Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Simplex Payment Services, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Simplex Payment Services

Atsiliepimai apie Simplex Payment Services, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Simplex Payment Services, UAB

Laba diena. Noriu parasyti kaip man sekesi sioje Simpex, Kliente tapau 2020 metu gruodzio3 d. Man paskambino darbuotojas, kaip sake trader Adreij ir pasake, kaip pradesim dirbti, viskas atrode labai tvarkigai ir formaliai, kaip ir priklauso rimtai organizaciai. Pateikus savo dokumentus, gavau savo ID ir tapau kliente.Viska prisegsiu po straipsio. I savo kasa investavau 300 euru ir prasidejo prekyba. Bet sekancia diena, Andrej pasake, kad su manim dirbs, didesne patirti turintis darbuoojas Aleksej, tik jo didesne procentu suma, nuo ivykusio sanderio, viskas ok, tikrai malonus ir geras trader Aleksejus, su juo dirbau savaite. Bet kosmaras prasidejo, kai norejau persivesti sau dali pinigu, man niekas nebuvo informave, kad norint persivesti sau pinigu, reikia 30procetu nuo norimos sumos, reikia kaip depizita pravesti i ta pacia mano asmenine kasa, per keitykla, kad butu bitcoinai.Siaubas, tikrai nebuciau prasidejus su sia organizacia Simplex, zinodama, koks pragaras manes laukia.Norint prasivest pinigus, reikia parasyti elektronini laiska Pagalbos skyriui
As norejau prasivesti 2600 doleriu, tai turejau pravesti 780 euru, kaip deposita, kurie turejo sugryzti, bet valiutos keitykloj opracija uztruko daugiau nei 24 h, neuzskaite tu 780.
Tada is naujo pravedziau 800, per bitcoinu keitykla Paybis, bet paskambino finansinis darbuotojas is Pagalbos Simplex Mark ir pasake, nebuvo asmeniskai su juo suderinta, nesvarbu, kad rastu viskas buvo i ju Pagalbos Simplex skyriu parasyta, ir tas 800 neiskaitomas, kad 30 procentu
Jau zinokit verk norejosi, nezinant kaip atgauti, nors savo investuotus pinigus. Parasau vel i Pagalbos Simplex skyriu, su prasymu padeti.
Paskambina vel tas pats finansininkas Mark ir pasako, kad jei as noriu, kad prvestu jis pinigus, turiu jau per bitcoinu keitykla pravesti 1650 euru, zinokit baisiau gal nebuna.Nu su jo pagalba tipo, pravedem, viskas pasake, laukit jau pavedimo. Su vyru apsidziaugem, pries visas gruodzio sventes atgausim, nors dali pinigu, bet deja, pavedimo nesulaukem, kazkas tarp banku netiko, zinokit jau sveika prota praradom, is tokios apgaules
Tada paskambina dar tas finansininkas Mark labai nemandagiai, tiesiog rekdamas ant musu, pasako, kad jei noriu atgaut pinigus, turiu dar karta parvesti 1650 euru, uzgarantavo, kad viskas bus gerai. Tikrai domejausi Simplex, maniau tarptautine organizacija, galvojau negali juk apgaut.Viskas oficialiai sutvarkyta.
Pasiskolinam jau ir pravedu tuos 1650 euru, viskas, galvoju pagaliau. Paskambina Mark ir sako, triju valandu begyje gausit pavedima.Deja....
Parasau i Pagalbos Simplex skyriu vel, atskambina finansininkas Mark ir pasako, kad mao Swedbak tokiu pavedimu nepriima, kadangi kitame banke as saskaitos neturiu, tai finansininkas pasiule.pervedima daryti i vyro SEB banka. Viska sutvarkem, vyras savo asmeninius duomenis pateike, kaip priklauso saugioj ir rimtoj organizacijoj, laukiam pinigu.
Bet vel, paskambina fiansinikas ir pasako, kad pervedimas tik galimas bus tada, kai vyro saskatoj bus 4000 eurai, tada bus vadiamas veidrodinis pavedimas, nes vyras jau yra trecias asmuo. Puolem i panika, is kur tiek gaut pinigu ir svarbiausia, kur garantija, kad vel neapgaus. Bijojom ka ir daryt, o paskambines Mark pradejo rekt, kad as melage, sugadinau pervedima ir, kad as daugiau nematysiu jokiu pinigu ir busiu uzblokuota. Prasiau, gal galima pervedima daryti i kita banka, numete rageli.
Taip ir ivyko, prisijugti prie savo ID puslapio, kur mano asmenine kasa ir pinigai, jau negaliu.
Kiek rasau i Pagalbos Simplex skyriu, niekas NEATSAKO, esu UZBLOKUOTA su mano asmeniniais pinigais.
Tik vieintelis, kas bendrauja, tai trader Aleksiej, bet jis prekiautojas.
Tai net nezinau, ka patart kitam, jei nori prarast pinigus ir sveikata, prasom SIMPLEX PAYMET SERVICE
Hi RITA ULSKE,

Thank you for submitting your payment with Simplex. It is now being verified.

We’re doing our very best to process your payment as quickly as possible! In most cases, payments are processed immediately.

In rare cases, identity verification may take up to 48 hours.

You can check the status of your transaction anytime here.

While your identity is being verified, it’s possible that you’ll see a charge on your card. This is an automatic authorization check, made to reserve the amount in case that your payment is approved. If your payment is not approved for any reason, this authorization check will be cancelled and the reserved funds released.

For your reference, your payment ID is: fbc053b1-0cb1-4dd1-89df-00cee2cca002

Need help? Please contact our support team 24/7. You can find us here:

Start a live chat using the button on the bottom right of our homepage
Submit a support ticket on our Support Center
Please don’t try to get in touch with the Simplex's support team using any other means (including social media), these channels are not secure.

Thank you,

The Simplex Team

GF bankas
Vartojimo paskolos iki 25 000 €, indėliai

Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos.
2005 m. pradėjome veiklą kaip lietuviškas finansinis startuolis. 2008 m. tapome Prancūzijos banko „Societe Generale“ grupės dalimi, o nuo 2013 m. priklausome Švedijos finansų grupės bendrovei „Marginalen AB“. 2020 m. gegužės 18 d. tapome GENERAL FINANCING BANKU. Ir toliau teiksime aukštos kokybės paslaugas, tik jau...
Noviti
Sąžininga verslo paskola - skolinkitės drąsiai

Adresas: Konstitucijos pr. 26, Forum Palace, LT-08106 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; konsultacijų paslaugos.
„Noviti finance“ skolina verslui, kuriam pinigų reikia apyvartinėms lėšoms arba verslo plėtrai. Pasirašius verslo paskolos sutartį, pinigus gausite per 1 darbo dieną. Yra galimybė pasinaudoti INVEGOS palūkanų kompensavimo priemone ir susigrąžinti iki 95% sumokėtų palūkanų. GAUKITE FINANSAVIMĄ BE ŽVAIGŽDUČIŲ...
Kredito garantas
Adresas: Vėžių g. 10-1, LT-00186 Palanga.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; bankai, bankinės operacijos; finansai; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Vito Gerulaičio gatvė 1, Vilnius (I aukštas) Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome...
Simple Finance
Automobilių ir nekilnojamo turto išperkamoji nuoma

Adresas: Veiverių g. 9B, LT-11346 Vilnius.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; finansai; konsultacijų paslaugos; nekilnojamasis turtas.
SIMPLE FINANCE - automobilių ir nekilnojamo turto išperkamoji nuoma. Siūlome finansavimo, refinansavimo, faktoringo paslaugas palankiomis sąlygomis. Padedame spręsti jūsų financines problemas. IŠPERKAMOJI AUTOMOBILIO NUOMA Išsirinkite bet kokį naudotą automobilį iki 20 000 EUR Mes jį įsigysime ir Jums išnuomosime...
Factris LT1
Adresas: Vokiečių g. 26, LT-01130 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; apskaita; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
Factris - tai nebankinis alternatyvus finansavimas Lietuvos bei užsienio rinkoms – sąskaitų finansavimas - faktoringas ir kredito linijos verslui. Mūsų sukurtas Factris sąskaitų finansavimo produktas suteikia galimybę klientams atlaisvinti ilguose apmokėjimo terminuose užšaldytas apyvartines lėšas, kurios yra itin...

J. Bidenas pasikalbėjo su V. Putinu: išreiškė paramą Ukrainos suverenitetui ir susirūpinimą dėl A. Navalno 01-26 21:53
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas ir Jungtinių Valstijų prezidentas Joe Bidenas pasikalbėjo telefonu, antradienio vakarą pranešė Kremliaus spaudos tarnyba ir Baltieji rūmai.
Kauno savivaldybė siekia perimti Linkuvos dvaro teritoriją
Kauno savivaldybė siekia perimti Linkuvos dvaro teritoriją 01-26 20:22
Kauno miesto savivaldybė rengiasi perimti Šilainių mikrorajone miesto pakraštyje esančio Linkuvos dvaro teritoriją – tokį sprendimo projektą ruošiamasi teikti Kauno savivaldybės tarybai.
JAV Senatas patvirtino A. Blinkeną valstybės sekretoriumi
JAV Senatas patvirtino A. Blinkeną valstybės sekretoriumi 01-26 20:14
JAV Senatas antradienį lengvai patvirtino Anthony Blinkeną valstybės sekretoriumi, jo kandidatūrą parėmus ir įtakingiems respublikonams.

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Western Union 22,71 +2,95%
American Express 121,15 -3,96%