Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB SMART CLAIMS

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę SMART CLAIMS

Atsiliepimai apie UAB "SMART CLAIMS"

NEPRIKLAUSOMI ŽALŲ SUREGULIAVIMO EKSPERTAI
Parašyk savo nuomonę apie UAB "SMART CLAIMS"

Aleksandr 2022-03-11 21:38:28
Jei į teismą kreipsitės, galėčiau prisidėti. Medžiagos iš Justo Šileikio išvados turiu iki šiol su visais susirašinėjimais, kur negeba atsakyti į elementariausius klausimus.
Labas, Aleksandr.

Neseniai taipogi nukentėjau nuo Švaros brollių tunelinės plovyklos ir turėjau panašią situaciją su Justu Šileikiu. Jeigu gali, prašau, susisiek su manimi ([email protected]), mane domina tavo minėta medžiaga apie šį asmenį, kadangi jaučiu, kad buvau netinkamai įvertintas.
Ačiū.
Violeta 2022-01-28 11:19:28
Kažkur labai girdėta tiek istoriją tiek vardas ir pavardė.... Atvažiavau pas jį iš kito miesto galo. Sparnas buvo aptaskytas purvu sakau gal nuvalyti jis sako ne nereikia matosi čia viskas. Atsiuntė atsakymą įdėta vienos pusės nuotrauką. Ir ale pažymėti taškai. (Visiškai ne toje vietoje).o kad apgadino abi pusės tai dzin. Pradėjus reikalauti kad atsiųstų vaizdo medžiaga (nes ale jie turi ją ir peržiūrėjo) ir pareikalavus atsiųsti kitos pusės foto jis atsiunčiau. Ir pasako kad sparno nesimato. Po to parašiusi ir aiškiai išdėsčiusi savo versiją su visomis foto jis atsiunčia dar viena foto iš toliau ir pažymi visiškai ne ta vieta apie kurią aš kalbu! Ir ale jau buvo nors aiskiai matosi kad nebuvo. Juk jų šepečiai minkšti, neatitinka budėjimo krypčiai ir per mažas nuvrozdinimo plotas... Kaip taip žmonės dirba... Tikrai nenusileisiu čia dabar principo reikalas bus! Su vyru kreipsimes į žalų eksperta. O jei reikės ir į teismą.
T.J. 2020-10-20 17:15:45
Pirma kart "Swedbank" kreipesi i sia imone su mano zalos administravimu. Paskaicius komentarus supratau jog man pasiseke kad Gita Purkinienė dirbo su mano atveju - dirbo sklandziai, greitai ir komunikabiliai. Atvejis buvo pripazintas draudiminiu ir pats "Swedbank" uztruko zymiai ilgiau nei jos darbas. Tik geri atsiliepimai is mano puses.
Čia ta pati kuri nesugeba į laiškus atsakyti ir pastoviai ignoruoja ? Dar paskambinus drasko akis...
Siaubas 2021-07-27 10:27:36
Įmonė yra apgailėtina, ryškiai matoma, jog tai yra įmonių atstovai, o ne “nepriklausomi”. Išvadas traukia iš lempos, pareikalavau nuotraukų, kuriose matosi, jog automobilis nebuvo subraižytas, o ponas Justas Šileikis pasakoja man, jog Švaros brolių šereliai negali nė laipsniu eiti kreiviau :DD Apgailėtina.
KOMPANIJA BE SAZINES. Dirba isskirtinai uzsakovo naudai, nera jie jokie nepriklausomi vertintojai. Atvaziavo ivertint Svaros Broliu tunelines plovyklos subraizyta masina- atsakymas visiems vienodas- svelnus sepeciai nebraizo masinos. Juokdariai
Nukentejusiu daugybe, o jie savo dudele- nebraizo.
Cia tas saliskas vertinimas daromas tam, kad jeigu teistumeisi su Svaros broliais del masinos apgadinimo- jie turetu teisini pagrinda pamojuot “nepriklausomu vertintoju”, kad jau irodyta, jog ne sepeciai subraize. Informuosiu ziniasklaida apie nesvarius sios kompanijos darbelius
Julija 2021-10-20 22:49:39
Tragiška įmonė, atvažiavo dėl vaizdo nufotografavo automobilį, pasiūliau nusausinti po lietaus kėbulą, atsisakė nes pagal juos viskas matosi. Išvadą atsiuntė iškarto, visiškai nesamoningą, giliau niekas nenori nagrinėti situacijos. Laiško gale parašyta: jei turite klausimų atsakykite į šį laišką. Į pateiktus klausimus niekas neatsakė, nors siųsti buvo ne vieną kartą. Neveltui Švaros broliai ją pasirenka, nes išvados rašomos jų naudai, nesuprantama kaip galima rašyti tokias nesamones, akivaizdžiai matosi kad net niekas nenagrinėjo ir netirinėno įbrėžimų atsiradimo ir t.t..
Juos NEGALIMA vadinti nepriklausomais.
Skaitau šį komentarą ir sutinku su kiekvienu parašytu žodžiu. Sugadino plovykloje VISĄ stiklą, bet šereliai juk tekstiliniai ir nei vienu laipsniu nenukrypsta į šoną. Garsas įbrėžimo metu buvo toks, jog norėjosi užsikimšti ausis. Bet ne, pats kaltas esi, jog kažkas sugadino tavo automobilį.
Juos NEGALIMA vadinti nepriklausomais.
mano nusiskundimą gedimą pastebėjus prieš 6 mėnesius jie ataskaitoje įrašė, kad šis gedimas jau 6 metus...todėl žalos nėra.
Edvinas 2021-06-17 09:00:46
Pirmą kartą susidūriau su šia "įmone", jeigu ją taip galima pavadinti, ir likau labai nusivylęs. Švaros broliai plovykloje buvo apgadintas mano automobilis - nulaužtas kuro banko dangtelis. Žinoma, ko ir buvo galima tikėtis, ekspertas padarė savo "tyrimą" ir nustatė, kad plovyklos įranga tikrai nepadarė žalos. Nu ta prasme, ar jūs rimtai? Mašina įvažiavo su uždarytu baku ir su dangteliu, išvažiavo su atidarytu ir su nulaužtu bako dangteliu, ir čia kalta mašina? Netvarkingi mechanizmai? Apeikite ratu šią kompaniją.
Šių ekspertų darvas niekeno nereglamentuojamas. Metodikų jie neaprašo, išvadas rašo palankias užsakovui. Į elementarius klausimus atsakyti nesugeba. Similar story tarp UAB Švaros brolių ir UAB Smart claims ekspertu Justu Šileikiu. Bet vaikinas bent mokslus pabaigė neseniai, gal standartai kada nors atsistos į vietą.
Sveiki, manau, kad aš irgi papildysiu/prisijungsiu prie ypatingai neigiamo šios firmos įvertinimo-laukiu dabar verdikto..
Tokia jų kompetencija ir darbas bei žalos įvertinimas labai nustebino.
O mums labai pasisekė!Greitai ir kokybiškai įvertino žalas, bankas ilgiau išmokėt užtruko tik...
Ačiū Mantui Daugėlai už profesionaliai atliktą darbą
Niekam nerekomenduoju tureti reikalu su sia kompanija. Ignoruoja akivaizdzius faktus, meluoja... Akivaizdziai atstovauja tai pusei, kuri moka pinigus. Sunku juos pavadinti nepriklausomais, o tuo labiau ekspertais... Jei jus nukreips ivertinti zala sioje imoneje, REIKALAUKIT KITOS ZALU VERTINIMO KOMPANIJOS!
Geda dirbti su tokia neprofesionalia kompanija. Pas mane atvažiavo kažkoks ekspertas-nemandagus stačiokas, suraše keverzone, kad kuo greiočiau tik. Tipo nėra laiko draudimas mažai moka už ekspertize, tai rašo kuo greičiau. Po to teko skambintis aiškintis su šita kontora. I skambucius atsako kažkokios mergaitės, kurios nieko normaliai nepaaiškina. Kažkoks košmaras, nusivyliau aš Compensa ir šitais partneriais.
Siaubinga nekompetencija ir melas. Mums kaip ir Igno atveju iš draudiminio įvykio padarė nedraudimini. Apžiūros akte mini frazės, kurių patys nesubeba paaiškinti. Neatsako nei į skambučius, nei į žinutės. Žinodami ką bankas kompensuoja ir ko ne apžiūros aktą surašo taip, kad klientas negautų iš banko išmokos. Gėda Swedbank-ui turint tokius "ekspertus". Mažių mažiausiai nerimta....
Noriu padėkoti žalos adminitratorei Gitai Purkinienei. Pirmą kartą teko turėti reikalų ir tikrai viskas praėjo sklandžiai. Nežinau kodėl kiti komentarai yra labai negatyūs, tačiau asmeniškai galiu tik padėkoti už greitą ir puikią komunikaciją.
Lankytojai, labai neprofisionali įmonė ir jos darbuotajai. Vilkina sprendimus, nepraneša apie eiga. Netalieka darbo laiku ir nepraneša del uždelsimo. Teko kelis kartus kreiptis per Swedbank tikrai savo noru neturėčiau reikalų.
Jeigu įmanoma neturėti reikalų su šia įmone, tai geriau venkite. Negana to, kad neatlieka savo tiesioginio darbo, neatsiliepia į skambučius, neįmanoma prisibelst jokiais būdais. Meluoja, tiesiogine to žodžio prasme. Tragedija, bet ne darbuotojos. Šiais laikais turėti tokius darbuotojus, gali tik įmonė, kuri negerbia nei savęs nei savo darbuotojų. Gėda ir ESO, kuri samdo tokios kompanijos darbuotojus.
Kai susiduriau su problema nutariau paieskot atsiliepimu ir.. o siaube vien neigiami. Mums vele vele reikala kaip sako prikabino makaronu ir padare nedraudimini ivyki. tad ruosiames duot i teisma, nes ivykis draudiminis.
Nepatariu bendradarbiauti su šia įmone. Įmones darbuotojas su kuriuo teko bendrauti visiškai nereaguoja į aiškius įrodymus ir teiginius, jog tyrimas dėl automobilio žalos buvo atliktas neteisingai. Atsisako automobilį apžiūrėti gyvai. Nerekomenduoju.
Nemalonus, nepagarbus bendravimas. Įmonė turetu susirūpinti savo darbuotoju bendravimu su kitais žmonėmis, kada i juos kreipėsi dėl ju tiesioginio darbo.
Tragedija per švelniai pasakyta... labai labai Nerekomenduoju
Nepatarčiau turėti reikalus su šią firmą

VEIKUS
Adresas: Užutėkio g. 20A, LT-04127 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; konsultacijų paslaugos; projektavimas; statyba; tarpininkavimas; turto vertinimas.
UAB „VEIKUS“ pagrindinė veikla –projektavimo valdymas, statybų valdymas ir generalinė ranga. Bendrovė teikia įvairias paslaugas statybų ir nekilnojamojo turto vystymo srityse, padedant užsakovams įgyvendinti savo viziją, t.y. teikia paslaugas nuo užsakovo poreikius atitinkančios vietos (žemės sklypo, pastato)...

Efektyvus žemės ūkio sektoriaus rizikų valdymas – kokybiško maisto tiekimo užtikrinimui 05-20 00:45
Siekiant užtikrinti pakankamą kokybiško maisto tiekimą ir tai galintį garantuoti žemės ūkio sektoriaus finansinį stabilumą, vis daugiau dėmesio skiriama racionalių sprendimų paieškai, kad sausra...
Naujasis "Bentley" flagmanas "Bentayga EWB" kelionėms pirmąją klase suteikė kitą prasmę 05-20 00:38
"Bentley Bentayga" nuo pat pirmųjų dienų buvo populiariausias gamintojo modelis. Nuo šiol jam tenka dar vienas svarbus titulas – flagmanas. "Bentley" pristato jau penktąjį modelį savo gamoje –...
Personalizuotos ūkininkavimo technologijos – ateitis, kuri prasideda šiandien
Personalizuotos ūkininkavimo technologijos – ateitis, kuri prasideda šiandien 05-20 00:09
Šiandien mes stovime ant slenksčio, kai atsiranda inovatyvios biotechnologijos ir tuo pačiu alternatyvos iki šiol gaminamoms mineralinėms trąšoms, o taip pat erdvė tvarioms individualioms...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

Cisco 42,94 +2,92%
Oracle 68,63 +2,37%