Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Skandinavijos kelias, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Skandinavijos kelias

Atsiliepimai apie Skandinavijos kelias, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Skandinavijos kelias, UAB

Nuoširdūs AČIŪ.Jūs patys geriausi siuntų gabenimo į Norvegiją komanda.Labai bijojau, kad bus sugadintas krovinys, ko neįvyko.Visiems rekomenduoju naudotis tik, , Skandinavijos kelias, , paslaugomis.Įgijote pasitikėjimą visapusiškai.Jūs patys GERIAUSI, patys NUISTABIAUSI.
Labai šaunūs ir paslaugūs. Rekomenduoju
Skandinavijos kelias dirba patikimai. Paslaugomis naudojuosi ne pirmą ir tikrai ne paskutinį kartą. Sėkmės
Ačiū vežėjui Ryčiui ir visai komandai už mūsų pūkio atvežima ir nuotraukas, bei informacija kelionės metu
Nei karto nesuabejojau savo pasirinkimu. Jusu komanda geriausia) Nuosirdus aciu)
Tik geriausi atsiliepimai apie "Skandinavijos kelias" visada uzsisakau siuntas tik per juos, nes man labai patinka, kad galiu matyti kur yra siunta, kad parasyta iskart kaina kokia turesiu sumoketi. Vairuotojai paslaugus ir suteikia visa reikiama informacija. Tiesiog viskas aisku ir patogu. Rekomenduoju 100% :)
Konkretūs, greiti, sąžiningi vežėjai. Bendravimas labai malonus. Rekomenduoju.
Jau daug kartų naudojausi šios įmonės paslaugomis. Darbuotojai paslaugūs, siuntas priima ir pristato laiku.Kitos įmonės net neieškau. Rekomenduočiau ir kitiems.
Jau keletą metų naudojuosi UAB "Skandinavijos kelias" paslaugomis. Niekada nekilo jokių nesusipratimų, visada siuntiniai pasiekė tikslą, niekada nebuvo sugadinti ar pan. Kolektyvas visada maloniai aptarnauja - tiek priimant siuntinius, tiek ir vežantys vairuotojai. Pati siuntėją suradau perskaičius atsiliepimus ir tikrai nesigailiu, kad pradėjau naudotis jų paslaugomis. Visada ieškantiems rekomenduoju šią įmonę. Sėkmės jiems darbuose
Labai patenkintas suteiktom pareigoms malonus vairuotojai laiku pristatytas siuntinys rekomenduoju visiems
Viskas sklandžiai nuo siuntinio paėmimo iki atidavimo. Malonus vairuotojas, atsakė į visus man kilusius klausimus, siuntinys pristatytas tvarkingas.
Tris kartus siunčiau, viskas ok. Gera, patikima įmonė
Patikimiausi vezejai, mandagus ir visad linksmi :-)
Viskas super su sita imone.
Nuostabi įmonė, patikima 100%. Rekomenduoju, nė karto neteko nusivilti;)
Puiki įmonė, savo veiklos specialistai. Visada laiku ir saugai nugabena mūsu siuntas i Norvegiją dukrai. Siuntas pristato tiesiai į namus, kas yra labai patogu.
Super....Rekomenduoju visiems...100% patikima vežėjų įmonė
Esu labai patenkintas jusu paslaugomis!!
Vairuotojai labai supratingi ir malonus! :)
Renkuosi tik jus!!!!! :)
Skandinavijos kelias puiki vezeju komanda, malonus aptarnavimas, siunta visada pasiekia laiku
Puikus, malonus zmones, viskas operatyviai, patikima!
Įmonė atvyko paimti siuntą ir nuvežti klientui iš Kauno į Norvegiją. Per neapdairumą nepadavėme vienos pakuotės. Kadangi neturėjome galimybių nuvežti siuntą į įmonės sandėlį patys, įmonės darbuotojas užsuko kitą dieną pakeliui į darbą ir paėmė siuntinį. Labai ačiū. Puiki ir paslaugi įmonė.
100% patikima vežėjų įmonė, kuria rekomenduoju naudotis visiems ju paslaugomis.
Vezeja pasirinkau is keliu teikianciu tokias paslaugas. Siuntos paemimo ir pristatymo salygos bei kaina labiausiai tiko. Siuntos pristatymas vyko sklandziai. Siunta pristatyta is anksto suderinus pristatymo laika ir vieta. Vairuotojas siunta asmeniskai idejo i mano automobili. Sia imone rekomenduoju ir draugams.
Malonus bendravimas. Siuntinys tobulos buklės. Kainos nesikandžioja. Rekomenduosime draugams. Puikus kolenktyvinis darbas.
Puikiai atliekanti savo darba siuntu ir kroviniu imone. Visada paima ir pristato siuntas pazadetu laiku. Pasitikiu sia imone.
Tik geriausi atsiliepimai apie Skandinavijos Kelias komanda.Geranoriski, empatiški, kultūringi ir paslaugus.Aciu jums!
Šios firmos privalumas, kad siuntiniai VISADA atkeliauja i sutarta vieta ir pasiekia adresata...Kadangi turim skaudziu prisiminimu apie dingusias siuntas is kitu vezeju, tai si firma pasitikiu 100% !!..Visiems rekomenduoju!..Šaunūs vežėjai, visada atkeliauja su šypsena!
Šauni, patikima komanda. Esu labai patenkinta kad atradau" Skandinavijos kelią"
Super firma! Patogu, patikima, prieinama kaina. Didelis dekui vezejui Valdui uz paslauguma.
Eilinį kartą viskas super) Trečius metus pasitikiu užsimerkus, nes žinau, kad nenuvils)
Esu labai patenkinta šių vežėjų paslaugomis. Aukščiausios kokybės paslaugos už mažiausią kainą. Konkretūs, greiti, malonūs ir besirūpinantis Klientu bei siunta.
Esu labai patenkinta pasirinkus šiuos vežėjus. Pora kartu teko naudotis jų paslaugomis ir esu visų 100% patenkinta konkretumu, sąžiningumu. Rekomenduočiau visiems ✌️
Geras aptarnavimas, malonus personalas.
Patikimi, greiti, paslaugus. Puikiai dirba! Rekomenduoju
Mano siuntinukai visada pristatomi greitai ir saugiai. Puikiai organizuotas darbas. Labai malonus personalas. Patikima imone! Naudosiuosiu ir ateityje be abejoniu bei rekomenduoju kitiems.
Aciu jums ir sekmes!
Rekomenduoju!!!
Viskas labai puiku nuo siuntos paemimo iki pristatymo.
Puikus aptarnavimas, greitas siuntų pristatymas, labai patogi siuntos sekimo sistema ir paslaugūs vairuotojai. Ačiū Jums labai.
Pati prireikus rinksiuos ir kitiems rekomenduosiu "Skandinavijos kelia". Labai mandagus, konkretus vadybininkai, vairuotojai. Sekmes Jums!
Nuostabi komanda! Vairuotojai beprotiškai mandagūs. Ačiū Jums.
Patikima ir patikrinta imone. Puikus, saziningi vairuotojai. Paslauga atlieka puikiai ir laiku. Niekada nebuvo nesutarimu. Saunuoliai. Nabejodamas siulau naudotis patikimos imones paslaugomis Sekmes jums visiems!
Esu patenkinta. Viskas vyksta labai sklandziai! Dekoju
Rekomenduoju tik siuos vezejus. Bendraujam jau 4 metai. Neturejom jokiu problemu... Visada pristato saugiai ir laiku.
Esu patenkinta šia įmone, visada suranda palankų klientui sprendimą. Džiugu, kad darbuotojai taip nuoširdžiai atsidavę darbui. Rekomenduoju visiems, kam reikia patikimai pristatyt siuntinį.
Draugauju trys metai) Super komanda. Greitumas. Nuoširdumas. Patikimumas. Atsakingumas. Linkiu Jūsų komandai saugaus ir gero kelio. Rekomenduoju visiems)
Patys patikimiausi, niekad nera nuvyle. Jau 5 metus naudojuosi ju paslaugomi O ju vairuotojai nerealus!!!!! Sekmes darbuose!
Nijolė Girdvainienė
2019-01-07 16:29:52 IP 90.140.167.104
Norime padėkoti vairuotojui Justui už malonų bendravimą ir pagalbą perduodant siuntinį. Sėkmės darbuose!
Skandinavijos keliui savo siuntas patikime jau kelerius metus ir esame labai patenkinti tiek aptarnavimu, tiek rūpestimgumu, gražiu bendravimu. Kolektyvas puikus, visada paskambina, praneša viską. Vairuotojai taip pat labai malonūs, su šypsena, visada bendraujantys. Visada atsiradus papildomui daiktui ir susisiekus su administracija, viską priims, niekada neatsakys. Žodžiu, tik geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos kitiems.
Ačiū jums!
Ačiū už organizuotumą, malonų ir kokybišką bendravimą. Sėkmės Jūsų keliuose, darbuose ir namuose.
Sklandus aptarnavimas. Patogus uzsakymas, siuntos sekimas, mandagus vairuotojai. Auksta klase. Rekomenduoju!

Hres
Skubus krovinių gabenimas

Adresas: Liepkalnio g. 122, LT-02121 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Tarptautinis krovinių gabenimas į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Švediją, Estiją, Lenkiją. Skubus tarptautinis krovinių gabenimas per 24 valandas. Skubus krovinių gabenimas (per 24 valandas) į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Estiją, Švediją, Lenkiją. Gabenimas krovininiais automobiliais. Tarptautinis...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
PRIMA LINE
TRANSPORTAS | LOGISTIKA

Adresas: Brastos g. 13, LT-47183 Kaunas.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; transporto paslaugos.
Transporto ir logistikos įmonė Prima Line Įmonė Prima Line buvo įkurta 2010 metais Kaune. Aiški dviejų krypčių specializacija – krovinių, siuntų pervežimas, bei krovinių saugojimas - formavo kompanijos įsitvirtinimą konkurencingoje rinkoje. Laikui bėgant, dėka atsakingo ir lankstaus požiūrio į klientus, bei...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Agronomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių pervežimas; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas; transporto paslaugos.
2004 m. Lietuvoje savo veiklą pradėjo vokiečių kapitalo UAB „Hegelmann Transporte“, kuri priklauso Hegelmann įmonių grupei. Šiandien įmonė įsikūrusi Kaune taip pat turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Hegelmann paslaugos Hegelmann Transporte sujungia pervežimą keliais, geležinkeliu, vandeniu ir oru...
Cargo Caravan
KOMPLEKSINĖS LOGISTIKOS PASLAUGOS

Adresas: Vytauto pr. 32, LT-44328 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių parkavimas; automobilių prekyba; ekspedijavimas; eksportas; logistikos paslaugos; mediena, jos gaminiai; sandėliavimas; transporto paslaugos.
UAB Cargo caravan jau septynis metus iš eilės patenka tarp 6% patikimiausių įmonių Lietuvoje. Teikia krovinių pervežimo, ekspedijavimo, bei logistikos paslaugas. Organizuoja nuo pilnų iki dalinių, pavojingų ar ypatingai brangių, nestandartinių ar reikalaujančių temperatūrinio rėžimo krovinių pervežimą. Pagrindinės...

Anglų ir rusų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su galimybe gauti iki 80% išlaidų kompensaciją 03-18 12:40
Užsienio kalbos žinios - įmonės sėkmės kriterijus Niekas nenuginčys fakto, kad anglų kalba jau daugiau kaip keli dešimtmečiai yra tapusi universalia verslo kalba, kuri vartojama beveik...
Lazerinis sezonas atidarytas
Lazerinis sezonas atidarytas 03-18 09:53
Išsiplėtę kojų kapiliarai vargina daugelį žmonių, ypač moteris. Tikriausiai kas antra moteris pastebi keletą, keliolika ar kelis šimtus išsiplėtusių kapiliarų kojų odoje...
Lengvinamas pramogai skirtų laivų naudojimas
Lengvinamas pramogai skirtų laivų naudojimas 03-20 17:50
Pramogai skirtų vidaus vandens transporto priemonių naudojimas tampa paprastesnis, praneša Susisiekimo ministerija, kurios siūlymams trečiadienį pritarė Vyriausybė.

Kuris kandidatas gautų Jūsų balsą, jei Prezidento rinkimai vyktų rytoj?

Walt Disney 110,00 -2,76%