Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Skonis ir kvapas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Skonis ir kvapas

Atsiliepimai apie Skonis ir kvapas, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Skonis ir kvapas, UAB

Algirdua 2017-12-22 20:32:22
Nu jau negaliu nepalikt blogo atsiliepimo apie Mažeikiuose esančią sk... Ai jo, Edmundas minėjo, kad matau tik šūdinus dalykus. Tai tarp kitko, atsiminus Edmundo profesionaliai atliekamą darbą, malonų bendravimą, pagalbą visais klausimais (net ne tabako) - dingsta noras kažką išvis blogo rašyt. Tikėtina, kad jeigu ne Jis, tai dar ir dabar mėginčiau sukti pypkinį tabaką vietoje sukamo! Toks žmogus kaip Edmundas galėtų parduoti klientui bet ką - tobulai moka kalbėti, susidraugauti su savo klientais, net ir nerukydamas pas Jį tikriausiai nupirkčiau tabako ir ateičiau dar kokius 23 kartus, vien tam kad pakalbėti.
P.S. Dobis laikosi gerai, tik vėl skrandį skaudą:/
P.P.S. Su šventėmis!
Su šventėmis. Ačiū už gražius žodžius ir už pabarimą. Parašykite mums tiesiai, -galbūt dalykai Mažeikiuose ištaisomi ir kitąkart jūsų nuotaiką pavyks pakelti.
P.S. Dobis laikosi gerai, tik vėl skrandį skaudą:/
P.P.S. Su šventėmis!
Norėčiau padėkoti Edmundui už jo profesionaluma ir pagalba renkatis nuo sukimo poperiaus iki pačios pypkės. Atrodo poperius yra pats paprasčiausias dalykas, bet jis buvo pirmasi kuris paaiškino kuri turėčiau rinktis ir kodėl. Pas ji visalaik malonu grišti jis visalaik prisimena ir pasiteirauja apie tabaka kuri praeitą kartą pirkai. Atrodo jis visą savo gyvenima paskirė šiam darbui ir žino viską. Ačiū jam labai už profesionalę pagalbą:)
Sveiki, nusprendžiau parašyti gerą atsiliepimą apie Edmundą (Rimi, Šiaurės miestelis), bet žiūriu busiu ne vienas. Tikrai šiltas žmogus, smagiai pakalbėjome, vienintelis darbuotojas (esu apėjęs visas "Skonis ir kvapas" parduotuves), kuris paprastai ir aiškiai sugebėjo papasakoti kaip tinkamai išvalyti pypkę, parinko tinkamą tabaką (ne brangiausią), papasakojo kaip tinkamai rūkyti pypkę, nes pasirodo rūkau pypkę 18metų ir viską dariau netinkamai, todėl dažnai ją atmesdavau ir grėbiausi cigarečių arba pirkdavau vienkartines pypkes. Dabar jau 2 mėnesius puikiausiai rūkosi mano 18metų senumo išvalyta pypkė ir naujai atrastas tabakas. Edmundai, ačiū Jums labai!
Audrius 2016-11-23 15:39:58
Norėčiau asmeniškai padėkoti pardavėjui Edmundui (dirba Žirmūnų Hiper Rimi), už ypatingai puikų aptarnavimą, ir kad kiekvien ą kartą tikiesi, kad būtent jis dirbs, ir bus galima ne tik apsipirkti, bet ir pabendrauti. Nuostabus-šiltas žmogus, kuris ko gero mėgaujasi darbu ir skleidžia šiluma kitiems.
Dėkui už gražius žodžius. Patys ypatingiausi žmonės kantriai ir kasdien dirba savo darbą: šypsosi, skleidžia žmogišką šilumą, pastebi svarbias smulkmenas. Jie ir kuria "Skonį ir kvapą" kasdien. Ačiū kad pastebite juos didelio prekybos
centro "triukšme" ir ačiū, kad dalinatės. Dauguma mūsų pardavėjų tikrai nuostabūs žmonės ir darbe, ir gyvenime
Dovile 2016-01-26 19:23:25
Jei puodelis tikrai iš "Skonio ir kvapo", susisiekite su mumis. Net ir geriausiems gamintojams nutinka padaryti klaidą. Apžiūrėsim puodelį ir pakeisim nauju, jei tai gamintojo bėda. Atsiprašome, kad šįkart taip nepasisekė, bet dalis klaidų matomos tampa tik tada, kai indas jau naudojamas. Pagarbiai. "Skonis ir kvapas"
Ačiū. Taip ir padarysiu. Šaunu, kad nenusigręžiama nuo vartotojo.
Tomas 2016-01-11 13:10:16
Gavau arbatos puodelį dovanų iš Skonis ir Kvapas. Puodelis brangus, su sieteliu ir dangteliu. Po pirmo arbatos gėrimo pamačiau, jog atsirado labai daug įtrūkimų puodelio viduje ir išorėje, vos vos sunkiasi arbata (nelaša, vis vos aprasoja įtrūkimai).
Gaila, nes neaišku, kiek jis tarnaus - geriant visada galvoju ar dabar bus tas kartas, kai puodelis sutrūks ir apiplikys mane.
Labai gero skonio arbatos ir nuoširdūs, gerai aptarnaujantys darbuotojai. Daugelis gali pasimokyti. Geriu Jūsų arbatą ir džiaugiuosi.
Sėkmės toliau plėtojant verslą..
Nusipirkau colts vanilla cigaru, vietoj desimties radau devynis, pakelis atrode gerai supakuota, negi turim parduotuvej tikrint, sugadino nuotaika
Vakar, 07.09 lankiausi pc"Europa" arbatos parduotuvėje ir likau nustebinta tokiu maloniu aptarnavimu. Pardavėja Viktorija (toks berods vardas) skambino į visas jūsų parduotuves kol rado mano ieškomą puodelį! Šiais laikais nuoširdžiai besišypsančios pardavėjos tikra retenybė. Ačiū.

Ambertonas
Adresas: Taikos pr. 98, LT-51177 Kaunas.
Veiklos sritys: chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; eksportas; higienos reikmenys; importas; indai, valgymo įrankiai; interjero apdailos medžiagos; kava, arbata; konditerija, saldumynai; kosmetika, parfumerija; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; maisto produktai; popierius, jo gaminiai; trąšos; ūkio prekės.
"AMBERTONAS" - didmeninės prekybos įmonė savo veiklą pradėjo 1995 metais. Nuosekliai augant įmonei, bendradarbiaujant su vis platesniu partnerių ratu, didėjo prekių asortimentas, prekybos apimtys ir pardavimai, susiformavo efektyvi pristatymo ir logistikos sistema: didmeninė prekyba higienos prekėmis ir reikmenimis...
Pardavimo automatai
Vending, Kofis, HoReCa

Adresas: Taikos pr. 129D, LT-51126 Kaunas.
Veiklos sritys: gėrimai (nealkoholiniai); kava, arbata; kavinės, klubai, barai, restoranai; maisto produktai; pardavimo automatai; prekybos įranga; restoranų, kavinių, barų įranga.
UAB „Pardavimo automatai" veiklą vysto šiomis kryptimis: - VENDING – karštų ir šaltų gėrimų, užkandžių prekybos automatų eksploatacija privačiose įmonėse ir viešose vietose. - KOFIS – kavos paslauga biurams: kavos aparatų nuoma bei aptarnavimas, kavos, arbatos ir kitų produktų tiekimas. - KOFIS AQUA – vandens...

IT specialistai ir jų uždarbis: Baltijos šalių, Baltarusijos ir Ukrainos apžvalga 08-21 18:42
Skaičiuojama, kad Estijoje didžiausia populiacijos dalis tiesiogiai dirba informacinių technologijų (IT) srityje. Iš apžvelgiamų rinkų didžiausi atlyginimai taip pat fiksuojami Estijoje...
"Biovelos" grupė pernai augo 8%
"Biovelos" grupė pernai augo 8% 08-21 18:42
Viena didžiausių Lietuvoje maisto pramonės bendrovių "Biovela" pernai gavo 116,427 mln. Eur konsoliduotų pajamų – 7,8% daugiau nei 2016 metais (107,956 mln. Eur).
Turkija svarsto atsisakyti turistų pamėgto "viskas įskaičiuota"
Turkija svarsto atsisakyti turistų pamėgto "viskas įskaičiuota" 08-21 18:41
"Turkiją reikia gelbėti nuo turistų, kurie leidžia laiką įstrigę viešbučiuose", – tokie teiginiai pasirodė Turkijos žiniasklaidoje, mat šalyje vėl imta kalbėti apie būtinybę atsisakyti tarp...

Primenybe teikiate..

Skoda