Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Skanėstai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Skanėstai

Atsiliepimai apie Skanėstai, UAB

Van Wurst

Amsterdam Plaza
Parašyk savo nuomonę apie Skanėstai, UAB

Gal ten dirba ir geri žmonės, gal ne tokie subrendę, mažai gyvenime turintys patirties, bet meluodami kitiems, jūs ne tik meluojate ir darote apsvarstytą nuodėmę, bet keičiate kitų žmonių planus, jų svajones, dėl jūsų melavimo yra patiriamos šeimų papildomos išlaidos ir dar daug kitų dalykų. Todėl vasarinės komandai su Dainiumi priešakyje niekaip negaliu linkėti nei geros dienos, nei sėkmės, negaliu linkėti ir kažko negatyvaus, tiesiog pasaulis apvalus, kažkas ir jums atsitiks panašaus, kitaip ir būti negali, turtingesni dėl keletos tūkstančių netapote, ir netapsite, bet tik patyrę savo patirtimi, galimai suprasite, kad taip elgtis tiesiog nepadoru, todėl ir nusipelnote, kad būtumėte vadinami melagiais.
Erikas 2020-07-31 17:04:17
Rašau šį komentarą tik todėl, kad noriu paoponuoti prieš tai parašytai nuomonei. Aš taip pat pirkau vasarine.lt komplekse parduodamą butą. Viena pagrindinių priežasčių tą daryti ir buvo minimas Dainius. Apžiūrėjus keleta kitų objektų būtent Dainius paliko labai teigiamą, patikimo ir padoraus žmogaus įvaizdį, kurį laikui bėgant tik patvirtino. Avansą sumokėjau dar balandžio mėnesį (kaina už kvadratą tuo metu nesiekė 1000 eurų). Taip, pirkimo-pardavimo sutarties pasirašymas užtruko, nes kaip sakė pardavėjas, buvo tam tikrų rūpesčių dėl dokumentų ir panašiai. Tas pats Dainius atsiprašė ir sakė, kad jei nenoriu laukti, siūlė grąžinsiantis avansą ir kitas patirtas išlaidas, jeigu tokių buvo. Tačiau aš niekur neskubėjau, sutikau laukti tiek kiek reikės. Išsisprendus dokumentų klausimams liepos mėnesio gale buvo pasirašytas pirkimo-pardavimo sandoris.
Mano butas taip pat buvo perkamas be vidaus apdailos, bet klausimų, kad už įrengimą reikės mokėti atskirai net nekilo. Tai normalus procesas. Galiu pridurti, kad per tą laiką buvo įvykdyti visi įsipareigojimai susiję su buto įrengimu. Be to, kieme atsirado žadėtas gerbūvis, toliau tvarkoma aplinka.
Ir toks aš esu ne vienas, nes jau susipažinom ir su keletu naujų kaimynų, kurie įsikraustė dar anksčiau.
O dėl minimos kainos yra tiesa, kad šiuo metu ji yra didesnė, likę neparduoti butai pardavinėjami brangiau nei balandžio mėnesį, pats domėjausi dar vieno buto įsigijimu tame komplekse, bet per tą laiką pasikeitė ne tik namo aplinka, bet ir situacija NT rinkoje.
Erikai, man buvo pasakyta, drebančiai-mielu balseliu, kad notarinė sutartis turbūt niekada nebus pasirašoma, nes atsirado problemų su dokumentais. Kurių jie patys nesugebės sutvarkyti, dėl to keičiasi pastato savininkai, kurie galbūt sugebės kada nors, gal po pusės metų, gal po metų dokumentus sutvarkyti tinkamai, kad būtų galima atlikti notarines sutartis. Tai net negalėjau priimti sprendimo laukti, ai ir buvo mano sprendimas kažko nelaukti, priimti jų atsiprašymą, pasiūlymą grąžinti įmokėtus avansus ir tiek, nes yra nežinomybė. Ir po mūsų sutarties nutraukimo, jau poros dienų laike butas buto vėl parduodamas tik gerokai brangiau ir tų pačių savininkų. Tai nuo to reikia ir pradėti, nemeluoti, o sakyti kaip yra. O pasirodo ir sutartus jau po mėnesio buvo pasirašomos ir savininkai nepasikeitė. Galima Jūsų butas buvo ne toks patrauklus kainos pakėlime, tai jums papasakojo truputį kitokią istoriją. Gero Jums poilsio.
Gal kitų istorija su šiais pardavėjais ir gera, džiaugiuosi už Jus. Bet mano ne tokia gera, pasikartosiu esmė ne versle, ne NT rinkoje, o melagystėse, tai jau kvepia aferizmu. Man buvo pasakyta, kad notarinė sutartis turbūt niekada nebus pasirašoma, nes atsirado problemų su dokumentais. Kurių jie patys nesugebės sutvarkyti, dėl to keičiasi pastato savininkai, kurie galbūt sugebės kada nors, gal po pusės metų, gal po metų dokumentus sutvarkyti tinkamai, kad būtų galima atlikti notarines sutartis. Tai normalus mano sprendimas kažko nelaukti, priimti jų atsiprašymą, pasiūlymą grąžinti įmokėtus avansus ir tiek, nes yra nežinomybė. Ir po mūsų sutarties nutraukimo, jau poros dienų laike butas buto vėl parduodamas tik gerokai brangiau. Tai nuo to reikia ir pradėti, nemeluoti, o sakyti kaip yra, ir visi mes suprantame NT rinkas, kainas ir kitus dalykus. Tai yra faktas, kad jie yra melagiai ir a*******i. Ir kai tai jie skaito, tai patys rašo sau gerus atsiliepimus. Joks patenkintas jų pirkėjas gyvenime neis į rekvizitai.lt ar kitą portalą, kad parašyti kaip jiems tenka viskas gerai pasisekė. Buvo pirkimas/pardavimas ir tiek, kokie ten dar jausmai.
Erikas 2020-07-31 17:04:17
Akivaizdžiai pačių rašyta nuomonė apie save, vaikiškos istorijos ir pasiteisinimai.
Trumpai prisidėsiu prie kolegos. Buvo kalbama konkrečiai, su pardavėju ir jokių nesklandumų nebuvo apart, kad užtruko notarinės pasirašymas, ką galima suprasti dėl mūsų biurokratinės šalies ir įvairių istatymų. Kaip buvo žadėta suoliukai lauke dygsta, vaikų žaidimo aikštelė stovi, buto kaina tokia kokia sutarta, vidaus patalpos palaispniui tvarkomos.
Laukiam darbų pabaigos ir poilsio prie jūros.
Rekomenduoju!
Sveiki, įmonė UAB Skanėstai, prie maisto dar parduoda ir butus Šventojoje. Maistas gal ir skanus neragavau, bet su butais tai tokia patirtis, kas planuosite pirkti, svarbu sutartyje būtinai numatykite jiems baudas ir dideles, jei nevykdys savo įsipareigojimų. Ir dar gražiai meluojantys asmenys ar asmuo Dainius, skambini dėl kainos pasako vieną kainą, nuvykus apžiūrėti, kitą kainą, perkant sudarant sutartį, dar kitos kainos, tai pasirodo už duris, boilerį, šildymo įrangą reikės sumokėti, tai tarkim apie 2000 eur ir t.t. Sudarius sutartį, sumokėjus avansą, po tam tikro laiko, kai jau laikas keliauti pas notarą, pareiškia, kad negali parduoti buto, nes yra problemų su dokumentais, kurie gal bus sutvarkyti po metų ar niekada, trumpa nutraukiama sutartis, avansai grąžinami, lyg ir viskas gerai, pagal sutartį, priekaištų nėra, tai sutartis, verslas, viskas gerai. Svarbu melagingi pasiteisinimai, o realybė tokia, kad nutraukus sutartį, kitą dieną jau atnaujinamas to paties buto skelbimas ir jis parduodamas brangiau apie 8000 eur. Nes yra paklaus. Tai patarimas, taip ir reikia bendrauti, sakyti tiesą. Jei taip būtų nutikę, greičiausia vistiek būčiau pirkęs tą butą, kad ir 8000 eur brangiau, nes taip ar taip planavau investuoti, pradžiai įsigyti vieną butą, nuojauta sakė, kad pradžiai reikia patikrinti kas per piliečiai dirba ir kaip dirba, nes planų buvo pirkti dar bent 1-2 butus tame pačiame name. Na, nepavyko nepavyko. Ne vieni parduoda, radau dar geresnius, brangesnius butus, investavau, kaip ir planavau apie 80, 000 eur ir tiek žinių. Tai tokia ta patirtis. Daug sako netiesos, tiesiog vaikiškai meluoja, tai greičiausia kad ir su administravimu bus panašūs dalykai. Tai svarbu, kaip ir minėjau, jei perkate, numatykite jiems baudas.

Jordano Kenstavičiaus IV
Kaimo turizmo sodyba “Karpynė”

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Vidginta
Restoranas PILIALAUKIS, Aludė ALAUS NAMAI

Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: gėrimai (alkoholiniai); kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Erdvus ir vis dar augantis RESTORANAS PILIALAUKIS kviečia organizuoti asmenines šventes, įmonių vakarus, konferencijas, mokymus, sąskrydžius, pramoginius, kultūrinius bei kitus renginius, suburiančius iki 1000 Jūsų svečių ! Restoranas PILIALAUKIS įsikūręs tarp Vilniaus ir Trakų. Vos 20 minučių kelio nuo sostinės...
Gražinos Starkuvienės firma
kavinė KURŠIS Nidoje

Adresas: Naglių g. 29, LT-93123 Neringa.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maistas į namus, biurą; maisto gamyba; renginių organizavimas.
Pageidaujate skaniai pavalgyti Nidoje? Jus nuolat erzina per didelės kainos ir per mažos porcijos? Neturite kur sutalpinti svečių? Nenusiminkite! Mes padėsime Jums išspręsti visas šias problemas. Pačiame Nidos miestelio centre įsikūrusi kavinė – baras „Kuršis“ savo lankytojus aptarnauja jau 15 metų. Per šį laiką...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Jazz Villa
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: individuali veikla; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie Jazz Villa Konferencijų ir pokylių centras Jazz Villa yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Villa ir salės įvairioms progoms Turite galimybė organizuoti savo šventę ar susitikimą pasirinkdami vieną ar kelias renginių sales iš karto: Villa, Panoraminę...

Tarptautinės kompanijos vadovas atskleidžia 7 dažniausiai daromas klaidas, siekiant pritraukti kvalifikuotus specialistus regionuose 09-14 15:23
Konkurencingas atlyginimas kvalifikuotų specialistų darbo rinkoje - savaime suprantamas. Tad norint pritraukti specialistus svarbu jiems pasiūlyti, ne tik gerą atlygį. Bet ar pasiūlyta patogi...
TV3 valdytojai neigiamą įtaką daro sumažėjusios reklamos pajamos
TV3 valdytojai neigiamą įtaką daro sumažėjusios reklamos pajamos 09-21 11:04
Bendrovė "All Media Lithuania" (buvusi "Tele-3"), kuriai priklauso televizijos kanalas TV3, teigia, kad įmonės finansams reikšmingos įtakos padarys per koronaviruso krizę sumažėjusios reklamos...
Lietuvoje pradėta medicininių kaukių gamyba
Lietuvoje pradėta medicininių kaukių gamyba 09-21 10:43
Bendrovė "Nordmed" pradeda medicininių kaukių, kurios atitinka standarto EN 14683 reikalavimus, gamybą Lietuvoje. Kaukes, kaip medicininę priemonę, jau įregistravo Valstybinė medicinos prietaisų...

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?