Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Skandinavijos kelias, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Skandinavijos kelias

Atsiliepimai apie Skandinavijos kelias, UAB

NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie Skandinavijos kelias, UAB

Patys geriausi atsiliepimai apie šią įmonę, paslaugomis naudojamės nuo 2014 metų, siuntėm tiek mažesnius siuntinius, tiek buvom užsakę visą krovininį autobusiuką. Malonūs darbuotojai, tiek registruojant siuntas, tiek jas paimant, esant reikalui visada padės, patars. Viskas sąžiningai, laiku, taip kaip aptarta, maloniai suderinus detales, kas, būtina pabrėžti, vis dar yra retenybė paslaugų srityje.
Ne vieną kartą vežė siuntą, nuo durų iki durų, visada malonus personalas. Siunta nei karto nebuvo pažeista, visada pristatyta laiku. Savininkas visada maloniai atrašo į užduotus klausimus. Tik geriausi įvertinimai!!! :)
Puiki siuntų gabenimo įmonė. Puikiai išmano savo darbą. Siuntos surenkamos ir pristatomos laiku ir sveikos. Mandagūs ir paslaugūs vairuotojai. Visada sulaukiu kvalifikuotos pagalbos, jei reikia užsakyti kokį nors daiktą ar autodetalių iš parduotuvių. Žodžiu - ŠAUNUOLIAI! 10 balų iš 10.
Malonus darbuotojų aptarnavimas, siuntiniai laiku išvežami ir pristatomi nurodytu adresu. Ačiū ir sėkmės Jūsų kolektyvui!
Minbygg Entreprenør AS
2019-05-07 09:02:17 IP 109.247.66.140
Mūsų įmonė pradėjo naudotis Skandinavijos kelio paslaugomis išbandę daug įvairių vežėjų. Esame labai patenkinti jų darbu, dirba profesionaliai. Reikia tik nusiūsti užsakymą ir visu kitu jie pasirūpina, nereikia skambinėti, ieškoti kur tavo krovinys. Dėkui už gerą darbą...
Malonus vairuotojų bendravimas, pristato iki durų ir praneša valanda prieš atvykstant. Puiki siuntos sekimo programa
Patikima saugu ir greita.kas svarbiausia aptarnavimas super.tiek vairuotojai tiek operatore malonus kulturingi.rekomenduoju.
Mandagumas, punktualumas ir saugūs siuntiniai. Jei reiks kada dar, tik pas jus kreipsiuos. Ačiū. Sėkmės
Punktualumas, greitis. Siuntos nepazeistos, puiki komunikacija. Pagalba nuperkant prekes geromis kainomis, imanomas ivairiu situaciju aptarimas ir sprendinio radimas. Puikus kainos ir kokybes santykis. Kulturingi vairuotojai. Veziau daug siuntu - niekada kazkokiu nesklandumu.
Puikus vezejai, malonus vairuotojas. Rekomenduoju
Labai ačiū už greitą siuntą. Ir operatyvų darbą. Malonus aptarnavimas. Ačiū
Labai greitai ir be jokiu problemu pristate norima siunta. Kantriai ir issamiai atsakinejo i visus uzduodamus klausimus del siuntos turinio, nes pirma karta siuntemes siunta tai kilo daug klausimu (norejosi pasitikslinti del kai kuriu daiktu). Ir viska susitvarkeme nuotolinii budu, siunta paeme is vietos ir pristate kur buvo sutarta. Parenge ir atsiunte lapus su adresu, jog patiems nereiketu to daryti.
Pristatė siuntinį laiku ir nepažeistą. Ačiū už puikiai atliktą darbą!
Naudojusiu Skandinavijos keliu paslaugomis beveik dvejus metus ir esu labai patenkintas.
Siusdavau daiktus is skirtingus Norvegijos miestus ir
niekados nebuvo jokiu nesklandumu.
Galima paskambinti i ofisa ir patikslinti, ar tinka atsiėmimo adresas (visados būdavo teigiamas atsakymas
Puiki kaina ir aptarnavimas!!!viskas kaip sutarta laiku.Malonus ir paslaugus vezejai.Rekomenduoju!!!
Esu patenkintas jusu paslaugomis.Aciu.
Labai rimta kompanija ju paslaugomis naudojuosi nuo pat ikurimo. Niekada neturejau problemu. Visada laiku paima ir pristato siuntas, mandagus aptarnavimas. Sekmes Jums
Labai esu patenkinta imones atliktu darbu, gabeno i Norvegija suniuka, suo buvo atgabentas sveikas, guvus ir sveikas ir tai buvo ne pirmas kartas, aciu jums ir sekmes darbuose.
Labai gerai!
Esu labai dėkinga už Jūsų pastangas dirbant šį darbą, už malonų bendravimą ir linkiu kuo didžiausios sėkmės ir toliau gyvuoti.
Lolita Trepekuniene
2019-05-06 10:41:26 IP 88.119.30.19
Dėkoju įmonei, , Skandinavijos kelias, , už profesionalų darbą. Šioje įmonėje dirba paslaugūs, kultūringi darbuotojai., , Skandinavijos kelią, , rekomenduoju ir savo draugams.
Imone, kuri puikiai atlieka pervezimo paslaugas. Naudojames paslaugomis daznai, ne karto nenuvyle!
Laba diena.
Tikrai rekomenduočiau šią kompaniją. Puikus aptarnavimas, punktualumas, siunta paima iš namų ir pristato į namus, galima matyti siuntos kelią. Šaunuoliai! Tikrai naudosimės Jūsų teikiamomis paslaugomis.
Niekada nepaveda, labai malonus ir geras aptarnavimas!
Siunta visada pristatyta laiku ir tvarkinga
Rasutė Gecevičienė
2019-04-19 09:16:12 IP 78.58.107.75
Profesionalumas ir patikimumas, puikios kainos, malonus bendravimas, mandagūs vairuotojai, punktualumas. Esu jums labai dėkinga. Sėkmės jums. Jau rekomendavau ne vieniems draugams.
Zita 2019-04-16 19:19:37
Atradau- pamėginau - likau šio vežėjo " Skandinavijos kelias " nuolatine kliente, Super ! Myliu, gerbiu ir linkiu sėkmės, nepavarkite, būkite ir toliau optimistais ir saugių kelionių skriejant su mūsų siuntomis :) ;) ;)
nr. 515
Vita 2019-04-15 15:20:06
Sveiki.,
šį kart ne pagyrimai, o pretenzijos. Visai nebeaišku, kodėl siunta, kuri sveria 30 kg, kainuoja tiek pat, kiek siunta sverianti iki 15 kg. Prašau paaiškinti.
Sveiki Vita,
Koks Jusu suuntos Nr.?
V. Alesiaus įmonė "Motus"
2019-04-16 15:54:27 IP 88.119.13.88
Patikima kompanija, profesionalus aptarnavimas. Buvo pristatytas negabaritinis krovinys greitai ir saugiai.
Puiki įmonė, profesionalus aptarnavimas, rekomenduoju!
Labai malonus bendravimas, greitas ir saugus siuntu pristatymas. Tikrai rekomenduoju.
Dirba gerai, rekomenduoju.
Profesionalus, mandagus aptarnavimas. Laiku pristatomos siuntos.
Sklandziai, nuo derybu iki pristatymo. Rekomenduoju.
Sveiki.,
Viskas greita ir patikima!Rekomedacijos geriausios.
Viskas puiki, greita ir patikima
Patikima kompanija, naudojames tik jų paslaugomis. Rekomenduojam visiem
Vairuotojai visada malonūs ir punktualus
Ačiū
Labai malonūs vairuotojai! Visada rinksiuosi tik šia įmonę.
Didelis ačiū už nuvežtą siuntą.
Tikrai labai patikima firma.
Puiki firma. Jau daug metu naudojuosi paslaugomis. Puikiai bendraujantys vairuotojai, puikus aptarnavimas. Labai rekomenduoju ju paslaugas.
Gera vezėjų firma 100% Vairuotojai super dirba.
Naudojuos šios įmonės paslaugomis jau kelinti metai. Viskas SUPER!! Rekomenduoju visiems!! 100% patikimumas!!! Malonus bendravimas!! Mandagūs vairuotojai. Pristato nuo durų iki durų. Ačiū Jums, kad esate!!!! Esu labai dėkinga!!
Dėkui už gerą aptarnavimą
Profesionalūs ir patikimi. Adekvačios ir aiškios kainos ir sąlygos. Mandagūs vairuotojai. Pristato nuo durų iki durų. Rekomenduoju.
Šaunuoliai Jūs esate!
Teko dirbti su keletu vairuotojų ir visi Jie buvo dėmesingi ir dalykiški.
Greitas aptarnavimas, malonus bendravimas, jaunas ir linksmas kolektyvas ir patrauklio kainos... Šaunuoliai, kiti siuntiniai į skandinavijos šalis tik per Jus! Ačiū Jums!
Džiaugiuosi, kad suradau “Skandinavijos kelią”.
Šauni komanda, patikimi, sąžiningi vežėjai.
Linkiu klestėti, nesustoti :) Ačiū už Jūsų darbą!
Dėkui už siuntų gabenima, visada viskas laiku ir saugiai

Hres
Skubus krovinių gabenimas

Adresas: Liepkalnio g. 122, LT-02121 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Tarptautinis krovinių gabenimas į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Švediją, Estiją, Lenkiją. Skubus tarptautinis krovinių gabenimas per 24 valandas. Skubus krovinių gabenimas (per 24 valandas) į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Estiją, Švediją, Lenkiją. Gabenimas krovininiais automobiliais. Tarptautinis...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
DLG
Logistika ir transportas, EPI, ETD, GARANTIJA.

Adresas: Perkūnkiemio g. 5, LT-12129 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; geležinkelių transportas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
MŪSŲ TEIKIAMOS PASLAUGOS: KROVINIŲ GABENIMAS: Autotransportu: Daliniai kroviniai; Pilni kroviniai; Krovinių konsolidavimas; Pavojingi kroviniai; REF; Temperatūrinių krovinių gabenimas (REF): Teikiame ne tik atskiras transportavimo paslaugas, bet ir pilną temperatūrinių krovinių gabenimo paslaugų paketą –...
PRIMA LINE
TRANSPORTAS | LOGISTIKA

Adresas: Brastos g. 13, LT-47183 Kaunas.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; transporto paslaugos.
Transporto ir logistikos įmonė Prima Line Įmonė Prima Line buvo įkurta 2010 metais Kaune. Aiški dviejų krypčių specializacija – krovinių, siuntų pervežimas, bei krovinių saugojimas - formavo kompanijos įsitvirtinimą konkurencingoje rinkoje. Laikui bėgant, dėka atsakingo ir lankstaus požiūrio į klientus, bei...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Argonomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių pervežimas; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas; transporto paslaugos.
2004 m. Lietuvoje savo veiklą pradėjo vokiečių kapitalo UAB „Hegelmann Transporte“, kuri priklauso Hegelmann įmonių grupei. Šiandien įmonė įsikūrusi Kaune taip pat turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Hegelmann paslaugos Hegelmann Transporte sujungia pervežimą keliais, geležinkeliu, vandeniu ir oru...

Kalbos mokymasis užsienyje: 2-3 kartus greičiau nei namuose?
Kalbos mokymasis užsienyje: 2-3 kartus greičiau nei namuose? 05-10 12:32
Pirmosios kalbų mokyklos Lietuvoje „American English School" vadovė Eglė Kesylienė įsitikinusi, kad prieš pradedant mokytis užsienio kalbų labai svarbu aiškiai atsakyti į...
Baltarusija Briuselyje skundžiasi, kad Lietuva blokuoja Minsko ir ES susitarimą
Baltarusija Briuselyje skundžiasi, kad Lietuva blokuoja Minsko ir ES susitarimą 05-19 16:07
Baltarusijos atstovai šią savaitę Briuselyje skundėsi, kad Lietuva blokuoja Europos Sąjungos (ES) ir Minsko susitarimą dėl partnerystės prioritetų.
Valdžia – verslo baudėja: ar grįšime į policininkų krūmuose laikus?
Valdžia – verslo baudėja: ar grįšime į policininkų krūmuose laikus? 05-19 15:00
Koks turėtų būti verslo ir valdžios santykis? Ilgą laiką buvo dirbama, kad valstybė taptų partneriu ir pagalbininku verslui plėtoti, buvo diegiama geroji verslo kontrolės praktika. Tačiau...

Už ką balsuosite artėjančiuose prezidento rinkimuose?

Keurig Dr Pepper 29,26 +2,31%