Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę PREZO, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę PREZO

Atsiliepimai apie PREZO, UAB

Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie PREZO, UAB

Kauno p.c. Savas pardavėjomis, o ypač iš seniau dirbnačiomis, aptarnavimu esu labai patenkintas, visada mandagios ir greitai bei kokybiškai aptarnauja. Jau trys metai lankausi ir perku, maisto ir kavos kokybė aukšto lygio ir skanu.
Darbuotojoms reiktų bonusus pakelti, taip sparčiai dirba su padidėjusiu kiekiu klientu, net kavine spėja aptarnauti ir kasoje pastovėti.
Paula, Ruti ir K... matosi jog ateinat blogos nuotaikos ir ieškot priekabų prie visko, kažin ar jus kabinėjatės prie aptarnavimo Rimi, maxima, ar turguje? Toks vaizdas, kad neturit ką veikt ir klausot svetimų pokalbių, tai nemandagu!!!

O Mole ir Norfa ten klient nerasta, jei taip blogai Savas butų, kažin ar žmonių tiek daug ateitų, visi tik skuba apžmeižt, nuteist, o pagirt - pamiršta!!!
Paula 2019-10-15 00:23:46
2019.10.14 ~18val. PC SAVAS. Dirbo trys darbuotojos. Į klientus žiūri kaip į priešus... taip pat plepa apie savo asmeninius reikalus, kvatoja garsiai... Pasijutau gan nemaloniai, lyg trugdyčiau. Bet viską vainikavo darbuotoja, kuri aptarnavo prie kasos, žinokit tokios grubios ir viską atmestinai darančios pardavėjos dar neteko matyti.. suprantu jog pavargus gal ar nėra nuotaikos, bet pati juk renkasi kokį darbą dirbti. Taigi tiesiog noriu pasakyti, kad Jūsų tinklo kepyklėlėm trūksta kokybiško aptarnavimo ir šiek tiek pagarbos klientui.
Tą patį atėjau parašyt.. tikrai bendravimo kultūros neturi neiviena, o vyriausia - labiausiai. Klientų aptarinėjimas girdint kitiems klientams aukščiausiame lygyje.. lyg ir stengiasi mandagiai, bet negirdėjau, kad pavyktų.. na bet būkim supratingi klientai, pažiūrėję įmonės atlyginimų vidurkį.. Gauname geriausia, kas įmanoma :)
Norėčiau padėkoti Girstupio PREZO merginoms, visada su šypsena, visada greitai ir maloniai! Ačiū Jums!

Gaila tik, jog darbate iki 18.00, todėl tenka apsilankyti Savam, kur visada, pabendravęs su pardavėjom, susigadini nuotaiką.
Šiandien (spalio 14 d. apie 17 val.) lankiausi MOLE Kaune ir kadangi iki vakaro dar vis prisimenu Jūsų dirbusių darbuotojų aptarnavimą ir perskaičius prieš parašytą lankytojo atsiliepimą, nutariau irgi parašyti. Tikiuosi Jūsų įmonės personalo administratorius pasikalbės su šios pamainos darbuotojom, gal peržiūrės vaizdo kameras. Lankomės dažnai, nes labai skanūs Jūsų gaminiai, nebloga kava ir visada būdavo malonu užsukti. Atsiliepimo esmė. Visos (trys) be išimties darbuotojos tarpusavyje garsiai plepa prie klientų apie "orą". Prie Jūsų kepinių užsisakėme kavos. Stebėjau ar darbuotoja susipras ir ruošdama kavą (ruošė labai ilgai) pradėjusi pokalbį su kolege jį nutrauks. Kolegė su šluota šalia priėjusi ją šnekino ir tikriausiai išnaudojo savo poilsio 10 min. pertraukėlę. Kol ruošė kavą darbuotoja ištisai šnekėjo su šluotą laikančią rankose darbuotoja. Kadangi kavos ruošimas manau turi būti ruošiamas higieniškai tai man sukėlė labai nemalonų ir vaizdą ir jausmą. Abi darbuotojos neturi jokio supratimo apie elementarius higienos reikalavimus. Atsiimant kavą trečios darbuotojos paklausus mandagiai ar jos kolegės nepavargo bešnekant, ji numojo ranka- tipo "Ai ". Vėliau man nuėjus prie stalelio pasigirdo garsus visos kompanijos juokas ir komentaras "tipo čia dar ne to pasako". Situacija kepyklėlėje tikrai apgailėtina, dėl kelių darbuotojų kurios neturi elementaraus supratimo kur ir kiek galima plepėti asmeniniais reikalais. Girdėjau kitas priėjęs klientas irgi pasakė pastabą, kad gal jis pardavėjom trukdo, nes jos turi pasišnekėti. Suprantama visi nori pertraukėlių pailsėti nuo darbo ir pasikalbėti su kolegėm, bet tikriausiai tai reikia daryti ne aptarnaujant klientus tuo pačiu metu ir ypač tada kai ruošiami kavos gėrimai. Taip niekur nesu mačiusi, tai vulgaru ir neestetiška.
Buvau šeštadienį apie 16val Mole Kaune ir uzsukau nupirkti skanėstų einant į svečius.Deja daugiau ten kojos nekelsiu-pries mane vieną pardavėja aptarnavo porelė, tada darė kava kokia 15min.....kitos pardavėjos mokinosi šluoti grindis (atsakinga pardavėja Laima mokino nauja žmogų darbo?????)matomai savarbiausia mokėti grindis šluoti.....Buvau su vaiku, tai paklausiau ar greit kas aptarnaus-labai nepatiko Laimai šis klausymas, aptarnavom atbulom rankom, ne iš karto girdėjo ką prašau įdėti, kreipinys tik Tu į mane o ne Jūs, kadangi sake, kad aš jai dukrą galiu būti....eilute žmonių susidarė iki praėjimo į bendrą erdvę, už kepykleles ribų....Labai jau nemalonios ir nemokancios su žmonėmis bendrauti moterys dirba....reiktų valdžiai pagalvoti kas svarbiau mokinant nauja zmogu-grindis valyti ar daugiau klientų aptarnauti ir produkcijos parduoti
Sveiki, noriu pasidziaukti ir pagirti Klaipedos prezo kepiklele liepu gatveje, atvykome su vaikuciais, aptarnavimas super, padaveja Egle nuosirdziausi linkejimai jums. Daugiau tokiu nuosirdziu zmoniu.Sekmes jums !!
Madoje esancioje kepyklejeje pardaveja Dave saltus kibinus atsisake juos sildyti bei grubiai bendravo
Šiandien, apie 12:20 val. lankiausi Kaune PC Molas esančioje prezo kepyklėlėje. Pirkau kibiną su vištiena, kumpiu ir sūriu. Vos išėjusi prakandau kibiną, o jis buvo su vištiena ir grybais - aš grybų nevalgau. Iškarto grįžau ir pasakiau, kad man padavė ne tą kibiną, kurio prašiau. Pardavėja pasakė, kur ji dės prakastą kibiną, todėl kito kibino, kokio pirkdama norėjau nedavė. Toks jausmas, kad neprakandus turėjau suprasti, jog pardavėja padavė kibiną ne su tokiu įdaru. Dėl pardavėjos klaidos turėjau susimokėti aš, nes kaip jau minėjau nevalgau grybų.
D 2019-04-29 11:18:58
Ir šitą nesąmoningą istoriją reikia parašyti į Verslo žinių tinkalpį prie rekvizitų? Taigi neprašė atlyginti nuostolių, tai kuo čia piktintis aš nesuprantu? Jūs nemaloniai jauskitės, kad vaikų nesužiūrit, o ne, kad pardavėjos nenusišypsojo Jums už sudaužytą vazą...
Sveiki, klientai manau tikrai nereikia diskutuoti dėl vazos. Svarbu, visada visus nesusipratimus išspręsti vietoje, atsiprašyti už savo klaidas ir tokias mažas problemas pamiršti.
Inga 2019-04-14 08:31:41
Na iš tikro galvojau ar rašyti, bet antrą dieną nemaloniai jaučiamės visa šeima, šeštadieniais einame su vaikais į Prezo kepyklėlę Šeškinėje, nes mažąją dukrą nuvedam į būrelį ir tuomet einame į kepyklėlę kavos ir bandelių.taigi kita dukra neryčia užkliudė su šaliku vazelę, ji nukrito ir sudužo. Aš bandžiau atkreipti pardavėjos dėmesį, bet buvo daug žmonių ir tada atsistojau į eilę ir pamaniau, kad pasakysiu kai mane aptarnaus. Kai atėjo eilė, pardavėja paėmė šluotą ir barti mus pradėjo. Tikrai buvo labai nemalonu.
Sveiki, noriu pasidžiaugti Vilniuje dirbančiomis merginomis (zirmunu kepyklėlė) Nuoširdus bendravimas ir pagalba iš dirbančiųjų. Norėčiau atskirai dar pagirti vieną pamainą (Rosita ir Diana), jie visada su šypseną, ir puikiai atlieka savo darbą. Nuoširdumas praskaidriną dieną. Daug esu aplankiusi kavinių/ kepyklėlių, todėl žinau, ką reiškia profesionalus aptarnavimas. Šaunuoliai!
Aplankysiu šią kepyklėlę dar ne kartą
PC Mada kepyklele visada vilioja..., bet kai dirba tokia jauna ir visiskai nemandagi darbuotoja, kava ir pyragelius tiesiog IKI parduotuveje geriau nusipirkti. Nuotaikos gadintoja. Stovejau gal 6 eileje ir visus iskaitant mane aptarnavo labai nemaloniai. Labiausiai gaila buvo senjoro, kuris atejo vienas pasimegauti kavos puodeliu ir pyrago gabaleliu. Ji aptranaujant net i akis nepaziurejo..., rymoja ta... uz prekystalio.. Laaabai nemandagus bendravimas...
Kepyklele, kuri yra Kaune laisves al. 97 aptarnavimas labai nuvyle. Kol pardavejos neissisnekes tarpusavyje, tol taves neaptarnaus. Jei dirbate nuo 8 ryto tai ir isjunkite sviesa tik 8 ryto ir tik tada atidarinekite durys, kad pirkeju neklaidinti, jei uzejo 5 minutemis anksciau iki atidarymo i kepyklele. Kai pasiklausi is ryto ar bus kibinu veliau vargais negalais tyliai kazka atsako, o kad kita pardaveja nunesa priesai akis kibinus ant padeklo kazkur pasideti juos, negali pasakyti, kada juos tiksliai isdelios. Dirbant toki darba reiketu pasimokyti kaip tinkamai bendrauti su pirkejais ir nevaidinti labai mandras pardavejas, kurios nesugeba pasakyti net laba diena, arba viso gero.
Sveiki, Plungėje merginu labai negražus aptarnavimas, jeigu nepatinka toks darbas, manau neturėtu dirbti. Ateinu atsigert skanios kavos, o sugadina nuotaika:) P.s bet gaminiai nenuvylė!
Skani kava, puikūs gaminiai, beeeeeet aptarnavimas KATASTROFA. Ateini ir pasijauti lygir atėjęs prašyti išmaldos ar dar ko, pasisveikinus su dirbančiu personalu, nesulauksi jokio atsako, pasižiūri kaip į nenormalia. Pas merginas jokios kultūros, nėra nei laba diena, nei prašau, skanaus ar dar ko. Suprantu visiems pasitaiko sunkių dienų, bet čia tiek ryte tiek vakare tas pats, ir visada tas pats surauktas, nepatenkintas ir nemandagus "snukis". Nebesinori grįžti.
Labai patenkinta nauja parduotuve Žirmūnuose, tiesiog nepakartojamas skonis meduolių, šviežių bandelių, duonos ir skanėstų!! O kaina yra labai maža, lankysiuosi čia kasdien!:)
Daznai apsipirkdavau PREZO kepykleleje, esancioje urmo bazeje, produkcija tikrai gera ir skani, praeita savaite pirkau 6 kibinus ir radau plauka, sugedo nuotaika visai dienai, daugiau tikrai nepirksiu...
Kas tokias darbuotojas priima i darba neismano etiketo taisykliu nemoka aptarnaut pasakius apie muse skraidancia isvis kaip nuo pavadzio atitrukus kalba. Darbo pazymejimu nera. Ziaurus aptarnavimas.alytaus zuvinto turguje juodais plaukais pardaveja panasu kad ne tik etiketo neismano bet dar ir su zmonemis neapmokyta dirbti
Liuliu 2018-07-13 22:20:06
Savam Prezo kepyklelej bendravimas sokiruoja! Bestovint eilej pardavejos reke ant klientu, kiek jos gali kava daryt! Ateina ir uzsisakineja cia kavas, kavine cia jiem ar kepyklele!!!! Uzsisake kavas zmones bande atsikirtinet ir diskutuot su puse lupu sypsena, bet dvi pardavejos nenusileido. Atejus mano eilei, uzklausiau, kiek mazdaug svertu x vienetu y gaminio (pardavejai ivardinta tiksliai ko noriu), gaunu tik atsakyma- is kur man zinot????!!!

Na zinot, kultura....
Per mažai dar jų iš ten išmetė :) vieną tokią atleidžia - dvi į jos vietą priima :)
Prezo kepyklėlės PC SAVAS aptarnavimas yra puikus. Aš asmeniškai nesu susidūrusi su nemandagiu darbuotojos elgesiu, viskas atliekama greitai, visada esu patenkinta gaminiais ir jų šviežumu.

Na zinot, kultura....
Aistė Juknevičiūtė 2018-06-25 13:04:45
Ketviradienį pirkau kava, iš Kauno kepyklėlės, esančioje Mole. Pirkau kava su sirupu (mėta). Atsiskaitinėjau banko kortelę ir tame skaitytuve pasirodė skaičiukai ir pati pardavėja sako: ooo, kas vyksta mūsu aparatui ir liepė man suvesti dar karta už kava pin koda. Reziume, man nuskaičiavo už kava du kartus po 1, 50eur!!! O pirkau tik viena! Nepatenkinta!!!! Apgaudinėja klientus!!!!
Sveiki, Atsiprašome už nesusipratima. Tyčinės apgaulės nėra. Bus klaida ištaisyta.
Aistė Juknevičiūtė
2018-06-25 13:04:45 IP 28mdube7
Laura 2018-03-11 17:11:24
Šilalės kepyklėjė nemaloni patirtis :) Užsukome pasedėti prie kavos puodelio su draugu. 2018.03.09, buvo 17:57h. Paprašius atpjauti gabalėlį įvardyto pyrago stovėjo ir žiūrėjo, kol neparodžiau su pirštu, kokį atpjauti, o pasakius, kad noriu mažo gabalėlio, nes valgysime vietoje ji atsakė "mes tuoj užsidarome, viskas išsinešimui". Na labai nustebau, kad neva tuoj užsidaro, nes kepyklėlėje vis dar buvo žmonių, o ir kiek esame matę, prieš pat uždarymą būna jau tvarkoma produkcija :) Išėjus patikrinau ant durų darbo laiką, o parašyta, kad dirba iki 19h. Tad nusprendėme užsukti už pusvalandžio, pažiūrėti ar iš tiesų "mes tuoj užsidarome". Atėjus 18.35h kepyklėlė vis dar dirbo, o padavėja mums įėjus nusivaipė ir tiek :) Tad patarčiau patikrinti savo darbuotojus, apie darbuotojos balso toną net nekalbu, toks jausmas, kad būtumėme sutrukdę jai.
Sveiki, Ačiū už pastebėjimus. Atsiprašome už nepatogumus, bus išsiaiškinta šį situacija. Taip būti negali.
Nepatenkintas 2018-03-04 13:40:09
Šlykštesnio aptarnavimo iš brunetės su trumpa uodega (čia iš PC "SAVAS" šaikos) gyvenime nesu matęs - neprigirdinti glušė, kuriai užsakymą reikia keletą sykių kartoti. O kai susierzinęs turi savo prašymą trečią sykį pasakyti, ta pradeda maivytis jog nemoki raiškiai kalbėti. Davus kavos ši caraitė net cukraus nepadavė, nes tuo metu flirtavo su kažkokiu atėjusiu draugeliu.

"Prezo", gėda jums turėtų būti tokius "žmones" samdyti.
Sveiki, atsiprašome už nepatogumus bus išsiaiškinta kodėl taip nutiko. Nes taip neturėtų būti.

"Prezo", gėda jums turėtų būti tokius "žmones" samdyti.
SAVO kepyklėje labai nemandagi pardavėja. Vitrinoje buvo tik kibinai su kiauliena. Aš paklausiau, ar tik tokie yra kibinai. Pardavėja turbūt neišgirdusi įdėjo kiaulienos kibiną į maišelį. Aš jai mandagiai pakartojau, kad aš tik uždaviau klausimą. Toji kaip užsiliepsnojo ir atrėžė : "Tai ar nematai?" Kas taip kalba su klientais??? Nusisukau ir nuėjau ir daugiau sugrįžti nenorėsiu. Baisu, kaip leidžiama tokiems žmonėms dirbti, jokio klausimo negalima užduoti, tai jūs gal eikit geriau dirbti darbą kur nereikia bendrauti su žmonėmis.
Šiandien Prezo kepyklėlėje žemuose šančiuose likau šokiruota, kai paprašiau mažo maišelio, kad susidėti bandeles. Pardavėja pareiškė, kad maišelis duodamas tik tiek, kas perka už 2 eurus. Aš pirkau už 1, 95. Maišelio negavau.
Nors niekada nerašau jokių atsiliepimų, bet daugiau tylėti negaliu.
Trečiadienis, PC "Savas" žmonių daug apie, pietus. Tai praleisdama pro akis stoju į eilę ir laukiu taip išsvajotų kibinų. Pardavėja aišku kaip visada stovi susiraukus, lyg algos dieną jai nesumokėjo algos, ir atžagare ranka mėto bandeles, batonus ir kita produkciją. Stovėjusi senyvo amžiaus moteriškė pirko pakankamai daug, anksčiau bent jau kitos pardavėjos pasiulidavo maišelį tačiau ši tik pasakė "Greičiau rinkis šmutkes ir eik iš čia". Na atsiprasau, bet tiesiog padėjau susirinkti močiutei jos daigtus ir pati nuskubejau su ja nuo tokio "mandagaus" pirkejo pasitikimo. Gėda tokius darbuotojus dar laikyt....
Susigadinot taip išgirtos vietos reputacija. Nežadu nei cento daugiau išleosti čia.
Aistė 2017-09-05 12:32:42
Pasakysiu tiesiai šviesiai - maisto asortimentas yra didelis ir kokybiškas, kainos irgi per daug nesikandžioja, bet aptarnavimo stilius verčia jaustis kaip gūdžiame sovietmetyje.
Ypač PC "SAVAS" padalinyje - pastovios eilės, aptarnauja vos viena pardavėja (nes kitos tuo metu arba plepa su draugėmis arba krauna produkciją). O mandagumo stoka palieka be žodžių - 09.04 dieną laukiau eilėje 4 minutes (už manęs nieko nebuvo, buvau paskutinis asmuo) ir kai jau žiojausi sakyti savo užsakymą, padavėja grubiai atsiprašė ir kartu su kolege prišoko prie kavos aparato, nes būtent tuo momentu jį užbaigė meistras taisyti ir abejoms rodė mokymus kaip su nauju aparatu elgtis.
Tokio šlykštaus ir ciniško požiūrio į klientą nepamatytum jokioj civilizuotoj šaly. Gyvenime daugiau po šio bajerio ten nesirodysiu.
Atsiprašome už patirtus nepatogumus
Fufu smirda 2017-10-17 15:04:10
Hales turguje Vilniuje, kibinai kainavo 1, 3 euro, pabrango nei sio nei is to dar 20 euro centu iki 1.5 euro, kai parasiau, kodel toks staigus kainos kilimas,
atrasymas, kad saliava pabrango 50 % :)))
Visiskas melas ir apgaule, nei vistiena, tai tesla, nepabrango 50 %... melas....
Kadangi į kibinu tešlą dedamas tik sviestas ir jokių margarinų nėra. O sviesto kaina kas pora savaičių kyla. Todėl jau buvome priversti didinti kibinu kaina.
atrasymas, kad saliava pabrango 50 % :)))
Sveiki, siandien eilini syki apsipirkinejau jusu kepykleleje-PC 'SAVAS', eilini syki likau patenkinta, nes ne tik jusu gaminiai, bet ir pardaveja Edita visad suteikia gera emocija ir nuotaika.Ji visada besisypsanti, visada mandagi, paslaugi.Linkiu daugiau tokiu darbuotoju :)
Noreciau tik tiek pasakyti, Kaune PC, , SAVAS, , , , Prezo, , kepykleleje darbuotojos su klientais elgesi kaip su sunimis! Apie klientu poreikiu atsizvelgima turbut nera girdejusios. Taip jau nuo 2016 metu. Kraupu kaip vadovybe to nemato, ir negali pasidometi kas vyksta, bei pakeisti savo darbuotoju..
Sveiki, šiandien teko apsilankyti jūsu "Prezo kepiklele" buvau maloniai nustebinta! aptarnavimas buvo malonus ir rūpestingas, gaminiai buvo ne tik labai skanus bet ir geros isvaizdos, o kai gražiai atrodo yra daug maloniau skanauti... ačiū vilniaus gatvės kepikleles komandai.
Vilnius-hales turgus
Pradzioi buvo labai skani produkcija, dabar taip sugedo, kad tenka vaziuti i kalvariju turgu, o ten nuo pamainos priklauso.
O siauliuse saunuoliai;visados super!
Manyciau, kad reikia kontroles, o ir butu gerai, kad kaletume paskambinti
Noriu padėkoti dviem mergaitėm prekiaujančiom Klaipėdos Naujajame turguje. Šiandien kaip ir visada su šypsena, sveikinasi ir maloniai aptarnauja, palinki geros dienos. Norėtųsi, kad visame aptarnavimo sektoriuje būtų tokie darbuotojai. Ačiū savininkams už gerą personalo atranką.
Siandien IKI Girtupyje pirkau mini pica, nepridegusios susirast pardaveja taip ir nesugebejo, tada paprasiau kaneliu. Tas pats! Idejo pridegusias! Paprasiau pakeist, pareiske kad as nieko nesuprantu, kaneles tokios ir turi buti, bet surado ir nepridegusiu. Finalas- zali viduje. Naujas PREZO kepyklos sukis: teisingi gaminiai-pridege gaminiai!!!
Kaune PC Savas lapkricio 1d. kepyklėlėje pardavejos laukeme 20 min.tikrai buvome nepatenkinti ir atėjus pardavėjai ta pasakeme.O isgirdome, kad ko cia stovime, galime is vis cia neapsipirkineti, tokiu kepykleliu sake dabar visur pilna ir eikite kitur, o ir darbdaviai sake leidzia pietauti 1val.Del mūsų gali pietauti kiek nori, bet turi buti parasytas pietu laikas.O apie konkrecios pardavejos aptarnavimo kultūrą isvis nėra žodžių.Mūsų šeimai ten labai viskas skanu, tik gaila, kad dėl vienos nemandagios pardavėjos jau nesinori ten eiti ir kaip ji patarė, reikės ieškoti kitos kepyklelės.
apsurdas tos ju kepykleles. gal tie savininkai sibire augo! siluteje bandeliu nusipirkt gali tik su gelezine kantrybe! viena pardaveja ant 100zmoniu! jaigu gaila pinigu, tegu robotus prie kasu pastato, nereiks algu moket!
Slykstesniu kaneliu ir bandeliu neteko niekur ragauti!!
iš ko daroma tokia prasta tešla obuolių skarelėms Laisvės al. kepykloje ? Negalima perkąsti, tamposi kaip guma - miltai ir vanduo....

Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Vytauto g. 134A, Garliava, LT-53250 Kauno r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus. Pagrindinis įmonės principas – aukšta produkcijos kokybė, geras skonis, kuris pasiekiamas naudojant...
APUNTA
REKLAMINIAI SALDAINIAI | VERSLO DOVANOS

Adresas: Liubarto g. 31A, Įėjimas iš Vykinto g., LT-08117 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; dovanos; eksportas; grafika, dizainas; konditerija, saldumynai; reklamos paslaugos; renginių organizavimas; spaustuvės, leidyba; tara, pakuotės.
„Saldi reklama“ — originalios verslo dovanos ir saldūs reklaminiai suvenyrai, proginiai sveikinimai. Didžiausia saldžių verslo suvenyrų kolekcija Lietuvoje. Leidyklėlė „Šokoladukai ir vaizdai“ — unikalus produktas „Šokoladinė mozaika“. Tai naujas požiūris į leidinį, reklamą, šokoladą ir įmonės pristatymą. Leidžiame...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Veiklos sritys: autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; kuras, naftos produktai, degalinės; maisto produktai; tepalai, alyvos.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...
Kartagena
Maisto pramonės įrengimai ir žaliavos

Adresas: Taikos pr. 106, LT-51165 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; konditerija, saldumynai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; pardavimo automatai; pramonės įrengimai; prekybos įranga; restoranų, kavinių, barų įranga; žemės ūkio technika.
KARTAGENA - 23 metai patikimas prekybos ir eksporto partneris: * Maisto pramonės įrenginiai (dozavimo linijos, išpilstymo linijos, šaldymo įrenginiai). * Restoranų ir kavinių įranga. * Pakavimo įranga, medžiagos. * Konditerijos ir duonos gamybos pramonės žaliavos. * Kepyklų įranga. * Prieskoniai ir maisto priedai...
Oliveris
Kanceliarinės prekės internetu

Adresas: Konstitucijos pr. 21A, LT-08130 Vilnius.
Veiklos sritys: biuro įranga; dovanos; gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; interneto parduotuvės; kanceliarijos prekės; kava, arbata; kompiuteriai ir programinė įranga; konditerija, saldumynai; maisto produktai; mažmeninė prekyba; popierius, jo gaminiai; vaikų prekės; valymo priemonės.
Oliver.lt - el. parduotuvė, kuri padeda lengviau įveikti sunkumus aptarnaujant biurą būtiniausiomis priemonėmis - kanceliarinėmis prekėmis, konferencijų technika ir įranga, maisto prekėmis, buities ir elektronikos prietaisais. Jokio vargo: nereikia ieškoti prekių skirtingose parduotuvėse - užtenka kelių mygtukų...

Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta?
Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta? 11-13 16:28
Namo renovacija ar naujo pastato statyba kiekvienam apie tai galvojančiam padovanoja keletą iššūkių - statybos ar remonto kaštai, atliktų darbų tvarumas ir energinis...
Vaiko pinigus planuojama kelti iki 70 Eur, tik neaišku, nuo kada
Vaiko pinigus planuojama kelti iki 70 Eur, tik neaišku, nuo kada 11-21 11:51
Seimas nusiteikęs vadinamuosius vaiko pinigus, kurie šiuo metu siekia 50 Eur, padidinti iki 70 Eur. Tiesa, kol kas neaišku, ar šis padidinimas įsigalios nuo 2020 m. pradžios ar kiek vėliau...
"General Financing" nutraukus finansavimą, B. Vanagas gali nestartuoti Dakare
"General Financing" nutraukus finansavimą, B. Vanagas gali nestartuoti Dakare 11-21 11:23
Likus porai savaičių iki technikos išsiuntimo į Dakarą, 9 metus su žinomu Lietuvos sportininku bendradarbiavusi "General Financing" nutraukė savo paramą.

Ar pritartumėte mažinti patekimo į Seimą kartelę iki 3%?

AT&T 37,18 -2,16%

Dyzelis 1,94 0,00%