Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Simplex Payment Services, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Simplex Payment Services, UAB

Simplex Payment Services
2021-02-19 17:44:36 IP 28m80k7l
Rita 2021-01-14 15:55:16
Laba diena. Noriu parasyti kaip man sekesi sioje Simpex, Kliente tapau 2020 metu gruodzio3 d. Man paskambino darbuotojas, kaip sake trader Adreij ir pasake, kaip pradesim dirbti, viskas atrode labai tvarkigai ir formaliai, kaip ir priklauso rimtai organizaciai. Pateikus savo dokumentus, gavau savo ID ir tapau kliente.Viska prisegsiu po straipsio. I savo kasa investavau 300 euru ir prasidejo prekyba. Bet sekancia diena, Andrej pasake, kad su manim dirbs, didesne patirti turintis darbuoojas Aleksej, tik jo didesne procentu suma, nuo ivykusio sanderio, viskas ok, tikrai malonus ir geras trader Aleksejus, su juo dirbau savaite. Bet kosmaras prasidejo, kai norejau persivesti sau dali pinigu, man niekas nebuvo informave, kad norint persivesti sau pinigu, reikia 30procetu nuo norimos sumos, reikia kaip depizita pravesti i ta pacia mano asmenine kasa, per keitykla, kad butu bitcoinai.Siaubas, tikrai nebuciau prasidejus su sia organizacia Simplex, zinodama, koks pragaras manes laukia.Norint prasivest pinigus, reikia parasyti elektronini laiska Pagalbos skyriui
As norejau prasivesti 2600 doleriu, tai turejau pravesti 780 euru, kaip deposita, kurie turejo sugryzti, bet valiutos keitykloj opracija uztruko daugiau nei 24 h, neuzskaite tu 780.
Tada is naujo pravedziau 800, per bitcoinu keitykla Paybis, bet paskambino finansinis darbuotojas is Pagalbos Simplex Mark ir pasake, nebuvo asmeniskai su juo suderinta, nesvarbu, kad rastu viskas buvo i ju Pagalbos Simplex skyriu parasyta, ir tas 800 neiskaitomas, kad 30 procentu
Jau zinokit verk norejosi, nezinant kaip atgauti, nors savo investuotus pinigus. Parasau vel i Pagalbos Simplex skyriu, su prasymu padeti.
Paskambina vel tas pats finansininkas Mark ir pasako, kad jei as noriu, kad prvestu jis pinigus, turiu jau per bitcoinu keitykla pravesti 1650 euru, zinokit baisiau gal nebuna.Nu su jo pagalba tipo, pravedem, viskas pasake, laukit jau pavedimo. Su vyru apsidziaugem, pries visas gruodzio sventes atgausim, nors dali pinigu, bet deja, pavedimo nesulaukem, kazkas tarp banku netiko, zinokit jau sveika prota praradom, is tokios apgaules
Tada paskambina dar tas finansininkas Mark labai nemandagiai, tiesiog rekdamas ant musu, pasako, kad jei noriu atgaut pinigus, turiu dar karta parvesti 1650 euru, uzgarantavo, kad viskas bus gerai. Tikrai domejausi Simplex, maniau tarptautine organizacija, galvojau negali juk apgaut.Viskas oficialiai sutvarkyta.
Pasiskolinam jau ir pravedu tuos 1650 euru, viskas, galvoju pagaliau. Paskambina Mark ir sako, triju valandu begyje gausit pavedima.Deja....
Parasau i Pagalbos Simplex skyriu vel, atskambina finansininkas Mark ir pasako, kad mao Swedbak tokiu pavedimu nepriima, kadangi kitame banke as saskaitos neturiu, tai finansininkas pasiule.pervedima daryti i vyro SEB banka. Viska sutvarkem, vyras savo asmeninius duomenis pateike, kaip priklauso saugioj ir rimtoj organizacijoj, laukiam pinigu.
Bet vel, paskambina fiansinikas ir pasako, kad pervedimas tik galimas bus tada, kai vyro saskatoj bus 4000 eurai, tada bus vadiamas veidrodinis pavedimas, nes vyras jau yra trecias asmuo. Puolem i panika, is kur tiek gaut pinigu ir svarbiausia, kur garantija, kad vel neapgaus. Bijojom ka ir daryt, o paskambines Mark pradejo rekt, kad as melage, sugadinau pervedima ir, kad as daugiau nematysiu jokiu pinigu ir busiu uzblokuota. Prasiau, gal galima pervedima daryti i kita banka, numete rageli.
Taip ir ivyko, prisijugti prie savo ID puslapio, kur mano asmenine kasa ir pinigai, jau negaliu.
Kiek rasau i Pagalbos Simplex skyriu, niekas NEATSAKO, esu UZBLOKUOTA su mano asmeniniais pinigais.
Tik vieintelis, kas bendrauja, tai trader Aleksiej, bet jis prekiautojas.
Tai net nezinau, ka patart kitam, jei nori prarast pinigus ir sveikata, prasom SIMPLEX PAYMET SERVICE
Hi RITA ULSKE,

Thank you for submitting your payment with Simplex. It is now being verified.

We’re doing our very best to process your payment as quickly as possible! In most cases, payments are processed immediately.

In rare cases, identity verification may take up to 48 hours.

You can check the status of your transaction anytime here.

While your identity is being verified, it’s possible that you’ll see a charge on your card. This is an automatic authorization check, made to reserve the amount in case that your payment is approved. If your payment is not approved for any reason, this authorization check will be cancelled and the reserved funds released.

For your reference, your payment ID is: fbc053b1-0cb1-4dd1-89df-00cee2cca002

Need help? Please contact our support team 24/7. You can find us here:

Start a live chat using the button on the bottom right of our homepage
Submit a support ticket on our Support Center
Please don’t try to get in touch with the Simplex's support team using any other means (including social media), these channels are not secure.

Thank you,

The Simplex Team
Laba diena, ponia Rita,

Dėkojame už jūsų atsiliepimą. Apgailestaujame, kad susidūrėte su sukčiais, kurie apsimetę mūsų organizacija iš jūsų išviliojo pinigus.
„UAB Simplex Payment Services” apdoroja kredito ir debeto kortelių mokėjimus atliekamus į mūsų kruopščiai atrinktų partnerių kriptovaliutos pinigines bei keityklas. Mes nesame nei kriptovaliutos keitykla, nei piniginė ir nedirbame su investiciniais projektais (t.y. nesiūlome savo vartotojams investuoti į jokias platformas).
Jūsų atsiliepime minėti asmenys nėra „UAB Simplex Payment Services” darbuotojai. Taip pat, mes neteikiame klientų aptarnavimo telefonu ir niekada jiems neskambiname siūlydami tapti mūsų klientais. Su mūsų klientų aptarnavimo padaliniu galite susisiekti dvejais būdais: per tiesioginę susirašinėjimo platformą mūsų puslapyje https://www.simplex.com/ („Chat” langelis puslapio apačioje, dešiniajame kampe) ir elektroniniu paštu support@simplex.com.
Savo vartotojams mes visada rekomenduojame naudoti tik jų asmeninius kriptovaliutos piniginių adresus, prie kurių neturi prieigos jokie kiti asmenys. Tai yra vienas svarbiausių veiksmų, siekiant užtikrinti piniginių pervedimų saugumą. Jei svarstysite kriptovaliutų pirkimą ateityje, patariame naudotis gerai žinomomis platformomis. Pastarieji veiksmai jums padės išvengti sukčių pinklių, kuomet yra bandoma pasinaudoti mūsų ar kitos organizacijos vardu.
Mes nuoširdžiai tikimės, kad po pokalbio su mūsų įmonės atstovais jums ši apgavystės situacija pasidarė aiškesnė ir, kad susipažinote su mūsų pateikta informacija kaip išvengti panašių nutikimų ateityje. Savo ruožtu, norime padėkoti jums, kad suteikėte papildomos informacijos apie šios apgavystės eigą.
Jei turite klausimų ar pastebėjimų - maloniai prašome kreiptis viršuje nurodytais būdais.

Simplex
Tik vieintelis, kas bendrauja, tai trader Aleksiej, bet jis prekiautojas.
Hi RITA ULSKE,

Thank you for submitting your payment with Simplex. It is now being verified.

In rare cases, identity verification may take up to 48 hours.

You can check the status of your transaction anytime here.

For your reference, your payment ID is: fbc053b1-0cb1-4dd1-89df-00cee2cca002

Need help? Please contact our support team 24/7. You can find us here:

Start a live chat using the button on the bottom right of our homepage
Submit a support ticket on our Support Center

Thank you,

The Simplex Team

GF bankas
Vartojimo paskolos iki 25 000 €, indėliai

Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos.
2005 m. pradėjome veiklą kaip lietuviškas finansinis startuolis. 2008 m. tapome Prancūzijos banko „Societe Generale“ grupės dalimi, o nuo 2013 m. priklausome Švedijos finansų grupės bendrovei „Marginalen AB“. 2020 m. gegužės 18 d. tapome GENERAL FINANCING BANKU. Ir toliau teiksime aukštos kokybės paslaugas, tik jau...
Noviti
Sąžininga verslo paskola.

Adresas: Konstitucijos pr. 26, Forum Palace, LT-08106 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; konsultacijų paslaugos.
Verslo paskolos iki 50 000 EUR smulkiam ir vidutiniam verslui finansuoti. Sąžininga verslo paskola – saugumą garantuojančios sąlygos ir jokių paslėptų mokesčių. Ką svarbu žinoti apie „Noviti finance“ verslo paskolą? Paskolos grąžinimo terminas nuo 12 iki 36 mėnesių. Paskolos suma – nuo 3 000 iki 50 000 eurų. Galima...
SME Finance
Naujos kartos verslo finansavimas. Internetu.

Adresas: Antano Tumėno g. 4-15, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; tarpininkavimas.
SME Finance – 10 metų patirtį finansų sektoriuje turinčių profesionalų komanda, kurios tikslas padėti verslui augti. Per pirmus įmonės veiklos metus tapome lyderiais Baltijos šalyse, galinčiais pasiūlyti platų spektrą paslaugų – paskolą, faktoringą, lizingą, paskolą su NT įkeitimu – bei suteikti finansavimą iki 5...
NORDSTREET
Verslo paskolos | Investavimas į verslo paskolas

Adresas: Konstitucijos pr. 26, LT-08106 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; investicinė veikla; konsultacijų paslaugos; nekilnojamasis turtas; statyba; tarpininkavimas.
NORDSTREET – tai sutelktinio finansavimo platforma. Sutelktinis finansavimas (angl. crowdfunding) – tai pinigų investavimo ir lėšų rinkimo modelis, kuomet investicijas skiria daug pavienių žmonių. NORDSTREET teikiamos paslaugos: Investavimas į verslo paskolas vos nuo 100 €. Investuoti gali kiekvienas (tiek...
Kredito garantas
Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, 18 aukštas, LT-92118 Klaipėda.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; bankai, bankinės operacijos; finansai.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Vito Gerulaičio gatvė 1, Vilnius (I aukštas) Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome...

"Akropolis Group" pirmojo pusmečio pajamos siekė 36 mln. Eur
"Akropolis Group" pirmojo pusmečio pajamos siekė 36 mln. Eur 09-27 20:49
Prekybos ir pramogų centrų plėtros ir valdymo bendrovė "Akropolis Group" pirmąjį 2021-ųjų pusmetį gavo 36 mln. Eur pajamų ir uždirbo 27 mln. Eur pelno prieš mokesčius, palūkanas, nusidėvėjimą ir...
Vengrija pasirašė naują ilgalaikę sutartį su "Gazprom"
Vengrija pasirašė naują ilgalaikę sutartį su "Gazprom" 09-27 20:37
Vengrija pasirašė naują ilgalaikę sutartį su Rusijos dujų milžine "Gazprom", o dokumento pasirašymo ceremoniją tiesiogiai transliavo Vengrijos vyriausybė.
LB patvirtino Šiaulių banko 250 mln. Eur obligacijų prospektą
LB patvirtino Šiaulių banko 250 mln. Eur obligacijų prospektą 09-27 20:24
Lietuvos bankas pirmadienį patvirtino Europos rekonstrukcijos ir plėtros banko (ERPB) bei vietos akcininkų valdomo Šiaulių banko 250 mln. Eur vidutinės trukmės obligacijų prospektą dėl šių...

Ką reiktų daryti su Vilniaus oro uostu?

Nike 149,59 -6,26%