Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Skandinavijos kelias, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Skandinavijos kelias

Atsiliepimai apie Skandinavijos kelias, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Skandinavijos kelias, UAB

Malonus aptarnavimas, laiku atliktas užsakymas malonu dirbti su tokia įmone
Labai patenkinti, greitas malonus aptarnavimas! Dziaugiames kad vel vezate siuntas! Rekenduojame
Virginija Mieziene
2020-05-26 20:02:58 IP 28m82cn7
Rekomenduoju 100%.
Puikiai atlieka savo darba.Labai svarbu, nuosirdus bendravimas su klientais, operatyvumas ir paslaugos kokybe.
Siuntų paėmimas nuo durų ir pristatymas iki durų. Viskas vyksta punktualiai ir sklandžiai. Vežėjai malonūs.
Viskas vyko sklandžiai ir operatyviai. Nuo durų iki durų. Esu labai patenkinta Skandinavijos kelio paslaugomis ir galiu kitiems rekomenduoti!
Tik geriausi atsiliepimai. Puikūs darbuotojai. Rekomenduoju visiems, kurie dar nepasirinkę ir dar dvejonėse. Nesigailesite.
Per metus laiko pasinaudojau 36 kartus Skandinav.keliais paslaugomis ir nė karto neivyko jokio nesklandumo.Tuo ir pačiam sunku patikėt.Mandagūs,
Labai dėkinga šios įmonės vairuotojams už sklandų siuntos pristatymą į Oslą. Siunta pristatyta prie durų. Puikūs darbuotojai, puikus visas kolektyvas. Taip ir toliau. Linkiu sėkmės!
Labai dziaugiuosi, kad pasirinkau skandinavijos kelias..Siuntos tvarkingos, vairuotojas maloniai bendravo..Siunta paimta ir pristatyta iki duru..Kita karta vel rinkciausi
Viskas punktualu ir patikima, malonus bendravimas su klientais. Rekomenduoju 100%.
Ingrida Bendikiene
2020-05-12 22:59:08 IP 2amh92ol
Paslauga atlikta greitai ir kokybiskai. Labai malonu Kai siunta gabenama nuo duru iki duru. Galima realiu laiku stebet siuntos buvimo vieta. Malonus vairuotojai.
Skandinavijos kelias
2020-04-30 07:07:30 IP 66et2l28
Nuviliantys dalykai 2020-04-29 23:18:15
Vienintelis Skandinavijos kelias pastoviai skambineja ir praso privaziuoti pasiimti siunta. Teko gauti siuntas is triju siuntu firmu ir ne viena kita nera gyvenime klaususi ar galime susitikti jiem (vezejui) patogioje vietoje. Labai nuvilia tokie dalykai
Ponas Zigmantai, mes ir nesakome, jog į visus adresus važiuojame. Miestuose pristatome į adresus, dėl rajonų reikia derintis individualiai prieš siuntos užsakymą. Tikimės, jog ateityje nekils tokių nesklandumų. Gražios dienos.
Nuviliantys dalykai
2020-04-29 23:18:15 IP 2edj5c4u
Skandinavijos kelias
2020-03-21 16:43:53 IP 28ma16j1
Zigmas 2020-03-21 16:37:14
Patys sau atsiliepimus rašosi kas kelias minutes.. Gėda
Nei vienas atsiliepimas nėra rašytas pačių ;) pats laikas pasidomėti technologijomis, jog siunčiami laiškai klientams su apklausa ir galimybe išsakyti nuomonę viešai.
Prieš gėdinant kitus, vertėtų įsigilinti
Patys sau atsiliepimus rašosi kas kelias minutes.. Gėda
Irina Tamutienė
2020-03-09 21:24:29 IP 28m93p84
Tai atsakinga, rimta kompanija. Mandagūs, paslaugūs darbuotojai. Rekomenduočiau visiems rinktis tokią kompaniją.
Puikus aptarnavimas. Viskas vyksta sutartu laiku. Jokių vėlavimų ar nesusipratimų.
Oslo lietuvių folkloro ansamblis "Gabija" dėkoja "Skandinavijos keliui" už siuntų pristatymus.
Sėkmės!
Visa komanda puikiai dirba. Niekada neteko nusivilti, tad tik kitiems lieka rekomenduoti. Vairuotojams tai žemai lenkiu galvą
Puikus aptarnavimas nuo taško A iki taško B. Vairuojai malonus ir paslaugūs. Naudojamės jau ne pirmą kartą, rekomenduoju
Tikrai 100 balu ir daugiau! Man kas buvo svarbu kai ieskojau vezeju firmos kad paimtu nuo duru ir pristatytu nurodytu adresu. Malonus bendravimas! Tikrai nuosirdziai rekomenduoju
Sutartu laiku paima ir pristato siuntą, mandagiai bendrauja.
Labai patenkinta Skandinavijos Kelio komanda siunta visada pasiekia laiku mandagus vairuotojai
100 balų
Labai malonus ir geras aptarnavimas.Siuntos visada atvyksta tvarkingos.Matosi kad nera metomos ar kraunamos belenkaip.Malonus vairuotoju bendravimas.Tikrai rekomenduoju sia firma jusu siuntu gabenimui.
10 balų! Prekės visada pristatomos saugiai ir laiku. Mandagūs ir paslaugūs vairuotojai. Visada iš anksto praneša apie numatomą pristatymo arba paėmimo laiką. Ačiū Jums.
Jau net nebesuskaiciuoju kiek metų naudojuosi šia paslauga. Esu labai patenkinta. Siuntinys adresatą visada pasiekia tvarkingas ir laiku. Ačiū jums.
Tai puikiausias mūsų atradimas. Vairuotojai paslaugūs, geranoriški. Kokią siuntą palikome, tokią ir gavo. Nereikia bijoti, kad kas nutiks siuntiniui. Rekomenduoju visu 200%. Skandinavijos kelias - JĖGA
Esu patenkinta visos komandos darbu, Ačiū, Jūsų dėka mūsų mylimiausi gali jausti Lietuvos skonį labiau. Sėkmės darbuose!
Linkiu ir toliau taip šauniai dirbti, išlaikyti tokią aukštą aptarnavimo kokybę.
Tik geriausi atsiliepimai.
Labai puiki komanda. Nuostabus vyrukai. Sekmės jūsų darbe. Siuntos pristatomos saugios nuo duru iki duru.
Mandagūs vairuotojai, siuntos pristatomos lyg iš rankų į rankas, jokio sulamdymo ar suluzusiu pakuočių.Puiki programėlė stebėjimui kur kurio metu randasi siunta.
Labai patenkinta šios įmonės darbu ir teikiamomis paslaugomis
Labai senai esam Skandinavijos kelio klientai. Niekada nenusivylėm. Ačiū. Nuostabus kolektyvas. Šaunus vairuotojai. Dar kartą Ačiū. Noriu palinkėti stiprybės vairuotojams. Atvairuoti tokį kelią ir ypač žiemą yra didelis darbas.
Puikus aptarnavimas, rekomenduoju
Jau 5m. naudojuosi Skandinavijos kelio paslaugomis, sesuo gyvena Osle ant kalno, gal ir ne pati patraukliausia vieta vairuotojui privažiuoti, bet visada atveža, siuntos nesugadintos, aptarnavimas malonus, trečiadienį išsiunčia iš LT ir penktadienio vakarą sesuo džiaugiasi siunta. Kaina irgi labai gera. Ačiū
Labai malonus darbotoju bendravimas su klientais.gręitai ir be jokių problemų buvo siuntinis atvežtas i vietą.Dėkoju už gera darba ir linkiu laikytis tokios pat aukštumos
Gavau rekomendaciją iš draugo ir dabar pati rekomenduoju kitiems. Aiški komunikacija, malonus bendravimas, punktualumas. Sėkmės ir iki!
Tik pliusai siai komandai, tik geriausi zodziai. Malonus bendravimas, greitas pristatymas.drasiai galiu rekomenduot draugam. Sekmes jums!
Greitai, gerai. Gera komunikacija! Malonus vairuotojas!
Paslaugus ir malonus vairuotojai. LabAi patenkinti ju darbu ir rekomenduojame visiem.
Malonus aptarnavimas, patikima. Niekada nebuvo nesklandumu.
Labai puikus darbuotojai, visada su šypsena, didelis notas padėti. Naudojausi pirma karta, ir kitu net neieškosiu. Ačiū labai!
Anonimas 2019-12-22 21:40:26
Šį kartą likome nusivylę... Už mažą dėžutė iki max 3kg.teko susimoketi 25eur. ir prieš atsiemat siunta buvo pranešta 20min.prieš. Atidumo ir žmogiškumo šį kartą trūko iš jūsų vairuotojo pusės.. : (
Ponia - ponas,

Musu kainos yra parasytos internetinei svetainei nuo 2013m., Kadangi gruodis yra siuntu tarnybomis labai uzimtas metu laikas, todel kartais nepavyksta taip suplanuoti kaip noretusi, bet esame tikri, kad vairuotojas Jusu butu laukes ir tikrai neparsivezes siuntos.
Valdai! Jus pats uzregistravote savo siunta, kad atsiimsite musu sandelyje, nes netoli dirbsite, bet nei atvaziavote nei mus informavote, o prisiminete, kada jau imone atostogavo. Prasome Jusu siunta yra sandelyje, siuleme 3 varijantus Jums, bet ka isgirdome, tai tik rusiskus keiksmazodzius, deja, bet Jusu siunta dar vis yra saugoma.
Nuosirdus ACIU vairuotojui Mindaugui s.m.gruodzio 5 d.vezusiam siuntas i Norvegija.Skaudejo ranka ir siunta nunesti iki masinos buvo sunku.Paprasius be zodziu atejo, isnese, palinkejo sveikatos.Mandagus, rupestingas.Visai Jusu sauniai komandai sekmes, saugiu kelioniu./Naudojuosi Jusu imones paslaugomis jau keletas metu ir visada viskas puiku.
Oslo 2019-11-30 13:44:03
Manau jau pats laikas pranešti mokesčių inspekcijai apie jūsų ataskaitas. Pasiima siunta iš Norvegijos, duoda kažkokį popiergaliu (tipo čekis)..Kelis kartus visiškai nieko negavau, jokio popieriaus, kad pinigus paėmė! Ir taip jau daug laiko! Visus jūsų, tariamus čekius kuriuos gavau, turiu. Ant jų, nurodytas kvito numeriukas. Kitas mano žingsnis perduoti tuos kvitus į mokesčių inspekcija, ir tegul patikrina ar jus turite tai registrave savo buhalterijoje!, nes ką duodat žmogui, antra kopija "pasimatė sau" tai va dabar ir pažiūrėsim.Nesu konkurentas, bet jau jūsų elgesys su kitais apgailėtinas. Sekmes
Manau pats laikas gyventi be pavydo ir žiūrėti į savo darža “Ramunai”. 1. Jei butum mates ta vadinamaji “popiergali” tai suprastum, koki suda cia sumalei. 2. Jau ne karta buvome gazdinami “konkurentu” apie pranesimus, skundinus ir mafijozus, bet... 3. Jei nors butum pasivadines ne Oslas ir ne Ramunas (kuris musu sistemoje neegzistuoja) tai butume zinoje kuriam “klientui” kuris kelis kartus siunte nepatikome, bet vat kad KONKURENTAS kuris dirbi be cekuciu tai jau cia stipru. Labai sauni diskusija artejantiems 2020m. Greiciausiai jau girdejote gandus apie save, linkejimai is Kauno.
Viskas puiku. Tik nepatiko, kad kurjeris paskambina ir pasako, kad bus už 2 min. Galėtų bent 10 min prieš paskambinti. Kadangi reikėjo palaukti 6 minutės, nes per 2 minutes nespėjau nusileisti į apačią su mažu vaiku, labai nepatenkintas kurjeris buvo. Kiek teko turėti reiktų su kitomis įmonėmis, kurjeriai paskambindavo net pries valanda.
Turejau siuntima su kita kompanija kuri pristato per 72 valandas, pavelavo 12 valandu. Su sitais vezejais viskas puikiai. Dekui

Hres
Skubus krovinių gabenimas

Adresas: Liepkalnio g. 122, LT-02121 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Tarptautinis krovinių gabenimas į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Švediją, Estiją, Lenkiją. Skubus tarptautinis krovinių gabenimas per 24 valandas. Skubus krovinių gabenimas (per 24 valandas) į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Estiją, Švediją, Lenkiją. Gabenimas krovininiais automobiliais. Tarptautinis...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
Daroda
Transporto paslaugos

Adresas: Undinės g. 3, LT-44104 Kaunas.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; logistikos paslaugos; transporto paslaugos.
UAB „Daroda“- tai profesionali komanda, kasdien pasiruošusi nuvažiuoti daugybę kilometrų tam, kad pristatytume Jūsų produktus į tikslinę vietą ir užtikrintume sklandų tiekimą. Savo veiklą pervežimų srityje vykdome jau ne vienerius metus, o šiandien esame patikimas partneris daugybei kompanijų Lietuvoje ir kitose...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Agronomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; automobilių pervežimas; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas.
2004 m. Lietuvoje savo veiklą pradėjo vokiečių kapitalo UAB „Hegelmann Transporte“, kuri priklauso Hegelmann įmonių grupei. Šiandien įmonė įsikūrusi Kaune taip pat turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Alytuje. Hegelmann paslaugos Hegelmann Transporte sujungia pervežimą keliais, geležinkeliu, vandeniu...
Licatrans, UAB
Nefasuotų skystų ir birių krovinių gabenimas

Veiklos sritys: transporto paslaugos; ekspedijavimas; logistikos paslaugos.
KARANTINO LAIKOTARPIU, DARBUS VYKDOME, UŽSAKYMAI PRIIMAMI EL.PAŠTU IR TELEFONU! LICATRANS transportuoja šių rūšių krovinius: Skystus ir birius krovinius autocisternomis visoje Europos teritorijoje Įvairius krovinius multimodaliniais pervežimais autotransportu Fasuotus krovinius tentinėmis ir šaldytuvinėmis...

"Ignitis grupės" pajamos pirmąjį ketvirtį mažėjo, pelnas augo
"Ignitis grupės" pajamos pirmąjį ketvirtį mažėjo, pelnas augo 05-29 20:54
Tarptautinės energetikos įmonės "Ignitis grupė" koreguotas pelnas prieš palūkanas, mokesčius, nusidėvėjimą bei amortizaciją (koreguota EBITDA) šių metų pirmąjį ketvirtį, lyginant su tuo pačiu...
"Auga group" valdomos įmonės įgijo "Grybai LT" kontrolę
"Auga group" valdomos įmonės įgijo "Grybai LT" kontrolę 05-29 20:22
AB "Auga group" valdomos įmonės – kooperatinės bendrovės "AgroMilk", "Juodmargėlis" ir "Šventosios pievos" – ketvirtadienį su buvusiais pajininkais pasirašė pajų pirkimo-pardavimo sutartis dėl...
Švedijos ekonomika pirmąjį ketvirtį augo – priešingai nei tikėtasi
Švedijos ekonomika pirmąjį ketvirtį augo – priešingai nei tikėtasi 05-29 20:08
Švedijos statistikos tarnybos patikslintais duomenimis, per pirmąjį šių metų ketvirtį šalis sukūrė 0,1% solidesnį nei ankstesnį laikotarpį bendrąjį vidaus produktą.

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Cisco 47,82 +4,87%