Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Skaitmeninės šypsenos, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Skaitmeninės šypsenos

Atsiliepimai apie Skaitmeninės šypsenos, UAB

Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie Skaitmeninės šypsenos, UAB

Skaitmeninės šypsenos 2021-06-16 14:50:47
Laba diena, ponia Inna,

Dėkojame už Jūsų atsiliepimą, kiekvieno paciento nuomonė mums labai svarbi. Mėginome kelis kartus susisiekti telefonu, kad galėtume suteikti Jums atsakymą, tačiau nepavyko.
Jums atvykus į kliniką dantų protezavimui buvo sudarytas detalus gydymo planas ir paskirta profesionali burnos higiena. Paciento kortelės įraše matome, kad gydytoją informavote, jog burnos higiena Jums buvo atlikta pirmą kartą gyvenime. Natūralu, kad apnašo ant Jūsų dantukų buvo nemažai, tokiais atvejais pacientams neretai pasireiškia trumpalaikis dantų jautrumas, kuris po kurio laiko nuslūgsta.
Po higienos Jums buvo paskirtas priešuždegiminis skalavimo skystis ir burnos irigatoriaus naudojimas. Taip pat, higienistė rekomendavo atlikti pakartotinę burnos higieną po 2 savaičių, tačiau Jūs atsisakėte. Nepriklausomai kur atlikote pakartotinę burnos higieną natūralu, jog po kontrolinės higienos nejautėte tokio diskomforto kaip po pirmosios.
Atvykus savaitę po higienos pas mus į kliniką dantukų protezavimui neminėjote gydytojui, kad skundžiatės padidėjusiu dantų jautrumu.
Jums buvo sudarytas ir sėkmingai užbaigtas 6 dantų protezavimo gydymo planas. Po paskutinio vizito Jūs buvote labai patenkinta rezultatu, jokių nusiskundimų neturėjote. Apgailestaujame, kad nesikreipėte į mūsų kliniką, jei jaučiate diskomfortą po atlikto gydymo. Visiems mūsų darbams suteikiama garantija, rūpinamės savo pacientais ne tik gydymo eigoje, bet ir jam pasibaigus.
Jeigu nusprendėte atlikti papildomų procedūrų ne pagal gydymo planą kitiems dantukams savo nuožiūra, rekomenduojame iš mūsų klinikos pasiimti gydymo istoriją (anamnezę), be jos bet koks kitų klinikų gydytojų vertinimas ir rekomendacijos yra spekuliacinio pobūdžio, kadangi gydytojai nėra detaliai susipažinę su pradine Jūsų situacija ir atlikto gydymo eiga bei priežastimi.

Visada rūpinamės savo pacientų sveikata stengiamės kuo aiškiau papasakoti gydymo eigą, galutinį rezultatą ir galimas komplikacijas. Taip pat esant tokioms situacijoms bendradarbiaujame su kitomis klinikomis siekdami užtikrinti, kad pacientai gautų aukščiausios kokybės paslaugas :)
As pastoviai Jusu chirurgui sakydavau, kad man po Jusu higienos skauda visas burnas.
Negraziai (melagingai) atrodo, jeigu Jusu gydytojas siandien sako, kad nieko negirdejo apie mano burnos skausma.
Man etiketas ir subordinacija neleisdavo listi per chirurgo galva, ir eiti sakyti administratorei, higienistei arba Jusu Klinikos vadovui, kad man ilgai skauda visas burnas po Jusu higienos.
O kaip as galejau eiti i pakartotini burnos higiena, jeigu po pirmos higienos mano dantukai apie 20 dienu negalejo nurimti ?!
Nesvarbu pirma karta daryta higiena, arba 101 karta, po higienos burnos SKAUSMAS NEGALI BUTI apie 20 DIENU !!!! TAI NESAMONE !!!
Jusu zodis "naturalus" 20 dienu skausmas cia netinka.

Jeigu 53 metai as turiu visu 32 dantuku, neturiu implantantu, neturiu tiltu, reiskia, netoki ir bloga buvo mano burnos higiena !!!

Mano dabartinis gydytojas parode man ponaramini nuotrauka (jus irgi turite) dideliu formatu, ir paaiskino apie 2 dantuku, kurie visiskai nebuvo gydomi (neitraukti i Jusu gydymo plana, atmesti) ir parode ta viena dantuka, i kuri buvo pastatyta tik plomba ir kuris greitai gali suluzti.
Visa situacija matoma, todel is Jusu gydymo istorijos nereikia. Pretenziju vainikeliams mano dabartinis gydytojas neturi.
Kaip Jus galejote pastatyti tik plombos, o daugiau sitam dantukui niekaip nepadejote ? Ir tas dantukas, ypac jo trukumas, labai matomas pokalbio metu.
Jus sita dantuka palikote luztis.
Kaip Jus galejote palikti kitu dvieju dantuku visiskai be pagalbos ?
Mano prasymas buvo "IKI" gydymo plano sudarymo o nepapildomai "PO" gydymo plano sudarymo.
Tikras gydytojas pats turi rasti silpnu dantuku ir pats pasiulyti ju uzprotezuoti. Reikia uz kiekvieno dantuka kovoti kiek imanoma.
O cia buvo prasymas uzprotezuoti.
Noriu paklausti : Jus darote tik paprastu dantuku ?
O kur reikia pasistengtis, Jums tai neidomu ? Kadangi Klinikai naudingiau vietoj suluzto dantuko pastatyti implantanta ? Gal todel Jus tyciai ir palikote dantuka luzti ?

Mes su Jumis kaimynai. O as buvau priversta vaziuoti visiskai i kita miesto rajona, kad ieskoti pagalbos del jusu atsisakymo gydyti situ triju dantuku.

Tas "mano" telefono numeris priklauso ne man, o firmai, kur as dirbu. Mano vadovas pakeite man SIM. Tapo naujas numeris su neribotu planu. Todel as Jusu skambuciu negaudavau.

O Jus mano e-maila, dar gydymo metu, idejote i juoda sarasa, todel as buvau priversta rasyti cia.

Sekanti savaite mano dabartinis gydytojas planuoja pabaigti situ dantuku tvarkyma. Mano dabartiniam gydytojas tai nebuvo sunku, kadangi dantukai turejo visu keturiu sienu, o mano gydytojas turi burnos chirurgo licencijos ir odontologo licencijos.
Matau, kad problema bus isspresta.
Ir Jusu Klinikai as linkiu sekmes !!!
Skaitmeninės šypsenos
2021-06-16 14:50:47 IP 2i250p6k
Inna N 2021-06-11 14:00:00
Noriu parasyti atsiliepima, kaip man buvo padaryta burnos higiena klinikoje "Skaitmenines sypsenos". Atlikinejo jos Kristina. Nuskausminimo nebuvo, kadangi skausmo nebuvo. Bet nuo sekancios dienos prasidejo dantu jautrumas, visos burnos skausmas, kuris buvo apie 20 dienu. Beveik po dvieju savaiciu sugrizo visi dantu akmenukai. Po keleta menesiu padariau burnos higienos kitoje klinikoje. Nuskausminimo irgi nebuvo. Po higienos kitoje klinikoje burnos jautrumas buvo tik viena diena. Akmenenukai irgi kolkas nesugrizo. Akivaizdu, kad Kristina is UAB "Skaitmenines sypsenos" pazeide higienos tehnologijos. As pas Kristina daugiau neesiu, ir kitiems zmonems nepatariu.

Dar pagal gydymo plana keturiems dantukams, kadangi jie gyvi, buvo irasyti laikini vainikeliai. Praktiskai ju buvo tik puse. Ir tokie slifuoti, ploni, gyvi be vainikeliu dantukai turejo laukti po dvi savaites. Sitie dantukai galejo pradeti skaudeti, galejo sulauztis. Bet Jusu Klinikai tai buvo neidomu. MAN TAI NEPATIKO.
Laba diena, ponia Inna,

Dar noriu palikti atsiliepima apie protezavima Jusu Klinikoje "Skaitmenines sypsenos".
Gydymo plano sudarymo metu as prasydavau Jusu Klinikos pastatyti cirkonio vainikeliu dar trims dantukams. Bet Jusu Klinika atmete mano si prasyma.
Dabar as papoliau pas gydytoja kitos Klinikos.Sitas gydytojas turi dvi licencijos : odontologo licencijos ir burnos chirurgo licencijos.
Klinika "Skaitmenines sypsenos" turi chirurgo, kuris dirba tik pagal odontontologo licencija. Mano dantuku tvarkydavo Klinikos chirurgas.

Tai gerai, sitas mano naujas gydytojas pasake, kad butinai sitiems trims dantukams reikia cirkonio vainikeliu, nes jie labai silpni. 2 vainikeliai jau pastatyti, o trecias dantukas bus sprendziamas si pirmadieni, nes jis ypatingai problematiskas.Tai 5 apatinis dantukas.
Ponaramine nuotrauka, kuri buvo Jums pristatyta, rodo, kad ten labai gilus kariesas.
Dabartinis mano gydytojas sako, kad Jums reikejo sutvarkyti kanalu ir iskart pastatyti cirkonio vainikelio. Jusu Klinika tai nepadare, o pastate tik plombos.
Dabartinis mano gydytojas sako, kad toks dantukas faktiskai buvo paliktas sulauzymui. Nes toks silpnas dantukas turi tikimybe greitai sulauztis. Ir tada as neteksiu 5 dantuko, kuris labai matomas pokalbiu metu su zmonemis.
Gydytojas sako, kad jo darba apsunkina Jusu Klinikos darbas.
Dabartinis gydytojas vertina sitos situacijos taip :
1. jeigu palikti dantuko, kol nusudeves nauja plomba, tai dantukas turi aukstos tikimybes sulauztis.
2.Jeigu pastatyti dabar cirkonio vainikelio, to yra dideli tikimybe, kad po vainikelio prasides problema, kuri gali pereiti i salia stovincio 6 dantuko, kuri pastate Jusu Klinika. Ir tada reikes kelti dvieju vainikeliu, jeigu liks dar galimybe issisaugoti situ dvieju dantuku.
3. Jeigu dabar grezti sita 5 silpna dantuko (kad tvarkyti kanalus), tai sako, irgi nera nieko gero su pakartotiniu silpno dantuko grezimu (reikejo viska daryti iskart).

Dar mano dabartinis gydytojas jokasi, kaip Jusu Klinika ivertino mano priekiniu dantuku.
Jusu Klinika pasake, kad mano priekiniai dantukai turi emalio itrukimu ir kad ju reikia dazyti laku.
Dabartinis mano gydytojas sako, kad nera jokio itrukimu. Gydytojas sako, kad mano dantukai turi tokios emales strukturos. (Ka idomu, kad apie tokios emeles strukturos kalbejo ir kita idontologe, kuri tvarkydavo dantuku iki Klinikos "Skaitmenines sepsenos").
Gydytojas sako, jeigu ir istikruju butu emalio itrukimai, tai dazyti laku - tai silpnas variantas, kuris tarnaus labai trumpa laikotarpi. Sako, kad itrukimu reikia tik plombuoti.
Klinika " Skaitmenines sypsenos" padare ir teigiama dalyka : vainikeliai pastatyti kvalifikuotai. Uz tai Jums dideli aciu.

Tikri profesionalai. Naudojamos naujausios technologijos ne įspūdžiui sukurti, bet maksimaliai paslaugų kokybei išgauti. Ir tai nuošidžiai jaučiasi. Čia net nejaukiai besijaučiančiam odontologo kėdėje dingsta visos baimės, nes galiu visiškai pasitikėti kai šypseną rūpinasi geriausi specialistai. Servisas aukščiausio lygio, todėl rekomenduoju šeimai, artimiausiems bičiuliams ir visiems, kam rūpi kokybė ir sveika, graži šypsena.
Aukščiausio lygio specialistai, didelį dėmesį skiriantys tiek teikiamų paslaugų kokybei, tiek klientų edukacijai su vertingais patarimais.
Tobula vieta susikurti tobulai šypsenai. Esu labai patenkintas klientas. Rezultatai viršijo visus lūkesčius. Aukšto lygio profesionalai. Paaiškina visas procedūras, parinkinėja optimaliausius ir šiuolaikiškiausius gydymo metodus ir sprendimus. Labai orientuoti į klientą. AČIŪ VISAI KOMANDAI.
Puiki odontologinė klinika, itin puiki atmosfera ir visada nusiteikę padėti, patarti ir pasiūlyti geriausią gydymo planą odontologai. Teko lankytis ne kartą ir kiekvieną kartą lieku maloniai nustebintas. Tuomet, kai teko atlikti didesnius gydymo darbus - medicinos personalas pasiūlyti itin palankias išsimokėjimo paslaugas. Todėl kiekvieną kartą keliauju be jokios baimės, o tik su didžiausiu pasitikikėjimu. Jeigu norite pačios gražiausios šypsenos ir sveikų dantukų - rekomenduoju "Skaitmenines šypsenas".

SB dantų klinika
CLINIC | DPC dantų priežiūros centras

Adresas: Savanorių pr. 314A-1, LT-49452 Kaunas.
Veiklos sritys: odontologija, paslaugos; medicinos įstaigos, paslaugos.
CLINIC | DPC – didžiausias odontologijos klinikų tinklas Lietuvoje. Čia teikiamos visos įmanomos bendrosios ir šiuolaikinės odontologinės priežiūros paslaugos: Dantų implantacija Momentinė implantacija All-on-4 Zygoma Cirkonio implantai Trefoil sistema Dantų protezavimas Dantų šaknų kanalų gydymas Dantų ir...
Baltijos implantologijos centras
Dantų rekonstrukcijos, dantų gydymo centras

Adresas: Kniaudiškių g. 46-65, LT-37122 Panevėžys.
Veiklos sritys: odontologija, paslaugos; medicinos įstaigos, paslaugos.
Odontologijos klinika Panevėžyje ir Utenoje “Baltijos implantologijos centras”- Panevėžio mieste mus rasite, Kniaudiškių gatvėje 46, o Utenoje Donelaičio gatvėje 12, itin patogiose vietose įsikūrusiose klinikose dirba aukščiausios kvalifikacijos specialistai iš visos Lietuvos. Čia, teikiant visas odontologijos...
Šypsenų laboratorija
NEODENTA odontologijos klinika

Adresas: Baltų pr. 49A, LT-48233 Kaunas.
Veiklos sritys: odontologija, paslaugos; medicinos įstaigos, paslaugos.
NEODENTA – tai visas tik aukščiausios kokybės odontologijos paslaugas suaugusiesiems ir vaikams teikianti klinika, įkurta tam, kad kiekvienas turėtų pačias geriausias sąlygas rūpintis savo dantų sveikata. Klinikos stiprybė – čia dirbančių specialistų komanda. Gydymo kokybę užtikrina naujausius šiuolaikinės...
Angitia
Odontologijos klinika Kaune

Veiklos sritys: odontologija, paslaugos; medicinos įstaigos, paslaugos.
Dantų gydymas, protezavimas, implantavimas, tiesinimas, balinimas. Vaikų dantų gydymas. Dantų rentgenas, kompiuterinė diagnostika. Dantų vagelių padengimas silantais, apnašų, akmenų valymas. Stomatologo paslaugos. Dantų profilaktinė apžiūra Sisteminga profesionali odontologo atliekama dantų profilaktinė apžiūra ir...
Odontologija jums
Estetinė odontologija ir dantų implantavimas

Adresas: Miško g. 25A, LT-44313 Kaunas.
Veiklos sritys: odontologija, paslaugos; medicinos įstaigos, paslaugos.
Odontologija jums, UAB tai odontologai Kaune, odontologų paslaugos. Dantų gydymas, plombavimas, protezavimas ir implantavimas bei visos suaugusiųjų ir vaikų dantų gydymo paslaugos ir burnos higienos paslaugos Dantų implantacija: All on Four metodika Momentinė implantacija Cirkonio implantai Trefoil sistema Zygoma...

Lenkijos vyriausybės įgaliotinis: nematome galimybių prekybai elektra su trečiosiomis šalimis 06-21 14:44
Lietuvai svarbu su Baltijos kaimynėmis išspręsti prekybos elektra problemą iki sinchronizavimo projekto užbaigimo, pabrėžia Lenkijos vyriausybės strateginės energetinės infrastruktūros įgaliotinis...
BofA: naftos kaina kitąmet gali pasiekti 100 USD už barelį
BofA: naftos kaina kitąmet gali pasiekti 100 USD už barelį 06-21 14:25
Dėl paklausos šuolio ir suaktyvėjusio keliavimo naftos kaina jau kitais metais gali pasiekti 100 USD už barelį, įsitikinę "Bank of America" strategai.
"eBay" ketina parduoti savo verslą Pietų Korėjoje už 3,1 mlrd. JAV
"eBay" ketina parduoti savo verslą Pietų Korėjoje už 3,1 mlrd. JAV 06-21 14:14
Internetinės prekybos platforma "eBay" planuoja parduoti Pietų Korėjos padalinį vietos investuotojų konsorciumui už 3,1 mlrd. USD. Konsorciumas, į kurį įeina didžiausia šalies mažmenininkė...

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Adobe Systems 565,59 +2,58%
Goldman Sachs 348,83 -3,50%