20:44
Mėnulyje gali būti gerokai daugiau vandens negu iki šiol manyta, rodo pirmadienį paskelbtos dvi studijos.
E. Pupinis G. Palucką kol kas lenkia dviem balsais, bet laukiama dar septynių vokų 10-26 20:09
Perskaičiavus Utenos rinkimų apygardoje esančius gyventojų balsus konservatorius Edmundas Pupinis dviem balsais pirmauja prieš socialdemokratų lyderį Gintautą Palucką.

Ar Jums kelia nerimą Covid-19 skaičiaus didėjimas?

American Express 100,98 -3,64%