Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Skruzdėliuko kelionės, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Skruzdėliuko kelionės

Atsiliepimai apie Skruzdėliuko kelionės, MB

Parašyk savo nuomonę apie Skruzdėliuko kelionės, MB

Agnė 2018-01-14 12:06:40
pagalba@ryanairbilietai.com, jūs ne ten kažką pažiūrėjote.
Wizz air uzsisakinejau, dabar net telefona isiunge
pagalba@ryanairbilietai.com, jūs ne ten kažką pažiūrėjote.
Agnė 2018-01-14 11:20:12
El. paštu
Kokiu adresiu siuntet?
Aurimas 2018-01-14 11:17:33
Kaip čia jum pavyko susisiekti?
El. paštu
Agnė 2018-01-06 22:08:05
Teko ir man netyčiom nusipirkti bilietus čia, perskaičius atsiliepimus išsigandau, tačiau be reikalo. Man asmeniškai nekilo jokių problemų, į visus klausimus buvo atsakyta, bilietus taip pat gavau ir kelionė sėkmingai įvyko.
Kaip čia jum pavyko susisiekti?
Gal žinote kaip su jais susisiekti ar adresa žinot nuvažiuociau. Užsisakiau bilietus pinigus nuskaičiavo bet nieko jiem man neatsiunte, skambinu gal 20 kartu I ‭+370 (604) 99 366‬ numeri ju nekelia kas čia per šaraskino kontora
Baisi diletantų komanda, kuriems visai nesvarbu keliaujančių žmonių interesai. Jei nori iš jų gauti kokios nors informacijos, reikia dešimtis kartų skambinti, rašyti laiškus ir siuntinėti sms. Susidėjus su šia komadą, prieš šventes susigadinau nervus ir nuotaiką. Nuoširdžiai niekam nerekomenduoju su jais turėti reikalų.
Niekam nerekomenduoju su šia firma prasidėti!! As ketvirtadieni užsisakiau bilieta patvirtinimo iki šiandien negavau. Šiandien jiems prisiskambinau pasake, kad gmail kaltas, kad neparėjo patvirtinimas
Na taip, taip pat turiu neigiamù atsiliepimú
Lygiai tokia pati situacija ir man, vakar užsisakiau per klaida bilietus ir jokios info daugiau, prisiskambint neimanoma,
Kai susisiekti su jais??? nurodytu telefonu neatsiliepia.. fizinės buveinės ir nerandam... Pinigus nuskaičiavo....
Bėda kad neatsimenu ar el. paštą suvedžiau... ir noriu tik pasidomėti ar viskas o.k ir gausiu bilietą... KĄ DARYT????
a******u kontora!!!
Ką tik po atostogų. Jokių priekaištų neturiu. Atvirkščiai, sumaišius datas pakeitė be jokių papildomų mokesčių. Ačiū
Kristina 2017-11-16 11:23:00
Per klaidą užsisakiau bilietus per juos, nes įvedus užklausą nukreipia į būtetnt jų psl. Administracinis mokestis (už nieką) neadekvatus. Be to į vėlesnius (jungtinius ir grįžimo) užsakytus skrydžius gavau el laiškus su nuoroda į registraciją, o į pirmąjį ne, nors už bilietą apmokėjimas padarytas ir nuskaitytas. Kam man reikalingi vėlesni, jei nežinau ar išskrisiu iš šalies ir ar reikia man bilieto ieškot per kitur. Per 3 d jokio atsakymo į el paklausimus. Nedarykit tokių klaidų - PIRKIT tik tiesiogiai iš Ryanair puslapio, ne per ŠIUOS NEATSAKINGUS TARPININKUS, kurie nusikanda gerą mokestį, o nei telefono ragelio gali pakelti nei teikiasi el paštu atsakyti į klausimą. Ar išskrisiu ir ar turiu bilietą dar neaišku, tai kaip planuoti savo atostogas toliau..
kaip baigesi jusu situacija? nes esu panasioje. skrist penktadieni o bilietu neturiu
Kristina 2017-11-16 11:23:00
tai ar isskridot? skrydis penktadieni kolkas neturiu jokios info apie bilietus nors rase kad siandien turiu juos gauti
Aciū, kad suklydus leidote pasitaisyti, tik nepatiko tai, kad prisidengiat pigių skrydžių bendrovėmis.Kaip bebūtų linkiu Jums sekmės.
Dažnai per skubėjimą užsakyme pridarau klaidų, bet įmonės darbuotojai greitai sutvarko visas iškilusias problemas.
Ačiū jums.
Kelionėje pavogė mūsų dokumentus... Susisiekus su įmonė patarė kur kreiptis ir gavus laikinus dokumentus greitai pakeitė bilietus! Namo grįžome laimingai! Dėkui už pagalbą!
Neturejau jokiu problemu su sia imone.Bilietai buvo uzsakyti tvarkingai, pristatyti laiku, atsakyta i visus mane dominusius klausimus.Aciu imones darbuotojai Gerdai, maloniai bendravusiai visa uzsakymo laika su manimi.
Niekaip negaliu susisiekti su jais. Gal žinote kas nors apie bagažą kūdikiams? Skrydis rytoj o info 0
Nei priešui nepatarčiau užsisakinėti bilietus iš šios kompanijos. Pinigus nuskaičiavo, o bilieto negavome, susisiekti pavyko tik po kelių dienų, pinigus grąžino, bet su cirkais... kai pasakiau, kad turėtų bent atsiprašyti, tai pasakė, kad jiems nėra už ką, nes jie nieko iš manęs neuždirbo, tik dar nuostolius patirs, nes jiems teks grąžinti pinigus ir sumokėti už banko pavedimą. Su tokia nepagarba klientui dar niekada nebuvau susidūrusi ir tikiuosi nebeteks.
tik per klaida ir savo ziopluma nusipirkau is cia RYANAIR bilietus. nes puslapis analogas....
reikejo laukti bilietu ir nerimauti bunant uzsienyje kur gi atgalinis bilietas. Paskambinus atsiliepdavo arba atsambindavo.
nuskridau ir grizau. plius dar administracini mokesti sumokejau jiems uz ju "super" darba.
jeigu jau kopijojate tai taip kad jokio itarimu nebutu. o cia dar su nekaltais "sistema uzluzo"....
Kaip susisekti su Gerda? Ačiū.
Pavyko parskrist ar ne nesuprantu?nes as bilieta gavau elpastu.bet dabar abejoju ar jie tikri.
Buvau atsidūriusi Ramunes vietoje. Labai gailiuosi, kad neužsispyriau paskųsti juos Vartotojų teisių apsaugos tarnybai - akivaizdus žmonių apgaudinėjimas, jų taisyklės visiškai netinkamos ir tokie atvejai yra žiaurus pažeidimas. Niekam nerekomenduoju!
Niekam nesiūlau, nerekomenduoju. Netgi sakyčiau - net nebandykit pas juos pirkt. Pasidarę tinklapį, imituojantį Ryanair ir....daro negražų, žmones klaidinantį biznį. (Mano situacija buvo tokia: pirmadienį vakare nusipirkom 3 bilietus, jokio patvirtinimo jokio atsakymo, bet laukiu kaip nurodyta, kad užtrukti gali iki 24 val. Praėjo 48 val skambinu- neatsiliepia. Rašau i elektroninį paštą - neatrašo. Po 50 valandų t.y. po nuo antradienio vakaro iki penktadienio pietų, kai buvau parašius laišką ir skambinus į mobilų, kuriuo neatsiliepė (skambinau gal 15 kartų) atskambina man ir sako, ai čia jūs tiek skambinot, bet bilietų nėra. Nes pabrango bilietai ir reikia primokėti dar 137 € arba jie grąžinti gali pinigus. Sakau kaip čia taip? Kodėl iškart nebuvau infofmuota, kad man reikalingas tas skrydis....atsakė kad yra taip ir ne kitaip. Ir kad jie puikiai dirba savo darbą. Pinigus gražino. Bet....pralaikė mane neingormuotą 3 dienas id jei ne pati skambinėčiau ir rašinėčiau gal dar ilgai nebūčiau nieko žinojusi. Vertinu ypatingai blogai
Susisiekti neimanoma. Neturedami PVM kodo israsineja PVM s/f.
Aciu darbuotojai Gerdai, viska maloniai ir issamiai paaiskino. Uzteko keliu email'u ir problema isspresta! :)
Ačiū Gerdai už pagalbą sprendžiant mūsų problemą su bilietų sujungimais. Bilietai buvo sujungti ir dar gavome išsamių patarimų. Ačiū
niekaip negaliu susisiekt su jais.
Nurodytu telefonu niekas neatsiliepia, o sąlygose rašo kad negavus bilietų likus1 dienai kreiptis nurodytu telefonu arba el.paštu.Bandžiau abiem būdais- rezultatas 0

Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Pagrindinė UAB Guliverio kelionės veikla - kelionių organizavimas lėktuvu, autobusu, kruizai, poilsinės kelionės, tolimi kraštai. Gidų paslaugos Ekskursijos po Lietuvą įvairiomis kalbomis; vietinių gidų paslaugos anglų, rusų, vokiečių, prancūzų ir kitomis kalbomis daugelyje pasaulio šalių; lietuviškai kalbančių...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
Travel Planet
Adresas: Subačiaus g. 17-28, LT-01300 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės.
Pagrindinė Travel Planet veikla – egzotinių pažintinių ir poilsinių kelionių organizavimas. Travel Planet gimė iš noro pasidalinti savo kelionių patirtimi - į savo maršrutus įtraukiame mažiau turistų lankomas vietas ir patirtis. Mūsų pažintinės programos tikrai plačios - juk būtent pažinti kitas kultūras mes ir...
Kelionių panorama
Adresas: Vytenio g. 46-2a, LT-01141 Vilnius.
UAB "KELIONIŲ PANORAMA" - kelionių agentūra, veiklą pradėjusi 1993 metais. Puikią reputaciją pelnėme nuoširdžiu ir kokybišku darbu, o patenkinti klientai tapo mūsų ilgalaikės sėkmės priežastimi. Kas met aptarnaujame iki 10 tūkst. klientų. Apklausos duomenimis 90 proc. klientų rekomenduotų mus savo draugams. Mes...
American English School, Všį
AMES kalbų mokykla

Adresas: Naugarduko g. 4, LT-01309 Vilnius.
Veiklos sritys: aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kalbų kursai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta tęsti studijų AMES anglų kalbos akademijoje. Kodėl verta rinktis AMES...

Finišas: lietuvių rezultatai šių metų Dakaro ralyje – geriausi istorijoje
Finišas: lietuvių rezultatai šių metų Dakaro ralyje – geriausi istorijoje 01-20 18:35
Keturiasdešimtasis Dakaro ralis baigėsi. Finišą pasiekė visi Lietuvos ekipažai. Sportininkai šalia Kordobos (Argentina) nuvažiavo 284 kilometrų kilpą, kurioje greičio ruožą sudarė 119 kilometrų.
Modernios receptų interpretacijos: kas Lietuvoje buvo valgoma prieš 100, 200, 500 metų 01-20 16:10
Likus mėnesiui iki valstybės atkūrimo šimtmečio, trys žinomi Lietuvos virtuvės šefai pristatė pagal šalies gastronomijos filosofiją sukurtus modernius šimtmečio patiekalus. Vasario 16-osios proga...
Turkijos 2017 m. rezultatas: 32 mln. turistų
Turkijos 2017 m. rezultatas: 32 mln. turistų 01-20 16:04
Turkija suskaičiavo 2017 m. turistų srautus. Viduržemio jūros regiono viešbučių asociacijos duomenimis, iš viso šalį pernai aplankė 32 milijonai užsieniečių.

Ko tikitės iš 2018-ųjų?

SANO
Veiksmingesnė buitinė chemija. Kokybė iš Izraelio.

Nike 67,21 +4,84%
American Express 98,03 -1,83%