Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Skandinavijos kelias, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Skandinavijos kelias

Atsiliepimai apie Skandinavijos kelias, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Skandinavijos kelias, UAB

Esu labai patenkinta šių vežėjų paslaugomis. Aukščiausios kokybės paslaugos už mažiausią kainą. Konkretūs, greiti, malonūs ir besirūpinantis Klientu bei siunta.
Esu labai patenkinta pasirinkus šiuos vežėjus. Pora kartu teko naudotis jų paslaugomis ir esu visų 100% patenkinta konkretumu, sąžiningumu. Rekomenduočiau visiems ✌️
Geras aptarnavimas, malonus personalas.
Patikimi, greiti, paslaugus. Puikiai dirba! Rekomenduoju
Mano siuntinukai visada pristatomi greitai ir saugiai. Puikiai organizuotas darbas. Labai malonus personalas. Patikima imone! Naudosiuosiu ir ateityje be abejoniu bei rekomenduoju kitiems.
Aciu jums ir sekmes!
Rekomenduoju!!!
Viskas labai puiku nuo siuntos paemimo iki pristatymo.
Puikus aptarnavimas, greitas siuntų pristatymas, labai patogi siuntos sekimo sistema ir paslaugūs vairuotojai. Ačiū Jums labai.
Pati prireikus rinksiuos ir kitiems rekomenduosiu "Skandinavijos kelia". Labai mandagus, konkretus vadybininkai, vairuotojai. Sekmes Jums!
Nuostabi komanda! Vairuotojai beprotiškai mandagūs. Ačiū Jums.
Patikima ir patikrinta imone. Puikus, saziningi vairuotojai. Paslauga atlieka puikiai ir laiku. Niekada nebuvo nesutarimu. Saunuoliai. Nabejodamas siulau naudotis patikimos imones paslaugomis Sekmes jums visiems!
Esu patenkinta. Viskas vyksta labai sklandziai! Dekoju
Rekomenduoju tik siuos vezejus. Bendraujam jau 4 metai. Neturejom jokiu problemu... Visada pristato saugiai ir laiku.
Esu patenkinta šia įmone, visada suranda palankų klientui sprendimą. Džiugu, kad darbuotojai taip nuoširdžiai atsidavę darbui. Rekomenduoju visiems, kam reikia patikimai pristatyt siuntinį.
Draugauju trys metai) Super komanda. Greitumas. Nuoširdumas. Patikimumas. Atsakingumas. Linkiu Jūsų komandai saugaus ir gero kelio. Rekomenduoju visiems)
Patys patikimiausi, niekad nera nuvyle. Jau 5 metus naudojuosi ju paslaugomi O ju vairuotojai nerealus!!!!! Sekmes darbuose!
Nijolė Girdvainienė
2019-01-07 16:29:52 IP 90.140.167.104
Norime padėkoti vairuotojui Justui už malonų bendravimą ir pagalbą perduodant siuntinį. Sėkmės darbuose!
Skandinavijos keliui savo siuntas patikime jau kelerius metus ir esame labai patenkinti tiek aptarnavimu, tiek rūpestimgumu, gražiu bendravimu. Kolektyvas puikus, visada paskambina, praneša viską. Vairuotojai taip pat labai malonūs, su šypsena, visada bendraujantys. Visada atsiradus papildomui daiktui ir susisiekus su administracija, viską priims, niekada neatsakys. Žodžiu, tik geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos kitiems.
Ačiū jums!
Ačiū už organizuotumą, malonų ir kokybišką bendravimą. Sėkmės Jūsų keliuose, darbuose ir namuose.
Sklandus aptarnavimas. Patogus uzsakymas, siuntos sekimas, mandagus vairuotojai. Auksta klase. Rekomenduoju!
Kokybiskas ir greitas aptarnavimas, punktualumas, malonus aptarnavimas! Didelis
Paslaugus kolektyvas, visada gaunu kvita, kad siunta paimta, labiausiai patinka kai siuntos pristatomos Voksenkollveien penktadienio vakare :) Tada nereikia prarasti šeštadienio :) Sėkmės darbuose.
Visai Jusu komandai graziu artejanciu Svenciu! Esat saunus ir patikimi. Sekmes! Bendrausim ir ateityje.
Ačiū.Greitai ir saugiai.Gražių ateinančių švenčių!
Paprasciausiai patogu ir aisku. Be to geras aptarnavimas.
Sveiki. Esu sios imones kliente. Kreipiuosi paslaugos i Ja, kai tik reikia padaryti siunta is ar i Lietuva-Norvegija. Kodel? Ogi, pasitikejimas, Ramybe. Uzregistruoji ir viskas, viduje ramu. Operatyvus, Issamus, Aiskus pranesimai apie siuntos eiga. Imone myli savo darba, tai akivaizdu.
Teko transportuoti ivairiu siuntu - paprastu, duztanciu daiktu. Kaip iduota pradzios taske, taip pasiekta galutiniam taske. Pastebejus uzklausimus, visada rekomenduoju.
ACIU, jog esate ;)
Puikus aptarnavimas. Visada saugus siuntų pervežimas. Teko siųsti tortus, šakočius, stiklus..... Visada viskas sveika. Šaunūs paslaugūs vairuotojai. Visada lanksti vadyba. 10 balų !!!!!
Labai Rekomenduoju Skandinavijos kelia! Visada punktualus, patikimi ir malonus!
Puikiai organizuotos paslaugos, jokiu keblumu, labai malonus darbuotojai!
Labai gerai organizuotas darbas. Šaunus kolektyvas!
Mano tik geriausi atsiliepimai apie šią įmonę. Rekomenduoju visiems.
Sėkmės visam kolektyvui!
Šios įmonės paslaugomis naudojuosi jau daug metų. Esu labai patenkinta už jų operatyvų siuntinių paėmimą ir pristatymą. Siuntinys visada pasiekia sūnų laiku ir saugiai.
Tikrai rimta firma.Jie išmano savo darba.Taip ir toliau.
Malonus bendravimas, laiku pristatytos prekės. Nė karto ne nuvylė. Tesiog džiaugiamės Juos atradę
Man patiko ju organizuotas darbas.paeemimas bei pridavimas saugiai atgabentos dalys.
Firma "Skandinavijos kelias" teikia paslaugas tikrai profesionaliai. Vadybininkai bendrauja maloniai, suteikia visa reikalinga informacija. Prekes atvezamos laiku, pakuotes nepazeistos. Imones vairuotojai bendrauja lb kulturingai. Paslaugu kaina nera per didele. Uzsakinesiu "Skandinavijos kelias" paslaugas ir toliau :)
Visuomet renkamės, , Skandinavijos kelią" ir esame patenkiti. Aptarnavimas labai malonus. Siuntas gauname laiku ir kokybiškai. Vairuotojai puikūs - su nuotaika, malonūs ir paslaugūs. (Jei reikia, ir maršrutą pakoreaguoja dėl klientų :)).

Pastarąjį kartą, patikėjome jiems atvežti mūsų šuniuką. Buvome prisiklausę, kad įvairios kompanijos nekokiomis sąlygomis gabena gyvunėlius, bet tik ne, , Skandinavijos kelias"! Vairuotojas Justas į Norvegiją atvežė mūsų augintinį, kuris buvo pilnas energijos, nepatyręs streso ar kažkokių skriaudų. Todėl drasiai galiu rekomenduoti jų paslaugas.

P.s. Gera, kad yra tokių kokybiškų paslaugų teikėjų, šaunuoliai! :)
Geriausi be konkurencijos! Visada patikimai, greitai ir saugiai! Saunuoliai!
Puiki imone, punktualus vairuotojai, visada issprendziamos problemos. O kas svarbiausia, kad siuntos pristatomos laiku ir po keliones yra tvarkingos.
Labai džiaugiuosi su jūsų paslaugomsis ir labai didžiuojuosi jūsų vairuotojais. Tikrai verta pasitikėjimo komanda. Ačiū kad jūs esate. Su didžiule pagarba Rasa Gapšiene.
Sveiki. Labai džiaugiuosi pasirinkusi šią siuntų pervežimo firmą. Naudojuosi Jūsų paslaugomis jau kelis kartus ir ateityje naudosiuos.Viskas labai sklandu, vairuotojai puikūs. Galiu rekomenduoti visiems. Ačiū Jums ir sėkmės darbuose bei saugaus kelio.
Du kartus naudojausi jusu paslaugomis likau patenkintas jokiu nesklandumų.
Aciu jums ir sekmės jums.
Teko kelis kartus naudotis jūsų paslaugomis ir nė karto nenusivyliau. Visi paslaugūs, mandagūs. Vairuotojai punktualūs, su šypsena. Tikrai rekomenduosiu Jus visiems. Linkiu daug užsakymų ir gero kelio.
Esu labai patenkinta jusu paslauga. Linkiu daug klijantu ir saugiu kelioniu
patikimi.sažiningai atlieka savo darba. viskas vyksta sklandžiai nuo siuntos paėmimo iki atidavimo
Labai esame patenkinti SKANDINAVIJOS KELIAS paslaugomis. Ypatingai norime padėkoti vairuotojui Justui, už rūpestį ir atsakingumą vežant mūsų šunelį į Norvegiją! Labai ilgai dvejojau, kam patikėti vežti mūsų numylėtinę. Dabar labai džiaugiames, mūsų šuo atvažiavo be streso, laiminga. Net nustebusi žiūrėjo į vairuotoją Justą, tarsi galvotų "nejaugi mūsų kelionė baigėsi???" :D
Tikrai rekomenduojame Jus!
Ačiū Jums, kad esate! :)
Šaunuoliai, visada stengiasi dėl savo klientų! Naudojamės jų paslaugomis jau kelis metus ir nebuvo jokių nesusipratimų.
Visada punktualus, draugiski, geranoriski, malonus.Tai iMore, kuri zino, ka reiskia klientu aptarnavimas.
Siunta visad pristatyta ir paimta buna sutartu laiku, vairuotojai noriai padeda ir suteikia informacija apie siuntini visos keliones metu. Tikrai rekomenduoju!
Visada laiku, visada kokybiskai ir su maloniu aptarnavimu
Skandinavijos kelio paslaugomis naudojausi ne karta. Viskas laiku saziningai ir taip kaip buvo sutarta. 10 balu.
Super! Aciu! Greitai gauta siunta, draugiski vairuotojai ir malonus aptarnavimas! Rekomenduoju;)

Hres
Skubus krovinių gabenimas

Adresas: Liepkalnio g. 122, LT-02121 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Tarptautinis krovinių gabenimas į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Švediją, Estiją, Lenkiją. Skubus tarptautinis krovinių gabenimas per 24 valandas. Skubus krovinių gabenimas (per 24 valandas) į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Estiją, Švediją, Lenkiją. Gabenimas krovininiais automobiliais. Tarptautinis...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
Rokauta
Tarptautiniai krovinių pervežimai Europoje

Adresas: Perkūno g. 5, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; importas; logistikos paslaugos; padangos, ratlankiai; transporto paslaugos; vairavimo mokymo paslaugos.
UAB ROKAUTA savo veiklos metus skaičiuoja nuo 1959-1962 metų, todėl vadovaudamiesi savo ilgalaike patirtimi mes teikiame tikrai kokybiškas krovinių vežimo paslaugas ir turime išsikovoję pripažinimą vietinėse bei tarptautinėse rinkose (Europa, Rusija, Baltarusija). Sėkmingam ir saugiam krovinių pervežimui šiuo metu...
PRIMA LINE
TRANSPORTAS | LOGISTIKA

Adresas: Brastos g. 13, LT-47183 Kaunas.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; transporto paslaugos.
Transporto ir logistikos įmonė Prima Line Įmonė Prima Line buvo įkurta 2010 metais Kaune. Aiški dviejų krypčių specializacija – krovinių, siuntų pervežimas, bei krovinių saugojimas - formavo kompanijos įsitvirtinimą konkurencingoje rinkoje. Laikui bėgant, dėka atsakingo ir lankstaus požiūrio į klientus, bei...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Agronomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas; transporto paslaugos.
2004 m. Lietuvoje savo veiklą pradėjo vokiečių kapitalo UAB „Hegelmann Transporte“, kuri priklauso Hegelmann įmonių grupei. Šiandien įmonė įsikūrusi Kaune taip pat turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Hegelmann paslaugos Hegelmann Transporte sujungia pervežimą keliais, geležinkeliu, vandeniu ir oru...

"DHL Lietuva" atskiria greitųjų siuntų ir logistikos verslus
"DHL Lietuva" atskiria greitųjų siuntų ir logistikos verslus 01-22 18:39
Skubių tarptautinių pervežimų tinklui DHL priklausanti įmonė "DHL Lietuva" atskiria greitųjų pašto siuntų bei logistikos verslus.
Seimo nariai 2018-aisiais parlamentinei veiklai išleido daugiau kaip 1,3 mln. Eur 01-22 18:22
Per 2018 metus Seimo nariai parlamentinei veiklai išleido beveik 1 mln. 317.000 Eur.
Numizmatams – autentiškų LDK monetų rinkinys
Numizmatams – autentiškų LDK monetų rinkinys 01-22 18:20
Praėjusių metų vasarą rekonstruojant Kauno Laisvės alėją atrastos dvi puodynės su daugiau nei 700 Žygimanto Augusto laikų monetų stipriai padidino visuomenės dėmesį LDK laikotarpio pinigams...

Ko tikitės iš 2019-ųjų?

Walt Disney 111,04 +0,03%