Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Skaitmeninė akademija, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Skaitmeninė akademija

Atsiliepimai apie Skaitmeninė akademija, UAB

Valau Profesionalų komanda teikia visas
valymo paslaugas visoje Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie Skaitmeninė akademija, UAB

Pati BLOGIAUSIA patirtis ir didžiausi kada nors patirti nuostoliai apgaulės būdu su TAURUS MEDIA.
Nepadaro, ką pažada. Meluoja. Po to išsisukinėja. Kaip kažkas matau anksčiau jau rašė - gražiai bendrauja tik iki sutarties pasirašymo ir pinigų pervedimo.

Pateikia sąrašą įmonių, su kuriomis jie dirba, kaip patikimumo garantą. Pasiskambinus tų įmonių vadovams, pasirodo jie net negirdėjo kas ta TAURUS MEDIA. Kiti, iš tiesų dirbę, pasakojo, kad jo žmona Jūratė Aukštuolienė gavusi įmonių prisijungimus prie pašto (kaip ji teigė - buvo reikalingi SEO reikalais), apie save parašydavo internete gerus komentarus. Kiek beskambinau juos "rekomenduojančioms" įmonėms, nei vieno gero žodžio.

Taigi jei nenorit tiesiog išmesti didelių pinigų kaip į šiukšlių dėžę, kuo toliau eikit nuo Manto Aukštuolio, Jūratės Aukštuolienės ir TAURUS MEDIA.
MANTAS AUKŠTUOLIS kartu su žmona JŪRATĖ AUKŠTUOLIENĖ užblokavo google business TAURUS MEDIA puslapį http://bit.do/TaurusMedia ir slėpia kitus apie save atsiliepimus juos trindami.

Sužinokite daugiau apie jų veiklą:

Jeigu jus apgavo su SEO, nesuteikė paslaugų ar suteikė apgaulės budu ir nekokybiškai paslaugas - praneškit!!!! TAURUS MEDIA normaliai bendrauja iki sutarties pasirašymo, o pervedus tūkstantines sumas ataskaitų neteikia, rezultatų nėra, paaiškėjus tiesai bando išsisukinėti ir kaltina pati užsakovą. Įmonės vadovas prisidengia savo žmona JŪRATĖ AUKŠTUOLIENĖ ir darbuotojais, yra byla dėl apgaulės būdu teikiamų paslaugų

Yra daug nukentėjusių, yra internete ir skundų, tačiau bandydamas išvengti atsakomybės ir viešu atsiliepimų lietuviškose portaluose įmonė užregistruota Airijoje - www.taurusmedia.lt
Kas nukentėjot ar žinot daugiau apie šia įmonė susisiekit su manim
arba karolisbagdonas95@gmail.com. VIENYKIMĖS !!! Tokius dalykus reikia sustabdyti

Mano įmonė yra stipriai nukentėjusi nuo Taurusmedia, gražiais žodžiais išviliojo 25770EUR, labai laukiu Mantai kada susitiksime teisme.

Su Taurusmedia pradėjau dirbti 2019 metais ir visą laiką bendravau su jo darbuotoju bet tam žmogui išėjus iš darbo 2020 metų pradžioje prasidėjo bendravimas su pačiu Mantu Aukštuoliu ir tada pradėjau suprasti, kad čia kažkas tikrai nėra gerai. Pastovūs neurologiniai skambučiai, kad trūks plyš turiu investuoti nes dabar puikus metas tai padaryti. Net kai pasakydavau, kad šiuo metu negaliu investuoti tokių pinigų jis vistiek atakuodavo skambučiais, po darbo valandų, savaitgaliais. Kilus įtarimui nuspredžiau kreiptis į kitą įmonę ir viską patikrinti. Na ir ką gi, atsivėrė visa tiesa.. Jau praėjo daugiau kaip puse metų ir tvarkome pačius paprasčiausius SEO darbus kurie nebuvo padaryti dirbant su Manto Aukštuolio įmone. Padaryta didžiulė žala verslui, sugaišta tiek daug laiko ir prarasta tokie dideli pinigai.

Negana to, Mantas neaitiduoda google analytics ir google tag manager prisijungimu.

Aš nepagailėsiu tikrai nei tokių pat pinigų nei savo laiko, kad jus Gerb. Mantai Aukštuoli ištemčiau į dienos šviesą ir pavyktu apsaugoti mažas įmones kurios ateina pas jus ieškoti pagalbos su savo sunkiai uždirbtais pinigais.
Gana žymi įmonė, su kuria sėkmingai bendradarbiauju ne vienerius metus, atsiuntė reklamą, kad rekomenduoja Manto Aukštuolio įmonę Taurus Media SEO paslaugoms. Todėl ir kreipiausi - Mantas pasiūlė tris skirtingus kainų variantus (jeigu noriu, kad pagal raktinius žodžius google paieškoje būčiau randamas top 3, top 5 arba top 10 pozicijose). Įkalbėjo, kad rinktis brangiausią variantą labiausiai apsimoka - pasirašiau sutartį, sumokėjau pinigus.
Pradžioj atrodė, kad darbai vyksta - buvo paprašyta prisijungimo prie el.parduotuvės, nors ir su gramatine klaida, bet atsirado bendras aprašymas apie prekes, Mantas padėjo pakeisti google business adresą. Buvo sudarytas įspūdis, kad dirbu su profesionalu, į užklausimus visada buvo atsakoma labai greitai.
Sutartyje buvo nurodyta, kad nuo konkrečios dienos rezultatai (raktinių žodžių pozicijos top 3 ir konkretus sutartas klientų srautas) jau turi būti pasiekti ir išlaikyti kiekvieną mėnesį bent vienus metus (aišku, pagal Manto garantijas ir kalbas buvau įtikintas, kad jie išsilaikys 10 metų ir daugiau). Bet sutartyje nurodytą dieną rezultatų nebuvo - kreipiausi gan griežtu tonu ir išsakiau pretenzijas - atrodė, kad suveikė. Gan greitai raktinio žodžio pozicijos pakilo ir sulaukiau Manto skambučio ir laiško, kad pozicijos pasiektos - jis tarsi atsisveikino ir pasiūlė pirkti papildomų raktinių žodžių. Bet jau po dviejų dienų raktinių žodžių pozicijos ėmė kristi. Kelias dienas stebėjau situaciją ir rezultatams diena iš dienos tik krentant vėl kreipiausi į Mantą. Tada ir prasidėjo praktiškai kassavaitinis bendravimas su Mantu ir kas kartą jis pateikdavo pasiteisinimų ir liepdavo laukti 2-8 sav. Praėjus nurodytam terminui rezultatai nukrito taip, kad kai kuriom dienomis, net nebuvo randami pirmam paieškos puslapyje.
Tada pradėjo kirbėti įtarimas, kad esu apgautas ir, kai internete atradau, kad yra daugiau nukentėjusių nuo Manto Aukštuolio ir Taurus Media - kreipiausi į Mantą Aukštuolį rekomendavusią įmonę. Po to, iš Manto atėjo dar daugiau įtarimų sukėlęs laiškas, kad čia aš kažkokių jo duotų užduočių neįvykdžiau. Nors, kai konkrečiai paprašiau persiųsti laišką su jo duotom užduotimis - Mantas to padaryti negalėjo.
Taigi, visą laiką pažadais ir pasiteisinimas buvau "maitinamas", o rezultatų realių ir tvarių kaip nebuvo taip ir nėra. Jaučiuosi apgautas - tiesiog buvo išvilioti pinigai! Nuoširdžiai NEREKOMENDUOJU Manto Aukštuolio ir įmonės Taurus Media paslaugų - sutaupysite pinigų, brangaus laiko ir savo nervų ląstelių.
Mantas Aukštuolis TAURUS MEDIA CEO, prižadėjai mums visko, neįvykdei įsipareigojimų, apgavai, nieko nepadarei, o pasiemei pinigus !!! Kam užblokavai google business TAURUS MEDIA puslapį ir slėpi ir trini kitus apie save atsiliepimus? Būk vyras ir neprisidenginėk ir nesislėpk už Jūratės !!!
Dėl reklamos bendravome su Jūratė Aukštuoliene. Jinai rekomendavo užsisakyti SEO paslaugas iš TAURUS MEDIA.Nusprendėme užsisakyti SEO paslaugas, kurių pagalba pasak Manto Aukštuolio neatsiginsim nuo klientų :) Už SEO paslaugas prašoma kaina mums buvo sunkiai įkandama, tačiau patikėję, kad busimas partneris padarys tai kas pasirašyta sutikome. Bendravome su tuo metu dirbusiu kitu Mantu, kuris kuravo iki sutarties pasirašymo. Tačiau tik sumokėję visus pinigus sužinojome, kad jis išėjo iš darbo ir tada prasidėjo :)

Mantas Aukštuolis - TAURUS MEDIA CEO pažeidė visus įmanomus sutarties punktus:

1. nepadarė vidinio tinklapio optimizavimo
2. neužtikrino srauto
3. nesuteikė jokių konsultacijų
4. nesiuntė jokių ataskaitų
5. neinformavo apie pasiektus rezultatus
6. naudojo („Black Hat“) optimizavimo technologijas.

Viso proceso metu naudojo SEO robotą, kuris:
1) Užeina į Google paiešką
2) Atlieka paiešką, pagal sutartus iš anksto raktinius žodžius
3) Atranda tinklapį ir paspaudžia ant rezultato.

Pateikus seo specialistų įrodymus MANTAS AUKŠŲTUOLIS viską neigė ir kaltino mus pačius.

Išvados: sutarto rezultato nebuvo, nes jis užtikrino geriausių atveju tik netikrą srautą naudojant robotą. Atfiltravus visus botus realus srautas buvo dar blogesnis nei prieš užsakant paslaugą. Trumpai tariant sumokėsit tūkstančius eurų už orą ir prarasit begalės laiko.

Nepakilsit, o nukrisit google paieškoje.

Prieš bendradarbiaujant pasidomėkit pačių įmonių su kuriomis jie dirbo.
Kitas įmonės pavadinimas TAURUS MEDIA ACADEMY www.taurusacademy.lt. Tikslas prisiviliuoti klientų per mokymus ir nukreipti į TAURUS MEDIA. Jeigu norėsit SEO iš TAURUS MEDIA tai jo tikrai nebus. Jeigu skaičiai ir bus, jie bus generuojami robotukų ir neadekvačiai nerealūs. Pateikus seo specialistų įrodymus viską neigs ir kaltins patį užsakovą. Trumpai tariant sumokėsit tūkstančius eurų už orą.

American English School
AMES kalbų mokykla

Adresas: Naugarduko g. 4-4, LT-01309 Vilnius.
Veiklos sritys: kalbų kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
ANGLŲ KALBOS MOKYMAI ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta tęsti studijų AMES anglų kalbos...
Kalba.Lt
Edukacinės rinkos lyderis Lietuvoje

Adresas: Vytauto pr. 32, LT-44328 Kaunas.
Veiklos sritys: kalbų kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; informacijos teikimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai.
UAB “Kalba.Lt” - didžiausią patirtį Lietuvoje turinti edukacijos įmonė, kuri rūpinasi visuomenės pažanga ir tobulėjimu. Įmonė teikia plačią įvairovę edukacinių paslaugų vaikams, paaugliams, suaugusiems ir verslo sektoriui: kalbų kursai, karjeros konsultacijos, tarptautiniai egzaminai, studijų užsienyje...
Kauno Naujamiesčio darbo rinkos mokymo centras
Adresas: Maironio g. 11, LT-44298 Kaunas.
Veiklos sritys: mokymo kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; vairavimo mokymo paslaugos.
Kauno Naujamiesčio darbo rinkos mokymo centre vykdomi mokymai: vairavimo mokymo kursai A, B, C, CE, D1, D kategorijoms įgyti. Papildomas vairuotojų mokymas, papildomi vairuotojų mokymo kursai po teisės vairuoti atėmimo bei pradedantiems vairuotojams pažeidus taisykles. ADR kursai, pradinė kvalifikacija 95 kodas...
WARISTI
NidaLingua

Adresas: Užupio g. 30-301, LT-01203 Vilnius.
Veiklos sritys: aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; kalbų kursai; kelionės; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
Įmonė Waristi, UAB veikianti NidaLingua vardu, specializuojasi užsienio kalbų mokymo srityje vaikams ir suaugusiems, rekomenduodama trumpalaikes ir ilgalaikes kalbų mokymosi programas pripažintose, tarptautinių apdovanojimų turinčiose kalbų mokyklose ir stovyklose užsienyje. ● Kam skirta: moksleiviams nuo 10 metų...

Latvijoje pirmąkart per beveik 5 mėnesius neužfiksuota COVID-19 pacientų mirčių
Latvijoje pirmąkart per beveik 5 mėnesius neužfiksuota COVID-19 pacientų mirčių 04-11 15:25
Latvijoje per praėjusią parą atlikus 5.386 testus nustatyti 368 nauji koronavirusinės infekcijos COVID-19 atvejai ir pirmą kartą per beveik penkis mėnesius – nuo lapkričio 22 d. – neužfiksuota nė...
Kaune skiepijimas pirmadienį nevyks – išnaudotos vakcinos
Kaune skiepijimas pirmadienį nevyks – išnaudotos vakcinos 04-11 15:16
Kaune per savaitę išnaudotos beveik visos vakcinos nuo COVID-19 dozės, skiepijimą žadama atnaujinti antradienį, pranešė miesto savivaldybė.
Seimą pasiekė naujas projektas, kad ES piliečiai galėtų Lietuvoje steigti partijas 04-11 13:49
Seimą pasiekė naujas projektas, kuriuo būtų leidžiama Europos Sąjungos (ES) piliečiams tapti politinių partijų Lietuvoje steigėjais.

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Procter & Gamble 136,37 -0,65%