Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę PREZO, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę PREZO

Atsiliepimai apie PREZO, UAB

Valau Profesionalų komanda teikia visas
valymo paslaugas visoje Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie PREZO, UAB

Sveiki. Mėgstu gaminius iš miltų, tad kartais, su mielu noru įsigyju juos, bet kažkas atsitiko su Jūsų gaminiais. Šiandien, , , Savas"prekybos centre", Kaune, pirkau varškės keksiukus..Varškė tikrai surūgus, rūgšti..Keksiukus dėjo į maišelį kažkur iš apačios, nors jų prikrauta buvo viršuje.., pardavėja labai nemaloni, grubiai šnekanti. Didelė eilė, turėtų būti kaip ir stimulas stengtis, o čia.. Labai gaila, kad nesistengia dėl pirkėjų, o tik norima "iškišti" seną ar nepasisekusią produkciją. Daugiau tikrai nepirksiu ir parekomenduosiu, kad kiti nepirktų..
Dažnai perku Prezo produkciją Šiauliuose, Mickevičiaus g. 2A. Dabar tenka pirkti pasirenkant pardavėją. Jų vardų nežinau. Tik pastebėjau, kad pardavėja dirbusią 2021-02-19 dieną, ne pirmą kartą tarp šviežios produkcijos įkiša pasenusius kepinius. Tada pirkau piragėlius du šilauogėm, būtinai įdėjo piragėlį du suvytusiom uogom. Dar anksčiau esu pirkusi čiliuikus, visus įdėjo pasenusius už pilną kainą. Kodėl pardavėja leidžia sau elgtis nesąžiningai pastovių klientų atžvilgiu? Auklėti jos nesiruošiu, tikiuosi tai padarys kepyklėlės administracija. Ačiū.
Aciu tom kepejelem, kurios kepa skanestukus.Megaujuosi Kursenu tortuku ir jauciu laimes skoni.Tokia apniukusia diena - vau kaip pakelia nutaika.Skanu ir miela smaguriauti jusu gaminiais.
Nekomentuosiu daug, tiesiog paziutekit I photo, koki simtalapi pardavineja....
Pirkta Vilniuje, Madoje
Labai nemandagiai aptarnavo, klausi kokiu skoniu turi atsako turim ir sukuojasi savo blakstienas, kauke nebuvo pilnai uzdeta, kokteiliu puodelis buvo visas nubeges su pienu, kai atsisveikinom nieko neatsake. Labai nepatiko aptarnavimas
Malonu, kad bendraujate. Bet (rekvizitai.lt) yra vieta tik įmonės kontaktams rasti. Bet ne erdvė daryti diskusijas, ar rašyti skundūs ir atsiliepimus. Nes Prezo kepyklėlės šio puslapio neadministruoja ir neseka patalpintų komentarų.
Jei turite skundų, pastabų, pagyrimų geriausia tai daryti WWW.PREZO.LT puslapyje. Čia yra administratorius kuris reaguoja į pateiktą informacija.
Svarbu, jei norite gauti atsakymą būtina pateikti kontaktą į kurį būtų galima atsakyti.
Tiesiogine nuoroda :
Pastovi kliente 2020-10-07 08:47:12
Aš ir nesiteisinu. Neturiu dėl ko. Bet jums tai pasiūlyčiau pagrįstai parašyt komentarą o ne susapnavus. Sėkmės apmastymuose savo tokiam poelgyje.
Jei turite skundų, pastabų, pagyrimų geriausia tai daryti www.prezo.lt puslapyje. Čia yra administratorius kuris reaguoja į pateiktą informacija.
Tiesiogine nuoroda :
Lankytoja 2020-10-07 08:44:02
Net nežadu jums teisintis. Gražios dienos.
Pastovi kliente 2020-10-07 08:33:08
Esmė yra labai didelė. Vadinasi jei Jums nėra esmės taip išeina jog net nebuvot atėjusi ir rašote atsiliepimą iš neturėjimo ką veikti.
Net nežadu jums teisintis. Gražios dienos.
Lankytoja 2020-10-07 08:30:38
Nei esmės, nei prasmės nekeičia, kuriuo metu parašytas yra komentaras. Už tiesą nepykstama, kaip sakoma.
Buvau siandien "Prezo kepyklele" Zardeje Klaipedoj.Vel nemalonus aptarnavimas!!! Pardejos piktos, visiškai nemoka benrauti.Kava ne skani.Prašau administracija išmokti dirbti pardavejos!!!
Panašu, kad vadovams visiškai nerūpi klientų atsiliepimai, nes kuo tolyn, tuo kepyklėlių aptarnavimo kokybė ir produkcija prastėja.
Laba, diena! Labai megstu produkcija "Prezo "kepykleles.Bet kas darosi kepyklele Zardeje, Molase, Klaipedoj!!! Pardavejos visada pavargusi, nemalonus aptarnavimas.Niekada ne pasakis Ne laba diena, ne viso gero!!! Apie produkcijos nieko negali paaiškit arba pasiulit, atsake taip kad iskart prajejo noras pirk.Prasau valdzios išmokti jusu pardavejos kaip reikia dirbti prekyboj.Ir ismokti bendrauti.
Nu vot prisla apiat na svaju kepiklele zarde kofe papit a maja devuska nerabotajet : (. kazdi den prihazu sdes rabotajet takaja devuska čornami valasami nu tak vkusna delajet kofe prijantana ocin vyzu sto rabotu svaju znajet...kagda drugijy rabotajet kofe ocin ne vkusnaja nu pacimu vot vapros ze kofe adinakavaja ?
Laba diena, esu kepykleles dažna pirkeja. Siandieną teko apsipirkineti, , Prezo '' kepykleleje, Klaipėdoje, adresu :taikos pr 115 (zardeje). Mane aptarnavo pardaveja Audronė, jau ne pirmą kartą buna dažnai pavargusi nuo darbo, nesugeba nei pasisveikinti, nors žmonių nebuvo. Sugebėjo vietoj, , laba diena'' nulementi surugusiu veidu, , klausom''. Tikrai pasijutau nemaloniai. Stengsiuosi būtent šią kepyklele aplenkti ir lankytis kitoj.
Visiškai neadekvati herkaus m. Kepykleleje dirbanti moteris trumpais plaukais, be uniformos, greičiausiai vadovė. Nei bendraut moka, nei su darbuotojais skaitosi.. venkite eit čia dirbti, nes atrodo katorga..
Klaipedoje prezo kepykleleje, vadovauja VALYTOJA, rekauja sukauja kam galima eiti kam ne.. ispurvinsim pritrypsim jai matai grindis... o vadovui vienodai sviecia.
Labai nemandagi, grubi pardavėja kepyklėlėje esančioje Dvaro turgavietėje. Šiandien apie 14 val, teko patirti kiaulišką elgesį. Nesiskaitymas su jaunesne pirkėja.Maža to, kad nebuvo aišku ką ji murma po kauke, tai dukrai, neišgirdus ir perklausus, ką pardavėja norėjo pasakyti, toji atšovė" nesivaipyk" ir dar kažką. Čekio nepadavė, numetė savo stiklinės sienelės pusėje šalua kasos aparato. Gaila, kad dukra tik važiuojant iš turgavietės prasitarė apie nemandagų šios bobelės elgesį. Daugiau čia nebepirksime nieko.
Noriu pagirti Telšiuose Prezo kepyklėlę. Atsinaujino, atrodo puikiai, aplinka nuostabi! Pardavėjos kultūringos ir visad pasitempusios! labai puikus aptarnavimas! Ypatingai maloni pardavėja su juodais plaukais, labai mandagi ir kultūringa.
Šiandien ryte 2020-08-12 lankiames Klaipėdos kepykloje, Herkaus g. 27
Nemažai žmonių matė kaip moteris dirbanti šioje kepykloje (nežinome vardo, bet buvo be uniformos) užsipuolė prie visų esančių klientų darbuotojas, šaukė taip, kad visi girdėtų.. “Išmesių iš darbo!”, “ Pinigų keisti negalima!” Buvome su šeima visi pakraupe, ar taip galima elgtis? Darbuotojos vos ne su ašarom akyse! GĖDA! Nemalonu buvo stebėti, apie šią vietą esame girdėję daug blogų atsiliepimų, būtent apie tą moterį, kuri nuolatos prie klientų nevengią pašiepti savo darbuotojų, kokia tai repliką užmesti.
Negali dirbti toks žmogus su žmonėmis, neadekveti moteris! BAISU.
Esu pasipiktinusi Hergaus g. 27 “Prezo” kepykloje dirbančia moterimi (apkūni moteris, be uniformos, trumpu plaukų) mano nuomonė ten buvo kažkas aukščiau nei paprasta darbuotoja. Klausimas kyla kur žiūri vadovybė ??? Man asmeniškai buvo gaila žiūrėti į darbuotojas, argi gali bet kas išdėti į šuns dienas prie visų žmonių? Aplamai kokia teisę turi kažkas rėkti? Vadovai, atkreipkite dėmesį į šią vietą.
Žiūriu kokybe ne taip ir rupi-matyt apyvarta svarbiau.Aptarnauja ne kaži kaip-plovė grindis, padejo šepetį ir klausia-ar noresit ką?tai ir nusipirkom kietą bandelę su džemu-sekantį kartą nuvešiu į vet.stotį tą bandelę-turtų atitinkamai įvertinti...
Visada Karmėlava garsėja cepelinais, Prienai kibinais... Bet pirma kart paragavus Prezo kepyklelei juozapaviciaus pr, pasiėmiau dar 10 kibinų išsinešimui. Tikrai nebus gėda pavaišinti visus ;)
Skani kava ir labai skanus eklerai, dar niekur tokiu skaniu nevalgiau nuostabi tešla ir kremas.Aptarnavimas taip pat puikus.Kalbu apie Minsko iki esančia kepyklėlė
Labai norėčiau parašyti apie Mažeikių PREZO kepyklele.. Pardavėjos ir ju aptarnavimas baisu!!! Jokios kultūros! Gėda! Nesvarbu ar vyresnis ar paauglys, bet tujinti klientą.... Esu be žodžių.. Daugiau ten gryzti nebenoriu.. Vadovybė galėtų atsakingiau rinkti darbuotojus, kurie žinotų su kokia nuotaika reikia dirbti.. Ir turėti supratimą apie mandaguma..
O aš kaip tik Alytaus vidzgirio kepyklėlės pardavėjas pagirti atėjau. Labai sparčiai dirba, visada pasiūlo kažką naujo pabandyti. Jaunesnė blondinė išvis labai super pardavėja - viską pašildo, jei noriu. Tik pastaruoju metu po vieną dirba, matosi, kad nespėja, nes pietų metu vis užsuku. Buvau savaitgalį, tai pagailo darbuotojų pamačius ilgiausias eiles.
Laba diena, kartais tenka užsukti į Jūsų kepyklėlę gimtajame mieste Alytuje, esančią Jaunimo g. 20.Gaminiai tikrai skanūs, švieži, tačiau kaskart nuvilia aptarnavimas. Kalbu ne apie vienkartinį kontaktą, tiesiog tik dabar prisiruošiau parašyti. Atrodo, kad pardavėjos į klientus žiūri kaip į priešus arba joms dirbti yra tikra kančia.
Šiandien paklausus, ar turite kruasanų be įdarų atšovė "Viskas parašyta." Kadangi bandeles pirkau ne sau, o mamai, ir pati nesu žinovė, paklausiau dar apie poros bandelių sudėtų (su kuo viduje), sulaukiau to paties "Viskas parašyta". Na, vis tiek pora bandelių nupirkau, esu tikra, kad jos tikrai skanios, bet toks požiūris į klientą ir į savo darbą apkartina ir Jūsų gaminius.
Paklausiau pardavėjos vardo, taip, pasakė, kad Dovilė. Nežinau, ar tai tikrasis jos vardas. Bet gal net ne taip svarbu.
Tadas 2020-03-18 17:19:21
Kodėl pas Jus karantino salygomis dirba po dvi pardavėjas ? Kepėjai kaip mačiau po vieną “are” o pardavėjos švylpauja !
Gerai kad visi pirkejai uzeina i virtuve paziuret:)))) kurios cia klientus isileidzia, a?:D
Skanus gaminiai, taciau visad labai nuvilia kava.... Visuose Siauliu miesto kepyklose pienas perplakamas, karstas, nusideginu liezuvi, taip neturi buti. Youtube platformoje pilna video, kaip isplakti piena, jei negalite skirti savo darbuotojams mokymu. Mano patarimas, plakant piena laikyti metalinio indelio dugna delnu, tokiu budu jauciama pieno temperatura, pienas nera perplakamas.
Gal jus žmonės patys turite problemu, dažnai apsiperku Savas prezo kepyklėlėje, niekad nėra kile problemu su pardavėjomis. Dirba sukasi, bet esu ne karta pastebejusi kaip pirkėjai patys nemandagiai kalba ir toks vaizdas kad nori issaukti konflikta. kabinietis visada galima, bet pirmiausia reikia ir i save pasiziurėti.
ZMONA DIRBO, ATLYGINIMAI MOKAMI VOKELIUOSE, CEKIU KLIENTAM DAZNAI NEDUODA, PAGARBOS NULIS>..
Gerb.Prezo įkūrėjai,

Kreipiuosi į Jus.
Darykit ką nors, su kolektyvu PC SAVAS Kaune kepyklėlės darbuotojomis.

Nerimtai atrodo nereagavimas po tiek klientų atsiliepimų.
Žmonės parinkti, akivaizdžiai negebantys dirbti su žmonėmis.

Pastebėkite, viena dažniausiai neigiamai minima yra ši kepyklėlė.
Noriu pasidžiaugti Minsko iki dirbančią raudonplauke. Labai malonu, kad atėjus iš karto pasitinka maloniai, atpažįsta savo klientus. Visada norint kažko naujo atsižvelgia į klientų noru ir visada turi ką pasiūlyt. Taip pat daro labai skanią kava. Nuostabi mergaitė.
SAVAS pek.centre yra tik viena pardavėja, Lina berods vardas, seniausiai dirbanti. Kitos yra kažkoks siaubas, ko jos ten dirba? Kasdien garsiai postringauja kaip sunku, ką koks pirkejas sakė, kur kokia boba durna buvo. Ir visa tai girdi visi, kurie stovi eilėje. Po to seka pasakos apie vyrą, sugyventinį, vaikus, koleges. Jei vakare valo grindis, tai girdėsi, kokie visi kiaulės, kiek pritrupino
Laima 2020-01-10 10:50:05
Kaunas, Savas, įprasta darbo diena, maždaug 19 val. Kepykla dirba iki 21 val. Pardavėja/valytoja pradeda šluoti grindis. Prie stalelių sėdi keli klientai. Šluoja visą patalpą, žmonėms aplink kojas, be jokių 'atsiprašau'. Higieniška kelti dulkes į klientų maistą ir gėrimus? Po maždaug 20 min ateina vėl ir pradeda daryti tą patį, tik šįkart su šlapiu skuduru. Pradedi stotis ir ruoštis išeiti, nes nebemalonu tokioje vietoje sėdėti. Pasijauti nepatogiai, kai rengiesi, o pardavėja/valytoja nervingai stoviniuoja šalia, nes trukdai plauti grindis. Dar pasiūlo 'nusineškit indus, jei galit'. Galiu ir nusinešu tokiose vietose, kuriose egzistuoja suvokimas apie tai, kaip funkcionuoja paslaugų sfera, ir už gražų aptarnavimą norisi (pabrėžiu - norisi) truputį palengvinti personalo darbą. Bet šitoje vietoje, kurioje likus 2 val. iki darbo pabaigos pradeda sukiotis aplink klientus su šluotomis, dar reikalauti nešioti indus yra mažų mažiausiai įžūlu. O gal jūs man sumokėsite už tai, kad aš jūsų darbą dirbčiau?
Kaip visada Savam
Tokiu neskaniu kibinu nesu dar valgius kaina kosminė o skonis bjaurus, apačios kibinu pridegusios lyg šviesius valgytų o tešla saldi. Vaizdas toks jog viskas kepamas įstos pačios tešlos tik į darai kiti ar kibimas būtų ar saldi bandele
Pinigai į balą iš likta be pietų.
Pirkome Kalėdoms šimtalapį, kurį mėgstame labai, kadangi aguonų labai daug, pyragas būna šlapias, skanus. Šį kartą likome labai nusivylę, aguonų labai mažai, dydis skiriasi, plonas labai. Pagailėjo produktų tikrai. Noes kaina nuo to nesiskiria, norėtųsi, kad išliktų tokis skonis, nesvarbu, kokia šventė, taip patt, Pyragas su glaistu, nežinau pavadinimo, su obuoliais irgi ne toks, kaip anksčiau, nusivylę....
Labai faina pardavėja dyrba zemuose sanciuose, kaune. Šviesių plaukų kudute aukštą. Visada aptarnauja su šypsena, perki viena į siūlo tris
Sveiki, lankiausi kepyklelej esancioj laisves alejoj, tai cia darbuotojos leidzia nemmandagiai bendrauti su klientais ir net dar nepabaigus gerti kavos liepti iseiti nes per ilgai sedziu apsurdas kazkoks,
Dėkoju dirbančioms merginoms MOLO kepyklėlei! Nuostabus aptarnavimas, visada atkreipiamas dėmesys į klientą, malonus bendravimas viskas ko reikia dirbant tokį darbą! Visada norisi sugrįžti, nes pasitiks visada su šypseną ir kas maloniausia savo klientus žino ir net atsimena ką jie pastoviai perka. Ačiū Jums merginos! O produkcija taip pat labai skani ir visada šviežia.
Girstupio pardavėjos Simona ir Gintarė yra Nuostabios, visada pasitinka su šypsena!! Iš Girstupio kepyklėlės išeini su šypsena! Ačiū šioms merginoms! Taip pat Ačiū kepėjoms už šviežius ir skanius gaminius! Ačiū merginos!
Susidaro įspūdis, kad kepama iš pagamintos šaldytos produkcijos, o ne vietoje gaminama iš produktų. Norėčiau išsamaus atsakymo
Kauno p.c. Savas pardavėjomis, o ypač iš seniau dirbnačiomis, aptarnavimu esu labai patenkintas, visada mandagios ir greitai bei kokybiškai aptarnauja. Jau trys metai lankausi ir perku, maisto ir kavos kokybė aukšto lygio ir skanu.
Darbuotojoms reiktų bonusus pakelti, taip sparčiai dirba su padidėjusiu kiekiu klientu, net kavine spėja aptarnauti ir kasoje pastovėti.
Paula, Ruti ir K... matosi jog ateinat blogos nuotaikos ir ieškot priekabų prie visko, kažin ar jus kabinėjatės prie aptarnavimo Rimi, maxima, ar turguje? Toks vaizdas, kad neturit ką veikt ir klausot svetimų pokalbių, tai nemandagu!!!

O Mole ir Norfa ten klient nerasta, jei taip blogai Savas butų, kažin ar žmonių tiek daug ateitų, visi tik skuba apžmeižt, nuteist, o pagirt - pamiršta!!!
Paula 2019-10-15 00:23:46
2019.10.14 ~18val. PC SAVAS. Dirbo trys darbuotojos. Į klientus žiūri kaip į priešus... taip pat plepa apie savo asmeninius reikalus, kvatoja garsiai... Pasijutau gan nemaloniai, lyg trugdyčiau. Bet viską vainikavo darbuotoja, kuri aptarnavo prie kasos, žinokit tokios grubios ir viską atmestinai darančios pardavėjos dar neteko matyti.. suprantu jog pavargus gal ar nėra nuotaikos, bet pati juk renkasi kokį darbą dirbti. Taigi tiesiog noriu pasakyti, kad Jūsų tinklo kepyklėlėm trūksta kokybiško aptarnavimo ir šiek tiek pagarbos klientui.
Tą patį atėjau parašyt.. tikrai bendravimo kultūros neturi neiviena, o vyriausia - labiausiai. Klientų aptarinėjimas girdint kitiems klientams aukščiausiame lygyje.. lyg ir stengiasi mandagiai, bet negirdėjau, kad pavyktų.. na bet būkim supratingi klientai, pažiūrėję įmonės atlyginimų vidurkį.. Gauname geriausia, kas įmanoma :)
Norėčiau padėkoti Girstupio PREZO merginoms, visada su šypsena, visada greitai ir maloniai! Ačiū Jums!

Gaila tik, jog darbate iki 18.00, todėl tenka apsilankyti Savam, kur visada, pabendravęs su pardavėjom, susigadini nuotaiką.
Šiandien (spalio 14 d. apie 17 val.) lankiausi MOLE Kaune ir kadangi iki vakaro dar vis prisimenu Jūsų dirbusių darbuotojų aptarnavimą ir perskaičius prieš parašytą lankytojo atsiliepimą, nutariau irgi parašyti. Tikiuosi Jūsų įmonės personalo administratorius pasikalbės su šios pamainos darbuotojom, gal peržiūrės vaizdo kameras. Lankomės dažnai, nes labai skanūs Jūsų gaminiai, nebloga kava ir visada būdavo malonu užsukti. Atsiliepimo esmė. Visos (trys) be išimties darbuotojos tarpusavyje garsiai plepa prie klientų apie "orą". Prie Jūsų kepinių užsisakėme kavos. Stebėjau ar darbuotoja susipras ir ruošdama kavą (ruošė labai ilgai) pradėjusi pokalbį su kolege jį nutrauks. Kolegė su šluota šalia priėjusi ją šnekino ir tikriausiai išnaudojo savo poilsio 10 min. pertraukėlę. Kol ruošė kavą darbuotoja ištisai šnekėjo su šluotą laikančią rankose darbuotoja. Kadangi kavos ruošimas manau turi būti ruošiamas higieniškai tai man sukėlė labai nemalonų ir vaizdą ir jausmą. Abi darbuotojos neturi jokio supratimo apie elementarius higienos reikalavimus. Atsiimant kavą trečios darbuotojos paklausus mandagiai ar jos kolegės nepavargo bešnekant, ji numojo ranka- tipo "Ai ". Vėliau man nuėjus prie stalelio pasigirdo garsus visos kompanijos juokas ir komentaras "tipo čia dar ne to pasako". Situacija kepyklėlėje tikrai apgailėtina, dėl kelių darbuotojų kurios neturi elementaraus supratimo kur ir kiek galima plepėti asmeniniais reikalais. Girdėjau kitas priėjęs klientas irgi pasakė pastabą, kad gal jis pardavėjom trukdo, nes jos turi pasišnekėti. Suprantama visi nori pertraukėlių pailsėti nuo darbo ir pasikalbėti su kolegėm, bet tikriausiai tai reikia daryti ne aptarnaujant klientus tuo pačiu metu ir ypač tada kai ruošiami kavos gėrimai. Taip niekur nesu mačiusi, tai vulgaru ir neestetiška.

Įrangos detalių sistema
IDS

Adresas: Kirtimų g. 49B, LT-02244 Vilnius.
Veiklos sritys: restoranų, kavinių, barų įranga; buitinė technika; elektros instaliacijos darbai; kepyklos; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; pardavimo automatai; pramonės įrengimai; prekybos įranga; šaldymo įrenginiai.
UAB "Įrangos detalių sistema" pagrindinė veikla – atsarginės detalės profesionaliai restoranų, kavinių, barų, picerijų, kepyklų, konditerijos ir kulinarinių cechų įrangai. IDS sandėlyje Vilniuje daugiau nei 10.000 pozicijų detalių, skirtų žymiausių Europos gamintojų įrengimams. UAB "Įrangos detalių sistema"...
Baltgina
Maisto pramonės įrenginiai

Adresas: Kazio Naruševičiaus g. 105, Molainių k., LT-37175 Panevėžio r.
Veiklos sritys: maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; interneto parduotuvės; kepyklos; maisto produktai; pramonės įrengimai; restoranų, kavinių, barų įranga; tara, pakuotės; technologinė įranga.
UAB „Baltgina“ – viena didžiausių maisto pramonės įrangos tiekėjų Lietuvoje. Mūsų specializacija – mėsos produktų gamybos, skerdyklų, duonos gaminių kepyklų, konditerijos įmonių aprūpinimas įranga, įrengimų remontas bei priežiūra. Taip pat prekiaujame įvairia tara, pakavimo medžiagomis maisto pramonei. Esame...
Piestro
RANKŲ DARBO PYRAGAI

Adresas: L. Giros g. 50, LT-06325 Vilnius.
Veiklos sritys: gamyba; kepyklos; konditerija, saldumynai; maisto produktai.
Kiekvienas mūsų pyragas yra minkomas, formuojamas, puošiamas bei pakuojamas rankomis. Mes tikime, jog kokybiški produktai ir žmogaus rankos geba sukurti žymiai daugiau, negu patys moderniausi prietaisai. Todėl kiekvienas pyragas – individualus, pagamintas tik Jums. Nenaudojame jokių pakaitalų. Vadovaudamiesi šia...
ATRONA
MOGYI - taip skanu, kad net sustot sunku!

Adresas: K. Donelaičio g. 62-1, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: maisto produktai; didmeninė prekyba; kepyklos; konditerija, saldumynai; sveiki produktai.
ATRONA,UAB oficialus MOGYI atstovas Lietuvoje. Skrudina įvairius branduolius, fasuoja juos ir platina. Firmos pagrindinis tikslas - pirkėjai nuolat turi gauti geros kokybės ir sveikos mitybos reikalavimus atitinkančius gaminius, kurie būtų visiems įperkami, kad pagražintų ir pragiedrintų šiokiadienius. Vengrų įmonė...

JAV karius iš Afganistano išves iki rugsėjo 11-osios
JAV karius iš Afganistano išves iki rugsėjo 11-osios 04-13 20:08
JAV prezidentas Joe Bidenas išves visus amerikiečių karius iš Afganistano iki Rugsėjo 11-osios išpuolių 20-ųjų metinių, ir taip užbaigs ilgiausią Amerikos karą, antradienį pranešė vienas JAV...
Kinija įspėjo šalies technologijų milžines laikytis reikalavimų
Kinija įspėjo šalies technologijų milžines laikytis reikalavimų 04-13 19:58
Kinijos reguliavimo institucijos įspėjo 34-ias technologijų milžines, įskaitant "Baidu" ir "Tencent", panaikinti visas antikonkurencines priemones, nurodoma antradienį paskelbtame pranešime.
Sueco kanalą blokavęs laivas areštuotas, kol nebus sumokėta 900 mln. USD kompensacija 04-13 19:26
Konteinerius gabenęs laivas, kuris beveik savaitę buvo užblokavęs Egipto Sueco kanalą, teismo sprendimu liks areštuotas, kol laivo savininkai sumokės 900 mln. USD, antradienį pranešė kanalo...

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Hasbro 97,11 +1,96%
FedEx 290,79 +1,47%