Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Skruzdėliuko kelionės, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Skruzdėliuko kelionės

Atsiliepimai apie Skruzdėliuko kelionės, MB

Parašyk savo nuomonę apie Skruzdėliuko kelionės, MB

Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų kontaktus matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
laukiame skrydžio!
Buvom susiskambine sakė kad keturios dienos iki skrydžio bus bilietai atsiūsti tai dabar tik reikia laukti ir pamatysim
Nesuprantu pirkau bilietus prieš mėnesį ir negaunu jokio atsakymo bandau prisiskambinti kadangi greit teks išskristi ir nekelia ragelio. Ką daryti?
Jolanta Kondrašovienė
2018-04-12 15:21:13 IP 188.69.235.183
Is pradziu buvo neramu, nes prisiskaiciau internete daug neigiamu komentaru. Be to buvo vis nukelinejama skrydzio bilietu gavimo data, bet veliau viskas pasitaise ir tikrai buvo sklandziai atlikta, puslapis patogus naudoti ir viskas aiskiai suprantama. Isskrydau ir grizau sekmingai. Aciu uz kantrybe. :)
Aš irgi buvau išsigandus dėl komentarų, nes tikrai sunku susisiekti, bet kadangi sėdimos vietos iš anksto bubo priskirtos, tai ir bilietus anksčiau atsiuntė ir nekilo jokių problemų :)
Bilietus įsigijome prieš du mėnesius, patvirtinimą gavome iš esmės iš karto. Kartu buvo pažymėta, kad bilietai bus suformuoti likus maždaug 2 dienom iki skrydžio. Bilietus gavome laiku, jokių nesklandumų nekilo. Tiesa, iš pirmo karto ragelio nepakėlė, tačiau kelių val. bėgyje susisiekti pavyko, buvo suteikta visa dominanti informacija, jokių problemų nekilo. Belieka sulaukti kelionės :)
Buvo atšaukti skrydžiai, šiaip ne taip el paštu pavyko susisiekti dėl pinigų gražinimo ir gavau atsakymą, kad incijavo pinigų gražinimą iš aviakompanijos bei pareikalavo susisiekti po 14 dienų. Po 14 dienų niekaip nepavyksta susiekti, nei gaunu atsakymų į emailus, nei prisiskambinu telefonu. Ar kam nors pavyksta su jais susisiekti?
Sveiki, uzsakiau du bilietus uzrasiau bloga email. Prisiskambinau iskarto. Sake pataisys duomenis email. Toliau prisiskambint nepavyksta, neramu bilietu nera. Labai tikiuosi iki ryt gauti patvirtinimus. Nes prisiskaicius tokiu komentaru, manau yra del ko nerimauti. Patikekit nesu buvus tokioje situacijoje. Tikiuosi iki rytojaus sulaukti bilietu. Noriu paklaust ar buvo tokiu atveju, kad neisvykot visai per sita agentura.
Simas 2018-03-11 13:39:48
Laba diena, Gerbemieji,

Turiu perspėti Jus, jog rinkdamiesi šios bendrovės paslaugas, nors toli gražu, taip pavadinti jų negalima, pasiruoštumėte kantrybės išbandymui. Keletas konkrečių pavyzdžių - skambinimas nuo pat ryto (10h) iš trijų skirtingų numerių iki pat darbo pabaigos (17-18h) ir paprasčiausias klausimas dėl bilietų bei bagažo kiekio, baigiasi tuom, jog darbuotojas neperskambina iki pat vėlyvo vakaro. Žinoma, mes lietuviai, kantrūs ir bandome toliau, galiausiai pavyksta prisiskambinti ir iš telefono aparato garisakalbio pasigirsta atbaidantys žodžiai, po kurių pasidaro tikrai šlykstu bendrauti su žmogumi, o maža to, klientas jaučiasi neužtikrintas dėl savo pasirinkimo naudotis šios bendrovės paslaugomis. Kitas komentaras - išsiunčiami elektroniniai laiškai savaitės dienomis antradienį, trečiadienį, penktadienį (2018.03.6, 7, 8) ir iki dabar (2018.03.11) atsakymo raštu nesulaukiame. Tad tikrai neagresyvūs bei įžeidūs pastebėjimai, tikiuosi privers kiekvieną pergalvoti savo sprendimą dar kartą, o įmonę, žinoma, iš naujo pamąstyti apie savas vertybes.
Labai pritariu, p. Simai. Jokiu būdu nerekomenduoju turėti reikalų su šia kompanija. Dėl savo sistemos ir veiklos netobulumo, klaidina klientus. Atsakymo nesulauksi.Įžeidūs ir menkinantys pastebėjimai, o ne atsakymas į konkretų klausimą. Tik niekaip nesuprantu, kodėl įėjus į wizzair puslapį, nukreipia į įtartiną ir keistą įmonę komunikacijai. Apeikite, žmonės, šią kompaniją. Sutaupysite sveikatos ir nervų.
Laba diena, Gerbemieji,

Isvis kas cia gali uzsisakineti bilietus pas juos. 1 karta vis pabrangdawo kas diena, damokedavau kol pabodo. 2 kart per kvailuma uzsisakiau ir vel tas pats....tik nervu gadimimas. Prisiakambint pavyko abu kartus bet tik is kokio 10 karto.pinigus grazino, bet aisku ne ta pacia suma, gal jie taip ir kapeikaujasi po truputy is, , klijantu''. Draugui isvis atsauke bilietus likus savaitei iki keliones...
Klientų aptarnavimas - 0. Nei į skambučius atsako, nei pateikią prašomą informaciją paštu. Taip tikrai sulauksite klientų lojalumo!
Viskas gerai, bilietus gavau, skrydžiui pasiruošta.
Aciu, viskas gerai, informacija suteike, bilietelius gavome, kelione buvo nuostabi.
Teko man nusipirkti bilietus per šią kelionių agentūrą, paskui paskaičiau atsiliepimus ir išsigandau.Tačiau galiu pasakyti bilietus gavau laiku jokių nesusipratimų nekilo, paskambinus telefonu atsiliepė, o neprisiskambinus vieną kartą, patys.Pirksiu bilietus per šią agentūrą ir sekantį kartą.Sekmės Jums!
Agnė 2018-01-14 12:06:40
pagalba@ryanairbilietai.com, jūs ne ten kažką pažiūrėjote.
Wizz air uzsisakinejau, dabar net telefona isiunge
pagalba@ryanairbilietai.com, jūs ne ten kažką pažiūrėjote.
Agnė 2018-01-14 11:20:12
El. paštu
Kokiu adresiu siuntet?
Aurimas 2018-01-14 11:17:33
Kaip čia jum pavyko susisiekti?
El. paštu
Agnė 2018-01-06 22:08:05
Teko ir man netyčiom nusipirkti bilietus čia, perskaičius atsiliepimus išsigandau, tačiau be reikalo. Man asmeniškai nekilo jokių problemų, į visus klausimus buvo atsakyta, bilietus taip pat gavau ir kelionė sėkmingai įvyko.
Kaip čia jum pavyko susisiekti?
Gal žinote kaip su jais susisiekti ar adresa žinot nuvažiuociau. Užsisakiau bilietus pinigus nuskaičiavo bet nieko jiem man neatsiunte, skambinu gal 20 kartu I ‭+370 (604) 99 366‬ numeri ju nekelia kas čia per šaraskino kontora
Baisi diletantų komanda, kuriems visai nesvarbu keliaujančių žmonių interesai. Jei nori iš jų gauti kokios nors informacijos, reikia dešimtis kartų skambinti, rašyti laiškus ir siuntinėti sms. Susidėjus su šia komadą, prieš šventes susigadinau nervus ir nuotaiką. Nuoširdžiai niekam nerekomenduoju su jais turėti reikalų.
Niekam nerekomenduoju su šia firma prasidėti!! As ketvirtadieni užsisakiau bilieta patvirtinimo iki šiandien negavau. Šiandien jiems prisiskambinau pasake, kad gmail kaltas, kad neparėjo patvirtinimas
Na taip, taip pat turiu neigiamù atsiliepimú
Lygiai tokia pati situacija ir man, vakar užsisakiau per klaida bilietus ir jokios info daugiau, prisiskambint neimanoma,
Kai susisiekti su jais??? nurodytu telefonu neatsiliepia.. fizinės buveinės ir nerandam... Pinigus nuskaičiavo....
Bėda kad neatsimenu ar el. paštą suvedžiau... ir noriu tik pasidomėti ar viskas o.k ir gausiu bilietą... KĄ DARYT????
a******u kontora!!!
Ką tik po atostogų. Jokių priekaištų neturiu. Atvirkščiai, sumaišius datas pakeitė be jokių papildomų mokesčių. Ačiū
Kristina 2017-11-16 11:23:00
Per klaidą užsisakiau bilietus per juos, nes įvedus užklausą nukreipia į būtetnt jų psl. Administracinis mokestis (už nieką) neadekvatus. Be to į vėlesnius (jungtinius ir grįžimo) užsakytus skrydžius gavau el laiškus su nuoroda į registraciją, o į pirmąjį ne, nors už bilietą apmokėjimas padarytas ir nuskaitytas. Kam man reikalingi vėlesni, jei nežinau ar išskrisiu iš šalies ir ar reikia man bilieto ieškot per kitur. Per 3 d jokio atsakymo į el paklausimus. Nedarykit tokių klaidų - PIRKIT tik tiesiogiai iš Ryanair puslapio, ne per ŠIUOS NEATSAKINGUS TARPININKUS, kurie nusikanda gerą mokestį, o nei telefono ragelio gali pakelti nei teikiasi el paštu atsakyti į klausimą. Ar išskrisiu ir ar turiu bilietą dar neaišku, tai kaip planuoti savo atostogas toliau..
kaip baigesi jusu situacija? nes esu panasioje. skrist penktadieni o bilietu neturiu
Kristina 2017-11-16 11:23:00
tai ar isskridot? skrydis penktadieni kolkas neturiu jokios info apie bilietus nors rase kad siandien turiu juos gauti
Aciū, kad suklydus leidote pasitaisyti, tik nepatiko tai, kad prisidengiat pigių skrydžių bendrovėmis.Kaip bebūtų linkiu Jums sekmės.
Dažnai per skubėjimą užsakyme pridarau klaidų, bet įmonės darbuotojai greitai sutvarko visas iškilusias problemas.
Ačiū jums.
Kelionėje pavogė mūsų dokumentus... Susisiekus su įmonė patarė kur kreiptis ir gavus laikinus dokumentus greitai pakeitė bilietus! Namo grįžome laimingai! Dėkui už pagalbą!
Neturejau jokiu problemu su sia imone.Bilietai buvo uzsakyti tvarkingai, pristatyti laiku, atsakyta i visus mane dominusius klausimus.Aciu imones darbuotojai Gerdai, maloniai bendravusiai visa uzsakymo laika su manimi.
Niekaip negaliu susisiekti su jais. Gal žinote kas nors apie bagažą kūdikiams? Skrydis rytoj o info 0
Nei priešui nepatarčiau užsisakinėti bilietus iš šios kompanijos. Pinigus nuskaičiavo, o bilieto negavome, susisiekti pavyko tik po kelių dienų, pinigus grąžino, bet su cirkais... kai pasakiau, kad turėtų bent atsiprašyti, tai pasakė, kad jiems nėra už ką, nes jie nieko iš manęs neuždirbo, tik dar nuostolius patirs, nes jiems teks grąžinti pinigus ir sumokėti už banko pavedimą. Su tokia nepagarba klientui dar niekada nebuvau susidūrusi ir tikiuosi nebeteks.
tik per klaida ir savo ziopluma nusipirkau is cia RYANAIR bilietus. nes puslapis analogas....
reikejo laukti bilietu ir nerimauti bunant uzsienyje kur gi atgalinis bilietas. Paskambinus atsiliepdavo arba atsambindavo.
nuskridau ir grizau. plius dar administracini mokesti sumokejau jiems uz ju "super" darba.
jeigu jau kopijojate tai taip kad jokio itarimu nebutu. o cia dar su nekaltais "sistema uzluzo"....
Kaip susisekti su Gerda? Ačiū.
Pavyko parskrist ar ne nesuprantu?nes as bilieta gavau elpastu.bet dabar abejoju ar jie tikri.
Buvau atsidūriusi Ramunes vietoje. Labai gailiuosi, kad neužsispyriau paskųsti juos Vartotojų teisių apsaugos tarnybai - akivaizdus žmonių apgaudinėjimas, jų taisyklės visiškai netinkamos ir tokie atvejai yra žiaurus pažeidimas. Niekam nerekomenduoju!
Niekam nesiūlau, nerekomenduoju. Netgi sakyčiau - net nebandykit pas juos pirkt. Pasidarę tinklapį, imituojantį Ryanair ir....daro negražų, žmones klaidinantį biznį. (Mano situacija buvo tokia: pirmadienį vakare nusipirkom 3 bilietus, jokio patvirtinimo jokio atsakymo, bet laukiu kaip nurodyta, kad užtrukti gali iki 24 val. Praėjo 48 val skambinu- neatsiliepia. Rašau i elektroninį paštą - neatrašo. Po 50 valandų t.y. po nuo antradienio vakaro iki penktadienio pietų, kai buvau parašius laišką ir skambinus į mobilų, kuriuo neatsiliepė (skambinau gal 15 kartų) atskambina man ir sako, ai čia jūs tiek skambinot, bet bilietų nėra. Nes pabrango bilietai ir reikia primokėti dar 137 € arba jie grąžinti gali pinigus. Sakau kaip čia taip? Kodėl iškart nebuvau infofmuota, kad man reikalingas tas skrydis....atsakė kad yra taip ir ne kitaip. Ir kad jie puikiai dirba savo darbą. Pinigus gražino. Bet....pralaikė mane neingormuotą 3 dienas id jei ne pati skambinėčiau ir rašinėčiau gal dar ilgai nebūčiau nieko žinojusi. Vertinu ypatingai blogai
Susisiekti neimanoma. Neturedami PVM kodo israsineja PVM s/f.
Aciu darbuotojai Gerdai, viska maloniai ir issamiai paaiskino. Uzteko keliu email'u ir problema isspresta! :)
Ačiū Gerdai už pagalbą sprendžiant mūsų problemą su bilietų sujungimais. Bilietai buvo sujungti ir dar gavome išsamių patarimų. Ačiū
niekaip negaliu susisiekt su jais.
Nurodytu telefonu niekas neatsiliepia, o sąlygose rašo kad negavus bilietų likus1 dienai kreiptis nurodytu telefonu arba el.paštu.Bandžiau abiem būdais- rezultatas 0

Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
Travel Planet
Adresas: Subačiaus g. 17-28, LT-01300 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės.
Pagrindinė Travel Planet veikla – egzotinių pažintinių ir poilsinių kelionių organizavimas. Travel Planet gimė iš noro pasidalinti savo kelionių patirtimi - į savo maršrutus įtraukiame mažiau turistų lankomas vietas ir patirtis. Mūsų pažintinės programos tikrai plačios - juk būtent pažinti kitas kultūras mes ir...
Kelionių panorama
Adresas: Vytenio g. 46, LT-03229 Vilnius.
UAB "KELIONIŲ PANORAMA" - kelionių agentūra, veiklą pradėjusi 1993 metais. Puikią reputaciją pelnėme nuoširdžiu ir kokybišku darbu, o patenkinti klientai tapo mūsų ilgalaikės sėkmės priežastimi. Kas met aptarnaujame iki 10 tūkst. klientų. Apklausos duomenimis 90 proc. klientų rekomenduotų mus savo draugams. Mes...
Topturas
Adresas: A. Jakšto g. 13, LT-01105 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; draudimas; keleivių pervežimas; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
TOPTURAS” specializuojasi pažintinėse kelionėse po visą pasaulį, pateikdamas plačią kelionių pasirinkimo gamą nuo klasikinių iki turizmo rinkos naujienų: kelionės įvairių poreikių ir amžiaus keliautojams; slidinėjimo kelionės; naujametinės kelionės; pažintinės kelionės autobusu; pažintinės kelionės lėktuvu;...

Kaip elgtis, kad jūsų augintiniai būtų sveiki, gražūs ir laimingi?
Kaip elgtis, kad jūsų augintiniai būtų sveiki, gražūs ir laimingi? 04-11 18:14
Šiandien jau sunku rasti namus, kuriuose nebūtų augintinio - dažniausiai šeimininkus džiugina bent vienas ar keli naminiai gyvūnėliai. Ko gero, net nereikia ir sakyti, kiek daug...
Mirė populiarusis Dj Avicii
Mirė populiarusis Dj Avicii 04-20 22:31
Sulaukęs vos 28-erių mirė populiarusis Dj Avicii, švedas muzikos prodiuseris iš Švedijos Timas Berglingas.
JAV demokratai teismui skundžia Trumpo komandą, Rusiją ir "WikiLeaks"
JAV demokratai teismui skundžia Trumpo komandą, Rusiją ir "WikiLeaks" 04-20 20:13
JAV demokratai pateikė skundą teismui dėl Rusijos kišimosi į JAV prezidento rinkimus. Jie kaltina Rusiją, prezidento Donaldo Trumpo rinkimų kampanijos komandą ir "WikiLeaks" sąmokslu, sumenkinusiu...

Kokį automobilį vairuojate?

Mamaimam