Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę B2Kapital, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę B2Kapital

Atsiliepimai apie B2Kapital, UAB

Parašyk savo nuomonę apie B2Kapital, UAB

Nuo praeitų metų skambinėja ir rašo žinutės, kad turiu skola 150 euru. Jokiu skolu neturiu ir šio numerio neplatinau. Kadangi telefonas didžiąją laiko dalį išjungtas, neturėjau galimybės atsiliept. Nežinau is iš kur jie mano numerį gavo, bet kai tiek laiko negali prisiskambint, turėtų bent mintis kilt, kad reiktu pasitikrint ar numeris teisingas. Asmeniška neteko kreiptis, bet matant tokį neprofesionalumo lygį, net nesikreipsiu
Viena geriausių įmonių, dirbančių su skolomis. Visada malonus bendravimas, jokių grasinimų. Ilgai laukė, suprato ir kartais patarė. Buvo kartų, kai negalėjau įmokėti sutartų įmokų laiku, bet nepriekaištavo, tiesiog susitardavome kitą datą. Jau esu atsiskaičiusi su jais ir esu labai patenkinta jų darbu!
Visiškai neadekvatūs darbuotojai, niekam nelinkėčiau susidurti su šia "įmone". Turiu skolą vienai įmonei, kuri susidarė dėl tos įmonės aplaidumo. Skolą perimė B2Kapital. Darbuotojai dirba kaip robotai, visiškai jokio žmogiškumo. Paaiškinau situaciją, sakiau, kad tikiuosi jog verslas atsigaus per kokį mėnesį, ir skolą sumokėsiu kai tik galėsiu, o šiuo metu turiu 0eu sąskaitoj. Tai jie vistiek beveik kiekvieną dieną rašo ir reikalauja tikslios datos ir sumos, kada padarysiu pavedimą ir grąsina teismais. Aš jiem paaiškinu, jog dirbu ne samdomą darbą, pelno gausiu kai klientai nupirks prekes (o čia turėtų ir pirmokui būt aišku, jog neįmanoma tiksliai pasakyti, kada ir kiek klientai pirks prekių). Bet tai jų visiškai nedomina ir reikalauja tikslios apmokėjimo datos ir sumos.. Toks jausmas, jog čia įdarbinti kažkokie sadistai, kurie jaučia malonumą kankindami žmonės jiems sunkiausiu laikotarpiu. Klausimas ar apskritai yra legalu toks persekiojimas ir finansinis spaudimas. Baisiau už reketą.
Vakar teko bendrauti su šios įmonės atstovė Ramune. Bendravo maloniai, viską aptarėme, suderinome. Jokių grasinimų, ir net tam tikrų
gavau patarimų.. Gal ir nuo mūsų pačių priklauso kaip patys bendraujam?
Ziauriai nemandagus zmones vos ne su grasinimais skambina
Teko šiandien su jūsų darbuotoju bendraut. Jei tai galima pavadinti bendravimu. Perskambinau dėl sūnaus skolos. Pranešti kad įnešiau dalį ir šį mėnesį užbaigsiu skolą galutinai.
Atsakymas: juk jūs žadėjote lapkritį. Ir ką tuo norėjo pasakyti.
Taip, žadėjau. Neišėjo. O priežasčių aš aiškinti ponuliui neprivalau. Taip kaip jis man skaityti moralą neturi teisės.
Aš paskambinau susitarti o ne jo pretenzijų klausyt. Žinom kokia dabar situacija.
Prie ko tas lapkritis. Jei dabar gruodis. Gam čia gilintis. Tai klausiu ponulio, vadinas išvis nebemokėti gal jei jau lapkritį nesigavo?
Atsakymas: Galit ir nemokėti.
Beliko padėti ragelį.
Buvau pritrenkta. Kaip su škuduru į snukį gavus. Iš kur toks stuobrys. Ar šitaip galima dirbant tokį darbą. Mandrumas neišpasakytas. Lyg jis mane maitintų, o aš jo tarnaitė.
Žemas lygis. Kuris gadina jūsų visos įmonės veidą.
Pagalvokit, ar toks mandruolis prie kompiuterio šikną padėjęs gali iš viso dirbti tokį darbą. Kiek teko anksčiau kalbėti su jumis, visada buvo malonu. O čia tai trūksta žodžių.
Gražių jums švenčių.
Puiki įmonė. Gavus pranešima neskubėjo perduoti anstoliams ir taip išdidinti skolos. Susisiekus maloniai bendravo. Po skolos padengimo atsiuntė visa dokumentaciją.
Sveiki noriu pagirti ir padėkoti darbuotojai Silvai.Puiki savo srities specialistė, bei malonus žmogus, kuris visada ras sprendimą, kaip padėti išspręsti klientui kilusia problemą Ačiū! :)
Laba diena. Esu labai nepatenkinta su manin kalbėjusią darbuotoją. Nežinau nei jos vardo, nei pavardės. Kartas nuo karto bunu skoloj vienai ar kitai įmonei. Bet su tokiu įžulumu nesu dar niekur susidurus. Visiškai jokio žmogiškumo. Toks jausmas, kad aš pavogiau iš šitos darbuotojos jos asmeninius pinigus. Nei vienoj išjieškojimo įmonej su manis taip nekalbėjo, visada stengėsi surasti kažkokių kompromisų. Aš nesuprantu, kur žiūri šitų darbuotojų valdžia?
Esu be galo dėkinga skolų išieškojimo specialistei Silvai Liutkevičiūtei. Kompetetinga specialistė. Viskas buvo išspręsta grietai ir profesionaliai. Viską paaiškino konkrečiai ir tiksliai. Jos dėka išsprendžiau savo bėdas greitai. Žmonės, nebijokit ir kalbėkitės, jie pasiruošę Jums padėti. Didelės sėkmės Jums Silva. Dar kartelį Ačiū.
Aciu Silva.Nemaniau kad skolu isieskojimo uabe gali dirbt tokie zmones, jinai Dievo dovana kuria darbdavys turetu saugot kaip akies vyzdi.Per kelias valandas buvo viskas isspresta, net geriausiame sapne nesusapnuosi..Aciu dar karta ir tegul padeda Jum Dievas.
Sveiki, labai likau nepatenkinta su jusu darbuotoju nezinau nei vardo nei pavardes vaikinu, sitokio nezmonisko, bjauraus elgesio kaip jis gali dirbt su zmonemis, baisu tiesiog slykstu kaip bendrauja, salint is darbo tokius. O daugiau tokiu darbuotoju maloniu kaip Silva Liutkeviute super darbuotoja malonus bendravimas. Aciu jei padejusiai issprest problema, begalo dekinga Silvai!
Sveiki. Visai nenormali firma. Esu skolingas uz viena kredita (perdave sitai "isieskojimo imonei"). Tai skambinant izuliai sake moket suma kurios jiems daugiau patinka. Kazkaip isejo susitarti del mokejimo mano salygoms. Bet iskart pasakiau, kad neiseis praeita menesi sumoketi pirma mokejima (kad pirmas mokejimas del finansu planavimo iseis tik si menesi). Tai si menesi laiska atsiunte kad nevykdau sudaryto isipareigojimo... Krc 1 balas tokiems zmonems. Kalbejau su vyriskiu kazkokiu.
Išauklėti žmonės gerbia kito žmogaus asmenybę, todėl visuomet esti atlaidūs, malonūs, mandagūs, sukalbami. Jie ne plepiai ir nelenda su savo atlapaširdiškumu, kai jų neklausia (A. Čechovas).
Tą galėčiau pasakyti apie Skolų valdymo centras, UAB darbuotoją p. Silvą Liutkevičiūtę. Taktiška, kompetentinga, paslaugi, savo darbo srities žinovė. Džiugu, kad SVC dirba tokie darbuotojai kaip p. Silva ir dar džiugiau, kad lemtis konsultuotis būtent suvedė su Jumis p. Silva. Ačiū Jums už Jūsų taktiškumą, supratingumą, išsamias konsultacijas, kad Jūs pakeliate kiekvieną dieną kasdienybę tokių kaip mes žmonių (su pykčiu, nuoskaudomis, irzlumu) ir vis tiek išliekate ŽMOGUMI!!! Ačiū Jums!

Zita
Aciu Silvai Liutkeviciutei uz nuosirdu bendravima.Jus nuostabi.
Parašysiu tik savo nuomonę, kuri susidarė pabendravus su įmonės darbuotojais. Parašė laiškelį, vienos klaidos, net pirmokai taisyklingiau rašo. Bendravimas visiškai vulgarus, net menkiausios pagarbos žmogui. Kažkoks keistas cinizmas skamba iš darbuotojo. Tokį bendradarbiavimą gali pamatyti tik per tam tikrus kanalus. Ankstesnė administratorė Raminta buvo labai geranoriška, kultūringa. Gaila, kad malonūs žmonės išeina, o lieka tik......
norejau parasyti gera atsiliepima, apie darbuotoja Silva. Pakeles rageli tikejausi isgirsti niuru balsa, kuris man isdestys faktus, kokioj as gilioj duobej esu, taciau isgirdau malonu ir zmogiska balsa, kuris ta duobe sumazino per pus ir nuteike mane gerai visai dienai. Labai malonus ir zmogiskas aptarnavimas 10/10 balu.
Didziulis Aciu Silvijai, tik ir tik jos pagalba ir zmogisku elgesiu as ismokejau savo skola.Tokie darbotojai verti pagarbos ir visokiausiu paskatu.Jeigu tokiu darbotoju, Skolu valdymo centre, butu daugiau tai ir skolu nasta nebutu tokia sunki:)ACIU ACIU ir dar karta ACIU is visos sirdes. Su pagarba, Artur, buves jos klientas.
Skaitytojui!!!
Jai Tu esi skolininkas jokių budu nepasitikėk šiomis a******ų uabais, patis tarkitės su skolų davėjais.O tokios kaip skolų valdymo centrais nekreipkit visai dėmesio, jie tik moka grasinimo laiškus siuntinėt.
Norėčiau padėkoti Silvijai tik kurios dėka pasisekė išlipti iš skolų kuri savo labai švelniu balseliu ir supratimu man padėjo tai visiškai lengvai įgyvendinti ačiu tau tu fainuolė :-)
Kazkokia nesamone rimtai, nei atraso i elektr.pasta, nei kelia telefono ragelius. Jei esate skolingi ir neina susisiekti su sita s*******o kontora, pabandykite nemoketi pirmus menesius savo skolos imokos :D nereiks vargti norint susisiekti su jais, jie patys is karto tave susiras, va ir visa politika :)
Nurodytais kontaktais niekas neatsiliepia, i elektroninius laiskus neatsako, vadybininkes nurodziusios savo mobiliuosius ju taip pat nekelia ir net neperskambina, tai kokio rimtumo imone ir kam tie nurodyti kontakai reikalingi?
Manau apie ten dirbancius zmones ir apie ju, , vadova'' labai blogai jie bemoksliai nemokantys su zmonėm bendrauti baisu apsurdas....
Kas per skolų valdymo centras jei patys skoloj paskende, skola 17596.12 Lt (2013-09-26 dienos pradžioje) vat ir valdymas net juokas nebeima...Gal patys atsikratykit skolų sodrai o paskui iš kitu ieškokit...
Šiuo nr 860644290 skambinanti mergina labai nemandagi kalba vulgariai lyg aš jai asmeniškai bučiau skolinga 2000lt visada kalba tik pakeltu tonu nemandagi nezinau kur ziuri darbdaviai.Tai kokiu tonu tada kalba su tais zmonėm kuriu isiskolinimai po kokius 200000 tukst.....?????
Laba diena, Skolu valdymo centre dirba labai nemalonus zmone. Paskambinus issiaiskinti, atsakymo normaliu tonu neimanoma gauti. Dirbancios merginos kurios tinka man i dukras sugeba kelti balsa. Pasiskambinus vadovei Valentinai bendravimas buvo truputi geresnis. Pasakius pastabas apie darbuotoju elgesi reakcijos nebuvo jokios, GAL SIAIS LAIKAIS TAIP TURI BUTI.

GF bankas
Vartojimo paskolos iki 25 000 €, indėliai

Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos.
2005 m. pradėjome veiklą kaip lietuviškas finansinis startuolis. 2008 m. tapome Prancūzijos banko „Societe Generale“ grupės dalimi, o nuo 2013 m. priklausome Švedijos finansų grupės bendrovei „Marginalen AB“. 2020 m. gegužės 18 d. tapome GENERAL FINANCING BANKU. Ir toliau teiksime aukštos kokybės paslaugas, tik jau...
Noviti
Su valstybės parama paskola verslui 0,35-7% metams

Adresas: Konstitucijos pr. 26, Forum Palace, LT-08106 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; konsultacijų paslaugos.
Su valstybės parama dabar verslo paskola tik nuo 0,35 % palūkanų per metus. Ką svarbu žinoti apie lengvatinę verslo paskolą? Paskolos suma iki 200 000 EUR, terminas iki 5 metų. Metinės palūkanos - 7 %. Pasinaudoję INVEGOS palūkanų kompensavimo priemone, metines palūkanas susimažinsite nuo 7 % iki 0,35 %. Sutarties...
SME Finance
Naujos kartos verslo finansavimas. Internetu.

Adresas: Antano Tumėno g. 4-15, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; tarpininkavimas.
SME Finance – 10 metų patirtį finansų sektoriuje turinčių profesionalų komanda, kurios tikslas padėti verslui augti. Per pirmus įmonės veiklos metus tapome lyderiais Baltijos šalyse, galinčiais pasiūlyti platų spektrą paslaugų – paskolą, faktoringą, lizingą, paskolą su NT įkeitimu – bei suteikti finansavimą iki 5...
Kredito garantas
Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, 18 aukštas, LT-92118 Klaipėda.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; bankai, bankinės operacijos; finansai.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Vito Gerulaičio gatvė 1, Vilnius (I aukštas) Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome...
Factris LT1
Adresas: Vokiečių g. 26, LT-01130 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; apskaita; bankai, bankinės operacijos; konsultacijų paslaugos.
Factris - tai nebankinis alternatyvus finansavimas Lietuvos bei užsienio rinkoms – sąskaitų finansavimas - faktoringas ir kredito linijos verslui. Mūsų sukurtas Factris sąskaitų finansavimo produktas suteikia galimybę klientams atlaisvinti ilguose apmokėjimo terminuose užšaldytas apyvartines lėšas, kurios yra itin...

Sekmadienį nustatyti 786 nauji COVID-19 atvejai, mirė 10 žmonių
Sekmadienį nustatyti 786 nauji COVID-19 atvejai, mirė 10 žmonių 05-10 09:34
Lietuvoje sekmadienį nustatyti 786 nauji COVID-19 atvejai, nuo šios infekcinės ligos mirė 10 žmonių, pirmadienį pranešė Statistikos departamentas.
JAV dėl kibernetinės atakos prieš "Colonial Pipeline" paskelbė regioninę nepaprastąją padėtį 05-10 07:46
JAV vyriausybė sekmadienį paskelbė regioninę nepaprastąją padėtį, didžiausiai šalies rafinuotų naftos produktų bendrovei "Colonial Pipeline" ketvirtadienį patyrus programišių ataką, dėl kurios...
Į klases jau gali grįžti 5–11 klasių moksleiviai
Į klases jau gali grįžti 5–11 klasių moksleiviai 05-10 07:26
Nuo pirmadienio į mokyklas leidžiama grįžti 5–11 klasių moksleiviams. Pagal Vyriausybės nutarimą, savivaldybės turi nuspręsti, ar šių moksleivių ugdymą organizuoti nuotoliniu, ar mišriu būdu, t...

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

Nike 137,81 +3,24%
Walmart 140,20 -0,60%