Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Skandinavijos kelias, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Skandinavijos kelias

Atsiliepimai apie Skandinavijos kelias, UAB

SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie Skandinavijos kelias, UAB

Esu labai patenkinta šia įmone.Greitas, patikimas ir malonus aptarnavimas.
Puiki įmonė, kuo geriausi atsiliepimai! Viskas greitai ir sklandžiai už patraukilią kainą!
Lina Bugočienė
2022-01-19 14:21:49 IP 2ktirf16
Labai šauni komanda, greitai, patikimai, mandagiai paima ir pristato siunta.
100 balų jūms visiems ????????????
Labai operatyviai ir greitai, jei reikia vyrai padeda ir pakrauti, ačiu jums
Vežėjui pretenzijų neturiu. Planuoju tolimesnį bendradarbiavimą.
10 balu ! Sėkmės ir tobulėjimu jūsu darbe.
Siuntinių gabenimo paslaugomis naudojuosi jau apie 4 metus, įvairūs siuntiniai bei gyvūnas. Atliktomis paslaugomis esu patenkintas kaip siuntėjas, iš gavėjų pusės jokių negatyvių atsiliepimų negavau. Labai visapusiška įmonė tiek kainų lankstumu, bei vairuotojų profesionalamu bei atsakingumu.
Rekomenduoju šia transporto įmonę.
Puiki imone, jeigu reikalingos siuntu siuntimo paslaugos visada renkuosi sia, patikimi, greiti, visada viskas laiku pristatyta, jokiu velavimu! Rekomendacijos.
Kristina Jaruseviciene
2022-01-19 10:46:31 IP 2i1d2u9p
Dirbu jau senai su sia kompanija, siuntas siunciuosi kiekviena savaite, viskas prisatyta laiku be jokiu problemu, o vairuotojai be galo malonus, kulturingi tiek Norvegijos puseje, tiek Lietuvos.
Dėkojame už puikų jūsų įmonės darbą.Šaunus aptarnavimas.Rekomenduoju ir kitiems naudotis jūsų teikiamomis paslaugomis.
Monika Janutaite
2021-12-07 15:36:53 IP 2fa3qmce
Puikus aptarnavimas, labai gera kokybe produktu, ypac greitas pristatymas. Labai rekomenduoju :)
Dekoju uz lojaluma, mandaguma ir gera darba. Malonu, kad suprantate ir senyvo amziaus zmones ir draugiskai suteikiate pagalba (padedate atnesti siuntinuka). Tikiuosi bendradarbiausim ir toliau. Pagarbiai, Rasa Burcikiene
Virginija Irtmoniene
2021-12-06 15:37:52 IP 1arvdkgg
Patys geriausi, draugiškiausi. Pasitikėjimo verti. Gerai, kad yra tokie vežėjai. ❤️????????
Atsiliepimai tik geri. Ačiū puikiai komandai.
Pavelas Albertovicius
2021-12-06 14:33:57 IP 2fa2uptl
Puikiai atliekanti savo darba siuntu gabenimo firma!
Saunuoliai taip ir toliau!
Naudojuosi šia įmone jau ne pirmus metus. Vairuotojai mandagūs, atsakingi, paslaugūs, visada suderina siuntos paėmimo ar atsiėmimo laiką, siuntiniai atkeliauja tvarkingi. Nuoširdus Ačiū! :)
Jei tenka siųsti siuntas į Norvegiją tai renkuosi tik jūsų įmonę. Niekada nesu nusivylusi darbuotojų kompetencija ir dėmesingumu. Rekomenduoju visiems rinktis " Skandinavijos kelią". Sėkmės jums ir gražių artėjančių švenčių.
Niekada nebuvo jokiu problemu gabenant su sia imone, Lietuva-Norvegija. Visada laiku pristatytos siuntos, ir niekada nebuvo pazeistos. Rekomenduoju siuos vezejus.
Jau keli metai naudojuosi Jūsų paslaugomis. Tik geriausi atsiliepimai, niekada nekilo jokių problemų. Ir paėmimas, ir pristatymas be priekaištų. Patogus ir greitas siuntos užsakymas, saugus siuntos pristatymas adresatui, malonūs vairuotojai. Puiku, kad galima sekti savo siuntos gabenimo kelią.
Rekomenduoju visiems naudotis Skandinavijos kelias paslaugomis, tikrai nenusivilsite.
Puiki kompanija, geri savo darbą išmanantys vairuotojai, patirtis kalba už save.
Malonus vairuotojai. Patikimas ir greitas siuntu gabenimas. Esu lb patenkinta ju paslaugomis
Linita Jankevičienė
2021-11-24 13:58:31 IP 27nv6uga
Nuostabi komanda, dirbanti atsakingai ir patikimai! Prekės paimamos ir pristatomos visada sutartu laiku ir kokybiškai! Vairuotojai visi labai paslaugūs, mandagūs. Rekomenduoju!
Patikima ir kokybiškai dirbanti įmonė. Rekomenduoju.
Pirmą kartą pasinaudojau Jūsų įmonės paslaugomis ir esu labai patenkinta. Viskas buvo paaiškinta. Malonus aptarnavimas, siunta paimta laiku ir pristatyta greitai. Vairuotojas šaunus. Tikrai ir ateityje naudosiuosi Jūsų paslaugomis ir kitiems rekomenduosiu.
Ačiū komandai už darbą! Daug metų naudojamės paslaugomis ir visiems siūlau rinktis tik šią įmonę????. Saugių kelionių Jums!
Zita Petrauskienė
2021-11-24 10:52:55 IP 28ma2ocr
UAB Skandinavijos kelias patikima įmonė. Naudojamės jos paslaugomis kelis kartus per metus.
Saugu, patikima. Malonus aptarnaujantis personalas, mandagūs ir paslaugūs vairuotojai.
Siuntiniai visada pristatomi laiku.
Labai efektyvūs ir nuoširdūs vežėjai. Viską labai aiškiai ir mandagiai paaiškina. Siuntos paimamos ir pristatomos laiku. Labai rekomenduoju šiuos vežėjus ????. Ačiū Jums ir saugių kelionių.
Esu nuolatinė klientė jau nepirmus metus. Siuntas pristato tiek į Norvegija ar į Švedija greitai. Lietuvoje paėmimas siuntos sklandus. Bendravimas malonus visada aiškiai atsakoma į iškilusius klausimus. Visi vairuotojai šaunuoliai. O visai komandai tik sėkmės
Labai esu dėkinga šios įmonės vairuotojams už tikrai nelengvą jų darbą. Noriu padėkoti vairuotojui Ryčiui už vakar pristatytą siuntą į Norvegiją, Hokksundo miestelį. Linkiu stiprybės, sėkmės ir gero kelio. Ačiū, kad esate.
Angelė Rakickienė
2021-11-17 18:03:46 IP 2anaqns7
Siuntos paėmimas vyksta sklandžiai. Esu nuolatinė klientė.
Labai šaunūs vežėjai. Bendradarbiaujame jau daug metų ir per tuos metus nė karto nenuvylė. Visuomet atvyksta sutartu laiku, paslaugūs, mandagūs. Siuntnys pristatomas kokybiškas, Kiek rekomendavau savo draugams ir pažįstamiems (o jų jau nemažas būrys), tai visi liko patenkinti ir naudojasi paslaugomis. Sėkmės jūsų nelengvame darbe, linkiu ir toliau išlikti tokiems rūpestingiems ir paslaugiems, o mes ir toliau naudosimės jūsų paslaugomis. Ačiū.
Šaunūs vežėjai. Vairuotojai mandagūs, greitas pristatymas, siuntiniai visada atkeliauja tvarkingi.
Patikima firma, siunta atkelavo geros būklės ir iki pačių durų.
Gyvenu Norvegijoje jau nemažai laiko, ir teko naudotis ne vienos firmos vežėjų paslaugomis, bet visgi Skandinavijos kelias pranoko visus lūkesčius. Pirmiausia vairuotojai labai paslaugūs ir malonūs. Nekyla jokių problemų, jei tuo metu nesu namuose, lengvai sutariame kur paliksiu siuntą. Visada praneša prieš atvažiavimą likus kelioms valandoms, taip pat visada padeda panešti siuntą iki dūrų. Labai rekomenduoju!
Siunčiu ne pirmą kartą, visada super paslaugumas, mandagumas. Nei karto neteko nusivilti. Vairuotojas visada pasisiūlo padėti panešti. Tik patys geriausi atsiliepimai????????????????
Galiu tik pasidziaugti ju atliekamu darbu ir rekomenduoti kietiems.
Patogus ir greitas siuntos užsakymas, malonus vairuotojas, greitas ir saugus siuntos pristatymas adresatui. Siunčiau jau keliatą metų pateisino visus mano lūkesčius. Rekomenduoju visiems, nenusivilsite.
Jau 6m. vis siunciames siuntas su sia kompanija. Esam begalo laimingi. Malonus aptarnavimas, greitas pristatymas. Visada atvyksta su sypsena, labai draugiski, paslaugus, visada paskambina pries atvykstant. Siuntem ir keturkojus savo seimos narius (sou, kate) keliones metu sulaukeme skambuciu, nuotrauku, is karto smagiau laukti, ir sirdis taip nepergyvena. Ivardinom kaip keturkoju seimos nariu SPA dienas. Palepinti, paglostyti, pavedziovi, pamaitinti. Rekomenduojam draugam ir kitiems! ❤️
Begalo greitas ir malonus pristatymas, geros kainos. Labai patikima, dar nė karto nenuvylė
Labai patikima įmonė, geri darbuotojai. Siūlau šią įmonę ir kitiems. Ačiū, kad yra tokia įmonė, kaip Skandinavijos kelias. Sėkmės jiems ir ateityje.
Tikrai nuostabūs vežėjai, visada laiku ir greitai, mandagus nuostabus vairuotojai.Didelis ačiū
Patogus ir greitas siuntos užsakymas, malonus vairuotojas, greitas ir saugus siuntos pristatymas adresatui. Siunčiau jau kelis kartus, įmonės darbu esu labai patenkinta, pateisino visus mano lūkesčius. Rekomenduoju visiems, nenusivilsite.
Labai džiaugiuosi šia siuntų gabenimo paslaugų kompanija-visada maloniai bendrauja, duoda patarimų, siuntos nukeliauja sveikos ir tinkamu laiku, puiku, kad galima sekti savo siuntos gabenimo kelią niekas nedingsta-rekomenduoju ir kitiems naudotis šios įmonės paslaugomis.
Malonus bendravimas telefonu, tiek su paciais vairuotojais, siuntas pristato laiku, kokybiškai ir operatyvaiai.Kiek rinkausi vezejus, tai patys geriausi.Visiems rekomenduoju.Super komanda!
Tai kokybės ir kiekybės įmonė. Vairuotojai visada su šypsenomis, kad ir kaip būtų pavargę kelionėje. Esant sunkesnei pakuotei, visada padės iškelti ir nunešti. Siuntiniai nesugadinti. Net šakočiai išlieka pirminės išvaizdos ????
Paslaugos aukštos kokybės. Aptarnavimas malonus. Servisas greitas ir saugus.
Visada vezame siuntinukus su Skanfinavijis keliu. Ir paemimas, ir pristatymas be priekaistu.
Labai lengvai užpildomas užsakymas. Puiki komanda. Supratingi, geranoriški darbuotojai. Viskas greitai ir sklandžiai.
vadybininkams 2021-09-28 18:01:54
su siuntinio paėmimu viskas l.gerai, bet biuro darbuotojams reiktų gerinti darbą, nes iš el. laiško dviejų sakinių dėl siuntos atsiėmimo sugeba perskaityti tik pirmą, nors tuose dviejuose sakiniuose aiškiai parašyta kada siuntą galime atsiimti, bet iš atsakymo suprantu, kad informacijoj vadybininkas "pasiklydo".... Paprašę patikrinti kontaktus užsakymo formoje ir atgal nusiuntus atsakymą, kad, deja, suklydau vieną skaičių bei paprašius tai pataisyti, atrašo : "gerai pataisysime", bet taip ir lieka neištaisyta, vėl siunčia užklausą su ta pačia klaida ir vėl rašai ir t.t. Jei vieną kartą būtų atlikta, tai kelis kart nereiktų grįžti prie to pačio kelis kartus ir darbas būtų tikrai efektyvesnis, ko ir linkiu !
Labai pritariu jūsų komentarui. Man paprašius kalbėti su vadovais, gavau kitos vadybininkės numerį, kuri kalbėjo visiškas nesąmones, vietoj saskaitos numerio pasiūlė įsirašyti į apskaitą siuntos numerį, o saskaitos net neketino atsiųsti, kas įmonėms yra labai aktualu. To pasekoje krovinys būtų grįžęs pas siuntėją ir jų nekompetencija būčiau turėjusi apsimokėti antra karta pati. Labai nerekomenduoju vien dėl vadybininkų darbo. Neskaitant, kad jau yra tekę gauti klaidingų saskaitų kur kainos 10 kartų skiriasi nuo karininko, toks jausmas, kad visiškas chaosas administracijoje.

Hres
Skubus krovinių gabenimas

Adresas: Liepkalnio g. 122, LT-02121 Vilnius.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; vandens transportas.
Tarptautinis krovinių gabenimas į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Švediją, Estiją, Lenkiją. Skubus tarptautinis krovinių gabenimas per 24 valandas. Skubus krovinių gabenimas (per 24 valandas) į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Estiją, Švediją, Lenkiją. Gabenimas krovininiais automobiliais. Tarptautinis...
TIROLA
Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas

Adresas: Žalgirio g. 112A, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; ekspedijavimas; sandėliavimas; transporto paslaugos.
PASLAUGOS Krovinių pervežimas standartinėmis 13,6 m ilgio puspriekabėmis, refrižeratoriais ir autotraukiniais (didžiakūbėmis); Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas iš Rusijos į Europos Sąjungos šalis, taip pat į Norvegiją, Serbiją, Turkiją; Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas iš Europos Sąjungos valstybių į Rusiją...
LINĖJA transport
Krovinių gabenimas – ekspedijavimas

Adresas: Didžioji g. 38, LT-57257 Kėdainiai.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas.
KROVINIŲ PERVEŽIMAI Pilni kroviniai Daliniai kroviniai Negabaritiniai kroviniai Birūs kroviniai Temperatūrinių krovinių pervežimas Pabaltijo šalyse PAGRINDINĖS KROVINIŲ KRYPTYS LT – LT Baltijos šalys – PL – Baltijos šalys LT – Baltijos šalys – LT Baltijos šalys – Vakarų Europa – Baltijos šalys TRANSPORTO...
Daroda
Transporto paslaugos | Statybų darbai

Adresas: Raudondvario pl. 150, LT-47174 Kaunas.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; ekspedijavimas; eksportas; fasadas, fasado apdaila; logistikos paslaugos; sienos, lubos; statyba.
UAB „Daroda“- tai profesionali komanda, kasdien pasiruošusi nuvažiuoti daugybę kilometrų tam, kad pristatytume Jūsų produktus į tikslinę vietą ir užtikrintume sklandų tiekimą. Savo veiklą pervežimų srityje vykdome jau ne vienerius metus, o šiandien esame patikimas partneris daugybei kompanijų Lietuvoje ir kitose...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Agronomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; automobilių pervežimas; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas.
2004 m. Lietuvoje savo veiklą pradėjo vokiečių kapitalo UAB „Hegelmann Transporte“, kuri priklauso Hegelmann įmonių grupei. Šiandien įmonė įsikūrusi Kaune taip pat turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Alytuje. UAB Hegelmann transporte - pirmoji transporto ir logistikos imonė Lietuvoje, sertifikuota...

Vokietija neleido Estijai perduoti haubicų Ukrainai
Vokietija neleido Estijai perduoti haubicų Ukrainai 01-21 23:52
Vokietija neleido Estijai suteikti karinės paramos Ukrainai, neišduodami leidimo atlikti sandorio dėl vokiškos kilmės 122 milimetrų haubicų perdavimo.
ES ligų centras: omikron Europoje tapo dominuojančia atmaina
ES ligų centras: omikron Europoje tapo dominuojančia atmaina 01-21 21:52
Pandeminio koronaviruso omikron atmaina tapo vyraujančia Europos Sąjungoje ir Europos ekonominėje erdvėje (EEE), penktadienį pranešė bloko sveikatos agentūra.
"Ignitis grupė" sumažino paskolą "Ignitis renewables"
"Ignitis grupė" sumažino paskolą "Ignitis renewables" 01-21 21:14
Valstybės kontroliuojama energetikos bendrovė "Ignitis grupė" nuo 293 mln. iki 260 mln. Eur mažina maksimalią 10 metų trukmės paskolos sumą antrinei bendrovei "Ignitis renewables", o jos...

Ar pateisintumėte PVM mažinimą maisto produktams Lietuvoje?

Texas Instruments 175,64 +1,26%
Walt Disney 137,38 -6,94%