Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę PREZO, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę PREZO

Atsiliepimai apie PREZO, UAB

Parašyk savo nuomonę apie PREZO, UAB

Aurika 2021-06-20 15:15:09
Sveiki, egles turguje prezo kepykleleje, teko pirkti tortuka.Klientai turi žinoti aš taip manau!!!kad tortai parduodami ištraukti iš šaldiklio.Parsinešu namo ateina svečiai patiekiu torta su kava, bandau atriekti gabaliuka o torta nors kirviu kirsk.Pikta labai kad nuvežus atgal torta, labai grubus buvo pasakymas iš darbuotojos nenori neik čia ir nepirk.Ale ji man žviežu torta ištraukė iš šaldiklio ir pardave, gera padarė????nes šaldytuvo vitrinoje gali būti sugede.Toks jausmas kad kepyklele jos nuosava, pagarbos klientam nulis.
Kas per mada laikyt tortus šaldiklyje?
Cia ledu tortai? Kažkoks šaldytas Tortas ? Ne. Tai ko jie šaldiklyje?
@@ 2022-06-08 12:20:02
Rekvizitai.lt Vieta imones kontaktams rasti tik, tai kodėl yra skiltis atsiliepimai? Vadinasi vieta rašyti atsiliepimus. O kad neseka atsiliepimų čia tai ne klientų ar rašančių bėdos, yra skiltis tai ir pasisako.
žinoma nieks nenori viesų atsiliepimu, matomų žmonėms, todel ir siuloma rasyti nurodytu kontaktu kur komentaras yra nematomas, matomas tik administratoriui. Kaip gudru.
Prezo 2020-10-07 10:27:03
Malonu, kad bendraujate. Bet (rekvizitai.lt) yra vieta tik įmonės kontaktams rasti. Bet ne erdvė daryti diskusijas, ar rašyti skundūs ir atsiliepimus. Nes Prezo kepyklėlės šio puslapio neadministruoja ir neseka patalpintų komentarų.
Jei turite skundų, pastabų, pagyrimų geriausia tai daryti www.prezo.lt puslapyje. Čia yra administratorius kuris reaguoja į pateiktą informacija.
Svarbu, jei norite gauti atsakymą būtina pateikti kontaktą į kurį būtų galima atsakyti.
Tiesiogine nuoroda :
2022-05-18 vakare Jonavos “Prezo” kepyklėleje pirkau kibiną, sekančią dieną ryte bevalgydama kibiną pamačiau pelėsį. Nežinau kokio senumo kibinas man buvo parduotas. Kibinai su varške ir špinatais buvo mano mėgstamiausi, bet dabar esu labai nusivylus… ar normalu pardavinėt gaminius su pelėsiu? Kibinas buvo laikytas šaldytuve, per vieną naktį pelėsis negalėjo atsirast. Gal laikas apsilankyt veterinarinei?? Baisu.
2022-05-09 11:00val. Labai grubi pardavėja Prezo kepyklėlėje Taikos pr 115 (PC IKI). Tokios diskriminacijos seniai neteko stebėti. Pati gyvenu ir dirbu Anglijoje 14 metų ir apmokau prekybos centro darbuotojus kaip aptarnauti pirkėjus. Visų pirma taisyklė yra ne tik pagarba, bet ir tai, jog visi pirkėjai yra lygūs, nepriklausomai nuo nieko. Tamsiaplaukė jauna pardavėja, pagyvenusiai pirkėjai į jos prašymą pasverti 300 g gaminio rusų kalba atšovė "mes gyvename Lietuvoje". O jei tai būtų buvęs anglakalbis ar vokietis ji būtų taip pat atsovusi? Kokia nepagarba vyresniam žmogui, kokia neapykanta ir diskriminacija tautiniu pagrindu. Mest lauk tokias pardavėjas, daro gėdą tokiai gerai kepyklai.
Apgailėtina. Užsisakiau ŠALTĄ lattę. Sukišo plikom rankom ledukus į blenderį ir kažkokį marmaliuką suplakė. Rezultatas - šilta, karšta lattė. Šlykštu. Nu ir žinoma, pas Jus kaip visada visko kulminacija suraukti darbuotojų žabtai.
Žirmūnų 2.
Kaunas, Girstučio turgaus Prezo kepyklėlėje pardavėja su klientu visiškai nesiskaito, mandagiai paprašai kažko tai atsako taip lyg būtum skolingas. Ir dar galu gale gauni pačią negražiausią bandelę, nes kažko blogai paprašei. Galu gale aš stoviu už metro, o mane tarpusavį apšnekinėja kaip durnai kažko paklausiau ir juokiasi. Kosmosas kaip tokie žmonės dirba su žmonėmis ir kaip tokius samdo. Daugiau tikrai negrįšiu. Manau tą patį patyrę žmonės, elgiasi taip pat. Tvarkykit savo personalą.
Šiauliai labai menkas tortų asortimentas.
Telšiai džiugina gausa, bet jau pietums šiandien tuščios lentynos.. Latte kava be jokios putos, toks jausmas, kad į kavą tiesiog įpiltas paprastas pienas.. Gal pasitobulinkit kavos daryme, visad buvo puiki!
Dėl kepinių pretenzijų neturiu, bet moterys dirbančios Žirmūnų g. 2 Vilniuje, visada pavargusios ir be nuotaikos. Esi skubinamas visą laiką, ne viską nuperki, ką planavai, nes per skubėjimą užmiršti ar tiesiog nespėji pasakyt. Suprantu, dideli žmonių srautai, daug darbo, tai čia labiau kreipimasis į vadovybę, kad paieškotų kažkokių sprendimo būdų. Nes aptarnavimo kokybė irgi labai svarbu. Jei šalia būtų kitos kepyklos, kur aptarnauja šilčiau, tai čia net ir neičiau. Taigi, patarčiau labiau mylėti savo darbuotojus, nes jie įmonės vizitinė kortelė.
Nu aptarnavimo lygis PC RYO tai kosmosas. Jaunos merginos visada mandagios, palinkes skanaus, pasisveikins. Na bet vyresnio amziaus raudonplauke moteris tai siaubas kazkoks. Pati dorbu aptarnavimo srity ir zinau kaip guri buti aptarnaujamas klientas. Nei labas rytas, pinigus ir maista tiesiog numeta. Jau nebe pirmas kartas. Tegul pasimoko moteriske aptarnavimo kulturos.
Sveiki, paskutiniu metu esu labai nusivylusi prezo kepykleliu darbu Siauliuose. Savo megstamiausiu tortuku nerandu nei vienoje kepykleleje jau 2 savaite, o norint uzsisakyti torta, uzsakymo nepriima ir tai argumentuoja tuo, jog toks paskirtas administracijos sprendimas. Koks tikslas tokiu kepykleliu, jei tortu jau 2 savaite gauti neimanoma?
Apsilankiau vienoje iš Vilniuje esančių kepyklėlių. Nusprendžiau išgerti kavos, o gavau perkaitintą marmalą… nusideginau liežuvį, kava karti, dėl perkaitinto pieno. Teko išpilti. Ar darbuotojos girdėjusios, kas yra termometras? Tai, kad kavą parduodate palyginus gan pigiai - nereiškia, kad galima nusispjauti į kokybę.
Kibinai tusti nepavadinciau ju kibinais
Laba diena, norejau paklaust, kodel nekepat obuoliu pyrago Kaunas

Sanciai
Niekam nerekomenduoju dirbti Prezo kepykleleje, Naujoji g 2c pati susidūriau su labai nemalone situacija, pradėjus dirbti atrodė viskas gerai, kolektyvas malonus ir draugiškas, bet dėja susirgus mergaitėms turėjau imti biuletenį, paskambinau vadovei pasakiau situacija, ji buvo labai nepatenkina ir pikta, po poros valandų pastebėjau kad ji jau paskelbus skelbimą kad ieško jau kito žmogaus vietoj manęs. Vakare ji man skambino ir pasakė, kad prijame jau kitą žmogų o man liepė pasirašyt kad išeinu iš darbo, nors tai buvo pirma biuletenio dieną, paskambinau direktoriui viską pasakiau visą situaciją pasakė kad aš pati išėjau ta vadovė Inga viską jau suplanavusi buvopo pokalbio su direktorium
gavosi taip kad tarkim įvyko " nesusipratimas" situacija buvo labai nemaloni, pavyko pratęsti biuletenio 5 dienas ir pati parašiau prašymą jog išeinu iš darbo. Ką galiu pasakyti jog INGA Prezo kepykleles
Alytuje Naujoji g 2c vadovė Yra savanaudė, pikta, ir neprognozuoja ieško žmonių kurie neturi vaikų ir
neiima biuletenio, kadangi aš neesu pirma turėjau tai paviešinti, kad žmonės nepapultų ir nenusiviltų.
Aurika 2021-06-20 15:15:09
Šeškinės gatvė 32, pardavėjos nemokančios bendrauti su klientais. Nemandagiai aptarnauja. Tiesiog nesinori eiti vien dėl pardavėju čia kalbu apie vyresnias moterys. Šlykštu. Pastoviai nepatenkintos.
Norime padėkoti už malonų aptarnavimą, gerą žodį ir patarimą kepyklėlės PREZO Alytuje, Naujoji g. 2C, Alytus (PC IKI) darbuotojai Auksuolei. Nuo pat šios pardavimo vietos atidarymo pardavėja visad su šypsena, mandagiai aptarnauja, švariai ir kokybiškai atlieka savo pareigas. Reta gerų darbuotojų, kurie atspindi įmonės požiūrį į klientus, juk darbuotojai įmonės veidas. Sėkmės Jums.
nemaloniai aptarnauja ir rekia ant klientu.. baisu
Klaipėda big prekybos centre esanti kepykla baigia nudusinti žmones su savo kepinių smarvė, dvokas baisus nuo pat ryto smirda ne tik visas kiemas bet jau ir namai. Langų negalima atidaryti nes ta smarvė vimdo, neaišku iš ko jie kepa tas bandeles. Užsidaryti durų negali nes poniom karšta bet tai ne gyventojų kaltė kad toms kepejoms karsta o prekybos centro administracijos kad nesusitvarko kondicionierius. Kepyklos savininkai baikit smardinti gyventojų namus nes dvokas baisus ne jums reikia uostyti nuo ryto šita smarvė kuri anksčiau nei žadintuvas žadina. Kreipkitės į Artūras big prekybos centro administracija kad sutvarkytu jūsų nuomojamas patalpas. Gėda jums turėtu būti nes į el.paštas jus neatsakote, darbuotojos kurioms karšta ignoruoja mūsų prašymus uždaryti duris. Problema liko neišspręsta.....
Nerekomenduoju. Ką tik su vaiku apsilankėme PC "Mada". Norėjome ledų kokteilio, bet pardavėja pasakė, kad ledų neturi. Vaikas, aišku, siaubingai nusiminė, bet esmė ne čia. Tada paprašiau jogurtinio deserto. Galvoju, bent kiek pradžiuginsiu nusiminusį vaiką. Padavė desertą, susimokėjau. Paklausiau, ar neduos šaukštelio. Pareiškė, kad neduos, nes valgysime ne vietoje... Ačiū, jogurtinio deserto man kaip ir nereikia jau, nes vaikas su pirštais jo juk nevalgys. Nu, nesuprantu, priskaičiuokite man tą vieną centą už kokį tą medinį pagaliuką, jei šaukštelių neturite... Jokių alternatyvų. Nerekomenduoju, nes į klientų poreikius natsižvelgiama.
Sendiena buvau zardes prezo kepiklelei visada zavuosi pardavėją Audrone visada pasiūlys kažką skanaus padėkos geros dienos palinkęs smagu eiti bet va bige toli gražu tokios atmosferos nesulauksi mergaites visada atrodo piktos be nuotaikos įdomu kodėl kame bėda ???
Siandien kaip ir kiekvieną dieną lankiausi Tauragės kepykleleje, nors bandeliu nevalgau, nes nuo ju mane beria, bet negaliu praeiti pro šalį, kai dirba toios gražios ir malonios pardavėjos. Dvi tamsios gražios ir malonios Lauros, kurios padejo man užsiauginti svorio, jos dar nežino, bet viena diena jos abi bus mano žmonos, linkėjimai jum, tik į prieki voveruskos ????
Etatinis klientas
2021-05-13 15:27:21 IP 66jd52bk
Tauragėje kolektyvas pagirtinas, charizmatiškas, visada išsiaiškina kliento poreikius, visad malonu sugrįžti 10/10.
P.S. kava super!
Sveiki. Mėgstu gaminius iš miltų, tad kartais, su mielu noru įsigyju juos, bet kažkas atsitiko su Jūsų gaminiais. Šiandien, , , Savas"prekybos centre", Kaune, pirkau varškės keksiukus..Varškė tikrai surūgus, rūgšti..Keksiukus dėjo į maišelį kažkur iš apačios, nors jų prikrauta buvo viršuje.., pardavėja labai nemaloni, grubiai šnekanti. Didelė eilė, turėtų būti kaip ir stimulas stengtis, o čia.. Labai gaila, kad nesistengia dėl pirkėjų, o tik norima "iškišti" seną ar nepasisekusią produkciją. Daugiau tikrai nepirksiu ir parekomenduosiu, kad kiti nepirktų..
Dažnai perku Prezo produkciją Šiauliuose, Mickevičiaus g. 2A. Dabar tenka pirkti pasirenkant pardavėją. Jų vardų nežinau. Tik pastebėjau, kad pardavėja dirbusią 2021-02-19 dieną, ne pirmą kartą tarp šviežios produkcijos įkiša pasenusius kepinius. Tada pirkau piragėlius du šilauogėm, būtinai įdėjo piragėlį du suvytusiom uogom. Dar anksčiau esu pirkusi čiliuikus, visus įdėjo pasenusius už pilną kainą. Kodėl pardavėja leidžia sau elgtis nesąžiningai pastovių klientų atžvilgiu? Auklėti jos nesiruošiu, tikiuosi tai padarys kepyklėlės administracija. Ačiū.
Aciu tom kepejelem, kurios kepa skanestukus.Megaujuosi Kursenu tortuku ir jauciu laimes skoni.Tokia apniukusia diena - vau kaip pakelia nutaika.Skanu ir miela smaguriauti jusu gaminiais.
Nekomentuosiu daug, tiesiog paziutekit I photo, koki simtalapi pardavineja....
Pirkta Vilniuje, Madoje
Labai nemandagiai aptarnavo, klausi kokiu skoniu turi atsako turim ir sukuojasi savo blakstienas, kauke nebuvo pilnai uzdeta, kokteiliu puodelis buvo visas nubeges su pienu, kai atsisveikinom nieko neatsake. Labai nepatiko aptarnavimas
Jei turite skundų, pastabų, pagyrimų geriausia tai daryti WWW.PREZO.LT puslapyje. Čia yra administratorius kuris reaguoja į pateiktą informacija.
Pastovi kliente 2020-10-07 08:47:12
Aš ir nesiteisinu. Neturiu dėl ko. Bet jums tai pasiūlyčiau pagrįstai parašyt komentarą o ne susapnavus. Sėkmės apmastymuose savo tokiam poelgyje.
Lankytoja 2020-10-07 08:44:02
Net nežadu jums teisintis. Gražios dienos.
Pastovi kliente 2020-10-07 08:33:08
Esmė yra labai didelė. Vadinasi jei Jums nėra esmės taip išeina jog net nebuvot atėjusi ir rašote atsiliepimą iš neturėjimo ką veikti.
Net nežadu jums teisintis. Gražios dienos.
Lankytoja 2020-10-07 08:30:38
Nei esmės, nei prasmės nekeičia, kuriuo metu parašytas yra komentaras. Už tiesą nepykstama, kaip sakoma.
Buvau siandien "Prezo kepyklele" Zardeje Klaipedoj.Vel nemalonus aptarnavimas!!! Pardejos piktos, visiškai nemoka benrauti.Kava ne skani.Prašau administracija išmokti dirbti pardavejos!!!
Panašu, kad vadovams visiškai nerūpi klientų atsiliepimai, nes kuo tolyn, tuo kepyklėlių aptarnavimo kokybė ir produkcija prastėja.
Laba, diena! Labai megstu produkcija "Prezo "kepykleles.Bet kas darosi kepyklele Zardeje, Molase, Klaipedoj!!! Pardavejos visada pavargusi, nemalonus aptarnavimas.Niekada ne pasakis Ne laba diena, ne viso gero!!! Apie produkcijos nieko negali paaiškit arba pasiulit, atsake taip kad iskart prajejo noras pirk.Prasau valdzios išmokti jusu pardavejos kaip reikia dirbti prekyboj.Ir ismokti bendrauti.
Nu vot prisla apiat na svaju kepiklele zarde kofe papit a maja devuska nerabotajet : (. kazdi den prihazu sdes rabotajet takaja devuska čornami valasami nu tak vkusna delajet kofe prijantana ocin vyzu sto rabotu svaju znajet...kagda drugijy rabotajet kofe ocin ne vkusnaja nu pacimu vot vapros ze kofe adinakavaja ?
Laba diena, esu kepykleles dažna pirkeja. Siandieną teko apsipirkineti, , Prezo '' kepykleleje, Klaipėdoje, adresu :taikos pr 115 (zardeje). Mane aptarnavo pardaveja Audronė, jau ne pirmą kartą buna dažnai pavargusi nuo darbo, nesugeba nei pasisveikinti, nors žmonių nebuvo. Sugebėjo vietoj, , laba diena'' nulementi surugusiu veidu, , klausom''. Tikrai pasijutau nemaloniai. Stengsiuosi būtent šią kepyklele aplenkti ir lankytis kitoj.
Visiškai neadekvati herkaus m. Kepykleleje dirbanti moteris trumpais plaukais, be uniformos, greičiausiai vadovė. Nei bendraut moka, nei su darbuotojais skaitosi.. venkite eit čia dirbti, nes atrodo katorga..
Klaipedoje prezo kepykleleje, vadovauja VALYTOJA, rekauja sukauja kam galima eiti kam ne.. ispurvinsim pritrypsim jai matai grindis... o vadovui vienodai sviecia.
Labai nemandagi, grubi pardavėja kepyklėlėje esančioje Dvaro turgavietėje. Šiandien apie 14 val, teko patirti kiaulišką elgesį. Nesiskaitymas su jaunesne pirkėja.Maža to, kad nebuvo aišku ką ji murma po kauke, tai dukrai, neišgirdus ir perklausus, ką pardavėja norėjo pasakyti, toji atšovė" nesivaipyk" ir dar kažką. Čekio nepadavė, numetė savo stiklinės sienelės pusėje šalua kasos aparato. Gaila, kad dukra tik važiuojant iš turgavietės prasitarė apie nemandagų šios bobelės elgesį. Daugiau čia nebepirksime nieko.
Noriu pagirti Telšiuose Prezo kepyklėlę. Atsinaujino, atrodo puikiai, aplinka nuostabi! Pardavėjos kultūringos ir visad pasitempusios! labai puikus aptarnavimas! Ypatingai maloni pardavėja su juodais plaukais, labai mandagi ir kultūringa.
Šiandien ryte 2020-08-12 lankiames Klaipėdos kepykloje, Herkaus g. 27
Nemažai žmonių matė kaip moteris dirbanti šioje kepykloje (nežinome vardo, bet buvo be uniformos) užsipuolė prie visų esančių klientų darbuotojas, šaukė taip, kad visi girdėtų.. “Išmesių iš darbo!”, “ Pinigų keisti negalima!” Buvome su šeima visi pakraupe, ar taip galima elgtis? Darbuotojos vos ne su ašarom akyse! GĖDA! Nemalonu buvo stebėti, apie šią vietą esame girdėję daug blogų atsiliepimų, būtent apie tą moterį, kuri nuolatos prie klientų nevengią pašiepti savo darbuotojų, kokia tai repliką užmesti.
Negali dirbti toks žmogus su žmonėmis, neadekveti moteris! BAISU.
Esu pasipiktinusi Hergaus g. 27 “Prezo” kepykloje dirbančia moterimi (apkūni moteris, be uniformos, trumpu plaukų) mano nuomonė ten buvo kažkas aukščiau nei paprasta darbuotoja. Klausimas kyla kur žiūri vadovybė ??? Man asmeniškai buvo gaila žiūrėti į darbuotojas, argi gali bet kas išdėti į šuns dienas prie visų žmonių? Aplamai kokia teisę turi kažkas rėkti? Vadovai, atkreipkite dėmesį į šią vietą.
Žiūriu kokybe ne taip ir rupi-matyt apyvarta svarbiau.Aptarnauja ne kaži kaip-plovė grindis, padejo šepetį ir klausia-ar noresit ką?tai ir nusipirkom kietą bandelę su džemu-sekantį kartą nuvešiu į vet.stotį tą bandelę-turtų atitinkamai įvertinti...
Visada Karmėlava garsėja cepelinais, Prienai kibinais... Bet pirma kart paragavus Prezo kepyklelei juozapaviciaus pr, pasiėmiau dar 10 kibinų išsinešimui. Tikrai nebus gėda pavaišinti visus ;)
Skani kava ir labai skanus eklerai, dar niekur tokiu skaniu nevalgiau nuostabi tešla ir kremas.Aptarnavimas taip pat puikus.Kalbu apie Minsko iki esančia kepyklėlė
Labai norėčiau parašyti apie Mažeikių PREZO kepyklele.. Pardavėjos ir ju aptarnavimas baisu!!! Jokios kultūros! Gėda! Nesvarbu ar vyresnis ar paauglys, bet tujinti klientą.... Esu be žodžių.. Daugiau ten gryzti nebenoriu.. Vadovybė galėtų atsakingiau rinkti darbuotojus, kurie žinotų su kokia nuotaika reikia dirbti.. Ir turėti supratimą apie mandaguma..

Įrangos detalių sistema
IDS

Adresas: Kirtimų g. 49B, LT-02244 Vilnius.
Veiklos sritys: restoranų, kavinių, barų įranga; buitinė technika; elektros instaliacijos darbai; kepyklos; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; pardavimo automatai; pramonės įrengimai; prekybos įranga; šaldymo įrenginiai.
UAB "Įrangos detalių sistema" pagrindinė veikla – atsarginės detalės profesionaliai restoranų, kavinių, barų, picerijų, kepyklų, konditerijos ir kulinarinių cechų įrangai. IDS sandėlyje Vilniuje daugiau nei 10.000 pozicijų detalių, skirtų žymiausių Europos gamintojų įrengimams. UAB "Įrangos detalių sistema"...
Baltgina
Maisto pramonės įrenginiai

Adresas: Kazio Naruševičiaus g. 105, Molainių k., LT-37175 Panevėžio r.
Veiklos sritys: restoranų, kavinių, barų įranga; interneto parduotuvės; kepyklos; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; maisto produktai; pramonės įrengimai; tara, pakuotės; technologinė įranga.
UAB „Baltgina“ – viena didžiausių maisto pramonės įrangos tiekėjų Lietuvoje. Mūsų specializacija – mėsos produktų gamybos, skerdyklų, duonos gaminių kepyklų, konditerijos įmonių aprūpinimas įranga, įrengimų remontas bei priežiūra. Taip pat prekiaujame įvairia tara, pakavimo medžiagomis maisto pramonei. Esame...
Piestro
RANKŲ DARBO PYRAGAI

Adresas: L. Giros g. 50, LT-06325 Vilnius.
Veiklos sritys: konditerija, saldumynai; gamyba; kepyklos; maisto produktai.
Kiekvienas mūsų pyragas yra minkomas, formuojamas, puošiamas bei pakuojamas rankomis. Mes tikime, jog kokybiški produktai ir žmogaus rankos geba sukurti žymiai daugiau, negu patys moderniausi prietaisai. Todėl kiekvienas pyragas – individualus, pagamintas tik Jums. Nenaudojame jokių pakaitalų. Vadovaudamiesi šia...
ATRONA
MOGYI - taip skanu, kad net sustot sunku!

Adresas: K. Donelaičio g. 62-1, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: maisto produktai; didmeninė prekyba; kepyklos; konditerija, saldumynai; sveiki produktai.
ATRONA,UAB oficialus MOGYI atstovas Lietuvoje. Skrudina įvairius branduolius, fasuoja juos ir platina. Firmos pagrindinis tikslas - pirkėjai nuolat turi gauti geros kokybės ir sveikos mitybos reikalavimus atitinkančius gaminius, kurie būtų visiems įperkami, kad pagražintų ir pragiedrintų šiokiadienius. Vengrų įmonė...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Poilsio ir pramogų tandemas "NoriuNoriuNoriu" bei "Laisvalaikio dovanos" – jau ir "Ozo" prekybos centre 06-28 15:11
Poilsio ir pramogų elektroninė parduotuvė "NoriuNoriuNoriu" žengia į didžiuosius prekybos centrus. Nuo šiol platų poilsio, viešbučių, pramogų ir kelionių pasiūlymų pasirinkimą bus galima įsigyti...
Aukštos kvalifikacijos specialistų migracija į Lietuvą: finansinės paskatos darbdaviams ir darbuotojams 06-28 10:47
Nuo 2022 m. liepos 1 d. įsigalioja Užimtumo įstatymo pakeitimai, padedantys Lietuvos Respublikos darbdaviams pritraukti trūkstamus aukštos kvalifikacijos specialistus iš užsienio, įskaitant nuo...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

Chevron 147,57 +1,93%
Nike 110,50 -2,13%