Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Šilutės ligoninė, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Šilutės ligoninė

Atsiliepimai apie Šilutės ligoninė, VšĮ

Columbia SMAGIAM LAIKUI LAUKE Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Šilutės ligoninė, VšĮ

Sveiki, noriu atkreipti dėmesį į jūsų registratūroje dirbančias moteris. Žmonių daug taip suprantu ekstremali padėtis, bet.... Ar taip reikia bendrauti? Kai žmonių eilė jos vaikštinėja kur nori, šnekasi savo reikalais 20 min prastovejus eilėje, kurioje buvo vos 3 zmones prieš mane. neskaitant dar 10 minučių laukia laukiant. 2 registruoja 3 šnekasi seip sau. Net jos nesugebėjo pakelti skambančios telefono, kuriuo neina prisiskambinti nuo 8 ryto. Gal reikėtų susimąstyti ir pagalvoti gal jos tikrai atlieka ne visų 100 % savo darbo.?
Noriu padėkoti priėmimo skyrio Gydytojui Kristupui Tarasevičiui ir kartu dirbusiam jo kolektyvui labai buvau nustebinta šiltu prieemimu, padaryti visi reikalingi tyrimai, labai smagu matyti, kad Šilutėje dirba tokie šaunūs daktarai. Sėkmės Jums.
Dėkojame gydytojui Martynui Zutkiui ir priėmimo skyriaus darbuotojoms už profesionalią pagalbą ir nuoširdų bendravimą sudėtingu pandeminiu laikotarpiu.
Laba diena, labai esam pasipiktinę vidaus ligų skyriaus gyditoja D. Bernotaite, sunkios būklės buvo žmogus, kiek skambindavom tiek ne suteikdavo jokios konkrečios informacijos, tik sakydavo būklė stabili.Apie jokius tyrimus nepasakydavo jokios informacijos, net ne sakydavo kada kokie tyrimai išvis buvo daromi, paskambindavom paklausti kaip ligonis jaučiasi tai atrėžė taip:nėra čia ko skambineti kiekvieną dieną, kai bus blogai pranešim taip pasakė gyditoja.Išleidziant namo nepasakė jokių tyrimų rezultatų nei nuo ko parašyti vaistai, kokia būklė nieko visiškai nieko... Žodžiu trūksta žodžių apie šitą gyditoja.
Labai likau nusivylusi Šilutės vaiku sk.dirbančių personalu. Baisu! Tikiuosi nereikes grįžti į ta košmarą. Intiene gera daktare ir speceliste tik va reiktų personalą peržiūrėti, pakeisti į kompetetinga dirbti su vaikais. Toks draskymas vaiko! Baisu !
Uz sugrazinta sveikata noriu asmeniskai padekoti gyd Padimanskui.ACIU Jums.Aciu uz gera zodi, malonu bendravima.Tai tikrai savo darba mylintis, atsidaves GYDYTOJAS.Sekmes Jums.
Noriu padėkoti Šilutės ligoninės vaikų skyriaus personalui už mūsų mažosios Emutės priežiūrą.
Ypatingai noriu padėkoti šio skyriaus vedėjai Vaidilutei Intienei už ypatingai profesionalų gydymą, nuoširdų rūpestį ir bendravimą. Ši gydytoja tikrai išmano savo darbą, ji neliko abejinga mažos mergaitės sveikatai ir dėjo visas pastangas, kad ji atsidurtų Santariškių vaikų ligoninėje pas profesionalų gydytoją. Būtent ten buvo išsiaiškinta Emutės sveikatos problemų priežastis, kurios ieškojome keturis metus. Vieną etapą išsiaiškinome, dabar žengsime kitus žingsnius.
Todėl dar kartą noriu padėkoti gydytojai Vaidilutei Intienei, nes ji tikrai yra nuoširdi, rūpestinga, gerai savo darbą išmananti gydytoja.
Su pagarba Emutės močiutė.
Labai malonu, kai ištikus nelaimei į pagalbą ateina profesionalūs ir savo darbui atsidavę medicinos darbuotojai, kai artimieji nežino kaip elgtis sunkioje jiems situacijoje. Todėl norime padėkoti Šilutės ligoninės GMP darbuotojai Linai Petrošienei bei reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus gydytojai Aurimai Piesliakei už nuoširdų rūpinimąsi mūsų mama ir jos gydymą. Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriuje buvo jaučiama pagarba ir užuojauta ligoniui ir jos artimieji visada sulaukdavo nuoširdaus gydytojos bendravimo.
Nuoširdžiausiai ačiū tariu mane operavusiems chirurgams.V. Žvirbliui, A.Starkui.Veliau gydziusiems gydytojams T.Grenoveckui ir V. Žvirbliui bei visam chirurginio skyriaus personalui už Jų rūpestį, švelnumą ir gerumą. Su pagarba Janina Grubliauskiene.
Nauji daktarai Šilutėje gerai, bet ne visi..... Esu labai nepatenkinta šeimos daktarės S.Laurusones darbu.. Tokia "maloni".... Laiku neatliko savo darbo, kreipusis i administracija pareiškė kad taip nebendrausim, kad ieškociausi naujo seimos daktaro.... Nesutvarke laikų grupres dokumentų, nerūpėjo vaiko sveikata kuris jau 1.5 mėn nelanko darželio, tik "idomus" seselės klausimai kas nutiko....ne taip dirbama ne taip... Tik pakliuvus pas kitą daktarą supranti ką reiskia tikras daktaro rūpestis ir pagarba žmogui.
Esam visi dekingi Silutes ligonines vidaus ligu skyriaus daktarei ZYDREI DOBILINSKIENEI ir VISAM PERSONALUI uz jusu rupesti pagalba ir atjauta neisvengiama mirtis pasiglemze is musu visu Danute Auksoriene jus visa ta laika sudarete mums salygas buti salia musu brangaus zmogaus mes buvome nustebinti jusu gerumu.Aciu jums visam personalui.
Gydytojas traumatologas p. Audrius yra labai nemandagus. Leidžia sau su pacientais (ir ne tik) kalbėti įsakmiai, pakeltu tonu, “tujinti”, vyti iš savo kabineto ir t.t. Įvykus nesusipratimui, galima ir normalia žmonių kalba kalbėti. Tik ne p. Audriui. Šitaip elgtis neetiška, ne tik kaip gydytojui, bet ir kaip vyrui. TIEK ŽINIŲ! (Šitą posakį-įsakymą išmokau būtent iš Jo).
Atsiliepima ir skunda apie gydytoja skaitykite paspaude nuuoroda: http://www.skundailt.com/gydytojai/karbauskiene-angele-margarta-skundai-atsiliepimai-vertinimai-komentarai-rekomendacijos-766
Labas vakaras labai esu nustebinta vaiku skyriaus sesele. Guli mano dukryte su plauciu uzdegimu. Šiandien vakare skambinau norėjau pasiteirauti kaip sveikatele tai labai akipleskai pasisake ir pradejo landzioti po asmeniny gyvenima. As pati randuose uzsieny. Vakar budejo gydytoja Intiene teko bendrauti tikrai siltas malonus zmogus viska man paiskino tikrai sita gydytoja nuostabi sirdingai dekoju siai gydytojai
ESU LABAI NUSIVYLUSI TRAUMATOLOGO BUDNIKO GYDIMU.PEN.
KIS MENESIUS GYDE PETIES SANARI, KURI LABAI SKAUDEJO, SULEIDO ISKART BLOKADAS, NUSKAUSMINO, PADARE TIK RENGENO NUOTRAUKAS.PO BLOKADU PRAEJUS MENESIUI SKAUSMAS DAR SUINTENSYVEJO, PAPRASIAU SIUNTIMO MAGNETINIAM REZONANSUI AR KOMPIUTERINIAI TOMOGRAFIJAI, NES NEBEPAKENCIAU IKYRAUS SKAUSMO, BUVO ATSAKYTA, KAD MAN CIA VISKAS NUO STUBURO PROBLEMU NERA PRASMES.TOKS VAIZDELIS, KAD ISSAMIUS TYRIMUS IS SAVO KISENES MOKETU, O TU BOBELE KENTEK.DABAR NESUPRANTU, KO TIEK LAIKO TEMPAU, PASITIKEJAU GYDYTOJU, KENCIAU SITOKI SKAUSMA.NUVAZIAVUS I KLAIPEDA ISSITIRTI, BEJE BUVO PRAEJE JAU SEPTYNI MENESIAI NUO GYDIMO PRADZIOS SILUTEJE, ISKART NUSTATE, KAD YRA NUTRUKUSI PETIES SAUSGYSLE, REIKIA KUO SKUBIAU OPERUOT.NERA ZODZIU APIE TOKI GYDYTOJA, SAVO SUNS NEDUOCIAU GYDYTI.
manau sita ligonine reikia visiskai nugriauti ir kaikuriuos daktarus reiketu izoliuoti nuo visuomenes, nes ne vienas neturtingas zmogus turbut pakrate kojas tik per juos. Kraupu ir liudna, kad niekas sito nekontroliuoja...
Jūratė 2015-06-09 21:53:23
Likau sužavėta Šilutės ligoninės priimamojo skyriaus komandos darbu, kompetencija bei nuoširdžiu bendravimu ne tik su atvežtu ligoniu, bet ir su jį atlydėjusiais šeimos nariais. 2015-06-05 (penktadienio vakarą) teko atvežti į ligoninę savo sūnelį, kuris buvo susilaužęs kojytę.Nors mes ir neturėjome dokumentų (nes esame iš Alytaus) bet buvome maloniai priimti ir suteikta pirmoji pagalba.Norime padėkoti visiems, su kuriais tą vakarą teko pabendrauti Šilutės ligoninės priimamajame, už profesionalų darbą bei kompetenciją. Sėkmės Šilutės ligoninės priimamojo skyriaus medikams ir dar kartą ačiū už suteiktą pagalbą.Su pagarba Jūratė
esu labai pasipiktinusi silutes greitosios darbu, jai as paskambinai greitajai pagalbai, kad yra broliui blogai, kad reikia jusu pagalbos, jai atvykus pamatavo kraujo spaudima, ir pasake mes jos nebevesim, nes zinote kuo jisai serga, jis mirs, laukit, man buvo baisu, taip pat ir kitiems kurie kartu lauke pagalbos.Kai kurie medikai, slaugytojos jauciasi dievais, nuo kuriu priklause gyvensi ar mirsi.isvykus greitajai puoliau skambinti gydanciai daktarei y vilniu jin psake privalejo vest juk jis gyvas nemires, tai kvieciau pakartotinai greitaja, jin ir atvaziavo neskubedama, ir pasake mes jo nevesim, kai buvo pakeltas garsesnis tonas, tada mieli zmones zmogus sirges sunkia liga isveze, pasirodo ir daveze iki pacios ligonines, nesakau nieko taip jam buvo pajungtas deguonis pastatyta lasaline, ir nugabentas y renimacija, mum buvo pasakyta eikit palaukit iki renimacijos, laukem visi artimi zmones ir nei viena slaugytoja, net nesugebejo iseiti, laukit ar vaziuokit namo, man nesulaukus nuejau pati, paklausiau sakau kaip jo bukle pareiske ko atejote, pasakiau ko ir pas ka buvo atresta zinote kuom jis serga, ir ko dar norite, Mieli lietovos zmones atejo laikai kai paprastos slaugytojos nusprendzia zmogui kada kiek gyvensi ir kada mirsi...Yra sakoma.Korupcijos skandalai, didziuliai remontai, o paprastas ligonis-tarsi visiskas nulis-liejo emocijas vaida.
Nesuteikė pagalbos mirštančiam 6 parų kūdikiui

Pagryniškis Vytautas Dirgėla ir jo žmona Sigita prieš keletą dienų išgyveno itin didelį stresą. Vos 6 parų amžiaus kūdikis užspringo, o skubiai nuvežus jį į Šilutės ligoninės Priėmimo-skubios pagalbos skyrių, pasak V. Dirgėlos, niekas mažylio net neapžiūrėjo, o liepė vežti į vaikų ligoninę.

Vaikas užspringo

Dirgėlų šeimoje dabar auga du berniukui. Vyresnėliui - metai ir keli mėnesiai, o pagrandukas šį pasaulį išvydo šių metų lapkričio 4 dieną.

Praėjusią savaitę, naktį iš antradienio į trečiadienį, kūdikis užspringo mamos pienu. „Namuose jis pavalgė. Atrūgo. Greičiausiai tą padarė ne iki galo. Buvo paguldytas toliau miegoti. Išgirdusi vaiko leidžiamus garsus mama skubiai jį paėmė ir pradėjo šaukti, jog jam kažkas negerai, kad jis dūsta. Bandėme purtyti, valyti burnytę. Palaikėme žemyn galva, patapšnojome per nugarėlę. Kiek galėjome, kiek žinojome, tiek padarėme. Ką daryti? Skambinti 112, kai gyvename Pagryniuose ir Greitosios medicinos pagalbos skyrius yra vos už kelių kilometrų? Čia ne sloga, ne temperatūra. Negalėjome laukti. Vaiką pasiėmiau ir vienas automobiliu išvažiavau į ligoninę. Sūnų įsivyniojau į striukę, pats vilkėjau chalatu“, - pasakojo V. Dirgėla.

Jis nuskubėjo į Šilutės ligoninės Priėmimo-skubios pagalbos skyrių. Skambino į duris, kad kas nors jas atidarytų. Tačiau skambučio Vytautas net negirdėjo, todėl rankose laikydamas kūdikį į duris bandė belstis ir kojomis. Atbėgo seselė jų atidaryti. Pasak pašnekovo, akivaizdžiai matėsi, kad ji ką tik išlipusi iš lovos. Slaugytoja klausė, kas atsitiko, o jaunam tėvui paaiškinus, kad vaikas dūsta, ji pasakė: „Važiuokite į vaikų ligoninę“.

„Sakau - darykite ką nors. Į kokią dar vaikų ligoninę? Kiek aš laiko dar turiu važiuoti iki jos. Ji vėl pakartojo, kad mums reikia važiuoti į vaikų ligoninę. Tada sakau, važiuojam drauge, palaikysite vaiką. Atsisakė, pasakė, kad negali palikti savo darbo vietos. Pasiunčiau ją tada toli toli, bėgau į mašiną, nes mačiau, kad laiko pokalbiams ir prašymams nelabai beturiu. Ji pasakė, kad paskambins ligoninės Vaikų skyriui ir perspės, kad atvažiuoju. Ji tikrai galėjo važiuoti drauge, nes dvi moteriškes ten mačiau“, - pasakojo V. Dirgėla. Jis neabejojo, kad ištikus tokiai nelaimei svarbi ne tik kiekviena minutė, bet ir sekundė. Pasak pagryniškio, labai skaudu, kai tokiu momentu prašai pagalbos ir jos nesulauki. „Mažylio niekas Šilutės ligoninės priimamajame net neapžiūrėjo, niekas jam net būklės nenustatė tik liepė važiuoti į Vaikų ligų skyrių“, - piktinos Vytautas.

Slaugytojos padėjėja nenorėjo prisistatyti

Vyras kūdikį laikė ant kelių ir vairavo. Kaip dabar prisimena, tai daryti buvo labai sudėtinga. Žmona negalėjo važiuoti drauge, nes liko namuose su vyresniu sūnumi, kurio neturėjo kam palikti. Nuvykus į Vaikų ligų skyrių, 6 parų naujagimiui buvo suteikta pagalba. Viskas baigėsi laimingai. Jį priėmė vaikų gydytoja Danuta Valauskienė. „Vaikas buvo sunkios būklės“, - sakė ji. Medikė patvirtino, kad vos 6 parų kūdikiui buvo lemtinga kiekviena sekundė.

Vaikui atsigavus, vyras grįžo į Šilutės ligoninės Priėmimo-skubios pagalbos skyrių. Čia tiesiog norėjo sužinoti darbuotojos, kuri net piršto nepajudino, kad būtų suteikta jo atžalai pagalba, vardą ir pavardę. Pasak Vytauto, ji nenorėjo jam prisistatyti. Anot jos, ji padarė viską, ką galėjo padaryti ir jam nebūtina žinoti jos vardo ir pavardės. Vėliau vis dėlto ant popieriaus ji užrašė savo vardą ir pavardę - Jolanta Proberkienė. Pagryniškiui susidarė nuomonė, kad ji jautėsi visiškai teisi dėl savo tos nakties poelgio. Kas būtų atsakę, jei kūdikiui nebūtų spėta suteikti pagalbą? „Niekas nebūtų kaltas, tik mes būtume kalti. Mes būtume kentėję, o ne ji“, - įsitikinęs kūdikio tėvas.

V. Dirgėla po šio įvykio skambino į Sveikatos apsaugos ministeriją. Ten jam pasakė, kad būtinoji pagalba turi būti suteikta bet kurioje gydymo įstaigoje, ir nesvarbu, ar tai ligoninė, greitosios pagalbos skyrius, ar poliklinika.

Vyras paskambino ir Šilutės ligoninės vyriausiajam gydytojui, kuris jam patvirtino, kad tai ne pirmas toks atvejis, atsiprašė už darbuotojos poelgį, pažadėjo, kad šią situaciją išsiaiškins.

Sulauks drausminės nuobaudos

Šilutės ligoninės vyriausiasis gydytojas D. Steponkus „Šilokarčemai“ teigė, kad darbuotojos poelgį vertina blogai. Pasak jo, žmogus kreipėsi pagalbos ir pirmas sutiktas medikas ligoninėje privalo kuo skubiau pradėti teikti jam pagalbą.

Dėl slaugytojos J. Proberkienės poelgio jau atliekamas tyrimas. Anot D. Steponkaus, mažiausia bausmė, kuri gali būti skirta šiuo atveju, yra įspėjimas arba papeikimas. Tyrimą atlieka ligoninės Audito tarnyba. Klausimas bus išspręstas per savaitę.

Ar dažnai sulaukiama tokių pacientų priekaištų? „Paskutiniu metu - retai. Stengiamės, kad jų išvis nebūtų. Bet, deja, ne visada tai pavyksta. Dirba 400 žmonių. Kiekvieno jų suvokimo lygis skiriasi, nors yra tvarka, nuostatai, nurodymai, ką kiekvienas turi atlikti savo darbo vietoje ir kokią pagalbą teikti. Bet visko pasitaiko“, - baigė pokalbį D. Steponkus.

Sveikatos apsaugos ministerijos Dokumentų valdymo ir asmenų priėmimo skyriaus vyriausioji specialistė Sigita Umbražūnienė teigė, kad iš vienos pusės Priėmimo skyriuje nebuvo vaikų gydytojo, bet jei gyvybei gresia pavojus, skyrius turėjo priimti pacientą ir pasižiūrėti ar vaiko gyvybei negresia pavojus, įvertinti būklę.

Specialistė pataria žmonėms, esant panašiai situacijai, kreiptis raštu į Sveikatos apsaugos ministeriją ir netylėti. Tuomet ministerijos tarnautojai patys ištirs situaciją.

Individualiai bus ištirtas ir V. Dirgėlos atvejis, jei jis į ministeriją kreipsis raštu.

Bandėme susisiekti ir su medicinos darbuotoja J. Proberkiene. Tačiau tomis dienomis, kai buvo renkama informacija straipsniui, ji nedirbo. Mobiliojo ryšio telefono numerio gauti nepavyko. Todėl jos nuomonės išklausyti nepavyko.

As tik tie galiu pasakyt neikit zmones i silutes ligonine nes nugydys.Mano teva 3 men gide ir chirurgai ir traumatologai ir nieko neisgide.Kojos operacijas dare viena po kitos ir vistiek taspats.Vis kartojo kad pasalus koja.Kai paprasem siuntimo i klaipeda gyd Valeika pareiske o kam tai isimsim viena kauliuka ir viskas bus gerai.Kai nuvezem i klaipeda daktaras paziurejo ir iskart nustate diagnoze kojos venu tramboze.Kita diena atliko kraujagisliu suntavima.Po keliu dienu kai jau atsistate kraujotaka padare kojos operacija. Dabar mes klaipedoje 2 savaites ir baigia isgydyt po keliu dienu vaziuosim namo.Taip toks patarimas butu vaziuokit bet kur gydytis tik ne i silutes ligonine.
Gulėjau Šilutės ligoninės akušeriniam skyriuj. Susilaukiau kūdikio. Esu dėkinga visam personalui už dėmesį, patarimus. Sutikau žmonių tikrai išmanančių savo darbą ir jį atliekančių su meile.
Likau pasibaisėjusi gydytojo J. Pranevičiaus darbu, jo atsainiu požiūriu į žmogų, taip pat Šilutės ligoninės priėmimo skyriuje tą vakarą dirbusios slaugytojos elgesiu. Rugsėjo 1-osios vakare su dideliais pilvo skausmais, aukšta temperatūra (39 C) buvo atvežtas artimas žmogus, dirbantis, socialiai draustas, mokantis ligonių kasoms ir Sodrai pinigus, jaunas (31 metų) vyras. Gydytojas J. Pranevičius jį apžiūrėjo, pamaigė pilvą, padarė echoskopą, nenustatė nieko blogo, ir nepadaręs kraujo tyrimo, išrašė jogurto tablečių. Buvo nepatenkintas, kad trukdo čia visokie ir nėra čia ko ieškoti ligų išsiuntė jį į namus. Pilvo skausmai nenurimo visą naktį. Kas belieka, kitą dieną asmeninių ryšių keliu, buvo nuvežtas į Klaipėdos Respublikinę ligoninę. Buvo padarytas kraujo tyrimas, kuris buvo baisus, todėl skubos tvarka buvo paguldytas į skyrių su diagnoze- kraujo užkrėtimas, auksinis stafilokokas. Būklė buvo kritinė, vos neužgeso gyvybė. Gydomas ik šios dienos. Ačiū gydančiam gydytojui, būklė pagerėjo, bet liko baisus pyktis ant gydytojo J. Pranevičiaus dėl jo Elgesio. Mūsų šeima pasistengs su šiuo žmogumi niekada gyvenime nesusidurti. Komentaras dėl slaugytojos, tą vakarą dirbusios priėmimo skyriuje. Ji tik slaugytoja, ir neturi jokios profesinės teisės komentuoti ir aiškinti, kol nėra nustatyta tiksli ligonio diagnozė, kad čia nieko nėra, ir kad vargina čia jas visokie, negali normaliai palaukti pas savo šeimos gydytoją (talono reikia laukti apie savaitę). Tad perspėju, būkit atsargūs, jei kreipsitės pas Šilutės ligoninės gydytoją J. Pranevičių, nes jis nieko blogo nepastebės, nors jūs jau būsite prie mirties slenksčio.
Likome sužavėti Šilutės ligoninės priimamojo komandos darbu, profesionalumu, kompetencija bei nuoširdžiu bendravimu ne tik su atvežtu ligoniu, bet ir su jį atlydėjusiais. Liepos 6 d. (sekmadienio pavakary) teko atvežti iš Pašyšių kaimo į Šilutės priėmimą senyvo amžiaus mamą, kuri skundėsi dideliais skausmais širdies plote iš nugaros pusės. Priėmė mus iš karto, padarė visus tyrimus. Išsiaiškinus, kad su širdimi viskas gerai, papildomai konsultavo gydytojas neurologas. Mamą išsivežėme namo su aiškia diagnoze bei su palengvėjimu, kad nieko baisaus su širdimi nėra, o konkretūs skausmai nugaros plote- pagydomi. Norime padėkoti visiems, su kuriais tą dieną teko pabendrauti Šilutės ligoninės priimamajame, už profesionalų darbą bei kompetenciją. Skeptikams noriu iš karto pasakyti, kad viskas buvo atlikta be jokių pažinčių ir be jokių "dovanėlių"- apie ką pastoviai yra eskaluojama viešoje erdvėje. O medikų valdžios atstovams Vilniuje patarimas būtų labiau atsižvelgti į eilinį Lietuvos žmogų ir nekalbėti apie mažų ligoninių uždarymą rajonuose ir pakovoti už didesnius medikų atlyginimus. Mūsų konkrečiu atveju iki ligoninės važiavome 15 km. ir gavome visą reikiamą pagalbą per trumpą laiką. Panaikinus šią ligoninę, reikėtų patiems važiuoti į Klaipėdą ar Tauragę ar kviesti greitąją med. pagalbą. Per tokį laiką ne kiekvienas ligonis gali ir išgyventi. Pas šeimos gydytojus juk savaitgaliais nepateksi, o ligos ar problemos, kaip nekeista, dažniausiai užpuola nedarbo dienomis. Sėkmės Šilutės ligoninės priimamojo medikams ir dar kartą ačiū už profesionalų darbą. Aldona Ullosat

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnsotinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Adresas: Gervėčių g. 14, LT-50152 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras – tai iškirtinai specializuotas plastinės ir estetinės chirurgijos centras, kur Jūsų laukia profesionali komanda, teikianti įvairiapusišką pagalbą sveikatos ir estetikos bei grožio klausimais. Per metus SV plastinės chirurgijos centre atliekama apie 1000 plastinių operacijų ir...

Kontrabandinių rūkalų sulaikoma daugiau, nes išaugo jų gamyba Baltarusijoje
Kontrabandinių rūkalų sulaikoma daugiau, nes išaugo jų gamyba Baltarusijoje 10-31 11:09
Baltarusijoje jau kurį laiką didinamos cigarečių gamybos apsukos, tad sulaikyti daugiau kontrabandinių cigarečių Lietuvos pareigūnai tikėjosi ir tam ruošėsi, sako Muitinės kriminalinės tarnybos...
Birštono istorinė dalis pripažinta valstybės saugoma
Birštono istorinė dalis pripažinta valstybės saugoma 10-31 10:23
Birštono miesto istorinė dalis šią savaitę pripažinta valstybės saugoma regioninės reikšmės kultūros paveldo vietove.
JAV užfiksuotas naujas per parą patvirtintų COVID-19 atvejų rekordas
JAV užfiksuotas naujas per parą patvirtintų COVID-19 atvejų rekordas 10-31 09:33
Jungtinėse Valstijose užfiksuotas dar vienas naujas užsikrėtimų koronavirusine infekcija rekordas – per parą patvirtinti 94.125 COVID-19 atvejai, parodė penktadienį 20 val. 30 min. vietos...

Ar Jums kelia nerimą Covid-19 skaičiaus didėjimas?

Google 1621,01 +3,43%
IBM 111,66 +2,53%